Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu
# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
4.50 3 1.5
  DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
4.50 3 1.5
  JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
4.50 3 1.5
  PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
4.50 3 1.5
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
4.50 3 1.5
  SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
4.50 3 1.5
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4.50 3 1.5
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
4.50 3 1.5
  WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
4.50 3 1.5
  ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.50 3 1.5
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
4.50 3 1.5
  ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.50 3 1.5
13 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
4.00 3 1
  GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.00 3 1
  GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
4.00 3 1
  RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
4.00 3 1
17 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
3.50 2 1.5
  BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
3.50 2 1.5
  GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.50 2 1.5
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
3.50 2 1.5
  JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.50 2 1.5
  LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
3.50 2 1.5
  ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
3.50 2 1.5
  ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
3.50 2 1.5
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.50 2 1.5
26 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
3.00 2 1
  GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
3.00 2 1
  GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
3.00 2 1
  GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
3.00 2 1
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
3.00 2 1
  JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
3.00 2 1
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
3.00 2 1
  KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3.00 2 1
  LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.00 2 1
  LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.00 2 1
  PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
3.00 2 1
  PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
3.00 2 1
  RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
3.00 2 1
  RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
3.00 2 1
  SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
3.00 2 1
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
3.00 2 1
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
3.00 2 1
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
3.00 2 1
  ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3.00 2 1
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.00 2 1
47 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
2.50 1 1.5
  BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
2.50 1 1.5
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
2.50 2 0.5
  PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
2.50 1 1.5
  PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.50 1 1.5
  RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
2.50 1 1.5
  SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.50 1 1.5
  STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.50 1 1.5
55 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
2.00 1 1
  BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
2.00 2
  BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
2.00 1 1
  BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.00 1 1
  CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
2.00 1 1
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2.00 1 1
  DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
2.00 1 1
  GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.00 1 1
  HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
2.00 1 1
  KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
2.00 1 1
  KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
2.00 1 1
  KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
2.00 1 1
  LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
2.00 1 1
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.00 1 1
  MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
2.00 1 1
  MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.00 1 1
  MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2.00 1 1
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
2.00 1 1
  OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
2.00 1 1
  PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
2.00 1 1
  POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.00 1 1
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
2.00 1 1
  STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
2.00 1 1
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
2.00 1 1
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.00 1 1
  SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
2.00 1 1
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
2.00 1 1
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
2.00 1 1
  WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2.00 1 1
  WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
2.00 1 1
85 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
1.50 1 0.5
  AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
1.50 1 0.5
  BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
1.50 1.5
  DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
1.50 1 0.5
  DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
1.50 1 0.5
  FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
1.50 1 0.5
  GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
1.50 1 0.5
  HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
1.50 1 0.5
  INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.50 1 0.5
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
1.50 1 0.5
  KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
1.50 1 0.5
  KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
  KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
1.50 1 0.5
  KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
1.50 1.5
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
1.50 1 0.5
  LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
1.50 1 0.5
  MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
1.50 1 0.5
  MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
1.50 1 0.5
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
1.50 1 0.5
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1.50 1 0.5
  PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
1.50 1 0.5
  PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
1.50 1 0.5
  PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
1.50 1.5
  PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
1.50 1.5
  RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
1.50 1 0.5
  RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
  SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
1.50 1 0.5
  STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
1.50 1 0.5
  SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
1.50 1 0.5
  SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
1.50 1 0.5
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
1.50 1 0.5
  ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
1.50 1 0.5
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
1.50 1 0.5
  USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.50 1 0.5
  WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
1.50 1 0.5
  WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
1.50 1 0.5
  WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.50 1 0.5
  WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
1.50 1 0.5
  ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.50 1 0.5
129 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
1.00 1
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
1.00 1
  MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1.00 1
  OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
1.00 1
  PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
1.00 1
  PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
1.00 1
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
1.00 1
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
1.00 1
  RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
1.00 1
  SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
1.00 1
  TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
1.00 1
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
1.00 1
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
1.00 1
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 10664)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
1.00 1
143 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO 10557)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
0.50 0.5
  BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
0.50 0.5
  BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
0.50 0.5
  BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
0.50 0.5
  BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
0.50 0.5
  BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
0.50 0.5
  BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
0.50 0.5
  BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.50 0.5
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
0.50 0.5
  CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
0.50 0.5
  CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
0.50 0.5
  CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
0.50 0.5
  CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
0.50 0.5
  DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.50 0.5
  DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS REMUS Miechucino (POM)
0.50 0.5
  FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS REMUS Miechucino (POM)
0.50 0.5
  FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
0.50 0.5
  FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
0.50 0.5
  GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
0.50 0.5
  GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.50 0.5
  GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
0.50 0.5
  GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
0.50 0.5
  GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
0.50 0.5
  JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
0.50 0.5
  JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
0.50 0.5
  KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
0.50 0.5
  KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
0.50 0.5
  KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
0.50 0.5
  KIŁYK Paweł (2006 #51075 LO 10545)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
0.50 0.5
  KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
0.50 0.5
  KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
0.50 0.5
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
0.50 0.5
  KUBAS Agata (2008 #50922 LO 10334)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
0.50 0.5
  KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
0.50 0.5
  KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
0.50 0.5
  LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
0.50 0.5
  MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
0.50 0.5
  MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
0.50 0.5
  MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
0.50 0.5
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
0.50 0.5
  MILEWSKA Gabriela (2006 #51085 LO 10558)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
0.50 0.5
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
0.50 0.5
  MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
0.50 0.5
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
0.50 0.5
  NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
0.50 0.5
  OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
0.50 0.5
  OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
0.50 0.5
  OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
0.50 0.5
  PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
0.50 0.5
  PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
0.50 0.5
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
0.50 0.5
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
0.50 0.5
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
0.50 0.5
  PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
0.50 0.5
  PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
0.50 0.5
  POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
0.50 0.5
  RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
0.50 0.5
  REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
0.50 0.5
  SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
0.50 0.5
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
0.50 0.5
  SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
0.50 0.5
  SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
0.50 0.5
  SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.50 0.5
  SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.50 0.5
  SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
0.50 0.5
  SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6934)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
0.50 0.5
  STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 10548)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
0.50 0.5
  STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
0.50 0.5
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
0.50 0.5
  SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
0.50 0.5
  SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
0.50 0.5
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
0.50 0.5
  TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
0.50 0.5
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
0.50 0.5
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 10658)
KS Mysław (ŚLS)
0.50 0.5
  WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
0.50 0.5
  WIERCISZEWSKA Zuzanna (2006 #51157 LO 10647)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
0.50 0.5
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
0.50 0.5
  WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
0.50 0.5
  WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
0.50 0.5
  ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
0.50 0.5
  ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
0.50 0.5
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
0.50 0.5
  ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
0.50 0.5