Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 208.00
2 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 192.00
3 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 189.58
4 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 162.08
5 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 143.67
6 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 130.42
7 MRKS Gdańsk pomorskie 119.38
8 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 117.88
9 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 116.17
10 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 88.50
11 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 84.75
12 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 81.00
13 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 80.75
14 KTS Gliwice śląskie 80.00
15 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 68.75
16 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 63.00
17 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 62.00
18 LKTS Luboń wielkopolskie 61.38
19 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 53.83
20 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 53.17
21 SMS Włodawa lubelskie 48.50
22 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 46.83
23 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 45.42
24 UKS ATS Białystok podlaskie 41.50
25 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 39.50
26 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 37.67
27 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 37.50
28 KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 34.38
29 LZS Żywocice opolskie 34.17
30 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 33.17
31 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 32.25
32 KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 31.00
33 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 29.50
34 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 27.50
35 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 26.00
36 UKS GRYF Gdów małopolskie 25.17
37 MUKS START Nadarzyn mazowieckie 25.00
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 25.00
39 UKS Olesno małopolskie 24.00
40 BISTS Bielsko-Biała śląskie 23.50
  KS Nadarzyn mazowieckie 23.50
42 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 22.83
43 KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 22.75
44 AUKS TREFL Zamość lubelskie 22.67
45 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 22.50
46 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 22.00
  ULKS Moszczenica łódzkie 22.00
48 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 21.00
49 UKS ENERGIA Siewierz śląskie 20.00
  UKS MOSIR Dukla podkarpackie 20.00
51 PARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań wielkopolskie 19.50
52 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 17.50
  UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 17.50
54 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 17.00
55 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 16.00
  MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 16.00
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 16.00
58 GUKS Gorzkowice łódzkie 15.00
  TTS POLONIA Bytom śląskie 15.00
60 UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 14.50
61 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 14.17
62 KS MYSŁAW Mysłowice śląskie 14.00
  KU AZS UJD Częstochowa śląskie 14.00
64 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 13.50
  MTS Kwidzyn pomorskie 13.50
  UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 13.50
67 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 12.00
  KSTS Krosno podkarpackie 12.00
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 12.00
  ULKS Lachowice małopolskie 12.00
71 KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 11.50
  KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 11.50
  TS KUŹNIA Rybnik śląskie 11.50
74 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 11.42
75 UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne podkarpackie 11.00
76 GKTS Gdańsk pomorskie 10.50
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 10.50
78 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 10.00
  GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 10.00
  KS CKFIS Bełżyce lubelskie 10.00
  TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 10.00
82 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 9.50
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 9.50
84 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 9.00
  UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 9.00
86 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 8.50
  UKS Dalachów opolskie 8.50
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 8.50
89 KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 8.00
  KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 8.00
  LUKS Straszyn pomorskie 8.00
  MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 8.00
93 UMKTS LOB Dęblin lubelskie 7.75
94 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 7.50
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 7.50
  UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 7.50
97 KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański pomorskie 7.00
98 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 6.50
  UKS OSIR Brodnica kujawsko-pomorskie 6.50
  UKS SMECZ Konin wielkopolskie 6.50
101 AZS PWSZ Nysa opolskie 6.00
  KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 6.00
  TKKF Dobczyce małopolskie 6.00
  UKS ALFA Gostynin mazowieckie 6.00
105 IKS START Zduńska Wola łódzkie 5.00
  IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 5.00
  KS Dąbcze wielkopolskie 5.00
  STOWARZYSZENIE KOLANIE Koło wielkopolskie 5.00
  STS ŁOK Brynica opolskie 5.00
  UKS OPTIMA Zamość lubelskie 5.00
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 5.00
112 ULKS Ciechów dolnośląskie 4.75
113 KS ALMAR Głębokie wielkopolskie 4.50
  KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 4.50
  MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 4.50
  MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 4.50
  MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 4.50
  MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice łódzkie 4.50
  UKS SOKOLIK Niemodlin opolskie 4.50
120 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa dolnośląskie 4.00
  KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 4.00
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 4.00
  MSZS Świdwin zachodniopomorskie 4.00
  UKS OPTIMUM Lubasz wielkopolskie 4.00
  UKS PIAST Ostrzeszów wielkopolskie 4.00
126 KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 3.75
127 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 3.50
  KTS OPTIMA Lublin lubelskie 3.50
  MLKS PIAST Kruszwica kujawsko-pomorskie 3.50
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 3.50
  UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 3.50
132 CKS HELIOS Czempiń wielkopolskie 3.00
  KS ORLICZ 1924 Suchedniów świętokrzyskie 3.00
  LKS PIAST Łasin kujawsko-pomorskie 3.00
  LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 3.00
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 3.00
  STS ZGODA Janik świętokrzyskie 3.00
  UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 3.00
139 UKS CZARNI Pieszcz zachodniopomorskie 2.50
  UKS DYNAMO Gózd lubelskie 2.50
  UKS TORNADO Waksmund małopolskie 2.50
142 GKS ORZEŁ Zbiczno kujawsko-pomorskie 2.00
  KS NAPRZÓD Borucin śląskie 2.00
  LZS SADY Wierzchowice dolnośląskie 2.00
  STS REBEL Łaskarzew mazowieckie 2.00
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo wielkopolskie 2.00
  UMLKS Radomsko łódzkie 2.00
148 KTS LEW Głubczyce opolskie 1.50
  LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie wielkopolskie 1.50
  MOSM Tychy śląskie 1.50
  PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 1.50
  SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 1.50
  ŚKTS Świecie kujawsko-pomorskie 1.50
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 1.50
155 CIA Łaskarzew mazowieckie 1.00
  IKRTS Józefów mazowieckie 1.00
  KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 1.00
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 1.00
  SKTS RATAJE 50 Poznań wielkopolskie 1.00
  UKS KĘPA Dębica podkarpackie 1.00
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 1.00
  UKS TRZYNASTKA Szczecin zachodniopomorskie 1.00
  UKS WITNICZANIN Witnica lubuskie 1.00
164 KS ELTA Łódź łódzkie 0.50
  KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice śląskie 0.50
  LUKS ORZEŁ Rynarzewo kujawsko-pomorskie 0.50
  LUKS Skrzyszów małopolskie 0.50
  MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 0.50
  MOKSIR Czchów małopolskie 0.50
  SKS JUNIOR Łucka lubelskie 0.50
  SL SALOS Dzierżoniów dolnośląskie 0.50
  UKS Maków łódzkie 0.50
  UKS METEOR Wąchock świętokrzyskie 0.50
  UKS ORLIK Gdynia pomorskie 0.50
  UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 0.50
  UKS SPARTAKUS Otyń lubuskie 0.50
  UKS TOP Solec Kujawski kujawsko-pomorskie 0.50
  RAZEM ----- 3814.42