Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 (5) LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 1177)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
770
5

220
5-8

160
17-20

250
3-4

300
5-8
770
2 (19) CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 1169)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
520
19





180
13-16
115
2
340
3-4
520
3 (35) WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 3889)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
340
35
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36
98
5-8
120
33-48
340
4 (62) JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 5417)
KSTS Krosno (PKR)
277
62
73
5-6

85
2

85
2

107
3-4

277
5 (65) KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
274
65
77
4
82
E

5
E
85
2
90
E
102
5

274
6 (90) PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 10961)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
257
90
69
7-8

62
9-12

81
3

107
3-4

257
7 (98) SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 1185)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
98
62
9-12

81
3

70
7

98
5-8

249
8 (99) DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
99
65
9

72
6

77
4
82
E
95
8

249
9 (101) OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
247
101
77
4



72
6

98
5-8

247
10 (123) SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
235
123
25
25-32

77
4

68
8

90
10

235
11 (132) CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
228
132
62
9-12

62
9-12

74
5

92
9

228
12 (168) MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 1630)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
215
168
44
17-20

73
5-6

44
17-20

98
5-8

215
13 (174) KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 1174)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
174
69
7-8

62
9-12

62
9-12

78
13-16

209
14 (184) KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 1176)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
202
184
62
9-12

62
9-12

62
9-12

78
13-16

202
15 (209) KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1768)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
192
209
53
13-16

53
13-16



86
11-12

192
16 (220) POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 1766)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
189
220
53
13-16

73
5-6

25
25-32

63
17-24

189
17 (254) KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
175
254


53
13-16

44
17-20

78
13-16

175
18 (291) ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 2295)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
161
291
53
13-16

25
25-32

62
9-12

46
25-32

161
19 (293) KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 5418)
KSTS Krosno (PKR)
160
293
44
17-20

36
21-24

53
13-16

63
17-24

160
20 (294) FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 5415)
KSTS Krosno (PKR)
159
294
73
5-6





86
11-12

159
21 (322) KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 6387)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
152
322
36
21-24

53
13-16

25
25-32

63
17-24

152
22 (328) KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 1629)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
149
328
44
17-20

42
19-20

36
21-24

63
17-24

149
23 (337) KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
146
337
14
49-64

69
7-8



63
17-24

146
24 (338) NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 3887)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
146
338


69
7-8

77
4



146
25 (344) BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 6486)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
145
344





145
21-24


145
26 (345) ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 3890)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
145
345

145
21-24






145
27 (346) KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
144
346


81
3



63
17-24

144
28 (352) STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 1186)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
143
352
36
21-24

25
25-32

44
17-20

63
17-24

143
29 (376) WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 7373)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
135
376
36
21-24



36
21-24

63
17-24

135
30 (382) TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3520)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
133
382
17
33-48



53
13-16

63
17-24

133
31 (408) RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
124
408
25
25-32

25
25-32

53
13-16

46
25-32

124
32 (421) CZERNIK Mateusz (1989 #8045 LO 6478)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
120
421






120
1

120
33 (427) WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 1060)
LKS Turze Pole (PKR)
118
427
25
25-32

47
17-18

17
33-48

46
25-32

118
34 (428) RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 1632)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
118
428
36
21-24

36
21-24

17
33-48

46
25-32

118
35 (450) DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 1171)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
113
450
25
25-32

42
19-20

25
25-32

46
25-32

113
36 (460) GAŁUSZKA Jacek (1972 #661 LO 1767)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
108
460




62
9-12

46
25-32

108
37 (464) BARA Dariusz (1993 #30110 LO 7375)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
107
464
17
33-48

36
21-24

25
25-32

46
25-32

107
38 (481) PIEKARCZYK Adam (1973 #11084 LO 7378)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
103
481
25
25-32





78
13-16

103
39 (503) MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 1178)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
503
44
17-20

53
13-16





97
40 (516) MARCINOWSKI Krzysztof (1973 #251 LO 6476)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
90
516
90
1







90
41 (526) STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 1634)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
86
526
25
25-32

36
21-24

25
25-32



86
42 (542) CYRNEK Piotr (1995 #24476 LO 6477)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
81
542
81
3







81
43 (544) KARAŚ Dariusz (1976 #13188 LO 8688)
LUKS BURZA Rogi (PKR)
80
544
17
33-48



17
33-48

46
25-32

80
44 (579) WILK Andrzej (1966 #4156 LO 3609)
UKS ATS Tyczyn (PKR)
72
579


36
21-24

36
21-24



72
45 (581) MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 1204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
72
581
25
25-32

47
17-18





72
46 (623) PIETRUSZKA Sławomir (1992 #26852 LO 4956)
STRAŻAK Niżna Łąka (PKR)
62
623
62
9-12







62
47 (628) MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 3524)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
61
628
25
25-32

36
21-24





61
48 (668) HABRAT Dominik (1990 #21392 LO 3695)
UKS ISKRA Iskrzynia (PKR)
53
668




53
13-16



53
49 (677) PATLA Wiesław (1977 #232 LO 2815)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
53
677
17
33-48

36
21-24





53
50 (681) MACIEJEWSKI Bogdan (1984 #872 LO 2656)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
53
681
53
13-16







53
51 (690) MROSZCZYK Karol (1986 #50010 LO 6177)
LKS SZAROTKA Rogóźno (PKR)
50
690
25
25-32



25
25-32



50
52 (745) KLOCEK Krzysztof (1971 #34822 LO 1628)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
42
745


25
25-32

17
33-48



42
  SERAFIN Aleksander (1972 #32195 LO 6577)
SPART. Kolbuszowa Gór. (PKR)
42
745


25
25-32

17
33-48



42
54 (748) DĄBROWSKI Mateusz (1987 #15176 LO 6385)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
42
748
25
25-32



17
33-48



42
55 (796) DROŻDŻ Jarosław (1963 #17936 LO 4609)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
796


36
21-24





36
  PADEWSKI Marek (1988 #32199 LO 4612)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
796


36
21-24





36
57 (856) HYZIAK Konrad (1996 #32291 LO 2811)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
25
856




25
25-32



25
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 597)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
25
856




25
25-32



25
  SPOREK Mariusz (1970 #40292 LO 1769)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
25
856




25
25-32



25
60 (870) BAZAN Kamil (2001 #41917 LO 3600)
UKS ATS Tyczyn (PKR)
25
870


25
25-32





25
  SZAJNIK Jacek (1969 #37475 LO 4613)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
25
870


25
25-32





25
62 (887) ANDREASIK Kazimierz (1966 #5383 LO 7372)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
25
887
25
25-32







25
63 (1007) RYSZ Wiesław (1964 #455 LO 2817)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
17
1007
17
33-48







17
64 (1011) PAPIERNIK Grzegorz (1989 #11119 LO 6393)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
17
1011
17
33-48







17
65 (1023) KOSIBA Konrad (1988 #9399 LO 2292)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
17
1023
17
33-48







17
66 (1026) NYKIEL Józef (1958 #3617 LO 7384)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
17
1026
17
33-48







17
  WOJDYŁA Tadeusz (1962 #27339 LO 7382)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
17
1026
17
33-48







17