Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1519 MIKA Małgorzata 1980 221 Reda POM 386
2 2 2 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 71 Biała Podlaska LLS 366
3 3 4 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 122 Jastarnia POM 200
4 4 bez r. 1571 KUKLA Sabina 1980 321 Pszczyna ŚLS
5 5 = 1580 MATLIŃSKA Katarzyna 1977 329 Skarżysko-Kamienna ŚWI
6 6 = 1449 MAZUR Katarzyna 1972 388 Kielce ŚWI
7 7 = 1499 MIJAS Sylwia 1980 330 Skarżysko-Kamienna ŚWI
8 8 = 1598 OSUCH Ewa 1981 389 Kielce ŚWI
9 9 = 1552 SZATANIK Marta 1978 211 Węgierska Górka ŚLS
10 10 = 1589 WNĘK Anna 1974 354 Strzelin DŚL

kobiety - kategoria 50-59 lat

11 1 1 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 230 Świętochłowice ŚLS 371
12 2 2 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 231 Chorzów ŚLS 358
13 3 3 3 ROSIK Iwona 1971 124 Szczecin ZPM 327
14 4 5 15 ZBOROWSKA Alina 1964 47 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 230
15 5 6 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 132 Wrocław DŚL 225
16 6 7 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 156 Łódź ŁDZ 207
17 7 8 13 PALUCH Dorota 1961 50 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 205
18 8 9 9 BIELAK Katarzyna 1966 157 Radom MAZ 185
19 9 10 1567 BARTOSZ Grażyna 1965 305 Mirostowice Górne LBU 170
20 10 = 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 306 Mirostowice Dolne LBU 170
21 11 15 1317 RYBAK Agnieszka 1968 256 Jarzębia Łąka MAZ 141
22 12 16 1414 BĄK Teresa 1967 134 Wrocław DŚL 135
23 13 bez r. 17 NOWACKA Dorota 1966 419 Kraków MŁP

kobiety - kategoria 60-64 lata

24 1 1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 31 Kraków MŁP 348
25 2 2 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 51 Katowice ŚLS 324
26 3 4 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 121 Kraków MŁP 200
27 4 bez r. 203 CZEKAJ Ewa 1961 387 Kielce ŚWI
28 5 = 1592 KURCZ Halina 1958 369 Legnica DŚL
29 6 = 1594 KUREK Zofia 1958 371 Kraków MŁP
30 7 = 23 SIEWERT Halina 1957 355 Siemianowice Śląskie ŚLS

kobiety - kategoria 65-69 lat

31 1 1 21 KIERSZNICKA Halina 1956 107 Szczecin ZPM 320
32 2 2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 4 Kraków MŁP 298
33 3 bez r. 1507 BEYGA Krystyna 1952 366 Lipinki Łużyckie LBU

kobiety - kategoria 70-74 lata

34 1 bez r. 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 108 Jaszkowa Dolna DŚL
35 2 = 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 374 Bytom ŚLS
36 3 = 24 WOLNY Grażyna 1951 359 Ruda Śląska ŚLS
37 4 = 26 WRÓBEL Krystyna 1950 345 Jeleśnia ŚLS

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

38 1 2 54 TEBECIO Wojciech 1974 16 Skarszewy POM 435
39 2 3 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 247 Rybnik ŚLS 391
40 3 5 28 CHWOJKO Marcin 1975 114 Białystok PDL 322
41 4 6 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 52 Biała Podlaska LLS 306
42 5 7 253 SAWOCH Artur 1972 269 Gorzów Wielkopolski LBU 304
43 6 9 1297 MICHALSKI Piotr 1978 120 Sochocin MAZ 248
44 7 10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 215 Białystok PDL 236
45 8 11 27 REUCKI Adam 1972 239 Białystok PDL 231
46 9 12 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 294 Mysłowice ŚLS 230
47 10 13 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 268 Warszawa MAZ 228
48 11 14 247 BERKA Ryszard 1972 164 Nakło nad Notecią KPM 220
49 12 15 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 184 Komorniki WLP 212
50 13 16 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 185 Plewiska WLP 209
51 14 18 1568 STEUER Dariusz 1981 310 Gliwice ŚLS 186
52 15 19 248 LACH Marcin 1977 119 Grudziądz KPM 186
53 16 23 1522 ELIASZ Adrian 1981 8 Sosnowiec ŚLS 152
54 17 24 42 GÓRSKI Przemysław 1978 188 Gniew POM 152
55 18 26 319 CIEMIENGA Marek 1974 318 Borucin ŚLS 136
56 19 = 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 32 Głubczyce OPO 136
57 20 = 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 19 Skierniewice ŁDZ 136
58 21 29 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Laskowice KPM 136
59 22 32 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 216 Chojnice POM 112
60 23 33 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 9 Olkusz MŁP 112
61 24 35 536 SZYMIK Robert 1976 311 Rybnik ŚLS 108
62 25 36 49 GWIZDON Artur 1976 205 Będzin ŚLS 93
63 26 46 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 227 Płońsk MAZ 75
64 27 50 1538 SASIN Adam 1974 125 Zielonka MAZ 71
65 28 bez r. 1422 BALIK Robert 1976 11 Olkusz MŁP
66 29 = 38 BIEL Jakub 1977 361 Kraków MŁP
67 30 = 1597 BILSKI Bartosz 1980 386 Kielce ŚWI
68 31 = 1319 BRACHA Michał 1978 385 Kielce ŚWI
69 32 = 36 CICHOCKI Aleksander 1976 173 Kwidzyn POM
70 33 = 1495 GAJEWSKI Adam 1973 413 Jeleśnia ŚLS
71 34 = 52 KASPERSKI Adam 1974 59 Chorzów ŚLS
72 35 = 1488 KOPACZ Paweł 1972 378 Oświęcim MŁP
73 36 = 1605 KOZŁOWSKI Jarosław 1975 403 Gliwice ŚLS
74 37 = 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 408 Gliwice ŚLS
75 38 = 1581 MIERZYŃSKI Paweł 1978 331 Radom MAZ
76 39 = 1596 MIGDAŁ Eugeniusz 1973 376 Katowice ŚLS
77 40 = 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 56 Siewierz ŚLS
78 41 = 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 100 Dobra MŁP
79 42 = 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 402 Pniów ŚLS
80 43 = 1360 PRUDEL Leszek 1976 381 Rybnik ŚLS
81 44 = 1601 RYSTWEJ Marcin 1977 397 Gorzów Wielkopolski LBU
82 45 = 1586 SIKORA Janusz 1973 350 Pyrzowice ŚLS
83 46 = 1600 SOBEL Artur 1981 392 Bielsko-Biała ŚLS
84 47 = 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 410 Oława DŚL
85 48 = 1373 TABOR Krzysztof 1974 417 Jodłownik MŁP
86 49 = 1381 TOMSIA Sławomir 1979 10 Olkusz MŁP
87 50 = 1433 WINKLER Grzegorz 1980 284 Tarnów MŁP

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

88 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 248 Żory ŚLS 410
89 2 2 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 212 Toruń KPM 375
90 3 3 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 86 Borówno KPM 338
91 4 4 30 STRZAŁKA Marek 1969 198 Kraków MŁP 321
92 5 5 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 13 Olkusz MŁP 308
93 6 6 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 126 Strzelin DŚL 305
94 7 7 41 SZURGOT Piotr 1971 58 Starogard Gdański POM 305
95 8 8 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 238 Toruń KPM 276
96 9 10 627 KLASSA Michał 1967 252 Łeba POM 260
97 10 11 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 5 Łączyno POM 238
98 11 12 1547 BUŚKO Przemysław 1971 194 Rosko WLP 237
99 12 14 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 192 Myszków ŚLS 224
100 13 15 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 179 Biecz MŁP 207
101 14 17 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 233 Warszawa MAZ 185
102 15 18 808 MILCZAREK Waldemar 1964 271 Płońsk MAZ 170
103 16 22 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 70 Bystrzyca Kłodzka DŚL 123
104 17 27 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 274 Strzeniówka MAZ 101
105 18 33 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 54 Biała Podlaska LLS 97
106 19 35 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 61 Szczecinek ZPM 90
107 20 41 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 183 Rzezawa MŁP 71
108 21 47 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 133 Wrocław DŚL 65
109 22 bez r. 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 332 Wodzisław Śląski ŚLS
110 23 = 80 BALAWAJDER Jacek 1968 333 Pszów ŚLS
111 24 = 643 BARUCH Dariusz 1965 390 Białystok PDL
112 25 = 1603 BŁASZCZAK Roman 1970 399 Gorzów Wielkopolski LBU
113 26 = 33 BOCHENEK Mariusz 1969 362 Kraków MŁP
114 27 = 302 BOLSĘGA Henryk 1971 415 Słopnice MŁP
115 28 = 1583 CIOŁEK Dariusz 1966 338 Leopoldów LLS
116 29 = 669 CUDNY Krzysztof 1967 324 Warszawa MAZ
117 30 = 1602 CZARNIAWSKI Piotr 1967 398 Gorzów Wielkopolski LBU
118 31 = 343 FRIEBE Janusz 1970 336 Pszczyna ŚLS
119 32 = 48 GOCH Krzysztof 1971 373 Zamość LLS
120 33 = 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 127 Ziębice DŚL
121 34 = 258 KIEROŃSKI Adam 1969 178 Tarnów MŁP
122 35 = 607 KLOCEK Krzysztof 1966 401 Giedlarowa PKR
123 36 = 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 55 Sadowie ŚLS
124 37 = 1590 LAMER Maciej 1965 356 Zawiercie ŚLS
125 38 = 280 LEWICKI Piotr 1969 375 Kraków MŁP
126 39 = 423 LIPOWSKI Daniel 1970 235 Rogóźno KPM
127 40 = 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 382 Kościelisko MŁP
128 41 = 265 OKRUCH Jarosław 1970 409 Wołomin MAZ
129 42 = 1338 PALUCH Janusz 1963 152 Bielsko-Biała ŚLS
130 43 = 64 PASIECZNY Jan 1967 351 Kraków MŁP
131 44 = 1430 PEŁKA Jerzy 1969 325 Orzesze DŚL
132 45 = 595 PIECHNIK Roman 1964 383 Lublin LLS
133 46 = 83 PTASZEK Grzegorz 1963 395 Mysłowice ŚLS
134 47 = 1342 PUDA Piotr 1969 340 Czechowice-Dziedzice ŚLS
135 48 = 67 RACHAŃSKI Artur 1968 346 Tomaszów Lubelski LLS
136 49 = 50 RAMENDA Krzysztof 1970 339 Czechowice-Dziedzice ŚLS
137 50 = 1443 RODEK Zbigniew 1966 420 Sosnowiec ŚLS
138 51 = 1491 SASIAK Rafał 1970 396 Katowice ŚLS
139 52 = 60 STOKŁOSA Jacek 1967 209 Świnna ŚLS
140 53 = 1358 STRZEJA Andrzej 1971 400 Strzelce Opolskie OPO
141 54 = 526 SUCHECKI Wacław 1968 406 Gliwice ŚLS
142 55 = 539 ŚWIRK Robert 1969 377 Oświęcim MŁP
143 56 = 82 WILK Andrzej 1966 414 Stobierna PKR
144 57 = 566 WIŻA Roman 1968 405 Gliwice ŚLS
145 58 = 73 WODNIAK Ireneusz 1963 15 Krapkowice OPO

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

146 1 1 740 KASTRAU Zenon 1959 277 Olsztyn WMZ 348
147 2 2 93 MADEJ Bogusław 1955 207 Węgierska Górka ŚLS 348
148 3 3 71 LEWCZUK Mirosław 1959 210 Świętochłowice ŚLS 322
149 4 5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 234 Olsztyn WMZ 258
150 5 7 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 160 Lublin LLS 207
151 6 11 66 FOMIN Yuriy 1961 307 Mysłowice ŚLS 149
152 7 = 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 279 Gorlice MŁP 149
153 8 15 105 TYLSKI Krzysztof 1958 242 Warszawa MAZ 136
154 9 17 1492 STEUER Rudolf 1960 319 Ligota Łabędzka ŚLS 125
155 10 20 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 150 Żywiec ŚLS 119
156 11 21 1566 SADKO Krzysztof 1960 304 Żary LBU 113
157 12 23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 76 Mełno KPM 113
158 13 24 76 NOWOTNY Ryszard 1959 309 Racibórz ŚLS 106
159 14 bez r. 1573 BABCZYSZYN Adam 1961 326 Święta Katarzyna DŚL
160 15 = 653 BORKOWSKI Marek 1960 348 Nowy Sącz MŁP
161 16 = 65 DURKA Tadeusz 1960 367 Bielsko-Biała ŚLS
162 17 = 1593 KUREK Jan 1957 370 Kraków MŁP
163 18 = 90 MIREK Krzysztof 1961 365 Tymbark MŁP
164 19 = 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 98 Dobra MŁP
165 20 = 97 PYZIK Marek 1958 35 Bilcza ŚWI
166 21 = 99 RYGIEL Wiesław 1958 363 Kraków MŁP
167 22 = 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 416 Limanowa MŁP
168 23 = 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 357 Kielce ŚWI

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

169 1 1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 187 Świebodzice DŚL 380
170 2 2 101 ZBYLUT Władysław 1956 163 Koszalin ZPM 331
171 3 3 999 LISIECKI Zbigniew 1956 213 Stęszewice WLP 292
172 4 6 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 25 Szczecin ZPM 271
173 5 7 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 97 Ostróda WMZ 236
174 6 10 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 232 Warszawa MAZ 142
175 7 11 124 TOKARSKI Jerzy 1953 154 Bielsko-Biała ŚLS 132
176 8 bez r. 112 BRACH Zbigniew 1955 60 Szczecinek ZPM
177 9 = 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 411 Olsztyn WMZ
178 10 = 1591 KURCZ Kazimierz 1954 368 Legnica DŚL
179 11 = 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 393 Dębica PKR
180 12 = 106 NOSSOL Józef 1954 23 Walce OPO
181 13 = 129 PIETRZYK Andrzej 1952 341 Skoczów ŚLS
182 14 = 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 412 Olsztyn WMZ
183 15 = 125 ROZWADOWSKI Adam 1953 372 Zamość LLS
184 16 = 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 347 Sosnowiec ŚLS
185 17 = 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 379 Ustroń ŚLS
186 18 = 103 WOLNY Marek 1955 384 Katowice ŚLS
187 19 = 123 WOLNY Michał 1952 360 Ruda Śląska ŚLS

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

188 1 4 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 142 Lublin LLS 247
189 2 5 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 45 Ostróda WMZ 221
190 3 6 1132 WEISS Juliusz 1949 219 Złotoria KPM 221
191 4 bez r. 1048 HOŁDA Marian 1949 135 Oleśnica DŚL
192 5 = 1550 KLEINROK Andrzej 1949 201 Zamość LLS
193 6 = 1100 MADEJ Tomasz 1951 208 Węgierska Górka ŚLS
194 7 = 138 MRÓZEK Jan 1951 99 Dobra MŁP
195 8 = 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 364 Kęty MŁP
196 9 = 144 PIETRZAK Henryk 1947 342 Skoczów ŚLS
197 10 = 1572 RYBAK Henryk 1949 322 Laskowice KPM
198 11 = 152 SCHREIBER Jerzy 1948 153 Żywiec ŚLS
199 12 = 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 334 Bojanów ŚLS
200 13 = 126 URBAŃSKI Adam 1950 418 Tymbark MŁP

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

201 1 2 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 96 Ostróda WMZ 306
202 2 4 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 89 Bydgoszcz KPM 259
203 3 bez r. 1061 BIADUŃ Antoni 1944 138 Zabrze ŚLS
204 4 = 148 CZYŻ Karol 1944 380 Ustroń ŚLS
205 5 = 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 151 Bielsko-Biała ŚLS
206 6 = 158 SAJDAK Marek 1943 343 Gliwice ŚLS
207 7 = 161 SZWAB Antoni 1942 335 Wodzisław Śląski ŚLS

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

208 1 1 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 214 Łowicz ŁDZ 291
209 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 91 Brzeg Dolny DŚL 291
210 3 3 167 HNYDA Adam 1938 137 Piekary Śląskie ŚLS 278
211 4 4 153 GLURA Henryk 1941 88 Bydgoszcz KPM 278
212 5 5 174 CZEKAJ Teofil 1937 161 Lublin LLS 227
213 6 6 163 WOREK Jan 1940 67 Rzeszów PKR 222
214 7 7 156 MALARZ Janusz 1941 21 Tarnobrzeg PKR 119
215 8 bez r. 159 BUKOWSKI Jan 1941 287 Bystra ŚLS
216 9 = 162 HRECZUCH Jan 1941 92 Wrocław DŚL
217 10 = 173 KWODAWSKI Marian 1938 407 Gliwice ŚLS

mężczyźni - kategoria od 85 lat

218 1 1 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 100
219 2 bez r. 171 BULA Karol 1936 421 Radzionków ŚLS