Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (247)

250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 500
2 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (102)

230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 435
3 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (318)

210 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
210 380
4 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (131)
653
6
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 591
5 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (74)
864
1
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 508

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
953
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 675
2 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (303)
323
17
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 207
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (169)
682
9
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 326
4 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (104)
416
15
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 185
5 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (158)
689
8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 454
6 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (35)

168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
7 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (335)
613
10
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 412
8 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (4)
607
11
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 412

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (311)
870
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 536
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (52)
717
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 436
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (219)
736
2
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 285

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (33)
731
2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 324
2 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (130)
602
4
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 354
3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (36)
672
3
146 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
146 450

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (89)
420
4
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 360
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (98)
767
1
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 330
3 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (48)
355
5
151 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
151 288
4 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (9)
312
6
144 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
144 275

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 1820 DANIEL Artur
1982
Gdańsk
POM (233)

250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (238)
937
2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 587
3 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (92)
857
3
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 391
4 1817 KOWALSKI Wojciech
1982
Gdańsk
POM (215)

205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
5 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (232)
811
6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 416
6 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (115)
471
20
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 259
7 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (265)
570
12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 395
8 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (328)
205
45
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (196)
802
7
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 508
10 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (274)
481
17
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 440
11 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (194)
282
38
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 456
12 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (266)
223
40
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
13 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (289)
393
27
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 300
14 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (124)

136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 360
  1809 WOŹNIAK Adam
1975
Szczecin
ZPM (176)

136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
  1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (301)

136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 351
17 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (25)
644
10
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 298
18 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (334)
571
11
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 376
19 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (135)
516
15
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 360
20 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (77)
457
23
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 277
21 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (271)
447
24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 337
22 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (85)
71
80
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 260
23 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (262)

112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 197
  1787 SYCHTA Daniel
1979
Borkowo
POM (106)

112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 191
25 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (73)
555
14
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 339
26 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (252)
470
21
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 292
27 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (263)
211
41
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
28 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (157)

91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 170
29 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
564
13
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 349
30 1813 MIKULICZ Adam
1980
Legnica
DŚL (211)

85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 163
31 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (78)
304
35
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 174
32 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (119)

81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 170
33 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (32)

78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 151
  532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (117)

78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
35 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (253)
355
29
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
36 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (254)

75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
37 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (79)
310
34
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 252
38 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (97)
202
46
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 134
39 1806 NATKANIEC Michał
1980
Olkusz
MŁP (167)

71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
40 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (217)
475
18
66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 248
41 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (47)
342
30
66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 200
42 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (83)
158
56
66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 222
43 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (8)

66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
44 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (152)
791
8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 342
45 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (193)
182
52
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 85
46 1783 STASZCZYK Maciej
1976
Czarnków
WLP (68)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (202)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 76

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (122)
913
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 657
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (231)
525
18
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 207
3 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (286)
596
11
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 185
4 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (329)

185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 286
5 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (14)
477
22
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 392
6 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (179)
224
53
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 336
7 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (276)
612
10
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 321
8 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (307)
233
50
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 306
9 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (290)
699
2
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 427
10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (333)
524
19
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 383
11 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (332)
497
21
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 375
12 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (94)
239
47
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 318
13 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (149)
661
5
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 361
14 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (182)
647
6
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 246
15 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (237)
645
7
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 431
16 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (10)
578
13
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 399
17 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (243)
661
4
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 423
18 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (46)
541
16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 238
19 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (109)
516
20
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 286
20 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (107)
335
38
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
21 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (234)
101
90
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
22 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (116)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 355
  611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (291)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (305)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
25 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (105)
630
8
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 383
26 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (273)
416
24
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 226
27 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (120)
394
26
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 146
28 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (75)
340
32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 204
29 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (13)
213
55
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 213
30 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (249)
84
96
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 143
31 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (208)

78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 156
  1777 STEFAŃCZYK Bogusław
1963
Aleksandrów Łódzki
ŁDZ (58)

78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
33 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (256)
622
9
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 248
34 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (192)
530
17
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 268
35 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (293)
436
23
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 168
36 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (235)
371
29
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 236
37 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (324)
131
79
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 187
38 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (144)

67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
  1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof
1971
Luzino
POM (292)

67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
  1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (207)

67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 145
41 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (295)

63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 126
  1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (209)

63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 126
43 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (264)
186
61
61 43-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 266
44 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (322)

61 43-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 103
45 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (216)
328
40
59 45-46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
59 177
46 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (150)
148
71
59 45-46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
59 114
47 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (317)
406
25
57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 187
48 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (320)
112
82
57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 135
49 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (127)

57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 99
  1831 SZWEDO Jacek
1968
Mielec
PKR (298)

57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 57
51 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (59)

53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 148
  1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (125)

53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 53
  1827 WILCZEK Sławomir
1972
Chojnice
POM (275)

53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 119
  619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (165)

53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 133
55 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (40)
195
59
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 96
56 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (270)

47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 47
  1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (210)

47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 105
  1807 SZEWCZYK Ireneusz
1966
Szczecin
ZPM (173)

47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 47
  1814 WINIARSKI Henryk
1964
Legnica
DŚL (212)

47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 96
60 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (108)
375
28
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 40
61 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (218)
329
39
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 106
62 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (110)
145
74
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 89
63 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (181)
55
114
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 82
64 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (180)
311
43
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
65 1808 KWIATKOWSKI Ryszard
1968
Szczecin
ZPM (175)

35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
66 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (6)
60
113
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
67 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (128)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 58
  1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (64)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (65)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (151)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1773 SOLIŁO Marian
1968
Piechowice
DŚL (43)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 55
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (204)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 49
  1810 ŚWIERCZEK Zbigniew
1968
Szczecin
ZPM (184)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (206)

200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 400
2 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (294)
536
9
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 249
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (63)
767
2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 512
4 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Konin
WLP (154)

164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 364
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (19)
771
1
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 434
6 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (201)

149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 298
7 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (267)
711
3
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (268)
555
8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 380
9 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (81)
682
4
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 408
10 1822 BIEDZIUK Antoni
1959
Szczecinek
ZPM (242)

122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 393
  614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (248)

122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 366
  91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (170)

122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
13 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (22)
461
15
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 173
14 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (12)
332
21
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 313
15 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (203)

109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 308
  1789 MARCINIAK Mieczysław
1959
Słubice
LBU (126)

109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 276
17 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (160)
67
43
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 177
18 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (277)

93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
  756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (315)

93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 188
  1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (159)

93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 164
  1815 PYRZ Stanisław
1958
Kuźnica Żelichowska
WLP (214)

93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
22 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (93)
595
7
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 311
23 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (278)

80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
24 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (95)
529
10
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 215
25 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (255)
245
29
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 170
26 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
200
33
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
27 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (299)

71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 131
28 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (51)
414
18
67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 208
29 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (224)
409
19
67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 234
30 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (153)
306
23
67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 127
31 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (205)

67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
32 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (183)
268
28
61 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 187
33 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (44)
50
44
61 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 151
34 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (155)

61 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 61
35 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
282
26
59 37-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
59 211
36 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (288)
506
11
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 90
37 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (66)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1833 RYBARCZYK Bolesław
1961
Koszalin
ZPM (306)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (319)
633
5
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 481
2 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (229)
136
33
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
175 365
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (171)
676
3
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 427
4 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (114)
444
12
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 416
5 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (7)
513
6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 375
6 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (174)
329
19
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 284
7 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (156)
733
1
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 271
8 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (200)
683
2
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 401
9 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (280)
634
4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 388
10 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (222)
462
10
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 264
11 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (199)
391
17
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 220
12 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (227)
319
20
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 288
13 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (99)
399
15
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 338
14 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (24)
256
26
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 236
15 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (18)
453
11
101 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 247
16 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (45)

101 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 170
17 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (21)
409
13
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 184
18 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (239)

89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 154
19 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (228)
187
31
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
20 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (55)

83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 249
21 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (310)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1775 ŻABKIEWICZ Mirosław
1955
Goleniów
ZPM (49)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (100)
639
1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 360
2 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (168)
346
18
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 478
3 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (20)
464
11
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 328
4 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (250)

148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 461
5 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (5)
425
14
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 380
6 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (251)
366
17
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 268
7 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (53)
509
8
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 316
8 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (42)
502
9
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 310
9 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (54)
577
4
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 330
10 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (87)
550
6
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 220
11 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (147)
468
10
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 342
12 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (259)
344
19
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 244
13 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (284)
533
7
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 232
14 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (148)
238
24
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 277
15 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (282)
134
29
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 283
16 1794 MARCHALEWICZ Wacław
1951
Jelenia Góra
DŚL (134)

98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 298
17 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (336)
632
2
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 200
18 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (141)
113
35
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90
19 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (90)
299
20
84 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 174
20 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (142)
117
34
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
21 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (41)

78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 229
22 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (139)
441
13
69 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
23 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(56)

65 27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 163
24 1052 JAWORSKI Andrzej
1952
Inowrocław
KPM (140)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1786 LEDWA Jerzy
1952
Goleniów
ZPM (101)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (136)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1834 TWAROGOWSKI Stefan
1949
Kluczewo
ZPM (314)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (161)
482
6
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 415
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (198)
289
12
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
3 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (23)
480
7
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 267
4 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (17)
464
8
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 347
5 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (189)
548
3
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 341
6 1782 STASZCZYK Jan
1947
Czarnków
WLP (67)

124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
7 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (269)
616
2
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 349
8 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (96)
271
14
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 344

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (260)
664
1
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
160 480
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (27)
662
2
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
147 425
3 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (164)
612
3
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 393
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (103)
278
10
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 409
5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (37)
561
5
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 339
6 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (91)
116
15
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 214
7 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (31)
583
4
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 228
8 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (28)
360
9
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 339
9 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (16)
496
6
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 190

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
417
2
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 214
2 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (50)
475
1
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 368
3 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (230)
100
4
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 233