Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 2 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
470

220
5-8

250
3-4

220
5-8


690
2 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
380
90
1
160
17-20
90
1
220
5-8

125
25-28


505
3 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
340
90
1
160
17-20
74
5
180
13-16

160
17-20


500
4 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
290
90
1
145
21-24
90
1
145
21-24
90
1
180
13-16


470
5 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
230

115
29-32

115
29-32

180
13-16


410
6 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
240
90
1
115
29-32
70
7
125
25-28
74
5
105
33-36


345
7 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
250
85
2
90
E
90
1
160
17-20
85
2
90
E


340
8 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
210
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36


315
9 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
186
81
3

90
1
105
33-36
90
1
95
37-40


281
10 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
204
74
5
79
E
90
1
125
25-28
74
5



278
11 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
190
53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E
69
7-8
74
E


264
12 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
195
85
2
105
33-36
85
2
90
E
62
9-12



257
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
164
81
3
86
E
73
5-6
78
E
81
3
86
E


250
14 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
172
85
2
90
E
77
4
82
E
77
4



249
15 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
163
77
4

81
3
86
E
73
5-6
78
E


241
16 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
162
71
5-8
76
E
81
3
86
E
77
4



239
17 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
155
74
5

81
3

81
3



236
18 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
159
85
2

74
5

74
5



233
19 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
151
73
5-6

73
5-6
78
E
77
4



228
20 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
77
77
4



90
1
145
21-24


222
21 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
169
69
7-8
74
E
77
4
95
37-40
44
17-20
49
E


218
22 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
132
72
6

60
11-12

85
2



217
23 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
144
62
9-12
67
E
72
6
77
E
70
7



214
24 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
131
69
7-8

62
9-12

81
3



212
25 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
132
70
7

62
9-12

74
5



206
26 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
134
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E


201
27 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
134
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E


201
28 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
127
62
9-12

65
9

68
8
73
E


200
29 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)
127
53
13-16

69
7-8
74
E
69
7-8



196
30 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
125
72
6

53
13-16

70
7



195
31 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
133
62
9-12

71
5-8

62
9-12



195
32 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
132
62
9-12

70
7

62
9-12



194
33 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
131
69
7-8

62
9-12

62
9-12



193
34 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
117
53
13-16

64
9-10

70
7



187
35 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
124
62
9-12

62
9-12

62
9-12



186
36 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
112
62
9-12
67
E
40
17-24
45
E
73
5-6



185
37 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
114
40
17-24
45
E
69
7-8

69
7-8



183
38 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)
109
40
17-24

69
7-8

73
5-6



182
39 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
94
36
21-24
41
E
48
17
53
E
74
5



168
40 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
95
25
25-32

70
7

72
6



167
41 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
98
40
17-24

53
13-16
58
E
62
9-12
67
E


165
42 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
117
44
17-20

73
5-6

44
17-20



161
43 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
104
36
21-24

63
10
68
E
56
13-14



160
44 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)
88
44
17-20

44
17-20

68
8



156
45 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
93
53
13-16

40
17-24

62
9-12



155
46 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
115
53
13-16

62
9-12

40
17-24



155
47 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 9499)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
112
44
17-20

68
8

36
21-24



148
48 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
84
25
25-32

59
12

63
10



147
49 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
109
53
13-16

56
13-14

36
21-24



145
50 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
62
62
9-12



77
4
82
E


144
51 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
103
40
17-24
45
E
53
13-16
58
E
40
17-24



143
52 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)
102
62
9-12

40
17-24

40
17-24



142
53 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
67


62
9-12
67
E
73
5-6



140
54 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
115
62
9-12

53
13-16

25
25-32



140
55 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
86
81
3


5
E
53
13-16



139
56 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO 3447)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
40
17-24

40
17-24

53
13-16



133
57 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
78
25
25-32

53
13-16

53
13-16



131
58 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)
95
40
17-24

55
14

34
23-24



129
59 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)
98
62
9-12

36
21-24

27
25-28



125
60 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
93
40
17-24

53
13-16

25
25-32



118
61 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
50
40
17-24
45
E

5
E
65
9



115
62 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
98
62
9-12

36
21-24

17
33-48



115
63 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 7352)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
58
18
33-40

40
17-24

53
13-16



111
64 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
90
46
18

44
19

18
33-40



108
65 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
106
53
13-16

53
13-16





106
66 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
61
36
21-24

25
25-32

44
17-20



105
67 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
36


36
21-24

62
9-12
67
E


103
68 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)
66
25
25-32

41
20

34
23-24



100
69 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
67
62
9-12
67
E


33
24



100
70 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
53
53
13-16



44
17-20



97
71 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 7194)
SMS Włodawa (LLS)
57
40
17-24

17
33-48

40
17-24



97
72 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 3215)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
44
17-20

53
13-16





97
73 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 7093)
niestow. woj. OPO (OPO)
25


25
25-32

69
7-8



94
74 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
55
28
26

27
25-28

36
21-24



91
75 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 4321)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
91
40
17-24
45
E
46
18





91
76 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
62
62
9-12



27
25-28



89
77 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 7114)
KSTS Krosno (PKR)
72
25
25-32

47
17-18

17
33-48



89
78 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
71
71
5-8



17
33-48



88
79 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
45
40
17-24
45
E


42
19-20



87
80 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
62
18
33-40

44
17-20

21
29-32



83
81 TRAWICKI Daniel (1998 #31729 LO 7759)
LZS TS Zaręba (DŚL)
76
25
25-32

51
15-16





76
82 ORACZ Michał (2000 #27286 LO 7240)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
74
53
13-16

21
29-32





74
83 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 153)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
21
29-32

52
15





73
84 WŁOSTOWSKI Jakub (1999 #29341 LO 4852)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)





72
6



72
85 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 7195)
SMS Włodawa (LLS)
55
40
17-24

15
49-56

17
33-48



72
86 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO 865)
LKS Piotrowice (MŁP)
58
18
33-40

40
17-24

14
49-64



72
87 PIETRAŃCZYK Jakub (1999 #36601 LO 2211)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
57
40
17-24

17
33-48

14
49-64



71
88 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)
71
44
17-20

27
25-28





71
89 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 314)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
25


25
25-32

44
17-20



69
90 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4627)
LKTS Luboń (WLP)
21


21
29-32

44
17-20



65
91 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 6624)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
28
28
26



37
22



65
92 MORAWIEC Daniel (1998 #34629 LO 1072)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
40


40
17-24

25
25-32



65
93 KARCZEWSKI Kamil (2000 #39631 LO 5812)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
25
25-32

40
17-24





65
94 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 6701)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
65
40
17-24

25
25-32





65
95 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 1017)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)





64
9-10



64
96 KRZAK Konrad (1998 #31694 LO 5382)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
62
62
9-12







62
97 STOBIECKI Michał (1999 #32931 LO 8406)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
61
17
33-48

44
17-20





61
98 MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 2156)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
61
25
25-32

36
21-24





61
99 KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
35
17
33-48

18
33-38

25
25-32



60
100 MALICKI Tomasz (2000 #32334 LO 144)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
60
60
11-12







60
101 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 3265)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
40
40
17-24



14
49-64
19
E


59
102 MUCHA Piotr (2000 #38620 LO 6369)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
42
25
25-32

17
33-48

17
33-48



59
103 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 4016)
KS ATS Stargard (ZPM)
37
37
22



21
29-32



58
104 KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
58
18
33-40

40
17-24





58
105 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 7149)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
36
18
33-40

18
33-40

21
29-32



57
106 HAŁAS Wojciech (2000 #30599 LO 5157)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
57
21
29-32

36
21-24





57
107 SOBCZYK Albin (2000 #35387 LO 994)
GUKS Byczyna (OPO)
53


53
13-16





53
108 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 109)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
53
53
13-16







53
109 GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
53
53
13-16







53
110 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
52
25
25-32

27
25-28





52
111 MATEJCZYK Mateusz (1998 #30707 LO 3579)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
31
14
49-64

17
33-48

14
49-64
19
E


50
112 WOŹNIAK Kacper (2000 #35629 LO 5289)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
50
25
25-32

25
25-32





50
113 SAŁADAJCZYK Oskar (2000 #33360 LO 6495)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
50
50
16







50
114 FABIŚ Adrian (1998 #33155 LO 2783)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
34
17
33-48

17
33-48

14
49-64



48
115 WIERZBIŃSKI Marcin (2000 #35800 LO 5942)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
30
16
41-48

14
49-64

17
33-48



47
116 PAPAŁA Jakub (1999 #33301 LO 3101)
AKS Mikołów (ŚLS)
28
14
49-64

14
49-64

17
33-48



45
117 ADAMUS Paweł (1999 #39229 LO 3585)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
31
14
49-64

17
33-48

14
49-64



45
118 STEFANIAK Michał (2000 #42860 LO 7899)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
27
10
65-96

17
33-48

17
33-48



44
119 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 5837)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
30


25
25-32
30
E
14
49-64



44
120 PASEK Adrian (2000 #43933 LO 5664)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
30
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
121 GRYKO Karol (1998 #32863 LO 6119)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
44
44
17-20







44
122 GUMULIŃSKI Piotr (2000 #41680 LO 4080)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
25
25
25-32



18
33-40



43
123 PIETRZAK Antoni (1998 #31615 LO 7174)
ULKS Lachowice (MŁP)
17


17
33-48

25
25-32



42
  RAKOCZY Daniel (1998 #34349 LO 1874)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
17


17
33-45

25
25-32



42
125 GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)





40
17-24



40
126 TRENDA Hubert (1998 #36076 LO 5492)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
18


18
33-38

18
33-39



36
127 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 4789)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
36
36
21-24







36
128 TRAWICKI Damian (1998 #31728 LO 7758)
LZS TS Zaręba (DŚL)
36
36
21-24







36
129 SKÓRSKI Michał (1999 #34595 LO 3854)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
17
17
33-48



14
49-64



31
130 KOZUBEK Filip (2000 #39571 LO 5565)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
20
10
65-96

10
65-96

10
65-96



30
131 KRZAK Piotr (2000 #36927 LO 6548)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
30
13
57-64

17
33-48





30
132 DZIEMBAŁA Dawid (1999 #24511 LO 3473)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
10


10
65-96

17
33-48



27
133 SZCZEPANEK Michał (1999 #27296 LO 4037)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27


27
25-28





27
134 GAJDA Rafał (2000 #46959 LO 2923)
MOKSIR Czchów (MŁP)
11


11
65-80

14
49-64



25
135 GABOR Wojciech (1998 #29033 LO 7270)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
25


25
25-32





25
  SOBCZYK Tobiasz (2000 #35388 LO 995)
GUKS Byczyna (OPO)
25


25
25-32





25
  SZYMAŃSKI Paweł (2000 #32335 LO 145)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25


25
25-32





25
138 ROZUM Dawid (1998 #26476 LO 4736)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
25
25
25-32







25
139 ŚLIWA Mateusz (1998 #32431 LO 5307)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
25
25
25-32







25
140 PĘKALA Kacper (1999 #37906 LO 5287)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
25
25
25-32







25
141 MILAK Adam (1999 #34018 LO 7245)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
25
25
25-32







25
142 ŁYSZKOWICZ Łukasz (2000 #47153 LO 2621)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
25
25
25-32







25
  PODKOŃ Mateusz (1998 #36471 LO 2021)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
25
25
25-32







25
144 BAŁACHOWSKI Robert (1999 #42022 LO 7032)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
23
23
29







23
145 BABICZ Adam (1999 #38789 LO 3853)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
10
10
65-96



10
65-96



20
146 CISAKOWSKI Filip (2000 #32945 LO 6622)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





18
33-40



18
  CZERNOUS Janusz (1999 #39689 LO 7267)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





18
33-40



18
148 KLARKOWSKI Cyprian (1999 #38934 LO 4541)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18


18
33-40





18
149 MAŁYSZKO Kamil (2000 #36935 LO 9112)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
18
18
33-40







18
150 POLOK Michał (1998 #37599 LO 1122)
OKS Olesno (OPO)
18
18
33-40







18
  WÓJCIK Mateusz (1998 #45564 LO 4984)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
18
18
33-40







18
152 KAŹMIERSKI Jakub (2000 #36005 LO 6452)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)





17
33-48



17
153 ERTMAN Adam (1999 #38377 LO 2429)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
17


17
33-48





17
154 KOZŁOWICZ Tomasz (1998 #36176 LO 2448)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
17
17
33-48







17
155 SIEROTA Szymon (2000 #38483 LO 4035)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
17
17
33-48







17
156 GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
17
17
33-48







17
157 MARTYNIAK Wiktor (2000 #39670 LO 1190)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
17
17
33-48







17
158 DATA Paweł (1999 #36782 LO 2367)
LZS Żywocice (OPO)





16
41-48



16
159 ZAJĄC Jacek (2000 #27422 LO 5943)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
16
16
41-48







16
160 MACIEJEWSKI Jacek (1999 #41705 LO 6590)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
16
16
41-48







16
161 MATERA Michał (2000 #47437 LO 10393)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)





15
49-56



15
162 SZOSTAK Damian (1999 #34453 LO 5319)
UKS Niemce (LLS)
15
15
49-56







15
163 KOMANDZIK Rafał (1999 #30543 LO 3099)
AKS Mikołów (ŚLS)
14
14
49-64







14
164 ŁUCZKA Jakub (1999 #29902 LO 2975)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
14
14
49-64







14
165 SERWIN Andrzej (1998 #47897 LO 5318)
UKS Niemce (LLS)
13
13
57-64







13
166 RUCKI Patryk (2000 #37161 LO 5567)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
10
10
65-96







10