Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu
# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 491)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
45.83 25 12.5 8.33
2 GRELA Artur (2000 #32881 LO 57)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
43.83 25 10.5 8.33
3 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 713)
ZKS Zielona Góra (LBU)
38.00 17 12.5 8.50
4 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 490)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
37.83 21 8.5 8.33
5 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 709)
ZKS Zielona Góra (LBU)
35.50 21 6 8.50
6 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 3060)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33.00 17 7.5 8.50
7 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 494)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32.83 17 7.5 8.33
8 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 7177)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
30.50 15 8.5 7.00
9 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 9110)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
29.50 17 8.5 4.00
10 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 1475)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
28.50 12 6 10.50
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO 277)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
28.50 15 6 7.50
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 3815)
KTS Gliwice (ŚLS)
27.00 12 7.5 7.50
13 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 7705)
UKS ATS Białystok (PDL)
26.75 15 7.5 4.25
14 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 3077)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
26.33 12 6 8.33
  ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 7988)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
26.33 12 6 8.33
16 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 6531)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
25.50 12 6 7.50
  ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 1285)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
25.50 12 6 7.50
  MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 1400)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
25.50 15 10.5
19 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 2597)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
25.25 15 6 4.25
20 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 222)
LUKS Chełmno (KPM)
25.17 12 7.5 5.67
21 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 3057)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
25.00 8 8.5 8.50
22 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 7169)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
24.00 12 6 6.00
  LIS Daniel (1999 #31991 LO 90)
UKS Olesno (MŁP)
24.00 12 6 6.00
24 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 3339)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
23.50 12 7.5 4.00
25 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 276)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
23.00 8 7.5 7.50
26 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 3889)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
22.50 15 7.5
27 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 11232)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
21.00 15 6
28 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 223)
LUKS Chełmno (KPM)
20.67 12 3 5.67
29 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 3850)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
19.50 6 6 7.50
  GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 4004)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
19.50 12 7.50
31 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 6186)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
19.00 15 4.00
  ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 2865)
SMS Włodawa (LLS)
19.00 12 3 4.00
33 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 2917)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
18.75 12 3 3.75
34 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 10850)
niestow. woj. WLP (WLP)
18.00 8 6 4.00
35 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 1472)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17.50 4 3 10.50
36 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 1424)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
17.00 8 3 6.00
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 546)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
17.00 8 3 6.00
38 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 225)
LUKS Chełmno (KPM)
16.67 8 3 5.67
39 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 3852)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
16.50 6 3 7.50
  PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 7215)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
16.50 6 3 7.50
41 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 2937)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
15.75 12 3.75
42 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 1283)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
15.50 8 7.50
  WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 2587)
UMKTS LOB Dęblin (LLS)
15.50 8 7.50
44 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 2004)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
15.00 6 3 6.00
  GACA Alicja (2000 #29509 LO 3617)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
15.00 6 3 6.00
46 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 2935)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
14.75 8 3 3.75
47 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 3829)
KTS Gliwice (ŚLS)
14.50 4 3 7.50
48 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 7167)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
14.00 1 6 7.00
  KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 3056)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
14.00 8 6
  LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 705)
ZKS Zielona Góra (LBU)
14.00 6 3 5.00
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 547)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
14.00 8 6.00
  SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 332)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
14.00 8 6.00
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 2378)
VICTORIA Chróścice (OPO)
14.00 8 3 3.00
54 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 4175)
LKTS Luboń (WLP)
13.00 4 3 6.00
  MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 7173)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
13.00 4 3 6.00
56 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4798)
ULKS Lachowice (MŁP)
12.00 6 6.00
  PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 5421)
KSTS Krosno (PKR)
12.00 8 4.00
  STYPKA Filip (2001 #30292 LO 60)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
12.00 12
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 2397)
KS GOTYK Toruń (KPM)
12.00 6 6.00
60 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 3851)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
11.00 8 3
  MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 706)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11.00 6 5.00
  MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 1179)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
11.00 4 3 4.00
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 7174)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
11.00 8 3
  PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 7176)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
11.00 4 7.00
  WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 2862)
SMS Włodawa (LLS)
11.00 4 3 4.00
  WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2764)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
11.00 4 3 4.00
67 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 2574)
KS Dąbcze (WLP)
10.00 6 4.00
  DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 1171)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
10.00 4 6.00
  JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 821)
LZS Żywocice (OPO)
10.00 6 4.00
  KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 1174)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
10.00 4 6.00
  MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 979)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
10.00 4 6
  MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 1840)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
10.00 6 4.00
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 5538)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
10.00 4 6.00
74 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 2934)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
9.75 6 3.75
75 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 7217)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
9.00 6 3
76 GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 2594)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
8.25 1 3 4.25
  TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 7711)
UKS ATS Białystok (PDL)
8.25 4 4.25
78 KOWOL Marek (2000 #28424 LO 3653)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
8.00 1 3 4.00
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 2352)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
8.00 4 4.00
  MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 6020)
LUKS Straszyn (POM)
8.00 1 3 4.00
  SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 831)
LZS Żywocice (OPO)
8.00 4 4.00
  WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 2866)
SMS Włodawa (LLS)
8.00 4 4.00
  WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 3648)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
8.00 1 3 4.00
84 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 1886)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
7.00 4 3
  KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 5465)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
7.00 4 3.00
  KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 3055)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
7.00 4 3
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 4050)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
7.00 4 3
  MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 5463)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
7.00 4 3.00
  OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 406)
MRKS Gdańsk (POM)
7.00 4 3
  SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 1185)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
7.00 4 3
  ZWIOR Kamila (2001 #39609 LO 5474)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
7.00 4 3.00
92 BAPRAWSKA Iza (2001 #42322 LO 5527)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6.00 6.00
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3782)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
6.00 6
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
6.00 6
95 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 1835)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
5.00 1 4.00
  MIKUŁA Dawid (1999 #35290 LO 4682)
KOLANIE Koło (WLP)
5.00 1 4.00
  MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 1841)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
5.00 1 4.00
  NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 708)
ZKS Zielona Góra (LBU)
5.00 5.00
99 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
4.50 3 1.5
100 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 7602)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
4.00 4
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 8154)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
4.00 4
  GAJ Milena (2008 #43608 LO 1599)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
4.00 3 1
  KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 7419)
MTS Kwidzyn (POM)
4.00 4
  ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 8751)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
4.00 4
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 2214)
MSZS Świdwin (ZPM)
4.00 4
  WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 7011)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
4.00 4
  WLAZŁY Magdalena (2001 #48365 LO 2185)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
4.00 4
  ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 5332)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
4.00 4
109 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
3.50 2 1.5
  HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 1198)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
3.50 2 1.5
111 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 2481)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
3.00 2 1
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
3.00 2 1
113 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 599)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
2.50 1 1.5
114 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4020)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
2.00 1 1
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 9550)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
2.00 1 1
  SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 6770)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
2.00 1 1
117 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 7272)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1.50 1 0.5
  MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 6464)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
1.50 1 0.5
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 7273)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1.50 1 0.5
  PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 6554)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
1.50 1 0.5
121 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 3776)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.00 1
  BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 1696)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
1.00 1
  CEMBROWICZ Katarzyna (2001 #31922 LO 5267)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
1.00 1
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6546)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
1.00 1
  ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 5814)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
1.00 1
  MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 6639)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
1.00 1
  NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 6406)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
1.00 1
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1610)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
1.00 1
  PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 6535)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
1.00 1
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 1611)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
1.00 1
  SZARYCKI Rafał (2001 #44648 LO 8461)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
1.00 1
132 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 1642)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 135)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
0.50 0.5
  FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1756)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
0.50 0.5
  JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4018)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 4290)
MOKSIR Czchów (MŁP)
0.50 0.5
  KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 4254)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
0.50 0.5
  KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4022)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 9552)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
0.50 0.5
  LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 5128)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
0.50 0.5
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4027)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4030)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 1646)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 1647)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 6465)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
0.50 0.5