Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

po podziale punktów
# Klub Województwo Punkty
1 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 44.00
2 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 40.67
3 MRKS Gdańsk pomorskie 31.25
4 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 26.50
5 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 24.00
6 ZKS Zielona Góra lubuskie 22.75
7 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 16.50
8 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 16.00
9 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 14.25
10 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 14.00
11 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 13.50
  UKS MOSIR Dukla podkarpackie 13.50
13 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 13.00
14 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 12.83
15 GLKS Nadarzyn mazowieckie 12.00
  MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 12.00
17 IKTS BROŃ Radom mazowieckie 11.00
18 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 9.50
  PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 9.50
20 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 9.00
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 9.00
  MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 9.00
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 9.00
24 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 8.50
  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 8.50
26 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 8.33
27 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 8.00
  TTS POLONIA Bytom śląskie 8.00
29 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 7.50
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 7.50
31 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 7.25
32 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 7.00
  MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 7.00
34 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 6.50
35 GKTS Gdańsk pomorskie 6.00
  PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 6.00
  TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 6.00
  UKS GOKIS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 6.00
  UKS SMECZ Konin wielkopolskie 6.00
40 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 5.50
  KS Mysław śląskie 5.50
42 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 5.00
43 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 4.00
  KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 4.00
  KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 4.00
  KU AZS UJD Częstochowa śląskie 4.00
  LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 4.00
  MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 4.00
  SL SALOS Dzierżoniów dolnośląskie 4.00
  TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka podkarpackie 4.00
  UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 4.00
  UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 4.00
  UKS ORLIK Gdynia pomorskie 4.00
54 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 3.25
55 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 3.00
  ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 3.00
  AZS PWSZ Nysa opolskie 3.00
  BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 3.00
  ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 3.00
  KS Dąbcze wielkopolskie 3.00
  KS SPIN Częstochowa śląskie 3.00
  LKS OMEGA Kleszczów łódzkie 3.00
  LKS Piotrowice małopolskie 3.00
  LKTS Luboń wielkopolskie 3.00
  LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 3.00
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 3.00
  LZS Żywocice opolskie 3.00
  MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 3.00
  SKF MKTS Opalenica wielkopolskie 3.00
  SKS 40 Warszawa mazowieckie 3.00
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 3.00
  STS ZGODA Janik świętokrzyskie 3.00
  UKS ALFA Gostynin mazowieckie 3.00
  UKS ATS Białystok podlaskie 3.00
  UKS Białobrzegi podlaskie 3.00
  UKS Gołdap Zdrój warmińsko-mazurskie 3.00
  UKS GRYF Gdów małopolskie 3.00
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 3.00
  UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 3.00
  UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 3.00
81 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 2.00
  UKS Dalachów opolskie 2.00
  UMLKS RADOMSKO Radomsko łódzkie 2.00
84 niestowarzyszony woj. podkarpackie podkarpackie 1.50