Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje okresowe zawodnicze

według województw

oznaczenia dla zaw. zagranicznych: +P - podano nr PESEL, +KP - zawodnik posiada Kartę Polaka

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Data LO Nr LO Data wn. Klub Kraj
1 61617 URBAN Krzysztof 1989 2022-05-20 12557 2022-05-20 PTG Sokół Tarnów POL
2 61610 GOLIK Rafał 2013 2022-05-16 12548 2022-05-10 CKiS Skawina POL
3 18171 KORYCKI Michał 1993 2022-04-25 12456 2022-04-20 LUKS Skrzyszów POL
4 61519 ANTOSZEK Kamil 2014 2022-04-21 12449 2022-04-21 KS Gorce Nowy Targ POL
5 61518 JAROSZ Mikołaj 2014 2022-04-21 12448 2022-04-21 KS Gorce Nowy Targ POL
6 61465 SHYROKYKH Ivan 2009 2022-04-01 12386 2022-04-01 Miasto Soli Wieliczka UKR
7 44036 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 2022-03-31 12385 2022-03-21 LKS Victoria Nidek POL
8 61459 ŚLUSARCZYK Adam 2010 2022-03-31 12379 2022-03-31 Miasto Soli Wieliczka POL
9 61455 KSIĄŻEK Maksymilian 2012 2022-03-31 12372 2022-03-25 MKS Skawa Wadowice POL
10 39783 KUCHARSKI Mateusz 2005 2022-03-28 12333 2022-03-23 UKS Gryf Gdów POL
11 61418 JEWUŁA Michał 2010 2022-03-28 12332 2022-03-24 UKS Jordan Zakliczyn POL
12 51205 JANAS Oliwer 2010 2022-03-15 12307 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
13 51194 JANAS Bartosz 2007 2022-03-15 12306 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
14 55117 DULAK Michał 2009 2022-03-15 12305 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
15 51207 CUMBER Bartosz 2010 2022-03-15 12304 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
16 61402 SOWA Stanisław 2012 2022-03-15 12303 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
17 61401 MIKOŚ Bartłomiej 2009 2022-03-15 12302 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
18 51204 ULMAN Piotr 2013 2022-03-15 12301 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
19 61400 BUCHANIEC Grzegorz 2014 2022-03-15 12300 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
20 61399 MIKOŚ Zofia 2014 2022-03-15 12299 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
21 61398 KOSHELIEVA Yeva 2015 2022-03-15 12298 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków UKR
22 61397 KOSHELIEVA Kira 2015 2022-03-15 12297 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków UKR
23 61396 PŁOSKONKA Dawid 2013 2022-03-15 12296 2022-03-15 KS Bronowianka Kraków POL
24 34419 SZCZEBAK Jerzy 1975 2022-03-09 12272 2022-03-09 KS Bronowianka Kraków POL
25 61374 KOPACKI Adam 1973 2022-03-09 12271 2022-03-09 KS Bronowianka Kraków POL
26 61372 MOHAMMED Ali 1999 2022-03-08 12267 2022-03-04 LUKS Skrzyszów IND
27 61371 MATUSIK Szymon 2009 2022-03-08 12266 2022-02-24 LUKS Lipie POL
28 61370 JAREK Szymon 2009 2022-03-07 12265 2022-02-26 MKS Radość Gorlice POL
29 27423 OPIOŁA Tomasz 1954 2022-03-03 12263 2022-02-28 UKS Sokół Żabno POL
30 38067 ŚWIĄTEK Marcin 2001 2022-02-25 12235 2022-02-23 Polonia Wilczkowice POL
31 46554 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 2022-02-22 12226 2022-02-18 KS Szczawa Szczawa POL
32 44862 ROBAK Wiktor 2002 2022-02-13 12181 2022-02-07 MKS Centrum Kraków POL
33 55858 JANIA Dawid 2014 2022-02-13 12180 2022-02-07 UKS Gryf Gdów POL
34 61302 URYGA Wiktor 2014 2022-02-13 12179 2022-02-07 UKS Gryf Gdów POL
35 61301 SZOSTAK Mateusz 2016 2022-02-13 12178 2022-02-07 UKS Gryf Gdów POL
36 61300 BORYSIEWICZ Daniel 2013 2022-02-13 12177 2022-02-07 UKS Gryf Gdów POL
37 61276 NOWOTNY Jacek 1956 2022-02-11 12147 2022-02-05 LKS Wisła Rząska POL
38 61273 MĘŻYK Damian 1986 2022-02-11 12144 2022-02-08 KSTS Forhend Muszyna POL
39 61269 LENART Dorota 1990 2022-02-11 12139 2022-02-11 Halniak Maków Podh. POL
40 61268 TATARCZUCH Szymon 2012 2022-02-11 12138 2022-02-11 UKS Olesno POL
41 61263 WANAT Michał 2012 2022-02-09 12133 2022-02-03 UKS Rokicie Szczytniki POL
42 61262 WŁODEK Karol 2013 2022-02-08 12132 2022-02-08 LUKS Skrzyszów POL
43 61234 KOTLARZ Daniel 2011 2022-02-03 12100 2022-01-29 UKS Płomień Limanowa POL
44 56715 URYGA Kacper 2009 2022-02-02 12095 2022-02-01 KS Start Nowy Sącz POL
45 58020 JAMPICH Oskar 2011 2022-01-23 12063 2022-01-22 LKS Kłos Olkusz POL
46 61208 KUTA Natalia 2011 2022-01-23 12062 2022-01-22 LKS Kłos Olkusz POL
47 61207 SPUTO Nadia 2011 2022-01-23 12061 2022-01-22 LKS Kłos Olkusz POL
48 61206 NIEMCZYK Mateusz 2012 2022-01-23 12060 2022-01-22 LKS Kłos Olkusz POL
49 57267 JAŁOWIEC Jakub 2013 2022-01-23 12059 2022-01-22 LKS Kłos Olkusz POL
50 61193 WOŹNIAK Krystian 2007 2022-01-18 12040 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
51 61192 STANISZ Marcel 2007 2022-01-18 12039 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
52 61191 WIKTOREK Marcin 2012 2022-01-18 12038 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
53 61190 CIBA Artur 2014 2022-01-18 12037 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
54 61189 STYPUŁA Szymon 2015 2022-01-18 12036 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
55 61188 STYPUŁA Anna 2014 2022-01-18 12035 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
56 61187 EWERT Lea 2013 2022-01-18 12034 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
57 61186 KĄDZIOŁKA Brajan 2013 2022-01-18 12033 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
58 61185 BĄCIO Oskar 2015 2022-01-18 12032 2022-01-13 UKS Płomień Limanowa POL
59 19172 ZACHARA Józef 1988 2022-01-12 11983 2022-01-12 UKS Olesno POL
60 61097 MARDOSZ Józef 1963 2021-12-17 11896 2021-12-13 UKS Rokicie Szczytniki POL
61 61096 BIERNAT Wojciech 1963 2021-12-17 11895 2021-12-13 UKS Rokicie Szczytniki POL
62 61095 STOPA Zuzanna 2009 2021-12-17 11894 2021-12-13 UKS Rokicie Szczytniki POL
63 61094 GUBERNAT Antoni 2014 2021-12-17 11893 2021-12-13 UKS Rokicie Szczytniki POL
64 61093 STOPA Matylda 2013 2021-12-17 11892 2021-12-13 UKS Rokicie Szczytniki POL
65 33830 PNIACZEK Dominik 1999 2021-12-13 11849 2021-12-08 Victoria Spytkowice POL
66 58596 STOCZEK Laura 2015 2021-12-07 11803 2021-12-02 CKiS Skawina POL
67 58594 BALTAZA Maja 2014 2021-12-07 11802 2021-12-02 CKiS Skawina POL
68 58595 BALTAZA Lena 2014 2021-12-07 11801 2021-12-02 CKiS Skawina POL
69 26066 GRAJNY Andrzej 1966 2021-12-07 11798 2021-12-06 ULKS Lachowice POL
70 21374 ZYCH Szymon 1995 2021-12-03 11753 2021-12-03 TKKF Dobczyce POL
71 36701 ŁOWAS Marcin 1992 2021-11-25 11698 2021-11-22 LKS Orawa Jabłonka POL
72 55224 KLUCZ Wojciech 1979 2021-11-25 11697 2021-11-22 LKS Orawa Jabłonka POL
73 60930 ZASADNI Antoni 2004 2021-11-22 11675 2021-11-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
74 30198 OSTANEK Michał 1998 2021-11-19 11654 2021-11-19 KS Backhand Andrychów POL
75 3878 WITEK Grzegorz 1982 2021-11-18 11638 2021-11-14 LKS Orzeł Wojnarowa POL
76 10721 CHRZANOWSKI Piotr 1987 2021-11-18 11595 2021-11-05 UKS Orły Zakopane POL
77 16933 NIEPSUJ Adrian 1991 2021-11-18 11584 2021-11-17 PTG Sokół Tarnów POL
78 60869 STEFAŃSKA Izabela 2013 2021-11-16 11578 2021-11-15 KS Start Nowy Sącz POL
79 60868 ZAJĄC Karol 2011 2021-11-16 11577 2021-11-15 KS Start Nowy Sącz POL
80 35852 GARYCKI Adrian 1996 2021-11-15 11576 2021-11-05 UKS Gryf Gdów POL
81 60863 TRZEŚNIOWSKI Marceli 2007 2021-11-11 11565 2021-10-29 MKS Centrum Kraków POL
82 60768 TOTA Adrian 2011 2021-11-03 11434 2021-10-25 UKS Rokicie Szczytniki POL
83 60767 WŁODARCZYK Maja 2014 2021-11-03 11433 2021-10-25 UKS Rokicie Szczytniki POL
84 60766 ŚLEDZIEWSKI Igor 2014 2021-11-03 11432 2021-10-25 UKS Rokicie Szczytniki POL
85 60765 STAWARZ Lena 2014 2021-11-03 11431 2021-10-25 UKS Rokicie Szczytniki POL
86 60764 HAJDUK Alex 2014 2021-11-03 11430 2021-10-25 UKS Rokicie Szczytniki POL
87 60743 FRANCUZ Andrzej 1950 2021-11-02 11395 2021-10-26 LUKS Lipie POL
88 36351 SZEWCZYK Jarosław 1979 2021-11-02 11391 2021-10-21 UKS Płomień Limanowa POL
89 27702 BAŃBOR Andrzej 1969 2021-10-30 11367 2021-10-25 LUKS Skrzyszów POL
90 60732 SMOLEŃ Michał 1984 2021-10-28 11353 2021-10-27 LKS Dobrzanka Dobra POL
91 60731 DULIŃSKI Adrian 2002 2021-10-28 11352 2021-10-27 LKS Dobrzanka Dobra POL
92 9745 HOLCMAN Kamil 1989 2021-10-27 11342 2021-09-17 niestow. woj. MŁP POL
93 54654 CHŁOPEK Błażej 2006 2021-10-21 11138 2021-10-05 UKS Fortem Pawęzów POL
94 60572 FABER Sebastian 2009 2021-10-21 11136 2021-10-21 MKS Skawa Wadowice POL
95 60571 RADWAN Franciszek 2010 2021-10-21 11135 2021-10-21 MKS Skawa Wadowice POL
96 4918 RADWAN Radosław 1985 2021-10-21 11134 2021-10-21 MKS Skawa Wadowice POL
97 51910 NOWORYTA Łucja 2010 2021-10-21 11129 2021-10-19 Victoria Spytkowice POL
98 51911 PIOTROWSKA Sylwia 2010 2021-10-21 11128 2021-10-19 Victoria Spytkowice POL
99 60565 PIOTROWSKA Patrycja 2006 2021-10-21 11127 2021-10-19 Victoria Spytkowice POL
100 60564 KUŚPIK Kacper 2010 2021-10-21 11126 2021-10-19 Victoria Spytkowice POL
101 60563 LICHAŃSKI Michał 2006 2021-10-21 11125 2021-10-19 Victoria Spytkowice POL
102 34292 CESACZ Piotr 1974 2021-10-19 10968 2021-10-13 UKS Orły Zakopane POL
103 44488 KURDZIEL Mikołaj 2000 2021-10-18 10937 2021-10-17 TKS Opoka Trzebinia POL
104 60469 ZĘBOL Anna 1971 2021-10-15 10923 2021-10-14 Halniak Maków Podh. POL
105 44528 PAŁKA Patryk 2002 2021-10-12 10867 2021-10-12 LKS Kłos Olkusz POL
106 54446 WIATER Michał 2011 2021-10-12 10840 2021-10-08 Miasto Soli Wieliczka POL
107 53680 WIATER Jakub 2008 2021-10-12 10839 2021-10-08 Miasto Soli Wieliczka POL
108 54447 OLEKSA Milena 2011 2021-10-12 10838 2021-10-08 Miasto Soli Wieliczka POL
109 60419 MOŃ Mateusz 2010 2021-10-12 10792 2021-09-30 PKS Porta Kraków POL
110 32668 SUSKI Karol 1994 2021-10-12 10791 2021-09-30 PKS Porta Kraków POL
111 58834 TUREK Filip 2009 2021-10-06 10562 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
112 53542 RYJAK Piotr 2008 2021-10-06 10561 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
113 53349 CHMIEL Szymon 2009 2021-10-06 10560 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
114 60358 KALICKI Dawid 2008 2021-10-06 10559 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
115 60357 ROSIAK Jakub 2008 2021-10-06 10558 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
116 60356 SAWICKI Kacper 2010 2021-10-06 10557 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
117 60355 KOWALIK Amelia 2010 2021-10-06 10556 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
118 60354 WANDAS Natalia 2010 2021-10-06 10555 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
119 60353 HOFMAN Julian 2011 2021-10-06 10554 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
120 60352 CHMIELEWSKI Wojciech 2011 2021-10-06 10553 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
121 60351 BOROŃ Aleksander 2011 2021-10-06 10552 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
122 60350 MARYNOWSKI Michał 2012 2021-10-06 10551 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
123 58840 TARNOWSKA Dagmara 2013 2021-10-06 10550 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
124 60349 STRUMIŃSKI Wiktor 2015 2021-10-06 10549 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
125 60348 DULAK Nikodem 2015 2021-10-06 10548 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
126 60347 ROŻEK Eryk 2013 2021-10-06 10547 2021-09-24 KS Bronowianka Kraków POL
127 49258 PSHENOV Viktor 1986 2021-10-06 10542 2021-10-06 Czarni Czarny Dunajec UKR
128 44531 NEUMANN Jacek 1965 2021-10-06 10502 2021-10-02 Wielmożanka Wielmoża POL
129 55857 SALA Antoni 2014 2021-10-06 10492 2021-09-30 UKS Gryf Gdów POL
130 55864 KĘPA Wiktoria 2014 2021-10-06 10491 2021-09-30 UKS Gryf Gdów POL
131 55901 BIENIEK Lillian 2015 2021-10-06 10490 2021-09-30 UKS Gryf Gdów POL
132 55902 BIENIEK Alexander 2013 2021-10-06 10489 2021-09-30 UKS Gryf Gdów POL
133 60293 KAŹNICA Igor 2008 2021-10-05 10467 2021-10-01 Miasto Soli Wieliczka POL
134 60292 ŻAK Maksymilian 2009 2021-10-05 10466 2021-10-01 Miasto Soli Wieliczka POL
135 60291 ZIĘCINA Piotr 2009 2021-10-05 10465 2021-10-01 Miasto Soli Wieliczka POL
136 60290 DUSZYŃSKI Sambor 2008 2021-10-05 10464 2021-10-01 Miasto Soli Wieliczka POL
137 47942 MARKIEWICZ Michał 2008 2021-10-01 10340 2021-09-13 Siemacha Kraków POL
138 44057 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 2021-10-01 10339 2021-09-13 Siemacha Kraków POL
139 60245 DZIEDZIAK Stanisław 1973 2021-10-01 10330 2021-10-01 PTG Sokół Tarnów POL
140 53157 STACHECKI Kuba 2005 2021-09-30 10318 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
141 56561 MIKLAS Bartosz 2010 2021-09-30 10317 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
142 56557 JAGŁA Filip 2010 2021-09-30 10316 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
143 56560 CHMIEL Franciszek 2011 2021-09-30 10315 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
144 56558 SKOWROŃSKA Emilia 2011 2021-09-30 10314 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
145 60237 PIROWSKI Maciek 2012 2021-09-30 10313 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
146 60236 POPŁAWSKI Patryk 2011 2021-09-30 10312 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
147 60235 ŚLIWKA Adam 2011 2021-09-30 10311 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
148 60234 ŻBIK Ignacy 2013 2021-09-30 10310 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
149 60233 ŻBIK Maria 2012 2021-09-30 10309 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
150 60232 GROLEWSKI Jakub 2013 2021-09-30 10308 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
151 60231 GROLEWSKI Filip 2011 2021-09-30 10307 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
152 60230 SZAFRANIEC Michał 2014 2021-09-30 10306 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
153 60229 CHRUŚCIEL Łukasz 2011 2021-09-30 10305 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
154 60228 ZAŁUCKI Filip 2011 2021-09-30 10304 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
155 60227 FRONC Franciszek 2012 2021-09-30 10303 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
156 60226 BIDECKI Jakub 2012 2021-09-30 10302 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
157 60225 BIDECKA Anna 2013 2021-09-30 10301 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
158 60224 KOT Jan 2012 2021-09-30 10300 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
159 60223 STACHECKI Mikołaj 2013 2021-09-30 10299 2021-09-27 Polonia Wilczkowice POL
160 60156 DUDZIK Stanisław 1980 2021-09-28 10185 2021-09-28 KS Szczawa Szczawa POL
161 3528 DĄBROWA Bolesław 1963 2021-09-28 10108 2021-09-03 TG Sokół Brzesko POL
162 42958 PIETRZAK Krzysztof 1972 2021-09-28 10075 2021-09-24 KS Szczawa Szczawa POL
163 52965 CHROST Wiktor 2003 2021-09-27 10074 2021-09-27 LKS Kłos Olkusz POL
164 44674 PIETRZAK Maciej 2006 2021-09-27 10073 2021-09-27 UKS Metalka Nowy Targ POL
165 9331 GŁÓWCZYK Jan 1972 2021-09-27 10020 2021-09-22 MKS Radość Gorlice POL
166 22232 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 2021-09-24 9897 2021-09-23 KS Podwawelski Kraków POL
167 52829 WOJAS Wojciech 1975 2021-09-24 9872 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
168 7997 SUCHOWIAN Jan 1988 2021-09-24 9871 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
169 26082 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963 2021-09-24 9870 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
170 52830 MOTYKA Janusz 1972 2021-09-24 9869 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
171 42739 MAGULSKI Łukasz 1988 2021-09-24 9868 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
172 58143 BYSTRZYCKI Wawrzyniec 1975 2021-09-24 9867 2021-09-21 UKS Orły Zakopane POL
173 60061 BIELARCZYK Stanisław 2005 2021-09-24 9803 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
174 60060 ZYCH Błażej 2003 2021-09-24 9802 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
175 60059 JANOWIAK Kacper 2004 2021-09-24 9801 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
176 60058 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003 2021-09-24 9800 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
177 256 WOLSKI Tomasz 1972 2021-09-24 9799 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
178 60057 MRÓZEK Grzegorz 1982 2021-09-24 9798 2021-09-20 UKS Metalka Nowy Targ POL
179 55881 SIWIECKI Mikołaj 2008 2021-09-22 9729 2021-09-22 LKS Kłos Olkusz POL
180 52979 GAJER Filip 2006 2021-09-22 9728 2021-09-22 LKS Kłos Olkusz POL
181 55882 CIUBA Szymon 2008 2021-09-22 9727 2021-09-22 LKS Kłos Olkusz POL
182 55728 BATKO Paweł 2009 2021-09-22 9726 2021-09-22 LKS Kłos Olkusz POL
183 42187 MARCHEWKA Artur 1976 2021-09-22 9680 2021-09-18 Magnum Koźmice Wielkie POL
184 56923 PIETRZYK Paweł 2008 2021-09-21 9525 2021-09-20 KS Podwawelski Kraków POL
185 56924 SŁONINA Adam 2008 2021-09-21 9524 2021-09-20 KS Podwawelski Kraków POL
186 31412 GONTARZ Paweł 1996 2021-09-21 9523 2021-09-20 KS Podwawelski Kraków POL
187 60017 ELARGAWY Omar 1992 2021-09-21 9522 2021-09-20 KS Podwawelski Kraków POL
188 26015 KOPCZYK Adrian 1991 2021-09-19 9486 2021-09-18 TKS Opoka Trzebinia POL
189 48050 MICZOŁEK Krzysztof 1996 2021-09-17 9353 2021-09-17 KS Backhand Andrychów POL
190 25332 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988 2021-09-17 9296 2021-09-13 PKS Porta Kraków POL
191 53354 YEUNG Alyssa 2013 2021-09-17 9273 2021-09-07 MKS Centrum Kraków HKG+P
192 53355 YEUNG Arvin 2009 2021-09-17 9272 2021-09-07 MKS Centrum Kraków POL
193 59955 RADOŃ Karolina 2012 2021-09-16 9190 2021-09-12 UKS Rokicie Szczytniki POL
194 59954 KOWALIK Damian 1986 2021-09-16 9189 2021-09-12 UKS Rokicie Szczytniki POL
195 8468 GADAWSKI Adrian 1990 2021-09-16 9067 2021-09-10 Polonia Wilczkowice POL
196 59940 PERICHT Robert 1992 2021-09-16 9066 2021-09-10 Polonia Wilczkowice POL
197 59939 SOCHAJ Marcelina 2012 2021-09-15 9065 2021-09-15 KS Start Nowy Sącz POL
198 59938 BULZAK Jan 1964 2021-09-15 9064 2021-09-15 KS Start Nowy Sącz POL
199 40549 ZIÓŁKO Izaak 2005 2021-09-15 8889 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
200 59929 RODAK Marcin 2003 2021-09-15 8888 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
201 49259 WŁODEK Sławomir 1975 2021-09-15 8887 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
202 49255 WINIARSKI Adam 1966 2021-09-15 8886 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
203 36920 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 2021-09-15 8885 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
204 54113 PRACHARCZYK Krystian 1986 2021-09-15 8884 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
205 17453 PALARZ Jan 1969 2021-09-15 8883 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
206 17452 BODZIONY Piotr 1980 2021-09-15 8882 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
207 22438 BODZIONY Grzegorz 1994 2021-09-15 8881 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
208 20405 BANDYK Katarzyna 1979 2021-09-15 8880 2021-08-23 Czarni Czarny Dunajec POL
209 57167 PISKA Nadia 2012 2021-09-14 8848 2021-09-12 LUKS Skrzyszów POL
210 2268 ŻUROWSKI Dariusz 1976 2021-09-14 8847 2021-09-12 LUKS Skrzyszów POL
211 1212 DAMIAN Tomasz 1979 2021-09-14 8846 2021-09-12 LUKS Skrzyszów POL
212 40882 SUŁKOWSKI Jerzy 1960 2021-09-14 8712 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
213 34767 PORĘBA Adam 1978 2021-09-14 8711 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
214 34766 PARA Maciej 1976 2021-09-14 8710 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
215 34762 JAROŃCZYK Remigiusz 1973 2021-09-14 8709 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
216 34764 SZUBRYT Tomasz 1974 2021-09-14 8708 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
217 59906 ŚMIAŁEK Jerzy 1950 2021-09-14 8707 2021-09-14 KSTS Forhend Muszyna POL
218 47572 SOBUCKI Mateusz 1982 2021-09-13 8695 2021-09-13 KS Podwawelski Kraków POL
219 160 BOCHENEK Mariusz 1969 2021-09-13 8694 2021-09-13 KS Podwawelski Kraków POL
220 21898 URBAŃSKI Adrian 1992 2021-09-13 8693 2021-09-13 KS Podwawelski Kraków POL
221 59888 KOCHANOWSKI Tomasz 1978 2021-09-13 8543 2021-09-08 Magnum Koźmice Wielkie POL
222 59887 NOWAK Tomasz 1976 2021-09-13 8542 2021-09-08 Magnum Koźmice Wielkie POL
223 54868 BANAŚ Marta 2007 2021-09-10 7927 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
224 1720 SURMA Krzysztof 1981 2021-09-10 7926 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
225 27401 SKOWRON Daniel 1995 2021-09-10 7925 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
226 102 RAPUTA Tomasz 1980 2021-09-10 7924 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
227 31615 PIETRZAK Antoni 1998 2021-09-10 7923 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
228 23369 PANEK Kamil 1992 2021-09-10 7922 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
229 21754 LENART Kazimierz 1952 2021-09-10 7921 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
230 6182 KUŹNIK Grzegorz 1976 2021-09-10 7920 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
231 54869 KRUPKA Sławomir 1981 2021-09-10 7919 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
232 133 KLUZEK Sławomir 1986 2021-09-10 7918 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
233 46551 KACHEL Piotr 1965 2021-09-10 7917 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
234 26169 KACHEL Mateusz 1996 2021-09-10 7916 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
235 27399 KACHEL Jan 1970 2021-09-10 7915 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
236 21753 GRAJNY Piotr 1968 2021-09-10 7914 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
237 26067 BANAŚ Jan 1967 2021-09-10 7913 2021-09-08 ULKS Lachowice POL
238 55306 MICHAŁEK Jakub 2008 2021-09-10 7912 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
239 55308 TRZÓPEK Oskar 2006 2021-09-10 7911 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
240 47163 SOLSKI Jacek 1961 2021-09-10 7910 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
241 35599 MRÓZEK Jan 1951 2021-09-10 7909 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
242 28772 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 2021-09-10 7908 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
243 55307 BRZAZGOŃ Janusz 1988 2021-09-10 7907 2021-09-08 LKS Dobrzanka Dobra POL
244 49613 OSTROWSKI Artur 2005 2021-09-09 7050 2021-09-02 UKS Sokół Żabno POL
245 46553 SAŁAPATEK Tomasz 2004 2021-09-08 6518 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
246 44139 KUTEK Edyta 2003 2021-09-08 6517 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
247 2295 ŚWISTEK Marek 1983 2021-09-08 6516 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
248 4557 RYMARCZYK Łukasz 1981 2021-09-08 6515 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
249 44140 KUTEK Patrycja 2000 2021-09-08 6514 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
250 59727 DYRDA Dominika 2000 2021-09-08 6513 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
251 59726 CZUBIN Tomasz 1987 2021-09-08 6512 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
252 59725 GOŁUSZKA Arkadiusz 1990 2021-09-08 6511 2021-09-08 Halniak Maków Podh. POL
253 45568 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 2021-09-07 6409 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
254 56241 KALICIŃSKI Szymon 2010 2021-09-07 6408 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
255 45567 KALICIŃSKI Radosław 2003 2021-09-07 6407 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
256 59722 DUDZIK Karol 2009 2021-09-07 6406 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
257 29067 TROJANOWSKI Kamil 1994 2021-09-07 6405 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
258 29068 TROJANOWSKI Adrian 1997 2021-09-07 6404 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
259 20345 TALAR Paweł 1971 2021-09-07 6403 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
260 18099 TALAR Konrad 1991 2021-09-07 6402 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
261 43523 SZAREK Marcin 1986 2021-09-07 6401 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
262 27173 OPYD Dawid 1995 2021-09-07 6400 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
263 21744 NIEĆ Andrzej 1984 2021-09-07 6399 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
264 45566 KALICIŃSKI Mirosław 1973 2021-09-07 6398 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
265 48598 JANIKOWSKI Sławomir 1984 2021-09-07 6397 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
266 27166 DUDZIK Grzegorz 1994 2021-09-07 6396 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
267 38592 CHRONOWSKI Jakub 1993 2021-09-07 6395 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
268 59721 CHRONOWSKI Rafał 1974 2021-09-07 6394 2021-09-05 KS Szczawa Szczawa POL
269 52153 ŻĄDŁO Damian 1999 2021-09-06 5966 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
270 52154 STALMACH Zbigniew 1966 2021-09-06 5965 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
271 52151 MURZYN Maciej 1999 2021-09-06 5964 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
272 52152 KUCHNIA Andrzej 1998 2021-09-06 5963 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
273 52155 CHLIPAŁA Józef 1972 2021-09-06 5962 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
274 52156 ROKOSZ Bartłomiej 2006 2021-09-06 5961 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
275 55512 MUTA Michał 2008 2021-09-06 5960 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
276 45928 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 2021-09-06 5959 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
277 59698 POPIELAK Maciej 2006 2021-09-06 5958 2021-09-03 KTS Wiśniowa POL
278 48814 ŻĄDŁO Piotr 2003 2021-09-06 5850 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
279 7996 WALICZEK Wojciech 1988 2021-09-06 5849 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
280 32564 TALAGA Samuel 1999 2021-09-06 5848 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
281 36201 ŚWIĘCH Jarosław 1962 2021-09-06 5847 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
282 21747 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 2021-09-06 5846 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
283 20698 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 2021-09-06 5845 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
284 40382 STALMACH Zbigniew 2000 2021-09-06 5844 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
285 27427 PORADZISZ Michał 1994 2021-09-06 5843 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
286 7990 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 2021-09-06 5842 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
287 39876 NALEPA Maciej 1973 2021-09-06 5841 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
288 57404 MAREK Piotr 1975 2021-09-06 5840 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
289 550 KUZIO Waldemar 1977 2021-09-06 5839 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
290 35861 GONET Szymon 1999 2021-09-06 5838 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
291 44131 DŹWIG Andrzej 1986 2021-09-06 5837 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
292 34426 DZIADEK Dominik 1998 2021-09-06 5836 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
293 257 CZYŻYCKI Bogdan 1968 2021-09-06 5835 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
294 59696 SYSAK Tomasz 1985 2021-09-06 5834 2021-09-02 UKS Zarabie Myślenice POL
295 44101 CICH Adrian 2002 2021-09-06 5770 2021-09-02 UKS Fortem Pawęzów POL
296 59690 MARCINEK Karol 2007 2021-09-06 5769 2021-09-02 UKS Fortem Pawęzów POL
297 52740 FURMAŃSKI Robert 1972 2021-09-06 5719 2021-09-01 MKS Tarnovia Tarnów POL
298 36740 RYBOWICZ Rafał 1991 2021-09-06 5662 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
299 47168 PLICHTA Józef 1965 2021-09-06 5661 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
300 36737 OBRZUT Tomasz 1972 2021-09-06 5660 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
301 39248 ŁUKASIK Andrzej 1971 2021-09-06 5659 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
302 33833 ŁATKA Tomasz 1972 2021-09-06 5658 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
303 9334 KOZIOŁ Bogdan 1973 2021-09-06 5657 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
304 41546 KANTOR Michał 1989 2021-09-06 5656 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
305 49681 ŻAROWSKA Sonia 2003 2021-09-06 5655 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
306 54270 BAJERSKI Norbert 2006 2021-09-06 5654 2021-08-29 LKS Orzeł Wojnarowa POL
307 40552 SKRZYŃSKI Janusz 1970 2021-09-06 5551 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
308 40553 RĘBACZ Wojciech 1985 2021-09-06 5550 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
309 52064 JAWIEŃ Marcin 1982 2021-09-06 5549 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
310 23579 GAWLIK Adam 1989 2021-09-06 5548 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
311 17471 GACZOŁ Dominik 1978 2021-09-06 5547 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
312 4578 FLĄDRO Piotr 1982 2021-09-06 5546 2021-09-05 LKS Vocovia Wokowice POL
313 59652 GRZYBACZ Jakub 2008 2021-09-03 5099 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
314 59651 BĄK Kacper 2004 2021-09-03 5098 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
315 49256 PALENIK Jerzy 1963 2021-09-03 5097 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
316 49257 LITWIAK Tadeusz 1975 2021-09-03 5096 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
317 23962 BROŻEK Jacek 1992 2021-09-03 5095 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
318 59650 ZBOREK Henryk 1999 2021-09-03 5094 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
319 59649 BUGAJSKI Stanisław 1973 2021-09-03 5093 2021-09-01 LKS Orawa Jabłonka POL
320 25100 TABOR Marcin 1981 2021-09-03 4833 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
321 43989 SZMYD Zygmunt 1954 2021-09-03 4832 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
322 247 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 2021-09-03 4831 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
323 3920 PARA Eligiusz 1954 2021-09-03 4830 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
324 25099 NOSAL Mirosław 1977 2021-09-03 4829 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
325 36202 KOZIOŁ Wiesław 1964 2021-09-03 4828 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
326 25366 KOZIOŁ Jarosław 1971 2021-09-03 4827 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
327 38722 KANTOR Jan 1987 2021-09-03 4826 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
328 4746 JASIELSKI Marek 1968 2021-09-03 4825 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
329 4787 JASIELSKI Franciszek 1965 2021-09-03 4824 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
330 29861 GALUS Mateusz 2001 2021-09-03 4823 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
331 650 FLAUMENHAFT Jacek 1976 2021-09-03 4822 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
332 341 DUDEK Radosław 1979 2021-09-03 4821 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
333 56972 ŻMUDA Łukasz 2012 2021-09-03 4820 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
334 57170 CIUREJ Kacper 2013 2021-09-03 4819 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
335 55916 ŻMUDA Tomasz 2008 2021-09-03 4818 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
336 56975 STOPIŃSKI Konrad 2011 2021-09-03 4817 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
337 57166 SIEMEK Milena 2010 2021-09-03 4816 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
338 55281 SARAD Kamil 2005 2021-09-03 4815 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
339 57164 SARAD Anna 2007 2021-09-03 4814 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
340 55914 RYMEK Krzysztof 2006 2021-09-03 4813 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
341 38716 PIS Konrad 2003 2021-09-03 4812 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
342 52050 PIS Artur 2010 2021-09-03 4811 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
343 56973 OBAL Michał 2011 2021-09-03 4810 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
344 56974 OBAL Kamil 2009 2021-09-03 4809 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
345 56971 KOSIBA Klaudia 2010 2021-09-03 4808 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
346 56009 KLUZEK Michał 2007 2021-09-03 4807 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
347 49069 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 2021-09-03 4806 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
348 57165 JASIŃSKA Angelika 2006 2021-09-03 4805 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
349 59621 WIŚNIEWSKA Martyna 2009 2021-09-03 4804 2021-08-25 LUKS Skrzyszów POL
350 52019 WĄS Bartłomiej 2004 2021-09-03 4738 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
351 34844 ZALEWSKI Krzysztof 1994 2021-09-03 4737 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
352 32726 WOJCIACZYK Antoni 1963 2021-09-03 4736 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
353 34836 URBAN Paweł 1993 2021-09-03 4735 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
354 45042 SYWAŁA Dawid 2000 2021-09-03 4734 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
355 20431 STRZAŁKA Marek 1969 2021-09-03 4733 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
356 20093 PIETRZYK Marcin 1990 2021-09-03 4732 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
357 7784 OSIKA Sławomir 1990 2021-09-03 4731 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
358 1623 NOWAK Alojzy 1964 2021-09-03 4730 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
359 85 JANIK Tomasz 1979 2021-09-03 4729 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
360 46959 GAJDA Rafał 2000 2021-09-03 4728 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
361 47571 DYMEK Michał 1987 2021-09-03 4727 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
362 26081 CHYC Tomasz 1993 2021-09-03 4726 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
363 40989 BOLEK Łukasz 1997 2021-09-03 4725 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
364 46717 BODZIONY Mateusz 1989 2021-09-03 4724 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
365 23379 BIEL Jakub 1977 2021-09-03 4723 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
366 1453 BIAŁY Sebastian 1980 2021-09-03 4722 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
367 7490 BIAŁCZYK Łukasz 1989 2021-09-03 4721 2021-09-02 KS Podwawelski Kraków POL
368 44033 RUPA Robert 1965 2021-09-03 4689 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
369 805 RACZEK Marcin 1978 2021-09-03 4688 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
370 43271 PIEKARCZYK Tomasz 1975 2021-09-03 4687 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
371 3539 PALACZ Mirosław 1969 2021-09-03 4686 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
372 19563 MLECZKO Bartłomiej 1994 2021-09-03 4685 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
373 27934 KRUPA Cezary 1992 2021-09-03 4684 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
374 9754 JURZAK Łukasz 1983 2021-09-03 4683 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
375 9749 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 2021-09-03 4682 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
376 34078 GOŁDA Gabriel 1997 2021-09-03 4681 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
377 14627 BIELAŃSKI Dariusz 1967 2021-09-03 4680 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
378 23320 BARAN Sebastian 1998 2021-09-03 4679 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
379 59612 PALUCH Ryszard 1965 2021-09-03 4678 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
380 52109 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 2021-09-03 4677 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
381 45181 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 2021-09-03 4676 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
382 48200 KUBERA Dawid 2007 2021-09-03 4675 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
383 53987 KUBERA Adrian 2009 2021-09-03 4674 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
384 50855 KACZMARCZYK Karol 2011 2021-09-03 4673 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
385 52107 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 2021-09-03 4672 2021-09-02 MKS Skawa Wadowice POL
386 44117 SKRZYPEK Adrian 2003 2021-09-02 4633 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
387 52881 KAUFMANN Damian 2004 2021-09-02 4632 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
388 59603 WYKURZ Piotr 2003 2021-09-02 4631 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
389 48194 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 2021-09-02 4630 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
390 53873 WIDEŁKA Mirosław 1960 2021-09-02 4629 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
391 8158 ŚLAZYK Paweł 1971 2021-09-02 4628 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
392 36342 SZEROCKI Jan 1999 2021-09-02 4627 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
393 16337 SZELEST Jacek 1981 2021-09-02 4626 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
394 32339 SKRZYPEK Grzegorz 1996 2021-09-02 4625 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
395 44793 PEREK Robert 1973 2021-09-02 4624 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
396 44216 PARTYKA Ryszard 1976 2021-09-02 4623 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
397 44742 NOWICKI Marek 1975 2021-09-02 4622 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
398 38594 NOSEK Robert 1970 2021-09-02 4621 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
399 45785 LUHA Peter 1989 2021-09-02 4620 2021-09-02 Polonia Wilczkowice SVK+P
400 23368 LENART Marek 1992 2021-09-02 4619 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
401 55370 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 2021-09-02 4618 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
402 45337 KALICIAK Dariusz 1974 2021-09-02 4617 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
403 38596 JEDYNAK Damian 1989 2021-09-02 4616 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
404 30445 DUDZIAK Damian 1995 2021-09-02 4615 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
405 15055 DĄBROWSKI Damian 1979 2021-09-02 4614 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
406 46028 CNOTA Jakub 2002 2021-09-02 4613 2021-09-02 Polonia Wilczkowice POL
407 43270 ŻYDEK Robert 2007 2021-09-02 3828 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
408 42225 WODNIAK Kamil 2003 2021-09-02 3827 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
409 40061 PIEKARCZYK Michał 2004 2021-09-02 3826 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
410 59526 HOLCMAN Eryk 2007 2021-09-02 3825 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
411 54674 ŻYDEK Kamil 1983 2021-09-02 3824 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
412 2122 ŻEBRO Krzysztof 1986 2021-09-02 3823 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
413 54673 WRÓBEL Dominik 1981 2021-09-02 3822 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
414 45032 WOLANIN Piotr 2001 2021-09-02 3821 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
415 39532 SZEMIK Krzysztof 1976 2021-09-02 3820 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
416 54671 PENKALA Artur 1980 2021-09-02 3819 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
417 9757 HOLCMAN Zbigniew 1966 2021-09-02 3818 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
418 14288 HOLCMAN Tomasz 1978 2021-09-02 3817 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
419 49880 GIBAS Piotr 1969 2021-09-02 3816 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
420 42227 FILEK Maciej 2000 2021-09-02 3815 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
421 51688 DUDKA Piotr 1987 2021-09-02 3814 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
422 39533 BIZOŃ Stefan 1968 2021-09-02 3813 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
423 54672 BEDNARZ Paweł 1986 2021-09-02 3812 2021-08-31 LKS Victoria Nidek POL
424 57253 KULCZYK Dominika 2014 2021-09-02 3802 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
425 38940 TROJANOWSKI Dawid 2004 2021-09-02 3801 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
426 58111 POGWIZD Joanna 2012 2021-09-02 3800 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
427 44865 PASEK Kamil 2003 2021-09-02 3799 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
428 53538 MÓŁKA Krzysztof 2006 2021-09-02 3798 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
429 49818 LEŚNIAK Kamil 2005 2021-09-02 3797 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
430 57252 CZERNECKI Szymon 2012 2021-09-02 3796 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
431 45040 WOŹNIAK Agnieszka 1982 2021-09-02 3795 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
432 47524 TROJAN Marek 1981 2021-09-02 3794 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
433 56159 TABASZEWSKA Małgorzata 1986 2021-09-02 3793 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
434 43933 PASEK Adrian 2000 2021-09-02 3792 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
435 38455 PARAIS Leszek 1969 2021-09-02 3791 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
436 12091 MACIUSZEK Wiesław 1964 2021-09-02 3790 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
437 48946 KAWKA Maciej 1974 2021-09-02 3789 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
438 3874 BORKOWSKI Marek 1960 2021-09-02 3788 2021-09-01 KS Start Nowy Sącz POL
439 30651 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 2021-09-02 3773 2021-08-29 Siemacha Kraków POL
440 48831 KUŹNIAR Antoni 2007 2021-09-02 3772 2021-08-29 Siemacha Kraków POL
441 59525 ZAPAŁA Wiktor 2012 2021-09-02 3771 2021-08-29 Siemacha Kraków POL
442 59524 ŁATA Marcelina 2005 2021-09-02 3770 2021-08-29 Siemacha Kraków POL
443 54442 SZUMILAS Władysław 1976 2021-09-02 3759 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
444 54441 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984 2021-09-02 3758 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
445 31977 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 2021-09-02 3757 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
446 31620 CHOLEWA Dariusz 1998 2021-09-02 3756 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
447 54444 PIOTROWSKI Kacper 2007 2021-09-02 3755 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
448 54443 NOWAK Jakub 2007 2021-09-02 3754 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
449 48143 MLECZKO Mateusz 2004 2021-09-02 3753 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
450 48937 GAJOWY Mateusz 2006 2021-09-02 3752 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
451 52214 CIERNIAK Konrad 2008 2021-09-02 3751 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
452 59523 HOŁDA Dominik 2009 2021-09-02 3750 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
453 59522 CICH Mateusz 2009 2021-09-02 3749 2021-08-27 UKS Sokół Żabno POL
454 55866 GALA Stanisław 1978 2021-09-02 3566 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
455 835 BODNAR Marcin 1973 2021-09-02 3565 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
456 35005 WARMUZ Kamil 1989 2021-09-02 3564 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
457 26016 ŚLUSARCZYK Michał 1990 2021-09-02 3563 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
458 25365 POCHOPIEŃ Michał 1986 2021-09-02 3562 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
459 36601 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 2021-09-02 3561 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
460 46238 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 2021-09-02 3560 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
461 26017 MUCHA Daniel 1990 2021-09-02 3559 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
462 35003 MAMOŃ Wojciech 1981 2021-09-02 3558 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
463 46538 KAJFASZ Bogdan 1972 2021-09-02 3557 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
464 26883 GRONDALCZYK Adrian 1992 2021-09-02 3556 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
465 18129 CHOJNA Dawid 1992 2021-09-02 3555 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
466 35004 BOBAK Piotr 1978 2021-09-02 3554 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
467 45607 BOBAK Jacek 1968 2021-09-02 3553 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
468 45850 STUDNICKA Anna 2006 2021-09-02 3552 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
469 56263 MOLENDA Franciszek 2011 2021-09-02 3551 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
470 56261 MAMOŃ Mikołaj 2011 2021-09-02 3550 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
471 49304 BRYŁA Rafał 2006 2021-09-02 3549 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
472 48992 BOBAK Mikołaj 2008 2021-09-02 3548 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
473 56262 MAMOŃ Katarzyna 2014 2021-09-02 3547 2021-08-29 Victoria Spytkowice POL
474 55609 SROMEK Bartłomiej 2005 2021-09-02 3546 2021-08-25 LUKS Lipie POL
475 55707 ROSIEK Jakub 2003 2021-09-02 3545 2021-08-25 LUKS Lipie POL
476 55610 CEWKA Piotr 2005 2021-09-02 3544 2021-08-25 LUKS Lipie POL
477 55608 BOMBA Łukasz 2006 2021-09-02 3543 2021-08-25 LUKS Lipie POL
478 9478 WÓJS Tomasz 1989 2021-09-02 3542 2021-08-25 LUKS Lipie POL
479 52229 WOLAK Michał 2002 2021-09-02 3541 2021-08-25 LUKS Lipie POL
480 38312 SZCZECINA Piotr 1998 2021-09-02 3540 2021-08-25 LUKS Lipie POL
481 52227 SEKUŁA Grzegorz 1976 2021-09-02 3539 2021-08-25 LUKS Lipie POL
482 52228 PTAK Jacek 1976 2021-09-02 3538 2021-08-25 LUKS Lipie POL
483 6790 OPIŁO Zygmunt 1962 2021-09-02 3537 2021-08-25 LUKS Lipie POL
484 6789 MRUK Piotr 1981 2021-09-02 3536 2021-08-25 LUKS Lipie POL
485 6788 JURKOWSKI Piotr 1978 2021-09-02 3535 2021-08-25 LUKS Lipie POL
486 6787 JURKOWSKI Lucjan 1980 2021-09-02 3534 2021-08-25 LUKS Lipie POL
487 244 DZIEDZIC Marta 1969 2021-09-02 3533 2021-08-25 LUKS Lipie POL
488 12031 CEWKA Piotr 1990 2021-09-02 3532 2021-08-25 LUKS Lipie POL
489 35800 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 2021-09-02 3487 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
490 265 UTYLSKI Filip 1982 2021-09-02 3486 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
491 46063 STOCHEL Tomasz 1973 2021-09-02 3485 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
492 31467 RAJTAR Marek 1997 2021-09-02 3484 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
493 35028 RADEK Arkadiusz 1994 2021-09-02 3483 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
494 35867 PASIECZNY Jan 1967 2021-09-02 3482 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
495 10947 PACYNA Dariusz 1965 2021-09-02 3481 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
496 51072 ŁAKOMY Mariusz 2001 2021-09-02 3480 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
497 42367 ŁACH Bartłomiej 1992 2021-09-02 3479 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
498 28254 BOBER Rafał 1997 2021-09-02 3478 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
499 38759 WOJAS Bartłomiej 2004 2021-09-02 3477 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
500 45918 UTYLSKI Kornel 2008 2021-09-02 3476 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
501 47886 UTYLSKA Karolina 2011 2021-09-02 3475 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
502 49838 SZEWCZYK Maria 2008 2021-09-02 3474 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
503 44864 SZEWCZYK Hubert 2005 2021-09-02 3473 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
504 45917 STOCHEL Adam 2006 2021-09-02 3472 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
505 55553 REPTAK Franciszek 2007 2021-09-02 3471 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
506 46695 POJASEK Wojciech 2005 2021-09-02 3470 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
507 52427 PIESZCZEK Bartosz 2008 2021-09-02 3469 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
508 44710 MAJDAK Rafał 2006 2021-09-02 3468 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
509 47883 KROKOS Bartłomiej 2005 2021-09-02 3467 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
510 53549 DONIEC Krzysztof 2004 2021-09-02 3466 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
511 52426 DĄBEK Michał 2004 2021-09-02 3465 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
512 55555 UTYLSKA Klara 2013 2021-09-02 3464 2021-08-30 MKS Centrum Kraków POL
513 55334 ZARĘBA Bartosz 2009 2021-09-02 3433 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
514 54986 STRÓJWĄS Jakub 2008 2021-09-02 3432 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
515 54985 MAŁOTA Rafał 2009 2021-09-02 3431 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
516 55335 KADŁUBOWSKI Jan 2007 2021-09-02 3430 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
517 55336 KADŁUBOWSKI Jakub 2011 2021-09-02 3429 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
518 59068 JOP Wojciech 2009 2021-09-02 3428 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
519 52353 GĄSIOROWSKI Adam 2008 2021-09-02 3427 2021-09-02 Miasto Soli Wieliczka POL
520 30487 TWARÓG Mariusz 1997 2021-09-02 3426 2021-09-02 KS Bronowianka Kraków POL
521 32563 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 2021-09-01 3302 2021-09-01 TKKF Dobczyce POL
522 46737 GDULA Adam 1977 2021-09-01 3301 2021-09-01 TKKF Dobczyce POL
523 53003 ZIĘBA Jakub 2010 2021-09-01 3300 2021-09-01 TKKF Dobczyce POL
524 46032 NOWAK Jakub 2007 2021-09-01 3299 2021-09-01 TKKF Dobczyce POL
525 46033 BAJER Grzegorz 2007 2021-09-01 3298 2021-09-01 TKKF Dobczyce POL
526 52354 OLEKSA Kacper 2008 2021-09-01 3297 2021-08-15 Miasto Soli Wieliczka POL
527 51684 BULIŃSKI Sebastian 2008 2021-09-01 3296 2021-08-15 Miasto Soli Wieliczka POL
528 51687 SALETNIK Jakub 2008 2021-09-01 3295 2021-08-15 Miasto Soli Wieliczka POL
529 51686 PŁAWIŃSKI Natan 2008 2021-09-01 3294 2021-08-15 Miasto Soli Wieliczka POL
530 49269 WILK Adrian 2006 2021-09-01 3290 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
531 49266 ŚWIĄTEK Maja 2008 2021-09-01 3289 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
532 51948 ŚWIĄTEK Emilia 2011 2021-09-01 3288 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
533 49268 ŚLAZYK Karol 2007 2021-09-01 3287 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
534 50079 SMOLEŃ Julita 2005 2021-09-01 3286 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
535 52051 OBAL Nikola 2011 2021-09-01 3285 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
536 52049 OBAL Daniel 2009 2021-09-01 3284 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
537 49265 MILÓWKA Julia 2008 2021-09-01 3283 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
538 47538 MILÓWKA EMILIA 2006 2021-09-01 3282 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
539 49267 JURKIEWICZ Jakub 2007 2021-09-01 3281 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
540 51949 HABA Oliwia 2010 2021-09-01 3280 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
541 51951 HABA Klaudia 2010 2021-09-01 3279 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
542 47537 FRANCZAK Szymon 2006 2021-09-01 3278 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
543 56034 BUZOWSKI Piotr 2011 2021-09-01 3277 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
544 59502 MOŹDZIERZ Oliwier 2009 2021-09-01 3276 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
545 59501 STOSUR Michał 2011 2021-09-01 3275 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
546 59500 TOKARCZYK Szymon 2008 2021-09-01 3274 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
547 59499 OLSZAŃSKA Patrycja 2005 2021-09-01 3273 2021-08-31 MKS Tarnovia Tarnów POL
548 59495 MUCHA Marcin 1986 2021-08-31 3207 2021-08-31 niestow. woj. MŁP POL
549 55048 ZDEBSKI Karol 2006 2021-08-31 2741 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
550 55050 KUKLA Marcin 2007 2021-08-31 2740 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
551 55049 KOWALCZYK Michał 2009 2021-08-31 2739 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
552 32020 RAJZER Aleksandra 2000 2021-08-31 2738 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
553 26942 NOWAK Patryk 1997 2021-08-31 2737 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
554 26941 NOWAK Jan 1971 2021-08-31 2736 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
555 24541 KLUBA Krzysztof 1962 2021-08-31 2735 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
556 41759 KĄCKI Mateusz 2002 2021-08-31 2734 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
557 26946 KASIŃSKI Stanisław 1997 2021-08-31 2733 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
558 15959 DURAK Ewelina 1989 2021-08-31 2732 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
559 26945 BRATOWNIK Sebastian 2001 2021-08-31 2731 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
560 48126 TROJAŃSKI Sebastian 2003 2021-08-31 2730 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
561 32019 RAJZER Krzysztof 2003 2021-08-31 2729 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
562 55051 PAŁKA Dominik 2003 2021-08-31 2728 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
563 48125 KUCHARCZYK Dominik 2003 2021-08-31 2727 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
564 48127 KĄCKI Patryk 2006 2021-08-31 2726 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
565 51818 KARTECZKA Martyna 2005 2021-08-31 2725 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
566 36474 BRATOWNIK Julia 2005 2021-08-31 2724 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
567 48130 BABRAL Tomasz 2009 2021-08-31 2723 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
568 48128 BABRAL Stanisław 2005 2021-08-31 2722 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
569 48129 BABRAL Berenika 2008 2021-08-31 2721 2021-08-26 LUKS Sobolik Sobolów POL
570 55841 TWARDY Sebastian 1994 2021-08-31 2690 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
571 19176 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987 2021-08-31 2689 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
572 20899 ROMANOWSKI Cezary 1961 2021-08-31 2688 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
573 51662 REPTAK Grzegorz 1974 2021-08-31 2687 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
574 12318 PUU Aarne 1948 2021-08-31 2686 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
575 34417 OSIAK Tomasz 1974 2021-08-31 2685 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
576 8156 NOWAK Artur 1987 2021-08-31 2684 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
577 49402 NIEDBAŁA Tomasz 1978 2021-08-31 2683 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
578 10962 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 2021-08-31 2682 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
579 49400 ŁABĘDŹ JANUSZ 1966 2021-08-31 2681 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
580 8154 KORCZEK Łukasz 1984 2021-08-31 2680 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
581 51661 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 2021-08-31 2679 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
582 1606 DZIURA Wojciech 1987 2021-08-31 2678 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
583 900 BUŁA Dominik 1981 2021-08-31 2677 2021-08-24 LKS Wisła Rząska POL
584 45549 STOSZKO Artur 1969 2021-08-31 2621 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
585 59441 PRZEKLASA Wojciech 1979 2021-08-31 2620 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
586 42006 ROBAK Mateusz 2002 2021-08-31 2619 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
587 54652 MADUZIA Leszek 1979 2021-08-31 2618 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
588 54651 WINKLER Paweł 1978 2021-08-31 2617 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
589 54650 WINKLER Grzegorz 1980 2021-08-31 2616 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
590 45394 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 2021-08-31 2615 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
591 38945 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 2021-08-31 2614 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
592 59440 PRZEKLASA Anna 2007 2021-08-31 2613 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
593 48935 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 2021-08-31 2612 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
594 54655 WINKLER Hubert 2009 2021-08-31 2611 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
595 54653 PRZEKLASA Karol 2006 2021-08-31 2610 2021-08-27 UKS Fortem Pawęzów POL
596 23108 WĄSIK Marcin 1996 2021-08-31 2445 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
597 20737 SUBIK Filip 1996 2021-08-31 2444 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
598 445 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 2021-08-31 2443 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
599 3454 KUWIK Paweł 1980 2021-08-31 2442 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
600 36485 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 2021-08-31 2441 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
601 549 KOWALCZYK Tomasz 1978 2021-08-31 2440 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
602 291 KLAG Tomasz 1980 2021-08-31 2439 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
603 36484 GARB Aleksandra 2001 2021-08-31 2438 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
604 12496 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 2021-08-31 2437 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
605 52416 ŻÓŁTEK Daniel 2009 2021-08-31 2436 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
606 49717 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 2021-08-31 2435 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
607 47455 MRUGAŁA Jan 2010 2021-08-31 2434 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
608 46723 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 2021-08-31 2433 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
609 47453 MROCZKA Alicja 2008 2021-08-31 2432 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
610 52018 MARDUŁA Michał 2011 2021-08-31 2431 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
611 49714 MARDUŁA Mateusz 2008 2021-08-31 2430 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
612 38392 MAŁYSIAK Kamila 2004 2021-08-31 2429 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
613 55183 MADEJA Filip 2010 2021-08-31 2428 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
614 52016 KUWIK Hubert 2008 2021-08-31 2427 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
615 52015 KUROS Antoni 2010 2021-08-31 2426 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
616 35865 KOWALCZYK Zuzanna 2003 2021-08-31 2425 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
617 43977 KOWALCZYK Michał 2007 2021-08-31 2424 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
618 47456 KOWALCZYK Bartosz 2011 2021-08-31 2423 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
619 43978 KORCZAK Natasza 2006 2021-08-31 2422 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
620 40794 KLAG Wiktor 2007 2021-08-31 2421 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
621 49713 KLAG Maja 2012 2021-08-31 2420 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
622 47454 KLAG Franciszek 2009 2021-08-31 2419 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
623 45840 JACHYMIAK Krzysztof 2007 2021-08-31 2418 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
624 55182 GRELA Rafał 2010 2021-08-31 2417 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
625 47452 GNIADEK Piotr 2008 2021-08-31 2416 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
626 49716 CZYSZCZOŃ Robert 2009 2021-08-31 2415 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
627 40705 CYRWUS Anna 2005 2021-08-31 2414 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
628 55816 BALA Jagoda 2009 2021-08-31 2413 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
629 55184 CZYSZCZOŃ Ewa 2014 2021-08-31 2412 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
630 59422 PĘKSA Lilianna 2015 2021-08-31 2411 2021-08-30 KS Gorce Nowy Targ POL
631 59421 WARCHOŁ Maciej 2007 2021-08-31 2410 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
632 54636 WOLNIK Karol 2008 2021-08-31 2409 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
633 59246 WACARZ Maciej 2010 2021-08-31 2408 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
634 54635 RYDZ Kevin 2007 2021-08-31 2407 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
635 49264 RACHFAŁ Maciej 2007 2021-08-31 2406 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
636 48189 PUT Maciej 2004 2021-08-31 2405 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
637 52042 PUT Gabriela 2005 2021-08-31 2404 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
638 48120 PIĘKOSZ Natalia 2005 2021-08-31 2403 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
639 48121 PIĘKOSZ Jakub 2004 2021-08-31 2402 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
640 48123 NOWAK Dawid 2004 2021-08-31 2401 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
641 54637 KRUPIŃSKI Jakub 2006 2021-08-31 2400 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
642 59247 KOZIOŁ Szymon 2010 2021-08-31 2399 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
643 54634 JONAK Maciej 2006 2021-08-31 2398 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
644 48119 PIĘKOSZ Wacław 1964 2021-08-31 2397 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
645 42162 HAZIK Jakub 1971 2021-08-31 2396 2021-08-25 TG Sokół Brzesko POL
646 49436 TULEJA Natalia 2004 2021-08-31 2395 2021-08-26 CKiS Skawina POL
647 52181 STOCZEK Błażej 2012 2021-08-31 2394 2021-08-26 CKiS Skawina POL
648 52180 SKOWROŃSKA Natalia 2011 2021-08-31 2393 2021-08-26 CKiS Skawina POL
649 48629 KONDEK Szymon 2008 2021-08-31 2392 2021-08-26 CKiS Skawina POL
650 52177 KONDEK Adam 2010 2021-08-31 2391 2021-08-26 CKiS Skawina POL
651 43566 BEZAK Zuzanna 2008 2021-08-31 2390 2021-08-26 CKiS Skawina POL
652 39592 BARTNICKI Jakub 2004 2021-08-31 2389 2021-08-26 CKiS Skawina POL
653 52178 BALTAZA Oliwia 2010 2021-08-31 2388 2021-08-26 CKiS Skawina POL
654 36778 WOŹNY Dariusz 1986 2021-08-31 2238 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
655 38758 WALA Tomasz 1976 2021-08-31 2237 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
656 40027 STOLARCZYK Marcin 1989 2021-08-31 2236 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
657 21733 PALCZYŃSKI Bogdan 1964 2021-08-31 2235 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
658 55017 KARATNIK Zbigniew 1979 2021-08-31 2234 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
659 25782 BIESAGA Marek 1964 2021-08-31 2233 2021-08-30 Top Spin Kraków POL
660 54362 WÓJCIK Oliwia 2004 2021-08-31 2222 2021-08-30 UKS Olesno POL
661 45698 WAJDA Kamil 2003 2021-08-31 2221 2021-08-30 UKS Olesno POL
662 45697 PROCHAZKA Piotr 2004 2021-08-31 2220 2021-08-30 UKS Olesno POL
663 51480 LIPOWICZ Kacper 2008 2021-08-31 2219 2021-08-30 UKS Olesno POL
664 54361 JAJE Tomasz 2007 2021-08-31 2218 2021-08-30 UKS Olesno POL
665 1565 WŁODEK Grzegorz 1985 2021-08-31 2217 2021-08-30 UKS Olesno POL
666 31993 TATARCZUCH Rafał 1998 2021-08-31 2216 2021-08-30 UKS Olesno POL
667 13148 TATARCZUCH Marek 1974 2021-08-31 2215 2021-08-30 UKS Olesno POL
668 6052 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 2021-08-31 2214 2021-08-30 UKS Olesno POL
669 45696 PROCHAZKA Tomasz 1974 2021-08-31 2213 2021-08-30 UKS Olesno POL
670 35166 MRKVICKA Radek 1974 2021-08-31 2212 2021-08-30 UKS Olesno CZE
671 4855 MOTYKA Tadeusz 1961 2021-08-31 2211 2021-08-30 UKS Olesno POL
672 31991 LIS Daniel 1999 2021-08-31 2210 2021-08-30 UKS Olesno POL
673 55347 LIPOWICZ Robert 1977 2021-08-31 2209 2021-08-30 UKS Olesno POL
674 43241 KUDŁA Paweł 1985 2021-08-31 2208 2021-08-30 UKS Olesno POL
675 54646 KUCHARSKI Michał 1989 2021-08-31 2207 2021-08-30 UKS Olesno POL
676 249 KIEROŃSKI Adam 1969 2021-08-31 2206 2021-08-30 UKS Olesno POL
677 16318 JANISZEWSKI Tomasz 1991 2021-08-31 2205 2021-08-30 UKS Olesno POL
678 30492 JANISZEWSKI Kamil 1997 2021-08-31 2204 2021-08-30 UKS Olesno POL
679 3921 FLOREK Sławomir 1977 2021-08-31 2203 2021-08-30 UKS Olesno POL
680 196 DYCHTOŃ Jakub 1980 2021-08-31 2202 2021-08-30 UKS Olesno POL
681 54645 DROŻDŻ Jarosław 1982 2021-08-31 2201 2021-08-30 UKS Olesno POL
682 24476 CYRNEK Piotr 1995 2021-08-31 2200 2021-08-30 UKS Olesno POL
683 14899 BIAŁEK Artur 1992 2021-08-31 2199 2021-08-30 UKS Olesno POL
684 59411 SURAVAJJULA Fidel 2000 2021-08-31 2198 2021-08-30 UKS Olesno IND
685 56183 YEHORKIN Paweł 1984 2021-08-31 2127 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie UKR+P
686 30645 WOJDYŁA Dominik 1993 2021-08-31 2126 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
687 31980 PORĄBKA Dariusz 1968 2021-08-31 2125 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
688 21908 PIĄSTKA Michał 1994 2021-08-31 2124 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
689 46118 NAŁÓDKA Dariusz 1969 2021-08-31 2123 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
690 26183 KUTYŁA Dawid 1991 2021-08-31 2122 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
691 5857 KURCZYNA Łukasz 1985 2021-08-31 2121 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
692 46288 KUC Leszek 1970 2021-08-31 2120 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
693 28128 KOLIŃSKI Witold 1968 2021-08-31 2119 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
694 47439 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 2021-08-31 2118 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
695 52296 DOMANIK Grzegorz 1976 2021-08-31 2117 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
696 44320 BRUZDA Rafał 1974 2021-08-31 2116 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
697 42385 BOCHENEK Dariusz 1967 2021-08-31 2115 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
698 52298 WOLANIN Kacper 2007 2021-08-31 2114 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
699 47442 STACHURA Magdalena 2005 2021-08-31 2113 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
700 47445 NOWAK Mateusz 2007 2021-08-31 2112 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
701 52297 CHOLEWA Kacper 2008 2021-08-31 2111 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
702 59410 CHOLEWA Oliwia 2012 2021-08-31 2110 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
703 59409 KWIATKOWSKA Anna 2010 2021-08-31 2109 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
704 59408 STANISŁAWCZYK Maciej 2007 2021-08-31 2108 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
705 59407 KOCHANOWSKI Mateusz 2007 2021-08-31 2107 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
706 59406 PANUŚ Szymon 2009 2021-08-31 2106 2021-08-26 Magnum Koźmice Wielkie POL
707 59399 SIKOŃ Jakub 2015 2021-08-31 2080 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
708 10922 NYCZ Zbigniew 1972 2021-08-31 2079 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
709 56166 ZWOLEŃ Konrad 2007 2021-08-31 2078 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
710 42252 ZBYLUT Patryk 2005 2021-08-31 2077 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
711 54679 WĘGLARCZYK Jan 2006 2021-08-31 2076 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
712 48303 SIKOŃ Maciej 2007 2021-08-31 2075 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
713 56167 RAMIAN Marcin 2008 2021-08-31 2074 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
714 52062 NAGEL Nikodem 2010 2021-08-31 2073 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
715 47976 NAGEL Kacper 2006 2021-08-31 2072 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
716 54680 MRÓZ Patryk 2010 2021-08-31 2071 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
717 41102 MRÓZ Jakub 2003 2021-08-31 2070 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
718 41104 MARTYKA Bartłomiej 2005 2021-08-31 2069 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
719 54678 KWIEK Kacper 2011 2021-08-31 2068 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
720 52061 KRAS Nikodem 2008 2021-08-31 2067 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
721 48302 KRAKOWSKI Sebastian 2008 2021-08-31 2066 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
722 47975 KOBYLARCZYK Kacper 2006 2021-08-31 2065 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
723 54792 KRAKOWSKI Paweł 1977 2021-08-31 2064 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
724 38944 HEŁMECKI Szymon 2001 2021-08-31 2063 2021-08-25 UKS Jordan Zakliczyn POL
725 50074 KUNKA Aleksandra 2008 2021-08-30 1920 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
726 42293 KOLASA Iwona 2007 2021-08-30 1919 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
727 46892 KAMIŃSKA Martyna 2006 2021-08-30 1918 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
728 52982 FUŁA Kamila 2007 2021-08-30 1917 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
729 52981 DZIELSKA Emilia 2007 2021-08-30 1916 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
730 47451 LEŚNY Paweł 1967 2021-08-30 1915 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
731 38395 KOLASA Dawid 1969 2021-08-30 1914 2021-08-29 UKS Tornado Waksmund POL
732 29208 WIELGOSZ Mirosław 1967 2021-08-28 1901 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
733 2667 ŚWIRK Robert 1969 2021-08-28 1900 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
734 10968 NOWORYTA Kazimierz 1944 2021-08-28 1899 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
735 20895 KOZIEŁ Michał 1983 2021-08-28 1898 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
736 52672 KOPACZ Paweł 1972 2021-08-28 1897 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
737 28388 FRĄCZEK Łukasz 1997 2021-08-28 1896 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
738 618 DŁUGAJ Rafał 1978 2021-08-28 1895 2021-08-28 TKS Opoka Trzebinia POL
739 27177 OPYD Artur 1996 2021-08-28 1886 2021-08-27 KS Backhand Andrychów POL
740 6040 OCHMAN Michał 1987 2021-08-28 1885 2021-08-27 KS Backhand Andrychów POL
741 48662 NOWAK Łukasz 1989 2021-08-28 1884 2021-08-27 KS Backhand Andrychów POL
742 54219 MERTA Rafał 1997 2021-08-28 1883 2021-08-27 KS Backhand Andrychów POL
743 4153 KONIECZNY Tomasz 1987 2021-08-28 1882 2021-08-27 KS Backhand Andrychów POL
744 52054 TOMKOWSKI Dawid 2011 2021-08-28 1822 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
745 54638 SIKOŃ Mateusz 2005 2021-08-28 1821 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
746 52055 SERAFIN Mateusz 2005 2021-08-28 1820 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
747 52058 PIECH Jan 2008 2021-08-28 1819 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
748 54640 PATTOCY Patryk 2008 2021-08-28 1818 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
749 52059 NIEĆ Tomasz 2008 2021-08-28 1817 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
750 56168 ŁAGOSZ Aleksandra 2008 2021-08-28 1816 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
751 52057 KOSTRZEWA Kacper 2009 2021-08-28 1815 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
752 54641 KORNAŚ Karol 2010 2021-08-28 1814 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
753 46963 KANOWNIK Kajetan 2008 2021-08-28 1813 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
754 54642 JEWUŁA Łukasz 2009 2021-08-28 1812 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
755 54643 HAJDUGA Natalia 2011 2021-08-28 1811 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
756 54639 BRZĘK Olivier 2009 2021-08-28 1810 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
757 25951 BACZ Andrzej 1948 2021-08-28 1809 2021-08-25 MOKSiR Czchów POL
758 49492 PILCH Mikołaj 2011 2021-08-28 1755 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
759 49073 PILCH Aleksander 2008 2021-08-28 1754 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
760 45735 STROJEK Karol 2004 2021-08-28 1753 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
761 47514 STROJEK Aleksandra 2009 2021-08-28 1752 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
762 49841 RESZKA Adam 2009 2021-08-28 1751 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
763 56706 PÓŁTORAK Bartosz 2009 2021-08-28 1750 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
764 47943 PIRÓG Paweł 2008 2021-08-28 1749 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
765 51048 OCHALIK Konrad 2008 2021-08-28 1748 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
766 53556 NAWARA Franciszek 2009 2021-08-28 1747 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
767 53148 KULIS Ignacy 2008 2021-08-28 1746 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
768 56708 KRUK Kacper 2010 2021-08-28 1745 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
769 53151 KOWALSKA Emilia 2009 2021-08-28 1744 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
770 56709 KĘDZIERSKI Jakub 2009 2021-08-28 1743 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
771 56707 GĘBALA Aleksander 2009 2021-08-28 1742 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
772 53150 FOSZCZ Aleksandra 2010 2021-08-28 1741 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
773 39517 RESZKA Jakub 2002 2021-08-28 1740 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
774 825 KONSTANTYN Paweł 1983 2021-08-28 1739 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
775 44056 GRATKOWSKI Jacek 1971 2021-08-28 1738 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
776 11060 GŁĄB Damian 1989 2021-08-28 1737 2021-08-24 Siemacha Kraków POL
777 39976 WIROŃSKI Piotr 1977 2021-08-27 1611 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
778 39977 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976 2021-08-27 1610 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
779 39978 URBAN Piotr 1976 2021-08-27 1609 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
780 43094 LODOWSKI Janusz 1962 2021-08-27 1608 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
781 43095 BOROŃ Sławomir 1962 2021-08-27 1607 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
782 46314 APOSTOŁ Paweł 1973 2021-08-27 1606 2021-08-26 KS Jordan Kraków POL
783 59345 GŁÓWCZYK Szymon 2005 2021-08-26 1456 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
784 5167 PĘKALA Andrzej 1985 2021-08-26 1455 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
785 5160 GRUCA Marek 1978 2021-08-26 1454 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
786 36739 WAZ Józef 1955 2021-08-26 1453 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
787 59344 GLIŃSKI Jakub 2005 2021-08-26 1452 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
788 59343 GLIŃSKI Michał 2008 2021-08-26 1451 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
789 41979 URBAN Mariusz 1997 2021-08-26 1450 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
790 9333 KIEŁBASA Józef 1972 2021-08-26 1449 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
791 9335 KRÓL Stanisław 1959 2021-08-26 1448 2021-08-25 PTG Sokół Tarnów POL
792 49604 ZIMOWSKI Mateusz 1993 2021-08-25 1337 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
793 34488 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969 2021-08-25 1336 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
794 34483 WOLIŃSKI Zenon 1961 2021-08-25 1335 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
795 34489 WOLIŃSKI Wojciech 1993 2021-08-25 1334 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
796 34487 WOLIŃSKI Radosław 1990 2021-08-25 1333 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
797 34485 WOLIŃSKI Andrzej 1962 2021-08-25 1332 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
798 41903 TOBIASZ Andrzej 1976 2021-08-25 1331 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
799 39757 RUSEK Andrzej 1967 2021-08-25 1330 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
800 18655 OSTROWSKI Dawid 1979 2021-08-25 1329 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
801 45395 KRAWIEC Kamil 2000 2021-08-25 1328 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
802 34484 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 2021-08-25 1327 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
803 34486 GAJEWSKI Dominik 1987 2021-08-25 1326 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
804 47020 CZUPRYNA Andrzej 1964 2021-08-25 1325 2021-08-16 LZS Mędrzechów POL
805 55509 HONKOWICZ Zuzanna 2013 2021-08-24 1128 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
806 54591 PYZIK Anna 2009 2021-08-24 1127 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
807 49326 MÓL Jakub 2007 2021-08-24 1126 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
808 54592 HONKOWICZ Kacper 2009 2021-08-24 1125 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
809 19565 WOŹNIAK Marcin 1993 2021-08-24 1124 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
810 770 WOŹNIAK Dominik 1989 2021-08-24 1123 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
811 365 WOJTAS Tomasz 1983 2021-08-24 1122 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
812 14064 WILK Paweł 1988 2021-08-24 1121 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
813 50737 TUTAK Antoni 1962 2021-08-24 1120 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
814 5169 TOKARZ Adam 1964 2021-08-24 1119 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
815 56025 PYZIK Tomasz 1980 2021-08-24 1118 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
816 17194 PRZYBYLSKI Piotr 1971 2021-08-24 1117 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
817 11969 PIECHOWICZ Marek 1965 2021-08-24 1116 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
818 30034 NOWAK Marcin 1984 2021-08-24 1115 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
819 32155 NIEPSUJ Mariusz 1965 2021-08-24 1114 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
820 38253 MÓL Marcin 1978 2021-08-24 1113 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
821 26855 MICHALEC Kazimierz 1960 2021-08-24 1112 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
822 17195 ŁABOWSKI Józef 1973 2021-08-24 1111 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
823 35217 GAŁUSZKA Mateusz 1980 2021-08-24 1110 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
824 46271 BOŃCZAK Stanisław 1957 2021-08-24 1109 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
825 52425 APOLA Grzegorz 1976 2021-08-24 1108 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
826 50530 APOLA Edward 1953 2021-08-24 1107 2021-08-17 MKS Radość Gorlice POL
827 59320 KUKHAR Anton 1993 2021-08-24 1106 2021-08-17 MKS Radość Gorlice UKR
828 45874 ZIELIŃSKI Karol 2005 2021-08-23 981 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
829 53893 SĄCZAWA Tymon 2011 2021-08-23 980 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
830 44211 MICHALIK Patrycja 2005 2021-08-23 979 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
831 57683 KRASKA Błażej 2012 2021-08-23 978 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
832 48837 BERNIAK Oskar 2007 2021-08-23 977 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
833 50718 PORĘBSKI Marcin 1979 2021-08-23 976 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
834 40881 MAŚLONG Mirosław 1971 2021-08-23 975 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
835 44739 KOHUTEK Konrad 1976 2021-08-23 974 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
836 47079 KMIEĆ Paweł 1972 2021-08-23 973 2021-08-17 PKS Porta Kraków POL
837 6301 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 2021-08-23 965 2021-08-16 KS Bronowianka Kraków POL
838 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 2021-08-23 964 2021-08-16 KS Bronowianka Kraków POL
839 49837 KONSTANTYN Kaja 2009 2021-08-23 963 2021-08-16 KS Bronowianka Kraków POL
840 51232 NOGAJ Anna 2008 2021-08-23 962 2021-08-16 KS Bronowianka Kraków POL
841 51196 DUDEK Anna 2007 2021-08-23 961 2021-08-16 KS Bronowianka Kraków POL
842 59319 STACHEL Radosław 2015 2021-08-23 951 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
843 59318 KOŁOS Hanna 2015 2021-08-23 950 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
844 59317 KOSTUCH Lena 2013 2021-08-23 949 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
845 59316 WOLAK Marcelina 2013 2021-08-23 948 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
846 59315 STROJEK Maja 2014 2021-08-23 947 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
847 59314 GĘBALA Izabela 2015 2021-08-23 946 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
848 59313 JELONEK Dominika 2013 2021-08-23 945 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
849 59312 GĘBALA Antoni 2013 2021-08-23 944 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
850 59311 NIEMIEC Aleksandra 2013 2021-08-23 943 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
851 59310 MATUŁA Nikodem 2013 2021-08-23 942 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
852 59309 KOWALCZYK Róża 2013 2021-08-23 941 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
853 59308 RADOŃ Emilia 2013 2021-08-23 940 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
854 59307 GUBERNAT Eryk 2012 2021-08-23 939 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
855 59306 KUCHNIK Laura 2012 2021-08-23 938 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
856 59305 WŁODARZ Piotr 2012 2021-08-23 937 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
857 168 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 2021-08-23 936 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
858 48810 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 2021-08-23 935 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
859 12769 OSIKA Aneta 1993 2021-08-23 934 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
860 35862 LEWICKI Piotr 1969 2021-08-23 933 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
861 28512 KLIMCZAK Marek 1965 2021-08-23 932 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
862 48740 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 2021-08-23 931 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
863 48748 WOŹNIAK Helena 2009 2021-08-23 930 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
864 49171 WOŹNIAK Dorota 2011 2021-08-23 929 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
865 54530 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012 2021-08-23 928 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
866 49177 SZOSTAK Michał 2005 2021-08-23 927 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
867 46009 STACHEL Bartłomiej 2009 2021-08-23 926 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
868 47269 STACHEL Artur 2011 2021-08-23 925 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
869 49178 SKOWRONEK Anna 2005 2021-08-23 924 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
870 49179 RUDZKA Oliwia 2005 2021-08-23 923 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
871 49176 MIROCHNA Klaudia 2006 2021-08-23 922 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
872 58582 MICHALSKA Jagoda 2010 2021-08-23 921 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
873 50573 MARDOSZ Zuzanna 2011 2021-08-23 920 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
874 48742 MARDOSZ Maciej 2010 2021-08-23 919 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
875 46677 KOSTUCH Gabriela 2009 2021-08-23 918 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
876 54531 KOŁOS Filip 2012 2021-08-23 917 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
877 48741 JAKUBCZYK Weronika 2009 2021-08-23 916 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
878 49172 GAJ Krystian 2008 2021-08-23 915 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
879 48746 GAJ Julia 2010 2021-08-23 914 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
880 43609 FILIPEK Angelika 2007 2021-08-23 913 2021-08-11 UKS Rokicie Szczytniki POL
881 54476 WĄTROBA Tadeusz 1980 2021-08-23 912 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
882 29061 SUŁKOWSKI Bartosz 2002 2021-08-23 911 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
883 3542 STANISZ Wojciech 1969 2021-08-23 910 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
884 26476 ROZUM Dawid 1998 2021-08-23 909 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
885 24070 MICHALCZYK Jakub 1998 2021-08-23 908 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
886 22958 KOSMAL Wojciech 1974 2021-08-23 907 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
887 28581 KOSMAL Kinga 1999 2021-08-23 906 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
888 5518 GOLONKA Albert 1976 2021-08-23 905 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
889 5211 DYGAS Roman 1980 2021-08-23 904 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
890 54475 DYGAS Jarosław 1977 2021-08-23 903 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
891 35854 BŁĄKAŁA Paweł 1998 2021-08-23 902 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
892 54034 WYŻYCKI Nikodem 2011 2021-08-23 901 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
893 54036 WYCZÓŁKOWSKA Emilia 2012 2021-08-23 900 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
894 54030 WIEWIÓRSKI Jakub 2010 2021-08-23 899 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
895 54025 UBIK Jarosław 2008 2021-08-23 898 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
896 58923 SZCZERBA Esmeralda 2009 2021-08-23 897 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
897 54032 SYKTUS Maciej 2011 2021-08-23 896 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
898 54024 SYKTUS Jan 2007 2021-08-23 895 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
899 42142 SUŁKOWSKI Karol 2005 2021-08-23 894 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
900 52652 SMOTER Filip 2012 2021-08-23 893 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
901 54038 SIKORA Oskar 2012 2021-08-23 892 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
902 54027 NATANEK Tymoteusz 2010 2021-08-23 891 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
903 54035 MORDARSKI Marcel 2011 2021-08-23 890 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
904 54026 MORDARSKI Fabian 2009 2021-08-23 889 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
905 54033 MICHALIK Kinga 2011 2021-08-23 888 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
906 43981 MENSFELD Natalia 2004 2021-08-23 887 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
907 51114 KULPA Arkadiusz 2006 2021-08-23 886 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
908 32729 KOSMAL Dawid 2004 2021-08-23 885 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
909 41103 KORNAŚ Bartłomiej 2003 2021-08-23 884 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
910 54031 JUREK Kacper 2010 2021-08-23 883 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
911 42140 GOLONKA Filip 2006 2021-08-23 882 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
912 54041 GOLONKA Dominik 2011 2021-08-23 881 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
913 49696 GOLONKA Blanka 2011 2021-08-23 880 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
914 58924 FARION Wanessa 2009 2021-08-23 879 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
915 58917 FARION Armando 2012 2021-08-23 878 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
916 54043 EWERT Laura 2012 2021-08-23 877 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
917 49697 DYGAS Dawid 2009 2021-08-23 876 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
918 37603 DOMITER Julia 2004 2021-08-23 875 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
919 58916 DĄGA Adrian 2012 2021-08-23 874 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
920 52656 CIBA Przemysław 2012 2021-08-23 873 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
921 54039 BUGAŃSKI Jakub 2012 2021-08-23 872 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
922 58925 BORYCZ Konrad 2011 2021-08-23 871 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
923 46729 BĄCIO Konrad 2006 2021-08-23 870 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
924 58922 BĄCIO Diana 2010 2021-08-23 869 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
925 52662 SUŁKOWSKI Szymon 2013 2021-08-23 868 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
926 58921 RYŚ Oliwia 2013 2021-08-23 867 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
927 58920 PODGÓRNY Julia 2013 2021-08-23 866 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
928 52657 KOWALSKI Alan 2013 2021-08-23 865 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
929 52658 KONDYS Marcel 2013 2021-08-23 864 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
930 58919 KOŁODZIEJ Karol 2013 2021-08-23 863 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
931 52661 JUREK Szymon 2013 2021-08-23 862 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
932 52660 GOLONKA Szymon 2013 2021-08-23 861 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
933 52659 BUBULA Krystian 2013 2021-08-23 860 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
934 58918 BORYCZ Amelia 2013 2021-08-23 859 2021-08-10 UKS Płomień Limanowa POL
935 660 URBAŃSKI Adam 1950 2021-08-20 776 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
936 31468 TABOR Krzysztof 1974 2021-08-20 775 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
937 3541 TABOR Janusz 1970 2021-08-20 774 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
938 10937 SOBCZAK Krzysztof 1961 2021-08-20 773 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
939 723 PIĘTOŃ Robert 1983 2021-08-20 772 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
940 691 PALACZ Grzegorz 1982 2021-08-20 771 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
941 235 OBROCHTA Piotr 1977 2021-08-20 770 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
942 197 OBROCHTA Paweł 1981 2021-08-20 769 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
943 28418 MATUSIAK Łukasz 1997 2021-08-20 768 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
944 254 MADZULA Paweł 1976 2021-08-20 767 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
945 30838 KOŁODZIEJ Szymon 1996 2021-08-20 766 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
946 26475 KAIM Adrian 1997 2021-08-20 765 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
947 35612 DZIEDZIC Piotr 2001 2021-08-20 764 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
948 25101 BOLSĘGA Paweł 1994 2021-08-20 763 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
949 14075 BOLSĘGA Henryk 1971 2021-08-20 762 2021-08-18 KS Spektrum Słopnice POL
950 55860 WĘGLARZ Arkadiusz 2014 2021-08-19 656 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
951 55967 ŁAKOMY Maja 2014 2021-08-19 655 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
952 55859 GŁUCH Jakub 2014 2021-08-19 654 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
953 20343 ZIMNICKI Tomasz 1995 2021-08-19 653 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
954 30430 ZAWADZKA Emilia 1997 2021-08-19 652 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
955 42658 TURECKI Jarosław 1979 2021-08-19 651 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
956 33821 KUTAJ Maksymilian 2002 2021-08-19 649 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
957 1611 KRUŻEL Paulina 1988 2021-08-19 648 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
958 48300 KOWALSKI Mateusz 1991 2021-08-19 647 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
959 33820 KOŁOS Arkadiusz 2001 2021-08-19 646 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
960 49491 GUZIK Iwona 1986 2021-08-19 645 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
961 55852 GÓRECKA Julia 1979 2021-08-19 644 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
962 33819 DANAJ Natalia 2000 2021-08-19 643 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
963 28515 CELARY Mateusz 1995 2021-08-19 642 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
964 46034 BAJER Emilia 2005 2021-08-19 641 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
965 39784 TURECKI Kacper 2006 2021-08-19 640 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
966 46010 TURECKI Jakub 2011 2021-08-19 639 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
967 54298 SŁABOSZ Kajetan 2009 2021-08-19 638 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
968 47441 PERZ Izabela 2008 2021-08-19 637 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
969 49173 PAWELEC Tomasz 2008 2021-08-19 636 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
970 49071 PAJORSKI Mateusz 2009 2021-08-19 635 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
971 49072 MIERNIK Jan 2007 2021-08-19 634 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
972 45737 MARCHEWKA Rafał 2009 2021-08-19 633 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
973 54139 KARWASIŃSKI Szymon 2006 2021-08-19 632 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
974 54140 KARWASIŃSKI Dominik 2009 2021-08-19 631 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
975 43209 GUZIK Aleksandra 2006 2021-08-19 630 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
976 55853 GŁOWIAK Krzysztof 2008 2021-08-19 629 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
977 43608 GAJ Milena 2008 2021-08-19 628 2021-08-14 UKS Gryf Gdów POL
978 55813 WALOTEK Krzysztof 1975 2021-08-19 627 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
979 4792 TRZECIAK Jacek 1969 2021-08-19 626 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
980 4791 TOMSIA Sławomir 1979 2021-08-19 625 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
981 559 SKOTNICZNY Rafał 1979 2021-08-19 624 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
982 49496 POROSZEWSKI Jacek 1977 2021-08-19 623 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
983 9659 PACIA Bartłomiej 1976 2021-08-19 622 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
984 630 NATKANIEC Michał 1980 2021-08-19 621 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
985 49151 MUDYNA Tomasz 1996 2021-08-19 620 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
986 54527 MOTYKA Rafał 1975 2021-08-19 619 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
987 8200 MORA Szymon 1987 2021-08-19 618 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
988 49152 ŁASKAWIEC Jakub 1975 2021-08-19 617 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
989 3751 KOWAL Łukasz 1983 2021-08-19 616 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
990 14291 IMIELSKI Marcin 1975 2021-08-19 615 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
991 42977 GLANOWSKI Waldemar 1962 2021-08-19 614 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
992 49150 CHOCHÓŁ Paweł 1979 2021-08-19 613 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
993 42502 BALIK Robert 1976 2021-08-19 612 2021-08-12 LKS Kłos Olkusz POL
994 45835 PIESZCZEK Mikołaj 2004 2021-08-19 611 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
995 37257 ZĘBALA Paweł 1998 2021-08-19 610 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
996 36919 ZĘBALA Mateusz 2001 2021-08-19 609 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
997 51547 TOKARZ Paweł 1977 2021-08-19 608 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
998 42976 SĘK Rafał 1977 2021-08-19 607 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
999 44451 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 2021-08-19 606 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
1000 48750 PĘCZEK Mateusz 2001 2021-08-19 605 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
1001 45537 GUMULA Marcin 1975 2021-08-19 604 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
1002 44452 FERDEK Marek 1968 2021-08-19 603 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
1003 59297 BARANEK Mariusz 1979 2021-08-19 602 2021-08-05 Wielmożanka Wielmoża POL
1004 38248 PIEGZA Adrian 2000 2021-08-18 601 2021-08-18 niestow. woj. MŁP POL
1005 59292 KOŚCIELNIAK Oskar 2010 2021-08-18 564 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1006 59291 WÓJCIK Gracjan 2013 2021-08-18 563 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1007 54278 NIEWIARA Wojciech 2010 2021-08-18 562 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1008 51536 KAROLCZUK Aleksandra 2010 2021-08-18 561 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1009 54280 KAŁUŻA Patrycja 2011 2021-08-18 560 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1010 54279 JAMBUR Urszula 2009 2021-08-18 559 2021-08-11 GOK Charsznica POL
1011 58515 ZAPAŁA Konrad 2004 2021-08-17 360 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1012 17469 SURMA Mariusz 1975 2021-08-17 359 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1013 17467 PITALA Stanisław 1952 2021-08-17 358 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1014 42676 KOWALCZYK Grzegorz 1987 2021-08-17 357 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1015 36702 CAPUTA Henryk 1959 2021-08-17 356 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1016 19653 BOBER Damian 1987 2021-08-17 355 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1017 59280 CZARNOTA Andrzej 1980 2021-08-17 354 2021-08-13 Turbacz Mszana Dolna POL
1018 41129 ZAJĄC Anna 2002 2021-08-16 285 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1019 30830 PĘK Karolina 1998 2021-08-16 284 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1020 39589 LELEK Paweł 1973 2021-08-16 283 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1021 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 2021-08-16 282 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1022 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 2021-08-16 281 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1023 47491 WIKTOR Julia 2008 2021-08-16 280 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1024 44288 SYRDA Zuzanna 2006 2021-08-16 279 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1025 40280 KOPACKI Paweł 2004 2021-08-16 278 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1026 44915 KOPACKA Anna 2006 2021-08-16 277 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1027 35303 KOŁEK Maciej 2004 2021-08-16 276 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1028 42303 KNAGA Łukasz 2003 2021-08-16 275 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1029 40075 KILISZEK Kamila 2005 2021-08-16 274 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1030 45028 HADRYŚ Matylda 2008 2021-08-16 273 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1031 38984 GAJEWSKA Natalia 2003 2021-08-16 272 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1032 44860 BRUZDA Julia 2005 2021-08-16 271 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1033 40584 BOGACZ Wojciech 2004 2021-08-16 270 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL
1034 45833 ANDRZEJAK Kacper 2005 2021-08-16 269 2021-08-11 KS Bronowianka Kraków POL