Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

Klasyfikacja uwzględnia podział punktów.

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 213.17
2 ZKS Zielona Góra lubuskie 180.38
3 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 153.88
4 MRKS Gdańsk pomorskie 152.63
5 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 150.92
6 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 145.50
7 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 144.13
8 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 131.83
9 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 123.88
10 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 119.25
11 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 106.17
12 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 84.29
13 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 74.83
14 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 69.17
15 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 68.83
16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 62.50
17 LKTS Luboń wielkopolskie 60.00
18 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 57.50
19 KTS Gliwice śląskie 54.08
20 MUKS START Nadarzyn mazowieckie 54.00
21 UKS ATS Białystok podlaskie 50.75
22 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 48.88
23 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 48.83
24 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 48.25
25 UKS GRYF Gdów małopolskie 43.67
26 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 42.50
27 ULKS Moszczenica łódzkie 39.50
28 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 39.00
29 KSTS Krosno podkarpackie 38.50
30 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 37.42
31 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 36.75
32 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 34.50
33 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 32.00
34 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 31.63
35 KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 30.25
36 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 26.50
37 KS Mysław śląskie 26.00
38 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 25.50
39 PARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań wielkopolskie 24.50
40 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 23.50
41 UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 23.25
42 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 23.17
43 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 23.00
  KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 23.00
45 LZS Żywocice opolskie 21.50
46 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 20.50
47 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 20.00
48 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 19.83
49 LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 19.00
50 GKTS Gdańsk pomorskie 18.50
51 PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 18.00
  UKS ENERGIA Siewierz śląskie 18.00
53 IKS START Zduńska Wola łódzkie 16.50
54 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza śląskie 16.00
55 TTS POLONIA Bytom śląskie 15.50
  UKS METEOR Wąchock świętokrzyskie 15.50
57 UKS OPTIMUM Lubasz wielkopolskie 15.00
58 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 14.83
59 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 14.00
60 KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 13.50
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 13.50
62 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 13.25
63 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 13.00
64 KS Dąbcze wielkopolskie 12.75
65 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 12.50
66 GUKS Gorzkowice łódzkie 11.17
67 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 11.00
  GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 11.00
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 11.00
70 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 10.50
  MUKS BOCIAN Słońsk-Kołczyn lubuskie 10.50
  UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 10.50
73 ATS Lublin lubelskie 10.00
  GRIFFINS SPIN Szczecin zachodniopomorskie 10.00
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 10.00
  UKS CHAMPION Police zachodniopomorskie 10.00
  UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 10.00
78 AZS PWSZ Nysa opolskie 9.00
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 9.00
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 9.00
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 9.00
82 MTS Kwidzyn pomorskie 8.50
  SMS Włodawa lubelskie 8.50
84 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 8.00
  MGOK Gorzów Śląski opolskie 8.00
  TKKF Dobczyce małopolskie 8.00
  UKS GOKIS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 8.00
  UKS ŻACZEK Fajsławice lubelskie 8.00
89 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 7.50
  OTSK Ostróda warmińsko-mazurskie 7.50
  UKS MOSIR Dukla podkarpackie 7.50
92 KS TENIS MAXI PLAST Ząbki mazowieckie 6.50
  KTS WICHER Lisiec Wielki wielkopolskie 6.50
  MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 6.50
  UKS SOKOLIK Niemodlin opolskie 6.50
96 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 6.25
97 KS ORLICZ 1924 Suchedniów świętokrzyskie 6.00
  LKS MEWA Resko zachodniopomorskie 6.00
  LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 6.00
  LZS Kujakowice opolskie 6.00
  MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 6.00
  UKS ALFA Gostynin mazowieckie 6.00
  UKS TECHNIK Świdwin zachodniopomorskie 6.00
104 GUKS ORZEŁ Siedlin mazowieckie 5.50
  IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 5.50
  LKS POLONIA Wilczkowice małopolskie 5.50
  SL SALOS Dzierżoniów dolnośląskie 5.50
  UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 5.50
109 GKTS Wiązowna mazowieckie 5.00
  KS GÓRNIK Polkowice dolnośląskie 5.00
  MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 5.00
  UKS DYNAMO Gózd lubelskie 5.00
  UKS REMUS Miechucino pomorskie 5.00
  ULKS Ciechów dolnośląskie 5.00
115 AUKS TREFL Zamość lubelskie 4.50
  ISKRA OSIR Włoszczowa świętokrzyskie 4.50
  KS CKFIS Bełżyce lubelskie 4.50
  KS ELTA Łódź łódzkie 4.50
  LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 4.50
  LZS Kąkolówka podkarpackie 4.50
  MLKS PIAST Kruszwica kujawsko-pomorskie 4.50
  STS Brynica opolskie 4.50
  UKS IMPULS Kłodzko dolnośląskie 4.50
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 4.50
  UKS TORNADO Waksmund małopolskie 4.50
126 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 4.00
  LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie wielkopolskie 4.00
  MLKS SUDETY Międzylesie dolnośląskie 4.00
  MLUKS ORLIK Kcynia kujawsko-pomorskie 4.00
  RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 4.00
  SKF MKTS Opalenica wielkopolskie 4.00
  STS REBEL Łaskarzew mazowieckie 4.00
  UKS Gołdap warmińsko-mazurskie 4.00
  UMLKS Radomsko łódzkie 4.00
135 KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 3.75
136 KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 3.50
  KTS LEW Głubczyce opolskie 3.50
  STS ZGODA Janik świętokrzyskie 3.50
  UKS LIDER Milicz dolnośląskie 3.50
  UKS OPTIMA Zamość lubelskie 3.50
  ULKS KUSY Łobudzice łódzkie 3.50
142 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 3.00
  KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 3.00
  LITS MEBLE ANDERS Żywiec śląskie 3.00
  LZS Jastrzębie kujawsko-pomorskie 3.00
  MLUKS Brzeziny łódzkie 3.00
  UKS HURAGAN Sosnowiec śląskie 3.00
  UKS JUNIOR Miastko pomorskie 3.00
  UKS WITNICZANIN Witnica lubuskie 3.00
150 KS OGNIWO Chełm lubelskie 2.50
  LKS LESZNIANKA Leszna Górna śląskie 2.50
  MLUKS WAKMET Bodzanów opolskie 2.50
  UKS KĘPA Dębica podkarpackie 2.50
154 KS ATS Stargard zachodniopomorskie 2.00
  LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 2.00
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie lubuskie 2.00
  MKS TARNOVIA Tarnów małopolskie 2.00
  ŚKTS Świecie kujawsko-pomorskie 2.00
  UKS Białobrzegi podlaskie 2.00
  UKS TRZYNASTKA Szczecin zachodniopomorskie 2.00
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 2.00
162 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 1.50
  GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 1.50
  IKRTS Józefów mazowieckie 1.50
  KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 1.50
  KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 1.50
  MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 1.50
  MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 1.50
  MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 1.50
  TOP-SPIN Szczecin zachodniopomorskie 1.50
  UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 1.50
  UKS JORDAN Zakliczyn małopolskie 1.50
  UKS ORLIK Gdynia pomorskie 1.50
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 1.50
175 CKIS Skawina małopolskie 1.00
  CKS HELIOS Czempiń wielkopolskie 1.00
  FIBER Nowogród Bobrzański lubuskie 1.00
  GUKS LIDER Gaszowice śląskie 1.00
  KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 1.00
  KS ALMAR Głębokie wielkopolskie 1.00
  KS Nadarzyn mazowieckie 1.00
  LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 1.00
  LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 1.00
  LUKS FALA Trzebiatów zachodniopomorskie 1.00
  LUKS GOKSIT Suchowola podlaskie 1.00
  MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 1.00
  MKS STS Lubartów lubelskie 1.00
  MMKS Kędzierzyn-Koźle opolskie 1.00
  SIEMACHA Kraków małopolskie 1.00
  UKS GWOŹDZIK Gwoźnica Dolna podkarpackie 1.00
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo wielkopolskie 1.00
192 GKTS KRAJNA Złotów wielkopolskie 0.50
  KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 0.50
  MLUKS MOSIR Grajewo podlaskie 0.50
  MOKSIR Czchów małopolskie 0.50
  SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 0.50
  UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne podkarpackie 0.50
  UKS Maków łódzkie 0.50
  RAZEM ----- 3942.08