Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu
# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
13.50 9 4.5 3 4.50
  WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
13.50 9 4.5 2.5 1.33
3 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
11.50 7 4.5 3 3.00
4 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
10.00 7 2.5 2.5 3.00
5 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
9.50 6 3.5 2 2.00
  BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
9.50 6 3.5 3.5
7 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
9.00 3 4.5 2.5 4.50
  ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.00 6 3 3 1.75
9 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.50 5 3 2 3.50
  KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
8.50 6 2 1 2.50
  KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.50 5 3 3 3.50
  WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8.50 4 3.5 4.5
13 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
8.00 3 3.5 4.5
14 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
7.50 5 2.5 2 1.33
  SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
7.50 4 2.5 3.5 3.00
  WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
7.50 5 2.5 2.5
17 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
7.00 5 2 1
  GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
7.00 4 3 2
  SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7.00 5 2 2
  SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
7.00 5 2 1 1.67
  SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
7.00 4 1 2 3.00
  SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7.00 4 2.5 1 3.00
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7.00 5 2 2 2.00
24 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
6.50 4 2 1 2.50
  LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
6.50 4 2.5 1.33
  PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
6.50 4 2.5 2 2.00
  PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
6.50 4 2.5 1 2.00
  RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
6.50 4 2.5 2
  WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
6.50 4 2 2.5
30 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
6.00 4 2 2
  GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
6.00 3 1 2 3.00
  KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
6.00 4 2 2
  KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
6.00 4 2 1
  KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.00 3 3 2.5 1.75
  ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6.00 4 2 1 2.00
  MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
6.00 3 3 1 2.00
  MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
6.00 3 3 2.5
  OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
6.00 3 2.5 2 3.00
39 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
5.67 4 1 1.67
40 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
5.50 3 2.5 2.5
  CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
5.50 3 2.5 1 2.00
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
5.50 3 2.5
  MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
5.50 3 2.5 2 2.00
  PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
5.50 3 2 1 2.50
  PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
5.50 3 2.5 1
  TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.50 3 2.5 1 2.50
47 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
5.00 2 3 2 2.00
  CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
5.00 3 2 1.33
  DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.00 3 2 1.67
  DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 3 2 1 2.00
  FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
5.00 3 2 1 1.67
  FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5.00 3 2 2
  GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
5.00 3 2
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
5.00 3 2 2.00
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5.00 3 1 2.00
  KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
5.00 3 2 2.00
57 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
4.67 3 1 1 1.67
58 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
4.50 2 2 2.50
  KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
4.50 2 1 2.50
  ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
4.50 2 1 2.50
  PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
4.50 2 1 1 2.50
  SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
4.50 2 2 2.50
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
4.50 2 1 1 2.50
64 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
4.33 3 1 1 1.33
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
4.33 3 1 1.33
66 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
4.00 3 1
  DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
4.00 2 2
  FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
4.00 2 2 1 2.00
  GASZ Weronika (2005 #39114 LO 488)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4.00 2 2 1
  GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
4.00 2 2 1 2.00
  GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
4.00 2 2 1.33
  GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4.00 2 2 1.75
  KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
4.00 2 2
  KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
4.00 2 2
  KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
4.00 3 1
  KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
4.00 3 1
  MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.00 3 1 1
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
4.00 2 1 1 2.00
  RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4.00 2 2
  SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
4.00 2 1 2.00
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
4.00 2 1 2.00
  SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
4.00 3 1
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
4.00 3 1 1
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
4.00 2 2
85 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
3.75 2 1 1 1.75
86 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
3.33 2 1 1 1.33
87 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
3.00 2 1
  BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
3.00 2 1
  CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
3.00 2 1
  CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
  GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
3.00 2 1 1
  GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
  IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
3.00 2 1
  KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
3.00 2 1 1
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
3.00 2 1
  KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
3.00 2 1
  KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
3.00 2 1 1
  MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
3.00 2 1
  MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
3.00 2 1
  MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
3.00 2 1
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
3.00 2 1 1
  NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
3.00 2 1 1
  NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
3.00 2 1
  NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 6542)
UKS LIS Sierakowice (POM)
3.00 2 1
  PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
3.00 2 1
  PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
3.00 2 1
  ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
3.00 2 1
  SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5211)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
3.00 2 1
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
3.00 2 1
  ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
3.00 2 1
  TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7917)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
3.00 2 1
  WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
3.00 2 1
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
3.00 2 1
  WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS SPIN Częstochowa (ŚLS)
3.00 2 1
  ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
3.00 2 1
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
3.00 2 1
  ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.00 2 1
121 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
2.00 2.00
  BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.00 2.00
  DZIAKOWSKA Emilia (2005 #45963 LO 10742)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
2.00 2.00
  FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
2.00 2.00
  JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
2.00 2
  ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
2.00 2.00
  MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
2.00 2
  MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS SMECZ Konin (WLP)
2.00 2.00
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
2.00 2
  POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)
2.00 2.00
  SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
2.00 2.00
  SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.00 2.00
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
2.00 2.00
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
2.00 2.00
  WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
2.00 2
  WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
2.00 2.00
137 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.67 1.67
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
  WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
1.67 1.67
  ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
141 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
1.33 1.33
  LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
1.33 1.33
  MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33