Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 4 3 ROSIK Iwona 1971 32 Szczecin ZPM 853
2 2 1500 DASTIG Anita 1973 480 Racibórz ŚLS
3 3   1499 MIJAS Sylwia 1980 479 Skarżysko-Kamienna ŚWI

Kobiety - kategoria 50-59 lat

4 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 2 Wrocław DŚL 1040
5 2 2 13 PALUCH Dorota 1961 42 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 1022
6 3 4 177 FIDALA Małgorzata 1969 9 Lębork POM 883
7 4 6 17 NOWACKA Dorota 1966 201 Kraków MŁP 820
8 5 8 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 89 Kraków MŁP 800
9 6 9 9 BIELAK Katarzyna 1966 255 Radom MAZ 773
10 7 10 15 ZBOROWSKA Alina 1964 439 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 741
11 8 12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 327 Świętochłowice ŚLS 690
12 9 13 6 KAMAN Halina 1961 146 Ostrów Wielkopolski WLP 688
13 10 14 16 MICHLIK Aleksandra 1968 82 Zielona Góra LBU 683
14 11 15 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 326 Chorzów ŚLS 680
15 12 18 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 357 Katowice ŚLS 606
16 13 20 1414 BĄK Teresa 1967 5 Wrocław DŚL 261
17 14 21 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 149 Łódź ŁDZ 230
18 15 24 1489 JUSTAT Wiesława 1961 446 Koziminy-Stachowo MAZ 126

Kobiety - kategoria 60-64 lata

19 1 1 229 GREGORCZYK Teresa 1956 309 Warszawa MAZ 1015
20 2 2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 200 Kraków MŁP 957
21 3 3 21 KIERSZNICKA Halina 1956 132 Szczecin ZPM 937
22 4 4 206 GNIEWEK Walentyna 1959 66 Tarnów MŁP 872
23 5 8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 128 Kraków MŁP 799

Kobiety - kategoria 65-69 lat

24 1 2 24 WOLNY Grażyna 1951 341 Ruda Śląska ŚLS 1015
25 2 5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 6 Kraków MŁP 757
26 3 6 1494 BORKIVETS Tetiana 1954 454 Poltawa (UKR) 156

Kobiety - kategoria 70-74 lata

27 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 27 Lubin DŚL 1035
28 2 2 26 WRÓBEL Krystyna 1950 425 Jeleśnia ŚLS 836

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

29 1 4 43 ŚWIDER Dariusz 1974 170 Kwidzyn POM 912
30 2 5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 291 Rybnik ŚLS 864
31 3 6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 315 Białystok PDL 848
32 4 7 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 219 Grudziądz KPM 791
33 5 8 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 294 Żory ŚLS 758
34 6 9 36 CICHOCKI Aleksander 1976 175 Kwidzyn POM 757
35 7 10 248 LACH Marcin 1977 49 Grudziądz KPM 756
36 8 11 41 SZURGOT Piotr 1971 156 Starogard Gdański POM 748
37 9 12 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 392 Mysłowice ŚLS 687
38 10 13 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 73 Skierniewice ŁDZ 686
39 11 17 27 REUCKI Adam 1972 90 Białystok PDL 608
40 12 19 28 CHWOJKO Marcin 1975 7 Białystok PDL 592
41 13 20 1297 MICHALSKI Piotr 1978 432 Sochocin MAZ 586
42 14 22 247 BERKA Ryszard 1972 198 Nakło nad Notecią KPM 564
43 15 26 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 157 Tczew POM 498
44 16 27 262 FLOREK Sławomir 1977 238 Tarnów MŁP 482
45 17 28 52 KASPERSKI Adam 1974 465 Chorzów ŚLS 472
46 18 30 42 GÓRSKI Przemysław 1978 229 Gniew POM 460
47 19 31 44 ŚLAZYK Paweł 1971 206 Kraków MŁP 458
48 20 36 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 400 Chojnice POM 427
49 21 37 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 402 Wałbrzych DŚL 423
50 22 38 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 99 Olkusz MŁP 423
51 23 40 367 HAZIK Jakub 1971 58 Brzesko MŁP 404
52 24 41 495 RECHENEK Andrzej 1972 487 Gdańsk POM 397
53 25 43 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 364 Dobra MŁP 378
54 26 47 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 64 Rzezawa MŁP 341
55 27 52 541 TATARCZUCH Marek 1974 243 Żabno MŁP 299
56 28 54 284 PROKOP Jacek 1971 11 Rzeszów PKR 281
57 29 68 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 110 Zawiercie ŚLS 209
58 30 69 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 143 Lublin LLS 203
59 31 70 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 245 Tarnów MŁP 199
60 32 73 1433 WINKLER Grzegorz 1980 225 Tarnów MŁP 189
61 33 81 493 PUDLIS Cezary 1974 460 Strzelin DŚL 136
62 34 84 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 130 Oława DŚL 122
63 35 96 319 CIEMIENGA Marek 1974 473 Borucin ŚLS 112
64 36 110 1488 KOPACZ Paweł 1972 444 Oświęcim MŁP 78
65 37 125 1495 GAJEWSKI Adam 1973 459 Jeleśnia ŚLS 63
66 38   1445 KATOLIK Mirosław 1972 283 Sosnowiec ŚLS 63
67 39 1498 BARTYZEL Artur 1973 478 Prudnik OPO

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

68 1 1 258 KIEROŃSKI Adam 1969 237 Tarnów MŁP 1035
69 2 3 60 STOKŁOSA Jacek 1967 124 Świnna ŚLS 923
70 3 4 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 244 Biecz MŁP 870
71 4 5 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 287 Warszawa MAZ 819
72 5 6 592 WIECZERZAK Jacek 1966 115 Bydgoszcz KPM 801
73 6 7 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 272 Toruń KPM 782
74 7 12 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 144 Strzelin DŚL 727
75 8 14 30 STRZAŁKA Marek 1969 38 Kraków MŁP 670
76 9 15 67 RACHAŃSKI Artur 1968 442 Tomaszów Lubelski LLS 631
77 10 16 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 111 Zawiercie ŚLS 602
78 11 20 80 BALAWAJDER Jacek 1968 164 Pszów ŚLS 555
79 12 24 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 361 Ustroń ŚLS 532
80 13 25 679 DOROFEEV Victor 1966 485 Rosja 527
81 14 26 643 BARUCH Dariusz 1965 194 Białystok PDL 505
82 15 27 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 83 Toruń KPM 497
83 16 29 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 163 Wodzisław Śląski ŚLS 493
84 17 30 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 187 Bilcza ŚWI 492
85 18 33 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 47 Łączyno POM 478
86 19 34 63 ROSIAK Jacek 1968 273 Boguszów-Gorce DŚL 478
87 20 35 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 318 Chełm LLS 445
88 21 37 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 240 Breń MŁP 438
89 22 38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 452 Kościelisko MŁP 436
90 23 39 33 BOCHENEK Mariusz 1969 204 Kraków MŁP 431
91 24 43 79 RYBAK Kazimierz 1961 295 Rybnik ŚLS 418
92 25 44 82 WILK Andrzej 1966 285 Stobierna PKR 411
93 26 45 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 56 Bystrzyca Kłodzka DŚL 410
94 27 47 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 3 Wrocław DŚL 392
95 28 49 64 PASIECZNY Jan 1967 262 Kraków MŁP 380
96 29 50 62 SŁOWIK Robert 1966 396 Boguszów-Gorce DŚL 377
97 30 59 1330 ŻYREK Piotr 1966 79 Bielsko-Biała ŚLS 342
98 31 63 1407 BULZAK Jan 1964 93 Świniarsko MŁP 335
99 32 69 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 348 Szczecinek ZPM 320
100 33 70 1342 PUDA Piotr 1969 39 Czechowice-Dziedzice ŚLS 311
101 34 73 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 94 Sadowie ŚLS 304
102 35 74 1338 PALUCH Janusz 1963 80 Bielsko-Biała ŚLS 298
103 36 75 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 486 Gdańsk POM 298
104 37 77 90 MIREK Krzysztof 1961 325 Tymbark MŁP 291
105 38 79 83 PTASZEK Grzegorz 1963 197 Mysłowice ŚLS 280
106 39 86 1377 REMIAN Janusz 1965 65 Tarnów MŁP 244
107 40 88 539 ŚWIRK Robert 1969 443 Oświęcim MŁP 207
108 41 91 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 161 Bielsko-Biała ŚLS 191
109 42 92 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 62 Limanowa MŁP 188
110 43 97 1443 RODEK Zbigniew 1966 281 Sosnowiec ŚLS 172
111 44 98 73 WODNIAK Ireneusz 1963 51 Krapkowice OPO 169
112 45 102 526 SUCHECKI Wacław 1968 449 Gliwice ŚLS 137
113 46   535 SZYDŁO Stanisław 1970 280 Sosnowiec ŚLS 137
114 47 116 50 RAMENDA Krzysztof 1970 40 Czechowice-Dziedzice ŚLS 89
115 48 122 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 433 Pszczyna ŚLS 78
116 49 124 671 CZARNECKI Dariusz 1962 484 Czarna Białostocka PDL 77
117 50 126 280 LEWICKI Piotr 1969 481 Kraków MŁP 73
118 51 128 896 TOBIASZ Jan 1963 477 Korfantów OPO 73
119 52 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 145 Ziębice DŚL
120 53   1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 424 Strzegom DŚL
121 54   1491 SASIAK Rafał 1970 448 Katowice ŚLS

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

122 1 2 93 MADEJ Bogusław 1955 123 Węgierska Górka ŚLS 1015
123 2 6 71 LEWCZUK Mirosław 1959 162 Świętochłowice ŚLS 801
124 3 7 94 JÓZALA Waldemar 1957 152 Wieluń ŁDZ 780
125 4 12 98 KAMIŃSKI Marek 1958 434 Sochocin MAZ 704
126 5 13 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 88 Tarnów MŁP 682
127 6 14 948 GNIEWEK Andrzej 1957 67 Tarnów MŁP 662
128 7 15 102 DĘBSKI Jerzy 1956 304 Wrocław DŚL 657
129 8 17 99 RYGIEL Wiesław 1958 205 Kraków MŁP 614
130 9 18 101 ZBYLUT Władysław 1956 120 Koszalin ZPM 612
131 10 22 65 DURKA Tadeusz 1960 463 Bielsko-Biała ŚLS 574
132 11 23 97 PYZIK Marek 1958 188 Bilcza ŚWI 558
133 12 27 653 BORKOWSKI Marek 1960 87 Nowy Sącz MŁP 496
134 13 28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 336 Gdańsk POM 477
135 14 29 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 269 Kielce ŚWI 469
136 15 31 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 470 Wieluń ŁDZ 422
137 16 33 76 NOWOTNY Ryszard 1959 166 Racibórz ŚLS 403
138 17 39 72 JURGOŃSKI Tomasz 1960 20 Zielona Góra LBU 339
139 18 44 1419 MURIAS Stanisław 1960 72 Rzeszów PKR 176
140 19 48 86 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 483 Radom MAZ 140
141 20 52 897 TOBOREK Wiesław 1957 382 Oława DŚL 121
142 21 56 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 140 Lublin LLS 100
143 22 61 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 359 Gorlice MŁP 87
144 23 63 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 150 Żywiec ŚLS 87
145 24 66 1492 STEUER Rudolf 1960 451 Ligota Łabędzka ŚLS 77
146 25 68 658 CAPUTA Henryk 1959 228 Rabka MŁP 71

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

147 1 1 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 18 Olsztyn WMZ 975
148 2 2 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 31 Szczecin ZPM 973
149 3 3 123 WOLNY Michał 1952 342 Ruda Śląska ŚLS 887
150 4 4 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 180 Dębica PKR 796
151 5 10 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 224 Sosnowiec ŚLS 748
152 6 11 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 462 Czeladź ŚLS 737
153 7 16 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 116 Bydgoszcz KPM 598
154 8 17 124 TOKARSKI Jerzy 1953 78 Bielsko-Biała ŚLS 590
155 9 19 129 PIETRZYK Andrzej 1952 74 Skoczów ŚLS 584
156 10 21 103 WOLNY Marek 1955 343 Katowice ŚLS 549
157 11 22 112 BRACH Zbigniew 1955 41 Szczecinek ZPM 534
158 12 24 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 482 Warszawa MAZ 503
159 13 25 106 NOSSOL Józef 1954 52 Walce OPO 499
160 14 26 131 PITALA Stanisław 1952 227 Mszana Dolna MŁP 492
161 15 28 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 362 Ustroń ŚLS 478
162 16 32 1100 MADEJ Tomasz 1951 122 Węgierska Górka ŚLS 416
163 17 33 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 189 Bilcza ŚWI 348
164 18 35 858 SEKYRA Andrzej 1955 466 Opole OPO 306
165 19 36 108 OPIOŁA Tomasz 1954 211 Bobrowniki Wielkie MŁP 298

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

166 1 1 140 KURZAK Bronisław 1947 181 Bilcza ŚWI 1080
167 2 3 142 PRZYGODA Jerzy 1947 147 Kobyla Góra WLP 957
168 3 4 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 256 Łódź ŁDZ 839
169 4 6 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 24 Polonia Hanower 826
170 5 8 1141 PUU Aarne 1948 109 Kraków MŁP 816
171 6 9 144 PIETRZAK Henryk 1947 76 Skoczów ŚLS 801
172 7 11 152 SCHREIBER Jerzy 1948 436 Żywiec ŚLS 773
173 8 12 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 234 Łódź ŁDZ 757
174 9 17 127 HOJNACKI Jerzy 1949 77 Bielsko-Biała ŚLS 589
175 10 19 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 75 Bielsko-Biała ŚLS 548
176 11 20 147 KONIUCH Jan 1948 12 Rzeszów PKR 546
177 12 22 149 PASZEK Władysław 1946 322 Ustroń ŚLS 518
178 13 31 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 411 Bojanów ŚLS 334
179 14 32 146 KAPTUR Wojciech 1947 165 Wodzisław Śląski ŚLS 303
180 15 36 1132 WEISS Juliusz 1949 151 Złotoria KPM 243
181 16 45 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk 1946 412 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 84

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

182 1 1 153 GLURA Henryk 1941 117 Bydgoszcz KPM 1000
183 2 4 160 GĘSICKI Marian 1942 34 Działdowo WMZ 912
184 3 6 1061 BIADUŃ Antoni 1944 270 Zabrze ŚLS 805
185 4 8 161 SZWAB Antoni 1942 167 Wodzisław Śląski ŚLS 716
186 5 11 148 CZYŻ Karol 1944 363 Ustroń ŚLS 671
187 6 13 158 SAJDAK Marek 1943 292 Gliwice ŚLS 640
188 7 14 159 BUKOWSKI Jan 1941 129 Bystra ŚLS 638
189 8 19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 337 Gdańsk POM 308

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

190 1 1 167 HNYDA Adam 1938 207 Świerklaniec ŚLS 1022
191 2 2 175 MIZERSKI Wiktor 1938 107 Ziębice DŚL 1015
192 3 3 173 KWODAWSKI Marian 1938 413 Gliwice ŚLS 945
193 4 4 172 MRYC Henryk 1937 428 Rząska MŁP 858
194 5 5 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 824
195 6 6 174 CZEKAJ Teofil 1937 138 Lublin LLS 820
196 7 7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 57 Łowicz ŁDZ 819
197 8 9 168 RETERSKI Michał 1938 14 Ustroń ŚLS 752
198 9 10 171 BULA Karol 1936 330 Radzionków ŚLS 746
199 10 13 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 208 Wrocław DŚL 617
200 11 14 165 DĄBROWSKI Edward 1940 192 Warszawa MAZ 600
201 12 15 163 WOREK Jan 1940 13 Rzeszów PKR 572
202 13 20 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 377 Opole OPO 202
203 14 22 1251 SŁOWIK Antoni 1940 395 Boguszów-Gorce DŚL 112