Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1824 KIJOK Emilia 1981 247 Zielona Góra LBU 250
2 2 2 10 BORKOWSKA Dorota 1968 102 Wrocław DŚL 230
3 3 3 1835 KMIECIK Karin 1976 318 Szczecin ZPM 210
4 4 4 1571 KUKLA Sabina 1980 131 Pszczyna ŚLS 200
5 5 5 1519 MIKA Małgorzata 1980 74 Reda POM 190
6 6 bez r. 1839 JASIŃSKA Marzena 1981 346 Olecko WMZ
7 7 = 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 366 Zabrze ŚLS
8 8 = 1598 OSUCH Ewa 1981 430 Kielce ŚWI
9 9 = 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 407 Jastarnia POM
10 10 = 1758 ROŻEK Sylwia 1979 313 Rączna MŁP
11 11 = 1552 SZATANIK Marta 1978 69 Węgierska Górka ŚLS
12 12 = 1589 WNĘK Anna 1974 246 Strzelin DŚL

kobiety - kategoria 50-59 lat

13 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 2 Wrocław DŚL 225
14 2 3 3 ROSIK Iwona 1971 169 Szczecin ZPM 185
15 3 5 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 158 Chorzów ŚLS 168
16 4 7 1317 RYBAK Agnieszka 1968 335 Jarzębia Łąka MAZ 153
17 5 8 1414 BĄK Teresa 1967 4 Wrocław DŚL 153
18 6 bez r. 9 BIELAK Katarzyna 1966 437 Radom MAZ
19 7 = 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 338 Świętochłowice ŚLS
20 8 = 17 NOWACKA Dorota 1966 312 Kraków MŁP
21 9 = 13 PALUCH Dorota 1961 138 Jastrzębie-Zdrój ŚLS
22 10 = 1855 RUDNIK Małgorzata 1964 429 Tłuszcz MAZ
23 11 = 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 382 Kraków MŁP

kobiety - kategoria 60-64 lata

24 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 311 Kraków MŁP 200
25 2 2 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 52 Katowice ŚLS 184
26 3 3 6 KAMAN Halina 1961 219 Ostrów Wielkopolski WLP 152

kobiety - kategoria 65-69 lat

27 1 1 21 KIERSZNICKA Halina 1956 33 Szczecin ZPM 164
28 2 2 23 SIEWERT Halina 1957 130 Siemianowice Śląskie ŚLS 164
29 3 3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 36 Kraków MŁP 146
30 4 bez r. 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 15 Kraków MŁP

kobiety - kategoria 70-74 lata

31 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 89 Lubin DŚL 180
32 2 2 24 WOLNY Grażyna 1951 98 Ruda Śląska ŚLS 165
33 3 3 1507 BEYGA Krystyna 1952 48 Lipinki Łużyckie LBU 151
34 4 4 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 9 Bytom ŚLS 144
35 5 bez r. 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 220 Jaszkowa Dolna DŚL
36 6 = 26 WRÓBEL Krystyna 1950 368 Jeleśnia ŚLS

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

37 1 2 54 TEBECIO Wojciech 1974 238 Skarszewy POM 230
38 2 5 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 232 Oława DŚL 186
39 3 6 36 CICHOCKI Aleksander 1976 115 Kwidzyn POM 186
40 4 7 42 GÓRSKI Przemysław 1978 265 Gniew POM 170
41 5 9 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 196 Skierniewice ŁDZ 152
42 6 10 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 274 Chojnice POM 152
43 7 11 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 194 Łódź ŁDZ 152
44 8 13 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 289 Warszawa MAZ 136
45 9 14 533 SZUPLAK Marek 1973 124 Słubice LBU 136
46 10 = 1323 WROŃSKI Piotr 1978 301 Rzgów ŁDZ 136
47 11 18 28 CHWOJKO Marcin 1975 334 Białystok PDL 112
48 12 19 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 135 Maków Mazowiecki MAZ 112
49 13 20 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 77 Olkusz MŁP 112
50 14 21 319 CIEMIENGA Marek 1974 271 Borucin ŚLS 112
51 15 22 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 85 Olkusz MŁP 112
52 16 25 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 73 Biała Podlaska LLS 91
53 17 26 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 252 Komorniki WLP 91
54 18 29 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 85
55 19 30 1813 MIKULICZ Adam 1980 211 Legnica DŚL 85
56 20 31 1381 TOMSIA Sławomir 1979 78 Olkusz MŁP 81
57 21 32 46 ZAWADZKI Roman 1973 119 Lubań DŚL 81
58 22 33 1464 KORKUŚ Krzysztof 1979 32 Żary LBU 78
59 23 37 1422 BALIK Robert 1976 79 Olkusz MŁP 71
60 24 38 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 97 Ruda Śląska ŚLS 71
61 25 40 1297 MICHALSKI Piotr 1978 217 Sochocin MAZ 66
62 26 41 1424 NOWAK Marcin 1979 47 Nekielka WLP 66
63 27 42 1762 MOTYKA Rafał 1975 83 Olkusz MŁP 66
64 28 44 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 152 Grudziądz KPM 0
65 29 46 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 202 Łęknica LBU 0
66 30 bez r. 1483 BAŁOŃ Robert 1975 370 Goleszów ŚLS
67 31 = 1856 BEJMAN Robert 1982 438 Tarnowskie Góry ŚLS
68 32 = 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 80 Olkusz MŁP
69 33 = 1733 DRZYZGA Adam 1975 112 Tarnowskie Góry ŚLS
70 34 = 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 349 Tarnów MŁP
71 35 = 1522 ELIASZ Adrian 1981 60 Sosnowiec ŚLS
72 36 = 49 GWIZDON Artur 1976 443 Będzin ŚLS
73 37 = 1851 JASKULSKI Marcin 1979 413 Gliwice ŚLS
74 38 = 52 KASPERSKI Adam 1974 414 Chorzów ŚLS
75 39 = 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 420 Gliwice ŚLS
76 40 = 1836 LIBERACKI Artur 1974 339 Białystok PDL
77 41 = 1853 MACHAŁ Grzegorz 1982 418 Gliwice ŚLS
78 42 = 1680 MAREK Piotr 1975 309 Głogoczów MŁP
79 43 = 1764 PACIA Bartłomiej 1976 84 Dąbrowa Górnicza ŚLS
80 44 = 1720 PIECOWSKI Mirosław 1975 431 Rybnik ŚLS
81 45 = 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 419 Pniów ŚLS
82 46 = 1490 PRASELSKI Grzegorz 1974 393 Korzeniew WLP
83 47 = 493 PUDLIS Cezary 1974 367 Strzelin DŚL
84 48 = 1538 SASIN Adam 1974 432 Zielonka MAZ
85 49 = 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 11 Gdańsk POM
86 50 = 1600 SOBEL Artur 1981 383 Bielsko-Biała ŚLS
87 51 = 1568 STEUER Dariusz 1981 421 Gliwice ŚLS
88 52 = 1737 STROF Łukasz 1978 422 Gliwice ŚLS
89 53 = 1843 WALARUS Dariusz 1974 371 Cieszyn ŚLS
90 54 = 1433 WINKLER Grzegorz 1980 358 Tarnów MŁP
91 55 = 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 123 Rybnik ŚLS

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

92 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 122 Żory ŚLS 225
93 2 5 247 BERKA Ryszard 1972 14 Nakło nad Notecią KPM 168
94 3 6 258 KIEROŃSKI Adam 1969 179 Tarnów MŁP 168
95 4 7 253 SAWOCH Artur 1972 276 Gorzów Wielkopolski LBU 153
96 5 8 29 BARAN Robert 1972 307 Lubartów LLS 153
97 6 9 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 290 Warszawa MAZ 137
98 7 10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 333 Białystok PDL 137
99 8 11 27 REUCKI Adam 1972 332 Białystok PDL 137
100 9 12 1407 BULZAK Jan 1964 94 Świniarsko MŁP 137
101 10 13 30 STRZAŁKA Marek 1969 149 Kraków MŁP 123
102 11 14 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 182 Biecz MŁP 123
103 12 15 41 SZURGOT Piotr 1971 237 Starogard Gdański POM 123
104 13 16 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 10 Łączyno POM 123
105 14 17 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 243 Strzelin DŚL 101
106 15 22 267 MOLENDA Adam 1970 116 Warszawa MAZ 101
107 16 25 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 105 Toruń KPM 78
108 17 26 627 KLASSA Michał 1967 273 Nowa Wieś Lęborska POM 78
109 18 27 50 RAMENDA Krzysztof 1970 120 Czechowice-Dziedzice ŚLS 78
110 19 28 1719 GROENKE Tomasz 1970 75 Wejherowo POM 78
111 20 29 1536 TECA Rajmund 1964 13 Borkowo POM 78
112 21 30 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 249 Gdańsk POM 78
113 22 31 1404 HANKUS Artur 1971 208 Raszówka DŚL 78
114 23 33 1547 BUŚKO Przemysław 1971 256 Rosko WLP 67
115 24 34 496 REJZE Robert 1969 192 Łódź ŁDZ 67
116 25 35 1491 SASIAK Rafał 1970 293 Katowice ŚLS 67
117 26 36 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 235 Bystrzyca Kłodzka DŚL 67
118 27 37 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 324 Gubiny KPM 67
119 28 38 1400 ROGALSKI Marek 1965 207 Raszówka DŚL 67
120 29 41 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 295 Siekierczyn DŚL 63
121 30 = 1405 LASZUK Czesław 1966 209 Legnica DŚL 63
122 31 43 495 RECHENEK Andrzej 1972 264 Gdańsk POM 61
123 32 44 643 BARUCH Dariusz 1965 322 Białystok PDL 61
124 33 45 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 216 Płońsk MAZ 59
125 34 46 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 150 Pszczyna ŚLS 59
126 35 47 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 317 Myszków ŚLS 57
127 36 48 1548 CICHACKI Janusz 1970 320 Szamotuły WLP 57
128 37 49 1790 ŁOWIECKI Przemysław 1970 127 Słubice LBU 57
129 38 51 1778 DRABOT Kazimierz 1967 59 Ostrołęka MAZ 53
130 39 55 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 40 Szczecinek ZPM 47
131 40 56 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 210 Legnica DŚL 47
132 41 = 1814 WINIARSKI Henryk 1964 212 Legnica DŚL 47
133 42 62 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 110 Sadowie ŚLS 40
134 43 63 1377 REMIAN Janusz 1965 181 Tarnów MŁP 40
135 44 64 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 180 Rzezawa MŁP 35
136 45 67 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 128 Słubice LBU 0
137 46 = 1773 SOLIŁO Marian 1968 43 Piechowice DŚL 0
138 47 = 1458 SZAŁĘGA Jacek 1969 204 Łęknica LBU 0
139 48 bez r. 80 BALAWAJDER Jacek 1968 364 Pszów ŚLS
140 49 = 1766 BANASZEK Mariusz 1965 388 Działoszyce ŚWI
141 50 = 33 BOCHENEK Mariusz 1969 403 Kraków MŁP
142 51 = 1837 CZUB Zdzisław 1968 340 Kużnica Czeszycka DŚL
143 52 = 1450 CZUPRYNA Andrzej 1964 356 Bolesław MŁP
144 53 = 343 FRIEBE Janusz 1970 373 Pszczyna ŚLS
145 54 = 1767 GRĄDEK Krzysztof 1963 389 Działoszyce ŚWI
146 55 = 1713 IHAS Jerzy 1972 387 Pruchna ŚLS
147 56 = 596 KACZOREK Marek 1963 424 Wodzisław Śląski ŚLS
148 57 = 1445 KATOLIK Mirosław 1972 444 Sosnowiec ŚLS
149 58 = 81 KĘPKA Jacek 1968 409 Kwidzyn POM
150 59 = 1845 KORZYŃSKI Marek 1965 375 Strzelin DŚL
151 60 = 1590 LAMER Maciej 1965 440 Zawiercie ŚLS
152 61 = 1828 LEMKE Daniel 1970 283 Szczecinek ZPM
153 62 = 1854 ŁAGOWSKI Piotr 1972 423 Gliwice ŚLS
154 63 = 1715 MROZIK Zbigniew 1968 441 Orzesze ŚLS
155 64 = 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 417 Zawiercie ŚLS
156 65 = 1342 PUDA Piotr 1969 121 Czechowice-Dziedzice ŚLS
157 66 = 268 REGULSKI Mariusz 1969 400 Warszawa MAZ
158 67 = 1443 RODEK Zbigniew 1966 442 Sosnowiec ŚLS
159 68 = 1844 SASIAK Mariusz 1972 372 Katowice ŚLS
160 69 = 605 STOKLAS Hubert 1965 399 Sulejówek MAZ
161 70 = 60 STOKŁOSA Jacek 1967 70 Świnna ŚLS
162 71 = 1337 STOSZKO Artur 1969 352 Wierzchosławice MŁP
163 72 = 566 WIŻA Roman 1968 425 Gliwice ŚLS

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

164 1 1 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 206 Lubin DŚL 200
165 2 3 93 MADEJ Bogusław 1955 63 Węgierska Górka ŚLS 164
166 3 5 71 LEWCZUK Mirosław 1959 19 Świętochłowice ŚLS 149
167 4 8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 268 Olsztyn WMZ 136
168 5 9 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 81 Olkusz MŁP 122
169 6 10 1822 BIEDZIUK Antoni 1959 242 Szczecinek ZPM 122
170 7 = 614 TOMCZAK Janusz 1959 248 Opalenica WLP 122
171 8 = 91 WYMIATAŁ Robert 1961 170 Police ZPM 122
172 9 13 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 22 Mełno KPM 109
173 10 14 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 12 Żukowo POM 109
174 11 15 720 IWUĆ Stefan 1960 203 Łęknica LBU 109
175 12 = 1789 MARCINIAK Mieczysław 1959 126 Słubice LBU 109
176 13 18 1804 MORALEWICZ Ireneusz 1962 159 Goleniów ZPM 93
177 14 22 653 BORKOWSKI Marek 1960 93 Nowy Sącz MŁP 80
178 15 24 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 95 Gorlice MŁP 75
179 16 27 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 299 Kotuń WLP 71
180 17 28 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 51 Lublin LLS 67
181 18 29 97 PYZIK Marek 1958 224 Bilcza ŚWI 67
182 19 30 61 MELLER Kazimierz 1960 153 Płąchawy KPM 67
183 20 32 1705 NOWAK Paweł 1959 183 Skarżysko-Kamienna ŚWI 61
184 21 33 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 44 Strzegom DŚL 61
185 22 35 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 3 Wrocław DŚL 59
186 23 36 1375 DYNIAK Ryszard 1958 288 Piotrków Trybunalski ŁDZ 0
187 24 bez r. 1573 BABCZYSZYN Adam 1961 30 Święta Katarzyna DŚL
188 25 = 1314 CABANEK Andrzej 1962 445 Grudziądz KPM
189 26 = 65 DURKA Tadeusz 1960 394 Bielsko-Biała ŚLS
190 27 = 1840 KAPELAŃSKI Adam 1959 348 Pabianice ŁDZ
191 28 = 1721 KOZULSKI Piotr 1961 384 Łódź ŁDZ
192 29 = 1849 KURPIEL Krzysztof 1960 386 Jelenia Góra DŚL
193 30 = 90 MIREK Krzysztof 1961 378 Tymbark MŁP
194 31 = 76 NOWOTNY Ryszard 1959 369 Racibórz ŚLS
195 32 = 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 415 Wieluń ŁDZ
196 33 = 79 RYBAK Kazimierz 1961 433 Rybnik ŚLS
197 34 = 99 RYGIEL Wiesław 1958 404 Kraków MŁP
198 35 = 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 177 Limanowa MŁP
199 36 = 1492 STEUER Rudolf 1960 426 Ligota Łabędzka ŚLS
200 37 = 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 434 Pawłowice ŚLS
201 38 = 105 TYLSKI Krzysztof 1958 377 Warszawa MAZ
202 39 = 1798 WATRACZ Janusz 1960 137 Mielec PKR
203 40 = 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 359 Mędrzechów MŁP
204 41 = 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 381 Tarnów MŁP
205 42 = 1722 ZDANOWSKI Paweł 1961 385 Łódź ŁDZ

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

206 1 1 999 LISIECKI Zbigniew 1956 319 Stęszewice WLP 190
207 2 3 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 171 Szczecin ZPM 156
208 3 4 102 DĘBSKI Jerzy 1956 114 Wrocław DŚL 156
209 4 5 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 7 Szczecinek ZPM 142
210 5 6 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 174 Witnica LBU 142
211 6 7 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 156 Świebodzice DŚL 129
212 7 8 101 ZBYLUT Władysław 1956 200 Koszalin ZPM 129
213 8 9 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 280 Olsztyn WMZ 116
214 9 10 124 TOKARSKI Jerzy 1953 222 Bielsko-Biała ŚLS 116
215 10 12 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 227 Gdynia POM 116
216 11 13 103 WOLNY Marek 1955 99 Katowice ŚLS 107
217 12 15 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 18 Ostróda WMZ 101
218 13 16 1774 FIGLEWICZ Jan 1956 45 Jawor DŚL 101
219 14 18 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 239 Gdańsk POM 89
220 15 20 1776 WÓJCIK Wiesław 1953 55 Lublin LLS 83
221 16 bez r. 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 408 Warszawa MAZ
222 17 = 112 BRACH Zbigniew 1955 39 Szczecinek ZPM
223 18 = 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 362 Gdynia POM
224 19 = 692 FARMUZ Bernard 1955 331 Gołaszyn WLP
225 20 = 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 279 Olsztyn WMZ
226 21 = 979 HARMATA Leszek 1957 325 Rogóźno KPM
227 22 = 94 JÓZALA Waldemar 1957 416 Wieluń ŁDZ
228 23 = 1587 KLEMENDORF Jan 1954 347 Ostrołęka MAZ
229 24 = 1793 KUROMSKI Andrzej 1954 133 Świdnik LLS
230 25 = 108 OPIOŁA Tomasz 1954 357 Bobrowniki Wielkie MŁP
231 26 = 942 PĘDA Leszek 1957 285 Warszawa MAZ
232 27 = 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 401 Sosnowiec ŚLS
233 28 = 858 SEKYRA Andrzej 1955 439 Opole OPO
234 29 = 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 406 Czeladź ŚLS
235 30 = 1847 ZUZIAK Wojciech 1956 379 Lipowa ŚLS

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

236 1 1 123 WOLNY Michał 1952 100 Ruda Śląska ŚLS 180
237 2 2 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 168 Człuchów POM 165
238 3 4 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 250 Siedlce MAZ 148
239 4 5 1048 HOŁDA Marian 1949 5 Oleśnica DŚL 134
240 5 6 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 251 Dębica PKR 134
241 6 7 1420 KURC Andrzej 1950 53 Rumia POM 122
242 7 8 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 42 Lublin LLS 122
243 8 9 1421 TUSZER Franciszek 1949 54 Rumia POM 110
244 9 10 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 87 Gubin LBU 110
245 10 11 1572 RYBAK Henryk 1949 147 Laskowice KPM 110
246 11 14 1617 RYBAK Franciszek 1950 148 Laskowice KPM 98
247 12 15 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 282 Elbląg WMZ 98
248 13 16 1794 MARCHALEWICZ Wacław 1951 134 Jelenia Góra DŚL 98
249 14 17 1182 NOWAK Jan 1948 336 Międzyrzecz LBU 90
250 15 19 1145 OSICKI Jerzy 1948 90 Polkowice DŚL 84
251 16 21 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 41 Szczecinek ZPM 78
252 17 23 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 56 Polonia Hanower 65
253 18 24 1797 TURECKI Józef 1952 136 Mielec PKR 0
254 19 bez r. 1346 DZIENDZIEL Zdzisław 1952 436 Bielsko-Biała ŚLS
255 20 = 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 330 Suchy Las WLP
256 21 = 1100 MADEJ Tomasz 1951 71 Węgierska Górka ŚLS
257 22 = 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 380 Bolesławiec DŚL
258 23 = 131 PITALA Stanisław 1952 86 Mszana Dolna MŁP
259 24 = 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 391 Ustroń ŚLS
260 25 = 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 361 Bojanów ŚLS
261 26 = 118 STRZAŁKA Marian 1952 427 Gliwice ŚLS
262 27 = 126 URBAŃSKI Adam 1950 390 Tymbark MŁP
263 28 = 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 337 Gostynin MAZ
264 29 = 136 WRZÓD Jerzy 1951 365 Wodzisław Śląski ŚLS

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

265 1 1 1187 PAWLAK Leon 1944 161 Ośnica MAZ 170
266 2 4 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 17 Ostróda WMZ 140
267 3 5 167 HNYDA Adam 1938 189 Piekary Śląskie ŚLS 129
268 4 7 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 269 Ostróda WMZ 116
269 5 8 158 SAJDAK Marek 1943 96 Gliwice ŚLS 116
270 6 bez r. 1061 BIADUŃ Antoni 1944 190 Zabrze ŚLS
271 7 = 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 241 Bielsko-Biała ŚLS
272 8 = 146 KAPTUR Wojciech 1947 363 Wodzisław Śląski ŚLS
273 9 = 144 PIETRZAK Henryk 1947 374 Skoczów ŚLS
274 10 = 142 PRZYGODA Jerzy 1947 221 Kobyla Góra WLP

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

275 1 1 153 GLURA Henryk 1941 260 Bydgoszcz KPM 160
276 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 27 Brzeg Dolny DŚL 147
277 3 3 156 MALARZ Janusz 1941 164 Tarnobrzeg PKR 131
278 4 4 160 GĘSICKI Marian 1942 103 Działdowo WMZ 131
279 5 5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 37 Łowicz ŁDZ 119
280 6 6 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 91 Głogów DŚL 119
281 7 7 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 31 Drezdenko LBU 109
282 8 8 162 HRECZUCH Jan 1941 28 Wrocław DŚL 109
283 9 9 163 WOREK Jan 1940 16 Rzeszów PKR 100
284 10 bez r. 159 BUKOWSKI Jan 1941 360 Bystra ŚLS
285 11 = 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 281 Elbląg WMZ
286 12 = 173 KWODAWSKI Marian 1938 428 Gliwice ŚLS
287 13 = 168 RETERSKI Michał 1938 57 Działdowo WMZ
288 14 = 1283 SZULC Zdzisław 1938 446 Rogóźno KPM

mężczyźni - kategoria od 85 lat

289 1 1 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 100
290 2 2 174 CZEKAJ Teofil 1937 50 Lublin LLS 95
291 3 bez r. 171 BULA Karol 1936 435 Radzionków ŚLS
292 4 = 1838 KĘDRA Franciszek 1936 345 Lubin DŚL
293 5 = 172 MRYC Henryk 1937 272 Rząska MŁP
294 6 = 1447 WITEK Aleksander 1937 355 Płock MAZ