Zmiana przynależności klubowej
Wybrany sezon jest porównywany z poprzednim.
Lp. | Nr zaw. | Zawodnik | Rok ur. | Data LO | Nr LO | Nowy klub | Woj. | Poprz. klub | Woj. |
1 | 28359 | GAIK Krystian | 1997 | 2022-06-09 | 12583 | niestow. woj. ZPM | ZPM | UKS PŁOMIEŃ Limanowa | MŁP |
2 | 58865 | KĘSIK Mikołaj | 2015 | 2022-05-04 | 12484 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | MRKS Gdańsk | POM |
3 | 18171 | KORYCKI Michał | 1993 | 2022-04-25 | 12456 | LUKS Skrzyszów | MŁP | ŁĄCZY NAS SPORT Jarosław | PKR |
4 | 44036 | JĘDRZEJOWSKI Oskar | 2003 | 2022-03-31 | 12385 | LKS Victoria Nidek | MŁP | MKS SKAWA Wadowice | MŁP |
5 | 52890 | SZUSTKA Wojciech | 2010 | 2022-03-30 | 12337 | UKS Radunia Tąpadła | DŚL | ULKS ŚLĘŻA Wiry | DŚL |
6 | 46796 | BAZYLEWSKA Zuzanna | 2010 | 2022-03-21 | 12322 | niestow. woj. DŚL | DŚL | ROKITA Brzeg Dolny | DŚL |
7 | 55092 | BAZYLEWSKA Amelia | 2014 | 2022-03-21 | 12321 | niestow. woj. DŚL | DŚL | ROKITA Brzeg Dolny | DŚL |
8 | 6083 | ŚWIERCZEK Damian | 1989 | 2022-03-18 | 12315 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | KS LIMA Pruszków | MAZ |
9 | 38067 | ŚWIĄTEK Marcin | 2001 | 2022-02-25 | 12235 | Polonia Wilczkowice | MŁP | KS SPIN Częstochowa | ŚLS |
10 | 42647 | SZYNDLAR Piotr | 1992 | 2022-02-03 | 12098 | KTS Wola Komborska | PKR | LKS STRAŻAK Sośnica | PKR |
11 | 28472 | DUDA Krzysztof | 1957 | 2022-01-28 | 12089 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
12 | 41893 | ŻYŻA Natalia | 2005 | 2022-01-25 | 12072 | KS AZS AWF Wrocław | DŚL | WRATISLAVIA Wrocław | DŚL |
13 | 1685 | KAWKA Marcin | 1976 | 2022-01-20 | 12055 | niestow. woj. MAZ | MAZ | niestow. woj. POM | POM |
14 | 2160 | DUDZIŃSKA Daria | 1988 | 2022-01-18 | 12044 | KS AZS AWF Wrocław | DŚL | ORZEŁ Wysocko Wielkie | WLP |
15 | 48115 | MURASICKI Igor | 2007 | 2022-01-18 | 12030 | niestow. woj. MAZ | MAZ | UKS RETURN Piaseczno | MAZ |
16 | 34167 | BILSKI Damian | 1989 | 2022-01-14 | 12003 | UKS ATS Tyczyn | PKR | LKS JAR Kielnarowa | PKR |
17 | 427 | KACZMAREK Krzysztof | 1971 | 2022-01-14 | 11995 | LZS Tęcza Pisarzowice | DŚL | TKS OPOKA Trzebinia | MŁP |
18 | 58056 | PARADYSZ Adam | 1959 | 2022-01-14 | 11994 | Golden Masters Korczyna | PKR | KSTS Krosno | PKR |
19 | 25337 | SZELIGA Aleksander | 1957 | 2022-01-11 | 11977 | KTS Lew Głubczyce | OPO | KS ORZEŁ Branice | OPO |
20 | 3305 | BRONHARD Dariusz | 1975 | 2022-01-11 | 11974 | TG Sokół Dynów | PKR | LKS JAR Kielnarowa | PKR |
21 | 33765 | WOLANIN Marcin | 2002 | 2021-12-31 | 11943 | Orły Temidy Domaradz | PKR | GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. | PKR |
22 | 29109 | ZAJĄC Kacper | 2000 | 2021-12-31 | 11942 | Victoria Jelcz-Laskowice | DŚL | ULKS UCZNIAK Szprotawa | LBU |
23 | 40099 | SOBCZAK Kacper | 2005 | 2021-12-31 | 11941 | LZS Olszowa | WLP | GUKS PROSNA Wieruszów | ŁDZ |
24 | 39925 | JAKUBÓW Wojciech | 1981 | 2021-12-15 | 11887 | LKS Strażak Sośnica | PKR | LKS Darowice-Koniuszki | PKR |
25 | 33830 | PNIACZEK Dominik | 1999 | 2021-12-13 | 11849 | Victoria Spytkowice | MŁP | MEBLE ANDERS Żywiec | ŚLS |
26 | 43158 | DEREŃ Filip | 2005 | 2021-12-10 | 11838 | Orły Temidy Domaradz | PKR | KTS Krościenko Wyżne | PKR |
27 | 48987 | LIEBNER Michał | 2007 | 2021-12-10 | 11837 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | WEL Lidzbark Welski | WMZ |
28 | 50439 | KACZMAREK Witold | 2008 | 2021-12-06 | 11783 | Energa KTS Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
29 | 50440 | KACZMAREK Antoni | 2010 | 2021-12-06 | 11782 | Energa KTS Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
30 | 38500 | ROGALA Hubert | 2002 | 2021-11-30 | 11718 | Heksa Niedrzwica Duża | LLS | ATS Lublin | LLS |
31 | 33342 | MARUSZAK Jakub | 2002 | 2021-11-22 | 11669 | KS Gotyk Toruń | KPM | LUKS Chełmno | KPM |
32 | 56583 | KAŚKÓW Szymon | 2015 | 2021-11-22 | 11667 | MRKS Gdańsk | POM | GKTS Gdańsk | POM |
33 | 55820 | ZAGÓRSKI Jakub | 2006 | 2021-11-20 | 11655 | LZS Olszowa | WLP | GUKS PROSNA Wieruszów | ŁDZ |
34 | 30198 | OSTANEK Michał | 1998 | 2021-11-19 | 11654 | KS Backhand Andrychów | MŁP | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
35 | 49626 | RAK Magdalena | 2010 | 2021-11-18 | 11588 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
36 | 1202 | FIEDORCZUK Jakub | 1985 | 2021-11-12 | 11569 | MUKS Piłeczka Pisz | WMZ | UKS ATS Białystok | PDL |
37 | 14362 | BUKOWSKI Robert | 1992 | 2021-11-08 | 11554 | LUKS Węgierska Górka | ŚLS | POLONIA Wilczkowice | MŁP |
38 | 8529 | RYBAK Paweł | 1958 | 2021-11-08 | 11549 | UKS Radzevia Radzewo | WLP | OKS RELAX Śrem | WLP |
39 | 51075 | KIŁYK Paweł | 2006 | 2021-11-04 | 11486 | Top Spin Szczecin | ZPM | TRZYNASTKA Szczecin | ZPM |
40 | 36106 | WIŚNIEWSKI Artur | 1978 | 2021-11-04 | 11475 | ULKS Vis Wiskitki | MAZ | BOGORIA Grodzisk Maz. | MAZ |
41 | 50414 | MIREK Piotr | 1977 | 2021-11-03 | 11461 | niestow. woj. ŚLS | ŚLS | DĄBROWIAK Dąbr. Górn. | ŚLS |
42 | 51275 | MIREK Jan | 2012 | 2021-11-03 | 11460 | niestow. woj. ŚLS | ŚLS | DĄBROWIAK Dąbr. Górn. | ŚLS |
43 | 45655 | KAPELA Maria | 2010 | 2021-11-03 | 11455 | UKS STS Mikołów | ŚLS | AKS Mikołów | ŚLS |
44 | 49850 | ZUBRYCKI Olga | 2009 | 2021-11-03 | 11443 | niestow. woj. PDL | PDL | TS ÓSEMKA Białystok | PDL |
45 | 8355 | ZAJĄC Dariusz | 1971 | 2021-10-30 | 11368 | ZKS Zielona Góra | LBU | ULKS UCZNIAK Szprotawa | LBU |
46 | 50996 | BRUŚ Michał | 1982 | 2021-10-26 | 11212 | LKS Gołuchów | WLP | KTS GROM Przyranie | WLP |
47 | 27011 | TOLKO Adam | 1972 | 2021-10-26 | 11199 | SKTS Sokółka | PDL | POGRANICZE Kuźnica | PDL |
48 | 50898 | AKSAK Krzysztof | 1991 | 2021-10-26 | 11153 | Wratislavia Wrocław | DŚL | WKSN ŚWIT Wrocław | DŚL |
49 | 49648 | ZIELIŃSKI Patryk | 2002 | 2021-10-21 | 11130 | GLKS Jaworzyna Śląska | DŚL | AKS Strzegom | DŚL |
50 | 51910 | NOWORYTA Łucja | 2010 | 2021-10-21 | 11129 | Victoria Spytkowice | MŁP | AS Przeciszów | MŁP |
51 | 51911 | PIOTROWSKA Sylwia | 2010 | 2021-10-21 | 11128 | Victoria Spytkowice | MŁP | AS Przeciszów | MŁP |
52 | 12362 | MYŚLIWIEC Marek | 1970 | 2021-10-19 | 11063 | KS Rackets Bogatynia | DŚL | LZS Włosień | DŚL |
53 | 36941 | KUĆMIEROWSKI Tomasz | 2000 | 2021-10-19 | 10971 | KS Gotyk Toruń | KPM | KU AZS PWSIP Łomża | PDL |
54 | 36875 | KIEŁBASA Wojciech | 2001 | 2021-10-19 | 10959 | KS Kłodawka | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
55 | 32431 | ŚLIWA Mateusz | 1998 | 2021-10-15 | 10921 | UKS TS Kiełczów | DŚL | UKS IMPULS Kłodzko | DŚL |
56 | 54306 | LIAO Cheng-Ting | 1996 | 2021-10-13 | 10887 | Dekorglass Działdowo | WMZ | TTS POLONIA Bytom | ŚLS |
57 | 40292 | SPOREK Mariusz | 1970 | 2021-10-13 | 10869 | KSTS Krosno | PKR | UKS MOSIR Dukla | PKR |
58 | 44931 | MASIUKIEWICZ Władysław | 1961 | 2021-10-12 | 10848 | KS Lubikowo | LBU | JEZIORAK Międzychód | WLP |
59 | 54446 | WIATER Michał | 2011 | 2021-10-12 | 10840 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
60 | 53680 | WIATER Jakub | 2008 | 2021-10-12 | 10839 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
61 | 54447 | OLEKSA Milena | 2011 | 2021-10-12 | 10838 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
62 | 3395 | ŻYŁA Iwona | 1971 | 2021-10-12 | 10769 | UKS ATS Białystok | PDL | KS SPARTA Nasielsk | MAZ |
63 | 47201 | DUDEK Marek | 1974 | 2021-10-11 | 10756 | LKS Parnas Stara Wieś | PKR | ORŁY TEMIDY Domaradz | PKR |
64 | 34239 | STODOLICA Mirosław | 1973 | 2021-10-11 | 10752 | LZS Płomień Makowice | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
65 | 44166 | OWCZAREK Sergiusz | 1972 | 2021-10-11 | 10737 | KS Górnik Polkowice | DŚL | TS ZAGŁĘBIE Lubin | DŚL |
66 | 43869 | KUCZYŃSKI Roman | 1957 | 2021-10-11 | 10730 | KS Górnik Polkowice | DŚL | TS ZAGŁĘBIE Lubin | DŚL |
67 | 49375 | BUŁŁO Andrzej | 1964 | 2021-10-10 | 10713 | MGLKS Odra Oława | DŚL | VICTORIA Jelcz-Laskowice | DŚL |
68 | 21085 | SKRZYPIEC Wiesław | 1962 | 2021-10-08 | 10694 | UKS Ludwikowice | DŚL | ORLĘTA Krosnowice | DŚL |
69 | 11805 | WĘGRZYŃSKI Piotr | 1970 | 2021-10-08 | 10662 | KS Kijowianka Kije | LBU | LZS ZORZA Mozów | LBU |
70 | 663 | ŻYGAŁA Janusz | 1964 | 2021-10-07 | 10657 | LKS Strażak Sośnica | PKR | GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. | PKR |
71 | 3886 | PŁOSZCZYŃSKI Jerzy | 1972 | 2021-10-07 | 10656 | LKS Strażak Sośnica | PKR | GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. | PKR |
72 | 14915 | WITIAK Bogdan | 1955 | 2021-10-07 | 10644 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | UKS 5 Brzeg Dolny | DŚL |
73 | 6641 | SZARZYŃSKI Tomasz | 1981 | 2021-10-07 | 10643 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | UKS 5 Brzeg Dolny | DŚL |
74 | 23236 | ŁOPATECKI Damian | 1989 | 2021-10-07 | 10642 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | UKS 5 Brzeg Dolny | DŚL |
75 | 50564 | SZARZYŃSKI Eugeniusz | 1958 | 2021-10-07 | 10641 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | UKS 5 Brzeg Dolny | DŚL |
76 | 42580 | STASIK Mateusz | 1998 | 2021-10-07 | 10619 | KS Pogoń Wschowa | LBU | KTS Wijewo | WLP |
77 | 38876 | KUŹNIAK Łukasz | 1999 | 2021-10-06 | 10518 | ULKS Ciechów | DŚL | KS POLONIA Śmigiel | WLP |
78 | 8977 | WAJWOD Krzysztof | 1971 | 2021-10-05 | 10413 | SO Ganesa Radoszyn | LBU | LUKS MOW Babimost | LBU |
79 | 58469 | GDAK Sebastian | 1977 | 2021-10-05 | 10397 | KTS Lędziny | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
80 | 35401 | LEWASZKIEWICZ Filip | 2003 | 2021-10-01 | 10354 | KS Kłodawka | LBU | STS Słubice | LBU |
81 | 43611 | BOROWY Kamil | 1988 | 2021-10-01 | 10338 | HoReCup AICR Warszawa | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
82 | 36840 | KONKOL Wojciech | 2003 | 2021-09-29 | 10249 | UKS ATS Tyczyn | PKR | LKS JAR Kielnarowa | PKR |
83 | 14461 | WANIA Karol | 1990 | 2021-09-29 | 10247 | UKS ATS Tyczyn | PKR | LKS JAR Kielnarowa | PKR |
84 | 37475 | SZAJNIK Jacek | 1969 | 2021-09-29 | 10246 | UKS ATS Tyczyn | PKR | JAWOR Jawornik Polski | PKR |
85 | 709 | KULCZYCKI Szymon | 1979 | 2021-09-29 | 10211 | ATS Lublin | LLS | UKS ORLĘTA Bilcza | ŚWI |
86 | 34410 | NOWAK Kamil | 2000 | 2021-09-29 | 10201 | Błyskawica Leśniówka | PKR | STRAŻAK Bratkówka | PKR |
87 | 54315 | GAWIŃSKI Wojciech | 1998 | 2021-09-29 | 10192 | KTS Czapury | WLP | WICHER Gwiździny | WMZ |
88 | 38261 | GALEJ Grzegorz | 1977 | 2021-09-28 | 10171 | UKS ATS Tyczyn | PKR | JAWOR Jawornik Polski | PKR |
89 | 895 | JĘDRYSIAK Piotr | 1968 | 2021-09-28 | 10164 | UKS Prus Żary | LBU | UKS TS Kiełczów | DŚL |
90 | 20694 | DRĄG Bogdan | 1974 | 2021-09-28 | 10161 | UKS Prus Żary | LBU | ŻSTS Żagań | LBU |
91 | 27093 | WALCZAK Dominik | 1992 | 2021-09-28 | 10154 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
92 | 3528 | DĄBROWA Bolesław | 1963 | 2021-09-28 | 10108 | TG Sokół Brzesko | MŁP | LKS VOCOVIA Wokowice | MŁP |
93 | 1193 | LEWANDOWSKI Michał | 1983 | 2021-09-28 | 10086 | MUKS Gąbin | MAZ | NADWIŚLANIN Płock | MAZ |
94 | 1089 | KOPACKI Sebastian | 1982 | 2021-09-28 | 10085 | MUKS Gąbin | MAZ | NADWIŚLANIN Płock | MAZ |
95 | 40460 | JAMORSKI Łukasz | 2000 | 2021-09-28 | 10083 | MUKS Gąbin | MAZ | KS SPÓJNIA Warszawa | MAZ |
96 | 22669 | SOBKOWSKI Michał | 1986 | 2021-09-28 | 10076 | Pełcz Górki Noteckie | LBU | Kuźnica Żelichowska | WLP |
97 | 42958 | PIETRZAK Krzysztof | 1972 | 2021-09-28 | 10075 | KS Szczawa Szczawa | MŁP | LKS DOBRZANKA Dobra | MŁP |
98 | 6734 | KUCHARZYSZYN Mariusz | 1979 | 2021-09-27 | 10006 | Victoria Jelcz-Laskowice | DŚL | LZS WIDAWA Bierutów | DŚL |
99 | 23487 | GADZIŃSKI Robert | 1989 | 2021-09-27 | 10000 | Victoria Jelcz-Laskowice | DŚL | LZS WIDAWA Bierutów | DŚL |
100 | 53503 | SZYBIAK Krzysztof | 1960 | 2021-09-27 | 9993 | Jawor Jawornik Polski | PKR | LKS JAR Kielnarowa | PKR |
101 | 25971 | MARSZAŁ Marcin | 1980 | 2021-09-27 | 9988 | Jawor Jawornik Polski | PKR | LKS SZAROTKA Rogóżno | PKR |
102 | 50094 | GOŁASZEWSKI Jakub | 2004 | 2021-09-27 | 9983 | UKS Tempo 25 Olsztyn | WMZ | TS Ciechanów | MAZ |
103 | 56852 | JAGIEŁŁO Hubert | 2006 | 2021-09-26 | 9952 | UKS Komorów | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
104 | 56851 | JAGIEŁŁO Dominika | 2009 | 2021-09-26 | 9951 | UKS Komorów | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
105 | 56862 | MALIK Bartłomiej | 2010 | 2021-09-26 | 9950 | UKS Komorów | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
106 | 56846 | MYŚLIWIEC Jakub | 2005 | 2021-09-26 | 9948 | UKS Komorów | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
107 | 9936 | BURKACKI Mateusz | 1991 | 2021-09-24 | 9917 | LKS Młodość Rudno | ŚLS | KS MYSŁAW Mysłowice | ŚLS |
108 | 58427 | SHVETS Daria | 2003 | 2021-09-24 | 9916 | UKTS Sokół Orzesze | ŚLS | KTS Gliwice | ŚLS |
109 | 23142 | WEREMIUK Mirosław | 1968 | 2021-09-24 | 9881 | MKS Flota Świnoujście | ZPM | CHROBRY Międzyzdroje | ZPM |
110 | 573 | KULCZYCKI Łukasz | 1983 | 2021-09-24 | 9876 | MKS Flota Świnoujście | ZPM | STS Dębno | ZPM |
111 | 52829 | WOJAS Wojciech | 1975 | 2021-09-24 | 9872 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
112 | 7997 | SUCHOWIAN Jan | 1988 | 2021-09-24 | 9871 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
113 | 26082 | STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz | 1963 | 2021-09-24 | 9870 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
114 | 52830 | MOTYKA Janusz | 1972 | 2021-09-24 | 9869 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
115 | 42739 | MAGULSKI Łukasz | 1988 | 2021-09-24 | 9868 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
116 | 58143 | BYSTRZYCKI Wawrzyniec | 1975 | 2021-09-24 | 9867 | UKS Orły Zakopane | MŁP | SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane | MŁP |
117 | 53615 | PHAM QUANG Aleks | 2012 | 2021-09-22 | 9763 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
118 | 30456 | DROBEK Kamil | 1988 | 2021-09-22 | 9756 | KSTS Krosno | PKR | WOLA Wola Komborska | PKR |
119 | 25487 | URBAN Witold | 1994 | 2021-09-22 | 9751 | Brzostowianka Brzostek | PKR | POLONIA Wilczkowice | MŁP |
120 | 15299 | STRZAŁKA Marian | 1952 | 2021-09-22 | 9718 | Tajfun Ligota Łabędzka | ŚLS | POLITECHNIKA Gliwice | ŚLS |
121 | 47569 | KOTLICKI Mirosław | 1967 | 2021-09-22 | 9681 | GLKS Burza Pawlikowice | ŁDZ | MKS Rzgów | ŁDZ |
122 | 42187 | MARCHEWKA Artur | 1976 | 2021-09-22 | 9680 | Magnum Koźmice Wielkie | MŁP | UKS GRYF Gdów | MŁP |
123 | 20416 | BARAN Robert | 1972 | 2021-09-21 | 9589 | MLKS Wola Sernicka | LLS | UKS Wola Osowińska | LLS |
124 | 49330 | PTASZKOWSKI Arkadiusz | 1973 | 2021-09-21 | 9575 | LKS Echo Biesowice | POM | UKS CZARNI Pieszcz | ZPM |
125 | 918 | GARBINO Piotr | 1993 | 2021-09-21 | 9568 | LKS Echo Biesowice | POM | UKS LIS Sierakowice | POM |
126 | 54936 | SZEPIEĆKO Piotr | 1998 | 2021-09-21 | 9521 | WKS Sochaczew | MAZ | MUKS Gąbin | MAZ |
127 | 52945 | KILANOWSKI Maciej | 1995 | 2021-09-21 | 9520 | WKS Sochaczew | MAZ | TG SOKÓŁ Zgierz | ŁDZ |
128 | 38377 | ERTMAN Adam | 1999 | 2021-09-21 | 9519 | WKS Sochaczew | MAZ | SRS Łomna | MAZ |
129 | 52383 | OGORZAŁEK Cezary | 2011 | 2021-09-20 | 9504 | STS Połczyn-Zdrój | ZPM | PERŁA Połczyn-Zdrój | ZPM |
130 | 55689 | BARTKOWSKI Bolesław | 1965 | 2021-09-19 | 9453 | TG Sokół Sanok | PKR | KS Nagórzany | PKR |
131 | 10164 | WĄSOWICZ Andrzej | 1966 | 2021-09-19 | 9445 | Darz Bór Karnieszewice | ZPM | KOSZALINIANIN Koszalin | ZPM |
132 | 1823 | KORZYBSKI Adrian | 1984 | 2021-09-19 | 9421 | KTS Wolbromek | DŚL | RLKTS OCHMAN Raszków | WLP |
133 | 248 | HADUCH Mariusz | 1966 | 2021-09-19 | 9404 | Strażak Niżna Łąka | PKR | SKT Sanok | PKR |
134 | 2642 | KIEŁT Dawid | 1991 | 2021-09-17 | 9392 | MLKS Nurt Przemyśl | PKR | UKS MOSIR Dukla | PKR |
135 | 58425 | JACZEWSKI Marek | 1990 | 2021-09-17 | 9323 | KTS Pirania Radzymin | MAZ | PUNTANA Warszawa | MAZ |
136 | 54383 | BLOCH Bartłomiej | 1998 | 2021-09-17 | 9319 | KTS Pirania Radzymin | MAZ | ŁKS Łochów | MAZ |
137 | 53354 | YEUNG Alyssa | 2013 | 2021-09-17 | 9273 | MKS Centrum Kraków | MŁP | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
138 | 1288 | SZYMIK Robert | 1976 | 2021-09-17 | 9265 | Tajfun Kuźnia Racibor. | ŚLS | KTS LEW Głubczyce | OPO |
139 | 46673 | SZATKOWSKI Ryszard | 1963 | 2021-09-17 | 9255 | KTS Gryf Szczecinek | ZPM | STS CZAPLA Czaplinek | ZPM |
140 | 53188 | SKOCZYLAS Tomasz | 1979 | 2021-09-17 | 9254 | KTS Gryf Szczecinek | ZPM | STS CZAPLA Czaplinek | ZPM |
141 | 57075 | DZIEDZIC Grzegorz | 1983 | 2021-09-17 | 9253 | KTS Gryf Szczecinek | ZPM | DARZ BÓR Karnieszewice | ZPM |
142 | 50796 | DOLAK Aleksandra | 1985 | 2021-09-17 | 9252 | KTS Gryf Szczecinek | ZPM | KOSZALINIANIN Koszalin | ZPM |
143 | 21500 | KASZLEWICZ Tomasz | 1993 | 2021-09-17 | 9243 | Politechnika Warszawa | MAZ | KS LIMA Pruszków | MAZ |
144 | 29650 | RAKOWSKI Adam | 1998 | 2021-09-17 | 9234 | GUKS Orzeł Siedlin | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
145 | 29649 | PASIEROWSKI Jakub | 1997 | 2021-09-17 | 9233 | GUKS Orzeł Siedlin | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
146 | 14521 | KAMIŃSKI Marek | 1958 | 2021-09-17 | 9228 | GUKS Orzeł Siedlin | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
147 | 19752 | ANTOSIAK Daniel | 1970 | 2021-09-16 | 9213 | LZS Kąkolówka | PKR | STRAŻAK Niżna Łąka | PKR |
148 | 55945 | NOWAK Paweł | 1959 | 2021-09-16 | 9191 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
149 | 51074 | KOPER Szymon | 2011 | 2021-09-16 | 9188 | SL Salos Szczecin | ZPM | TRZYNASTKA Szczecin | ZPM |
150 | 43432 | ZADKA Krzysztof | 1974 | 2021-09-16 | 9176 | LZS Tęcza Pisarzowice | DŚL | ULKS Ciechów | DŚL |
151 | 51620 | KONOPNICKI Robert | 1974 | 2021-09-16 | 9170 | LZS Tęcza Pisarzowice | DŚL | WZSN START Wrocław | DŚL |
152 | 28828 | STANISŁAWSKA Sandra | 1995 | 2021-09-16 | 9165 | LKS Strażak Mikołów | ŚLS | UKTS SOKÓŁ Orzesze | ŚLS |
153 | 58306 | ZIMNIK Grzegorz | 1965 | 2021-09-16 | 9120 | UKS Ikar Mierzęcice | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
154 | 56737 | WOJDANOWICZ Mateusz | 2006 | 2021-09-16 | 9089 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
155 | 56733 | SZYMKOWIAK Paweł | 2007 | 2021-09-16 | 9088 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
156 | 56730 | REGULSKI Jakub | 2008 | 2021-09-16 | 9087 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
157 | 56727 | REGULSKA Maja | 2012 | 2021-09-16 | 9086 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
158 | 56736 | RACZKOWSKI Oskar | 2005 | 2021-09-16 | 9085 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
159 | 56728 | ORZECHOWSKI Miłosz | 2010 | 2021-09-16 | 9084 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
160 | 56735 | MARCINKOWSKI Patryk | 2008 | 2021-09-16 | 9083 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
161 | 56734 | KASPRZAK Justyna | 2008 | 2021-09-16 | 9082 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
162 | 56729 | CISZAK Mateusz | 2009 | 2021-09-16 | 9081 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
163 | 56738 | ORZECHOWSKI Maciej | 1978 | 2021-09-16 | 9080 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
164 | 8468 | GADAWSKI Adrian | 1990 | 2021-09-16 | 9067 | Polonia Wilczkowice | MŁP | KS PODWAWELSKI Kraków | MŁP |
165 | 49129 | TATARA Artur | 2001 | 2021-09-15 | 9051 | RTS Sokół Radomsko | ŁDZ | KS AZS AWFIS Gdańsk | POM |
166 | 58308 | SZKLAREK Grzegorz | 1965 | 2021-09-15 | 9050 | RTS Sokół Radomsko | ŁDZ | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
167 | 58309 | MASIAREK Sławomir | 1968 | 2021-09-15 | 9049 | RTS Sokół Radomsko | ŁDZ | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
168 | 35985 | JANKOWIAK Piotr | 1974 | 2021-09-15 | 9046 | LKS Odra Głoska | DŚL | LZS TĘCZA Pisarzowice | DŚL |
169 | 48241 | BERKA Ryszard | 1972 | 2021-09-15 | 9044 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | ŁOBZONKA Wyrzysk | WLP |
170 | 10341 | SZKUDŁAPSKI Szymon | 1987 | 2021-09-15 | 9035 | UKS Impuls Zduny | WLP | UKS DOLIWA Rozdrażew | WLP |
171 | 2127 | GRABSKI Dawid | 1987 | 2021-09-15 | 9016 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
172 | 50618 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1977 | 2021-09-15 | 8948 | LKS Gołuchów | WLP | KTS Kalisz | WLP |
173 | 2629 | KOWALCZYK Damian | 1986 | 2021-09-15 | 8945 | STS Dębno | ZPM | PEŁCZ Górki Noteckie | LBU |
174 | 1041 | KOWALCZYK Andrzej | 1980 | 2021-09-15 | 8944 | STS Dębno | ZPM | PEŁCZ Górki Noteckie | LBU |
175 | 32451 | JAWORSKI Władysław | 1954 | 2021-09-15 | 8943 | STS Dębno | ZPM | WARTA Kostrzyn n/Odrą | LBU |
176 | 47125 | MĘTEL Karol | 2005 | 2021-09-15 | 8928 | LKS Mewa Resko | ZPM | KOSZALINIANIN Koszalin | ZPM |
177 | 16175 | DOSZ Dariusz | 1992 | 2021-09-15 | 8903 | Tęcza Nowa Wieś Lęb. | POM | UKS LIS Sierakowice | POM |
178 | 41941 | KAŹMIERCZAK Weronika | 2005 | 2021-09-14 | 8879 | niestow. woj. WLP | WLP | SKF MKTS Opalenica | WLP |
179 | 12092 | MICHALSKI Filip | 1985 | 2021-09-14 | 8845 | Spójnia Ośno Lubuskie | LBU | KS Lubikowo | LBU |
180 | 43704 | JANOWSKI Artur | 1965 | 2021-09-14 | 8810 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
181 | 37414 | GUTKOWSKI Piotr | 1998 | 2021-09-14 | 8792 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | START Zduńska Wola | ŁDZ |
182 | 51904 | MARSZAŁEK Mikołaj | 2001 | 2021-09-14 | 8722 | KU AZS UJD Częstochowa | ŚLS | KS SPIN Częstochowa | ŚLS |
183 | 52862 | BRZEZIŃSKI Piotr | 1970 | 2021-09-14 | 8713 | KS Koronowo | KPM | GOKSIR Pruszcz | KPM |
184 | 8428 | MATLĄG Łukasz | 1990 | 2021-09-14 | 8703 | ULKS Uczniak Szprotawa | LBU | TOP Bolesławiec | DŚL |
185 | 1183 | LUBIK Tomasz | 1987 | 2021-09-14 | 8700 | ULKS Uczniak Szprotawa | LBU | KU AZS UZ Zielona Góra | LBU |
186 | 8835 | PRYMULA Mariusz | 1987 | 2021-09-13 | 8688 | UKS WDK Paterek | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
187 | 7651 | LEŹNICKI Mateusz | 1988 | 2021-09-13 | 8668 | ATS Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
188 | 4902 | BOKSA Wojciech | 1987 | 2021-09-13 | 8664 | ATS Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
189 | 568 | CZERNIAWSKI Marcin | 1982 | 2021-09-13 | 8600 | ZTTS Złocieniec | ZPM | TOP-SPIN Szczecin | ZPM |
190 | 33486 | URBAN Wojciech | 1999 | 2021-09-13 | 8581 | SKF MKTS Opalenica | WLP | WICHER Lisiec Wielki | WLP |
191 | 45229 | ROGOWSKI Mirosław | 1967 | 2021-09-13 | 8545 | STS Słubice | LBU | SPÓJNIA Ośno Lubuskie | LBU |
192 | 16549 | WRÓBEL Paweł | 1991 | 2021-09-13 | 8541 | UKS The Best Bestwinka | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
193 | 55817 | RYBARCZYK Szymon | 2006 | 2021-09-13 | 8539 | Tenis Maxi Plast Ząbki | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
194 | 1179 | PIÓRKOWSKI Karol | 1982 | 2021-09-13 | 8534 | KWTS Gwiazda Bukowiec | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
195 | 45701 | BIELECKI Maciej | 2008 | 2021-09-13 | 8523 | Heksa Niedrzwica Duża | LLS | DEKORGLASS Działdowo | WMZ |
196 | 52347 | SZKOPEK Dominika | 2005 | 2021-09-13 | 8506 | UKS Naprzód Skórzec | MAZ | MKS POGOŃ Siedlce | MAZ |
197 | 1646 | MYRMUS Aneta | 1981 | 2021-09-13 | 8482 | Grom Złota Dama Poczesna | ŚLS | UKS ENERGIA Siewierz | ŚLS |
198 | 45149 | KLUSZEWSKI Szymon | 1976 | 2021-09-13 | 8479 | Grom Złota Dama Poczesna | ŚLS | KS SPIN Częstochowa | ŚLS |
199 | 32317 | DEPTA Andrzej | 1970 | 2021-09-13 | 8463 | GLKS Jaworzyna Śląska | DŚL | AKS Strzegom | DŚL |
200 | 30911 | KOWALSKI Janusz | 1967 | 2021-09-13 | 8446 | Krzemień Ustrzyki Dolne | PKR | LKS STRAŻAK Mikołów | ŚLS |
201 | 1729 | SROCZYŃSKI Kamil | 1983 | 2021-09-13 | 8406 | KS Kijowianka Kije | LBU | ZKS Zielona Góra | LBU |
202 | 54915 | WRÓBEL Kamil | 2011 | 2021-09-13 | 8351 | UKS Orlęta Bilcza | ŚWI | KS POLONIA Kielce | ŚWI |
203 | 23713 | JARUS Mateusz | 1994 | 2021-09-13 | 8314 | Spółdzielca Kobylin | WLP | UKS DOLIWA Rozdrażew | WLP |
204 | 2626 | BRUDER Ryszard | 1979 | 2021-09-13 | 8313 | Spółdzielca Kobylin | WLP | UKS DOLIWA Rozdrażew | WLP |
205 | 57670 | DZIOBA Grzegorz | 1966 | 2021-09-13 | 8285 | AZS Włocławek | KPM | ENERGA KTS Toruń | KPM |
206 | 39202 | JARKOWSKA Alicja | 2005 | 2021-09-13 | 8279 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | ENERGA KTS Toruń | KPM |
207 | 15010 | POLEWCZAK Roman | 1971 | 2021-09-10 | 8276 | Perła Połczyn-Zdrój | ZPM | STS CZAPLA Czaplinek | ZPM |
208 | 45879 | HEMID Shadi | 2005 | 2021-09-10 | 8261 | MLUKS Nadwiślanin Płock | MAZ | UKS ALFA Gostynin | MAZ |
209 | 18408 | ŚWIDER Paweł | 1994 | 2021-09-10 | 8250 | Orion Branda Bukowice | DŚL | ULKS Ciechów | DŚL |
210 | 53898 | ODOLCZYK Oliwier | 2011 | 2021-09-10 | 8236 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
211 | 53897 | NOWACKI Jan | 2012 | 2021-09-10 | 8235 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
212 | 37363 | BUDZICH Dawid | 2007 | 2021-09-10 | 8234 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
213 | 54876 | ARENDARSKI Krystian | 2008 | 2021-09-10 | 8233 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | PAŁAC M. SYRENA W-wa | MAZ |
214 | 52679 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 1993 | 2021-09-10 | 8232 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
215 | 52683 | STACHOWIAK Maciej | 1976 | 2021-09-10 | 8230 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
216 | 25575 | SPUREK Marcin | 1996 | 2021-09-10 | 8229 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
217 | 50222 | RAWSKI Piotr | 1997 | 2021-09-10 | 8228 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
218 | 48166 | PINKOWSKI Dariusz | 1981 | 2021-09-10 | 8227 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
219 | 58122 | PHAM QUANG Luc | 1972 | 2021-09-10 | 8226 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
220 | 56641 | PETRIV Volodymyr | 1981 | 2021-09-10 | 8225 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
221 | 43971 | ODOLCZYK Michał | 1989 | 2021-09-10 | 8224 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
222 | 14842 | NOWACKI Jacek | 1971 | 2021-09-10 | 8223 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
223 | 11689 | MIKOŁAJEWICZ Sławomir | 1987 | 2021-09-10 | 8222 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
224 | 52680 | MICHALSKI Leszek | 1984 | 2021-09-10 | 8221 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
225 | 48158 | KUBKOWSKI Krzysztof | 1976 | 2021-09-10 | 8220 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
226 | 48167 | KOZŁOWSKI Tomasz | 1968 | 2021-09-10 | 8219 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
227 | 27901 | KONIEWICZ Ryszard | 1960 | 2021-09-10 | 8218 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | UKS Komorów | MAZ |
228 | 57426 | KNAPCZYŃSKI Piotr | 1967 | 2021-09-10 | 8217 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | UKS Komorów | MAZ |
229 | 55181 | KIECANA Michał | 1978 | 2021-09-10 | 8216 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
230 | 52678 | JASIK Paweł | 1982 | 2021-09-10 | 8215 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
231 | 52684 | JANKOWSKI Jarosław | 1977 | 2021-09-10 | 8214 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
232 | 50224 | HERNIK Radosław | 1972 | 2021-09-10 | 8213 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
233 | 52681 | GÓRSKI Bartosz | 1988 | 2021-09-10 | 8212 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
234 | 52682 | GĄSKA Paweł | 1968 | 2021-09-10 | 8211 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
235 | 50221 | FLORKOWSKI Sebastian | 1988 | 2021-09-10 | 8210 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
236 | 57414 | CHRABĄSZCZ Wojciech | 1973 | 2021-09-10 | 8208 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | UKS Komorów | MAZ |
237 | 435 | BUDZICH Dariusz | 1977 | 2021-09-10 | 8207 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
238 | 48162 | BORUCKI Marcin | 1980 | 2021-09-10 | 8206 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
239 | 26801 | BIERNAT Marek | 1959 | 2021-09-10 | 8205 | UATS Batimex Pruszków | MAZ | UKS Komorów | MAZ |
240 | 11552 | BALAK Marian | 1970 | 2021-09-10 | 8171 | IKRTS Józefów | MAZ | KS LIMA Pruszków | MAZ |
241 | 50233 | WOŹNIAK Robert | 1976 | 2021-09-10 | 8168 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
242 | 47583 | SZCZEPANIAK Jacek | 1969 | 2021-09-10 | 8167 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
243 | 50409 | STYCZYŃSKI Artur | 1969 | 2021-09-10 | 8166 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
244 | 50231 | REBMAN Kamil | 1984 | 2021-09-10 | 8164 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
245 | 48161 | KUCHARSKI Marek | 1979 | 2021-09-10 | 8162 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
246 | 15355 | KOZŁOWSKI Marek | 1988 | 2021-09-10 | 8161 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
247 | 48157 | JASTRZĘBOWSKI Radosław | 1982 | 2021-09-10 | 8160 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
248 | 24304 | JAROCKI Maciej | 1992 | 2021-09-10 | 8159 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
249 | 42488 | GRABARSKI Adam | 1974 | 2021-09-10 | 8158 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
250 | 37827 | DOMURAD Jaromir | 1978 | 2021-09-10 | 8157 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
251 | 1678 | BĄK Natalia | 1989 | 2021-09-10 | 8156 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
252 | 21435 | JAMROGIEWICZ Rafał | 1993 | 2021-09-10 | 8150 | LKS Turze Pole | PKR | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
253 | 44021 | GODEK Maciej | 1984 | 2021-09-10 | 8128 | KS Polonia Śmigiel | WLP | GLKS ORLĘTA Czacz | WLP |
254 | 50443 | BALCEREK Mateusz | 1983 | 2021-09-10 | 8127 | KS Polonia Śmigiel | WLP | GLKS ORLĘTA Czacz | WLP |
255 | 4875 | SIKORSKA Magdalena | 1986 | 2021-09-10 | 8086 | KU AZS PWSiP Łomża | PDL | SKTS Sochaczew | MAZ |
256 | 54897 | KNAPIK Mirosław | 1973 | 2021-09-10 | 8080 | UKS Quo Vadis Makoszowy | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
257 | 55760 | PAWŁOWSKA Melania | 1970 | 2021-09-10 | 8056 | UKTS Olimpia Lubsko | LBU | FIBER Nowogród Bobrz. | LBU |
258 | 10345 | NOWAK Michał | 1985 | 2021-09-10 | 8041 | UKS Słowian Mrowino | WLP | niestow. woj. WLP | WLP |
259 | 36420 | ZWOLIŃSKI Piotr | 1972 | 2021-09-10 | 8029 | Gim-Tim 5 Stalowa Wola | PKR | STS ZGODA Janik | ŚWI |
260 | 3254 | PYTEL Adam | 1986 | 2021-09-10 | 8028 | Gim-Tim 5 Stalowa Wola | PKR | niestow. woj. PKR | PKR |
261 | 43569 | KOS Paweł | 1977 | 2021-09-10 | 8027 | Gim-Tim 5 Stalowa Wola | PKR | KTS Sandomierz | ŚWI |
262 | 34595 | SKÓRSKI Michał | 1999 | 2021-09-10 | 7977 | AKS Mikołów | ŚLS | UKS HURAGAN Sosnowiec | ŚLS |
263 | 2789 | MROWCA Michał | 1988 | 2021-09-10 | 7975 | AKS Mikołów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
264 | 4233 | DYTKO Dawid | 1986 | 2021-09-10 | 7971 | AKS Mikołów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
265 | 15748 | DURAK Kamil | 1987 | 2021-09-10 | 7970 | AKS Mikołów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
266 | 49422 | PACIOREK Łukasz | 2004 | 2021-09-10 | 7837 | AKS Strzegom | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
267 | 19444 | WABIK Sandra | 1995 | 2021-09-10 | 7813 | LUKS Kowala | MAZ | KU AZS UJD Częstochowa | ŚLS |
268 | 31072 | POLOK Andrzej | 1971 | 2021-09-10 | 7784 | STS Gmina Strzelce Op. | OPO | ODRA Kąty Opolskie | OPO |
269 | 54117 | DĘBSKI Wojciech | 2013 | 2021-09-10 | 7772 | MLKS Nurt Przemyśl | PKR | KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne | PKR |
270 | 52137 | DĘBSKI Gracjan | 2010 | 2021-09-10 | 7757 | MLKS Nurt Przemyśl | PKR | KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne | PKR |
271 | 46833 | MANIEWSKI Adam | 2007 | 2021-09-10 | 7747 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | PEŁCZ Górki Noteckie | LBU |
272 | 23836 | MURAWSKI Michał | 1995 | 2021-09-10 | 7730 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | RLKTS OCHMAN Raszków | WLP |
273 | 35402 | MARCINKIEWICZ Krzysztof | 1958 | 2021-09-10 | 7727 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | START Gorzów Wlkp. | LBU |
274 | 33272 | MAKAJEW Maciej | 1997 | 2021-09-10 | 7726 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | LKS ODRA Głoska | DŚL |
275 | 54883 | DRWIĘGA Grzegorz | 1964 | 2021-09-10 | 7718 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | KS Kłodawka | LBU |
276 | 551 | DOPIERAŁA Maciej | 1986 | 2021-09-10 | 7716 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | PEŁCZ Górki Noteckie | LBU |
277 | 37254 | UFNAL Mateusz | 1997 | 2021-09-10 | 7711 | IKTS Broń Radom | MAZ | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
278 | 5099 | PAWLAK Leon | 1944 | 2021-09-10 | 7710 | MLUKS Nadwiślanin Płock | MAZ | UKS GROT Mała Wieś | MAZ |
279 | 40516 | CZUBAKOWSKA Julia | 2004 | 2021-09-10 | 7706 | MLUKS Nadwiślanin Płock | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
280 | 57224 | NIEWSKI Filip | 2009 | 2021-09-10 | 7698 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
281 | 37162 | LIBISZEWSKI Grzegorz | 2001 | 2021-09-10 | 7675 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | LKS GWIAZDA Skrzyszów | ŚLS |
282 | 32756 | BANACH Piotr | 1982 | 2021-09-10 | 7664 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | LKS GWIAZDA Skrzyszów | ŚLS |
283 | 40042 | MATYJEK Karol | 2004 | 2021-09-10 | 7613 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
284 | 49819 | MARCOLL Maksym | 2006 | 2021-09-10 | 7612 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | KS START Nowy Sącz | MŁP |
285 | 39052 | DOMAŃ Mateusz | 2006 | 2021-09-10 | 7600 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
286 | 50113 | DOMAŃ Martyna | 2009 | 2021-09-10 | 7599 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
287 | 30687 | ZIELIŃSKI Artur | 1966 | 2021-09-10 | 7595 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | NADWIŚLANIN Płock | MAZ |
288 | 2350 | ZAKRZEWSKI Michał | 1977 | 2021-09-10 | 7593 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
289 | 25974 | WARPAS Jakub | 1993 | 2021-09-10 | 7591 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
290 | 44219 | WALKIEWICZ Tomasz | 1989 | 2021-09-10 | 7590 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
291 | 35127 | OLCZAK Kacper | 2000 | 2021-09-10 | 7582 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
292 | 54905 | MARJAŃCZUK Mateusz | 1992 | 2021-09-10 | 7581 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | ATS Warszawa | MAZ |
293 | 29599 | KOTARSKI Maciej | 1998 | 2021-09-10 | 7577 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
294 | 19416 | KAMIŃSKI Mikołaj | 1995 | 2021-09-10 | 7575 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
295 | 32843 | BOŻEK Patryk | 1999 | 2021-09-10 | 7572 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
296 | 18285 | KACZOREK Marek | 1963 | 2021-09-09 | 7564 | KTS Gliwice | ŚLS | MUKS JEDYNKA Pszów | ŚLS |
297 | 49777 | ZBIERADA Adam | 2007 | 2021-09-09 | 7555 | Tenis Maxi Plast Ząbki | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
298 | 39068 | WEIKUM Kacper | 2006 | 2021-09-09 | 7553 | Tenis Maxi Plast Ząbki | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
299 | 52743 | SZELEJEWSKI Andrzej | 2010 | 2021-09-09 | 7551 | Tenis Maxi Plast Ząbki | MAZ | SKS 40 Warszawa | MAZ |
300 | 54296 | KAŁUSKA Zofia | 2012 | 2021-09-09 | 7549 | Tenis Maxi Plast Ząbki | MAZ | KS SPÓJNIA Warszawa | MAZ |
301 | 53945 | ZYGMUNT Marcin | 1970 | 2021-09-09 | 7545 | KTS Gliwice | ŚLS | ULKTS Pszczyna | ŚLS |
302 | 35457 | RAKOWSKA Karolina | 2002 | 2021-09-09 | 7535 | KTS Gliwice | ŚLS | SKARBEK Tarnowskie G. | ŚLS |
303 | 14747 | NADOLSKI Łukasz | 1993 | 2021-09-09 | 7531 | KTS Gliwice | ŚLS | ORLICZ 1924 Suchedniów | ŚWI |
304 | 49676 | GAWLICZEK Marta | 2002 | 2021-09-09 | 7526 | KTS Gliwice | ŚLS | GUKS LIDER Gaszowice | ŚLS |
305 | 1437 | CHMIEL Paweł | 1986 | 2021-09-09 | 7522 | KTS Gliwice | ŚLS | ŁĄCZY NAS SPORT Jarosław | PKR |
306 | 46686 | TOBOREK Maria | 2008 | 2021-09-09 | 7518 | KTS Gliwice | ŚLS | UKTS SOKÓŁ Orzesze | ŚLS |
307 | 43816 | STUŻYŃSKI Dawid | 2003 | 2021-09-09 | 7516 | KTS Gliwice | ŚLS | MUKS JEDYNKA Pszów | ŚLS |
308 | 47418 | PIECOWSKI Szymon | 2011 | 2021-09-09 | 7508 | KTS Gliwice | ŚLS | KS NAPRZÓD Borucin | ŚLS |
309 | 41497 | PIECOWSKI Miłosz | 2006 | 2021-09-09 | 7507 | KTS Gliwice | ŚLS | KS NAPRZÓD Borucin | ŚLS |
310 | 48836 | MYŚLIWIEC Marta | 2007 | 2021-09-09 | 7500 | KTS Gliwice | ŚLS | MOSM Tychy | ŚLS |
311 | 45902 | KACZMARCZYK Julia | 2007 | 2021-09-09 | 7494 | KTS Gliwice | ŚLS | KS MYSŁAW Mysłowice | ŚLS |
312 | 39131 | GĄSIOR Oliwia | 2007 | 2021-09-09 | 7490 | KTS Gliwice | ŚLS | UKTS SOKÓŁ Orzesze | ŚLS |
313 | 44824 | GALA Dawid | 2005 | 2021-09-09 | 7488 | KTS Gliwice | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
314 | 43428 | GALA Bartłomiej | 2003 | 2021-09-09 | 7487 | KTS Gliwice | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
315 | 56162 | GABRYŚ Emilia | 2012 | 2021-09-09 | 7486 | KTS Gliwice | ŚLS | MUKS JEDYNKA Pszów | ŚLS |
316 | 42224 | BODNAR Michał | 2003 | 2021-09-09 | 7484 | KTS Gliwice | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
317 | 36608 | BACZYŃSKA Marika | 1999 | 2021-09-09 | 7476 | MKS Emdek Bydgoszcz | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
318 | 2114 | MARGRAF Mateusz | 1986 | 2021-09-09 | 7461 | Dżentelmeni Poznań | WLP | TAJFUN Ostrów Wielk. | WLP |
319 | 47395 | KUŹNIAR Wojciech | 2001 | 2021-09-09 | 7459 | Dżentelmeni Poznań | WLP | LKS Kańczuga | PKR |
320 | 54399 | JHA Prashant | 1991 | 2021-09-09 | 7441 | KS Polonia Kielce | ŚWI | ULKS Kazanów | MAZ |
321 | 49095 | LIMONOV Anton | 2001 | 2021-09-09 | 7440 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | LKS ODRA Głoska | DŚL |
322 | 42929 | PAWELEC Zuzanna | 2006 | 2021-09-09 | 7431 | KTS Nowy Dwór Maz. | MAZ | WARMIA Lidzbark Warm. | WMZ |
323 | 31823 | KOPCZYK Hubert | 1998 | 2021-09-09 | 7421 | KSTS Krosno | PKR | UKS MOSIR Dukla | PKR |
324 | 54695 | KROKER Krzysztof | 2007 | 2021-09-09 | 7413 | Kłodnica Kędzierzyn-Koźle | OPO | UKS Cisek | OPO |
325 | 21769 | BROŻEK Piotr | 1993 | 2021-09-09 | 7385 | UKS Wolej Ruda Śląska | ŚLS | AKS Mikołów | ŚLS |
326 | 44794 | ŻURAWSKI Krzysztof | 2007 | 2021-09-09 | 7374 | Hasta La Vista Wrocław | DŚL | KU AZS UE Wrocław | DŚL |
327 | 37358 | KAWIAK Marta | 2003 | 2021-09-09 | 7359 | KS AZS UWM Olsztyn | WMZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda | WMZ |
328 | 29675 | SZALIŃSKI Mikołaj | 2000 | 2021-09-09 | 7348 | KTS Kozienice | MAZ | GUKS ORZEŁ Siedlin | MAZ |
329 | 30482 | PISZCZATOWSKI Paweł | 1999 | 2021-09-09 | 7344 | KTS Kozienice | MAZ | GUKS ORZEŁ Siedlin | MAZ |
330 | 35822 | BŹDZIUCH Wojciech | 1977 | 2021-09-09 | 7317 | KS Sokół Zwierzyniec | LLS | AUKS TREFL Zamość | LLS |
331 | 46640 | PONIATOWSKI Kordian | 2003 | 2021-09-09 | 7286 | PKS Kolping Jarosław | PKR | GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. | PKR |
332 | 45671 | HAWRO Kinga | 2008 | 2021-09-09 | 7278 | PKS Kolping Jarosław | PKR | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
333 | 40107 | GOŁĄB Martyna | 2005 | 2021-09-09 | 7275 | PKS Kolping Jarosław | PKR | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
334 | 5101 | WOJNARSKI Robert | 1973 | 2021-09-09 | 7250 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | MUKS Gąbin | MAZ |
335 | 41848 | PAWŁOWSKA Maja | 2004 | 2021-09-09 | 7239 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
336 | 52534 | KWIATKOWSKI Łukasz | 2007 | 2021-09-09 | 7235 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | GKS FALA Nowy Duninów | MAZ |
337 | 49962 | MULLER Mateusz | 1982 | 2021-09-09 | 7201 | LKS Błękitni Niechłód | WLP | KS START Gostyń | WLP |
338 | 36865 | OKUNIEWICZ Tomasz | 1958 | 2021-09-09 | 7175 | Tęcza Budki Piaseckie | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
339 | 37822 | MICHALSKI Piotr | 1978 | 2021-09-09 | 7173 | Tęcza Budki Piaseckie | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
340 | 34949 | LIPIŃSKI Mateusz | 1999 | 2021-09-09 | 7171 | Tęcza Budki Piaseckie | MAZ | UKS VICTORIA Płock | MAZ |
341 | 5688 | SMOŁA Tomasz | 1974 | 2021-09-09 | 7158 | KS Start Gostyń | WLP | LKS BURZA Drzeczkowo | WLP |
342 | 14449 | JANKOWIAK Sławomir | 1976 | 2021-09-09 | 7156 | KS Start Gostyń | WLP | UKS Golina Wielka | WLP |
343 | 55732 | OSTROWSKI Rafał | 1975 | 2021-09-09 | 7139 | LZS Trzebnica | DŚL | UKS ORZEŁ Prusice | DŚL |
344 | 16201 | URBAŃCZYK Grzegorz | 1993 | 2021-09-09 | 7131 | TTS Skarszewy | POM | UKS TENISISTA Rudno | POM |
345 | 6177 | NOWAKOWSKI Witold | 1962 | 2021-09-09 | 7068 | LKS Pogórze | ŚLS | LKS ORZEŁ Kozy | ŚLS |
346 | 39152 | WOŚKO Karol | 2001 | 2021-09-09 | 7064 | Głobikowa | PKR | UKS Niedźwiada Dolna | PKR |
347 | 53509 | CYREK Cyprian | 2003 | 2021-09-09 | 7057 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KTS Brzozów | PKR |
348 | 16800 | WŁADYKA Albert | 1992 | 2021-09-09 | 7056 | GKS Górnik Grabownica | PKR | LKS Turze Pole | PKR |
349 | 55690 | SZAŁANKIEWICZ Bogdan | 1968 | 2021-09-09 | 7055 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KS Nagórzany | PKR |
350 | 51979 | PRUGAR Jakub | 1994 | 2021-09-09 | 7054 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KTS Brzozów | PKR |
351 | 17356 | PRUGAR Grzegorz | 1972 | 2021-09-09 | 7053 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KTS Brzozów | PKR |
352 | 53144 | MOTYKA Paweł | 1988 | 2021-09-09 | 7052 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KS Nagórzany | PKR |
353 | 53508 | HAŁASOWSKI Bogdan | 1984 | 2021-09-09 | 7051 | GKS Górnik Grabownica | PKR | KTS Brzozów | PKR |
354 | 49613 | OSTROWSKI Artur | 2005 | 2021-09-09 | 7050 | UKS Sokół Żabno | MŁP | MKS TARNOVIA Tarnów | MŁP |
355 | 22531 | PŁOSZAJCZAK Daniel | 1990 | 2021-09-08 | 6993 | UKS Promień Krzywiń | WLP | GLKS ORLĘTA Czacz | WLP |
356 | 16619 | NOWAK Tomasz | 1979 | 2021-09-08 | 6992 | UKS Promień Krzywiń | WLP | GLKS ORLĘTA Czacz | WLP |
357 | 5705 | SOSZYŃSKI Tomasz | 1981 | 2021-09-08 | 6991 | UKS Promień Krzywiń | WLP | KS START Gostyń | WLP |
358 | 39921 | SOLIWODA Mariusz | 1970 | 2021-09-08 | 6959 | MKS Pułtusk | MAZ | MACOVIA Maków Mazow. | MAZ |
359 | 54628 | MAZURUK Mariusz | 1987 | 2021-09-08 | 6956 | MKS Pułtusk | MAZ | MACOVIA Maków Mazow. | MAZ |
360 | 34145 | KŁOSIŃSKI Adam | 1996 | 2021-09-08 | 6955 | MKS Pułtusk | MAZ | TĘCZA Budki Piaseckie | MAZ |
361 | 54925 | KŁOSIŃSKI Filip | 2007 | 2021-09-08 | 6945 | MKS Pułtusk | MAZ | TĘCZA Budki Piaseckie | MAZ |
362 | 47799 | WOJTYŃSKI Kamil | 1997 | 2021-09-08 | 6898 | HoReCup AICR Warszawa | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
363 | 46083 | NGUYEN Nhat Nam | 1982 | 2021-09-08 | 6847 | Kuźnia Stare Babice | MAZ | MUKS START Nadarzyn | MAZ |
364 | 6621 | PAŁASZEWSKI Marek | 1978 | 2021-09-08 | 6821 | UKS Orzeł Prusice | DŚL | ULKS ŻOK Żmigród | DŚL |
365 | 56376 | OLCZAK Mariusz | 1977 | 2021-09-08 | 6799 | Włókniarz Pabianice | ŁDZ | KS ENERGETYK Łódź | ŁDZ |
366 | 43311 | PRZYBYŁ Liliana | 2006 | 2021-09-08 | 6795 | KU AZS UE Wrocław | DŚL | ROKITA Brzeg Dolny | DŚL |
367 | 54451 | MURAWSKA Sandra | 2007 | 2021-09-08 | 6794 | KU AZS UE Wrocław | DŚL | UKS LIDER Milicz | DŚL |
368 | 20585 | MUCHA Łukasz | 1981 | 2021-09-08 | 6793 | KU AZS UE Wrocław | DŚL | UKS ORZEŁ Prusice | DŚL |
369 | 907 | GIRULSKI Robert | 1974 | 2021-09-08 | 6792 | KU AZS UE Wrocław | DŚL | VICTORIA Jelcz-Laskowice | DŚL |
370 | 21818 | WALENCKI Wojciech | 1993 | 2021-09-08 | 6772 | PKS Piast Poniec | WLP | KS POLONIA Śmigiel | WLP |
371 | 56030 | ŚMIŻEWSKA Monika | 1992 | 2021-09-08 | 6770 | PKS Piast Poniec | WLP | niestow. woj. WLP | WLP |
372 | 49721 | JAROS Ksawier | 2009 | 2021-09-08 | 6720 | TTS Trzemeszno | WLP | KS STELLA Gniezno | WLP |
373 | 48197 | JAROS Błażej | 2007 | 2021-09-08 | 6719 | TTS Trzemeszno | WLP | KS STELLA Gniezno | WLP |
374 | 4227 | KUNCE Ryszard | 1988 | 2021-09-08 | 6717 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | TG SOKÓŁ Zgierz | ŁDZ |
375 | 15013 | KULAWIŃSKI Michał | 1992 | 2021-09-08 | 6716 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | TG SOKÓŁ Zgierz | ŁDZ |
376 | 52031 | ZAPART Franciszek | 2009 | 2021-09-08 | 6715 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | KS ENERGETYK Łódź | ŁDZ |
377 | 53524 | LESIEWICZ Mateusz | 2009 | 2021-09-08 | 6714 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | KS ENERGETYK Łódź | ŁDZ |
378 | 42950 | GAJKOWSKI Mateusz | 1998 | 2021-09-08 | 6698 | LZS Sparta Grębocice | DŚL | UKS Golina Wielka | WLP |
379 | 28985 | KAWIAK Krystian | 1999 | 2021-09-08 | 6662 | EKS Mlexer Elbląg | WMZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda | WMZ |
380 | 32051 | CHRZĄSZCZ Wojciech | 2000 | 2021-09-08 | 6657 | EKS Mlexer Elbląg | WMZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda | WMZ |
381 | 29878 | KOLMAN Marcin | 1997 | 2021-09-08 | 6616 | LUKS Mańkowice | OPO | UKS SOKOLIK Niemodlin | OPO |
382 | 20017 | WALOWSKI Mateusz | 1995 | 2021-09-08 | 6605 | SKF MKTS Opalenica | WLP | KTS Jelenia Góra | DŚL |
383 | 37892 | ZGUCZYŃSKI Jakub | 2002 | 2021-09-08 | 6596 | KŚ AZS Lublin | LLS | SMS Włodawa | LLS |
384 | 44929 | MODRZEJEWSKI Szymon | 2001 | 2021-09-08 | 6594 | KŚ AZS Lublin | LLS | SMS Włodawa | LLS |
385 | 31812 | BAJKO Kamil | 1999 | 2021-09-08 | 6592 | KŚ AZS Lublin | LLS | SMS Włodawa | LLS |
386 | 42434 | MENDREK Michał | 1999 | 2021-09-08 | 6551 | IKTS Broń Radom | MAZ | LUKS Kowala | MAZ |
387 | 37817 | CZERNECKI Robert | 2003 | 2021-09-08 | 6533 | IKTS Broń Radom | MAZ | GKTS Wiązowna | MAZ |
388 | 46553 | SAŁAPATEK Tomasz | 2004 | 2021-09-08 | 6518 | Halniak Maków Podh. | MŁP | ULKS Lachowice | MŁP |
389 | 44139 | KUTEK Edyta | 2003 | 2021-09-08 | 6517 | Halniak Maków Podh. | MŁP | ULKS Lachowice | MŁP |
390 | 30882 | PAJĄCZKOWSKI Jarosław | 1962 | 2021-09-07 | 6484 | UKS Sportowa 1 Skoczów | ŚLS | TALENT Cieszyn | ŚLS |
391 | 26927 | CISOWSKI Paweł | 1990 | 2021-09-07 | 6460 | UKS Daniszyn | WLP | PKS PIAST Poniec | WLP |
392 | 50274 | TANDON Raghuveer | 2000 | 2021-09-07 | 6456 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | ATS Warszawa | MAZ |
393 | 28866 | LEWANDOWSKI Patryk | 1995 | 2021-09-07 | 6448 | UKS Żacy Okonek | WLP | STLA Szczecinek | ZPM |
394 | 50635 | POPRAWSKI Dariusz | 1974 | 2021-09-07 | 6444 | Tajfun Ostrów Wlkp. | WLP | ORZEŁ Wysocko Wielkie | WLP |
395 | 29067 | TROJANOWSKI Kamil | 1994 | 2021-09-07 | 6405 | KS Szczawa Szczawa | MŁP | KS START Nowy Sącz | MŁP |
396 | 29068 | TROJANOWSKI Adrian | 1997 | 2021-09-07 | 6404 | KS Szczawa Szczawa | MŁP | KS START Nowy Sącz | MŁP |
397 | 48598 | JANIKOWSKI Sławomir | 1984 | 2021-09-07 | 6397 | KS Szczawa Szczawa | MŁP | LKS ORZEŁ Wojnarowa | MŁP |
398 | 38099 | ŻOŁĄDEK Dariusz | 1972 | 2021-09-07 | 6351 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
399 | 54576 | WROŃSKI Leszek | 1983 | 2021-09-07 | 6350 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
400 | 12934 | SZOSTAK Michał | 1986 | 2021-09-07 | 6349 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
401 | 54577 | STEFAŃSKI Artur | 1985 | 2021-09-07 | 6348 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
402 | 47268 | ROKITA Gracjan | 1989 | 2021-09-07 | 6347 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
403 | 40327 | PACEK Zbigniew | 1962 | 2021-09-07 | 6346 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
404 | 52197 | MIJAS Sylwia | 1980 | 2021-09-07 | 6345 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
405 | 53678 | MIERZYŃSKI Paweł | 1978 | 2021-09-07 | 6344 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
406 | 36428 | MIDURA Marek | 1962 | 2021-09-07 | 6343 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
407 | 54578 | MAZURKIEWICZ Konrad | 1989 | 2021-09-07 | 6342 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
408 | 55483 | MATLIŃSKA Katarzyna | 1977 | 2021-09-07 | 6341 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
409 | 47266 | LEFEK Sylwester | 1968 | 2021-09-07 | 6340 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
410 | 54709 | GRUDNICKI Marcin | 1988 | 2021-09-07 | 6339 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
411 | 36429 | DRABIK Mirosław | 1958 | 2021-09-07 | 6338 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
412 | 24444 | BUĆKO Damian | 1992 | 2021-09-07 | 6337 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
413 | 48082 | BOGUTA Michał | 1985 | 2021-09-07 | 6336 | KTS Skarżysko-Kamienna | ŚWI | SKF DK Skarżysko-Kam. | ŚWI |
414 | 43380 | KAŹMIERCZAK Michał | 2008 | 2021-09-07 | 6313 | KS Polonia Śmigiel | WLP | SKF MKTS Opalenica | WLP |
415 | 54473 | FRONCZAK Witold | 2009 | 2021-09-07 | 6302 | KTS Nowy Dwór Maz. | MAZ | GUKS ORZEŁ Siedlin | MAZ |
416 | 35133 | ZIEMIAŃSKI Wiktor | 1997 | 2021-09-07 | 6271 | SRS Łomna | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
417 | 44218 | GAŁECKI Paweł | 1989 | 2021-09-07 | 6244 | SRS Łomna | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
418 | 18176 | KRAJEWSKA Marta | 1995 | 2021-09-07 | 6199 | LUKS Straszyn | POM | MRKS Gdańsk | POM |
419 | 56944 | SZTANDERSKI Maciej | 2007 | 2021-09-07 | 6193 | UKS Sportowa 1 Skoczów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
420 | 56945 | KOCIERZ Mariusz | 2003 | 2021-09-07 | 6190 | UKS Sportowa 1 Skoczów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
421 | 27228 | SOWA Bartosz | 1994 | 2021-09-07 | 6189 | AZS UŚ Katowice | ŚLS | SIEMACHA Kraków | MŁP |
422 | 4844 | PIĘCIAK Łukasz | 1983 | 2021-09-07 | 6188 | AZS UŚ Katowice | ŚLS | AKS Mikołów | ŚLS |
423 | 43233 | WĄTOR Oliwia | 2006 | 2021-09-07 | 6178 | Politechnika Rzeszów | PKR | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
424 | 50716 | ROGALA Rafał | 2006 | 2021-09-07 | 6172 | Politechnika Rzeszów | PKR | niestow. woj. PKR | PKR |
425 | 50715 | ROGALA Anna | 2010 | 2021-09-07 | 6171 | Politechnika Rzeszów | PKR | niestow. woj. PKR | PKR |
426 | 55444 | PORĘBA Małgorzata | 2012 | 2021-09-07 | 6170 | Politechnika Rzeszów | PKR | UKS Wielopole | PKR |
427 | 46893 | FRĄCZEK Michał | 2008 | 2021-09-07 | 6158 | Politechnika Rzeszów | PKR | ATS BINGO Ropczyce | PKR |
428 | 36955 | LILIEN Aleksander | 2002 | 2021-09-07 | 6139 | Politechnika Rzeszów | PKR | DĄBROWIAK Dąbr. Górn. | ŚLS |
429 | 51018 | ZAWADZKA Julia | 2008 | 2021-09-07 | 6131 | KS Kłodawka | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
430 | 9173 | WRZOSEK Andrzej | 1972 | 2021-09-07 | 6099 | KS Legion Skierniewice | ŁDZ | LKS OMEGA Kleszczów | ŁDZ |
431 | 24699 | MOJKA Piotr | 1994 | 2021-09-07 | 6094 | UKS Juvenia Półczno | POM | KRAJNA Sępólno Kraj. | KPM |
432 | 5268 | BRIEGER Michał | 1983 | 2021-09-07 | 6090 | UKS Juvenia Półczno | POM | KRAJNA Sępólno Kraj. | KPM |
433 | 37871 | WŁODARCZYK Tomasz | 1992 | 2021-09-07 | 6084 | KS Cisowianka Drzewce | LLS | MLKS Wola Sernicka | LLS |
434 | 37906 | PĘKALA Kacper | 1999 | 2021-09-07 | 6083 | KS Cisowianka Drzewce | LLS | KTS TOPSPIN Kurów | LLS |
435 | 9959 | GOŁĘBIOWSKI Kamil | 1987 | 2021-09-07 | 6082 | KS Cisowianka Drzewce | LLS | KTS TOPSPIN Kurów | LLS |
436 | 15978 | GAWIDZIEL Leszek | 1968 | 2021-09-07 | 6081 | KS Cisowianka Drzewce | LLS | KTS TOPSPIN Kurów | LLS |
437 | 35637 | BOCIAN Piotr | 1993 | 2021-09-07 | 6080 | KS Cisowianka Drzewce | LLS | MLKS Wola Sernicka | LLS |
438 | 3792 | BEDNAREK Krzysztof | 1981 | 2021-09-07 | 6072 | GLKS Szczerców | ŁDZ | ULKS KUSY Łobudzice | ŁDZ |
439 | 31010 | WOŹNIAK Jakub | 2001 | 2021-09-07 | 6071 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | UKTS SOKÓŁ Orzesze | ŚLS |
440 | 1189 | PRUS-STROWSKI Karol | 1986 | 2021-09-07 | 6070 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | START Zduńska Wola | ŁDZ |
441 | 29709 | KLESZCZ Krzesimir | 1995 | 2021-09-07 | 6069 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | LZS Kujakowice | OPO |
442 | 26393 | DZIDA Karol | 1995 | 2021-09-07 | 6068 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | PRS FAIRPLAYCE Poznań | WLP |
443 | 31912 | CHUDY Marcin | 1996 | 2021-09-07 | 6067 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | DŻENTELMENI Poznań | WLP |
444 | 3370 | SZRAMOWSKI Krystian | 1982 | 2021-09-07 | 6066 | KS Gotyk Toruń | KPM | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
445 | 30292 | STYPKA Filip | 2001 | 2021-09-07 | 6065 | KS Gotyk Toruń | KPM | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
446 | 952 | NADROWSKI Robert | 1975 | 2021-09-07 | 6064 | KS Gotyk Toruń | KPM | SZANIEC Świecie n/Osą | KPM |
447 | 10244 | GUSS Sebastian | 1993 | 2021-09-07 | 6063 | GKTS Krajna Złotów | WLP | MKTS SPARTA Złotów | WLP |
448 | 18814 | KOŁECKI Wojciech | 1989 | 2021-09-07 | 6054 | KS Sparta Nakło | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
449 | 46940 | KMIECIK Zuzanna | 2009 | 2021-09-07 | 6051 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | TOP-SPIN Szczecin | ZPM |
450 | 28859 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1972 | 2021-09-07 | 6047 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | UKS CHAMPION Police | ZPM |
451 | 40947 | WAJDA Dawid | 1993 | 2021-09-07 | 6046 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | VISONEX Wierzbięcin | ZPM |
452 | 28576 | STADNIK Maciej | 1995 | 2021-09-07 | 6044 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | UKST VICTORIA Chojna | ZPM |
453 | 18344 | MOSKWA Martyna | 1994 | 2021-09-07 | 6034 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | PRS FAIRPLAYCE Poznań | WLP |
454 | 50001 | MOLIŃSKI Grzegorz | 1989 | 2021-09-07 | 6033 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | UKST VICTORIA Chojna | ZPM |
455 | 35317 | KOSIŃSKI Dawid | 2001 | 2021-09-07 | 6030 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | CHROBRY Międzyzdroje | ZPM |
456 | 42072 | KMIECIK Karin | 1976 | 2021-09-07 | 6029 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | TOP-SPIN Szczecin | ZPM |
457 | 21347 | DOBROWOLAŃSKI Bartosz | 1992 | 2021-09-07 | 6028 | Griffins Spin Szczecin | ZPM | VISONEX Wierzbięcin | ZPM |
458 | 45644 | GROCHOWSKI Dominik | 2004 | 2021-09-07 | 6023 | UKS OSiR Brodnica | KPM | GKS ORZEŁ Zbiczno | KPM |
459 | 35309 | CIEMIECKI Andrzej | 1970 | 2021-09-07 | 6006 | UKS OSiR Brodnica | KPM | WICHER Gwiździny | WMZ |
460 | 2581 | PLACEK Wojciech | 1984 | 2021-09-07 | 6001 | KS Legion Skierniewice | ŁDZ | UKS Maków | ŁDZ |
461 | 17501 | MARKOWSKI Michał | 1987 | 2021-09-07 | 5999 | KS Legion Skierniewice | ŁDZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
462 | 18376 | KOTYL Krzysztof | 1990 | 2021-09-06 | 5978 | ULKS Ciechów | DŚL | VICTORIA Jelcz-Laskowice | DŚL |
463 | 3174 | BOROWIAK Daniel | 1971 | 2021-09-06 | 5973 | ULKS Ciechów | DŚL | UKS ORZEŁ Prusice | DŚL |
464 | 47215 | MIKA Małgorzata | 1980 | 2021-09-06 | 5969 | KTSK GOSRiT Luzino | POM | MAŁE TRÓJMIASTO Rumia | POM |
465 | 7044 | BIAŁK Dariusz | 1979 | 2021-09-06 | 5968 | KTSK GOSRiT Luzino | POM | MAŁE TRÓJMIASTO Rumia | POM |
466 | 45708 | MADEJ Zuzanna | 2004 | 2021-09-06 | 5956 | Dekorglass Działdowo | WMZ | OTSK Ostróda | WMZ |
467 | 45709 | MADEJ Zofia | 2007 | 2021-09-06 | 5955 | Dekorglass Działdowo | WMZ | OTSK Ostróda | WMZ |
468 | 30814 | ŚWITALSKI Jacek | 1997 | 2021-09-06 | 5943 | KS AZS UWM Olsztyn | WMZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda | WMZ |
469 | 528 | SZADKOWSKA Klaudia | 1982 | 2021-09-06 | 5942 | KS AZS UWM Olsztyn | WMZ | OTSK Ostróda | WMZ |
470 | 10668 | STRYGUN Tomasz | 1987 | 2021-09-06 | 5941 | KS AZS UWM Olsztyn | WMZ | KS SPÓJNIA Warszawa | MAZ |
471 | 4892 | MANTERYS Paweł | 1988 | 2021-09-06 | 5927 | Beniaminek Starogard Gd. | POM | UKS TENISISTA Rudno | POM |
472 | 54346 | BUKOWSKA Magdalena | 2000 | 2021-09-06 | 5926 | Beniaminek Starogard Gd. | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
473 | 9288 | KOSTYSZAK Stanisław | 1966 | 2021-09-06 | 5832 | KS Olimpijczyk Łagów | LBU | POSTOMIA Sulęcin-Kołczyn | LBU |
474 | 11787 | KASZUBA Grzegorz | 1973 | 2021-09-06 | 5831 | KS Olimpijczyk Łagów | LBU | STS Słubice | LBU |
475 | 12743 | CYBULSKI Zbigniew | 1959 | 2021-09-06 | 5830 | KS Olimpijczyk Łagów | LBU | STS Słubice | LBU |
476 | 30871 | STAŃCZUK Mateusz | 2001 | 2021-09-06 | 5729 | Pełcz Górki Noteckie | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
477 | 1194 | PURAT Grzegorz | 1984 | 2021-09-06 | 5728 | Pełcz Górki Noteckie | LBU | BOCIAN Słońsk-Kołczyn | LBU |
478 | 34992 | CHOJNACKI Rafał | 1977 | 2021-09-06 | 5720 | Pełcz Górki Noteckie | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
479 | 52740 | FURMAŃSKI Robert | 1972 | 2021-09-06 | 5719 | MKS Tarnovia Tarnów | MŁP | MOSIR Tuchów | MŁP |
480 | 2779 | PRUDEL Leszek | 1976 | 2021-09-06 | 5714 | KS Bojanów | ŚLS | KTS LEW Głubczyce | OPO |
481 | 50152 | DURDA Michał | 2008 | 2021-09-06 | 5680 | LZS Żywocice | OPO | KTS LEW Głubczyce | OPO |
482 | 3562 | ŁUKASZEWSKI Krystian | 1987 | 2021-09-06 | 5621 | Szaniec Świecie n. Osą | KPM | RLKTS OCHMAN Raszków | WLP |
483 | 1215 | GOSTÓŁ Michał | 1987 | 2021-09-06 | 5619 | Szaniec Świecie n. Osą | KPM | GZLZS Lubawa | WMZ |
484 | 17579 | CICHOCKI Aleksander | 1976 | 2021-09-06 | 5616 | Szaniec Świecie n. Osą | KPM | UKS TENISISTA Rudno | POM |
485 | 52348 | BROŻA Łukasz | 1995 | 2021-09-06 | 5614 | Szaniec Świecie n. Osą | KPM | LKS PIAST Łasin | KPM |
486 | 21600 | KREFT Damian | 1996 | 2021-09-06 | 5580 | GMKS Strzelec Frysztak | PKR | ORLICZ 1924 Suchedniów | ŚWI |
487 | 36314 | CHŁODNICKI Piotr | 2002 | 2021-09-06 | 5573 | GMKS Strzelec Frysztak | PKR | ZKS Zielona Góra | LBU |
488 | 42655 | TOBOŁA Mariusz | 1971 | 2021-09-06 | 5544 | KTS Grześkowiak Kórnik | WLP | UKS RADZEVIA Radzewo | WLP |
489 | 35920 | SZYMANKIEWICZ Jakub | 1998 | 2021-09-06 | 5543 | KTS Grześkowiak Kórnik | WLP | UKS RADZEVIA Radzewo | WLP |
490 | 4829 | RODZIEWICZ Sławomir | 1985 | 2021-09-06 | 5542 | KTS Grześkowiak Kórnik | WLP | SKTS RATAJE 50 Poznań | WLP |
491 | 50116 | GRZEŚKOWIAK Marcin | 1977 | 2021-09-06 | 5541 | KTS Grześkowiak Kórnik | WLP | UKS RADZEVIA Radzewo | WLP |
492 | 41947 | CYBIŃSKI Krzysztof | 1971 | 2021-09-06 | 5540 | KTS Grześkowiak Kórnik | WLP | SKTS RATAJE 50 Poznań | WLP |
493 | 57054 | URBAŃCZAK Krzysztof | 1973 | 2021-09-04 | 5525 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
494 | 57056 | URBAŃCZAK Andrzej | 2003 | 2021-09-04 | 5524 | Gildia TS Wiry | WLP | LKTS Luboń | WLP |
495 | 38022 | ZIELIŃSKA Maja | 2001 | 2021-09-04 | 5517 | PRS Fairplayce Poznań | WLP | LKTS Luboń | WLP |
496 | 40819 | GIZIŃSKI Adrian | 1992 | 2021-09-04 | 5500 | PRS Fairplayce Poznań | WLP | JEZIORAK Międzychód | WLP |
497 | 56124 | RESZELSKI Leon | 2012 | 2021-09-04 | 5490 | PRS Fairplayce Poznań | WLP | DŻENTELMENI Poznań | WLP |
498 | 44578 | WAROWNA Maja | 2008 | 2021-09-04 | 5477 | STS Rebel Łaskarzew | MAZ | UKS DYNAMO Gózd | LLS |
499 | 44363 | RYBACKA Amelia | 2007 | 2021-09-04 | 5475 | STS Rebel Łaskarzew | MAZ | niestow. woj. MAZ | MAZ |
500 | 45704 | BOROWIAK Filip | 2006 | 2021-09-04 | 5450 | CKS Helios Czempiń | WLP | LKTS Luboń | WLP |
501 | 18608 | ZIELIŃSKA Anna Monika | 1992 | 2021-09-03 | 5418 | UKS ATS Białystok | PDL | KU AZS PWSIP Łomża | PDL |
502 | 26440 | NAWROCKA Klaudia | 1997 | 2021-09-03 | 5413 | UKS ATS Białystok | PDL | KS GALAXY Białystok | PDL |
503 | 10863 | DOBROWOLSKI Maciej | 1975 | 2021-09-03 | 5407 | UKS ATS Białystok | PDL | KU AZS PWSIP Łomża | PDL |
504 | 57386 | PAWŁOWSKI Sławomir | 1972 | 2021-09-03 | 5357 | GKS Orzeł Zbiczno | KPM | UKS OSIR Brodnica | KPM |
505 | 49658 | STEC Oliwier | 2007 | 2021-09-03 | 5281 | TG Sokół Gniewkowo | KPM | MLKS PIAST Kruszwica | KPM |
506 | 49657 | STEC Dariusz | 1976 | 2021-09-03 | 5277 | TG Sokół Gniewkowo | KPM | MLKS PIAST Kruszwica | KPM |
507 | 55880 | KNOP Kamil | 2007 | 2021-09-03 | 5259 | MRKS Gdańsk | POM | LUKS Straszyn | POM |
508 | 46177 | BIAŁK Karolina | 2009 | 2021-09-03 | 5251 | MRKS Gdańsk | POM | MAŁE TRÓJMIASTO Rumia | POM |
509 | 3021 | GARDYNIK Ernest | 1977 | 2021-09-03 | 5242 | MRKS Gdańsk | POM | KUKS REMUS Kościerzyna | POM |
510 | 21928 | RYBAK Damian | 1995 | 2021-09-03 | 5237 | LKS Biała Rawska | ŁDZ | DWÓJKA Rawa Mazowiecka | ŁDZ |
511 | 35941 | MIRKOWSKI Wiktor | 2003 | 2021-09-03 | 5231 | LKS Biała Rawska | ŁDZ | DWÓJKA Rawa Mazowiecka | ŁDZ |
512 | 47223 | MATONIA Filip | 2009 | 2021-09-03 | 5102 | UKS Huragan Sosnowiec | ŚLS | SIEM. Siemianowice Ś. | ŚLS |
513 | 46277 | MAŁYSIAK Ryszard | 1981 | 2021-09-03 | 5089 | Olimpijczyk Gilowice | ŚLS | MEBLE ANDERS Żywiec | ŚLS |
514 | 27336 | SZAFRAN Grzegorz | 1992 | 2021-09-03 | 5084 | KTS Wola Komborska | PKR | KTS Krościenko Wyżne | PKR |
515 | 17346 | CISOWSKI Grzegorz | 1987 | 2021-09-03 | 5078 | KTS Wola Komborska | PKR | OLIMP Łęki Dukielskie | PKR |
516 | 30465 | WOŁOWIECKI Robert | 1998 | 2021-09-03 | 5075 | ISS Start Wejherowo | POM | UKS JUVENIA Półczno | POM |
517 | 22391 | LANGE Mateusz | 1988 | 2021-09-03 | 5068 | ISS Start Wejherowo | POM | niestow. woj. POM | POM |
518 | 54196 | ŻMUD Dawid | 1993 | 2021-09-03 | 5063 | LZS Start Czelatyce | PKR | FAIR PLAY Szówsko | PKR |
519 | 4906 | RUCHOMSKI Łukasz | 1979 | 2021-09-03 | 5062 | LZS Start Czelatyce | PKR | LKS STRAŻAK Sośnica | PKR |
520 | 54195 | BAŁA Mateusz | 1990 | 2021-09-03 | 5059 | LZS Start Czelatyce | PKR | FAIR PLAY Szówsko | PKR |
521 | 39429 | WĄCHNICKI Leszek | 1974 | 2021-09-03 | 5055 | Technik Świdwin | ZPM | ZTTS Złocieniec | ZPM |
522 | 49127 | LISEK Konrad | 2006 | 2021-09-03 | 5043 | Technik Świdwin | ZPM | ZKS Zielona Góra | LBU |
523 | 57212 | WIERZBICKI Michał | 1986 | 2021-09-03 | 4942 | WKSN Świt Wrocław | DŚL | LKS ORZEŁ Lizawice | DŚL |
524 | 48571 | ZAJĄC Piotr | 1988 | 2021-09-03 | 4926 | LKS Strażak Bratkówka | PKR | UKS SPIN Jasło | PKR |
525 | 40062 | MIKA Bartosz | 1998 | 2021-09-03 | 4920 | LKS Strażak Bratkówka | PKR | UKS KĘPA Dębica | PKR |
526 | 36013 | CZAJKA Kamil | 1997 | 2021-09-03 | 4913 | LKS Strażak Bratkówka | PKR | UKS CEBULKA Warzyce | PKR |
527 | 3769 | LACH Marcin | 1977 | 2021-09-03 | 4895 | GLKS Gruta Mełno | KPM | KUKS REMUS Kościerzyna | POM |
528 | 42673 | RUDZKI Mikołaj | 2005 | 2021-09-03 | 4871 | Wielkopolska Komorniki | WLP | DŻENTELMENI Poznań | WLP |
529 | 48564 | ADAMUS Kacper | 2005 | 2021-09-03 | 4869 | UKS MOS Opole | OPO | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
530 | 247 | PUSZKARIOW Konstantyn | 1968 | 2021-09-03 | 4831 | LUKS Skrzyszów | MŁP | UKS Olesno | MŁP |
531 | 38722 | KANTOR Jan | 1987 | 2021-09-03 | 4826 | LUKS Skrzyszów | MŁP | MKS RADOŚĆ Gorlice | MŁP |
532 | 650 | FLAUMENHAFT Jacek | 1976 | 2021-09-03 | 4822 | LUKS Skrzyszów | MŁP | KSTS Krosno | PKR |
533 | 55281 | SARAD Kamil | 2005 | 2021-09-03 | 4815 | LUKS Skrzyszów | MŁP | KRÓLEWSKI Biecz | MŁP |
534 | 797 | PRĄDZINSKI Marek | 1974 | 2021-09-03 | 4803 | UKS Tęcza Łupawa | POM | LKS POGOŃ Lębork | POM |
535 | 8464 | PLACEK Jakub | 1991 | 2021-09-03 | 4781 | UMKS Księżak Łowicz | ŁDZ | UKS Maków | ŁDZ |
536 | 49294 | RATAJCZAK Zofia | 2011 | 2021-09-03 | 4757 | ŻTMS Baszta | KPM | BOSIR ULKS Barcin | KPM |
537 | 48458 | RATAJCZAK Julia | 2010 | 2021-09-03 | 4756 | ŻTMS Baszta | KPM | BOSIR ULKS Barcin | KPM |
538 | 49291 | RATAJCZAK Marcin | 1974 | 2021-09-03 | 4748 | ŻTMS Baszta | KPM | BOSIR ULKS Barcin | KPM |
539 | 18979 | BAJOR Patryk | 1995 | 2021-09-03 | 4743 | KS AZS AWF Wrocław | DŚL | UKS GOSDIM Turawa | OPO |
540 | 45042 | SYWAŁA Dawid | 2000 | 2021-09-03 | 4734 | KS Podwawelski Kraków | MŁP | LKS ORZEŁ Wojnarowa | MŁP |
541 | 40989 | BOLEK Łukasz | 1997 | 2021-09-03 | 4725 | KS Podwawelski Kraków | MŁP | SIEMACHA Kraków | MŁP |
542 | 38760 | TKOCZ Julia | 2005 | 2021-09-03 | 4717 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
543 | 41363 | WIĘCŁAWSKA Kinga | 2004 | 2021-09-03 | 4716 | ULKS Kusy Łobudzice | ŁDZ | UMLKS Radomsko | ŁDZ |
544 | 58973 | SKOWROŃSKA Izabela | 2011 | 2021-09-03 | 4701 | KS Nowa Era Toruń | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
545 | 49554 | KOWALSKI Piotr | 2006 | 2021-09-03 | 4700 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
546 | 47144 | KĘSIK Gracjan | 2006 | 2021-09-03 | 4699 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
547 | 19563 | MLECZKO Bartłomiej | 1994 | 2021-09-03 | 4685 | MKS Skawa Wadowice | MŁP | LUKS Skrzyszów | MŁP |
548 | 25299 | KNYSZEWSKA Paulina | 1997 | 2021-09-03 | 4666 | Chrobry Międzyzdroje | ZPM | ENERGA KTS Toruń | KPM |
549 | 541 | SOBEL Artur | 1981 | 2021-09-02 | 4609 | ULKTS Pszczyna | ŚLS | RKS CUKROWNIK Chybie | ŚLS |
550 | 15242 | LEWCZUK Mirosław | 1959 | 2021-09-02 | 4577 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | LUKS Węgierska Górka | ŚLS |
551 | 13578 | WASYLEWICZ Jacek | 1975 | 2021-09-02 | 4574 | LUKS Burza Rogi | PKR | UKS ISKRA Iskrzynia | PKR |
552 | 41568 | MICHALIK Jerzy | 1970 | 2021-09-02 | 4558 | GLKS Lot Konopiska | ŚLS | GROM-ZŁOTA D. Poczesna | ŚLS |
553 | 48246 | SŁUPSKA Malwina | 2008 | 2021-09-02 | 4545 | LUKS Chełmno | KPM | ŚKTS Świecie | KPM |
554 | 251 | MARCINOWSKI Krzysztof | 1973 | 2021-09-02 | 4544 | ŁNS Jarosław | PKR | UKS Olesno | MŁP |
555 | 8045 | CZERNIK Mateusz | 1989 | 2021-09-02 | 4541 | ŁNS Jarosław | PKR | DĄBROWIAK Dąbr. Górn. | ŚLS |
556 | 54297 | ANGELAKIS Konstantinos | 1997 | 2021-09-02 | 4540 | ŁNS Jarosław | PKR | AUKS TREFL Zamość | LLS |
557 | 45974 | ZAWADA Radosław | 2005 | 2021-09-02 | 4528 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
558 | 52366 | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 2005 | 2021-09-02 | 4527 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
559 | 54100 | WANTOCH-REKOWSKI Jakub | 2007 | 2021-09-02 | 4526 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
560 | 52365 | SZYMAŃSKI Szymon | 2005 | 2021-09-02 | 4525 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
561 | 49829 | SZELIGA Karol | 2005 | 2021-09-02 | 4524 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
562 | 50735 | ŁYŻWA Szymon | 2004 | 2021-09-02 | 4523 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
563 | 46766 | KORNECKI Arkadiusz | 2007 | 2021-09-02 | 4521 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
564 | 46054 | BOREK Arkadiusz | 2004 | 2021-09-02 | 4519 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | ULKS ŚLĘŻA Wiry | DŚL |
565 | 54864 | ULIASZ Przemysław | 1980 | 2021-09-02 | 4518 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
566 | 54863 | SZYMAŃSKI Paweł | 1987 | 2021-09-02 | 4517 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
567 | 54860 | SZUMIEŁ Damian | 1977 | 2021-09-02 | 4516 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
568 | 55605 | KURZYP Krzysztof | 1990 | 2021-09-02 | 4515 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
569 | 54861 | KUBACKI Łukasz | 1988 | 2021-09-02 | 4514 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
570 | 54862 | DOJNIKOWSKI Roman | 1966 | 2021-09-02 | 4512 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
571 | 27091 | CHAWLUK Michał | 1991 | 2021-09-02 | 4511 | Topspin Dzierżoniów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
572 | 13770 | KUSIŃSKA Klaudia | 1993 | 2021-09-02 | 4498 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | AUKS TREFL Zamość | LLS |
573 | 37932 | ZOCHNIAK Jakub | 2002 | 2021-09-02 | 4496 | GUKS Gorzkowice | ŁDZ | START Zduńska Wola | ŁDZ |
574 | 49780 | KOWALSKA Wiktoria | 2007 | 2021-09-02 | 4437 | Dekorglass Działdowo | WMZ | MLUKS ORLIK Kcynia | KPM |
575 | 49781 | KOWALSKA Julia | 2009 | 2021-09-02 | 4436 | Dekorglass Działdowo | WMZ | MLUKS ORLIK Kcynia | KPM |
576 | 19063 | WALENCKI Michał | 1991 | 2021-09-02 | 4391 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | KS POLONIA Śmigiel | WLP |
577 | 30452 | JURKIEWICZ Bartosz | 1996 | 2021-09-02 | 4299 | MLKS Sudety Międzylesie | DŚL | ORLĘTA Krosnowice | DŚL |
578 | 35757 | BARANOWSKI Jakub | 2000 | 2021-09-02 | 4228 | Warmia Lidzbark Warm. | WMZ | ULKS Moszczenica | ŁDZ |
579 | 53677 | BARGIEL Sebastian | 1971 | 2021-09-02 | 4055 | MKS Nysa Kłodzko | DŚL | UKS IMPULS Kłodzko | DŚL |
580 | 24180 | DYNIAK Ryszard | 1958 | 2021-09-02 | 3998 | LKS Omega Kleszczów | ŁDZ | MLUX Piotrków Tryb. | ŁDZ |
581 | 44586 | GOSZCZYŃSKI Piotr | 2006 | 2021-09-02 | 3977 | KS Sygnał Lublin | LLS | HEKSA Niedrzwica Duża | LLS |
582 | 34315 | BISKUP Piotr | 1967 | 2021-09-02 | 3929 | LKS Wilki Wilcza | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
583 | 47315 | ZAWIASA Oliwia | 2002 | 2021-09-02 | 3913 | UKS Chrobry Gizałki | WLP | TARCH. Tarchały Wlk. | WLP |
584 | 34442 | KOPYTEK Adam | 1994 | 2021-09-02 | 3908 | UKS Chrobry Gizałki | WLP | TARCH. Tarchały Wlk. | WLP |
585 | 22888 | BULA Marcin | 1982 | 2021-09-02 | 3890 | GOKSiBP Dobrodzień | OPO | KTS MOKSIR Zawadzkie | OPO |
586 | 10444 | DUBIK Mateusz | 1992 | 2021-09-02 | 3871 | UKS Impuls Kłodzko | DŚL | BSTS Bystrzyca Kłodzka | DŚL |
587 | 40061 | PIEKARCZYK Michał | 2004 | 2021-09-02 | 3826 | LKS Victoria Nidek | MŁP | MKS SKAWA Wadowice | MŁP |
588 | 24652 | PAWLAS Przemysław | 1980 | 2021-09-02 | 3805 | UKS Niemce | LLS | MKS STS Lubartów | LLS |
589 | 48946 | KAWKA Maciej | 1974 | 2021-09-02 | 3789 | KS Start Nowy Sącz | MŁP | LKS ORZEŁ Wojnarowa | MŁP |
590 | 43003 | MACIĄG Dominik | 2003 | 2021-09-02 | 3774 | KS CKFiS Bełżyce | LLS | HEKSA Niedrzwica Duża | LLS |
591 | 30651 | ŚLIWIŃSKI Karol | 1998 | 2021-09-02 | 3773 | Siemacha Kraków | MŁP | OLIMP Łęki Dukielskie | PKR |
592 | 48831 | KUŹNIAR Antoni | 2007 | 2021-09-02 | 3772 | Siemacha Kraków | MŁP | PKS PORTA Kraków | MŁP |
593 | 58379 | NOWACZYK Grzegorz | 1966 | 2021-09-02 | 3765 | Power Zone Krynica Mor. | POM | LKS MLEXER Elbląg | WMZ |
594 | 31977 | CHRABĄSZCZ Aleksandra | 1998 | 2021-09-02 | 3757 | UKS Sokół Żabno | MŁP | UKS Olesno | MŁP |
595 | 46928 | MEISSNER Karol | 1983 | 2021-09-02 | 3692 | BSTS Bystrzyca Kłodzka | DŚL | LECHIA Ołdrzychowice Kł. | DŚL |
596 | 54907 | KNIAZIOWSKI Stanisław | 2006 | 2021-09-02 | 3603 | KS Spójnia Warszawa | MAZ | ATS Warszawa | MAZ |
597 | 8074 | NIEDZIELSKI Mateusz | 1991 | 2021-09-02 | 3585 | KS Spójnia Warszawa | MAZ | KS LIMA Pruszków | MAZ |
598 | 4214 | ŁUCZAJ Marek | 1981 | 2021-09-02 | 3583 | KS Spójnia Warszawa | MAZ | GUKS ORZEŁ Siedlin | MAZ |
599 | 24806 | DĄBROWSKI Igor | 1993 | 2021-09-02 | 3568 | KS Naprzód Borucin | ŚLS | TTS POLONIA Bytom | ŚLS |
600 | 55866 | GALA Stanisław | 1978 | 2021-09-02 | 3566 | Victoria Spytkowice | MŁP | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
601 | 835 | BODNAR Marcin | 1973 | 2021-09-02 | 3565 | Victoria Spytkowice | MŁP | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
602 | 6788 | JURKOWSKI Piotr | 1978 | 2021-09-02 | 3535 | LUKS Lipie | MŁP | LKS ORZEŁ Wojnarowa | MŁP |
603 | 46146 | WILLE Laura | 2008 | 2021-09-02 | 3450 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | UKS RETURN Piaseczno | MAZ |
604 | 46145 | WILLE Juliusz | 2008 | 2021-09-02 | 3449 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | ATS BINGO Ropczyce | PKR |
605 | 55334 | ZARĘBA Bartosz | 2009 | 2021-09-02 | 3433 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
606 | 54986 | STRÓJWĄS Jakub | 2008 | 2021-09-02 | 3432 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
607 | 54985 | MAŁOTA Rafał | 2009 | 2021-09-02 | 3431 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
608 | 55335 | KADŁUBOWSKI Jan | 2007 | 2021-09-02 | 3430 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
609 | 55336 | KADŁUBOWSKI Jakub | 2011 | 2021-09-02 | 3429 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
610 | 52353 | GĄSIOROWSKI Adam | 2008 | 2021-09-02 | 3427 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
611 | 11575 | TOMASZUK Kamil | 1992 | 2021-09-02 | 3404 | KS Gotyk Toruń | KPM | KS ATS Stargard | ZPM |
612 | 467 | SKUBISZEWSKI Witold | 1975 | 2021-09-02 | 3398 | KUKS Remus Kościerzyna | POM | KTS Nowy Dwór Mazow. | MAZ |
613 | 330 | MICHNA Paweł | 1979 | 2021-09-02 | 3395 | KUKS Remus Kościerzyna | POM | UKS LIS Sierakowice | POM |
614 | 10126 | WITKOWSKI Antoni | 1994 | 2021-09-02 | 3384 | KS Polonia Kielce | ŚWI | KTS Nowy Dwór Mazow. | MAZ |
615 | 294 | SUCH Bartosz | 1983 | 2021-09-02 | 3383 | KS Polonia Kielce | ŚWI | POLITECHNIKA Rzeszów | PKR |
616 | 29921 | NOWAK Jakub | 2001 | 2021-09-01 | 3305 | UKS Energia Siewierz | ŚLS | UNIWER. ŚL. Katowice | ŚLS |
617 | 32563 | ZAKRZYŃSKI Dominik | 1999 | 2021-09-01 | 3302 | TKKF Dobczyce | MŁP | UKS ZARABIE Myślenice | MŁP |
618 | 46737 | GDULA Adam | 1977 | 2021-09-01 | 3301 | TKKF Dobczyce | MŁP | UKS ZARABIE Myślenice | MŁP |
619 | 52354 | OLEKSA Kacper | 2008 | 2021-09-01 | 3297 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
620 | 51684 | BULIŃSKI Sebastian | 2008 | 2021-09-01 | 3296 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
621 | 51687 | SALETNIK Jakub | 2008 | 2021-09-01 | 3295 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
622 | 51686 | PŁAWIŃSKI Natan | 2008 | 2021-09-01 | 3294 | Miasto Soli Wieliczka | MŁP | SOLNE MIASTO Wieliczka | MŁP |
623 | 43875 | BARTKIEWICZ Julia | 2007 | 2021-09-01 | 3291 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
624 | 56744 | SZCZUROWSKI Adam | 2009 | 2021-09-01 | 3271 | KS Ogniwo Chełm | LLS | KŁODNICA Kędzierzyn-K. | OPO |
625 | 3600 | SUCHECKI Wacław | 1968 | 2021-09-01 | 3269 | UKTS Sokół Orzesze | ŚLS | KTS Gliwice | ŚLS |
626 | 2427 | IWANIUCH Rafał | 1987 | 2021-08-31 | 3206 | UKS MOSiR Dukla | PKR | GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. | PKR |
627 | 17410 | LEŚNICKA-NOWAK Aleksandra | 1994 | 2021-08-31 | 3118 | LKTS Luboń | WLP | KS STELLA Gniezno | WLP |
628 | 43148 | SERAFIN Wiktoria | 2005 | 2021-08-31 | 3111 | LKTS Luboń | WLP | IKTS BROŃ Radom | MAZ |
629 | 51103 | GNIZA Paweł | 2008 | 2021-08-31 | 3105 | LKTS Luboń | WLP | PRS FAIRPLAYCE Poznań | WLP |
630 | 42494 | LAMPERSKI Jakub | 2003 | 2021-08-31 | 3052 | LZS Kuźnica Żelichowska | WLP | PIONIER Kleszczewo | WLP |
631 | 37807 | BUDZYŃSKI Jakub | 2003 | 2021-08-31 | 3051 | LZS Kuźnica Żelichowska | WLP | KS ALMAR Głębokie | WLP |
632 | 4664 | ZDZIENICKI Kamil | 1987 | 2021-08-31 | 3050 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | GMKS STRZELEC Frysztak | PKR |
633 | 20945 | ZATÓWKA Patryk | 1997 | 2021-08-31 | 3049 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | ŁĄCZY NAS SPORT Jarosław | PKR |
634 | 49074 | KOU Lei | 1987 | 2021-08-31 | 3045 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | ŁĄCZY NAS SPORT Jarosław | PKR |
635 | 46169 | WASILEWSKA Julia | 2004 | 2021-08-31 | 3032 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | UKS ATS Białystok | PDL |
636 | 40098 | SKWAREK Julia | 2006 | 2021-08-31 | 3028 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | GUKS PROSNA Wieruszów | ŁDZ |
637 | 38328 | PLEWIK Miłosz | 2004 | 2021-08-31 | 3019 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | KS CKFIS Bełżyce | LLS |
638 | 47620 | PACELT Anna | 2007 | 2021-08-31 | 3012 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | MKS POGOŃ Siedlce | MAZ |
639 | 38775 | MATKOWSKI Jakub | 2003 | 2021-08-31 | 3005 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | ULKS Ciechów | DŚL |
640 | 45377 | HOŁDA Karolina | 2007 | 2021-08-31 | 2977 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
641 | 44313 | CHILICKI Dawid | 2006 | 2021-08-31 | 2966 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | niestow. woj. WMZ | WMZ |
642 | 39505 | GRUSZKA Damian | 2005 | 2021-08-31 | 2927 | KTS Wolbromek | DŚL | KTS Jelenia Góra | DŚL |
643 | 37359 | KRZYWNIAK Jakub | 2002 | 2021-08-31 | 2919 | KTS Wolbromek | DŚL | ZKS Zielona Góra | LBU |
644 | 30476 | MAKOWSKI Kacper | 1998 | 2021-08-31 | 2887 | LUKS Chełmno | KPM | UKS TOP Solec Kujawski | KPM |
645 | 48911 | ZYCH Jacek | 1977 | 2021-08-31 | 2851 | Golden Masters Korczyna | PKR | WOLA Wola Komborska | PKR |
646 | 8595 | WOJDYŁA Damian | 1991 | 2021-08-31 | 2850 | Golden Masters Korczyna | PKR | TG SOKÓŁ Dynów | PKR |
647 | 870 | WENC Maciej | 1986 | 2021-08-31 | 2849 | Golden Masters Korczyna | PKR | ORŁY TEMIDY Domaradz | PKR |
648 | 51659 | STANKIEWICZ Mirosław | 1979 | 2021-08-31 | 2848 | Golden Masters Korczyna | PKR | ORŁY TEMIDY Domaradz | PKR |
649 | 54147 | SINKEVYCH Bohdan | 1998 | 2021-08-31 | 2847 | Golden Masters Korczyna | PKR | LKS ODRA Głoska | DŚL |
650 | 33390 | PELCZAR Dawid | 1998 | 2021-08-31 | 2846 | Golden Masters Korczyna | PKR | ORŁY TEMIDY Domaradz | PKR |
651 | 469 | KIEŁB Dariusz | 1972 | 2021-08-31 | 2845 | Golden Masters Korczyna | PKR | KS POLONIA Kielce | ŚWI |
652 | 39628 | BŁOCHO Przemysław | 2001 | 2021-08-31 | 2842 | Golden Masters Korczyna | PKR | UKS Olesno | MŁP |
653 | 47327 | ŁYŻWIŃSKI Jacek | 1966 | 2021-08-31 | 2823 | LUKS Radość Porzecze | ŚWI | UKS ORLĘTA Bilcza | ŚWI |
654 | 33057 | SZCZEPAŃSKI Mateusz | 2004 | 2021-08-31 | 2818 | LUKS Radość Porzecze | ŚWI | SKS 40 Warszawa | MAZ |
655 | 9548 | KULAK Ryszard | 1965 | 2021-08-31 | 2794 | UKS Impuls Kłodzko | DŚL | ORLĘTA Krosnowice | DŚL |
656 | 38505 | PAWELEC Filip | 1999 | 2021-08-31 | 2771 | KTS Nowy Dwór Maz. | MAZ | WARMIA Lidzbark Warm. | WMZ |
657 | 15610 | OLEK Jan | 1992 | 2021-08-31 | 2770 | KTS Nowy Dwór Maz. | MAZ | IKTS BROŃ Radom | MAZ |
658 | 22544 | BERNACKI Łukasz | 1993 | 2021-08-31 | 2674 | LZS Odra Kąty Opolskie | OPO | UKS GOSDIM Turawa | OPO |
659 | 42006 | ROBAK Mateusz | 2002 | 2021-08-31 | 2619 | UKS Fortem Pawęzów | MŁP | MKS TARNOVIA Tarnów | MŁP |
660 | 38945 | SZCZEPAŃSKI Dominik | 2001 | 2021-08-31 | 2614 | UKS Fortem Pawęzów | MŁP | UKS JORDAN Zakliczyn | MŁP |
661 | 50150 | GŁADYSZ Marek | 1984 | 2021-08-31 | 2574 | STS Żernica | ŚLS | POLITECHNIKA Gliwice | ŚLS |
662 | 45233 | GRABOWSKI Dariusz | 1987 | 2021-08-31 | 2571 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | UKS PROSNA Grabów | WLP |
663 | 28538 | WERNER Jakub | 2000 | 2021-08-31 | 2570 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | KS Dąbcze | WLP |
664 | 24941 | SPYCHAŁA Adrian | 1996 | 2021-08-31 | 2569 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | RLKTS OCHMAN Raszków | WLP |
665 | 34293 | PIOTROWSKI Andrzej | 1972 | 2021-08-31 | 2514 | TG Sokół Brwinów | MAZ | POLITECHNIKA Warszawa | MAZ |
666 | 15352 | PIGŁOWSKI Remigiusz | 1973 | 2021-08-31 | 2513 | TG Sokół Brwinów | MAZ | BUDOWLANI Góra Kalw. | MAZ |
667 | 2897 | KISIEL Grzegorz | 1968 | 2021-08-31 | 2448 | UKS Skoczek Sopot | POM | FLK Szemud | POM |
668 | 51464 | ARINOBU Taimu | 1994 | 2021-08-31 | 2378 | Dekorglass Działdowo | WMZ | ENERGA KTS Toruń | KPM |
669 | 5460 | CHOJNOWSKI Patryk | 1990 | 2021-08-31 | 2377 | Dekorglass Działdowo | WMZ | KS AZS AWFIS Gdańsk | POM |
670 | 31321 | MISZKURKA Jakub | 2001 | 2021-08-31 | 2376 | Dekorglass Działdowo | WMZ | IKTS BROŃ Radom | MAZ |
671 | 37551 | FILICZAK Ewa | 2001 | 2021-08-31 | 2282 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | KS MYSŁAW Mysłowice | ŚLS |
672 | 7904 | CZORNIK Grzegorz | 1970 | 2021-08-31 | 2280 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | SKS UNIA Kalety | ŚLS |
673 | 11764 | BOJANOWSKI Mateusz | 1990 | 2021-08-31 | 2246 | GKTS Gdańsk | POM | GOK Ryjewo | POM |
674 | 14899 | BIAŁEK Artur | 1992 | 2021-08-31 | 2199 | UKS Olesno | MŁP | BISTS Bielsko-Biała | ŚLS |
675 | 58003 | JĘDRZEJEWSKA Wiktoria | 2004 | 2021-08-31 | 2197 | Olimpia Unia Grudziądz | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
676 | 14780 | ZGŁOBICKI Krzysztof | 1960 | 2021-08-31 | 2187 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
677 | 25633 | WYCICHOWSKI Dariusz | 1989 | 2021-08-31 | 2186 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
678 | 47140 | WRONIAK Bartosz | 1974 | 2021-08-31 | 2185 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
679 | 3073 | WOJTAN Tomasz | 1980 | 2021-08-31 | 2184 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
680 | 51965 | ŚWIECZKOWSKI Andrzej | 1962 | 2021-08-31 | 2183 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
681 | 47138 | SZRAMKE Maciej | 2002 | 2021-08-31 | 2182 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
682 | 51964 | STENKA Zbigniew | 1975 | 2021-08-31 | 2181 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
683 | 26709 | SKÓRA Szymon | 1985 | 2021-08-31 | 2180 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
684 | 51963 | LABUDA Krzysztof | 1974 | 2021-08-31 | 2179 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
685 | 22974 | KOZIKOWSKI Adam | 1975 | 2021-08-31 | 2178 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
686 | 47137 | KOPISZKA Krzysztof | 1971 | 2021-08-31 | 2177 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
687 | 38206 | JÓŹWIK Damian | 1985 | 2021-08-31 | 2176 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
688 | 49808 | GŁÓWCZEWSKI Zbigniew | 1992 | 2021-08-31 | 2175 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
689 | 51700 | GŁÓWCZEWSKI Wojciech | 1998 | 2021-08-31 | 2174 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
690 | 47141 | DOLNY Emanuel | 1986 | 2021-08-31 | 2173 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
691 | 54344 | BUKOWSKI Tadeusz | 1955 | 2021-08-31 | 2172 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
692 | 59089 | WRONIAK Martyna | 2003 | 2021-08-31 | 2171 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
693 | 59088 | WOJTAN Mikołaj | 2009 | 2021-08-31 | 2170 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
694 | 59090 | WOJTAN Maja | 2012 | 2021-08-31 | 2169 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
695 | 57102 | KULAS Dawid | 2006 | 2021-08-31 | 2168 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
696 | 59096 | GRABSKI Igor | 2009 | 2021-08-31 | 2167 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
697 | 59095 | GRABSKA Nina | 2012 | 2021-08-31 | 2166 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
698 | 59087 | GDANIEC Jakub | 2009 | 2021-08-31 | 2165 | TTS Skarszewy | POM | GOSIR Skarszewy | POM |
699 | 21980 | JOKIEL Daniel | 1996 | 2021-08-31 | 2159 | KU AZS UZ Zielona Góra | LBU | DŻENTELMENI Poznań | WLP |
700 | 39354 | WOHNER Paweł | 1980 | 2021-08-31 | 2138 | KS Szówsko | PKR | LKS Darowice-Koniuszki | PKR |
701 | 31287 | DOMAŃSKA Agata | 1999 | 2021-08-31 | 2047 | KS Dąbcze | WLP | LUKS FALA Trzebiatów | ZPM |
702 | 35252 | MISIAK Mateusz | 1995 | 2021-08-31 | 2038 | UKS Feniks Pyskowice | ŚLS | AKS Mikołów | ŚLS |
703 | 14079 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 1993 | 2021-08-31 | 1989 | GKTS Wiązowna | MAZ | START Zduńska Wola | ŁDZ |
704 | 49711 | PAJĄK Bożena | 1975 | 2021-08-30 | 1984 | Pionier Średnia Wieś | PKR | KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne | PKR |
705 | 53429 | GIERLA Marcin | 1987 | 2021-08-30 | 1982 | Pionier Średnia Wieś | PKR | KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne | PKR |
706 | 21858 | OSIŃSKA Katarzyna | 1994 | 2021-08-30 | 1958 | KS Stella Gniezno | WLP | ENERGA KTS Toruń | KPM |
707 | 49097 | KISEL Darya | 2002 | 2021-08-30 | 1937 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | UKS DOJLIDY Białystok | PDL |
708 | 3575 | GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna | 1989 | 2021-08-30 | 1936 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | UKS DOJLIDY Białystok | PDL |
709 | 11802 | RUDOMINA Kamil | 1992 | 2021-08-30 | 1928 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | STS Dębno | ZPM |
710 | 47451 | LEŚNY Paweł | 1967 | 2021-08-30 | 1915 | UKS Tornado Waksmund | MŁP | KS GORCE Nowy Targ | MŁP |
711 | 54526 | GÓRA Jarosław | 1970 | 2021-08-28 | 1890 | UKS Jedynka Bytów | POM | UKS JUVENIA Półczno | POM |
712 | 27177 | OPYD Artur | 1996 | 2021-08-28 | 1886 | KS Backhand Andrychów | MŁP | KS SZCZAWA Szczawa | MŁP |
713 | 53876 | MACIEJEWSKI Bartosz | 2010 | 2021-08-28 | 1872 | UKS Top Solec Kujawski | KPM | UKS TYTAN-65 Bydgoszcz | KPM |
714 | 35585 | MAJCHRZAK Michał | 1999 | 2021-08-28 | 1861 | UKS Top Solec Kujawski | KPM | KS POGOŃ Mogilno | KPM |
715 | 1501 | LESZCZYŃSKI Krzysztof | 1983 | 2021-08-28 | 1860 | UKS Top Solec Kujawski | KPM | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
716 | 44013 | PISZCZATOWSKI Łukasz | 2007 | 2021-08-28 | 1850 | UKS TS Ósemka Białystok | PDL | KTS Wysokie Mazow. | PDL |
717 | 49015 | KUŹMA Jakub | 2009 | 2021-08-28 | 1840 | UKS TS Ósemka Białystok | PDL | UKS ATS Białystok | PDL |
718 | 44430 | JURCZUK Michał | 2007 | 2021-08-28 | 1834 | UKS TS Ósemka Białystok | PDL | UKS ATS Białystok | PDL |
719 | 52704 | PILCH Michał | 2010 | 2021-08-28 | 1805 | Lesznianka Leszna G. | ŚLS | UKS Wisła | ŚLS |
720 | 56941 | MIZIA Jan | 2009 | 2021-08-28 | 1803 | Lesznianka Leszna G. | ŚLS | SPORTOWA 1 Skoczów | ŚLS |
721 | 49492 | PILCH Mikołaj | 2011 | 2021-08-28 | 1755 | Siemacha Kraków | MŁP | niestow. woj. MŁP | MŁP |
722 | 49073 | PILCH Aleksander | 2008 | 2021-08-28 | 1754 | Siemacha Kraków | MŁP | niestow. woj. MŁP | MŁP |
723 | 3964 | NIEDŹWIECKI Filip | 1984 | 2021-08-28 | 1717 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | FLK Szemud | POM |
724 | 47136 | ZAJDA Tomasz | 1977 | 2021-08-28 | 1705 | ULKS Moszczenica | ŁDZ | ULKS KUSY Łobudzice | ŁDZ |
725 | 46234 | ŁAKOMA Maja | 2009 | 2021-08-28 | 1640 | ATS Lublin | LLS | HEKSA Niedrzwica Duża | LLS |
726 | 54463 | CYRANKIEWICZ Olaf | 2012 | 2021-08-28 | 1639 | ATS Lublin | LLS | HEKSA Niedrzwica Duża | LLS |
727 | 31813 | WASZCZUK Patrycja | 1997 | 2021-08-28 | 1637 | ATS Lublin | LLS | niestow. woj. LLS | LLS |
728 | 38543 | SZEWCZAK Weronika | 2002 | 2021-08-28 | 1635 | ATS Lublin | LLS | ŻACZEK Fajsławice | LLS |
729 | 38089 | SOŁTYSIK Sylwia | 1999 | 2021-08-28 | 1634 | ATS Lublin | LLS | KS SYGNAŁ Lublin | LLS |
730 | 12461 | LITWINIUK Marcin | 1990 | 2021-08-28 | 1632 | ATS Lublin | LLS | AUKS TREFL Zamość | LLS |
731 | 18856 | KOZIEŁ Paweł | 1993 | 2021-08-28 | 1631 | ATS Lublin | LLS | AUKS TREFL Zamość | LLS |
732 | 22158 | JEŻEWSKA Aleksandra | 1996 | 2021-08-28 | 1630 | ATS Lublin | LLS | AMAT. Leopoldów-Rososz | LLS |
733 | 28054 | GŁODEK Kamila | 1996 | 2021-08-28 | 1628 | ATS Lublin | LLS | AMAT. Leopoldów-Rososz | LLS |
734 | 37408 | PRZYBYŁ Michał | 2004 | 2021-08-28 | 1625 | KS Energetyk Łódź | ŁDZ | START Zduńska Wola | ŁDZ |
735 | 29258 | WROŃSKI Piotr | 1978 | 2021-08-28 | 1623 | KS Energetyk Łódź | ŁDZ | WŁÓKNIARZ Pabianice | ŁDZ |
736 | 49464 | ZGIERSKI Andrzej | 1971 | 2021-08-26 | 1591 | KTS Topspin Kurów | LLS | LEWART AGS Lubartów | LLS |
737 | 35629 | WOŹNIAK Kacper | 2000 | 2021-08-26 | 1590 | KTS Topspin Kurów | LLS | KS SYGNAŁ Lublin | LLS |
738 | 33385 | SUCHY Arkadiusz | 2000 | 2021-08-26 | 1559 | KS Szówsko | PKR | PKS KOLPING Jarosław | PKR |
739 | 7355 | JANKOWIAK Adam | 1986 | 2021-08-26 | 1529 | Tajfun Ostrów Wlkp. | WLP | DŻENTELMENI Poznań | WLP |
740 | 31336 | MILCZAREK Waldemar | 1964 | 2021-08-26 | 1524 | KS Zjednoczeni Bulkowo | MAZ | GKS WKRA Sochocin | MAZ |
741 | 29771 | BARBACHOWSKI Jacek | 1998 | 2021-08-26 | 1512 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | MUKS Gąbin | MAZ |
742 | 50852 | KOPER Łukasz | 2008 | 2021-08-26 | 1506 | ZKS Zielona Góra | LBU | TRZYNASTKA Szczecin | ZPM |
743 | 41979 | URBAN Mariusz | 1997 | 2021-08-26 | 1450 | PTG Sokół Tarnów | MŁP | MKS RADOŚĆ Gorlice | MŁP |
744 | 54016 | GIERZYŃSKI Maciej | 2006 | 2021-08-26 | 1447 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
745 | 49068 | DERESZEWSKI Michał | 2007 | 2021-08-26 | 1446 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
746 | 49551 | CHARZYŃSKI Franciszek | 2007 | 2021-08-26 | 1445 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
747 | 56370 | UTYLSKI Ignacy | 2013 | 2021-08-26 | 1443 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
748 | 57223 | MOTYKA Emilia | 2015 | 2021-08-26 | 1442 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
749 | 54022 | SONNENBERG Monika | 2011 | 2021-08-26 | 1440 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
750 | 45718 | RĘKAS Miłosz | 2008 | 2021-08-26 | 1439 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
751 | 45719 | RĘKAS Maciej | 2008 | 2021-08-26 | 1438 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
752 | 50932 | PIESZAK Stanisław | 2008 | 2021-08-26 | 1437 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS FLISAK Złotoria | KPM |
753 | 50933 | PIESZAK Adam | 2010 | 2021-08-26 | 1436 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS FLISAK Złotoria | KPM |
754 | 57220 | MOTYKA Amelia | 2011 | 2021-08-26 | 1435 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
755 | 45723 | KULIS Karol | 2005 | 2021-08-26 | 1434 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
756 | 45726 | KORZUS Julian | 2010 | 2021-08-26 | 1433 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
757 | 57221 | JURKIEWICZ Michał | 2010 | 2021-08-26 | 1432 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
758 | 33228 | SIVAKOVA Katsiaryna | 1985 | 2021-08-26 | 1431 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
759 | 47236 | RĘKAS Julia | 2001 | 2021-08-26 | 1430 | KS Nowa Era Toruń | KPM | KS GOTYK Toruń | KPM |
760 | 10481 | DWORAKOWSKI Rafał | 1992 | 2021-08-26 | 1428 | UKS TS Kiełczów | DŚL | RLKTS OCHMAN Raszków | WLP |
761 | 42374 | STODOLICA Mikołaj | 2004 | 2021-08-26 | 1427 | UKS TS Kiełczów | DŚL | SL SALOS Dzierżoniów | DŚL |
762 | 55756 | WESOŁOWSKI Józef | 1973 | 2021-08-25 | 1426 | SKC Wojcieszyce | LBU | WITNICZANIN Witnica | LBU |
763 | 46536 | OSTRYCHARZ Józef | 1991 | 2021-08-25 | 1425 | SKC Wojcieszyce | LBU | WITNICZANIN Witnica | LBU |
764 | 47690 | MALUSZCZAK Paweł | 1990 | 2021-08-25 | 1424 | SKC Wojcieszyce | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
765 | 52885 | WILMAN Michał | 1985 | 2021-08-25 | 1422 | SKC Wojcieszyce | LBU | GORZOVIA Gorzów Wlkp. | LBU |
766 | 44168 | MIKOŚ Dawid | 2001 | 2021-08-25 | 1412 | Orły Temidy Domaradz | PKR | KTS Brzozów | PKR |
767 | 5914 | KURASZ Zbigniew | 1960 | 2021-08-25 | 1404 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
768 | 45971 | STOS Martyna | 1993 | 2021-08-25 | 1403 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
769 | 18288 | MLECZKO Radosław | 1993 | 2021-08-25 | 1343 | MOSiR Łaziska Górne | ŚLS | LUKS Skrzyszów | MŁP |
770 | 37678 | WITCZAK Filip | 1998 | 2021-08-25 | 1306 | WAS Wołczyn | OPO | OKS Olesno | OPO |
771 | 52670 | ROSZKOWSKI Ryszard | 1950 | 2021-08-25 | 1272 | Darz Bór Karnieszewice | ZPM | UKS Sucha Koszalińska | ZPM |
772 | 52671 | BARANOWSKI Janusz | 1954 | 2021-08-25 | 1266 | Darz Bór Karnieszewice | ZPM | UKS Sucha Koszalińska | ZPM |
773 | 1830 | PIETKIEWICZ Maciej | 1986 | 2021-08-24 | 1224 | IKS Start Zduńska Wola | ŁDZ | ORLICZ 1924 Suchedniów | ŚWI |
774 | 1440 | CHMIEL Piotr | 1986 | 2021-08-24 | 1216 | IKS Start Zduńska Wola | ŁDZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda | WMZ |
775 | 34314 | MOTYKA Krystian | 1997 | 2021-08-24 | 1206 | LUKS Węgierska Górka | ŚLS | UNIWER. ŚL. Katowice | ŚLS |
776 | 45257 | WOJDAL Olga | 2005 | 2021-08-24 | 1203 | Orzeł Wysocko Wielkie | WLP | TAJFUN Ostrów Wielk. | WLP |
777 | 18095 | MICHALAK Krystyna | 1965 | 2021-08-24 | 1182 | Orzeł Wysocko Wielkie | WLP | LKS BARYCZ Przygodzice | WLP |
778 | 3176 | DROZDOWSKI Marcin | 1977 | 2021-08-24 | 1177 | Orzeł Wysocko Wielkie | WLP | UKS PIAST Ostrzeszów | WLP |
779 | 26707 | GIEŁAŻYN Mateusz | 1996 | 2021-08-24 | 1155 | Małe Trójmiasto Rumia | POM | TĘCZA Nowa Wieś Lęb. | POM |
780 | 42989 | KŁUDKOWSKI Bartosz | 2003 | 2021-08-24 | 1148 | UKS Teja Łęknica | LBU | UKS PRUS Żary | LBU |
781 | 39436 | MORUSIEWICZ Hubert | 1996 | 2021-08-24 | 1145 | UKS Teja Łęknica | LBU | UKS PRUS Żary | LBU |
782 | 42001 | ZAWACKI Jacek | 2005 | 2021-08-23 | 1060 | GLKS GOK Rogóźno | KPM | LKS PIAST Łasin | KPM |
783 | 35440 | RUMIŃSKI Hubert | 2001 | 2021-08-23 | 1053 | GLKS GOK Rogóźno | KPM | LUKS Chełmno | KPM |
784 | 49837 | KONSTANTYN Kaja | 2009 | 2021-08-23 | 963 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | MKS CENTRUM Kraków | MŁP |
785 | 47115 | SAWICKI Grzegorz | 1977 | 2021-08-23 | 845 | LZS Zakrzów | OPO | KTS LEW Głubczyce | OPO |
786 | 1554 | RUI FANG Dong | 1975 | 2021-08-23 | 834 | AUKS Trefl Zamość | LLS | OTSK Ostróda | WMZ |
787 | 1818 | SZYMAŃSKI Filip | 1983 | 2021-08-23 | 828 | AUKS Trefl Zamość | LLS | TTS POLONIA Bytom | ŚLS |
788 | 24089 | JAROCKI Łukasz | 1996 | 2021-08-23 | 827 | AUKS Trefl Zamość | LLS | SMS Włodawa | LLS |
789 | 30565 | ŻUK Arkadiusz | 1999 | 2021-08-23 | 826 | AUKS Trefl Zamość | LLS | SMS Włodawa | LLS |
790 | 13481 | PASZEK-ŁACHUT Aleksandra | 1991 | 2021-08-23 | 808 | KS Dąbcze | WLP | ORION BRANDA Bukowice | DŚL |
791 | 14040 | OWSIANNY Jarosław | 1969 | 2021-08-23 | 807 | KS Dąbcze | WLP | LKS BURZA Drzeczkowo | WLP |
792 | 25436 | MICHORCZYK Natalia | 1994 | 2021-08-23 | 804 | KS Dąbcze | WLP | RKS CUKROWNIK Chybie | ŚLS |
793 | 5220 | KRZYŻANOWSKI Michał | 1986 | 2021-08-23 | 801 | KS Dąbcze | WLP | DARZ BÓR Karnieszewice | ZPM |
794 | 33801 | KOZIOŁ Sandra | 2000 | 2021-08-23 | 800 | KS Dąbcze | WLP | CHROBRY Międzyzdroje | ZPM |
795 | 5751 | JASZCZUK Magdalena | 1991 | 2021-08-23 | 796 | KS Dąbcze | WLP | RKS CUKROWNIK Chybie | ŚLS |
796 | 59026 | MALESZKA Paweł | 1975 | 2021-08-20 | 786 | Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | WLP | niestow. woj. WLP | WLP |
797 | 9154 | FRĄCKOWIAK Norbert | 1984 | 2021-08-20 | 782 | Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | WLP | UKS ŻAKI Taczanów | WLP |
798 | 23414 | MAGULSKI Damian | 1997 | 2021-08-20 | 780 | UKS MOSiR Dukla | PKR | UKS ZARABIE Myślenice | MŁP |
799 | 1505 | KOLEKTA Jarosław | 1968 | 2021-08-20 | 777 | LKS Gwiazda Skrzyszów | ŚLS | MKS SKAWA Wadowice | MŁP |
800 | 723 | PIĘTOŃ Robert | 1983 | 2021-08-20 | 772 | KS Spektrum Słopnice | MŁP | LKS DOBRZANKA Dobra | MŁP |
801 | 34974 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 2001 | 2021-08-20 | 741 | LKS Gwiazda Skrzyszów | ŚLS | LKS Pogórze | ŚLS |
802 | 9262 | PEŁKA Jerzy | 1969 | 2021-08-20 | 728 | GKS Gwarek Ornontowice | ŚLS | UKTS SOKÓŁ Orzesze | ŚLS |
803 | 13795 | STEFAŃSKI Adrian | 1988 | 2021-08-19 | 717 | 3STS Starogard Gdański | POM | KTSK GOSRIT Luzino | POM |
804 | 50010 | MROSZCZYK Karol | 1986 | 2021-08-19 | 708 | STS Jordan Wola Mała | PKR | LKS SZAROTKA Rogóżno | PKR |
805 | 28464 | MARSZAŁ Wojciech | 1994 | 2021-08-19 | 706 | STS Jordan Wola Mała | PKR | LKS SZAROTKA Rogóżno | PKR |
806 | 28511 | BAL Marek | 1992 | 2021-08-19 | 699 | UKS SP1 Leżajsk | PKR | UKS ATS Tyczyn | PKR |
807 | 4156 | WILK Andrzej | 1966 | 2021-08-19 | 698 | UKS SP1 Leżajsk | PKR | UKS ATS Tyczyn | PKR |
808 | 46034 | BAJER Emilia | 2005 | 2021-08-19 | 641 | UKS Gryf Gdów | MŁP | TKKF Dobczyce | MŁP |
809 | 49496 | POROSZEWSKI Jacek | 1977 | 2021-08-19 | 623 | LKS Kłos Olkusz | MŁP | KS PODWAWELSKI Kraków | MŁP |
810 | 45835 | PIESZCZEK Mikołaj | 2004 | 2021-08-19 | 611 | Wielmożanka Wielmoża | MŁP | MKS CENTRUM Kraków | MŁP |
811 | 48750 | PĘCZEK Mateusz | 2001 | 2021-08-19 | 605 | Wielmożanka Wielmoża | MŁP | MKS CENTRUM Kraków | MŁP |
812 | 38248 | PIEGZA Adrian | 2000 | 2021-08-18 | 601 | niestow. woj. MŁP | MŁP | POLONIA Wilczkowice | MŁP |
813 | 1530 | MAĆKOWIAK Wojciech | 1982 | 2021-08-18 | 594 | Olimpia Unia Grudziądz | KPM | SZANIEC Świecie n/Osą | KPM |
814 | 38419 | SZTWIERTNIA Ilona | 2004 | 2021-08-18 | 539 | SKTS Sochaczew | MAZ | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
815 | 40979 | BIELECKI Patryk | 2004 | 2021-08-17 | 509 | ZKS Zielona Góra | LBU | DEKORGLASS Działdowo | WMZ |
816 | 36958 | KUBIAK Anna | 2004 | 2021-08-17 | 508 | ZKS Zielona Góra | LBU | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS |
817 | 51482 | NADOLNY Jakub | 2008 | 2021-08-17 | 507 | ZKS Zielona Góra | LBU | WICHER Lisiec Wielki | WLP |
818 | 53935 | BRYK Alan | 2010 | 2021-08-17 | 506 | ZKS Zielona Góra | LBU | KS SOKÓŁ Serock | MAZ |
819 | 43876 | OSIŃSKA Oliwia | 2007 | 2021-08-17 | 505 | ZKS Zielona Góra | LBU | CHROBRY Międzyzdroje | ZPM |
820 | 39137 | MUGOWSKI Arkadiusz | 2002 | 2021-08-17 | 431 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | KTS Gliwice | ŚLS |
821 | 40806 | CIEŚLIK Faustyna | 2005 | 2021-08-17 | 409 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | KS BRONOWIANKA Kraków | MŁP |
822 | 41542 | ZELEK Dawid | 2002 | 2021-08-17 | 398 | UKS Champion Police | ZPM | UKS TECHNIK Świdwin | ZPM |
823 | 8311 | KOWALSKI Michał | 1992 | 2021-08-17 | 393 | UKS Champion Police | ZPM | LZS Włosień | DŚL |
824 | 32488 | MICHALAK Aleksandra | 2001 | 2021-08-17 | 374 | KTS Tarnobrzeg | PKR | WARMIA Lidzbark Warm. | WMZ |
825 | 33155 | FABIŚ Adrian | 1998 | 2021-08-17 | 369 | UKS Dwójka Sosnowiec | ŚLS | KTS Lędziny | ŚLS |
826 | 52318 | SODO Dominik | 2004 | 2021-08-17 | 366 | UKS Dwójka Sosnowiec | ŚLS | DĄBROWIAK Dąbr. Górn. | ŚLS |
827 | 49535 | BYRTEK Emilia | 2009 | 2021-08-17 | 350 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | LESZN. Leszna Górna | ŚLS |
828 | 47457 | LECH Maja | 2009 | 2021-08-17 | 349 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | KS GORCE Nowy Targ | MŁP |
829 | 45927 | KUZIO Aleksandra | 2007 | 2021-08-17 | 348 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | UKS GRYF Gdów | MŁP |
830 | 37765 | ALOT Maksymilian | 2004 | 2021-08-17 | 329 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | MRKS Gdańsk | POM |
831 | 10124 | WANG Zeng Yi | 1983 | 2021-08-17 | 324 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | UKS DOJLIDY Białystok | PDL |
832 | 31758 | DZIADEK Kamil | 2000 | 2021-08-17 | 309 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | IKTS BROŃ Radom | MAZ |
833 | 34855 | DUDZICZ Adam | 2001 | 2021-08-17 | 308 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | MAŁE TRÓJMIASTO Rumia | POM |
834 | 35679 | KLUSZEWSKA Milena | 2002 | 2021-08-17 | 305 | Sportowiec Częstochowa | ŚLS | SKARBEK Tarnowskie G. | ŚLS |
835 | 32880 | GRELA Paweł | 1998 | 2021-08-15 | 264 | Dąbrowiak Dąbrowa Górn. | ŚLS | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
836 | 34803 | STECYSZYN Jakub | 2003 | 2021-08-13 | 247 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | TTS POLONIA Bytom | ŚLS |
837 | 15398 | SANKOWSKI Marcin | 1995 | 2021-08-13 | 226 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | START Zduńska Wola | ŁDZ |
838 | 39487 | WYCICHOWSKA Amelia | 2007 | 2021-08-13 | 221 | Energa KTS Toruń | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
839 | 46100 | WYCICHOWSKA Agata | 2000 | 2021-08-13 | 220 | Energa KTS Toruń | KPM | niestow. woj. KPM | KPM |
840 | 42948 | STASZCZYK Konrad | 2004 | 2021-08-13 | 217 | Energa KTS Toruń | KPM | KS GWIAZDA Bydgoszcz | KPM |
841 | 42962 | ŁYSAKOWSKI Michał | 2004 | 2021-08-12 | 156 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | SKARBEK Tarnowskie G. | ŚLS |
842 | 23844 | WIĘCEK Adrian | 1995 | 2021-08-12 | 154 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | UKS TENISISTA Rudno | POM |
843 | 18047 | SZYMCZYK Jan | 1997 | 2021-08-12 | 153 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | IKTS BROŃ Radom | MAZ |
844 | 23794 | JEMILIANOWICZ Sebastian | 1997 | 2021-08-12 | 150 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | Czechowice-Dziedzice | ŚLS |
845 | 24073 | FOLWARSKI Jakub | 1996 | 2021-08-12 | 149 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | niestow. woj. MAZ | MAZ |
846 | 5943 | BUDIAKOWSKI Paweł | 1986 | 2021-08-12 | 146 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
847 | 14648 | TALAR Andrzej | 1951 | 2021-08-12 | 145 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
848 | 42067 | STRZELECKI Daniel | 1978 | 2021-08-12 | 144 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
849 | 45970 | CZARNECKI Cezary | 1963 | 2021-08-12 | 143 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
850 | 44433 | STOS Dariusz | 1966 | 2021-08-12 | 142 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
851 | 42066 | MARCZEWSKI Kazimierz | 1948 | 2021-08-12 | 141 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
852 | 20464 | KACPERCZYK Kamil | 1989 | 2021-08-12 | 140 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
853 | 57268 | MIKICIUK Mikołaj | 2010 | 2021-08-12 | 139 | IKS Spin Bożejowice | DŚL | TOP Bolesławiec | DŚL |
854 | 39665 | GLICA Rafał | 2001 | 2021-08-11 | 107 | MLKS Piast Kruszwica | KPM | UKS TOP Solec Kujawski | KPM |
855 | 23468 | SUCHODOLSKI Zbigniew | 1962 | 2021-08-09 | 76 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | ULKTS Pszczyna | ŚLS |
856 | 15197 | SUCHODOLSKI Paweł | 1987 | 2021-08-09 | 75 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | ULKTS Pszczyna | ŚLS |
857 | 2714 | ZWOLIŃSKI Mariusz | 1978 | 2021-08-09 | 74 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | KTS LEW Głubczyce | OPO |
858 | 966 | SZOŁTYSEK Artur | 1971 | 2021-08-09 | 73 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | KTS LEW Głubczyce | OPO |
859 | 27160 | WRZALIK Tomasz | 1969 | 2021-08-09 | 64 | UMLKS Radomsko | ŁDZ | niestow. woj. ŚLS | ŚLS |
860 | 35147 | WIĘCKOWSKA Julia | 2002 | 2021-08-09 | 40 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | UKS ATS Białystok | PDL |
861 | 4929 | UCIŃSKI Rafał | 1975 | 2021-08-09 | 28 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
862 | 36431 | ŚWIERCZ Roman | 1960 | 2021-08-09 | 27 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
863 | 36427 | ŚWIERCZ Kamil | 1997 | 2021-08-09 | 26 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
864 | 43571 | STALA Krzysztof | 1981 | 2021-08-09 | 25 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
865 | 6779 | SAWCZAK Miłosz | 1973 | 2021-08-09 | 24 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
866 | 43573 | ROŻEK Paweł | 2001 | 2021-08-09 | 23 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | LUKS RADOŚĆ Porzecze | ŚWI |
867 | 38100 | PŁUSA Robert | 1973 | 2021-08-09 | 22 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
868 | 603 | ODELSKI Piotr | 1983 | 2021-08-09 | 21 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
869 | 4931 | MAZUREK Wiesław | 1980 | 2021-08-09 | 20 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
870 | 38367 | LATAŁA Łukasz | 1984 | 2021-08-09 | 19 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
871 | 12951 | KITA Jan | 1991 | 2021-08-09 | 18 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
872 | 52636 | KACZMAREK Norbert | 2000 | 2021-08-09 | 17 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | LUKS RADOŚĆ Porzecze | ŚWI |
873 | 38101 | JAROMIN Antoni | 1949 | 2021-08-09 | 16 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
874 | 38103 | JANUS Robert | 1974 | 2021-08-09 | 15 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
875 | 36433 | DZIAŁAK Sławomir | 1963 | 2021-08-09 | 14 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
876 | 4928 | DUDEK Krzysztof | 1975 | 2021-08-09 | 13 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
877 | 36430 | BOGDAŁ Ryszard | 1958 | 2021-08-09 | 12 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
878 | 2273 | BILSKI Bartosz | 1980 | 2021-08-09 | 11 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | KS POLONIA Kielce | ŚWI |
879 | 44694 | ZNOJEK Klaudia | 2005 | 2021-08-09 | 10 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
880 | 45120 | STALA Sylwia | 2006 | 2021-08-09 | 9 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
881 | 48007 | ROŻEK Katarzyna | 2005 | 2021-08-09 | 8 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | LUKS RADOŚĆ Porzecze | ŚWI |
882 | 53667 | PURGAŁ Katarzyna | 2006 | 2021-08-09 | 7 | KS Campeones Wąchock | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |
883 | 34944 | STĄPÓR Dawid | 1998 | 2021-08-09 | 5 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | UKS METEOR Wąchock | ŚWI |