Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 2 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 116)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
500
3

250
3-4

250
3-4

275
2


775
2 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
505
2

300
1

205
9-12

205
9-12


710
3 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 9)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
400
10

180
13-16

220
5-8

300
1


700
4 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
470
5

220
5-8

250
3-4

220
5-8


690
5 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO 9707)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
427
7

220
5-8

207
punkty

250
3-4


677
6 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 266)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
480
4

205
9-12

275
2

160
17-20


640
7 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 29)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
380
14

220
5-8

160
17-20

250
3-4


630
8 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 8048)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
410
9

205
9-12

205
9-12

205
PL


615
9 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
470
6
85
2
250
3-4

220
5-8

115
29-32


585
10 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO 792)
niestow. woj. WMZ (WMZ)
575
1

275
2

300
1




575
11 WOŚ Alan (1984 #582 LO 295)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
385
12

205
9-12

180
13-16

160
17-20


545
12 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 281)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
410
8
90
1
205
9-12

205
9-12

125
25-28


535
13 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 3945)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
325
17
90
1
105
33-36
90
1
220
5-8
90
1
205
9-12


530
14 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9312)
niestow. woj. POM (POM)
305
19

160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
220
5-8


525
15 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 9303)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
400
11
90
1
220
5-8

180
13-16

125
25-28


525
16 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
380
13
90
1
160
17-20
90
1
220
5-8

125
25-28


505
17 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
340
15
90
1
160
17-20
74
5
180
13-16

160
17-20


500
18 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 356)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
275
24
90
1
95
37-40
90
1
180
13-16
90
1
220
5-8


495
19 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 143)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
285
22

125
25-28
90
1
160
17-20
65
9
205
9-12


490
20 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 351)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
275
25
90
1
160
17-20
90
1
115
29-32
81
3
205
9-12


480
21 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
290
21
90
1
145
21-24
90
1
145
21-24
90
1
180
13-16


470
22 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 302)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
325
18

180
13-16

145
21-24

145
21-24


470
23 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
305
20
74
5
180
13-16

125
25-28
74
5
115
29-32


420
24 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 35)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
190
40

95
zwoln.
14
49-64
95
37-40
90
1
220
5-8


410
25 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
230
29

115
29-32

115
29-32

180
13-16


410
26 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 2443)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
260
26

145
21-24

115
29-32
64
9-10
145
21-24


405
27 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 261)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
195
38

105
33-36
90
zwoln.

90
1
180
13-16


375
28 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
240
28
90
1
115
29-32
70
7
125
25-28
74
5
105
33-36


345
29 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
250
27
85
2
90
E
90
1
160
17-20
85
2
90
E


340
30 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 380)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
285
23
90
1
180
13-16

105
33-36
40
17-24
45
E


330
31 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 325)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
330
16

125
25-28
90
1
205
9-12




330
32 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
210
33
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36


315
33 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
215
32
81
3
125
25-28
85
2
90
E
85
2
90
E


305
34 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2642)
LZS Kujakowice (OPO)
220
30
90
1
105
33-36
90
1
115
29-32
81
3



301
35 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
175
44
85
2
90
E
85
2

90
1
125
25-28


300
36 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 326)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
200
36
90
1
115
29-32
85
2

90
1



290
37 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
195
37
90
1

90
1
105
33-36
90
1



285
38 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 349)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
218
31
53
13-16
58
E
81
3
160
17-20
62
9-12
67
E


285
39 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
123
144
53
13-16

65
9
70
E
90
1
160
17-20


283
40 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
186
42
81
3

90
1
105
33-36
90
1
95
37-40


281
41 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
204
34
74
5
79
E
90
1
125
25-28
74
5



278
42 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
202
35
72
6
77
E
77
4
125
25-28
70
7
75
E


277
43 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 5769)
MRKS Gdańsk (POM)
166
53
85
2

81
3

90
1
105
33-36


271
44 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
190
41
53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E
69
7-8
74
E


264
45 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 2440)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
171
48
90
1

81
3

90
1



261
46 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 275)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
171
47
81
3
86
E
85
2

85
2
90
E


261
47 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 2044)
ULKS Ciechów (DŚL)
164
54
79
3-4

85
2

90
1
95
37-40


259
48 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
195
39
85
2
105
33-36
85
2
90
E
62
9-12



257
49 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
164
55
81
3
86
E
73
5-6
78
E
81
3
86
E


250
50 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
172
45
85
2
90
E
77
4
82
E
77
4



249
51 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
158
69
53
13-16

90
1
105
33-36
85
2
90
E


248
52 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 2570)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
167
52
90
1
95
37-40
72
6

74
5
79
E


246
53 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
159
65
74
5

85
2

81
3
86
E


245
54 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 4629)
LKTS Luboń (WLP)
167
50
77
4

85
2
90
E
72
6
77
E


244
55 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 6801)
KSTS Krosno (PKR)
158
70
73
5-6

85
2

85
2



243
56 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 385)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
162
62
85
2

77
4

81
3



243
57 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
147
82
74
5

68
8
73
E
85
2
95
37-40


242
58 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2637)
LZS Kujakowice (OPO)
180
43
85
2
90
E
85
2
90
E
62
9-12



242
59 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
163
56
77
4

81
3
86
E
73
5-6
78
E


241
60 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
162
58
71
5-8
76
E
81
3
86
E
77
4



239
61 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2639)
LZS Kujakowice (OPO)
153
73
81
3
86
E
62
9-12
67
E
85
2



238
62 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
155
72
74
5

81
3

81
3



236
63 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 122)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
150
78
65
9

85
2

85
2



235
64 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 9305)
KS GALAXY Białystok (PDL)
152
76
77
4
82
E
70
7

81
3



233
65 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
159
68
85
2

74
5

74
5



233
66 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 18)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
159
64
73
5-6

81
3
86
E
73
5-6



232
67 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3944)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
162
59
77
4

85
2

70
7



232
68 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
152
74
71
5-8

81
3

77
4



229
69 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 4075)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
167
51
81
3

81
3
86
E
62
9-12



229
70 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
151
77
73
5-6

73
5-6
78
E
77
4



228
71 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 6782)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
171
46
81
3
86
E
85
2

57
13



228
72 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 4033)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
142
95
72
6

70
7

85
2



227
73 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 102)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
146
83
60
11-12
65
E
81
3

81
3



227
74 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 37)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
163
57
85
2

73
5-6
78
E
62
9-12



225
75 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 2904)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
162
61
77
4

85
2

62
9-12



224
76 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
77
316
77
4



90
1
145
21-24


222
77 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO 4494)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
162
63
85
2

77
4

60
11-12



222
78 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 1310)
ATS Lublin (LLS)
144
90
81
3

63
10

77
4



221
79 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
143
92
63
10
68
E
70
7
75
E
72
6
77
E


220
80 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
137
106
65
9

72
6

77
4
82
E


219
81 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 3752)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
138
105
74
5

64
9-10

81
3



219
82 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 118)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
142
94
70
7

72
6

77
4



219
83 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
169
49
69
7-8
74
E
77
4
95
37-40
44
17-20
49
E


218
84 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
132
121
72
6

60
11-12

85
2



217
85 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2635)
LZS Kujakowice (OPO)
100
208
18
33-40
23
E
77
4

90
1
115
29-32


215
86 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 1019)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
138
103
68
8

70
7

77
4



215
87 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
132
120
70
7

57
13
62
E
77
4
82
E


214
88 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
144
88
62
9-12
67
E
72
6
77
E
70
7



214
89 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
143
91
62
9-12

81
3

70
7



213
90 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 1016)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
149
80
85
2

64
9-10

64
9-10



213
91 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
131
126
69
7-8

62
9-12

81
3



212
92 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 3753)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
135
112
65
9

70
7

77
4



212
93 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
139
100
70
7

69
7-8

73
5-6



212
94 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
139
101
74
5

65
9

73
5-6



212
95 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
142
96
69
7-8
74
E
68
8

70
7



212
96 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
152
75
71
5-8
76
E
71
5-8
76
E
53
13-16
58
E


210
97 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
132
119
70
7

62
9-12

74
5



206
98 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
135
111
63
10

72
6

70
7



205
99 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 2560)
KTS Wolbromek (DŚL)
159
67
85
2

74
5

44
17-20



203
100 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
126
133
77
4
82
E
44
17-20

71
5-8
76
E


202
101 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
128
127
72
6

56
13-14

74
5



202
102 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
134
113
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E


201
103 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
134
114
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E


201
104 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
127
129
62
9-12

65
9

68
8
73
E


200
105 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
132
123
77
4

55
14

68
8



200
106 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
147
81
73
5-6

69
7-8
74
E
53
13-16



200
107 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
131
124
63
10

68
8

63
10
68
E


199
108 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
124
140
62
9-12

62
9-12

74
5



198
109 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 6006)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
135
109
62
9-12

73
5-6

62
9-12



197
110 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 9306)
KS GALAXY Białystok (PDL)
136
107
62
9-12

74
5

61
11



197
111 ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO 311)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
81
283


81
3

60
11-12
115
29-32


196
112 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)
127
128
53
13-16

69
7-8
74
E
69
7-8



196
113 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
125
134
72
6

53
13-16

70
7



195
114 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
133
116
62
9-12

71
5-8

62
9-12



195
115 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
132
118
62
9-12

70
7

62
9-12



194
116 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 7748)
LZS TS Zaręba (DŚL)
123
143
53
13-16

70
7

65
9
70
E


193
117 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
131
125
69
7-8

62
9-12

62
9-12



193
118 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
140
98
71
5-8

69
7-8

53
13-16



193
119 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 1135)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
121
150
44
17-20

77
4

70
7



191
120 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7649)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
122
147
62
9-12

60
11-12

69
7-8



191
121 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
121
151
53
13-16

68
8

68
8



189
122 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
135
110
62
9-12

73
5-6

53
13-16



188
123 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
117
161
53
13-16

64
9-10

70
7



187
124 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 6473)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
119
155
40
17-24

74
5
79
E
68
8



187
125 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
119
156
53
13-16
58
E
61
11

68
8



187
126 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
113
174
40
17-24

73
5-6

73
5-6



186
127 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
121
152
68
8

53
13-16

65
9



186
128 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
124
138
62
9-12

62
9-12

62
9-12



186
129 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
112
178
62
9-12
67
E
40
17-24
45
E
73
5-6



185
130 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
117
163
81
3

36
21-24

68
8



185
131 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 4338)
KTS Gliwice (ŚLS)
132
122
69
7-8
74
E
53
13-16
58
E
53
13-16



185
132 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
145
86
72
6

73
5-6

40
17-24



185
133 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 8015)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
112
176
48
17

64
9-10

72
6



184
134 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
114
172
40
17-24
45
E
69
7-8

69
7-8



183
135 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)
109
181
40
17-24

69
7-8

73
5-6



182
136 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
120
154
62
9-12

53
13-16
58
E
62
9-12



182
137 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
122
148
62
9-12

60
11-12

60
11-12



182
138 CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 3)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)






180
13-16


180
139 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
139
102
77
4

62
9-12

40
17-24



179
140 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
144
89
70
7

74
5

30
25
35
E


179
141 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
127
130
68
8

59
12

46
18
51
E


178
142 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
87
263
77
4
82
E

5
E
85
2
90
E


177
143 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO 2674)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
115
167
53
13-16

62
9-12

62
9-12



177
144 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 2209)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
115
168
53
13-16

62
9-12

62
9-12



177
145 KITA Jan (1991 #12951 LO 6111)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
115
171
62
9-12

53
13-16

62
9-12



177
146 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8374)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
124
139
62
9-12

62
9-12

53
13-16



177
147 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
124
136
59
12

65
9

48
17
53
E


177
148 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 4282)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
123
145
62
9-12

61
11

53
13-16



176
149 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 3260)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
102
204
62
9-12

40
17-24

72
6



174
150 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
112
177
53
13-16

59
12

56
13-14
61
E


173
151 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 5780)
MRKS Gdańsk (POM)
122
146
40
17-24
45
E
72
6
77
E
50
16



172
152 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 2966)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
65
369


60
11-12
65
E
81
3
105
33-36


170
153 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
102
200
25
25-32

77
4

68
8



170
154 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
115
165
52
15

63
10

55
14



170
155 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
117
159
40
17-24

72
6
77
E
53
13-16



170
156 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
107
188
71
5-8

36
21-24

62
9-12



169
157 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
94
227
36
21-24
41
E
48
17
53
E
74
5



168
158 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
106
191
53
13-16

53
13-16

62
9-12



168
159 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
95
224
25
25-32

70
7

72
6



167
160 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
101
206
53
13-16

48
17

61
11
66
E


167
161 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
83
281
73
5-6
78
E

5
E
77
4
82
E


165
162 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
96
219
27
25-28

69
7-8

69
7-8



165
163 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
98
214
40
17-24

53
13-16
58
E
62
9-12
67
E


165
164 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
118
158
61
11

57
13

42
19-20
47
E


165
165 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
116
164
53
13-16

63
10

48
17



164
166 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 1885)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
124
142
71
5-8

53
13-16

40
17-24



164
167 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
78
311
73
5-6
78
E


85
2



163
168 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 5817)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
93
231
40
17-24

53
13-16

70
7



163
169 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
103
198
59
12

44
17-20

60
11-12



163
170 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 2439)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
162
60
77
4

85
2





162
171 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)
108
185
57
13

51
15-16

53
13-16



161
172 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
117
160
44
17-20

73
5-6

44
17-20



161
173 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 2722)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
121
153
70
7

51
15-16

40
17-24



161
174 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
104
195
36
21-24

63
10
68
E
56
13-14



160
175 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO 8393)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
159
66
73
5-6
78
E
81
3





159
176 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 306)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
81
290
81
3



72
6
77
E


158
177 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
96
220
40
17-24

56
13-14

62
9-12



158
178 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 1102)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
117
162
77
4

40
17-24

40
17-24



157
179 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)
88
259
44
17-20

44
17-20

68
8



156
180 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
93
237
53
13-16

40
17-24

62
9-12



155
181 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
115
166
53
13-16

62
9-12

40
17-24



155
182 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 3943)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
155
71
74
5

81
3





155
183 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 120)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
86
268
81
3
86
E


63
10
68
E


154
184 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 4326)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
105
193
53
13-16

52
15

46
18



151
185 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 5059)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
111
180
71
5-8

40
17-24

40
17-24



151
186 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 3079)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
126
132
53
13-16

73
5-6

25
25-32



151
187 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
77
318
77
4



72
6



149
188 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 6841)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
86
264
25
25-32

61
11

63
10



149
189 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 8365)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
149
79
72
6

77
4





149
190 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 9499)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
112
175
44
17-20

68
8

36
21-24



148
191 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
84
273
25
25-32

59
12

63
10



147
192 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 335)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
69
349


69
7-8

77
4



146
193 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
93
232
40
17-24

53
13-16

53
13-16



146
194 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 1951)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
93
233
40
17-24

53
13-16

53
13-16



146
195 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
93
234
40
17-24

53
13-16

53
13-16



146
196 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8367)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
93
238
53
13-16

40
17-24

53
13-16



146
197 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
93
241
53
13-16

40
17-24

53
13-16



146
198 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 383)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
146
84
62
9-12
67
E
74
5
79
E




146
199 BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 10475)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)






145
21-24


145
200 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
109
182
53
13-16

56
13-14

36
21-24



145
201 DANIEL Artur (1982 #306 LO 2442)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
145
85


90
1
145
21-24




145
202 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 337)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
145
87

145
21-24






145
203 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
62
405
62
9-12



77
4
82
E


144
204 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 4628)
LKTS Luboń (WLP)
88
260
44
17-20

44
17-20

56
13-14



144
205 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 2262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
81
291
81
3



62
9-12



143
206 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
103
197
40
17-24
45
E
53
13-16
58
E
40
17-24



143
207 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
118
157
57
13

61
11

20
31-32
25
E


143
208 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 3098)
AKS Mikołów (ŚLS)
75
321
25
25-32
30
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E


142
209 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 1898)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
80
300
40
17-24

40
17-24

62
9-12



142
210 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO 6448)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
98
213
36
21-24

62
9-12

44
17-20



142
211 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
102
202
40
17-24

62
9-12

40
17-24



142
212 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)
102
203
62
9-12

40
17-24

40
17-24



142
213 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 5586)
LUKS Straszyn (POM)
142
93
68
8

74
5





142
214 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 322)
GKTS Wiązowna (MAZ)
54
443

5
E
44
17-20
49
E
81
3
86
E


140
215 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
67
359


62
9-12
67
E
73
5-6



140
216 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 1751)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
78
308
53
13-16

25
25-32

62
9-12



140
217 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
115
170
62
9-12

53
13-16

25
25-32



140
218 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1808)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
135
108
53
13-16

77
4
82
E

5
E


140
219 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 2268)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
140
97
68
8

72
6





140
220 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 4341)
KTS Gliwice (ŚLS)
70
342
17
33-48

53
13-16

69
7-8



139
221 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
86
267
81
3


5
E
53
13-16



139
222 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 4346)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
139
99
62
9-12

77
4





139
223 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 2767)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
87
262
36
21-24

51
15-16

51
15-16



138
224 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 2274)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
138
104
70
7

68
8





138
225 RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 4009)
KS ATS Stargard (ZPM)
68
351


68
8

64
9-10
69
E


137
226 DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 6789)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
72
328


72
6

65
9



137
227 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 4277)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
68
357
68
8



68
8



136
228 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
84
275
40
17-24

44
19

52
15



136
229 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 812)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
92
246
36
21-24

56
13-14

44
17-20



136
230 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 7148)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
82
282
26
27

56
13-14

53
13-16



135
231 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 6387)
UKS Białobrzegi (PDL)
134
115
69
7-8

65
9





134
232 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO 3447)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
296
40
17-24

40
17-24

53
13-16



133
233 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
80
300
40
17-24

40
17-24

53
13-16



133
234 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 6803)
KSTS Krosno (PKR)
80
303
44
17-20

36
21-24

53
13-16



133
235 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 3494)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
93
228
25
25-32

68
8

40
17-24



133
236 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
93
242
53
13-16

40
17-24

40
17-24



133
237 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 8088)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
97
218
44
17-20

53
13-16

36
21-24



133
238 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 2551)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
133
117
71
5-8

62
9-12





133
239 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 6837)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
81
286
25
25-32

56
13-14

51
15-16



132
240 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
92
245
25
25-32

62
9-12
67
E
40
17-24



132
241 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
96
221
52
15

44
17-20

36
21-24



132
242 PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 119)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
63
385


63
10

68
8



131
243 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 4032)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
69
350
25
25-32

44
17-20

62
9-12



131
244 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
78
304
25
25-32

53
13-16

53
13-16



131
245 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
78
306
53
13-16

25
25-32

53
13-16



131
246 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
78
309
53
13-16

25
25-32

53
13-16



131
247 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 2263)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
62
402
62
9-12



68
8



130
248 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 6785)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
67
364
62
9-12
67
E


63
10



130
249 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
86
265
35
23

51
15-16

44
17-20



130
250 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
68
351


68
8

61
11



129
251 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 4076)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
89
258
40
17-24

44
17-20
49
E
40
17-24



129
252 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)
95
225
40
17-24

55
14

34
23-24



129
253 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 1424)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
104
194
25
25-32
30
E
69
7-8
74
E
25
25-32



129
254 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
112
179
77
4
82
E
25
25-32
30
E
17
33-48



129
255 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 9262)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
68
356
68
8



60
11-12



128
256 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 4000)
KS ATS Stargard (ZPM)
83
279
39
21

44
17-20

44
17-20



127
257 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
91
249
55
14

36
21-24

36
21-24



127
258 BULA Marcin (1982 #22888 LO 4079)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
102
201
40
17-24

62
9-12

25
25-32



127
259 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 388)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
127
131
69
7-8

53
13-16
58
E




127
260 SZOTEK Karol (1981 #544 LO 350)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
40
531


40
17-24

85
2



125
261 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 265)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
50
475


50
16

70
7
75
E


125
262 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)
98
215
62
9-12

36
21-24

27
25-28



125
263 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 282)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
125
135

125
25-28






125
264 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
299
40
17-24

40
17-24

44
17-20



124
265 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
84
272
17
33-48

62
9-12
67
E
40
17-24



124
266 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 6458)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
88
261
44
17-20

44
17-20

36
21-24



124
267 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 5687)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
124
137
62
9-12

62
9-12





124
268 GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7560)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
124
140
62
9-12

62
9-12





124
269 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 5162)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
71
337
27
25-28

44
17-20

51
15-16



122
270 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
86
266
44
17-20

42
19-20

36
21-24



122
271 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
122
149
71
5-8

51
15-16





122
272 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 8460)
MKS STS Lubartów (LLS)
58
423


53
13-16
58
E
63
10



121
273 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 3493)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
81
287
25
25-32

56
13-14

40
17-24



121
274 OLEK Jan (1992 #15610 LO 274)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
58
429
53
13-16
58
E


62
9-12



120
275 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
61
409
17
33-48

44
17-20

59
12



120
276 STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 8039)
MUKS Gąbin (MAZ)
71
335


71
5-8

44
17-20
49
E


120
277 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 6112)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
80
294
40
17-24

40
17-24

40
17-24



120
278 MINDA Michał (1988 #6963 LO 3861)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
80
300
40
17-24

40
17-24

40
17-24



120
279 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
90
252
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
25
25-32
30
E


120
280 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 3848)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
93
230
40
17-24

53
13-16

25
25-32



118
281 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
93
234
40
17-24

53
13-16

25
25-32



118
282 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 6529)
UKS LIS Sierakowice (POM)
60
420
60
11-12



57
13



117
283 RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 2905)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
63
385


63
10

53
13-16



116
284 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
50
494
40
17-24
45
E

5
E
65
9



115
285 KURZAK Bronisław (1947 #4897 LO 2266)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
53
448


53
13-16

62
9-12



115
286 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5550)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
71
341
71
5-8



44
17-20



115
287 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 372)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
96
223
79
3-4

17
33-45

14
49-59
19
E


115
288 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
98
216
62
9-12

36
21-24

17
33-48



115
289 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 4253)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
115
169
62
9-12

53
13-16





115
290 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 289)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
77
317
77
4



37
22



114
291 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO 9055)
UKS ATS Białystok (PDL)
84
274
25
27-28

59
12

30
25



114
292 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 5599)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
89
256
36
21-24

53
13-16

25
25-32



114
293 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 8092)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
89
257
36
21-24

53
13-16

25
25-32



114
294 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 4322)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
173
53
13-16

61
11





114
295 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 3754)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
60
418
33
24

27
25-28

53
13-16



113
296 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 6350)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
55
442
55
14



57
13



112
297 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 7352)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
58
424
18
33-40

40
17-24

53
13-16



111
298 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 2275)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
93
229
40
17-24

53
13-16

18
33-40



111
299 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 2381)
LZS Żywocice (OPO)
93
244
53
13-16

40
17-24

18
33-40



111
300 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 8007)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
66
366
30
25

36
21-24

44
17-20



110
301 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 38)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
85
269
40
17-24

40
17-24
45
E
25
25-32



110
302 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
93
239
53
13-16

40
17-24

17
33-48



110
303 SZEWCZYK Szymon (1997 #32044 LO 4254)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
109
183
69
7-8

40
17-24





109
304 KURZEJA Sebastian (1979 #4750 LO 6028)
MTS Kwidzyn (POM)
53
467
53
13-16



55
14



108
305 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
83
278
35
23

48
17

25
27-28



108
306 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
90
253
46
18

44
19

18
33-40



108
307 KUJAWSKI Robert (1976 #27032 LO 7486)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)
108
184
53
13-16

55
14





108
308 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
108
186
68
8

40
17-24





108
309 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
107
187
37
PL

70
7





107
310 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
53
455
17
33-48

36
21-24

53
13-16



106
311 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 1955)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
53
465
53
13-16



53
13-16



106
312 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
106
189
44
17-20

62
9-12





106
313 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
106
190
53
13-16

53
13-16





106
314 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
106
192
53
13-16

53
13-16





106
315 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
61
414
36
21-24

25
25-32

44
17-20



105
316 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
65
370
25
25-32

40
17-24

40
17-24



105
317 PODSIADŁO Robert (1970 #44809 LO 2838)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
65
371
25
25-32

40
17-24

40
17-24



105
318 WICHER Robert (1969 #41870 LO 2380)
LZS Żywocice (OPO)
65
378
40
17-24

25
25-32

40
17-24



105
319 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 2968)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
65
380
40
17-24

25
25-32

40
17-24



105
320 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
72
333
72
6



28
26
33
E


105
321 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
80
297
40
17-24

40
17-24

25
25-32



105
322 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 6113)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
80
298
40
17-24

40
17-24

25
25-32



105
323 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
104
196
53
13-16

51
15-16





104
324 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
36
581


36
21-24

62
9-12
67
E


103
325 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
50
477
25
25-32

25
25-32

53
13-16



103
326 SELERSKI Damian (1994 #34259 LO 6456)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
50
491
25
25-32

25
25-32

53
13-16



103
327 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
103
199
63
10

40
17-24





103
328 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
60
422
60
11-12



42
19-20



102
329 PROKOP Karol (1995 #38109 LO 10263)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
62
388


62
9-12

40
17-24



102
330 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 1121)
OKS Olesno (OPO)
62
395
62
9-12



40
17-24



102
331 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4493)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
62
398
62
9-12



40
17-24



102
332 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
62
405
62
9-12



40
17-24



102
333 BROŻEK Piotr (1993 #21769 LO 3097)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
562
14
49-64

25
25-32

62
9-12



101
334 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
76
320
41
20

35
23

25
27-28



101
335 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 624)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
101
205
41
20

60
11-12





101
336 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)
66
365
25
25-32

41
20

34
23-24



100
337 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
67
363
62
9-12
67
E


33
24



100
338 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
73
326
46
18

27
25-28

27
25-28



100
339 KREFT Damian (1996 #21600 LO 298)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
100
207

5
E
77
4
95
37-40




100
340 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
100
209
40
17-24

60
11-12





100
341 GABSKI Marek (1973 #46101 LO 6404)
LKS PIAST Łasin (KPM)
100
210
40
17-24

60
11-12





100
342 KOZERA Michał (1994 #32137 LO 4276)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
99
211
40
17-24

59
12





99
343 KUCZKO Wojciech (1972 #40719 LO 8472)
SKTS Sokółka (PDL)
99
212
53
13-16

46
18





99
344 WALENCKI Michał (1991 #19063 LO 1134)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
17
829
17
33-48



81
3



98
345 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 4041)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
44
503


44
17-20

53
13-16



97
346 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
50
495
50
16



42
19-20
47
E


97
347 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
53
448


53
13-16

44
17-20



97
348 OGRODNICZAK Michał (1990 #18168 LO 7565)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
53
461
53
13-16



44
17-20



97
349 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
53
463
53
13-16



44
17-20



97
350 WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 1555)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
53
467
53
13-16



44
17-20



97
351 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 7194)
SMS Włodawa (LLS)
57
434
40
17-24

17
33-48

40
17-24



97
352 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 3215)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
217
44
17-20

53
13-16





97
353 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
44
512
44
17-20



52
15



96
354 KULPA Maksymilian (1989 #8862 LO 6781)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
96
222
62
9-12

34
23-24





96
355 KARMOLIŃSKI Maciej (1990 #6301 LO 3942)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)





85
2
95
37-40


95
356 UZARCZYK Witold (1994 #10385 LO 4283)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
18
760


18
33-38

77
4



95
357 KOTWICA Dawid (1988 #15145 LO 7508)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
70
344
25
25-32

40
17-24
45
E
25
25-32



95
358 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
70
345
53
13-16

17
33-45

25
25-32



95
359 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 572)
KS Mysław (ŚLS)
78
307
53
13-16

25
25-32

17
33-48



95
360 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 357)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
95
226

95
37-40






95
361 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 7093)
niestow. woj. OPO (OPO)
25
678


25
25-32

69
7-8



94
362 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
40
557
40
17-24



53
13-16



93
363 NALEPA Maciej (1973 #39876 LO 9378)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
53
448


53
13-16

40
17-24



93
364 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)
93
234
40
17-24

53
13-16





93
365 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
93
240
53
13-16

40
17-24





93
366 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
93
243
53
13-16

40
17-24





93
367 CHUDY Marcin (1996 #31912 LO 3419)
KS STELLA Gniezno (WLP)
32
628


27
25-28
32
E
60
11-12



92
368 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
67
362
25
25-32

42
19-20

25
25-32



92
369 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 8799)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
92
247
74
5

18
33-40





92
370 DEMBOWSKI Krzysztof (1969 #49323 LO 1677)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
41
529
18
33-40

23
29

50
16



91
371 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
55
440
28
26

27
25-28

36
21-24



91
372 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 4321)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
91
248
40
17-24
45
E
46
18





91
373 STRZEJA Andrzej (1971 #31071 LO 7277)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
65
373
25
25-32

40
17-24

25
25-32



90
374 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 4575)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
65
376
25
25-32

40
17-24

25
25-32



90
375 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
65
377
40
17-24

25
25-32

25
25-32



90
376 DUCH Adam (1991 #9866 LO 386)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
90
250


85
2
90
E




90
377 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 805)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
90
251
16
41-48

74
5





90
378 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9304)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
90
254
85
2


5
E




90
379 MARCINOWSKI Krzysztof (1973 #251 LO 404)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
90
255
90
1







90
380 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
62
393
62
9-12



27
25-28



89
381 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 7114)
KSTS Krosno (PKR)
72
330
25
25-32

47
17-18

17
33-48



89
382 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 2504)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
72
332
36
21-24

36
21-24

17
33-48



89
383 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
71
339
71
5-8



17
33-48



88
384 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
45
502
40
17-24
45
E


42
19-20



87
385 MATUSIEWICZ Kamil (1996 #36447 LO 5385)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
42
524
25
25-32

17
33-45

44
17-20



86
386 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
52
470


52
15

34
23-24



86
387 KRZYŚKA Dominik (1996 #39438 LO 1551)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
54
444
18
33-40

36
21-24

27
25-28
32
E


86
388 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
61
411
25
25-32

36
21-24

25
25-32



86
389 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
61
413
25
25-32

36
21-24

25
25-32



86
390 DOBROWOLAŃSKI Bartosz (1992 #21347 LO 3764)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)





85
2



85
  LITWINIUK Marcin (1990 #12461 LO 329)
AUKS TREFL Zamość (LLS)





85
2



85
392 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
85
270
40
17-24
45
E
40
17-24





85
393 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 638)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
85
271
85
2







85
394 MICHALSKI Jakub (1990 #13502 LO 5623)
UKS IKAR Mierzęcice (ŚLS)
31
642
17
33-48

14
49-64

53
13-16



84
395 ZAWADA Kamil (1989 #29275 LO 5138)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
84
276
40
17-24

44
17-20





84
396 TOMCZAK Krzysztof (1992 #24581 LO 809)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
39
566
18
33-40

21
29-32

44
17-20



83
397 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
58
428
40
17-24

18
33-40

25
25-32



83
398 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
62
391
18
33-40

44
17-20

21
29-32



83
399 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
83
277
14
49-64

69
7-8





83
400 ŻUKOWSKI Karol (1988 #27016 LO 8475)
SKTS Sokółka (PDL)
83
280
44
17-20

39
21





83
401 PIOTROWSKI Tadeusz (1963 #9764 LO 395)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
42
516
17
33-48

25
25-32

40
17-24



82
402 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 4498)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
42
519
17
33-48

25
25-32

40
17-24



82
403 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 4616)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
65
379
40
17-24

25
25-32

17
33-48



82
404 OSIKA Sławomir (1990 #7784 LO 3267)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)





81
3



81
  STOCHMAL Maciej (1996 #21652 LO 2273)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)





81
3



81
406 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
81
283


81
3





81
  KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 328)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
81
283


81
3





81
408 CYRNEK Piotr (1995 #24476 LO 4)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
81
288
81
3







81
409 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 4336)
KTS Gliwice (ŚLS)
81
289
81
3







81
410 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 2272)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
40
545
40
17-24



40
17-24



80
411 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
40
549
40
17-24



40
17-24



80
412 FRĄTCZAK Arkadiusz (1973 #3417 LO 3975)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
40
557
40
17-24



40
17-24



80
413 DEIGSLER Michał (1993 #34531 LO 4619)
LKTS Luboń (WLP)
54
445
27
25-28

27
25-28

21
29-32
26
E


80
414 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 813)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
80
292
36
21-24

44
17-20





80
415 MALINOWSKI Piotr (1995 #15374 LO 5384)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
80
293
36
21-24

44
17-20





80
416 PIETRYKA Grzegorz (1983 #6823 LO 2663)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
80
295
40
17-24

40
17-24





80
417 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 3230)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
25
723
25
25-32



53
13-16



78
418 WALOWSKI Mateusz (1995 #20017 LO 6942)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
42
517
17
33-48

25
25-32

36
21-24



78
419 RUSZCZYŃSKI Krzysztof (1981 #47363 LO 5644)
MACOVIA Maków Mazow. (MAZ)
42
526
25
25-32

17
33-48

36
21-24



78
420 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
53
454
17
33-48

36
21-24

25
25-32



78
421 BARA Dariusz (1993 #30110 LO 1742)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
53
456
17
33-48

36
21-24

25
25-32



78
422 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
78
305
36
21-24

42
19-20





78
423 SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4893)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
78
309
53
13-16

25
25-32





78
424 GERLIC Piotr (1987 #10045 LO 2636)
LZS Kujakowice (OPO)





77
4



77
  WŁODYKA Paweł (1983 #1533 LO 3947)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)





77
4



77
426 DENS Marcin (1989 #10847 LO 2725)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
52
473
25
25-32

27
25-28

25
25-32



77
427 KULCZYCKI Szymon (1979 #709 LO 10132)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
77
312


77
4





77
  LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 8011)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
77
312


77
4





77
  SROCZYŃSKI Oskar (1997 #21978 LO 7836)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
77
312


77
4





77
  WOJEWÓDKA Michał (1974 #3030 LO 1212)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
77
312


77
4





77
431 DUBNIAK Tomasz (1993 #20948 LO 269)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)





71
5-8
76
E


76
432 PAPUGA Dawid (1983 #2828 LO 4031)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
36
581


36
21-24

40
17-24



76
433 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
37
580
37
22



39
21



76
434 TRAWICKI Daniel (1998 #31729 LO 7759)
LZS TS Zaręba (DŚL)
76
319
25
25-32

51
15-16





76
435 BOLEK Łukasz (1997 #40989 LO 3258)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
35
611
18
33-40

17
33-48

40
17-24



75
436 GAWIEŃCZYK Mieczysław (1949 #25164 LO 1682)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
38
575
18
33-40

20
32

37
22



75
437 CHODZYŃSKI Sylwester (1969 #42810 LO 676)
KTS Sandomierz (ŚWI)
50
480
25
25-32

25
25-32

25
25-32



75
438 KOKOSA Paweł (1986 #45123 LO 2832)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
50
481
25
25-32

25
25-32

25
25-32



75
439 NOSSOL Józef (1954 #40427 LO 2374)
LZS Żywocice (OPO)
50
485
25
25-32

25
25-32

25
25-32



75
440 PODSIADŁO Andrzej (1979 #47176 LO 1952)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
50
487
25
25-32

25
25-32

25
25-32



75
441 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 5772)
MRKS Gdańsk (POM)
55
438


50
16
55
E
20
32



75
442 KACZMAREK Krzysztof (1971 #427 LO 2049)
ULKS Ciechów (DŚL)





74
5



74
  LESZCZYŃSKI Krzysztof (1983 #1501 LO 3738)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)





74
5



74
444 ELIASZ Adrian (1981 #6451 LO 2782)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
34
614
17
33-48

17
33-48

40
17-24



74
445 SŁUPSKI Tomasz (1988 #35921 LO 7656)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
34
615
17
33-48

17
33-48

40
17-24



74
446 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 3117)
AKS Mikołów (ŚLS)
34
619
17
33-48

17
33-48

40
17-24



74
447 FIEDORCZUK Janusz (1965 #49324 LO 1678)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
39
568
18
33-40

21
31

35
23



74
448 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
57
435
40
17-24

17
33-48

17
33-48



74
449 CZERNIAWSKI Marcin (1982 #568 LO 2441)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
74
322


74
5





74
450 ORACZ Michał (2000 #27286 LO 7240)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
74
323
53
13-16

21
29-32





74
451 KISIELEWICZ Daniel (1993 #17964 LO 7652)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
73
324


73
5-6





73
452 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 153)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
325
21
29-32

52
15





73
453 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 3072)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
73
327
73
5-6







73
454 KURZAC Paweł (1983 #5093 LO 1131)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





72
6



72
  NITEK Jarosław (1989 #3806 LO 3778)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





72
6



72
  ODELSKI Piotr (1983 #603 LO 5915)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)





72
6



72
  WŁOSTOWSKI Jakub (1999 #29341 LO 4852)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)





72
6



72
458 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 4560)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
16
877
16
41-48



56
13-14



72
459 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 65)
ZKS Zielona Góra (LBU)
33
627
33
24



34
23-24
39
E


72
460 WILK Andrzej (1966 #4156 LO 2517)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
36
581


36
21-24

36
21-24



72
461 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
36
602
36
21-24



36
21-24



72
462 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 7195)
SMS Włodawa (LLS)
55
441
40
17-24

15
49-56

17
33-48



72
463 BIELECKI Robert (1971 #44796 LO 4492)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
57
432
17
33-48

40
17-24

15
49-56



72
464 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO 865)
LKS Piotrowice (MŁP)
58
425
18
33-40

40
17-24

14
49-64



72
465 KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1809)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
67
359


62
9-12
67
E

5
E


72
466 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 2556)
KTS Wolbromek (DŚL)
72
328


72
6





72
467 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 4464)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
72
331
25
25-32

47
17-18





72
468 DZIKOWSKI Mateusz (1994 #14512 LO 6780)
LUKS Chełmno (KPM)
72
334
72
6







72
469 GLEGOŁA Paweł (1980 #1174 LO 353)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





71
5-8



71
  KALITA Artur (1970 #7786 LO 355)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





71
5-8



71
471 KWAŚNICKI Krzysztof (1984 #6015 LO 7153)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
760


18
33-40

53
13-16



71
472 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
54
447
40
17-24

14
49-64

17
33-48



71
473 PIETRAŃCZYK Jakub (1999 #36601 LO 2211)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
57
436
40
17-24

17
33-48

14
49-64



71
474 KAMIŃSKI Mikołaj (1995 #19416 LO 8352)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
71
335


71
5-8





71
475 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)
71
338
44
17-20

27
25-28





71
476 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 2675)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
71
340
71
5-8







71
477 TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3219)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
17
828
17
33-48



53
13-16



70
478 SZYMANIK Jacek (1963 #18854 LO 7802)
UMKS Biłgoraj (LLS)
70
343
17
33-48

53
13-16





70
479 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
345
53
13-16

17
33-48





70
480 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 3711)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
70
347
70
7







70
481 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 637)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
70
348
70
7







70
482 SINICKI Maciej (1993 #19006 LO 8673)
niestow. woj. OPO (OPO)





69
7-8



69
483 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 314)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
25
678


25
25-32

44
17-20



69
484 BOMBA Artur (1993 #18615 LO 3096)
AKS Mikołów (ŚLS)
49
497
25
25-32
30
E
14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


68
485 ROKITA Gracjan (1989 #47268 LO 6116)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
50
482
25
25-32

25
25-32

18
33-40



68
486 PROKOT Krystian (1996 #20679 LO 7837)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
68
351


68
8





68
487 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 4611)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
68
354
53
13-16

15
49-56





68
488 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
68
355
53
13-16

15
49-56





68
489 GRATKOWSKI Jacek (1971 #44056 LO 5975)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
68
358
68
8







68
490 ŚWIDNIK Bartłomiej (1979 #18911 LO 7361)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
42
518
17
33-48

25
25-32

25
25-32



67
491 OCIPKA Dominik (1997 #47706 LO 8662)
SRS Łomna (MAZ)
42
526
25
25-32

17
33-48

25
25-32



67
492 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 1840)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
44
509
44
19



23
29



67
493 GRYGORCEWICZ Andrzej (1986 #7508 LO 6832)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
50
483
25
25-32

25
25-32

17
33-48



67
494 KONSTANTYN Paweł (1983 #825 LO 5935)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
50
488
25
25-32

25
25-32

17
33-48



67
495 KACZOR Jan (1996 #20095 LO 390)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
67
359


62
9-12
67
E




67
496 KUJAWA Rafał (1971 #28816 LO 3422)
KS STELLA Gniezno (WLP)
39
570
21
29-32

18
33-40

27
25-28



66
497 STAMIROWSKI Krzysztof (1983 #604 LO 63)
ZKS Zielona Góra (LBU)





65
9



65
498 SKRZYNECKI Marcin (1986 #4612 LO 72)
ZKS Zielona Góra (LBU)





60
11-12
65
E


65
499 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4627)
LKTS Luboń (WLP)
21
748


21
29-32

44
17-20



65
500 RADEK Arkadiusz (1994 #35028 LO 9075)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
25
678


25
25-32

40
17-24



65
501 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 6624)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
28
662
28
26



37
22



65
502 BOGDAŁ Ryszard (1958 #36430 LO 6104)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
40
531


40
17-24

25
25-32



65
  MORAWIEC Daniel (1998 #34629 LO 1072)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
40
531


40
17-24

25
25-32



65
  WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
40
531


40
17-24

25
25-32



65
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
40
531


40
17-24

25
25-32



65
506 GDULA Adam (1977 #46737 LO 7345)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
40
551
40
17-24



25
25-32



65
507 KRAWCZYK Jakub (1994 #28368 LO 136)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
65
367


65
9





65
  UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 121)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
65
367


65
9





65
509 KARCZEWSKI Kamil (2000 #39631 LO 5812)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
372
25
25-32

40
17-24





65
510 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 5807)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
374
25
25-32

40
17-24





65
511 KIJAK Maciej (1993 #26494 LO 990)
GUKS Byczyna (OPO)
65
375
25
25-32

40
17-24





65
512 DUDZIAK Damian (1995 #30445 LO 7343)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
65
381
40
17-24

25
25-32





65
513 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 6701)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
65
382
40
17-24

25
25-32





65
  DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 6474)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
65
382
40
17-24

25
25-32





65
515 MANTERYS Paweł (1988 #4892 LO 7185)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
65
384
65
9







65
516 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 1017)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)





64
9-10



64
517 KACZOREK Marek (1963 #18285 LO 4964)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)
39
563
14
49-64

25
25-32

25
25-32



64
518 MUCA Paweł (1983 #42074 LO 1772)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
27
663


27
25-28

36
21-24



63
519 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
38
573
17
33-48

21
29-32

25
25-32



63
520 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
63
385


63
10





63
521 GAŁUSZKA Jacek (1972 #661 LO 1982)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)





62
9-12



62
522 WITKOWSKI Mateusz (1990 #12891 LO 10086)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
18
760


18
33-40

44
17-20



62
523 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
32
629
10
65-96

17
33-48
22
E
25
25-32
30
E


62
524 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7558)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
62
388


62
9-12





62
  PŁUSA Robert (1973 #38100 LO 6115)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
62
388


62
9-12





62
526 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO 8396)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
62
392
25
27-28

37
22





62
527 CELARY Mateusz (1995 #28515 LO 3222)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
394
62
9-12







62
528 KACZMAREK Kamil (1992 #5493 LO 2038)
ULKS Ciechów (DŚL)
62
396
62
9-12







62
529 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 1018)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
62
397
62
9-12







62
530 RAMENDA Adam (1995 #20793 LO 1431)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
62
399
62
9-12







62
531 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 5392)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
62
400
62
9-12







62
532 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
62
401
62
9-12







62
533 LITWIN Szymon (1993 #40884 LO 7653)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
62
403
62
9-12







62
534 SZYDŁO Aleksander (1995 #13474 LO 3849)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
62
404
62
9-12







62
535 KRZAK Konrad (1998 #31694 LO 5382)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
62
405
62
9-12







62
  PIETRUSZKA Sławomir (1992 #26852 LO 3078)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
62
405
62
9-12







62
537 STACH Wojciech (1986 #13992 LO 1876)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)





61
11



61
538 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
22
745


22
30

39
21



61
539 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
36
607
36
21-24



25
25-32



61
540 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
41
528


41
20

20
31-32



61
541 MISIAK Mateusz (1995 #35252 LO 7895)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
44
506
25
25-32

14
49-64
19
E
17
33-48



61
542 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 1610)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
44
510
44
17-20



17
33-48



61
543 STOBIECKI Michał (1999 #32931 LO 8406)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
61
410
17
33-48

44
17-20





61
544 MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 2156)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
61
412
25
25-32

36
21-24





61
545 STRYGUN Tomasz (1987 #10668 LO 276)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
61
415
44
17-20

17
33-48





61
546 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 635)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
61
416
61
11







61
547 WARDZYŃSKI Marian (1973 #4536 LO 8289)
UKS Wola Osowińska (LLS)





60
11-12



60
548 CYBULSKI Jacek (1978 #25172 LO 1680)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
18
792
18
33-40



42
19-20



60
549 KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
35
608
17
33-48

18
33-38

25
25-32



60
550 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
35
612
18
33-40

17
33-48

25
25-32



60
551 ŚWIERCZEK Andrzej (1982 #3444 LO 2444)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
60
417


60
11-12





60
552 LIBERACKI Artur (1974 #47931 LO 6786)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
60
419
29
25-26
34
E
26
27





60
553 MALICKI Tomasz (2000 #32334 LO 144)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
60
421
60
11-12







60
554 BYCZYŃSKI Krzysztof (1977 #50626 LO 9923)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)





59
12



59
  LEMAŃSKI Paweł (1983 #1192 LO 290)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)





59
12



59
  ROMANOWSKI Marcin (1988 #18939 LO 3372)
KTS Bielsk Podlaski (PDL)





59
12



59
557 BARANOWSKI Mariusz (1969 #12066 LO 8453)
MKS STS Lubartów (LLS)
34
618
17
33-48

17
33-48

25
25-32



59
558 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 3265)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
40
548
40
17-24



14
49-64
19
E


59
559 DZIUBA Waldemar (1996 #41666 LO 4614)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
523
25
25-32

17
33-48

17
33-48



59
560 MUCHA Piotr (2000 #38620 LO 6369)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
42
525
25
25-32

17
33-48

17
33-48



59
561 STRZAŁKA Marek (1969 #20431 LO 3274)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
45
500


40
17-24
45
E
14
49-64



59
562 ABRAMOWICZ Robert (1986 #2105 LO 3577)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
36
597
17
33-48

14
49-64
19
E
17
33-48
22
E


58
563 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 4016)
KS ATS Stargard (ZPM)
37
579
37
22



21
29-32



58
564 BAJER Kamil (1996 #42501 LO 569)
KS Mysław (ŚLS)
41
530
14
49-64
19
E
17
33-48
22
E
17
33-48



58
565 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 6250)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
44
503


44
17-20

14
49-59



58
  ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
44
503


44
17-20

14
49-59



58
567 DRABIK Mirosław (1958 #36429 LO 6107)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
58
426
18
33-40

40
17-24





58
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
58
426
18
33-40

40
17-24





58
569 KLIMCZOK Mateusz (1990 #15115 LO 3573)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
58
430
53
13-16
58
E






58
570 LESZCZYŃSKI Zbigniew (1977 #3368 LO 100)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)





57
13



57
571 PILARCZYK Filip (1986 #2088 LO 6211)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
32
630
15
49-51

17
33-45

25
25-32



57
572 GALA Dawid (2005 #44824 LO 2216)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
32
632
15
49-56

17
33-48

25
25-32



57
573 GIZIŃSKI Adrian (1992 #40819 LO 1549)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
34
622
18
33-40

16
41-48

18
33-40
23
E


57
574 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 7149)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
36
598
18
33-40

18
33-40

21
29-32



57
575 NOWAK Grzegorz (1997 #34745 LO 4623)
LKTS Luboń (WLP)
36
599
18
33-40

18
33-40

21
29-32



57
576 ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
39
560


39
21

18
33-40



57
577 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 734)
ATS Lublin (LLS)
40
531


40
17-24

17
33-48



57
  WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
531


40
17-24

17
33-48



57
579 LUBECKI Krzysztof (1972 #27009 LO 8473)
SKTS Sokółka (PDL)
57
431


57
13





57
580 HAŁAS Wojciech (2000 #30599 LO 5157)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
57
433
21
29-32

36
21-24





57
581 DZIKOWSKI Łukasz (1991 #12407 LO 8675)
ZKS Zielona Góra (LBU)





51
15-16
56
E


56
582 KOWALCZYK Piotr (1979 #17270 LO 2607)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
38
573
17
33-48

21
29-32

18
33-39



56
583 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 3583)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
39
564
17
33-48

17
33-48
22
E
17
33-48



56
584 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
39
565
17
33-48

17
33-48
22
E
17
33-48



56
585 KUBIC Marcin (1996 #29497 LO 5936)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
39
571
25
25-32

14
49-64

17
33-48



56
586 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 5927)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
42
522
25
25-32

17
33-48

14
49-64



56
587 BAJOR Patryk (1995 #18979 LO 9814)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
56
437


56
13-14





56
588 JUCHNIEWICZ Jakub (1990 #34835 LO 6120)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





55
14



55
589 JABŁOŃSKI Paweł (1987 #19026 LO 6420)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
25
716
25
25-32



25
25-32
30
E


55
590 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 7644)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
30
647
13
57-64

17
33-48

25
25-32



55
591 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 3584)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
36
596
17
33-48

14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


55
592 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
55
439
25
25-32

25
25-32
30
E




55
593 PIĄSTKA Michał (1994 #21908 LO 4416)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
14
909


14
49-64

40
17-24



54
594 ŻABIŃSKI Marcin (1990 #23657 LO 1050)
UKS SMECZ Konin (WLP)
18
760


18
33-40

36
21-24



54
595 PRZYBYŁ Mateusz (1988 #13316 LO 749)
KS Dąbcze (WLP)
18
783
18
33-40



36
21-24



54
596 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 5441)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
33
624
15
49-56

18
33-40

21
29-32



54
597 PAWLAK Marcin (1997 #27388 LO 4624)
LKTS Luboń (WLP)
36
594
15
49-56

21
29-32

18
33-40



54
598 SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 1088)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
37
578
15
49-56

17
33-48
22
E
17
33-48



54
599 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
54
446
27
25-28

27
25-28





54
600 HABRAT Dominik (1990 #21392 LO 8805)
LUKS BURZA Rogi (PKR)





53
13-16



53
  KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 4096)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)





53
13-16



53
  KUBAJKA Adrian (1992 #15982 LO 1105)
KS OGNIWO Chełm (LLS)





53
13-16



53
  MAJEWSKI Tomasz (1991 #10729 LO 1106)
KS OGNIWO Chełm (LLS)





53
13-16



53
  ZIĘBA Marek (1994 #24117 LO 727)
ATS Lublin (LLS)





53
13-16



53
605 OPYD Oskar (2001 #33895 LO 4975)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
802


17
33-45

36
21-24



53
606 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
25
728
25
25-32



28
26



53
607 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
28
661
14
49-64

14
49-64

25
25-32



53
608 DROZD Michał (1990 #29001 LO 8861)
UKS RADUNIA Tąpadła (DŚL)
36
581


36
21-24

17
33-48



53
  SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
36
581


36
21-24

17
33-48



53
610 GUTKOWSKI Michał (1977 #15907 LO 5811)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
53
448


53
13-16





53
  KOTYLAK Paweł (1993 #29877 LO 7254)
SKS LUKS Nysa (OPO)
53
448


53
13-16





53
  SOBCZYK Albin (2000 #35387 LO 994)
GUKS Byczyna (OPO)
53
448


53
13-16





53
613 PATLA Wiesław (1977 #232 LO 6091)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
53
457
17
33-48

36
21-24





53
614 ANTROPIK Krzysztof (1967 #40718 LO 8469)
SKTS Sokółka (PDL)
53
458
29
25-26

24
28





53
615 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 109)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
53
459
53
13-16







53
616 CHWASTYNIAK Wojciech (1985 #2305 LO 8596)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
53
460
53
13-16







53
617 GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
53
462
53
13-16







53
618 SYNOWIECKI Jakub (1993 #19321 LO 5296)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
53
464
53
13-16







53
619 MACIEJEWSKI Bogdan (1984 #872 LO 3077)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
53
466
53
13-16







53
620 KASPROWICZ Sławomir (1975 #47175 LO 1950)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
53
467
53
13-16







53
621 WASIAK Damian (1997 #27979 LO 318)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
22
747
17
33-48
22
E


25
25-32
30
E


52
622 MAŚLAK Marek (1960 #7517 LO 1462)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
31
635
10
65-96

21
29-32

21
29-32



52
623 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 2214)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
35
610
18
33-40

17
33-48

17
33-48



52
624 JURZAK Łukasz (1983 #9754 LO 2210)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
35
613
18
33-40

17
33-48

17
33-48



52
625 KLEJ Artur (1976 #44798 LO 8471)
SKTS Sokółka (PDL)
52
471
18
33-40

34
23-24





52
626 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
52
472
25
25-32

27
25-28





52
627 KOWALEWSKI Kamil (1990 #12042 LO 8545)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)





51
15-16



51
  ŻABSKI Radosław (1986 #1714 LO 310)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





51
15-16



51
629 OCIPKA Kamil (1986 #47705 LO 8663)
SRS Łomna (MAZ)
34
619
17
33-48

17
33-48

17
33-48



51
630 MIKOŁAJCZYK Damian (1986 #45166 LO 707)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
51
474


51
15-16





51
631 DERKOWSKI Robert (1969 #956 LO 3138)
GLKS Jaworzyna Śląska (DŚL)
25
678


25
25-32

25
25-32



50
  KOT Zbigniew (1971 #6635 LO 10121)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
25
678


25
25-32

25
25-32



50
633 MROSZCZYK Karol (1986 #50010 LO 7094)
niestow. woj. PKR (PKR)
25
728
25
25-32



25
25-32



50
634 MATEJCZYK Mateusz (1998 #30707 LO 3579)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
31
637
14
49-64

17
33-48

14
49-64
19
E


50
635 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6432)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
33
625
16
41-48

17
33-48

17
33-48



50
636 KOZAK Mateusz (1995 #21291 LO 4977)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
36
581


36
21-24

14
49-59



50
637 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 7905)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
36
593
14
49-64

17
33-48
22
E
14
49-64



50
638 MARCZYKOWSKI Rafał (1996 #23509 LO 9113)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
50
475


50
16





50
639 SOBOCIŃSKI Ryszard (1955 #26550 LO 1690)
GLKS GRUTA Mełno (KPM)
50
478
25
25-32

25
25-32





50
640 NALEPA Dariusz (1969 #27741 LO 6001)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
50
479
25
25-32

25
25-32





50
641 PETRYNOWSKI Krzysztof (1986 #41851 LO 6705)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
50
484
25
25-32

25
25-32





50
642 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 1565)
LUKS Chełmno (KPM)
50
486
25
25-32

25
25-32





50
643 WALKIEWICZ Tomasz (1989 #44219 LO 4512)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
50
489
25
25-32

25
25-32





50
644 WOŹNIAK Kacper (2000 #35629 LO 5289)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
50
490
25
25-32

25
25-32





50
645 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 6683)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
50
491
25
25-32

25
25-32





50
  KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
50
491
25
25-32

25
25-32





50
647 SAŁADAJCZYK Oskar (2000 #33360 LO 6495)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
50
496
50
16







50
648 POŁUBOCZKO Maciej (1997 #44548 LO 959)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
22
746
22
30



27
25-28



49
649 URBAN Marek (1973 #33209 LO 1048)
UKS SMECZ Konin (WLP)
31
640
15
49-56

16
41-48

18
33-40



49
650 DADIA Dominik (2001 #34698 LO 4385)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
32
631
15
49-56

17
33-48

17
33-48



49
651 FILBRANDT Tomasz (1990 #10690 LO 4323)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)





48
17



48
652 KACZMAREK Jakub (2002 #42178 LO 8859)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
31
636
14
49-64

17
33-48

17
33-48



48
653 SMOŁKA Kamil (2001 #43619 LO 4969)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)
31
637
14
49-64

17
33-48

17
33-48



48
654 FABIŚ Adrian (1998 #33155 LO 2783)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
34
617
17
33-48

17
33-48

14
49-64



48
655 KANIA Przemysław (1988 #36829 LO 4758)
LZS JEDNOŚĆ Podmokle (LBU)
48
498
48
17







48
656 MĄDEREK Sławomir (1972 #49682 LO 4674)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)
29
657
13
57-64

16
41-48

18
33-40



47
657 WIERZBIŃSKI Marcin (2000 #35800 LO 5942)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
30
649
16
41-48

14
49-64

17
33-48



47
658 SKOTNICZNY Rafał (1979 #559 LO 799)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
30
651
16
41-48

14
49-64

17
33-48



47
659 MROCZEK Adrian (1997 #43789 LO 1233)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
33
625
16
41-48

17
33-48

14
49-64



47
660 IGNACZEWSKI Michał (1990 #19635 LO 4850)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)





46
18



46
661 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
21
748


21
29-32

25
25-32



46
662 BARANIECKI Mirosław (1969 #36457 LO 3409)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
46
499


46
18





46
663 ROSOŁOWSKI Sebastian (1976 #33257 LO 7147)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
760


18
33-40

27
25-28



45
664 PAPAŁA Jakub (1999 #33301 LO 3101)
AKS Mikołów (ŚLS)
28
660
14
49-64

14
49-64

17
33-48



45
665 ADAMUS Paweł (1999 #39229 LO 3585)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
31
637
14
49-64

17
33-48

14
49-64



45
666 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
45
501
24
28

21
29-32





45
667 JARMOŁOWICZ Kamil (1996 #20655 LO 7562)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)





44
17-20



44
  MUCHA Łukasz (1981 #20585 LO 5072)
UKS ORZEŁ Prusice (DŚL)





44
17-20



44
669 WALCZAK Zbigniew (1977 #27962 LO 9313)
niestow. woj. WLP (WLP)
26
676
10
65-96

16
41-48

18
33-40



44
670 STEFANIAK Michał (2000 #42860 LO 7899)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
27
669
10
65-96

17
33-48

17
33-48



44
671 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 5837)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
30
645


25
25-32
30
E
14
49-64



44
672 GARYCKI Adrian (1996 #35852 LO 3223)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
30
650
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
673 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 2215)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
30
651
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
  PASEK Adrian (2000 #43933 LO 5664)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
30
651
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
675 GRYKO Karol (1998 #32863 LO 6119)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
44
507
44
17-20







44
676 PIJANOWSKI Krzysztof (1983 #1750 LO 5161)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
44
508
44
17-20







44
677 KURLENDA Adam (1966 #36845 LO 9409)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
44
511
44
17-20







44
678 HEIDUK Thomas (1995 #50166 LO 7997)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
44
513
44
19







44
  TOMASZEWSKI Tomasz (1992 #8252 LO 2042)
ULKS Ciechów (DŚL)
44
513
44
17-20







44
680 WAJDA Dawid (1993 #40947 LO 3755)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
16
882
16
41-48



27
25-28



43
681 KOWALSKI Mateusz (1991 #14622 LO 8239)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
18
760


18
33-38

25
25-32



43
  KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 1074)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
18
760


18
33-40

25
25-32



43
683 MAJOS Sławomir (1971 #38127 LO 2269)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
18
786
18
33-40



25
25-32



43
684 PACEK Zbigniew (1962 #40327 LO 6114)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
25
678


25
25-32

18
33-40



43
685 ŻOŁĄDEK Dariusz (1972 #38099 LO 6117)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
25
709
25
25-32



18
33-40



43
686 GUMULIŃSKI Piotr (2000 #41680 LO 4080)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
25
711
25
25-32



18
33-40



43
687 STAPÓR Artur (1964 #34179 LO 675)
KTS Sandomierz (ŚWI)
25
728
25
25-32



18
33-40



43
688 KOZIEŁ Dariusz (1974 #45476 LO 8369)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
43
515
18
33-40

25
25-32





43
689 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)





42
19-20



42
690 PIETRZAK Antoni (1998 #31615 LO 7174)
ULKS Lachowice (MŁP)
17
802


17
33-48

25
25-32



42
  RAKOCZY Daniel (1998 #34349 LO 1874)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
17
802


17
33-45

25
25-32



42
692 BARSZCZ Krzysztof (1972 #3201 LO 8454)
MKS STS Lubartów (LLS)
17
847
17
33-48



25
25-32



42
693 BALAK Marian (1970 #11552 LO 8084)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
17
856
17
33-48



25
25-32



42
694 KLOCEK Krzysztof (1971 #34822 LO 2501)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
25
678


25
25-32

17
33-48



42
  OSICKI Jerzy (1948 #15800 LO 7422)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
25
678


25
25-32

17
33-48



42
  SERAFIN Aleksander (1972 #32195 LO 9164)
SPART. Kolbuszowa Gór. (PKR)
25
678


25
25-32

17
33-48



42
697 DĄBROWSKI Mateusz (1987 #15176 LO 5598)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
25
710
25
25-32



17
33-48



42
698 MOMOT Daniel (2002 #41068 LO 763)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
25
722
25
25-32



17
33-48



42
699 HEŁMECKI Szymon (2001 #38944 LO 5839)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
25
728
25
25-32



17
33-48



42
  ŁUSZCZ Andrzej (1975 #18853 LO 8854)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
25
728
25
25-32



17
33-48



42
701 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 5281)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
42
519
17
33-48

25
25-32





42
  ŻYŁA Tomasz (2003 #38776 LO 5395)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
42
519
17
33-48

25
25-32





42
703 LIBISZEWSKI Grzegorz (2001 #37162 LO 3487)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
24
739
10
65-96

14
49-64

17
33-48



41
704 JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 5916)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
27
670
10
65-96

17
33-48

14
49-64



41
705 GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)





40
17-24



40
  JONDERKO Romuald (1969 #40418 LO 2371)
LZS Żywocice (OPO)





40
17-24



40
  KIEROŃSKI Adam (1969 #249 LO 363)
UKS Olesno (MŁP)





40
17-24



40
  KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 3232)
UKS GRYF Gdów (MŁP)





40
17-24



40
  MROZIK Sebastian (1992 #7946 LO 2794)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)





40
17-24



40
  WIERZBICKI Wojciech (1986 #4901 LO 8377)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





40
17-24



40
  WOJDYŁA Dominik (1993 #30645 LO 4417)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)





40
17-24



40
712 GŁĄB Damian (1989 #11060 LO 5974)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
40
531


40
17-24





40
  TALPA Tomasz (2001 #43486 LO 6409)
LKS PIAST Łasin (KPM)
40
531


40
17-24





40
  WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
40
531


40
17-24





40
  WŁODARCZYK Tomasz (1992 #37871 LO 9031)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
40
531


40
17-24





40
  WOŹNIAK Szymon (2003 #37507 LO 5857)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
40
531


40
17-24





40
717 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 384)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
40
543
40
17-24







40
718 LISOWSKI Daniel (1994 #11459 LO 6275)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
40
544
40
17-24







40
719 BARAŃSKI Jacek (1994 #22647 LO 4077)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
40
546
40
17-24







40
720 REJZE Robert (1969 #36179 LO 2906)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
40
547
40
17-24







40
721 MATACHOWSKI Bartłomiej (1986 #4909 LO 8370)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
40
550
40
17-24







40
722 BERNAT Łukasz (1995 #22039 LO 8288)
UKS Wola Osowińska (LLS)
40
552
40
17-24







40
723 DUDKIEWICZ Adrian (1980 #712 LO 2585)
UKS HUBERTUS Tczew (POM)
40
553
40
17-24







40
724 LIS Mariusz (1991 #7405 LO 5293)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
40
554
40
17-24







40
725 DZIAŁAK Sławomir (1963 #36433 LO 6108)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
40
555
40
17-24







40
726 KUMOR Michał (1994 #33170 LO 392)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
40
556
40
17-24







40
727 NADROWSKI Robert (1975 #952 LO 6278)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
40
557
40
17-24







40
728 SIUDEK Tomasz (1990 #13805 LO 6619)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)





39
21



39
729 TOMSIA Sławomir (1979 #4791 LO 800)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
14
909


14
49-64

25
25-32



39
730 TROSZCZYŃSKI Łukasz (1994 #29305 LO 5872)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
21
754
21
29-32



18
33-40



39
731 DYTKO Dawid (1986 #4233 LO 3472)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
25
678


25
25-32

14
49-64



39
  MARCHEWKA Artur (1976 #42187 LO 3226)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
25
678


25
25-32

14
49-64



39
733 RUDO Adam (2003 #35661 LO 5593)
LUKS Straszyn (POM)
39
560


39
21





39
734 TYMEJCZYK Bogusław (1968 #45602 LO 4014)
KS ATS Stargard (ZPM)
39
567
18
33-40

21
29-32





39
735 IGNACIUK Mateusz (1993 #33363 LO 6489)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
39
568
18
33-40

21
29-32





39
736 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
39
572
39
21







39
737 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
19
759


14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


38
738 DZIEMBAŁA Dominik (1996 #18671 LO 3474)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
24
739
10
65-96

14
49-64

14
49-64



38
739 KUREK Kamil (2001 #41432 LO 5561)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
24
742
10
65-96

14
49-64

14
49-64



38
740 MASSALSKI Marcin (2001 #35199 LO 5562)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
20
755
10
65-96

10
65-96

17
33-48



37
741 MARCZUK Jakub (2001 #33702 LO 5591)
LUKS Straszyn (POM)
37
576


37
22





37
  NAWROT Józef (1967 #18219 LO 3291)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
37
576


37
22





37
743 MOCZKO Michał (1996 #18920 LO 5388)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)





36
21-24



36
  OSPALSKI Łukasz (1989 #6306 LO 8275)
SKF MKTS Opalenica (WLP)





36
21-24



36
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)





36
21-24



36
746 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
18
760


18
33-40

18
33-40



36
  TRENDA Hubert (1998 #36076 LO 5492)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
18
760


18
33-38

18
33-39



36
748 CIESIELSKI Marek (1971 #40721 LO 4554)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
18
788
18
33-40



18
33-40



36
749 DROŻDŻ Jarosław (1963 #17936 LO 4448)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
581


36
21-24





36
  KUCHARZYK Adrian (1996 #26407 LO 8010)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
36
581


36
21-24





36
  PADEWSKI Marek (1988 #32199 LO 4451)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
581


36
21-24





36
  SMEŁSZ Łukasz (1985 #13377 LO 1673)
LZS NOTEĆ Dziembowo (WLP)
36
581


36
21-24





36
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
36
581


36
21-24





36
  WŁADYSIUK Adam (1995 #32850 LO 6498)
IKRTS Józefów (MAZ)
36
581


36
21-24





36
755 KAROLAK Sławomir (1965 #50173 LO 8004)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
36
594
15
49-56

21
29-32





36
756 PODOBIŃSKI Marek (1970 #19399 LO 806)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
36
600
36
21-24







36
757 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 8397)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
36
601
36
21-24







36
758 BARANOWSKI Kamil (1997 #43717 LO 8425)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
36
603
36
21-24







36
759 JURKIEWICZ Bartosz (1996 #30452 LO 965)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
36
604
36
21-24







36
760 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 4789)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
36
605
36
21-24







36
761 TRAWICKI Damian (1998 #31728 LO 7758)
LZS TS Zaręba (DŚL)
36
606
36
21-24







36
762 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
35
609
17
33-48

18
33-38





35
763 BOCHNIARZ Tadeusz (1958 #5028 LO 7356)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
17
802


17
33-48

17
33-48



34
  KRĘŹLEWICZ Tadeusz (1960 #47713 LO 8659)
SRS Łomna (MAZ)
17
802


17
33-48

17
33-48



34
  RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
17
802


17
33-45

17
33-48



34
766 KARAŚ Dariusz (1976 #13188 LO 8806)
LUKS BURZA Rogi (PKR)
17
831
17
33-48



17
33-48



34
767 JAKUBIK Dawid (1985 #40206 LO 6834)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
17
834
17
33-48



17
33-48



34
768 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 1156)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
17
840
17
33-48



17
33-48



34
769 PIĘTA Paweł (1981 #1731 LO 8240)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
24
741
10
65-96

14
49-64

10
65-96



34
770 KUCHTA Marcin (1991 #27242 LO 7510)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
24
742
10
65-96

14
49-64

10
65-96



34
771 SUSZEK Paweł (1984 #5023 LO 7360)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
34
616
17
33-48

17
33-48





34
772 CHEMPEREK Michał (1981 #11254 LO 6546)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
34
619
17
33-48

17
33-48





34
773 PANASIUK Janusz (1953 #42413 LO 3196)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
33
623


33
24





33
774 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 733)
ATS Lublin (LLS)
15
888


15
49-56

17
33-48



32
775 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 5846)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
15
902
15
49-56



17
33-48



32
776 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
16
882
16
41-48



16
41-48



32
777 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
32
633
18
33-40

14
49-64





32
778 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
32
634
32
GPP







32
779 SKÓRSKI Michał (1999 #34595 LO 3854)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
17
832
17
33-48



14
49-64



31
780 STANISŁAWSKI Patryk (1992 #41526 LO 6840)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
17
855
17
33-48



14
49-59



31
781 BERKA Ryszard (1972 #48241 LO 5156)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
31
641
15
49-56

16
41-48





31
782 CIEMIENGA Marek (1974 #8794 LO 4343)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
31
643
17
33-48

14
49-64





31
783 ZGIERSKI Andrzej (1971 #49464 LO 2965)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
15
888


15
49-56

15
49-56



30
784 RAFALSKI Piotr (1968 #41968 LO 7655)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
15
897
15
49-56



15
49-56



30
785 KOZUBEK Filip (2000 #39571 LO 5565)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
20
755
10
65-96

10
65-96

10
65-96



30
786 SKRZEKUT Roman (1973 #19645 LO 6393)
UKS Białobrzegi (PDL)
30
644


30
25





30
787 KRZAK Piotr (2000 #36927 LO 6548)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
30
646
13
57-64

17
33-48





30
788 RESZEL Daniel (1991 #50355 LO 9022)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
30
647
13
57-64

17
33-48





30
789 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9290)
ZKS Zielona Góra (LBU)
30
654
30
25







30
790 BARTUSIK Marek (1992 #10628 LO 3574)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
30
655
25
25-32
30
E






30
791 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
30
656
25
25-32
30
E






30
792 URBAN Michał (2003 #43290 LO 1066)
UKS SMECZ Konin (WLP)
13
921
13
57-64



16
41-48



29
793 PIEPRZYK Szymon (1991 #46202 LO 5938)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
29
658
15
49-56

14
49-64





29
794 CYBULSKI Zbigniew (1986 #25173 LO 1681)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)





28
26



28
795 WIERZBICKI Marek (1994 #42050 LO 8457)
MKS STS Lubartów (LLS)
13
925
13
57-64



15
49-56



28
796 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
17
802


17
33-48

11
65-80



28
  ŁACH Bartłomiej (1992 #42367 LO 9601)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
17
802


17
33-48

11
65-80



28
798 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
28
659


28
26





28
799 DZIEMBAŁA Dawid (1999 #24511 LO 3473)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
10
934


10
65-96

17
33-48



27
800 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
10
942
10
65-96



17
33-48



27
801 GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 7569)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
27
663


27
25-28





27
  GRZEGORZ Damian (2003 #48074 LO 1371)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
27
663


27
25-28





27
  JARMAKOWSKI Kamil (1994 #19305 LO 8235)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
27
663


27
25-28





27
  MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 7849)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
27
663


27
25-28





27
  SZCZEPANEK Michał (1999 #27296 LO 4037)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
663


27
25-28





27
806 WOJTASZCZYK Tomasz (1974 #21842 LO 397)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
27
670
10
65-96

17
33-48





27
807 KOŁDYKA Piotr (1983 #1843 LO 4620)
LKTS Luboń (WLP)
27
672
27
25-28







27
808 SMOŁA Tomasz (1974 #5688 LO 2765)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
27
673
27
25-28







27
  SUSŁO Łukasz (1987 #42428 LO 1369)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
27
673
27
25-28







27
  WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
27
673
27
25-28







27
811 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)





26
27



26
  KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)





26
27



26
813 WOJCIACZYK Antoni (1963 #32726 LO 3275)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
15
894
15
49-56



11
65-80



26
814 LASKOWSKI Hubert (1992 #48152 LO 8429)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
26
677
21
29-32
26
E






26
815 BATÓG Tomasz (1975 #5791 LO 6602)
LZS Włosień (DŚL)





25
25-32



25
  BERESTECKI Krystian (1997 #33245 LO 8772)
AKS Strzegom (DŚL)





25
25-32



25
  DĄBROWSKI Damian (1979 #15055 LO 9177)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)





25
25-32



25
  DELIKAT Andrzej (1968 #45122 LO 684)
KTS Sandomierz (ŚWI)





25
25-32



25
  DĘBSKI Jerzy (1956 #5638 LO 7028)
UNIWER. MED. Wrocław (DŚL)





25
25-32



25
  DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)





25
25-32



25
  HYZIAK Konrad (1996 #32291 LO 844)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)





25
25-32



25
  KAZNOWSKI Marcin (1996 #23035 LO 717)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)





25
25-32



25
  KLOCEK Krzysztof (1966 #31118 LO 2519)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)





25
25-32



25
  OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4780)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)





25
25-32



25
  ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 7632)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





25
25-32



25
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)





25
25-32



25
  SPOREK Mariusz (1970 #40292 LO 1984)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)





25
25-32



25
  WRZOSEK Andrzej (1972 #9173 LO 4921)
UKS Maków (ŁDZ)





25
25-32



25
829 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6715)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
11
928


11
65-80

14
49-64



25
  GAJDA Rafał (2000 #46959 LO 2923)
MOKSIR Czchów (MŁP)
11
928


11
65-80

14
49-64



25
831 BAGIŃSKI Ryszard (1954 #24973 LO 2260)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
25
678


25
25-32





25
  BAZAN Kamil (2001 #41917 LO 4456)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
25
678


25
25-32





25
  BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
678


25
25-32





25
  BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
678


25
25-32





25
  GABLER Wojciech (2003 #37379 LO 2435)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
25
678


25
25-32





25
  GABOR Wojciech (1998 #29033 LO 7270)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
25
678


25
25-32





25
  JANISZEWSKI Kamil (1997 #30492 LO 361)
UKS Olesno (MŁP)
25
678


25
25-32





25
  JAROMIN Antoni (1949 #38101 LO 6110)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
25
678


25
25-32





25
  KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
25
678


25
25-32





25
  KĘPA Robert (1994 #22074 LO 6331)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
25
678


25
25-32





25
  PASIECZNY Jan (1967 #35867 LO 9073)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
25
678


25
25-32





25
  PETRYNOWSKI Dawid (2004 #44372 LO 6693)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
678


25
25-32





25
  SOBCZYK Tobiasz (2000 #35388 LO 995)
GUKS Byczyna (OPO)
25
678


25
25-32





25
  STODOLICA Mirosław (1973 #34239 LO 9039)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
25
678


25
25-32





25
  SZAJNIK Jacek (1969 #37475 LO 4455)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
25
678


25
25-32





25
  SZYMAŃSKI Paweł (2000 #32335 LO 145)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
678


25
25-32





25
  WASIL Bogdan (1970 #25233 LO 9030)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
25
678


25
25-32





25
  ZALESIŃSKI Kacper (1993 #21819 LO 3070)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
678


25
25-32





25
849 ANDREASIK Kazimierz (1966 #5383 LO 4861)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
25
707
25
25-32







25
850 PIEKARCZYK Adam (1973 #11084 LO 4872)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
25
708
25
25-32







25
851 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO 6047)
MTS Kwidzyn (POM)
25
712
25
25-32







25
852 BANDURKA Tomasz (1972 #26668 LO 6379)
GLKS Jaworzyna Śląska (DŚL)
25
713
25
25-32







25
853 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
25
714
25
25-32







25
854 ROZUM Dawid (1998 #26476 LO 4736)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
25
715
25
25-32







25
855 ŚLIWA Mateusz (1998 #32431 LO 5307)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
25
717
25
25-32







25
856 PĘKALA Kacper (1999 #37906 LO 5287)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
25
718
25
25-32







25
857 KWAŚNIEWSKI Przemysław (1987 #22884 LO 1124)
OKS Olesno (OPO)
25
719
25
25-32







25
  MARUSZAK Piotr (1995 #15888 LO 1575)
LUKS Chełmno (KPM)
25
719
25
25-32







25
859 WOJTYŁA Damian (1997 #22616 LO 1596)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
25
721
25
25-32







25
860 KOZŁOWSKI Jacek (1980 #37887 LO 1104)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
25
724
25
25-32







25
  MALARCZYK Andrzej (1961 #40151 LO 6029)
MTS Kwidzyn (POM)
25
724
25
25-32







25
862 MILAK Adam (1999 #34018 LO 7245)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
25
726
25
25-32







25
  STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 7006)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
25
726
25
25-32







25
864 BEGA Krystian (1972 #40411 LO 2366)
LZS Żywocice (OPO)
25
728
25
25-32







25
  JÓŹWIK Damian (1985 #38206 LO 2581)
UKS HUBERTUS Tczew (POM)
25
728
25
25-32







25
  KALINOWSKI Artur (1977 #15980 LO 1103)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
25
728
25
25-32







25
  ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
25
728
25
25-32







25
  ŁYSZKOWICZ Łukasz (2000 #47153 LO 2621)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
25
728
25
25-32







25
  PODKOŃ Mateusz (1998 #36471 LO 2021)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
25
728
25
25-32







25
870 JACHIMOWICZ Bartosz (1984 #1427 LO 5582)
LUKS Straszyn (POM)





24
28



24
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)





24
28



24
872 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
10
938
10
65-96



14
49-64



24
873 WIECHEĆ Adrian (2001 #34254 LO 3489)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
10
941
10
65-96



14
49-64



24
874 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 3602)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
10
942
10
65-96



14
49-64



24
875 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)





23
29



23
876 BAŁACHOWSKI Robert (1999 #42022 LO 7032)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
23
744
23
29







23
877 FRANC Dariusz (1965 #9410 LO 1828)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)





22
30



22
  SZWEMIN Krzysztof (1987 #12742 LO 294)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)





22
30



22
879 PASEK Kamil (2003 #44865 LO 5672)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
11
928


11
65-80

11
65-80



22
880 AMILIANOWICZ Kamil (1988 #41604 LO 3757)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)





21
29-32



21
  KONKEL Krzysztof (1975 #37592 LO 6613)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)





21
31



21
882 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 4849)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
21
750
21
29-32







21
883 MATEJEK Mariusz (1970 #10165 LO 7144)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
21
751
21
31







21
884 POPŁAWSKI Kazimierz (1958 #46716 LO 9410)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
21
752
21
29-32







21
885 KRUPA Robert (1976 #4670 LO 5863)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
21
753
21
29-32







21
886 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 3392)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
10
934


10
65-96

10
65-96



20
887 BABICZ Adam (1999 #38789 LO 3853)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
10
940
10
65-96



10
65-96



20
888 SKORUPA Jakub (2002 #49034 LO 3590)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
10
942
10
65-96



10
65-96



20
  WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
10
942
10
65-96



10
65-96



20
890 GĄSIOROWSKI Dariusz (1968 #35334 LO 1330)
MSZS Świdwin (ZPM)
20
757
20
32







20
891 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)





19
33



19
892 KLEJNA Marcin (1991 #26972 LO 7481)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)
19
758


19
33





19
893 CISAKOWSKI Filip (2000 #32945 LO 6622)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





18
33-40



18
  CZERNOUS Janusz (1999 #39689 LO 7267)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





18
33-40



18
  DĄBROWSKI Jarosław (1977 #44725 LO 3774)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





18
33-39



18
  JANUS Robert (1974 #38103 LO 6109)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)





18
33-40



18
  KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 5134)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)





18
33-39



18
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)





18
33-40



18
  KOCHOŃ Adrian (1992 #47014 LO 2052)
LZS Zakrzów (OPO)





18
33-40



18
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)





18
33-40



18
  MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 1359)
KTS LEW Głubczyce (OPO)





18
33-40



18
  NOWAK Bartosz (2002 #44571 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





18
33-39



18
  NOWAK Tomasz (1993 #17829 LO 1646)
UKS Maków (ŁDZ)





18
33-39



18
  NOWOKUŃSKI Jacek (1984 #1433 LO 307)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





18
33-40



18
  SAWICKI Grzegorz (1977 #47115 LO 1349)
KTS LEW Głubczyce (OPO)





18
33-40



18
  STRZELCZAK Robert (1971 #6281 LO 1021)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)





18
33-40



18
  SZCZECINA Robert (1983 #47177 LO 1954)
STS ZGODA Janik (ŚWI)





18
33-40



18
  WLAZŁO Wojciech (1996 #34743 LO 3980)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)





18
33-39



18
909 DUDA Oktawian (1987 #46242 LO 8800)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
18
760


18
33-40





18
  GAWEŁ Henryk (1957 #7481 LO 7150)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
760


18
33-40





18
  HUSZEK Piotr (1983 #3352 LO 2227)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
18
760


18
33-40





18
  IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 5135)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
18
760


18
33-38





18
  JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
18
760


18
33-40





18
  KLARKOWSKI Cyprian (1999 #38934 LO 4541)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18
760


18
33-40





18
  KOWALSKI Michał (1992 #8311 LO 7862)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
18
760


18
33-40





18
  KUBACKI Adam (1972 #42073 LO 1775)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
18
760


18
33-40





18
  MACIASZEK Piotr (1993 #25892 LO 7840)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
18
760


18
33-40





18
  PRZYBYTKOWSKI Łukasz (1978 #47308 LO 1563)
LUKS Chełmno (KPM)
18
760


18
33-40





18
  PRZYWECKI Arkadiusz (2002 #41939 LO 821)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
18
760


18
33-40





18
  ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
18
760


18
33-40





18
  WOJNAR Adam (1986 #5522 LO 1335)
MSZS Świdwin (ZPM)
18
760


18
33-40





18
  ZDZITOWIECKI Aleksander (1991 #15869 LO 1777)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
18
760


18
33-40





18
923 ŁUKASZEWSKI Krystian (1987 #3562 LO 5079)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
18
784
18
33-40







18
924 CHABRASZEWSKI Wiesław (1968 #46336 LO 6488)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
18
785
18
33-40







18
925 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
18
787
18
33-40







18
926 MAŁYSZKO Kamil (2000 #36935 LO 9112)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
18
789
18
33-40







18
927 POLOK Michał (1998 #37599 LO 1122)
OKS Olesno (OPO)
18
790
18
33-40







18
  WÓJCIK Mateusz (1998 #45564 LO 4984)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
18
790
18
33-40







18
929 BANASIK Tomasz (1964 #47173 LO 1949)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
18
792
18
33-40







18
  BOGUTA Michał (1985 #48082 LO 6105)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
18
792
18
33-40







18
  BUSIEK Piotr (2003 #40316 LO 4991)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
18
792
18
33-40







18
  GAIK Krystian (1997 #28359 LO 4729)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
18
792
18
33-40







18
  KLESZCZ Zdzisław (1954 #26505 LO 1118)
OKS Olesno (OPO)
18
792
18
33-40







18
  LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)
18
792
18
33-40







18
  LISEK Rafał (1979 #49125 LO 619)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
18
792
18
33-40







18
  LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 2457)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
18
792
18
33-40







18
  POLOK Andrzej (1971 #31072 LO 1900)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
18
792
18
33-40







18
938 ABRAMCZUK Albert (1981 #33243 LO 8771)
AKS Strzegom (DŚL)





17
33-48



17
  BARAN Robert (1972 #20416 LO 8287)
UKS Wola Osowińska (LLS)





17
33-48



17
  BRUZDA Rafał (1974 #44320 LO 4418)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)





17
33-48



17
  BURY Kamil (1995 #31820 LO 4613)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)





17
33-48



17
  CZURYŁOWICZ Tomasz (1984 #12322 LO 1101)
KS OGNIWO Chełm (LLS)





17
33-48



17
  DYJOR Adam (1986 #50420 LO 10429)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)





17
33-48



17
  JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)





17
33-48



17
  KAŹMIERSKI Jakub (2000 #36005 LO 6452)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)





17
33-48



17
  KLIMEK Damian (1997 #33508 LO 6243)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)





17
33-48



17
  KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 7368)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)





17
33-48



17
  KOWALSKI Mateusz (1991 #48300 LO 3224)
UKS GRYF Gdów (MŁP)





17
33-48



17
  LASKOWSKI Piotr (1983 #49484 LO 3151)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)





17
33-48



17
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)





17
33-48



17
  MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)





17
33-48



17
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)





17
33-48



17
  OLECHNIK Dariusz (1973 #35489 LO 2909)
LZS Włosień (DŚL)





17
33-48



17
  PIECHNIK Roman (1964 #20797 LO 5288)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)





17
33-48



17
  ROZWADOWSKI Paweł (1995 #16084 LO 573)
KS Mysław (ŚLS)





17
33-48



17
  STĘPIEŃ Krzysztof (1970 #8800 LO 8319)
GLKS Nadarzyn (MAZ)





17
33-48



17
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)





17
33-48



17
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)





17
33-48



17
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)





17
33-48



17
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)





17
33-48



17
961 CWENAR Robert (1997 #38563 LO 1871)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  DINDORF Grzegorz (1979 #47466 LO 7529)
LKS Proszowa (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  ERTMAN Adam (1999 #38377 LO 2429)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  JANKOWSKI Stanisław (1957 #42363 LO 9027)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
17
802


17
33-48





17
  JAROSZ Łukasz (1987 #41972 LO 7651)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
17
802


17
33-48





17
  KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  KOCZYBA Mariusz (1974 #9662 LO 7634)
LKS LISWARTA Lisów (ŚLS)
17
802


17
33-48





17
  KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
17
802


17
33-48





17
  LEGAT Mateusz (1992 #24082 LO 6506)
IKRTS Józefów (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  MAMAJ Jarosław (1986 #47709 LO 8660)
SRS Łomna (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  MATLOCH Antoni (2003 #43581 LO 5394)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  PERZANOWSKI Mateusz (1992 #24793 LO 8232)
RZEKUNIANKA Rzekuń (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  PISARSKI Jarosław (1969 #14694 LO 4979)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
17
802


17
33-48





17
  SKONIECZNY Łukasz (1996 #35899 LO 6245)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
17
802


17
33-45





17
  WALCZAK Cezary (1993 #46084 LO 4511)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
17
802


17
33-48





17
  ZALEWSKI Wojciech (1990 #13604 LO 8461)
MKS STS Lubartów (LLS)
17
802


17
33-48





17
979 MATLĄG Łukasz (1990 #8428 LO 4184)
TOP Bolesławiec (DŚL)
17
830
17
33-48







17
980 RYSZ Wiesław (1964 #455 LO 6093)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
17
833
17
33-48







17
981 KWASZYŃSKI Daniel (1997 #28931 LO 970)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
17
835
17
33-48







17
982 KOCHAŃCZYK Łukasz (2001 #39133 LO 3111)
AKS Mikołów (ŚLS)
17
836
17
33-48







17
983 BUCZYŃSKI Witold (1993 #26298 LO 5742)
KS Bojanów (ŚLS)
17
837
17
33-48







17
984 PAPIERNIK Grzegorz (1989 #11119 LO 5603)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
17
838
17
33-48







17
985 KOZŁOWICZ Tomasz (1998 #36176 LO 2448)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
17
839
17
33-48







17
986 SIEROTA Szymon (2000 #38483 LO 4035)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
17
841
17
33-48







17
987 BUDIAKOWSKI Paweł (1986 #5943 LO 4175)
TOP Bolesławiec (DŚL)
17
842
17
33-48







17
988 STRYCHARCZUK Szymon (2001 #40487 LO 1112)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
17
843
17
33-48







17
989 MOMOT Mirosław (1965 #43127 LO 775)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
17
844
17
33-48







17
990 GRYGORCEWICZ Grzegorz (1987 #7509 LO 6833)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
17
845
17
33-48







17
991 WITKOWSKI Tomasz (2001 #31251 LO 1155)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
17
846
17
33-48







17
992 GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
17
847
17
33-48







17
993 GRZYWNA Szymon (2005 #42884 LO 7204)
SMS Włodawa (LLS)
17
849
17
33-48







17
994 PIOTROWSKI Andrzej (1972 #34293 LO 2649)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
17
850
17
33-48







17
995 GRZEGORCZYK Jakub (1995 #33420 LO 2034)
ULKS Ciechów (DŚL)
17
851
17
33-48







17
996 KOSIBA Konrad (1988 #9399 LO 1747)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
17
852
17
33-48







17
997 MIELCARZ Bartłomiej (2002 #39134 LO 3113)
AKS Mikołów (ŚLS)
17
853
17
33-48







17
998 KACZMAREK Mariusz (1973 #42376 LO 5378)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
17
854
17
33-48







17
999 JADACH Tomasz (1974 #10471 LO 6208)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
17
856
17
33-48







17
  KĘPA Hubert (1978 #50356 LO 9023)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
17
856
17
33-48







17
  KŁOS Tomasz (1974 #42858 LO 7243)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
17
856
17
33-48







17
  LINDE Piotr (1970 #33424 LO 2019)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
17
856
17
33-48







17
  MARTYNIAK Wiktor (2000 #39670 LO 1190)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
17
856
17
33-48







17
  MIELKO Piotr (1979 #9151 LO 1132)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
17
856
17
33-48







17
  NYKIEL Józef (1958 #3617 LO 4869)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
17
856
17
33-48







17
  ORACZ Łukasz (1997 #27284 LO 7241)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
17
856
17
33-48







17
  ROSZUK Jan (1992 #16424 LO 8127)
POLITECHNIKA Warszawa (MAZ)
17
856
17
33-48







17
  RYMCZUK Zbigniew (1975 #33425 LO 2022)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
17
856
17
33-48







17
  TUREK Patryk (1991 #16427 LO 8128)
POLITECHNIKA Warszawa (MAZ)
17
856
17
33-48







17
  WOJDYŁA Tadeusz (1962 #27339 LO 4877)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
17
856
17
33-48







17
1011 BOROWSKI Jacek (1974 #47090 LO 4388)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)





16
41-48



16
  DATA Paweł (1999 #36782 LO 2367)
LZS Żywocice (OPO)





16
41-48



16
  FILIPIAK Radosław (1985 #3957 LO 4389)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)





16
41-48



16
  STRÓŻYK Łukasz (1976 #44743 LO 1020)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)





16
41-48



16
1015 <