Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R10 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (74)
864
1
230 2
156 9-10
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
243 5-6
864 860
2 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (246)
830
2
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
330 1
830 890
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (473)
752
4
250 1
 
 
230 2
 
 
 
 
 
272 3-4
752 230
4 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (407)
736
5
200 4
 
170 7-8
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
196 9-12
736 298
5 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (430)
676
6
 
 
230 2
 
250 1
 
 
 
 
196 9-12
676 356
6 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (131)
653
7
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
243 5-6
653 1026
7 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (366)
614
8
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
223 7-8
614 482
8 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI ()
522
9
 
 
156 9-10
 
170 7-8
 
 
 
 
196 9-12
522
9 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (69)
522
10
 
 
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
196 9-12
522 314
10 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
510
11
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
305 2
510
11 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (313)
502
12
 
 
 
 
230 2
 
 
 
 
272 3-4
502 577
12 1606 GRODZICKA Aneta
1979
Gliwice
ŚLS ()
381
13
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
176 13
381
13 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM ()
190
14
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190
14 1580 MATLIŃSKA Katarzyna
1977
Skarżysko-Kamienna
ŚWI ()
186
15
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
953
1
225 1
 
185 3-4
225 1
225 1
 
 
 
 
278 2
953 1125
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (138)
939
2
 
205 3-4
225 1
207 2
207 2
 
 
 
 
300 1
939 828
3 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (448)
805
3
210 3
156 9-10
186 5-6
 
186 5-6
 
 
 
 
223 7-8
805 141
4 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (312)
758
3
 
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
203 7-8
758 691
5 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (191)
752
4
207 2
 
207 2
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
752 538
6 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (338)
717
5
185 3-4
186 5-6
133 11-12
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
717 616
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (437)
701
6
185 3-4
 
153 7-8
 
185 3-4
 
 
 
 
178 9-12
701 555
8 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (158)
689
7
153 7-8
205 3-4
141 9-10
153 7-8
142 9
 
 
 
 
178 9-12
689 595
9 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (169)
682
8
141 9-10
186 5-6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
160 13
682 479
10 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (335)
613
9
141 9-10
 
133 11-12
141 9-10
153 7-8
 
 
 
 
178 9-12
613 547
11 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (4)
607
10
135 11
 
128 13
141 9-10
 
 
 
 
 
203 7-8
607 412
12 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (480)
543
11
153 7-8
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
222 5-6
543 153
13 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (88)
472
12
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
222 5-6
472
14 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (382)
416
13
 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
 
248 3-4
416 338
15 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (104)
416
14
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
248 3-4
416 353
16 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS ()
398
15
 
230 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
398
17 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (303)
323
16
 
170 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
323 543
18 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU ()
311
17
 
170 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
311
19 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (395)
170
16
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170
20 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ ()
168
18
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (311)
870
1
200 1
 
200 1
200 1
200 1
 
 
 
 
270 1
870 936
2 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (219)
736
3
 
200 1
 
152 5
168 3
 
 
 
 
216 4
736 653
3 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (52)
717
4
164 3-4
160 4
152 5
164 3-4
160 4
 
 
 
 
229 3
717 772

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (15)
755
2
164 3-4
184 2
184 2
164 3-4
184 2
 
 
 
 
203 5
755 540
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (33)
731
1
152 5
168 3
175 2
 
 
 
 
 
 
236 2
731 674
3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (36)
672
2
146 6
152 5
156 3-4
146 6
160 3
 
 
 
 
204 4
672 770
4 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (130)
602
5
 
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
250 2
602 544
5 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (185)
439
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
255 1
439 190

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (98)
767
1
 
 
190 1
165 2
190 1
 
 
 
 
222 2
767 660
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (220)
523
2
 
 
156 3-4
 
175 2
 
 
 
 
192 4
523 607
3 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (368)
500
3
 
 
145 5
151 3
 
 
 
 
 
204 3
500 285
4 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (89)
420
4
 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
240 1
420 720
5 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (48)
355
4
 
 
138 6
 
 
 
 
 
 
217 3
355 580
6 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (9)
312
5
 
 
132 7
 
 
 
 
 
 
180 5
312 406

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (11)
1080
1
250 1
250 1
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
330 1
1080 685
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (238)
937
2
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
272 3-4
937 837
3 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (92)
857
3
 
230 2
152 9-12
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
305 2
857 782
4 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (60)
852
4
 
152 9-12
205 3-4
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
272 3-4
852 455
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (123)
827
5
186 5-6
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
146 17-24
827 542
6 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (232)
811
6
 
 
186 5-6
230 2
152 9-12
 
 
 
 
243 5-6
811 851
7 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (196)
802
7
 
136 13-16
170 7-8
250 1
186 5-6
 
 
 
 
196 9-12
802 812
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (152)
791
8
205 3-4
186 5-6
 
112 17-24
230 2
 
 
 
 
170 13-16
791 606
9 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (421)
689
9
 
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
 
 
 
146 17-24
689 186
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (25)
644
10
186 5-6
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
170 13-16
644 450
11 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (334)
571
12
170 7-8
152 9-12
91 25-28
152 9-12
67 43-46
 
 
 
 
97 33-48
571 640
12 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (265)
570
13
152 9-12
 
136 13-16
170 7-8
112 17-24
 
 
 
 
97 33-48
570 468
13 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
564
14
136 13-16
 
170 7-8
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
146 17-24
564 613
14 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (73)
555
15
136 13-16
170 7-8
85 29-30
85 29-30
152 9-12
 
 
 
 
97 33-48
555 509
15 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (135)
516
17
152 9-12
116 19-20
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
97 33-48
516 608
16 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (383)
494
19
 
 
112 17-24
186 5-6
 
 
 
 
 
196 9-12
494 543
17 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (274)
481
20
112 17-24
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
121 25-32
481 780
18 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (217)
475
22
112 17-24
136 13-16
81 31-32
78 33-34
61 47-54
 
 
 
 
146 17-24
475 477
19 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (420)
471
23
 
 
152 9-12
 
76 35-36
 
 
 
 
243 5-6
471 250
20 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (115)
471
24
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
223 7-8
471 563
21 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (252)
470
25
112 17-24
100 23-24
91 25-28
112 17-24
87 25-32
 
 
 
 
146 17-24
470 521
22 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (414)
468
26
 
 
112 17-24
136 13-16
74 37-38
 
 
 
 
146 17-24
468 221
23 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (77)
457
27
112 17-24
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
121 25-32
457 525
24 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (271)
447
28
 
136 13-16
nkl.
136 13-16
78 33-34
 
 
 
 
97 33-48
447 561
25 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS ()
426
29
 
108 21-22
152 9-12
112 17-24
54 55-59
 
 
 
 
 
426
26 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI ()
393
30
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
223 7-8
393
27 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (289)
393
31
112 17-24
116 19-20
78 33-34
 
87 25-32
 
 
 
 
75 49-60
393 377
28 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (358)
363
32
 
 
78 33-34
112 17-24
76 35-36
 
 
 
 
97 33-48
363 138
29 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (253)
355
33
85 29-30
124 17-18
65 43-49
71 39-42
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
355 220
30 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (47)
342
34
79 31-34
100 23-24
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
97 33-48
342 312
31 1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (422)
332
37
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
196 9-12
332 248
32 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (349)
330
38
152 9-12
 
 
91 25-28
87 25-32
 
 
 
 
 
330 190
33 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO ()
322
40
 
136 13-16
65 43-49
 
 
 
 
 
 
121 25-32
322
34 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (79)
310
41
 
 
71 39-42
75 35-38
67 43-46
 
 
 
 
97 33-48
310 329
35 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (78)
304
42
 
 
71 39-42
75 35-38
61 47-54
 
 
 
 
97 33-48
304 286
36 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (432)
302
43
71 39-41
 
65 43-49
91 25-28
 
 
 
 
 
75 49-60
302 63
37 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (443)
296
44
93 25-26
 
112 17-24
91 25-28
 
 
 
 
 
 
296 112
38 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (194)
282
45
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
170 13-16
282 661
39 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM ()
258
46
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
146 17-24
258
40 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (266)
223
48
136 13-16
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
223 152
41 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (263)
211
49
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
75 49-60
211 91
42 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS ()
206
50
 
 
65 43-49
66 43-48
 
 
 
 
 
75 49-60
206
43 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR ()
205
51
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205
44 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (431)
205
52
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 170
45 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (328)
205
53
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 170
46 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (97)
202
54
 
 
 
66 43-48
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
202 335
47 1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (309)
195
55
 
 
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
75 49-60
195 77
48 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (419)
188
56
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
97 33-48
188
49 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (84)
187
57
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
75 49-60
187 63
50 244 MARCINOWSKI Krzysztof
1973
Rzeszów
PKR ()
186
59
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186
51 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
186
60
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186
52 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (193)
182
61
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
121 25-32
182 158
53 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU ()
170
63
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170
54 1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (111)
168
64
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
97 33-48
168 73
55 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (350)
166
65
79 31-34
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
166 85
56 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (83)
158
66
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
97 33-48
158 222
57 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (300)
152
67
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
152 152
58 1706 KRUPA Sebastian
1973
Chorzów
ŚLS ()
152
68
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
152
59 1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS ()
150
69
 
 
75 35-38
75 35-38
 
 
 
 
 
 
150
60 1730 BITTMAN Piotr
1980
Zabrze
ŚLS ()
146
70
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
75 49-60
146
61 1581 MIERZYŃSKI Paweł
1978
Radom
MAZ ()
146
72
 
 
75 35-38
 
71 39-42
 
 
 
 
 
146
62 1641 BACZEWSKI Jacek
1976
Mrągowo
WMZ (463)
142
73
 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
75 49-60
142 112
63 1765 IMIELSKI Marcin
1975
Olkusz
MŁP (82)
136
74
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
136 69
64 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (80)
125
75
 
 
 
71 39-42
54 55-59
 
 
 
 
 
125 252
65 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM ()
112
76
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
66 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU ()
91
78
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU ()
91
78
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91
68 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM ()
89
81
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89
69 1769 LELEK Paweł
1973
Zelczyna
MŁP ()
87
82
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
87
70 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM ()
85
84
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85
71 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (112)
81
85
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81 193
72 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (402)
81
86
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81 89
73 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM ()
79
87
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79
74 1702 KOS Paweł
1977
Stalowa Wola
PKR ()
78
88
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78
75 1620 BANACH Filip
1980
Bydgoszcz
KPM (502)
75
89
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75 75
76 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (397)
75
90
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP ()
75
90
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75
78 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (351)
75
92
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
79 1754 JEŻ Grzegorz
1976
Jarocin
PKR ()
74
94
 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
 
74
80 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (85)
71
95
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71 260
  581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL ()
71
95
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71
82 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS ()
71
97
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71
83 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS ()
71
98
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71
84 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS ()
71
99
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71
85 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof
1974
Mrągowo
WMZ (465)
67
100
 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
 
67 112
86 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (321)
66
101
 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66
87 1586 SIKORA Janusz
1973
Pyrzowice
ŚLS (113)
65
102
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65
88 1768 PONIATOWSKI Tomasz
1973
Rębiechowo
POM ()
61
104
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (122)
913
1
185 3-4
225 1
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
278 2
913 1089
2 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (290)
699
2
185 3-4
 
168 5-6
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
699 550
3 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (472)
693
3
168 5-6
207 2
 
185 3-4
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
693 185
4 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (243)
661
5
137 9-12
168 5-6
153 7-8
137 9-12
137 9-12
 
 
 
 
203 7-8
661 546
5 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (149)
661
6
153 7-8
168 5-6
101 17-24
153 7-8
185 3-4
 
 
 
 
155 13-16
661 630
6 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (182)
647
7
207 2
 
78 25-32
225 1
137 9-12
 
 
 
 
 
647 246
7 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (237)
645
8
168 5-6
137 9-12
185 3-4
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
155 13-16
645 721
8 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (105)
630
9
123 13-16
153 7-8
137 9-12
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
155 13-16
630 484
9 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (256)
622
10
84 25-26
153 7-8
123 13-16
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
622 502
10 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (276)
612
11
152 9-12
152 9-12
85 29-30
 
112 17-24
 
 
 
 
196 9-12
612 714
11 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (286)
596
11
123 13-16
 
 
 
225 1
 
 
 
 
248 3-4
596 308
12 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (493)
584
12
 
 
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
248 3-4
584 153
13 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (10)
578
13
101 17-24
137 9-12
185 3-4
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
155 13-16
578 614
14 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (400)
571
14
137 9-12
 
 
78 25-32
153 7-8
 
 
 
 
203 7-8
571 260
15 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP ()
553
15
 
 
207 2
168 5-6
 
 
 
 
 
178 9-12
553
16 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (46)
541
16
153 7-8
185 3-4
78 25-32
101 17-24
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
541 238
17 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (192)
530
17
137 9-12
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
530 447
18 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (231)
525
18
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
300 1
525 207
19 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (333)
524
16
112 17-24
124 17-18
152 9-12
91 25-28
136 13-16
 
 
 
 
97 33-48
524 621
20 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (109)
516
19
 
 
123 13-16
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
516 423
21 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (332)
497
18
79 31-34
152 9-12
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
121 25-32
497 697
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (14)
477
21
112 17-24
108 21-22
136 13-16
 
71 39-42
 
 
 
 
121 25-32
477 666
23 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (293)
436
20
 
 
101 17-24
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
436 232
24 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (273)
416
21
137 9-12
123 13-16
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
416 226
25 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (317)
406
22
101 17-24
123 13-16
78 25-32
 
101 17-24
 
 
 
 
81 40-49
406 187
26 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (120)
394
23
 
 
70 33-34
68 35-36
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
394 224
27 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (373)
385
24
 
 
137 9-12
70 33-34
 
 
 
 
 
178 9-12
385 304
28 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (108)
375
25
 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
222 5-6
375 40
29 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (235)
371
26
 
123 13-16
68 35-36
78 25-32
55 47-54
 
 
 
 
102 27-39
371 300
30 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (425)
347
27
 
 
153 7-8
78 25-32
 
 
 
 
 
116 25-26
347 224
31 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (417)
345
28
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
222 5-6
345 286
32 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (75)
340
29
 
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
116 25-26
340 204
33 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (236)
340
35
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 13-16
340 410
34 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (451)
338
30
101 17-24
 
55 47-54
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
338 66
35 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (399)
338
31
123 13-16
137 9-12
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
338 61
36 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP ()
338
36
 
 
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
121 25-32
338
37 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ ()
335
32
101 17-24
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
335
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (107)
335
33
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
133 17-24
335 101
39 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (218)
329
34
65 38-40
105 19-20
55 47-54
60 43-46
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
329 106
40 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (216)
328
39
75 35-38
 
112 17-24
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
75 49-60
328 232
41 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (364)
326
35
 
 
78 25-32
68 35-36
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
326 146
42 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (492)
324
36
 
 
137 9-12
64 39-42
123 13-16
 
 
 
 
 
324 68
43 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (180)
311
37
71 31-34
 
60 43-46
78 25-32
50 55
 
 
 
 
102 27-39
311 85
44 1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (440)
311
38
 
 
67 37-38
64 39-42
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
311 109
45 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (491)
289
39
 
 
68 35-36
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
102 27-39
289 68
46 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (121)
246
41
 
 
101 17-24
64 39-42
 
 
 
 
 
81 40-49
246 202
47 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (94)
239
42
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
102 27-39
239 479
48 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (244)
238
43
 
 
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
238 202
49 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (302)
234
44
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
234
50 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (307)
233
47
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
146 17-24
233 491
51 1703 NOWACKI Jacek
1971
Warszawa
MAZ ()
229
45
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
102 27-39
229
52 1430 PEŁKA Jerzy
1969
Orzesze
DŚL ()
225
46
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
102 27-39
225
53 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (179)
224
47
 
 
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
224 521
54 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (323)
224
48
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
224 137
55 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (13)
213
49
77 29-30
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
81 40-49
213 213
56 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS ()
212
50
 
97 21-22
55 47-54
 
60 43-46
 
 
 
 
 
212
57 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS ()
207
51
 
 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
207
58 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (461)
197
52
 
 
55 47-54
78 25-32
64 39-42
 
 
 
 
 
197 122
59 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (40)
195
53
 
90 23-24
50 55
55 47-54
 
 
 
 
 
 
195 96
60 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS ()
194
54
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194
61 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (264)
186
58
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
97 33-48
186 403
62 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR ()
183
55
 
 
64 39-42
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
 
183
63 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (387)
175
62
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
97 33-48
175 224
64 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)
172
56
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
102 27-39
172
65 1708 SCHANIEL Krzysztof
1971
Ruda Śląska
ŚLS ()
172
57
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
102 27-39
172
66 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ ()
170
58
 
 
60 43-46
55 47-54
55 47-54
 
 
 
 
 
170
67 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
161
59
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
81 40-49
161
68 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
161
60
 
 
60 43-46
101 17-24
 
 
 
 
 
 
161
69 1766 BANASZEK Mariusz
1965
Działoszyce
ŚWI (388)
159
61
 
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
159
70 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (510)
152
62
 
97 21-22
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
152 64
71 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (150)
148
63
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
81 40-49
148 114
72 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ ()
146
64
 
 
78 25-32
 
68 35-36
 
 
 
 
 
146
73 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (444)
146
70
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
75 49-60
146 42
74 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (110)
145
65
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
81 40-49
145 144
75 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Giedlarowa
PKR ()
145
66
 
 
67 37-38
 
78 25-32
 
 
 
 
 
145
76 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU ()
137
67
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137
77 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (389)
136
68
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
81 40-49
136 49
78 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ ()
131
69
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
81 40-49
131
79 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (324)
131
70
71 31-34
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
131 187
80 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (442)
128
71
 
 
64 39-42
64 39-42
 
 
 
 
 
 
128 65
81 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (352)
127
72
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
 
127 119
82 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (320)
112
73
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 135
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL ()
112
73
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112
84 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS ()
110
75
 
 
60 43-46
50 55-57
 
 
 
 
 
 
110
85 1583 CIOŁEK Dariusz
1966
Leopoldów
LLS (481)
105
76
 
 
55 47-54
50 55-57
 
 
 
 
 
 
105
86 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (508)
105
77
 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 59
87 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (403)
101
78
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 169
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO ()
101
78
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101
89 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ ()
101
80
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101
90 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (234)
101
81
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM ()
101
81
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM ()
101
81
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101
93 421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ ()
93
77
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93
94 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL ()
91
78
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91
95 1707 NOPARLIK Adam
1972
Chorzów
ŚLS ()
85
83
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85
96 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (249)
84
84
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 216
97 1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM ()
80
85
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80
98 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (441)
78
86
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 101
99 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP ()
78
87
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78
  280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP ()
78
87
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78
101 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (410)
77
89
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77
102 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ ()
75
92
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
103 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ ()
71
90
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71
104 1667 GUDZ Zbigniew
1964
Tarnobrzeg
PKR ()
70
91
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
70
105 1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
70
92
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70
106 1642 RATUSZNIAK Zbigniew
1964
Mrągowo
WMZ (464)
68
93
 
 
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
68 73
107 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM ()
68
94
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
108 1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM ()
68
95
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
109 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP ()
65
102
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65
110 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP ()
64
98
 
 
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
64
111 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (163)
64
99
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64
112 1761 MACHULA Roman
1964
Sandomierz
ŚWI ()
60
100
 
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
60
113 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (6)
60
101
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 64
114 1759 BOGUCKI Paweł
1963
Żeromin
ŁDZ ()
55
102
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55
  276 CHODZYŃSKI Sylwester
1969
Sandomierz
ŚWI ()
55
102
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55
  1757 PIGOŃ Maciej
1966
Skierniewice
ŁDZ (195)
55
102
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 62
  1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (181)
55
102
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 82
118 1582 MATEUSIAK Krystian
1971
Wola Osowińska
LLS ()
55
106
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
55

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (19)
771
1
122 9-12
200 1
184 2
164 3-4
136 7-8
 
 
 
 
223 3-4
771 740
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (63)
767
2
184 2
164 3-4
149 5-6
200 1
184 2
 
 
 
 
199 5-6
767 797
3 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (267)
711
3
164 3-4
184 2
164 3-4
164 3-4
122 9-12
 
 
 
 
199 5-6
711 136
4 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (81)
682
4
123 13-16
185 3-4
137 9-12
153 7-8
207 2
 
 
 
 
 
682 572
5 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (316)
660
4
 
149 5-6
164 3-4
149 5-6
164 3-4
 
 
 
 
183 7-8
660 164
6 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (394)
634
5
 
 
200 1
184 2
 
 
 
 
 
250 2
634 676
7 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (93)
595
6
 
 
149 5-6
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
161 9-12
595 573
8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (268)
555
7
122 9-12
136 7-8
122 9-12
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
161 9-12
555 638
9 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (294)
536
8
113 13-14
 
 
 
200 1
 
 
 
 
223 3-4
536 249
10 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (95)
529
9
 
149 5-6
136 7-8
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
101 25-30
529 430
11 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (288)
506
10
122 9-12
136 7-8
 
109 13-16
 
 
 
 
 
139 13-16
506 177
12 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (426)
480
11
 
125 9-10
113 13-14
122 9-12
 
 
 
 
 
120 17-24
480 90
13 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (377)
480
12
136 7-8
 
122 9-12
109 13-16
113 13-14
 
 
 
 
101 25-30
480 75
14 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (186)
470
13
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
270 1
470 149
15 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (22)
461
14
113 13-14
 
122 9-12
93 19-20
106 15-16
 
 
 
 
120 17-24
461 173
16 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (369)
419
15
 
106 15-16
100 17-18
93 19-20
 
 
 
 
 
120 17-24
419 158
17 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (398)
416
16
 
 
106 15-16
 
149 5-6
 
 
 
 
161 9-12
416
18 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (51)
414
17
88 21
119 11-12
87 21-22
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
120 17-24
414 281
19 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (224)
409
19
 
 
106 15-16
109 13-16
93 19-20
 
 
 
 
101 25-30
409 334
20 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (384)
346
20
 
 
 
100 17-18
85 21-23
 
 
 
 
161 9-12
346 73
21 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (12)
332
21
122 9-12
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
101 25-30
332 313
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (404)
323
22
 
 
122 9-12
 
100 17-18
 
 
 
 
101 25-30
323 137
23 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (153)
306
23
93 19-20
113 13-14
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
306 127
24 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (381)
305
24
 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
183 7-8
305 190
25 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (359)
288
25
 
 
 
 
149 5-6
 
 
 
 
139 13-16
288 258
26 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
282
40
65 38-40
 
55 47-54
50 55-57
60 43-46
 
 
 
 
102 27-39
282 362
27 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (177)
272
27
 
 
136 7-8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
272 245
28 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (183)
268
28
 
 
 
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
101 25-30
268 350
29 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (255)
245
29
 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
120 17-24
245 257
30 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (433)
242
30
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
120 17-24
242 159
31 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS ()
219
32
 
119 11-12
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
219
32 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (378)
201
33
 
 
113 13-14
88 21
 
 
 
 
 
 
201 244
33 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
200
35
 
113 13-14
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
200 237
34 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (30)
175
36
 
 
93 19-20
82 22-24
 
 
 
 
 
 
175 133
35 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM ()
164
37
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164
36 933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM ()
149
38
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149
37 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (385)
122
41
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 174
38 1760 KUŹMICZ Jerzy
1959
Sandomierz
ŚWI ()
113
42
 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
 
 
113
39 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM ()
106
43
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106
40 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
93
45
 
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
93
41 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
93
46
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93
42 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM ()
68
95
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
43 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (160)
67
97
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 177
44 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (44)
50
107
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 151

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (156)
733
1
190 1
190 1
142 5-6
142 5-6
129 7-8
 
 
 
 
211 3-4
733 427
2 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (200)
683
2
175 2
156 3-4
116 9-12
107 13-14
116 9-12
 
 
 
 
236 2
683 685
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (171)
676
3
129 7-8
142 5-6
190 1
129 7-8
156 3-4
 
 
 
 
188 5-6
676 699
4 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (280)
634
5
 
 
175 2
156 3-4
190 1
 
 
 
 
113 17-24
634 719
5 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (319)
633
6
117 9-11
175 2
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
173 7-8
633 827
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (7)
513
7
142 5-6
142 5-6
 
116 9-12
 
 
 
 
 
113 17-24
513 491
7 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (279)
487
8
 
 
129 7-8
116 9-12
129 7-8
 
 
 
 
113 17-24
487 442
8 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (357)
469
9
 
 
 
142 5-6
116 9-12
 
 
 
 
211 3-4
469 233
9 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (408)
467
10
142 5-6
 
129 7-8
101 15-16
95 17-18
 
 
 
 
95 25-30
467 333
10 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (222)
462
12
 
132 7
101 15-16
116 9-12
101 15-16
 
 
 
 
113 17-24
462 487
11 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (18)
453
13
110 12-13
126 8
116 9-12
81 21-23
101 15-16
 
 
 
 
95 25-30
453 417
12 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (114)
444
14
 
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
132 13-16
444 733
13 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (21)
409
18
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
139 13-16
409 279
14 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (162)
404
15
 
 
101 15-16
101 15-16
107 13-14
 
 
 
 
95 25-30
404 184
15 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (99)
399
16
 
 
116 9-12
81 21-23
89 19-20
 
 
 
 
113 17-24
399 549
16 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (347)
397
17
 
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
255 1
397 319
17 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (199)
391
18
117 9-11
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
132 13-16
391 220
18 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (39)
387
19
 
 
95 17-18
81 21-23
116 9-12
 
 
 
 
95 25-30
387 305
19 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (174)
329
22
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
173 7-8
329 516
20 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (227)
319
23
129 7-8
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
95 25-30
319 383
21 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (362)
312
24
110 12-13
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
95 25-30
312 288
22 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM ()
308
25
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
308
23 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (485)
284
26
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
120 17-24
284 175
24 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (401)
272
26
 
 
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
272 306
25 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
268
27
 
 
 
 
116 9-12
 
 
 
 
152 9-12
268
26 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (24)
256
28
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
256 472
27 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (225)
226
31
 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
120 17-24
226
28 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (466)
202
30
 
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
113 17-24
202 190
29 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (439)
202
31
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
113 17-24
202 184
30 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (285)
200
34
100 17-18
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
 
200 199
31 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (228)
187
32
104 14-15
 
 
 
83 21-22
 
 
 
 
 
187 164
32 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (344)
149
38
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149
33 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (229)
136
40
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 365
34 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (460)
107
34
 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 232
35 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (325)
100
44
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 184
36 111 RICHTA Marian
1955
Siemianowice Śląskie
ŚLS ()
95
35
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
95
37 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM ()
93
47
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (100)
639
4
 
 
142 5-6
190 1
175 2
 
 
 
 
132 13-16
639 705
2 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (336)
632
1
 
180 1
 
110 9-12
165 2
 
 
 
 
177 5-6
632 310
3 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (337)
593
2
148 3-4
 
 
134 5-6
134 5-6
 
 
 
 
177 5-6
593 270
4 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (54)
577
3
165 2
148 3-4
 
 
101 13-14
 
 
 
 
163 7-8
577 440
5 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (240)
553
4
 
 
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
240 1
553 134
6 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (87)
550
5
 
 
 
180 1
148 3-4
 
 
 
 
222 2
550 368
7 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (284)
533
7
180 1
 
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
121 13-18
533 342
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (53)
509
8
122 7-8
134 5-6
 
 
110 9-12
 
 
 
 
143 9-12
509 426
9 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (42)
502
9
122 7-8
125 7
134 5-6
 
110 9-12
 
 
 
 
121 13-18
502 432
10 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (147)
468
10
 
 
134 5-6
101 13-14
90 17-18
 
 
 
 
143 9-12
468 586
11 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (20)
464
11
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
188 5-6
464 656
12 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (380)
446
12
 
134 5-6
 
95 15-16
110 9-12
 
 
 
 
107 19-22
446 161
13 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (139)
441
13
107 11-12
114 9
113 9-10
90 17-18
85 19
 
 
 
 
107 19-22
441 69
14 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (5)
425
14
 
 
148 3-4
 
134 5-6
 
 
 
 
143 9-12
425 612
15 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (361)
417
15
 
 
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
121 13-18
417 238
16 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (391)
386
20
 
 
95 17-18
95 17-18
83 21-22
 
 
 
 
113 17-24
386 358
17 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (251)
366
21
 
 
107 13-14
107 13-14
 
 
 
 
 
152 9-12
366 268
18 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (168)
346
16
 
 
 
 
148 3-4
 
 
 
 
198 3-4
346 791
19 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (259)
344
17
113 9-10
 
 
 
110 9-12
 
 
 
 
121 13-18
344 345
20 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (90)
299
18
 
165 2
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
299 308
21 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM ()
296
19
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
296
22 1637 KICIAK Marek
1951
Lublin
LLS (132)
292
20
 
 
 
95 15-16
90 17-18
 
 
 
 
107 19-22
292 175
23 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP ()
243
23
 
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
121 13-18
243
24 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (148)
238
24
 
 
 
 
95 15-16
 
 
 
 
143 9-12
238 462
25 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (71)
223
25
 
 
113 9-10
110 9-12
 
 
 
 
 
 
223 161
26 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (390)
212
26
 
 
102 13
110 9-12
 
 
 
 
 
 
212 268
27 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (495)
205
29
 
 
116 9-12
89 19-20
 
 
 
 
 
 
205 101
28 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP ()
197
27
 
 
107 11-12
90 17-18
 
 
 
 
 
 
197
29 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (282)
134
28
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 494
30 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (487)
134
29
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 95
31 1738 KELER Antoni
1949
Bytom
ŚLS ()
122
30
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
122
  1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (330)
122
30
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
122 283
33 1550 KLEINROK Andrzej
1949
Zamość
LLS (457)
122
32
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
122
34 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (142)
117
33
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 78
35 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (141)
113
33
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 90
36 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
107
34
 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
107
37 1075 GRACZKOWSKI Jerzy
1951
Kwidzyn
POM ()
107
35
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (190)
735
1
 
 
170 1
170 1
170 1
 
 
 
 
225 1
735 420
2 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (269)
616
2
170 1
136 4
140 3-4
129 5
140 3-4
 
 
 
 
166 5-6
616 585
3 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (189)
548
5
131 3-4
147 2
119 5-6
131 3-4
119 5-6
 
 
 
 
139 7-9
548 608
4 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (221)
543
6
 
 
 
165 2
180 1
 
 
 
 
198 3-4
543 340
5 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (258)
527
4
116 7-8
143 3
124 6
116 7-8
129 5
 
 
 
 
131 10-12
527
6 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (161)
482
5
 
 
 
156 2
140 3-4
 
 
 
 
186 3-4
482 415
7 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (23)
480
6
116 7-8
156 2
 
 
 
 
 
 
 
208 2
480 267
8 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (17)
464
11
102 13
119 8
122 7-8
101 13-14
95 15-16
 
 
 
 
121 13-18
464 600
9 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (392)
419
7
 
 
129 5
124 6
 
 
 
 
 
166 5-6
419
10 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (241)
411
8
 
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
131 10-12
411 113
11 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (467)
342
9
 
 
 
 
156 2
 
 
 
 
186 3-4
342 116
12 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (198)
289
10
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
149 7-9
289 468
13 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (374)
287
21
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
107 19-22
287 280
14 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (96)
271
12
 
 
 
140 3-4
 
 
 
 
 
131 10-12
271 579
15 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (479)
264
22
 
 
 
 
101 13-14
 
 
 
 
163 7-8
264 310
16 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM ()
156
14
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (260)
664
1
147 2
131 3-4
131 3-4
160 1
147 2
 
 
 
 
210 1
664 800
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (27)
662
2
160 1
131 3-4
160 1
147 2
 
 
 
 
 
195 2
662 703
3 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (164)
612
3
119 5-6
 
147 2
131 3-4
160 1
 
 
 
 
174 3-4
612 635
4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (31)
583
3
140 3-4
170 1
 
 
124 6
 
 
 
 
149 7-9
583 349
5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (37)
561
4
131 3-4
160 1
131 3-4
119 5-6
131 3-4
 
 
 
 
139 7-9
561 586
6 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (16)
496
6
111 7
111 7
100 9-10
109 7-8
119 5-6
 
 
 
 
155 5-6
496 309
7 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (360)
471
8
 
 
119 5-6
119 5-6
111 7
 
 
 
 
122 10-12
471 219
8 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (428)
414
9
 
 
109 7-8
 
131 3-4
 
 
 
 
174 3-4
414 100
9 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (28)
360
10
 
 
109 7-8
96 11
 
 
 
 
 
155 5-6
360 339
10 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (103)
278
11
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
149 7-9
278 687
11 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (57)
200
11
100 9-10
 
 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
200 201
12 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
156
13
 
 
156 2
 
 
 
 
 
 
 
156
13 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM ()
124
15
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124
14 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (281)
119
12
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 344
15 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (91)
116
13
 
116 6
 
 
 
 
 
 
 
 
116 323
16 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP ()
116
16
 
 
 
116 7-8
 
 
 
 
 
 
116

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (50)
475
7
106 8
121 5
100 9-10
109 7-8
106 8
 
 
 
 
139 7-9
475 606
2 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
417
1
100 9-10
 
95 11-12
 
100 9-10
 
 
 
 
122 10-12
417 440
3 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (435)
317
2
 
 
95 11-12
100 9-10
 
 
 
 
 
122 10-12
317 258
4 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (230)
100
3
 
 
 
 
100 9-10
 
 
 
 
 
100 233