Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

po podziale punktów
# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 114.25
2 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 98.00
3 KSTS Krosno podkarpackie 90.08
4 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 88.00
5 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 86.50
6 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 77.63
7 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 72.00
8 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 70.00
9 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 50.00
10 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 46.00
11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 44.00
12 UKS ATS Białystok podlaskie 42.00
13 GLKS Nadarzyn mazowieckie 39.50
14 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 35.88
15 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 33.67
16 SKTS Sochaczew mazowieckie 32.63
17 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 30.17
18 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 27.38
19 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 26.00
  UKS Olesno małopolskie 26.00
21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 25.50
22 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 25.00
23 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 22.50
24 KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 21.00
  LKTS Luboń wielkopolskie 21.00
  TTS POLONIA Bytom śląskie 21.00
27 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 18.00
28 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 17.25
29 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 17.00
  KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 17.00
  MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 17.00
  niestowarzyszony woj. śląskie śląskie 17.00
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 17.00
34 LUKS Skrzyszów małopolskie 16.92
35 KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 14.00
36 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 12.67
37 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 12.00
  KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 12.00
  RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 12.00
40 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 11.50
41 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 11.00
  LKS ODRA Głoska dolnośląskie 11.00
43 MTS Kwidzyn pomorskie 10.00
44 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 9.50
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 9.50
46 BISTS Bielsko-Biała śląskie 9.00
  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 9.00
48 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 8.00
  KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 8.00
50 KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 7.00
  niestowarzyszony woj. opolskie opolskie 7.00
  TS ZAGŁĘBIE Lubin dolnośląskie 7.00
53 UKS MOSIR Dukla podkarpackie 6.00
54 IKS START Zduńska Wola łódzkie 5.00
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard zachodniopomorskie 5.00
56 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 4.50
57 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 4.00
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 4.00
  UKS SŁOWIAN Mrowino wielkopolskie 4.00
60 MUKS Gąbin mazowieckie 3.50
61 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 3.00
  UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 3.00
63 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 2.00
64 LUKS KŁOS Wola Skromowska lubelskie 1.00
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie lubuskie 1.00
  LZS Żywocice opolskie 1.00
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 1.00
  UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 1.00