Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)


220
5-8

250
3-4

220
5-8

330
1
330
2 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

90
1
160
17-20
74
5
180
13-16

160
17-20

305
2
305
3 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

90
1
160
17-20
90
1
220
5-8

125
25-28

280
3-4
280
4 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)


115
29-32

115
29-32

180
13-16

280
3-4
280
5 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

90
1
145
21-24
90
1
145
21-24
90
1
180
13-16

240
5-8
240
6 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)

90
1
115
29-32
70
7
125
25-28
74
5
105
33-36

240
5-8
240
7 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)

85
2
90
E
90
1
160
17-20
85
2
90
E

240
5-8
240
8 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)

81
3

90
1
105
33-36
90
1
95
37-40

240
5-8
240
9 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

73
5-6

73
5-6
78
E
77
4

100
1
190
9-16
190
10 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)

40
17-24
45
E

5
E
65
9

100
1
190
9-16
190
11 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

74
5
79
E
90
1
125
25-28
74
5

95
2
190
9-16
190
12 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)

53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E
69
7-8
74
E
95
2
190
9-16
190
13 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)



62
9-12
67
E
73
5-6

88
3-4
190
9-16
190
14 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)

74
5

81
3

81
3


190
9-16
190
15 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

77
4



90
1
145
21-24

190
9-16
190
16 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

53
13-16

40
17-24

62
9-12


190
9-16
190
17 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)

85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36
100
1
150
17-24
150
18 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)

85
2
105
33-36
85
2
90
E
62
9-12

100
1
150
17-24
150
19 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)

53
13-16

64
9-10

70
7

100
1
150
17-24
150
20 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)

25
25-32

70
7

72
6

100
1
150
17-24
150
21 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

62
9-12

62
9-12

62
9-12

88
3-4
150
17-24
150
22 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

81
3
86
E
73
5-6
78
E
81
3
86
E

150
17-24
150
23 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E

150
17-24
150
24 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)

62
9-12
67
E
40
17-24
45
E
73
5-6


150
17-24
150
25 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

71
5-8
76
E
81
3
86
E
77
4

100
1
130
25-32
130
26 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

62
9-12
67
E
72
6
77
E
70
7

100
1
130
25-32
130
27 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

69
7-8

62
9-12

81
3

95
2
130
25-32
130
28 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

36
21-24
41
E
48
17
53
E
74
5

95
2
130
25-32
130
29 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSIR Dukla (PKR)

53
13-16

53
13-16



88
3-4
130
25-32
130
30 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

53
13-16



44
17-20

86
4
130
25-32
130
31 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)

72
6

60
11-12

85
2


130
25-32
130
32 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

40
17-24
45
E
69
7-8

69
7-8


130
25-32
130
33 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)

85
2

74
5

74
5

100
1
110
33-48
110
34 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

36
21-24

63
10
68
E
56
13-14

100
1
110
33-48
110
35 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

62
9-12



77
4
82
E
95
2
110
33-48
110
36 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

62
9-12

36
21-24

17
33-48

95
2
110
33-48
110
37 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)

62
9-12



27
25-28

95
2
110
33-48
110
38 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)

40
17-24
45
E


42
19-20

95
2
110
33-48
110
39 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)

18
33-40

44
17-20

21
29-32

95
2
110
33-48
110
40 GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)

53
13-16





95
2
110
33-48
110
41 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)

62
9-12

71
5-8

62
9-12

90
3
110
33-48
110
42 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)

81
3


5
E
53
13-16

86
4
110
33-48
110
43 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

69
7-8

62
9-12

62
9-12

77
7-8
110
33-48
110
44 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

72
6

53
13-16

70
7

76
8
110
33-48
110
45 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

85
2
90
E
77
4
82
E
77
4


110
33-48
110
46 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

69
7-8
74
E
77
4
95
37-40
44
17-20
49
E

110
33-48
110
47 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E

110
33-48
110
48 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)

62
9-12

70
7

62
9-12


110
33-48
110
49 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)

77
4

81
3
86
E
73
5-6
78
E
100
1
100
49-64
100
50 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)

53
13-16

69
7-8
74
E
69
7-8

100
1

100
51 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

46
18

44
19

18
33-40

100
1
100
49-64
100
52 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

62
9-12
67
E


33
24

100
1
100
49-64
100
53 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)

28
26

27
25-28

36
21-24

100
1
100
49-64
100
54 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

40
17-24
45
E
53
13-16
58
E
40
17-24

95
2
100
49-64
100
55 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

71
5-8



17
33-48

95
2
100
49-64
100
56 LUBIN Hubert (1998 #21982 LO 69)
ZKS Zielona Góra (LBU)







95
2
100
49-64
100
57 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

70
7

62
9-12

74
5

90
3
100
49-64
100
58 KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)

18
33-40

40
17-24



90
3
100
49-64
100
59 GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)

17
33-48





88
3-4
100
49-64
100
60 DREWIENKOWSKI Radosław (1999 #34460 LO 6329)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)







88
3-4
100
49-64
100
61 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)

53
13-16

62
9-12

40
17-24

79
5-8
100
49-64
100
62 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

40
17-24

53
13-16

25
25-32

79
5-8
100
49-64
100
63 KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)

17
33-48

18
33-38

25
25-32

77
7-8
100
49-64
100
64 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

62
9-12

65
9

68
8
73
E

100
49-64
100
65 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)

40
17-24

69
7-8

73
5-6

95
2

95
66 GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)





40
17-24

95
2

95
67 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)

62
9-12

36
21-24

27
25-28

90
3

90
68 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 7093)
niestow. woj. OPO (OPO)



25
25-32

69
7-8

90
3

90
69 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 4321)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)

40
17-24
45
E
46
18



90
3

90
70 WŁOSTOWSKI Jakub (1999 #29341 LO 4852)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)





72
6

90
3

90
71 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 6624)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

28
26



37
22

90
3

90
72 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 4016)
KS ATS Stargard (ZPM)

37
22



21
29-32

90
3

90
73 DROSZCZAK Patryk (1999 #50069 LO 7412)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)







90
3

90
74 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

25
25-32

27
25-28



88
3-4

88
75 KEMPA Mateusz (2000 #28304 LO 4292)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)







88
3-4

88
  KRASUCKI Maciej (1998 #34461 LO 6333)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)







88
3-4

88
77 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)

40
17-24

55
14

34
23-24

86
4

86
78 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)

44
17-20

27
25-28



86
4

86
79 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 7149)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

18
33-40

18
33-40

21
29-32

86
4

86
80 SOBCZYK Albin (2000 #35387 LO 994)
GUKS Byczyna (OPO)



53
13-16



86
4

86
81 CISAKOWSKI Filip (2000 #32945 LO 6622)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





18
33-40

86
4

86
82 WÓJCIK Mateusz (1998 #45564 LO 4984)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

18
33-40





86
4

86
83 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

40
17-24

53
13-16
58
E
62
9-12
67
E
83
5

83
84 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

53
13-16

56
13-14

36
21-24

83
5

83
85 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

36
21-24

25
25-32

44
17-20

83
5

83
86 SAŁADAJCZYK Oskar (2000 #33360 LO 6495)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

50
16





83
5

83
87 GÓRNIAK Eryk (2000 #43006 LO 6627)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







83
5

83
  SZTUKA Rafał (1998 #25894 LO 7674)
SKS 40 Warszawa (MAZ)







83
5

83
89 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)

25
25-32

59
12

63
10

82
5-6

82
90 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)

25
25-32

41
20

34
23-24

82
5-6

82
91 PAPAŁA Jakub (1999 #33301 LO 3101)
AKS Mikołów (ŚLS)

14
49-64

14
49-64

17
33-48

82
5-6

82
92 SKÓRSKI Michał (1999 #34595 LO 3854)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

17
33-48



14
49-64

82
5-6

82
93 MARTYNIAK Wiktor (2000 #39670 LO 1190)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)

17
33-48





82
5-6

82
94 KUŚMIERSKI Jakub (1998 #25059 LO 2624)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)







82
5-6

82
95 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)

62
9-12

53
13-16

25
25-32

81
6

81
96 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 7352)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)

18
33-40

40
17-24

53
13-16

81
6

81
97 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 7114)
KSTS Krosno (PKR)

25
25-32

47
17-18

17
33-48

81
6

81
98 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4627)
LKTS Luboń (WLP)



21
29-32

44
17-20

81
6

81
99 BAŁACHOWSKI Robert (1999 #42022 LO 7032)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)

23
29





81
6

81
100 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 7194)
SMS Włodawa (LLS)

40
17-24

17
33-48

40
17-24

79
5-8

79
101 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 7195)
SMS Włodawa (LLS)

40
17-24

15
49-56

17
33-48

79
5-8

79
102 GUMULIŃSKI Piotr (2000 #41680 LO 4080)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

25
25-32



18
33-40

79
5-8

79
103 SOBCZYK Tobiasz (2000 #35388 LO 995)
GUKS Byczyna (OPO)



25
25-32



79
5-8

79
104 SIWEK Krzysztof (1998 #32415 LO 6337)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)







79
5-8

79
  STACHYRA Adrian (1998 #31810 LO 6339)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)







79
5-8

79
106 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)

44
17-20

44
17-20

68
8

78
7

78
107 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO 865)
LKS Piotrowice (MŁP)

18
33-40

40
17-24

14
49-64

78
7

78
108 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

44
17-20

73
5-6

44
17-20

77
7-8

77
109 MATEJCZYK Mateusz (1998 #30707 LO 3579)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

14
49-64

17
33-48

14
49-64
19
E
77
7-8

77
110 STEFANIAK Michał (2000 #42860 LO 7899)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)

10
65-96

17
33-48

17
33-48

77
7-8

77
111 GRZELAK Mateusz (2000 #41645 LO 2446)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)







77
7-8

77
112 HAŁAS Wojciech (2000 #30599 LO 5157)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)

21
29-32

36
21-24



76
8

76
113 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

25
25-32

53
13-16

53
13-16

75
7-10

75
114 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)



36
21-24

62
9-12
67
E
75
7-10

75
115 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 4789)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

36
21-24





75
7-10

75
116 BOŻEK Patryk (1999 #32843 LO 8338)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)







75
7-10

75
117 CZERNOUS Janusz (1999 #39689 LO 7267)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





18
33-40

74
9

74
118 MATERA Michał (2000 #47437 LO 10393)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)





15
49-56

74
9

74
119 KACZMAREK Wojciech (2000 #30510 LO 7045)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







74
9

74
120 MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 2156)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

25
25-32

36
21-24



72
9-10

72
121 ŁYSZKOWICZ Łukasz (2000 #47153 LO 2621)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)

25
25-32





72
9-10

72
122 KOZŁOWICZ Tomasz (1998 #36176 LO 2448)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)

17
33-48





72
9-10

72
123 KOŁEK Filip (2000 #29730 LO 845)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)







72
9-10

72
124 WITKOWSKI Hubert (2000 #32463 LO 7046)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







71
10

71
125 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)

62
9-12

40
17-24

40
17-24

70
10-11

70
126 ADAMUS Paweł (1999 #39229 LO 3585)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

14
49-64

17
33-48

14
49-64

70
9-12

70
127 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 5837)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)



25
25-32
30
E
14
49-64

70
9-12

70
128 PIETRZAK Antoni (1998 #31615 LO 7174)
ULKS Lachowice (MŁP)



17
33-48

25
25-32

70
9-12

70
129 GAJDA Rafał (2000 #46959 LO 2923)
MOKSIR Czchów (MŁP)



11
65-80

14
49-64

70
9-12

70
130 GABOR Wojciech (1998 #29033 LO 7270)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



25
25-32



70
10-11

70
131 BABICZ Adam (1999 #38789 LO 3853)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

10
65-96



10
65-96

70
9-12

70
132 KOMANDZIK Rafał (1999 #30543 LO 3099)
AKS Mikołów (ŚLS)

14
49-64





70
9-12

70
133 KOWOL Marek (2000 #28424 LO 4293)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)







70
9-12

70
  PEREK Nikodem (2000 #36341 LO 9074)
MKS KSOS Kraków (MŁP)







70
9-12

70
135 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 314)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)



25
25-32

44
17-20

66
11-14

66
136 MUCHA Piotr (2000 #38620 LO 6369)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

25
25-32

17
33-48

17
33-48

66
11-14

66
137 KAŹMIERSKI Jakub (2000 #36005 LO 6452)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)





17
33-48

66
11-14

66
138 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 3265)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

40
17-24



14
49-64
19
E
60
13-16

60
139 WIERZBIŃSKI Marcin (2000 #35800 LO 5942)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

16
41-48

14
49-64

17
33-48

60
13-16

60
140 PASEK Adrian (2000 #43933 LO 5664)
KS START Nowy Sącz (MŁP)

16
41-48

14
49-64

14
49-64

60
13-16

60
141 BOREK Kamil (2000 #28425 LO 4289)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)







60
13-16

60
142 CHUDZICKI Maksym (1999 #40978 LO 6712)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







51
17-20

51