Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu
# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
50.00 25 12.5 12.50
2 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)
42.75 25 12.5 5.25
3 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
34.50 21 8.5 5.00
4 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)
33.83 17 8.5 8.33
5 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33.50 17 6 10.50
6 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32.00 21 6 5.00
  WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
32.00 12 7.5 12.50
8 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
31.83 15 8.5 8.33
9 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
31.17 15 10.5 5.67
10 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
31.00 15 7.5 8.50
11 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30.17 17 7.5 5.67
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)
29.33 15 6 8.33
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
29.00 8 10.5 10.50
14 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
28.50 15 6 7.50
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
28.50 15 6 7.50
16 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
27.00 12 7.5 7.50
  UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)
27.00 12 7.5 7.50
18 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
  WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
20 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
25.50 17 8.5
21 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
23.50 12 7.5 4.00
22 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
23.25 12 6 5.25
23 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
23.00 12 6 5.00
24 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
21.00 12 3 6.00
  CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
21.00 12 3 6.00
  KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
21.00 12 3 6.00
  KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)
21.00 12 3 6.00
28 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
20.00 12 3 5.00
  SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
20.00 12 3 5.00
30 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
19.67 8 6 5.67
31 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
19.00 8 6 5.00
  KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
19.00 12 3 4.00
  WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
19.00 8 6 5.00
34 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
18.50 6 7.5 5.00
35 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
18.00 12 6.00
  KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
VICTORIA Chróścice (OPO)
18.00 8 6 4.00
  LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
18.00 8 6 4.00
  URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
18.00 12 6.00
39 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
17.00 8 3 6.00
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
17.00 8 3 6.00
41 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
16.50 6 3 7.50
42 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
16.00 8 3 5.00
43 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
15.50 4 7.5 4.00
  PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
15.50 4 3 8.50
45 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
15.00 8 3 4.00
  MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
15.00 6 3 6.00
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
15.00 8 3 4.00
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
VICTORIA Chróścice (OPO)
15.00 8 3 4.00
49 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
14.00 4 6 4.00
  MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
14.00 6 3 5.00
51 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
13.50 6 7.50
52 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13.00 4 3 6.00
  KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
13.00 8 5.00
  ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13.00 4 3 6.00
  ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
VICTORIA Chróścice (OPO)
13.00 6 3 4.00
56 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
12.67 4 3 5.67
57 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
12.00 12
  HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
12.00 6 6.00
  ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
12.00 6 6.00
60 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
11.67 6 5.67
61 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
11.25 6 5.25
62 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
11.00 4 3 4.00
  MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
11.00 8 3
  PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
11.00 6 5.00
  PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
11.00 8 3
66 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
10.00 4 6.00
  KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
10.00 4 6.00
  MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
10.00 4 3 3.00
69 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 229)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
9.67 4 5.67
70 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
9.25 4 5.25
71 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
9.00 6 3
  GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
9.00 4 5.00
  MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
9.00 6 3.00
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
9.00 6 3.00
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)
9.00 6 3
76 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
8.00 4 4.00
  KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
8.00 8
  KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
8.00 4 4.00
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
8.00 4 4.00
  TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
8.00 4 4.00
81 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
7.00 4 3
  BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
7.00 4 3.00
  DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
7.00 1 6.00
  MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
7.00 4 3
  POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
7.00 1 6
  STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
7.00 4 3.00
  WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
7.00 4 3
88 LUBIN Hubert (1998 #21982 LO 69)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.67 1 5.67
89 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
6.00 6
90 BORSZOWSKA Alicja (1999 #22192 LO 176)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5.00 5.00
  HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 5.00
  MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
5.00 1 4.00
93 BUDENAS Karolina (1999 #24794 LO 485)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 4.00
  GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 7044)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
4.00 4
  GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
4.00 1 3
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
4.00 1 3.00
  KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
4.00 4
  KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
4.00 4
  MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 492)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 4.00
  PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
4.00 4
  SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
4.00 4
  WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
4.00 4
  ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
4.00 1 3
104 GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
3.00 3.00
  JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
3.00 3.00
106 DREWIENKOWSKI Radosław (1999 #34460 LO 6329)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
1.00 1
  GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
1.00 1
  KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
1.00 1
  KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
1.00 1
  ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
1.00 1
  MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
1.00 1
  PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
1.00 1
  PIASECKA Karolina (1999 #22229 LO 10551)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1.00 1
  SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
1.00 1
  WEREDA Barbara (1999 #23178 LO 10552)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1.00 1
  WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
1.00 1
  ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 3708)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
1.00 1
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
1.00 1