Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu
# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
50.00 25 12.5 12.50
2 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)
42.75 25 12.5 5.25
3 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
34.50 21 8.5 5.00
4 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)
33.83 17 8.5 8.33
5 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33.50 17 6 10.50
6 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32.00 21 6 5.00
  WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
32.00 12 7.5 12.50
8 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
31.83 15 8.5 8.33
9 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
31.17 15 10.5 5.67
10 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
31.00 15 7.5 8.50
11 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30.17 17 7.5 5.67
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)
29.33 15 6 8.33
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
29.00 8 10.5 10.50
14 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
28.50 15 6 7.50
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
28.50 15 6 7.50
16 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
27.50 15 7.5 4.5 5.00
17 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
27.00 12 7.5 7.50
  UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)
27.00 12 7.5 7.50
  WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
27.00 15 7.5 4.5 3.75
20 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
  WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
22 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
25.50 17 8.5
  KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
25.50 12 6 7.5 2.25
24 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
24.00 12 7.5 4.5 3.75
25 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
23.50 12 7.5 4.00
26 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
23.25 12 6 5.25
27 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
23.00 12 6 5.00
28 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
22.50 9 7.5 6 5.00
  MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
22.50 9 6 7.5 4.00
30 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
21.00 12 3 6.00
  CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
21.00 12 3 6.00
  KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
21.00 12 3 6.00
  KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)
21.00 12 3 6.00
  MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
21.00 9 6 6 4.00
35 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
20.00 12 3 5.00
  SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
20.00 12 3 5.00
37 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
19.67 8 6 5.67
38 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
19.50 9 6 4.5 2.25
39 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
19.00 8 6 5.00
  KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
19.00 12 3 4.00
  WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
19.00 8 6 5.00
42 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
18.50 6 7.5 5.00
43 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
18.00 12 6.00
  KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
18.00 8 6 4.00
  LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
18.00 8 6 4.00
  URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
18.00 12 6.00
47 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
17.00 8 3 6.00
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
17.00 8 3 6.00
49 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
16.50 6 3 7.50
50 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16.00 7 4.5 1.5 4.50
  KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
16.00 8 3 5.00
52 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
15.50 4 7.5 4.00
  PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
15.50 4 3 8.50
54 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
15.00 7 4.5 1.5 3.50
  GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
15.00 6 4.5 1.5 4.50
  KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
15.00 8 3 4.00
  MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
15.00 7 4.5 3.5 2.25
  MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
15.00 6 3 6.00
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
15.00 8 3 4.00
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
15.00 8 3 4.00
61 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
14.50 7 4.5 3 3.00
62 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
14.00 7 3.5 3.5 3.50
  CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
14.00 4 6 4.00
  MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
14.00 6 3 5.00
65 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
13.50 5 4.5 3 4.00
  GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
13.50 6 7.50
  REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
13.50 9 4.5 3 4.50
  WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
13.50 7 3 3.5 2.25
  WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
13.50 9 4.5 2.5 1.33
70 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13.00 4 3 6.00
  JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
13.00 6 3.5 3.5 2.00
  KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
13.00 8 5.00
  LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
13.00 6 3 1.5 4.00
  ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13.00 4 3 6.00
  TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
13.00 7 3 3 3.00
  ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
13.00 6 3 4.00
77 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
12.75 7 3.5 1.5 2.25
78 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
12.67 4 3 5.67
79 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
12.50 6 3.5 3 2.67
  KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
12.50 5 3.5 1.5 4.00
  RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12.50 6 3 1.5 3.50
  SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
12.50 5 4.5 3 2.25
  SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12.50 6 3 3.5 3.00
84 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
12.00 12
  CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
12.00 6 3 1.5 3.00
  DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
12.00 6 3 1.5 3.00
  FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12.00 6 3 1.5 3.00
  HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
12.00 6 6.00
  KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
12.00 6 3 3
  LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
12.00 6 3 3 2.33
  SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
12.00 6 3 3 1.75
  TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
12.00 5 3 3 4.00
  WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
12.00 6 3 3
  ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
12.00 6 6.00
95 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
11.83 6 3.5 1.5 2.33
96 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
11.75 6 3.5 2.25
97 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
11.67 6 5.67
98 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11.50 5 3.5 1.5 3.00
  KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11.50 5 3.5 3 2.67
  STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
11.50 5 3 3.5 2.00
  SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
11.50 7 4.5 3 3.00
102 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
11.25 6 5.25
103 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11.17 5 3.5 1.5 2.67
104 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
11.00 4 3 4.00
  MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
11.00 8 3
  PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
11.00 6 5.00
  PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
11.00 8 3
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
11.00 5 3 3
  PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
11.00 5 3 3
  SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
11.00 6 3.5 1.5
111 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
10.83 5 3.5 1.5 2.33
112 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10.75 4 3 3 3.75
113 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
10.50 4 3 3.5 2.67
  KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
10.50 4 4.5 1.5 2.00
  MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
10.50 4 3 3.50
116 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
10.00 4 6.00
  BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
10.00 5 3.5 1.5
  KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
10.00 4 6.00
  KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
10.00 7 2.5 2.5 3.00
  MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
10.00 4 3 3.00
121 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 229)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
9.67 4 5.67
122 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
9.50 6 3.5 2 2.00
  BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
9.50 6 3.5 3.5
  CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
9.50 5 1.5 3
  KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
9.50 3 3 3.50
  MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.50 4 3.5 2.00
127 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
9.33 4 3 1.5 2.33
128 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
9.25 4 5.25
  GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
9.25 4 1.5 1.5 3.75
130 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
9.17 5 1.5 2.67
131 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
9.00 6 3
  GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
9.00 4 5.00
  MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
9.00 6 3.00
  NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.00 4 3 1.5 2.00
  PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
9.00 4 3.5 1.5
  SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
9.00 4 1.5 3.5
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
9.00 6 3.00
  WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
9.00 3 4.5 2.5 4.50
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)
9.00 6 3
  ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.00 6 3 3 1.75
141 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.50 5 3 2 3.50
  KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
8.50 6 2 1 2.50
  KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.50 5 3 3 3.50
  OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
8.50 3 1.5 4.00
  STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
8.50 5 3.5
  WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8.50 4 3.5 4.5
  WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
8.50 4 1.5 3
  ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
8.50 4 3 1.5
149 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
8.33 3 3 2.33
150 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
8.00 3 1.5 3.50
  BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8.00 3 1.5 3.50
  KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
8.00 4 4.00
  KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
8.00 8
  KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
8.00 4 4.00
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
8.00 4 4.00
  SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8.00 5 1.5 1.5
  TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
8.00 4 4.00
  ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
8.00 3 3.5 4.5
159 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
7.50 3 3 1.5
  HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
7.50 5 2.5 2 1.33
  RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
7.50 3 3 1.5
  SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
7.50 4 2.5 3.5 3.00
  WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
7.50 5 2.5 2.5
164 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
7.17 3 1.5 1.5 2.67
  OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
7.17 3 1.5 2.67
166 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
7.00 4 3
  BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
7.00 5 2 1
  BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
7.00 4 3.00
  DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
7.00 1 6.00
  GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
7.00 4 3 2
  KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
7.00 4 3
  LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7.00 2 3 1.5 2.00
  MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7.00 4 3
  MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
7.00 4 3
  OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
7.00 4 1.5 1.5
  POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
7.00 1 6
  SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7.00 5 2 2
  SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
7.00 5 2 1 1.67
  SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
7.00 4 1 2 3.00
  SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7.00 4 3
  STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
7.00 4 3.00
  SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7.00 4 2.5 1 3.00
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7.00 5 2 2 2.00
  WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
7.00 4 3
185 LUBIN Hubert (1998 #21982 LO 69)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.67 1 5.67
186 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
6.50 4 2 1 2.50
  LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
6.50 4 2.5 1.33
  PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
6.50 4 2.5 2 2.00
  PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
6.50 4 2.5 1 2.00
  RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
6.50 4 2.5 2
  SOKOŁOWSKA Joanna (2001 #32934 LO 499)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
6.50 3 1.5 2.00
  WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
6.50 4 2 2.5
193 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
6.25 3 1.5 1.75
194 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
6.17 2 1.5 2.67
195 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
6.00 3 3
  GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
6.00 4 2 2
  GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
6.00 3 1 2 3.00
  KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
6.00 4 2 2
  KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
6.00 6
  KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
6.00 4 2 1
  KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.00 3 3 2.5 1.75
  ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6.00 4 2 1 2.00
  MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
6.00 3 3 1 2.00
  MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
6.00 3 1.5 1.5
  MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
6.00 3 3 2.5
  OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
6.00 3 2.5 2 3.00
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
6.00 3 3
208 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
5.83 2 1.5 2.33
  KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5.83 2 1.5 1.5 2.33
  SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
5.83 2 1.5 2.33
  SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
5.83 2 1.5 2.33
212 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
5.67 4 1 1.67
213 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
5.50 3 2.5 2.5
  CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
5.50 3 2.5 1 2.00
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
5.50 3 2.5
  MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
5.50 3 2.5 2 2.00
  PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
5.50 2 3.50
  PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
5.50 3 2 1 2.50
  PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
5.50 3 2.5 1
  TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.50 3 2.5 1 2.50
221 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
5.25 2 1.5 1.75
  ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
5.25 2 1.5 1.75
223 BORSZOWSKA Alicja (1999 #22192 LO 176)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5.00 5.00
  CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
5.00 5.00
  CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
5.00 2 3 2 2.00
  CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
5.00 3 2 1.33
  DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.00 3 2 1.67
  DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 3 2 1 2.00
  FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
5.00 3 2 1 1.67
  FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5.00 3 2 2
  GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
5.00 3 2
  HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 5.00
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
5.00 3 2 2.00
  JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
5.00 2 1.5 1.5
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5.00 3 1 2.00
  KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 3 2 2.00
  MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
5.00 1 4.00
  WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
5.00 2 1.5 1.5
239 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
4.67 3 1 1 1.67
240 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
4.50 2 2 2.50
  BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
4.50 3 1.5
  BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
4.50 3 1.5
  DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
4.50 3 1.5
  DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
4.50 3 1.5
  JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
4.50 3 1.5
  KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
4.50 3 1.5
  KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
4.50 2 1 2.50
  LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
4.50 3 1.5
  LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
4.50 3 1.5
  LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
4.50 3 1.5
  LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.50 3 1.5
  ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
4.50 3 1.5
  ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
4.50 2 1 2.50
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
4.50 3 1.5
  MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4.50 3 1.5
  NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
4.50 3 1.5
  PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
4.50 3 1.5
  PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
4.50 3 1.5
  PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
4.50 2 1 1 2.50
  SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
4.50 2 2 2.50
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
4.50 2 1 1 2.50
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
4.50 3 1.5
  SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
4.50 3 1.5
  STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
4.50 3 1.5
  SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
4.50 3 1.5
  SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
4.50 3 1.5
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
4.50 3 1.5
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
4.50 3 1.5
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4.50 3 1.5
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
4.50 3 1.5
  WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
4.50 3 1.5
  ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.50 3 1.5
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
4.50 3 1.5
  ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.50 3 1.5
275 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
4.33 3 1 1 1.33
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
4.33 3 1 1.33
277 BUDENAS Karolina (1999 #24794 LO 485)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 4.00
  CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
4.00 3 1
  DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
4.00 2 2
  FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
4.00 3 1
  FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
4.00 2 2 1 2.00
  GASZ Weronika (2005 #39114 LO 488)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 2 2 1
  GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.00 3 1
  GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 7044)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
4.00 4
  GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
4.00 2 2 1 2.00
  GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
4.00 2 2 1.33
  GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
4.00 3 1
  GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4.00 2 2 1.75
  GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
4.00 1 3
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
4.00 1 3.00
  KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
4.00 2 2
  KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
4.00 4
  KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
4.00 2 2
  KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
4.00 3 1
  KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
4.00 3 1
  KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
4.00 4
  MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 492)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 4.00
  MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.00 3 1 1
  PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
4.00 4
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
4.00 2 1 1 2.00
  RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4.00 2 2
  RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
4.00 3 1
  SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
4.00 2 1 2.00
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
4.00 2 1 2.00
  SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
4.00 3 1
  SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
4.00 4
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
4.00 3 1 1
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
4.00 2 2
  WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
4.00 4
  ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
4.00 1 3
311 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
3.75 2 1 1 1.75
312 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
3.50 2 1.5
  BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
3.50 2 1.5
  BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
3.50 2 1.5
  BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
3.50 2 1.5
  BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
3.50 2 1.5
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.50 2 1.5
  GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
3.50 2 1.5
  GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.50 2 1.5
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
3.50 2 1.5
  JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
3.50 2 1.5
  JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.50 2 1.5
  JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.50 2 1.5
  KIEŁBIK Magdalena (2003 #49877 LO 6368)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
3.50 3.50
  KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO 4988)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
3.50 2 1.5
  KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
3.50 2 1.5
  KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
3.50 2 1.5
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.50 3.50
  LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
3.50 2 1.5
  ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
3.50 2 1.5
  MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
3.50 2 1.5
  MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
3.50 2 1.5
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
3.50 2 1.5
  RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
3.50 2 1.5
  RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
3.50 2 1.5
  STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
STLA Szczecinek (ZPM)
3.50 2 1.5
  ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
3.50 2 1.5
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.50 3.50
  ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.50 2 1.5
  ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
3.50 3.50
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.50 2 1.5
342 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
3.33 2 1 1 1.33
343 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
3.00 2 1
  BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
3.00 2 1
  CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
3.00 2 1
  CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
3.00 2 1
  CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
  GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
3.00 2 1
  GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
3.00 2 1 1
  GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
3.00 2 1
  GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
  GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
3.00 3.00
  GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
3.00 2 1
  GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
3.00 3
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
3.00 2 1
  IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
3.00 2 1
  JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
3.00 2 1
  JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
3.00 3.00
  KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
3.00 2 1 1
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
3.00 2 1
  KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
3.00 2 1
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
3.00 2 1
  KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3.00 2 1
  LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.00 2 1
  LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
3.00 2 1 1
  LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.00 2 1
  MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
3.00 2 1
  MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
3.00 2 1
  MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
3.00 2 1
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
3.00 2 1 1
  NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
3.00 2 1 1
  NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
3.00 2 1
  NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 6542)
UKS LIS Sierakowice (POM)
3.00 2 1
  PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
3.00 2 1
  PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
3.00 2 1
  PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
3.00 2 1
  PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
3.00 2 1
  ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
3.00 2 1
  RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
3.00 2 1
  SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
3.00 2 1
  SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5211)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
3.00 2 1
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
3.00 2 1
  ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
3.00 2 1
  TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7917)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
3.00 2 1
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
3.00 2 1
  WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
3.00 2 1
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
3.00 2 1
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
3.00 2 1
  WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS SPIN Częstochowa (ŚLS)
3.00 2 1
  ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3.00 2 1
  ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
3.00 2 1
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
3.00 2 1
  ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.00 2 1
401 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
2.67 2.67
402 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
2.50 1 1.5
  BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
2.50 1 1.5
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
2.50 2 0.5
  PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
2.50 1 1.5
  PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.50 1 1.5
  RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
2.50 1 1.5
  SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.50 1 1.5
  STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.50 1 1.5
410 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
2.33 2.33
  FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33
  GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.33 2.33
  KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
2.33 2.33
  KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33
  MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
  PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
  RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
2.33 2.33
  WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
422 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
2.25 2.25
423 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
2.00 1 1
  BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
2.00 2.00
  BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
2.00 2
  BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
2.00 1 1
  BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.00 1 1
  BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.00 2.00
  CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
2.00 1 1
  CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.00 2
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2.00 1 1
  DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
2.00 1 1
  DZIAKOWSKA Emilia (2005 #45963 LO 10742)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
2.00 2.00
  FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
2.00 2.00
  GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.00 1 1
  GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2.00 2.00
  GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2.00 2.00
  HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
2.00 1 1
  JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
2.00 2
  KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
2.00 1 1
  KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
2.00 1 1
  KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
2.00 1 1
  LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2.00 2.00
  LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
2.00 1 1
  ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
2.00 2.00
  ŁUSZCZYŃSKA Joanna (2001 #31952 LO 2718)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
2.00 2
  MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
2.00 2
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.00 1 1
  MAŁY Anna (2001 #37677 LO 5502)
MKS Wołczyn (OPO)
2.00 2
  MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS SMECZ Konin (WLP)
2.00 2.00
  MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
2.00 1 1
  MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.00 1 1
  MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2.00 1 1
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
2.00 1 1
  OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.00 1 1
  OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2.00 2.00
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
2.00 2
  PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
2.00 1 1
  POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.00 1 1
  POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)
2.00 2.00
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
2.00 1 1
  SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
2.00 2.00
  SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.00 2.00
  STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
2.00 1 1
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
2.00 1 1
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.00 1 1
  SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
2.00 1 1
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
2.00 2.00
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
2.00 1 1
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
2.00 2.00
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
2.00 1 1
  WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2.00 1 1
  WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
2.00 2
  WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
2.00 2.00
  WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
2.00 1 1
  WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2.00 2.00
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2.00 2
478 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
1.75 1.75
  KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
  ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
  STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
482 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.67 1.67
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
  WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
1.67 1.67
  ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
486 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
1.50 1 0.5
  AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
1.50 1 0.5
  BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
1.50 1.5
  DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
1.50 1 0.5
  DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
1.50 1 0.5
  FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
1.50 1 0.5
  GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
1.50 1 0.5
  HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
1.50 1 0.5
  INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.50 1 0.5
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
1.50 1 0.5
  KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
1.50 1 0.5
  KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
  KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
1.50 1 0.5
  KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
1.50 1.5
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
1.50 1 0.5
  LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
1.50 1 0.5
  MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
1.50 1 0.5
  MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
1.50 1 0.5
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
1.50 1 0.5
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1.50 1 0.5
  PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
1.50 1 0.5
  PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
1.50 1 0.5
  PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
1.50 1.5
  PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
1.50 1.5
  RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
1.50 1 0.5
  RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
  SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
1.50 1 0.5
  STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
1.50 1 0.5
  SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
1.50 1 0.5
  SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
1.50 1 0.5
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
1.50 1 0.5
  ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
1.50 1 0.5
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
1.50 1 0.5
  USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.50 1 0.5
  WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
1.50 1 0.5
  WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
1.50 1 0.5
  WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
530 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
1.33 1.33
  LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
1.33 1.33
  MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33
534 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
1.00 1
  DREWIENKOWSKI Radosław (1999 #34460 LO 6329)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
1.00 1
  GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
1.00 1
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
1.00 1
  KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
1.00 1
  KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
1.00 1
  ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
1.00 1
  MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1.00 1
  MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
1.00 1
  OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
1.00 1
  PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
1.00 1
  PIASECKA Karolina (1999 #22229 LO 10551)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1.00 1
  PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
1.00 1
  PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
1.00 1
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
1.00 1
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
1.00 1
  RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
1.00 1
  SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
1.00 1
  SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
1.00 1
  TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
1.00 1
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
1.00 1
  WEREDA Barbara (1999 #23178 LO 10552)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1.00 1
  WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
1.00 1
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
1.00 1
  ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 3708)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
1.00 1
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
1.00 1
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 10664)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
1.00 1
561 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO 10557)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
0.50 0.5
  BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
0.50 0.5
  BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
0.50 0.5
  BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
0.50 0.5
  BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
0.50 0.5
  BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
0.50 0.5
  BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
0.50 0.5
  BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.50 0.5
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
0.50 0.5
  CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
0.50 0.5
  CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
0.50 0.5
  CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
0.50 0.5
  CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
0.50 0.5
  DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.50 0.5
  DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS REMUS Miechucino (POM)
0.50 0.5
  FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS REMUS Miechucino (POM)
0.50 0.5
  FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
0.50 0.5
  FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
0.50 0.5
  GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
0.50 0.5
  GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.50 0.5
  GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
0.50 0.5
  GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
0.50 0.5
  GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
0.50 0.5
  JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
0.50 0.5
  JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
0.50 0.5
  KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
0.50 0.5
  KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
0.50 0.5
  KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
0.50 0.5
  KIŁYK Paweł (2006 #51075 LO 10545)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
0.50 0.5
  KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
0.50 0.5
  KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
0.50 0.5
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
0.50 0.5
  KUBAS Agata (2008 #50922 LO 10334)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
0.50 0.5
  KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
0.50 0.5
  KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
0.50 0.5
  LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
0.50 0.5
  MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
0.50 0.5
  MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
0.50 0.5
  MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
0.50 0.5
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
0.50 0.5
  MILEWSKA Gabriela (2006 #51085 LO 10558)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
0.50 0.5
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
0.50 0.5
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
0.50 0.5
  NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
0.50 0.5
  OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
0.50 0.5
  OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
0.50 0.5
  OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
0.50 0.5
  PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
0.50 0.5
  PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
0.50 0.5
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
0.50 0.5
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
0.50 0.5
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
0.50 0.5
  PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
0.50 0.5
  PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
0.50 0.5
  POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
0.50 0.5
  RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
0.50 0.5
  REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
0.50 0.5
  SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
0.50 0.5
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
0.50 0.5
  SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
0.50 0.5
  SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.50 0.5
  SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
0.50 0.5
  SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6934)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 10548)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
0.50 0.5
  SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
0.50 0.5
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
0.50 0.5
  TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
0.50 0.5
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 10658)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
0.50 0.5
  WIERCISZEWSKA Zuzanna (2006 #51157 LO 10647)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
0.50 0.5
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
0.50 0.5
  WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
0.50 0.5
  WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
0.50 0.5
  ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
0.50 0.5
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
0.50 0.5