Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 2761)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
760
1

230
1

230
uchwała

230
PL

300
1
760
2 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2762)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
700
2

210
2

230
1

220
PL

250
3-4
700
3 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
675
3

190
3-4

210
2

162
8

275
2
675
4 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 274)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
600
6

190
3-4

190
3-4

80
41-48
79
3-4
220
5-8
600
5 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 3065)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
576
7

162
8

166
6

190
3-4

220
5-8
576
6 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 717)
ZKS Zielona Góra (LBU)
556
8

168
5

168
5

168
5

220
5-8
556
7 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 7144)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
488
9

151
10

162
8

151
10
85
2
175
9-16
488
8 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 65)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
459
12

133
13

151
10

109
19
90
1
175
9-16
459
9 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 716)
ZKS Zielona Góra (LBU)
452
13
70
1
85
33-40
70
1
113
17

164
7

175
9-16
452
10 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
435
14

149
11

111
18

76
49-56

175
9-16
435
11 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 1891)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
419
15

95
21-24

149
11

85
33-40

175
9-16
419
12 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 3067)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
416
16

153
9

95
21-24

133
13

130
17-24
416
13 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 7626)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
412
17
70
1
147
12

90
25-32

90
25-32
72
6
175
9-16
412
14 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 881)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
392
18
70
1
131
14

90
25-32

131
14
90
1
130
17-24
392
15 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 765)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
387
19

4
E
70
1
153
9

230
1


387
16 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 7142)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
383
20

90
25-32

127
16

166
6


383
17 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
368
22
70
1
127
16

90
25-32

111
18
90
1
130
17-24
368
18 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 764)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
358
23
70
1
74
57-64
47
9-12
133
13

95
21-24
85
2
130
17-24
358
19 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 720)
ZKS Zielona Góra (LBU)
349
25

129
15

90
25-32

90
25-32

130
17-24
349
20 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 2311)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
337
26
70
1
76
49-56
62
3
80
41-48
66
2
147
12
90
1
110
25-32
337
21 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 1915)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
321
27

85
33-40
70
1
129
15

107
20


321
22 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 718)
ZKS Zielona Góra (LBU)
314
29

109
19

95
21-24

74
57-64

110
25-32
314
23 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
299
32

74
57-64
54
5-8
58
E
70
1
95
21-24
90
1
130
17-24
299
24 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 443)
ULKS Ciechów (DŚL)
295
33
60
3-4
95
21-24

90
25-32

90
25-32
90
1
110
25-32
295
25 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 3839)
KTS Gliwice (ŚLS)
289
36
62
3
113
17

76
49-56

76
49-56
73
5-6
100
33-48
289
26 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 5857)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
275
37

80
41-48
66
2
85
33-40
70
1
76
49-56
85
2
110
25-32
275
27 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 6555)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
265
39
62
3
85
33-40
59
PL
85
33-40
59
4
95
21-24


265
28 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 725)
ZKS Zielona Góra (LBU)
265
40

90
25-32

90
25-32

85
33-40


265
29 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 29)
KS Mysław (ŚLS)
261
41
66
2
85
33-40
70
1
76
49-56
56
5-6
60
E
79
3-4
100
33-48
261
30 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 7189)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
260
42
70
1
76
49-56
70
1
80
41-48
59
4
80
41-48
90
1
100
33-48
260
31 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
260
45
70
1
90
25-32

90
25-32

80
41-48


260
32 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 3357)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
259
46
66
2
70
E
57
5
80
41-48
66
2
85
33-40
79
3-4
94
49-64
259
33 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 719)
ZKS Zielona Góra (LBU)
255
47
50
9
85
33-40
66
2
85
33-40
38
15-16
85
33-40


255
34 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 1684)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
253
48
62
3
66
E
70
1
85
33-40
70
1
74
57-64
85
2
94
49-64
253
35 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
253
49
56
5-6

70
1
107
20

90
25-32


253
36 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 5264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
249
50

90
25-32

74
57-64
57
5
80
41-48
79
3-4

249
37 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 63)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
248
52
48
10
85
33-40
59
4
63
E
59
4
63
E
90
1
100
33-48
248
38 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 691)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
248
53
53
7
57
E
59
4
63
E
70
1
85
33-40
90
1
100
33-48
248
39 SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4462)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
242
57
25
21-24
29
E
32
17-20
76
49-56
62
3
66
E
81
3
100
33-48
242
40 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 675)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
242
59
70
1
76
49-56
70
1
76
49-56
59
4
90
25-32


242
41 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3836)
KTS Gliwice (ŚLS)
241
60
52
7-8
56
E
56
5-6
80
41-48
70
1
76
49-56
85
2

241
42 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6548)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
240
61
57
5
61
E
70
1
76
49-56
66
2
70
E
79
3-4
94
49-64
240
43 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 1890)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
240
62
66
2
70
E
70
1
85
33-40
70
1
85
33-40


240
44 MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 692)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
235
63
70
1
80
41-48
62
3
74
57-64
57
5
61
E
81
3

235
45 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 405)
MRKS Gdańsk (POM)
234
64
66
2
70
E
66
2
70
E
66
2
70
E
68
8
94
49-64
234
46 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 4432)
UKS LIS Sierakowice (POM)
230
67
62
3

62
3
80
41-48
70
1
76
49-56
74
5

230
47 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 3094)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
228
68
70
1
74
57-64
59
4
74
57-64
70
1
80
41-48


228
48 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 3597)
LUKS Chełmno (KPM)
225
70
53
7
57
E
70
1
74
57-64
66
2
70
E
81
3

225
49 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 2915)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
223
71
54
5-8
58
E
59
4
63
E
62
3
66
E
79
3-4
94
49-64
223
50 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 64)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
223
73
62
3
66
E

4
E
66
2
76
49-56
81
3

223
51 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5413)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
221
76
59
4
63
E
54
5-8
58
E
47
9-12
51
E
77
4
100
33-48
221
52 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 444)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
217
77
62
3
66
E
59
4
63
E
66
2
70
E
81
3

217
53 BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 8993)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
216
78
59
4

57
5

53
7
57
E
85
2
100
33-48
216
54 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
215
80
39
13-16

66
2
70
E
51
8

79
3-4
94
49-64
215
55 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 846)
LZS Żywocice (OPO)
214
81
52
7-8

62
3

52
7-8

85
2
100
33-48
214
56 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 762)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
213
83

4
E
59
4
80
41-48

129
15


213
57 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 2432)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
212
85
57
5

57
5

57
5
61
E
81
3
94
49-64
212
58 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 2410)
KS GOTYK Toruń (KPM)
212
87
59
4
63
E
66
2
76
49-56
59
4
63
E
73
5-6

212
59 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 1685)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
212
88
53
7
76
49-56
66
2
70
E
66
2



212
60 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
211
89
56
5-6
60
E
53
7
57
E
50
9

79
3-4
94
49-64
211
61 LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 5195)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
209
90
62
3

70
1

45
11-12

77
4

209
62 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 7225)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
209
91
59
4
76
49-56
50
9

62
3

71
5-8

209
63 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4458)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
209
92
62
3
66
E
54
5-8
58
E
70
1
85
33-40


209
64 TALAR Wiktor (2003 #38607 LO 5445)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
208
93
66
2

55
6

66
2
70
E
72
6

208
65 SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 3245)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
205
95
59
4

62
3

62
3

81
3

205
66 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 7457)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
205
96
62
3

59
4

70
1

73
5-6

205
67 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 7593)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
205
97
47
9-12
51
E
32
17-20
80
41-48
54
5-8
58
E
67
7-10

205
68 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 850)
LZS Żywocice (OPO)
202
98
52
7-8

59
4

66
2

77
4

202
69 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 6064)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
202
99
66
2

62
3

62
3

74
5

202
70 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 849)
LZS Żywocice (OPO)
202
100
66
2

66
2
80
41-48
56
5-6



202
71 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 445)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
200
101
57
5
61
E
53
7
57
E
62
3
66
E
73
5-6

200
72 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 2429)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
199
102
59
4

59
4

59
4
63
E
77
4

199
73 KUNASZEWSKI Leon (2002 #37675 LO 2364)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
196
104
39
13-16

56
5-6

59
4

81
3

196
74 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 7342)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
196
105
62
3

49
9-10

57
5

77
4

196
75 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 875)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
196
106

80
41-48
28
17-24
32
E
47
9-12
76
49-56
40
17-24

196
76 PRZYBYŁA Adrian (2002 #36490 LO 4603)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
195
107
47
9-12
51
E
59
4
63
E
54
5-8
58
E
74
5

195
77 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 8208)
ATS Lublin (LLS)
195
108
57
5
61
E
39
13-16

59
4
63
E
71
5-8

195
78 STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 1581)
STLA Szczecinek (ZPM)
194
109
46
11

49
9-10

51
8

85
2
94
49-64
194
79 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 3090)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
194
110
55
6
59
E
57
5
61
E
62
3
74
57-64


194
80 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6541)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
192
111
51
8
55
E
59
4
63
E
55
6
74
57-64


192
81 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
190
113
62
3

62
3

66
2



190
82 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 448)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
188
114
50
9
54
E
49
9-10

53
7
57
E
77
4

188
83 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 2610)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
188
115
53
7
80
41-48
62
3
66
E
38
15-16
42
E


188
84 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 397)
MRKS Gdańsk (POM)
186
119
55
6
59
E
51
8
55
E
57
5

70
7

186
85 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 394)
MRKS Gdańsk (POM)
186
120
53
7
57
E
59
4
63
E
62
3
66
E


186
86 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 3840)
KTS Gliwice (ŚLS)
185
121
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E
52
7-8
56
E
73
5-6

185
87 STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 8166)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
185
123
57
5



57
5

71
5-8

185
88 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 1303)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
182
125
59
4

62
3

57
5
61
E


182
89 GŁOWACKI Grzegorz (2003 #44831 LO )
()
181
126


57
5

53
7

71
5-8

181
90 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 2226)
MSZS Świdwin (ZPM)
181
127
51
8

57
5

55
6

69
7-8

181
91 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 5924)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
181
128
54
5-8
58
E
62
3

57
5
61
E


181
92 FRANC Igor (2005 #36385 LO 3278)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
181
129
55
6
74
57-64
46
11

57
5
61
E


181
93 LINEK Adam (2004 #41866 LO 843)
LZS Żywocice (OPO)
180
130
62
3

56
5-6

62
3



180
94 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 3062)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
180
131
59
4

56
5-6
60
E
57
5
61
E


180
95 WĄSIK Gabriel (2002 #46506 LO 3249)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
179
133
53
7

47
9-12

55
6

71
5-8

179
96 KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 1602)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
177
136
47
9-12

54
5-8

53
7

70
7

177
97 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 693)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
176
137
45
11-12
49
E
32
17-20

55
6
59
E
68
8

176
98 LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 4671)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
175
138
49
9-10
53
E
45
11-12
49
E
49
9-10

73
5-6

175
99 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 1389)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
175
139
52
7-8

56
5-6
60
E
59
4
63
E


175
100 BUJNOWSKI Paweł (2002 #42895 LO 3638)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
174
141
49
9-10

45
11-12

51
8
55
E
70
7

174
101 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 678)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
173
144
54
5-8

66
2

53
7



173
102 ZUBRYCKI Xavier (2003 #37962 LO 1511)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
172
145
51
8

18
25-28

52
7-8

69
7-8

172
103 BRZEZIK Jakub (2003 #37377 LO 4448)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
172
146
54
5-8

39
13-16
43
E
47
9-12
51
E
67
7-10

172
104 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 7442)
MTS Kwidzyn (POM)
172
148
59
4

53
7

51
8

60
11-12

172
105 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 3143)
KTS Jelenia Góra (DŚL)
172
149
57
5
61
E
57
5

50
9
54
E


172
106 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3802)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
171
150
51
8

51
8

47
9-12

69
7-8

171
107 MILCZAREK Szymon (2003 #45351 LO 357)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
171
151
53
7

45
11-12

49
9-10

69
7-8

171
108 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3473)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
169
153
47
9-12
51
E
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E
62
9-12

169
109 ZIELIŃSKI Wiktor (2002 #42071 LO 355)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
169
154
55
6

55
6

59
4



169
110 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
168
155
59
4

47
9-12

62
3



168
111 ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 4675)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
167
156
28
17-24
32
E
49
9-10
53
E
45
11-12

69
7-8

167
112 IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 3104)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
166
157
47
9-12

39
13-16

47
9-12

72
6

166
113 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 1204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
166
158
47
9-12
51
E
57
5

46
11

58
11-14

166
114 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 2854)
AKS Mikołów (ŚLS)
166
159
47
9-12

62
3
66
E
47
9-12

53
13-16

166
115 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO )
()
166
160
54
5-8
58
E
53
7
57
E
51
8



166
116 SZPROCH Wojciech (2002 #43916 LO 5480)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
165
162
47
9-12



47
9-12

71
5-8

165
117 LAMPERSKI Jakub (2003 #42494 LO 8112)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
165
163
51
8

49
9-10

18
25-28
22
E
65
9

165
118 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 1951)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
165
164
39
13-16

48
10

53
7

64
9-10

165
119 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2277)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
165
165
55
6

53
7

53
7
57
E


165
120 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 6312)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
164
166
55
6

52
7-8



57
9-16

164
121 BERNACKI Patryk (2003 #40894 LO 2261)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
163
167
39
13-16

55
6

39
13-16

69
7-8

163
122 KRAUSE Maciej (2003 #41710 LO 2025)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
161
171
39
13-16
43
E
51
8

53
7

57
9-16

161
123 RUDO Adam (2003 #35661 LO 7403)
MRKS Gdańsk (POM)
161
172
45
11-12
49
E
42
13
46
E
55
6
59
E
53
13-16

161
124 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 7271)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
160
173
53
7

39
13-16

28
17-24

68
8

160
125 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 3064)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
160
174
56
5-6

52
7-8
56
E
48
10



160
126 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 4996)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
159
175
55
6

53
7

51
8



159
127 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 66)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
158
177
42
13
46
E
53
7
57
E
51
8
55
E


158
128 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 589)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
157
180
39
13-16



47
9-12

71
5-8

157
129 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 2755)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
157
181
47
9-12

55
6

55
6



157
130 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 3506)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
157
182
52
7-8
74
57-64
28
17-24
32
E
47
9-12
51
E


157
131 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 7228)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
156
183
47
9-12

39
13-16
43
E
48
10
52
E
57
9-16

156
132 RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 3382)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
156
184
56
5-6
60
E
52
7-8
56
E
10
33-48
14
E
40
17-24

156
133 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 1851)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
156
185
54
5-8

47
9-12
51
E
47
9-12
51
E


156
134 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 874)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
154
186
39
13-16
43
E
56
5-6
60
E
47
9-12
51
E
40
17-24

154
135 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 399)
MRKS Gdańsk (POM)
153
188
39
13-16

50
9



64
9-10

153
136 KWAŚNIK Michał (2003 #33319 LO 4481)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
153
189
45
11-12

39
13-16

51
8

57
9-16

153
137 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4169)
LKTS Luboń (WLP)
152
190
57
5
61
E
66
2
74
57-64
13
29-32
17
E


152
138 MACHACZ Marek (2003 #35888 LO )
()
151
191
39
13-16

41
13-14



71
5-8

151
139 KOROL Jakub (2002 #44316 LO 7637)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
150
192
28
17-24

48
10

45
11-12

57
9-16

150
140 IGIELSKI Krystian (2002 #37369 LO 3555)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
149
194
39
13-16

32
17-20

39
13-16
43
E
67
7-10

149
141 KOCIUBA Marcin (2002 #46772 LO 6788)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
149
195
37
16

41
13-14

45
11-12

63
9-11

149
142 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 1458)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
149
196
47
9-12
51
E
28
17-24
32
E
66
2



149
143 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 6467)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
149
197
47
9-12

47
9-12

55
6



149
144 GABLER Wojciech (2003 #37379 LO )
()
149
198
47
9-12
51
E
62
3
66
E
32
17-20



149
145 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3476)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
148
199
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
62
9-12

148
146 WICHER Patryk (2003 #42801 LO 848)
LZS Żywocice (OPO)
148
200
39
13-16

47
9-12

39
13-16

62
9-12

148
147 KOTOWICZ Bartosz (2002 #47814 LO 5638)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
148
201
56
5-6



39
13-16

53
13-16

148
148 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 1192)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
147
202
39
13-16

55
6

53
7



147
149 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 7430)
MTS Kwidzyn (POM)
147
203
51
8

46
11

50
9



147
150 SEJ Szymon (2003 #36673 LO 5980)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
146
204
32
17-20

34
17-18

41
13-14

71
5-8

146
151 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6738)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
145
207
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
59
4



145
152 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 1427)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
145
208
47
9-12

47
9-12

51
8



145
153 OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4459)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
144
209
39
13-16
43
E
16
25-32
20
E
25
21-24
29
E
72
6

144
154 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 1852)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
144
212
32
17-20

54
5-8
58
E
54
5-8



144
155 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
142
215
48
10

41
14



53
13-16

142
156 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
142
216
66
2



70
1
76
49-56


142
157 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3796)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
141
217
47
9-12

47
9-12

47
9-12



141
158 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 766)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
141
218
66
2
70
E
47
9-12
51
E
16
25-32
20
E


141
159 PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 1096)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
139
219
34
17-18

47
9-12

30
19-20

58
11-14

139
160 LAMIK Dawid (2003 #48374 LO 5477)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
137
221
28
17-24

47
9-12

16
25-32

62
9-12

137
161 WEYER Jakub (2002 #43806 LO 327)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
137
222
38
15-16

38
15-16

32
17-20

61
11

137
162 NOWACKI Paweł (2002 #37935 LO 3867)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
136
224
32
17-20

39
13-16

32
17-20

65
9

136
163 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 9002)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
135
226
39
13-16

28
17-24

39
13-16

57
9-16

135
164 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 4757)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
134
227
59
4

47
9-12

28
17-24



134
165 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 1506)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
133
228
39
13-16

47
9-12

47
9-12



133
166 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 7718)
UKS ATS Białystok (PDL)
133
229
47
9-12

39
13-16

47
9-12



133
167 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 7721)
UKS ATS Białystok (PDL)
133
230
47
9-12

47
9-12

39
13-16



133
168 MACIĄG Kacper (2003 #42232 LO 8047)
SMS Włodawa (LLS)
132
231
47
9-12

28
17-24

28
17-24

57
9-16

132
169 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 2402)
KS GOTYK Toruń (KPM)
132
232
16
25-32
20
E
39
13-16
43
E
28
17-24
32
E
57
9-16

132
170 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 8044)
SMS Włodawa (LLS)
132
233
47
9-12

16
25-32
20
E
28
17-24

57
9-16

132
171 TYBURSKI Adrian (2002 #39449 LO 3559)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
131
234
16
25-32

39
13-16

39
13-16
43
E
49
15-18

131
172 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 446)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
131
235
48
10

38
15-16

45
11-12



131
173 MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 4166)
LKTS Luboń (WLP)
130
236
18
25-28

25
21-24

38
15-16
42
E
63
10

130
174 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 6880)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
130
237
39
13-16

47
9-12

28
17-24

44
17-20

130
175 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
130
238
32
17-20

47
9-12

51
8



130
176 KAŹMIERCZAK Kacper (2002 #41513 LO 588)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
129
239
28
17-24



39
13-16

62
9-12

129
177 DEJA Filip (2003 #47776 LO 6650)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
128
241
39
13-16

16
25-32

28
17-24
32
E
57
9-16

128
178 WODNIAK Kamil (2003 #42225 LO 4760)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
128
242
28
17-24

28
17-24

47
9-12

53
13-16

128
179 PIĄTEK Adam (2002 #37099 LO 2781)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
128
243
28
17-24

47
9-12

16
25-32

53
13-16

128
180 KUBICKI Patryk (2003 #38422 LO 4273)
LKS Kańczuga (PKR)
127
244
28
17-24

30
19-20

33
18

64
9-10

127
181 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 4067)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
127
245
47
9-12
51
E
28
17-24

28
17-24
32
E
44
17-20

127
182 SERAFIŃSKI Antoni (2002 #41461 LO 563)
UKS SMECZ Konin (WLP)
126
246
35
17

32
17-20



59
12

126
183 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4161)
LKTS Luboń (WLP)
126
247
41
13-14

49
9-10

32
17-20
36
E


126
184 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6551)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
126
248
47
9-12

47
9-12

28
17-24
32
E


126
185 LEBIECKI Jakub (2003 #48560 LO 1579)
STLA Szczecinek (ZPM)
125
249
24
23



38
15-16

63
9-11

125
186 WOLANIN Marcin (2002 #33765 LO 1097)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
125
250
28
17-24

39
13-16

25
21-24

58
11-14

125
187 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 1614)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
125
251
39
13-16

39
13-16

47
9-12



125
188 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
125
252
39
13-16

39
13-16

47
9-12



125
189 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 2533)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
125
253
47
9-12

39
13-16

39
13-16



125
190 SIELSKI Paweł (2002 #36408 LO 1135)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
124
254
32
17-20



28
21

64
9-10

124
191 LEWANDOWSKI Mateusz (2002 #42325 LO 5589)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
124
255
39
13-16

28
17-24

28
17-24

57
9-16

124
192 MODZELEWICZ Igor (2002 #36722 LO 4600)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
123
256
16
25-32
20
E
32
17-20
36
E
25
21-24
29
E
58
11-14

123
193 SZPEJNOWSKI Patryk (2002 #40220 LO 4607)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
123
257
25
21-24
29
E
10
33-48
14
E
32
17-20
36
E
58
11-14

123
194 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 5938)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
123
258
25
21-24

45
11-12

49
9-10
53
E


123
195 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 3002)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
123
259
33
18

41
13-14

45
11-12
49
E


123
196 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6944)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
123
260
41
13-14

41
13-14

41
13-14



123
197 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 1500)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
123
261
66
2

57
5





123
198 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
122
262
47
9-12

47
9-12

28
17-24



122
199 LANGE Norbert (2003 #48559 LO )
()
121
263
26
22



32
17-20

63
9-11

121
200 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 233)
LUKS Chełmno (KPM)
121
264
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E
57
9-16

121
201 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 283)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
121
266
39
13-16

39
13-16
43
E
39
13-16



121
202 BISKUP Konrad (2003 #43277 LO )
()
120
267
28
17-24

39
13-16

28
17-24

53
13-16

120
203 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 4320)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
120
268
39
13-16

28
17-24

16
25-32

53
13-16

120
204 DOROŚ Hubert (2005 #43092 LO 7428)
MTS Kwidzyn (POM)
120
269
28
17-24

39
15



53
13-16

120
205 KONKOL Wojciech (2003 #36840 LO 2328)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
119
270
16
25-32

30
19-20

25
21-24

64
9-10

119
206 WIKARJAK Jakub (2002 #45374 LO 2092)
LZS NOTEĆ Dziembowo (WLP)
119
271


32
17-20

32
17-20

55
14

119
207 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5008)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
118
273
32
17-20

47
9-12

39
13-16



118
208 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
118
274
39
13-16

47
9-12

32
17-20



118
209 MIRKOWSKI Wiktor (2003 #35941 LO 3866)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
117
276
25
21-24

32
17-20

25
21-24

60
10-13

117
210 GRZELAK Marcin (2003 #47275 LO 4140)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
117
277
18
25-28

32
17-20

25
21-24

60
10-13

117
211 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 4066)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
117
278
28
17-24
32
E
10
33-48
14
E
28
17-24
32
E
53
13-16

117
212 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 7438)
MTS Kwidzyn (POM)
117
279
45
11-12

28
17-24



44
17-21

117
213 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 677)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
117
280
28
21

51
8

38
15-16



117
214 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 5369)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
117
281
47
9-12

66
2
70
E




117
215 KRASIŃSKI Adrian (2002 #50816 LO )
()
116
282




47
9-12

69
7-8

116
216 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 680)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
116
283
32
17-20

46
11

38
15-16



116
217 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 564)
UKS SMECZ Konin (WLP)
115
284
49
9-10



62
3
66
E


115
218 KOWALSKI Mateusz (2002 #45600 LO 1807)
KS ATS Stargard (ZPM)
114
285


41
13-14



73
5-6

114
219 STĄPOREK Adam (2003 #42105 LO 5011)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
114
286
16
25-32
20
E
16
25-32
20
E
32
17-20
36
E
58
11-14

114
220 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 7193)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
114
287
28
17-24

47
9-12

39
13-16



114
221 CENDROWSKI Daniel (2002 #37368 LO 3554)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
113
289
39
13-16

25
21-24

10
33-48
14
E
49
15-18

113
222 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 2409)
KS GOTYK Toruń (KPM)
112
290
45
11-12

28
17-24

39
13-16



112
223 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 5956)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
112
291
53
7

59
4





112
224 KORNAŚ Bartłomiej (2003 #41103 LO 4319)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
111
292
28
17-24

39
13-16

16
25-32

44
17-20

111
225 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 3859)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
111
293
25
21-24

47
9-12

39
13-16



111
226 SOBCZAK Dariusz (2003 #39236 LO 476)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
110
294
23
23-24

18
25-28

30
19-20

57
11-15

110
227 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 7583)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
109
295
54
5-8

39
13-16

16
25-32



109
228 FIEDEROWICZ Ignacy (2003 #50739 LO 9326)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
107
297




42
13

65
9

107
229 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 3972)
UKS Białobrzegi (PDL)
107
299


52
7-8

55
6



107
230 RUTKOWSKI Marcel (2003 #39338 LO 2867)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
107
300
52
7-8



55
6



107
231 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 7181)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
107
301
55
6



52
7-8



107
232 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 1388)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
107
302
56
5-6

47
9-12


4
E


107
233 OCHWAT Adam (2003 #49605 LO 2365)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
106
303
21
25

32
17-20

16
25-32

53
13-16

106
234 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 3405)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
106
304
59
4



47
9-12



106
235 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 915)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
106
305
28
17-24

39
13-16

39
13-16



106
236 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 6313)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
106
306
39
13-16

28
17-24

39
13-16



106
237 GAŁA Igor (2003 #42563 LO )
()
106
307
51
8

55
6





106
238 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 2018)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
106
308
51
8

55
6





106
239 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 8045)
SMS Włodawa (LLS)
105
309


45
11-12
49
E
56
5-6



105
240 STRÓŻYŃSKI Mikołaj (2003 #39841 LO 2027)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
104
310
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
40
17-24

104
241 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO )
()
104
311
28
17-24

39
13-16

37
16



104
242 ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 7194)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
103
312
28
17-24

28
17-24

47
9-12



103
243 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 8653)
UKS Dalachów (OPO)
103
313
32
17-20

32
17-20

39
13-16



103
244 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 889)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
103
314
28
17-24

39
13-16
43
E
28
17-24
32
E


103
245 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 7726)
UKS ATS Białystok (PDL)
103
315
47
9-12

28
17-24

28
17-24



103
246 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 1853)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
102
316
32
17-20

16
25-32

54
5-8



102
247 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 3525)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
102
317
39
13-16

47
9-12

16
25-32



102
248 SZTYLER Jakub (2002 #47281 LO 4144)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
101
318
25
21-24

25
21-24

25
21-24

51
14-17

101
249 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 8163)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
101
319
50
9

51
8





101
250 KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 8266)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
100
320
28
17-24

28
17-24

28
17-24

44
17-20

100
251 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6735)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
100
321
16
25-32
20
E
10
33-48
14
E
66
2



100
252 MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2868)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
100
322
47
9-12



53
7



100
253 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO )
()
99
323
47
9-12
51
E


48
10



99
254 PIETRECKI Jakub (2003 #39239 LO 473)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
98
324
11
29-35

30
19-20

11
29-35

57
11-15

98
255 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 376)
KS Dąbcze (WLP)
98
325
45
11-12

53
7





98
256 KAPTUROWSKI Bartłomiej (2003 #43731 LO 4597)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
97
326
25
21-24

10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
58
11-14

97
257 MOJZYK Maciej (2003 #44810 LO 5641)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
97
327
28
17-24



16
25-32

53
13-16

97
258 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 1435)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
97
328
47
9-12



50
9



97
259 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
329
28
17-24

25
21-24

44
12



97
260 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 5086)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
97
330
35
17

30
19-20

32
17-20



97
261 SŁAWIŃSKI Kacper (2003 #35456 LO 5233)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
96
331
28
17-24

16
25-32

28
17-24

40
17-24

96
262 LANG Dominik (2002 #32261 LO 5639)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
96
332
28
17-24



28
17-24

40
17-24

96
263 LANGNER Dominik (2002 #42674 LO 2687)
LZS Kujakowice (OPO)
95
334


39
13-16

56
5-6



95
264 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 7191)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
95
335
28
17-24

28
17-24

39
13-16



95
265 STACHNIAK Damian (2002 #45155 LO 2224)
MSZS Świdwin (ZPM)
95
336
33
18

30
19-20

32
17-20



95
266 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 1601)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
95
337
28
17-24

39
13-16

28
17-24



95
267 KORUS Paweł (2002 #45572 LO 4256)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
94
338
16
25-32

16
25-32

11
33-40

62
9-12

94
268 FARYS Kacper (2003 #40217 LO 4594)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
94
339
16
25-32

25
21-24
29
E
16
25-32

49
15-18

94
269 GÓRECKI Tomasz (2005 #50688 LO 8756)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
94
340


47
9-12

47
9-12



94
  ZAWADZKI Michał (2004 #50689 LO 8766)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
94
340


47
9-12

47
9-12



94
271 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 7340)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
94
342
49
9-10

45
11-12





94
272 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO )
()
94
343
46
11
50
E
44
12





94
273 CZAPLA Mateusz (2002 #34014 LO 182)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
93
344
11
33-40

18
25-28

32
17-20

43
18-21

93
274 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 7145)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
93
345
39
13-16

54
5-8





93
275 PASEK Kamil (2003 #44865 LO 7260)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
92
346


28
17-24

11
33-40

53
13-16

92
276 KOMOSIŃSKI Bartłomiej (2003 #44355 LO 8110)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
92
347
11
33-40

11
33-40

25
21-24
29
E
52
15

92
277 URBAN Michał (2003 #43290 LO 569)
UKS SMECZ Konin (WLP)
92
348
25
21-24

11
33-40

13
29-32
17
E
50
16

92
278 MIELCARZ Bartłomiej (2002 #39134 LO )
()
92
349
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
28
17-24

25
25-32

92
279 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6553)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
91
350
16
25-32

16
25-32

39
13-16

36
21-24

91
280 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 1892)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
91
351
47
9-12



44
12



91
281 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 679)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
91
352


50
9

41
13-14



91
282 WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7246)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
91
353


52
7-8

39
15



91
283 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 88)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
90
355


42
13

44
12
48
E


90
284 ŚWIECH Paweł (2003 #44570 LO 3804)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
89
356
11
33-40

10
41-44

18
25-28

60
10-13

89
285 NOWAK Bartosz (2002 #44571 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
89
357
13
29-32

25
21-24



51
14-17

89
286 GĘCA Adam (2004 #48976 LO )
()
88
358
10
33-48

16
25-32

28
17-24

44
17-20

88
287 DOMAŃSKI Marcel (2003 #37874 LO 9433)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
88
359
28
17-24

10
33-48

16
25-32

44
17-20

88
288 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 5998)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
88
360
47
9-12

41
13-14





88
289 KACZMAREK Jakub (2002 #42178 LO 880)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
87
361
10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
16
25-32
20
E
53
13-16

87
290 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
87
362
18
25-28

16
25-32



53
13-16

87
291 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 2433)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
87
363
32
17-20



55
6



87
292 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 25)
KS Mysław (ŚLS)
87
364
39
13-16
43
E
28
17-24

16
25-32



87
293 JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 882)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
86
365
10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
28
17-24
32
E
40
17-24

86
294 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 6877)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
86
366
47
9-12

28
17-24

11
33-40



86
295 STUŻYŃSKI Dawid (2003 #43816 LO 3658)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
85
368
28
17-24

10
33-48

28
17-24
32
E
25
25-32

85
296 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 7336)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
84
370
16
25-32

16
25-32

28
17-24

40
17-24

84
297 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 8820)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
84
372


38
15-16

46
11



84
298 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 1449)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
84
373
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E


84
299 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 7713)
UKS ATS Białystok (PDL)
84
374
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 5354)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
84
374
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
  RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 7528)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
84
374
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
302 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 447)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
84
377
39
15

45
11-12





84
303 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9404)
ZKS Zielona Góra (LBU)
84
378
39
15
43
E
41
14





84
304 BIEGAŃSKI Bartłomiej (2003 #45642 LO 6648)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
83
381
16
25-32

10
33-48



57
9-16

83
305 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6441)
LKS PIAST Łasin (KPM)
83
382
10
33-48

28
17-24

45
11-12



83
306 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 597)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
83
383
34
17-18

33
18

16
25-32



83
307 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO )
()
83
384
39
13-16

44
12





83
308 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 7597)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
82
386
10
33-48

25
21-24

47
9-12



82
309 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 2222)
MSZS Świdwin (ZPM)
82
387
41
14



41
13-14



82
310 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
82
388
25
21-24

25
21-24

32
17-20



82
311 STROJEK Paweł (2002 #43805 LO 326)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
80
389


32
17-20



48
17

80
312 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 1615)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
79
390
16
25-32

16
25-32

47
9-12



79
313 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4455)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
79
391
16
25-32

16
25-32
20
E
39
13-16
43
E


79
314 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
79
392


42
13

37
16



79
315 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 2758)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
79
393
11
29-35

38
15-16

30
19-20



79
316 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 7427)
MTS Kwidzyn (POM)
78
394
18
25-28

16
25-32



44
17-21

78
  STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 7444)
MTS Kwidzyn (POM)
78
394
18
25-28

16
25-32



44
17-21

78
318 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 4864)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
77
396
47
9-12



30
19-20



77
319 ŚWIECH Piotr (2003 #44569 LO 3805)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
75
398
11
33-40

11
35-40

13
29-32

51
14-17

75
320 WOŹNY Wiktor (2003 #43542 LO 5282)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
75
399
9
41-48

18
25-28

13
29-32

44
19

75
321 TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 6158)
KS STELLA Gniezno (WLP)
75
401
25
21-24

25
21-24

25
21-24



75
322 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 5336)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
75
402
18
25-28

34
17-18

23
23-24



75
323 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6737)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
74
403
25
21-24
29
E
16
25-32
20
E
25
21-24



74
324 KOZŁOWSKI Maciej (2002 #42493 LO 8111)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
73
404
30
19-20

11
33-40

32
17-20



73
325 KAŹMIERCZAK Bartosz (2003 #41940 LO )
()
73
405
30
19-20

18
25-28

25
21-24



73
326 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5339)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
73
406
32
17-20

23
23-24

18
25-28



73
327 ZAWADEWICZ Radosław (2002 #39683 LO 8046)
SMS Włodawa (LLS)
73
407
28
17-24

45
11-12





73
328 GACKA Konrad (2002 #47142 LO 3085)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
72
408
16
25-32

16
25-32

10
33-48

40
17-24

72
329 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 7226)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
72
409
16
25-32

28
17-24

28
17-24



72
330 MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4028)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
72
410
28
17-24

28
17-24

16
25-32



72
331 SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 6298)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
71
411
16
25-32

16
25-32

39
13-16



71
332 SOBOTA Krzysztof (2003 #41554 LO )
()
70
412


13
29-31



57
11-15

70
333 LEŚNY Jarosław (2003 #48646 LO )
()
70
413
10
33-48

16
25-32



44
17-20

70
334 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2270)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
70
414
9
41-48

32
17-20

25
21-24
29
E


70
335 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 6769)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
70
415


54
5-8

16
25-32



70
336 BŁAŻEJCZYK Maciej (2003 #41543 LO 2221)
MSZS Świdwin (ZPM)
69
418
28
21



41
13-14



69
337 KUZIORA Mateusz (2003 #49448 LO )
()
69
419
28
17-24

25
21-24

16
25-32



69
338 LECH Adam (2003 #46056 LO 9203)
ULKS ŚLĘŻA Wiry (DŚL)
68
421




11
29-35

57
11-15

68
339 OLEJNIK Grzegorz (2003 #45494 LO )
()
67
424
9
41-48

13
29-32

13
29-32

41
20

67
340 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4020)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
67
425
28
17-24



39
13-16



67
341 CZECH Michał (2003 #38770 LO 5978)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
67
426
39
13-16

28
21





67
342 SCHAEFER Maciej (2003 #36233 LO 7441)
MTS Kwidzyn (POM)
67
427
39
13-16

28
17-24





67
343 BARTOSZAK Kacper (2003 #39419 LO 4477)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
66
428
10
33-48

10
33-48

16
25-32

40
17-24

66
344 SZYMANIAK Maciej (2003 #44588 LO 3584)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
66
429


10
33-48

16
25-32

40
17-24

66
345 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 6770)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
66
430


25
21-24

41
14



66
346 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 232)
LUKS Chełmno (KPM)
66
431
10
33-48

28
17-24

28
17-24



66
347 KOSIEWSKI Jan Tytus (2003 #46762 LO )
()
66
432
28
17-24

10
33-48

28
17-24



66
348 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3481)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
66
433
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
10
33-48
14
E


66
349 WOŹNIAK Szymon (2003 #37507 LO 1391)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
66
434


62
3
66
E




66
350 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 3642)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
63
436




59
4
63
E


63
351 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4173)
LKTS Luboń (WLP)
63
437
25
21-24



38
15-16



63
352 PROKOPEK Mateusz (2002 #48991 LO )
()
62
438
10
33-48

16
25-32

10
33-48

36
19-26

62
353 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 7526)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
62
439
16
25-32

18
25-28

28
17-24



62
354 BŁASZCZYK Hubert (2003 #49423 LO 2262)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
61
440


9
45-47

9
40-41

43
18-21

61
355 KOZAK Kamil (2004 #50691 LO 7435)
MTS Kwidzyn (POM)
60
441


16
25-32



44
17-21

60
356 GRODZKI Kacper (2002 #48669 LO 2020)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
60
443


10
33-48

10
33-48

40
17-24

60
357 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 2534)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
60
445


32
17-20

28
17-24



60
358 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 2019)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
60
446
16
25-32

16
25-32

28
17-24



60
359 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 3842)
KTS Gliwice (ŚLS)
60
447
16
25-32

28
17-24

16
25-32



60
360 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO )
()
60
448
28
17-24

32
17-20





60
361 CZECH Dawid (2003 #41862 LO )
()
60
449
28
17-24

32
17-20





60
362 NOWAK Michał (2003 #44568 LO )
()
60
450
47
9-12

13
30-31





60
363 ŻYŁA Tomasz (2003 #38776 LO 6456)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
57
451
23
23-24



34
17-18



57
364 ZOFCZAK Nikodem (2003 #36007 LO 5722)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
56
452
10
33-48

10
33-48

10
33-48

36
19-26

56
365 ZROL Mikołaj (2004 #44074 LO 4174)
LKTS Luboń (WLP)
56
453
18
25-28

9
41-48

25
21-24
29
E


56
366 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3475)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
56
454
16
25-32
20
E
16
25-32

16
25-32
20
E


56
367 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO )
()
56
455
28
17-24

28
17-24





56
  KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO )
()
56
455
28
17-24

28
17-24





56
  SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 7440)
MTS Kwidzyn (POM)
56
455
28
17-24

28
17-24





56
370 BINEK Michał (2002 #42115 LO 8958)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
55
458


9
41-48



46
18

55
371 WOŁODKOWICZ Grzegorz (2002 #49791 LO 1582)
STLA Szczecinek (ZPM)
55
459
30
20



25
21-24



55
372 ŻUK Adam (2005 #42220 LO 6030)
LUKS Straszyn (POM)
54
460



4
E
46
11
50
E


54
373 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6540)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
54
461
16
25-32

10
33-48

28
17-24



54
374 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 6552)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
54
462
28
17-24

10
33-48

16
25-32



54
375 SKORUPA Jakub (2002 #49034 LO 883)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
53
463
10
33-48
14
E
8
49-64
12
E
10
33-48
14
E
25
25-32

53
376 WARCHOŁ Jakub (2002 #41995 LO 2329)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
52
465






52
15

52
377 GAPIK Maciej (2003 #45320 LO 2464)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
52
466
9
41-48





43
18-21

52
378 GAŁOWSKI Patryk (2003 #39237 LO 471)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
52
467
11
29-35

23
23-24

18
25-28



52
379 GALA Dawid (2005 #44824 LO 4068)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
51
469
11
33-40
15
E
16
25-32

16
25-32
20
E


51
380 PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 5863)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
50
470




50
9



50
381 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 3006)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
50
471
9
49-56



41
13-14



50
382 MALICKI Jakub (2002 #49693 LO 3091)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
49
472
10
33-48



10
33-48

29
25-26

49
383 KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6736)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
49
473
8
49-64

25
21-24

16
25-32



49
384 SMELA Borys (2005 #42158 LO 2063)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
49
474
11
33-40

38
15-16





49
385 DOROSZCZONEK Filip (2003 #47763 LO 690)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
48
475
9
41-48





39
21

48
386 KRZYŻANOWSKI Dominik (2005 #42748 LO 3745)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
48
476




48
10



48
387 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 2330)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
48
478
16
25-32

16
25-32

16
25-32



48
388 PIS Konrad (2003 #38716 LO 4258)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
48
479
11
33-40

28
17-24

9
41-48



48
389 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
47
481
22
24



25
21-24



47
390 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 6066)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
47
482
11
33-40

18
25-28

18
25-28



47
391 BUSIEK Piotr (2003 #40316 LO )
()
47
483


47
9-12





47
  GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 649)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
47
483


47
9-12





47
  GRZEGORZ Damian (2003 #48074 LO )
()
47
483


47
9-12





47
394 SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 3408)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
47
486
47
9-12







47
395 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 9486)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
46
487




46
11



46
396 ADAMKIEWICZ Michał (2003 #46542 LO 6694)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
46
488
16
25-32

10
33-48
14
E
16
25-32



46
397 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 23)
KS Mysław (ŚLS)
46
489
16
25-32

16
25-32

10
33-48
14
E


46
398 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 4666)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
45
492
16
25-32

13
GPP

16
25-32



45
399 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 2243)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
44
493






44
17-21

44
400 NOWAK Wojciech (2003 #48227 LO 8962)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
44
494


9
49-56



35
23

44
401 SZYMAŃSKI Mateusz (2003 #49585 LO )
()
44
495




11
33-40

33
24

44
402 SOROKA Filip (2002 #50394 LO 9789)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
44
496




44
12



44
403 MROCZEK Daniel (2003 #40972 LO 2283)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
44
497
16
25-32



28
17-24



44
404 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 2398)
KS GOTYK Toruń (KPM)
44
498
28
17-24



16
25-32



44
405 SOBCZAK Kacper (2005 #40099 LO 1066)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
44
499
13
29-32

18
25-28

13
29-32



44
406 PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 5357)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
44
500
16
25-32

28
17-24





44
407 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 7670)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
44
501
28
17-24

16
25-32





44
408 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 7224)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
44
503
28
17-24

16
25-32





44
409 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 10358)
MTS Kwidzyn (POM)
44
504
28
17-24

16
25-32





44
410 MIREK Mikołaj (2003 #45997 LO 3051)
ZGODA-BYCZYNA Jaworzno (ŚLS)
43
505
10
33-48

8
49-64

8
49-64

25
25-32

43
411 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 4358)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
43
506


25
21-24

18
25-28



43
412 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 4139)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
43
507
18
25-28

25
21-24





43
413 MALINOWSKI Mateusz (2004 #49832 LO )
()
42
509




42
13



42
414 ZAKRZEWSKI Bartosz (2004 #36912 LO 4485)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
42
511
16
25-32

10
33-48

16
25-32



42
415 BORCUCH Dominik (2004 #45533 LO )
()
42
512
16
25-32

10
33-48

16
25-32



42
416 CESARZ Amadeusz (2003 #48630 LO 886)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
41
513
8
49-64

8
49-64

8
49-64

25
25-32

41
417 DRYGULSKI Antoni (2005 #49759 LO 1902)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
41
514




41
14



41
  KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3738)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
41
514




41
14



41
  RYCHARSKI Piotr (2004 #50064 LO )
()
41
514




41
14



41
420 GĄSIOR Dominik (2003 #48920 LO )
()
41
517


25
21-24

16
25-32



41
421 PAKUŁA Damian (2004 #46400 LO 4909)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
41
518
18
25-28

12
32-34

11
33-39



41
422 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3477)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
40
519


8
49-64

28
17-24
32
E


40
423 PRASEK Grzegorz (2003 #46494 LO 6706)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
40
520
10
33-48

16
25-32
20
E
10
33-48



40
424 RAITH Albert (2002 #51031 LO 4673)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
39
521




10
33-48

29
25-26

39
425 TONDERA Tomasz (2002 #42604 LO 2336)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
39
522
28
17-24



11
33



39
426 DONDERA Patryk (2005 #48888 LO 7454)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
39
523


39
13-16





39
  SKRZYPEK Szymon (2003 #44752 LO )
()
39
523


39
13-16





39
428 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 7720)
UKS ATS Białystok (PDL)
39
526
39
13-16







39
429 KUPIEC Dawid (2002 #45634 LO 536)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)
39
527
39
13-16







39
430 MIKRUT Jakub (2003 #46065 LO 4069)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
38
528
11
33-40





27
25-28

38
431 MĘTEL Karol (2005 #47125 LO 1299)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
38
529




38
15-16



38
432 BURAKOWSKI Mateusz (2005 #46049 LO 4450)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
38
530
10
33-48

10
33-48
14
E
10
33-48
14
E


38
433 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 3834)
KTS Gliwice (ŚLS)
38
531
10
33-48
14
E
10
33-48

10
33-48
14
E


38
434 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2782)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
38
532
16
25-32

8
49-64

10
33-48
14
E


38
435 PALONKA Gabriel (2003 #45534 LO )
()
38
533
10
33-48

28
17-24





38
436 JĘDRZEJOWSKI Oskar (2003 #44036 LO 4754)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
37
534
16
25-32

10
33-48

11
33-40



37
437 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 2467)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
36
535


18
25-28

18
25-28



36
438 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4460)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
36
536
10
33-48

10
33-48

16
25-32



36
439 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1008)
UKS Maków (ŁDZ)
36
537
9
41-48

14
29

13
29-32