Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

po podziale punktów
# Klub Województwo Punkty
1 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 18.00
2 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 17.00
3 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 11.00
4 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 10.00
  ULKS Moszczenica łódzkie 10.00
6 GUKS Gorzkowice łódzkie 9.50
7 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 9.00
  MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 9.00
9 KS Mysław śląskie 8.50
10 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 8.25
11 LKTS Luboń wielkopolskie 8.00
12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 7.50
13 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 7.00
  KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 7.00
  MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 7.00
  UKS ATS Białystok podlaskie 7.00
  UKS OPTIMA Zamość lubelskie 7.00
  UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 7.00
19 KTS Gliwice śląskie 6.50
  MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 6.50
  UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 6.50
22 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 6.00
23 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 5.50
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 5.50
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 5.50
26 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 5.00
  UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 5.00
28 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 4.75
29 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 4.50
  GLKS Nadarzyn mazowieckie 4.50
  KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 4.50
  KS GORCE Nowy Targ małopolskie 4.50
  KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 4.50
  MRKS Gdańsk pomorskie 4.50
  SMS Włodawa lubelskie 4.50
36 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 4.00
  MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn lubuskie 4.00
  TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 4.00
  TTS POLONIA Bytom śląskie 4.00
40 UKS GRYF Gdów małopolskie 3.75
  UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 3.75
42 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 3.50
43 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 3.00
  LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 3.00
45 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 2.50
  KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 2.50
  LZS VICTORIA Chróścice opolskie 2.50
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 2.50
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 2.50
50 AUKS TREFL Zamość lubelskie 2.00
  AZS PWSZ Nysa opolskie 2.00
  CKS HELIOS Czempiń wielkopolskie 2.00
  GLKS BURZA Pawlikowice łódzkie 2.00
  IKS JEZIORO Tarnobrzeg podkarpackie 2.00
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 2.00
  MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 2.00
  MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 2.00
  MKS KSOS Kraków małopolskie 2.00
  MTS Kwidzyn pomorskie 2.00
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 2.00
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 2.00
  TKKF Dobczyce małopolskie 2.00
  TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 2.00
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 2.00
  UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 2.00
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo wielkopolskie 2.00
  ZKS Zielona Góra lubuskie 2.00
68 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 1.50
  CKIS Skawina małopolskie 1.50
  GKTS Gdańsk pomorskie 1.50
  GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 1.50
  KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 1.50
  LUKS GOKSiT Suchowola podlaskie 1.50
  MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 1.50
  MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice łódzkie 1.50
  niestowarzyszony woj. podkarpackie podkarpackie 1.50
  UKS CZTERNASTKA Poznań wielkopolskie 1.50
  UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 1.50
  UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 1.50
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 1.50
81 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 1.00
  KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 1.00
  KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 1.00
  LKS STOMIL Bełchatów łódzkie 1.00
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 1.00
  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 1.00
  PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 1.00
  SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 1.00
  UKS Gołdap Zdrój warmińsko-mazurskie 1.00
  UKS REMUS Miechucino pomorskie 1.00
  UKS SPARTAKUS Otyń lubuskie 1.00
  UKS TRZYNASTKA Szczecin zachodniopomorskie 1.00
  UKS TS PŁOMIEŃ Dobrzyniewo Duże podlaskie 1.00
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 1.00
95 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 0.50
  KS ELTA Łódź łódzkie 0.50
  KS STELLA Gniezno wielkopolskie 0.50
  KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 0.50
  KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 0.50
  LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 0.50
  MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 0.50
  MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 0.50
  MOSM Tychy śląskie 0.50
  MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 0.50
  SKTS RATAJE 50 Poznań wielkopolskie 0.50
  UKS Białobrzegi podlaskie 0.50
  UKS KĘPA Dębica podkarpackie 0.50
  UKS MOSIR Dukla podkarpackie 0.50
  UKS TORNADO Waksmund małopolskie 0.50
  UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 0.50
  UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 0.50
  UKTS OLIMPIA Lubsko lubuskie 0.50