Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R2 1.
2.
3.



Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (131)
386
3
200 4
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
591 1026
2 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (74)
338
5
190 5
148 11-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
508 860
3 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (247)
500
1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
500 1000
4 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (246)
230
6
 
230 2
250 1
 
 
 
 
 
 
 
480 890
5 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (102)
435
2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
435 665
6 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (313)
186
8
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
391 577
7 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (318)
380
4
210 3
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
380 380
8 1839 JASIŃSKA Marzena
1981
Olecko
WMZ (346)
205
7
 
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
375 565
9 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (430)
170
9
 
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
356 356
10 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (366)
156
10
 
156 9-10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
312 482
11 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (407)
148
12
 
148 11-12
150 11
 
 
 
 
 
 
 
298 298
12 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (473)

 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
13 1857 BACHLIŃSKA Jolanta
1979
Warszawa
MAZ (449)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 391
14 1867 ŁUKASIK Anna
1976
Warszawa
MAZ (474)

 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
156 342
15 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (69)
156
10
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 314

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
450
1
225 1
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
675 1125
2 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (158)
321
3
168 5-6
153 7-8
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
454 595
3 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (138)
207
6
 
207 2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
414 828
4 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (335)
279
5
153 7-8
126 13-14
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
412 547
5 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (4)
286
4
153 7-8
133 11-12
126 13-14
 
 
 
 
 
 
 
412 412
6 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (437)
185
8
 
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
370 555
7 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (169)
326
2
185 3-4
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
326 479
8 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (312)
153
13
 
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
321 691
9 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (338)
168
11
 
168 5-6
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
321 616
10 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (429)
141
14
 
141 9-10
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
282 423
11 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (303)
207
7
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 543
12 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (191)

 
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
185 538
13 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (382)
185
8
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 338
14 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (104)
185
10
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 353
15 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (35)
168
12
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 321
16 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (480)

 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
153 153
17 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (448)

 
 
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
141 141

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (311)
368
1
200 1
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
536 936
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (52)
310
2
184 2
126 13-14
126 13-14
 
 
 
 
 
 
 
436 772
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (219)
285
3
152 5
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
285 653

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (36)
298
3
146 6
152 4
152 4
 
 
 
 
 
 
 
450 770
2 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (130)
354
1
164 3-4
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
354 544
3 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (15)
175
4
 
175 2
175 2
 
 
 
 
 
 
 
350 540
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (33)
324
2
164 3-4
160 3
 
 
 
 
 
 
 
 
324 674
5 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (185)

 
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
190 190

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (89)
360
1
180 1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
360 720
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (98)
330
2
165 2
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
330 660
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (220)
148
5
 
148 3-4
160 3
 
 
 
 
 
 
 
308 607
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (48)
288
3
151 3
137 5
 
 
 
 
 
 
 
 
288 580
5 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (9)
275
4
144 4
131 6
 
 
 
 
 
 
 
 
275 406
6 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (368)
148
5
 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
148 285

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (238)
382
2
230 2
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
587 837
2 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (196)
338
3
152 9-12
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
508 812
3 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (194)
304
5
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
456 661
4 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (11)
205
16
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
455 685
5 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (274)
304
4
152 9-12
152 9-12
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
440 780
6 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (232)
416
1
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
416 851
7 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (265)
259
7
170 7-8
89 25-30
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
395 468
8 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (92)
205
18
205 3-4
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
391 782
9 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (334)
224
14
112 17-24
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
376 640
10 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (135)
224
15
112 17-24
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
360 608
11 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (124)
248
11
136 13-16
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
360 453
12 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (383)
152
32
 
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
357 543
13 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (301)
272
6
136 13-16
136 13-16
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
351 623
14 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
197
21
85 29-30
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
349 613
15 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (152)
112
42
nkl.
112 17-24
230 2
 
 
 
 
 
 
 
342 606
16 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (73)
227
12
91 25-28
136 13-16
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
339 509
17 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (271)
201
20
112 17-24
89 25-30
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
337 561
18 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (289)
225
13
136 13-16
89 25-30
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
300 377
19 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (25)
112
46
112 17-24
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
298 450
20 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (252)
180
25
91 25-28
89 25-30
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
292 521
21 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (77)
188
22
112 17-24
76 35-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
277 525
22 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (85)
185
24
112 17-24
73 37-40
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
260 260
23 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (115)
259
8
186 5-6
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
259 563
24 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (79)
140
36
71 39-42
69 41-44
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
252 329
25 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (420)
250
9
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
26 1820 DANIEL Artur
1982
Gdańsk
POM (233)
250
10
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
27 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (217)
155
31
66 43-47
89 25-30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
248 477
28 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (83)
147
35
66 43-47
81 31-32
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
222 222
29 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (60)
205
16
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 455
30 1817 KOWALSKI Wojciech
1982
Gdańsk
POM (215)
205
19
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
31 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (47)
129
41
66 43-47
63 45-51
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
200 312
32 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (262)
112
47
112 17-24
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
197 309
33 1787 SYCHTA Daniel
1979
Borkowo
POM (106)
112
47
112 17-24
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
191 191
34 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (421)
186
23
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 186
35 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (80)
112
43
 
112 17-24
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
183 252
36 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (78)
81
52
81 31-32
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
174 286
37 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (412)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 340
38 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (157)
91
50
91 25-28
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
170 249
39 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (431)
170
26
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
  37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (123)
170
26
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 542
41 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (119)
170
28
81 31-32
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
170 249
42 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (328)
170
29
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
43 1813 MIKULICZ Adam
1980
Legnica
DŚL (211)
163
30
85 29-30
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
163 364
44 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (300)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
45 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (266)
152
33
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
46 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (32)
151
34
78 33-34
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
151 151
47 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (393)
69
60
 
69 41-44
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
148 233
48 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (414)
136
37
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 221
  1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (422)
136
37
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 248
50 1809 WOŹNIAK Adam
1975
Szczecin
ZPM (176)
136
39
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
51 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (339)
63
63
 
63 45-51
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
134 134
52 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (97)
134
40
71 39-42
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
134 335
53 1641 BACZEWSKI Jacek
1976
Mrągowo
WMZ (463)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  1865 MILCZARSKI Piotr
1976
Nowy Duninów
MAZ (470)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  1644 PAWŁOWSKI Krzysztof
1974
Mrągowo
WMZ (465)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (459)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
57 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (443)
112
43
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (367)
112
43
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 193
59 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (263)
91
49
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
60 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (402)

 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
89 89
61 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (193)
0
70
nkl.
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
85 158
62 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (112)
81
51
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81 193
63 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (349)
78
53
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
78 190
64 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (117)
78
54
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 157
65 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (202)
76
55
nkl.
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
76 151
66 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (287)

 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
67 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (253)
75
56
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 220
68 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (254)
75
57
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 245
69 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (418)
73
58
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 150
70 1859 CHRABĄSZCZ Wojciech
1973
Otrębusy
MAZ (452)

 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
71 1806 NATKANIEC Michał
1980
Olkusz
MŁP (167)
71
59
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 160
72 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (358)
69
60
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 138
73 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (8)
66
62
66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 138
74 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (84)
63
63
 
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
  1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (432)
63
63
 
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
76 1483 BAŁOŃ Robert
1975
Goleszów
ŚLS (370)
0
66
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1856 BEJMAN Robert
1982
Tarnowskie Góry
ŚLS (438)
0
66
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 69
  1851 JASKULSKI Marcin
1979
Gliwice
ŚLS (413)
0
66
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (309)
0
66
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 77
80 1783 STASZCZYK Maciej
1976
Czarnków
WLP (68)
0
71
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (122)
450
1
225 1
225 1
207 2
 
 
 
 
 
 
 
657 1089
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (237)
330
3
123 13-16
207 2
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
431 721
3 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (290)
274
7
137 9-12
137 9-12
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
427 550
4 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (243)
286
6
101 17-24
185 3-4
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
423 546
5 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (10)
246
13
123 13-16
123 13-16
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
399 614
6 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (14)
269
8
168 5-6
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
392 666
7 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (105)
215
16
78 25-32
137 9-12
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
383 484
8 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (333)
260
10
137 9-12
123 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
383 621
9 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (332)
238
14
137 9-12
101 17-24
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
375 697
10 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (149)
260
9
123 13-16
137 9-12
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
361 630
11 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (116)
254
11
101 17-24
153 7-8
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
355 433
12 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (179)
336
2
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
336 521
13 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (276)
321
4
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
321 714
14 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (94)
238
15
137 9-12
101 17-24
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
318 479
15 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (307)
306
5
153 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
306 491
16 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (109)
101
48
101 17-24
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
286 423
17 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (329)
185
20
185 3-4
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
286 286
18 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (192)
145
26
67 33-40
78 25-32
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
268 447
19 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (264)
129
34
61 43-44
68 33-38
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
266 403
20 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (400)
137
29
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
260 260
21 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (256)
168
21
67 33-40
101 17-24
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
248 502
22 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (182)
246
12
123 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
246 246
23 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (46)
101
47
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
238 238
24 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (235)
135
32
67 33-40
68 33-38
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
236 300
25 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (273)
156
23
78 25-32
78 25-32
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
226 226
26 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (236)

 
 
225 1
 
 
 
 
 
 
 
225 410
27 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (13)
133
33
78 25-32
55 49-52
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
213 213
28 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (231)
207
17
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 207
29 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (75)
136
30
78 25-32
58 45-48
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
204 204
30 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (373)
123
39
 
123 13-16
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
203 304
31 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (317)
125
37
57 47-50
68 33-38
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
187 187
32 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (324)
125
38
67 33-40
58 45-48
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
187 187
33 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (472)

 
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
185 185
34 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (417)
185
18
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 286
35 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (286)
185
19
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 308
36 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (216)
120
40
59 45-46
61 43-44
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
177 232
37 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (403)
68
63
 
68 33-38
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
169 169
38 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (70)

 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
168 336
39 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (293)
168
22
67 33-40
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
168 232
40 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (208)
156
24
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
156 226
41 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (409)
49
77
 
49 53-60
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
150 220
42 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (59)
91
56
53 51-54
38 69-70
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
148 148
43 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (120)
146
25
78 25-32
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
146 224
44 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (207)
145
27
67 33-40
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
145 306
45 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (249)
143
28
78 25-32
65 39-40
 
 
 
 
 
 
 
 
143 216
46 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (320)
135
31
57 47-50
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
135 135
47 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (165)
53
73
53 51-54
 
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
133 133
48 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (295)
126
35
63 41-42
63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
126 126
  1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (209)
126
35
63 41-42
63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
126 275
50 1827 WILCZEK Sławomir
1972
Chojnice
POM (275)
53
73
53 51-54
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
119 197
51 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (150)
114
41
59 45-46
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
114 114
52 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (218)
40
86
40 63-70
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
106 106
53 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (210)
105
42
47 55-62
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
105 183
54 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (322)
103
43
61 43-44
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
103 158
55 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (244)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 202
56 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (387)
101
44
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 224
  1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (121)
101
44
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 202
  566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (425)
101
44
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 224
59 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (107)
101
49
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
60 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (234)
101
50
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
61 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (291)
101
51
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (305)
101
51
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
63 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (127)
99
53
57 47-50
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
99 181
64 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (40)
96
54
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
96 96
65 1814 WINIARSKI Henryk
1964
Legnica
DŚL (212)
96
55
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
96 96
66 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (110)
89
57
40 63-70
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
89 144
67 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (181)
82
58
40 63-70
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
82 82
68 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (405)

 
 
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
80 80
69 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (424)
78
59
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 179
  1845 KORZYŃSKI Marek
1965
Strzelin
DŚL (375)
78
59
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 156
  1854 ŁAGOWSKI Piotr
1972
Gliwice
ŚLS (423)
78
59
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
72 1777 STEFAŃCZYK Bogusław
1963
Aleksandrów Łódzki
ŁDZ (58)
78
62
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
73 1812 PLACEK Krzysztof
1964
Skierniewice
ŁDZ (197)

 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
73 174
  1642 RATUSZNIAK Zbigniew
1964
Mrągowo
WMZ (464)

 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
73 73
75 1862 KOZŁOWSKI Jacek
1971
Markowice
WLP (455)

 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 219
76 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (364)
0
89
 
nkl.
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
68 146
77 1450 CZUPRYNA Andrzej
1964
Bolesław
MŁP (356)
68
63
 
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
68 123
78 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (144)
67
65
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
  1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof
1971
Luzino
POM (292)
67
65
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
80 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (451)

 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
66 66
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (462)

 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
66 66
82 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (442)
65
67
 
65 39-40
 
 
 
 
 
 
 
 
65 65
83 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (461)

 
 
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
62 122
  1757 PIGOŃ Maciej
1966
Skierniewice
ŁDZ (195)

 
 
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
62 62
85 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (399)
61
68
 
61 43-44
 
 
 
 
 
 
 
 
61 61
86 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (128)
58
69
nkl.
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
58 140
87 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (458)

 
 
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
57 57
  1306 KOŁAKOWSKI Lech
1965
Skierniewice
ŁDZ (477)

 
 
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
57 57
89 1831 SZWEDO Jacek
1968
Mielec
PKR (298)
57
70
57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 57
90 1773 SOLIŁO Marian
1968
Piechowice
DŚL (43)
55
71
nkl.
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
55 119
91 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (352)
55
72
 
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
55 119
92 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (125)
53
73
53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 117
93 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (204)
49
76
nkl.
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 108
94 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (389)
49
77
 
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 49
  1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (440)
49
77
 
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 109
96 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (270)
47
80
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 114
  1807 SZEWCZYK Ireneusz
1966
Szczecin
ZPM (173)
47
80
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 47
98 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (340)
42
82
 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 220
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (444)
42
82
 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 42
  1828 LEMKE Daniel
1970
Szczecinek
ZPM (283)
42
82
 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 101
101 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (108)
40
85
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 40
102 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (180)
35
87
35 71-73
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
35 85
103 1808 KWIATKOWSKI Ryszard
1968
Szczecin
ZPM (175)
35
88
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
104 1870 CIEŚLIŃSKI Dariusz
1971
Tuszyn
ŁDZ (482)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (486)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0 178
  1868 JAŚKIEWICZ Czesław
1963
Nowa Ruda
DŚL (476)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1755 PODEDWORNY Tadeusz
1968
Tuszyn
ŁDZ (483)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
108 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (441)
0
89
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 101
  1844 SASIAK Mariusz
1972
Katowice
ŚLS (372)
0
89
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
110 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (6)
0
92
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 64
111 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (64)
0
93
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (65)
0
93
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (151)
0
93
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1810 ŚWIERCZEK Zbigniew
1968
Szczecin
ZPM (184)
0
93
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (63)
348
2
164 3-4
184 2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
512 797
2 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (19)
298
3
149 5-6
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
434 740
3 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (81)
286
4
122 9-12
164 3-4
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
408 572
4 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (206)
400
1
200 1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
400 800
5 1822 BIEDZIUK Antoni
1959
Szczecinek
ZPM (242)
271
5
122 9-12
149 5-6
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
393 515
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (268)
258
6
136 7-8
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
380 638
7 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (248)
244
7
122 9-12
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
366 594
8 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Konin
WLP (154)
164
16
164 3-4
 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
364 548
9 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (394)
164
14
 
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
348 676
10 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (12)
218
8
109 13-16
109 13-16
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
313 313
11 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (93)
202
9
80 23-24
122 9-12
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
311 573
12 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (203)
199
10
109 13-16
90 17-24
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
308 401
13 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (201)
149
19
149 5-6
 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
298 298
14 1789 MARCINIAK Mieczysław
1959
Słubice
LBU (126)
199
10
109 13-16
90 17-24
77 24-25
 
 
 
 
 
 
 
276 369
15 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (294)
184
12
184 2
 
65 31-32
 
 
 
 
 
 
 
249 249
16 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (415)
109
31
 
109 13-16
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
245 328
17 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (224)
157
17
67 29-32
90 17-24
77 24-25
 
 
 
 
 
 
 
234 334
18 1840 KAPELAŃSKI Adam
1959
Pabianice
ŁDZ (348)
109
31
 
109 13-16
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
218 218
19 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (95)
146
20
75 25-26
71 27-28
69 28-30
 
 
 
 
 
 
 
215 430
20 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
116
30
59 37-38
57 39-41
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
211 362
21 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (51)
135
24
67 29-32
68 29-30
73 26-27
 
 
 
 
 
 
 
208 281
22 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (315)
93
35
93 17-22
 
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
188 188
23 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (183)
118
29
61 33-36
57 39-41
69 28-30
 
 
 
 
 
 
 
187 350
24 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (160)
93
34
93 17-22
 
84 22-23
 
 
 
 
 
 
 
177 177
25 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (385)
90
39
 
90 17-24
84 22-23
 
 
 
 
 
 
 
174 174
26 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (22)
173
13
109 13-16
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
173 173
27 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (255)
75
45
75 25-26
 
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
170 257
28 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (475)

 
 
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
164 462
29 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (159)
164
15
93 17-22
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
164 386
30 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (433)
64
49
 
64 31-34
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
159 159
31 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (44)
151
18
61 33-36
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
151 151
32 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (186)

 
 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
149 149
33 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (404)
68
47
 
68 29-30
69 28-30
 
 
 
 
 
 
 
137 137
34 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (434)
136
21
 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 272
  925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (359)
136
21
 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 258
36 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (267)
136
23
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
37 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (299)
131
25
71 27-28
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
131 375
38 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (445)
64
49
 
64 31-34
65 31-32
 
 
 
 
 
 
 
129 129
39 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (153)
127
26
67 29-32
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
127 127
40 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (378)
122
27
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
122 244
41 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (170)
122
28
122 9-12
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
122 222
42 1871 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar
1960
Łódź
ŁDZ (484)

 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
109 109
43 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (177)
109
31
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 245
44 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (277)
93
35
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
  1815 PYRZ Stanisław
1958
Kuźnica Żelichowska
WLP (214)
93
35
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 202
46 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (288)
90
38
nkl.
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 177
47 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (426)
90
39
 
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90
  77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (381)
90
39
 
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 190
49 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (278)
80
42
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
50 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (369)
75
43
 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 158
  105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (377)
75
43
 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
52 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (384)

 
 
73 26-27
 
 
 
 
 
 
 
73 73
53 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
71
46
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 237
54 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (205)
67
48
67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 167
55 1849 KURPIEL Krzysztof
1960
Jelenia Góra
DŚL (386)
64
49
 
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
64 64
56 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (155)
61
52
61 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 61
57 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (30)
60
53
 
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
60 133
58 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (137)
0
54
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 93
59 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (66)
0
55
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1833 RYBARCZYK Bolesław
1961
Koszalin
ZPM (306)
0
55
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (319)
365
1
190 1
175 2
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
481 827
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (171)
285
4
156 3-4
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
427 699
3 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (114)
312
2
156 3-4
156 3-4
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
416 733
4 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (200)
285
3
129 7-8
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
401 685
5 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (280)
232
8
116 9-12
116 9-12
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
388 719
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (7)
271
7
142 5-6
129 7-8
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
375 491
7 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (229)
175
13
175 2
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
365 365
8 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (99)
196
10
107 13-14
89 19-20
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 549
9 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (227)
211
9
116 9-12
95 17-18
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
288 383
10 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (174)
284
5
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
284 516
11 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (156)
271
6
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
271 427
12 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (222)
193
11
116 9-12
77 23-24
71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
264 487
13 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (416)
104
23
 
104 13-16
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
260 402
14 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (55)
166
16
83 21-22
83 21-22
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
249 249
15 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (18)
170
14
101 15-16
69 25-28
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
247 417
16 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (24)
107
22
107 13-14
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
236 472
17 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (408)
116
18
 
116 9-12
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
232 333
18 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (199)
116
21
116 9-12
 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
220 220
19 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (279)
77
32
 
77 23-24
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
206 442
20 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (285)
104
23
 
104 13-16
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
199 199
21 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (347)
190
12
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
190 319
22 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (331)
83
30
 
83 21-22
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
187 303
23 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (362)
104
23
 
104 13-16
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
187 288
24 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (325)
89
29
 
89 19-20
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
184 184
25 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (21)
95
28
95 17-18
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
184 279
26 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (485)

 
 
175 2
 
 
 
 
 
 
 
175 175
27 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (45)
170
15
101 15-16
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
170 251
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (239)
154
17
89 19-20
65 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
29 1793 KUROMSKI Andrzej
1954
Świdnik
LLS (133)
69
33
 
69 25-28
71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
140 140
30 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (39)
65
35
 
65 29-30
68 27
 
 
 
 
 
 
 
133 305
31 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (460)

 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
116 232
32 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (401)
116
18
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 306
  107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (406)
116
18
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
34 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (357)
104
23
 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 233
35 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (439)
95
27
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
95 184
36 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (466)

 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
89 190
37 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (228)
83
31
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 164
38 1847 ZUZIAK Wojciech
1956
Lipowa
ŚLS (379)
69
33
 
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
69 152
39 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (310)
0
36
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1775 ŻABKIEWICZ Mirosław
1955
Goleniów
ZPM (49)
0
36
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (168)
330
2
165 2
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
478 791
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (250)
296
3
148 3-4
148 3-4
165 2
 
 
 
 
 
 
 
461 461
3 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (5)
232
6
134 5-6
98 13-16
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
380 612
4 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (100)
360
1
180 1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
360 705
5 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (147)
232
5
110 9-12
122 7-8
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
342 586
6 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (54)
208
9
110 9-12
98 13-16
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
330 440
7 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (20)
148
18
148 3-4
 
180 1
 
 
 
 
 
 
 
328 656
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (53)
206
10
122 7-8
84 19-20
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
316 426
9 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (42)
200
12
122 7-8
78 21-22
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
310 432
10 1794 MARCHALEWICZ Wacław
1951
Jelenia Góra
DŚL (134)
208
8
98 13-16
110 9-12
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
298 298
11 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (282)
182
13
98 13-16
84 19-20
101 13-14
 
 
 
 
 
 
 
283 494
12 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (148)
176
14
98 13-16
78 21-22
101 13-14
 
 
 
 
 
 
 
277 462
13 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (337)
148
17
 
148 3-4
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
270 270
14 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (251)
268
4
134 5-6
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
268 268
15 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (259)
110
23
110 9-12
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
244 345
16 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (284)
98
25
98 13-16
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
232 342
17 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (365)
122
21
 
122 7-8
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
232 342
18 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (41)
144
19
78 21-22
66 25-28
85 19
 
 
 
 
 
 
 
229 313
19 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (87)
220
7
110 9-12
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
220 368
20 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (336)
200
11
90 17-18
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
200 310
21 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (330)
98
24
 
98 13-16
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
193 283
22 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (90)
174
15
84 19-20
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
174 308
23 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(56)
163
16
65 27
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
163 285
24 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (391)
72
29
 
72 23-24
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
162 358
25 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (390)
134
20
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
134 268
26 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (427)
110
22
 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
110 110
27 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (487)

 
 
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
95 95
28 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (361)
90
26
 
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
90 238
29 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (141)
90
27
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90
30 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (142)
78
28
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
31 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (86)
72
29
 
72 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
72 72
32 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (139)
69
31
69 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
33 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (71)
66
32
 
66 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
66 161
  1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (380)
66
32
 
66 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
66 161
35 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (136)
0
34
nkl.
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 122
36 1052 JAWORSKI Andrzej
1952
Inowrocław
KPM (140)
0
35
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1786 LEDWA Jerzy
1952
Goleniów
ZPM (101)
0
35
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1834 TWAROGOWSKI Stefan
1949
Kluczewo
ZPM (314)
0
35
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (161)
288
1
170 1
118 7
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
415 415
2 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (269)
243
3
116 7-8
127 5-6
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
349 585
3 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (17)
246
2
140 3-4
106 9-10
101 11-12
 
 
 
 
 
 
 
347 600
4 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (96)
243
4
116 7-8
127 5-6
101 11-12
 
 
 
 
 
 
 
344 579
5 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (189)
235
5
129 5
106 9-10
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
341 608
6 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (221)
170
6
 
170 1
170 1
 
 
 
 
 
 
 
340 340
7 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (190)
140
9
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
280 420
8 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (363)
156
7
 
156 2
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
272 399
9 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (23)
140
11
140 3-4
 
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
267 267
10 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (26)

 
 
156 2
 
 
 
 
 
 
 
156 326
11 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (198)
156
8
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 468
12 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (479)

 
 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
140 310
13 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (374)
140
9
 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
140 280
14 1782 STASZCZYK Jan
1947
Czarnków
WLP (67)
124
12
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (467)

 
 
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
116 116
16 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (241)
113
13
 
113 8
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
17 1864 ZBUDNIEWEK Stanisław
1944
Skierniewice
ŁDZ (468)

 
 
96 13
 
 
 
 
 
 
 
96 96

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (260)
320
1
160 1
160 1
160 1
 
 
 
 
 
 
 
480 800
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (27)
278
3
147 2
131 3-4
147 2
 
 
 
 
 
 
 
425 703
3 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (103)
278
2
131 3-4
147 2
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
409 687
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (164)
262
4
131 3-4
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
393 635
5 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (28)
218
7
109 7-8
109 7-8
121 5
 
 
 
 
 
 
 
339 339
6 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (37)
228
6
119 5-6
109 7-8
111 7
 
 
 
 
 
 
 
339 586
7 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (281)
119
10
 
119 5-6
116 6
 
 
 
 
 
 
 
235 344
8 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (31)
228
5
109 7-8
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
228 349
9 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (91)
214
8
119 5-6
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
214 323
10 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (16)
190
9
100 9-10
90 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
190 309
11 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (360)
100
11
 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 219
  173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (428)
100
11
 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
13 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (57)
95
13
 
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
95 201
14 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM (446)
90
14
 
90 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (50)
218
1
95 11-12
123 3-4
150 1
 
 
 
 
 
 
 
368 606
2 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (435)
138
4
 
138 2
120 4
 
 
 
 
 
 
 
258 258
3 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (355)
109
6
 
109 6
126 3
 
 
 
 
 
 
 
235 235
4 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (230)
95
7
95 11-12
 
138 2
 
 
 
 
 
 
 
233 233
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
214
2
100 9-10
114 5
 
 
 
 
 
 
 
 
214 440
6 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (272)
150
3
 
150 1
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
7 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (345)
123
5
 
123 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
123 273