Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Zgłoszenia

do zawodów osób niepełnosprawnych
Lp.
całk.
Lp.
klasa
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty

Kobiety - klasa 3

1 1 1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 1040

Kobiety - klasa 4

2 1 1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz WLP 899
3 2 2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz WLP 863

Kobiety - klasa 5

4 1 1 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk POM 895
5 2 2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa MAZ 847
6 3 3 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok PDL 330

Kobiety - klasa 6

7 1 1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa MAZ 1100
8 2 3 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec DŚL 950
9 3 4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom MAZ 914

Kobiety - klasa 7

10 1 1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław DŚL 975
11 2 3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa MAZ 320

Kobiety - klasa 8

12 1 1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice ŁDZ 1100
13 2 2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom MAZ 1020
14 3 53055 MUSIALIK Katarzyna 1993 91 SSN START Łódź ŁDZ
15 4   53056 ROSŁANIEC Kinga 2004 109 WZSN START Wrocław DŚL

Kobiety - klasa 9

16 1 1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa MAZ 1035

Kobiety - klasa 10

17 1 1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz WLP 1040
18 2 2 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra LBU 950
19 3 3 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 902
20 4 5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań WLP 832
21 5 8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk POM 742

Kobiety - klasa 11

22 1 2 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk POM 1000
23 2 3 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 960
24 3 4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg WMZ 900
25 4 6 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin LLS 330
26 5 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 169 UKS JOLA Kraków MŁP

Mężczyźni - do klasyfikacji

27 1 11395 JANICKI Stanisław 1950 115 SSIRON START Bydgoszcz KPM
28 2   49127 LISEK Konrad 2006 193 ZSR START Zielona Góra LBU

Mężczyźni - klasa 1

29 1 1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin ZPM 910
30 2 51710 WALSKI Mateusz 1988 11 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR

Mężczyźni - klasa 2

31 1 1 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 960
32 2 2 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok PDL 800
33 3 3 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra LBU 740
34 4 4 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin WLP 630

Mężczyźni - klasa 3

35 1 2 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom MAZ 1020
36 2 3 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 950
37 3 4 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa MAZ 930
38 4 6 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz KPM 862
39 5 7 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz KPM 834
40 6 8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin WLP 499
41 7 10 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin WLP 204

Mężczyźni - klasa 4

42 1 1 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk POM 1070
43 2 3 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce MAZ 950
44 3 5 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk POM 874
45 4 6 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 770
46 5 7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin WLP 524
47 6 9 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 117 EUROBESKIDY Łodygowice ŚLS 300

Mężczyźni - klasa 5

48 1 1 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław DŚL 1070
49 2 2 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice ŁDZ 1050
50 3 4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań WLP 904
51 4 5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp. LBU 548
52 5 6 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice ŚLS 520

Mężczyźni - klasa 6

53 1 1 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź ŁDZ 1070
54 2 3 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra LBU 970
55 3 4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec DŚL 930
56 4 5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom MAZ 834
57 5 6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa MAZ 832
58 6 8 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź ŁDZ 792
59 7 9 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa MAZ 779
60 8 11 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa MAZ 469
61 9 51289 BUŁAKOWSKI Andrzej 1953 55 ISS START Wejherowo POM

Mężczyźni - klasa 7

62 1 1 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice ŁDZ 1070
63 2 2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 1070
64 3 3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice ŁDZ 920
65 4 4 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk POM 892
66 5 5 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol. OPO 856
67 6 6 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin LLS 800
68 7 7 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław DŚL 778
69 8 8 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa MAZ 767
70 9 9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa MAZ 746
71 10 10 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin LLS 742
72 11 11 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom MAZ 733
73 12 13 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok PDL 676
74 13 14 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław DŚL 655
75 14 16 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin ZPM 632
76 15 17 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra LBU 601
77 16 18 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk POM 591
78 17 21 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp. LBU 391
79 18 22 21938 SKALIK Grzegorz 1963 188 RSSIRON START Radom MAZ 340
80 19 24 45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 189 RSSIRON START Radom MAZ 265
81 20 51281 ANDRZEJEWSKI Dominik 1996 53 ISS START Wejherowo POM
82 21   13011 KINOWSKI Adam 1966 124 SSR START Poznań WLP
83 22   53054 KLEJNANS Damian 1988 90 SSN START Łódź ŁDZ

Mężczyźni - klasa 8

84 1 2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 1040
85 2   4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra LBU 985
86 3 3 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 970
87 4 5 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin ZPM 872
88 5 6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa MAZ 836
89 6 7 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp. LBU 811
90 7 10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin ZPM 715
91 8 11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz WLP 674
92 9 12 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz KPM 624
93 10 16 51305 DUDA Włodzimierz 1949 168 UKS JOLA Kraków MŁP 328
94 11 17 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec DŚL 265
95 12 19 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 54 ISS START Wejherowo POM 190
96 13 53136 MORAWSKI Piotr 1981 192 RSSIRON START Radom MAZ
97 14   53104 PIECH Damian 2003 159 PSSON START Białystok PDL
98 15   53134 ZYCH Damian 1991 164 KSN START Warszawa MAZ

Mężczyźni - klasa 9

99 1 1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa MAZ 1080
100 2 3 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie DŚL 920
101 3 4 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom MAZ 892
102 4 5 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 892
103 5 6 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz WLP 749
104 6 7 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 737
105 7 9 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp. LBU 709
106 8 10 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice ŚLS 684
107 9 11 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM KPM 681
108 10 12 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 93 SSN START Łódź ŁDZ 659
109 11 13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice ŚLS 587
110 12 17 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa MAZ 521
111 13   26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice ŚLS 431
112 14 21 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 52 ISS START Wejherowo POM 368
113 15 22 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec DŚL 360
114 16 23 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 335
115 17 26 39119 GATNER Patryk 1999 25 WSSIRN START Katowice ŚLS 265
116 18 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983 147 SZANSA-START Gdańsk POM

Mężczyźni - klasa 10

117 1 1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra LBU 1016
118 2 2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 992
119 3 4 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice ŁDZ 876
120 4 5 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk POM 855
121 5 6 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok PDL 826
122 6 8 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra LBU 792
123 7 9 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 786
124 8 10 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg WMZ 785
125 9 13 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok PDL 659
126 10 15 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok PDL 605
127 11 18 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa MAZ 461
128 12 20 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom MAZ 377
129 13 22 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 57 ISS START Wejherowo POM 360
130 14 23 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 56 ISS START Wejherowo POM 340
131 15 24 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław DŚL 228
132 16 26 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice ŚLS 190
133 17 26110 WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 59 ISS START Wejherowo POM

Mężczyźni - klasa 11

134 1 4 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk POM 892
135 2 7 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa MAZ 804
136 3 8 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź ŁDZ 762
137 4 9 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice ŚLS 762
138 5 12 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp. LBU 693
139 6 13 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław DŚL 685
140 7 14 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg WMZ 651
141 8 15 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec DŚL 625
142 9 23 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg PKR 265
143 10   41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp. LBU 265