Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R2 1.
2.
3.



Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
386
1
230 2
156 9-10
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
591 777
2 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)
366
2
210 3
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
552 552
3 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
200
4
200 4
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
370 540
4 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (354)

 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
250 500
5 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
250
3
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 480
6 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (389)

 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
7 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (321)

 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
205 410
8 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)
190
5
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190
9 1580 MATLIŃSKA Katarzyna
1977
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (329)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
10 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
11 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)

 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
156 156
  1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (211)

 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
156 326

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
371
1
185 3-4
186 5-6
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
504 657
2 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
358
2
153 7-8
205 3-4
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
499 652
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
327
3
141 9-10
186 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
495 663
4 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
205
8
 
205 3-4
225 1
 
 
 
 
 
 
 
430 637
5 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
207
7
207 2
 
207 2
 
 
 
 
 
 
 
414 599
6 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
225
6
225 1
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 635
7 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
230
5
 
230 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
398 398
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
185
9
185 3-4
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
338 338
9 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
170
10
 
170 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
323 323
10 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU (305)
170
10
 
170 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
311 311
11 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
141
15
141 9-10
 
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
274 415
12 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
135
16
135 11
 
128 13
 
 
 
 
 
 
 
263 404
13 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
250
4
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
14 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)

 
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
185 370
15 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
168
12
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
16 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
13
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
17 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
153
14
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 321

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
348
1
164 3-4
184 2
184 2
 
 
 
 
 
 
 
532 696
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
324
2
164 3-4
160 4
152 5
 
 
 
 
 
 
 
476 640
3 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
200
4
200 1
 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
400 600
4 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
200
3
 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
200 352
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)

 
 
168 3
 
 
 
 
 
 
 
168 352
6 1592 KURCZ Halina
1958
Legnica
DŚL (369)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
320
1
152 5
168 3
175 2
 
 
 
 
 
 
 
495 495
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
298
2
146 6
152 5
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
454 600
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
184
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)

 
 
138 6
 
 
 
 
 
 
 
138 138

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)

 
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
190 355
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)

 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
156 156
3 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)

 
 
145 5
 
 
 
 
 
 
 
145 296
4 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (374)

 
 
132 7
 
 
 
 
 
 
 
132 132

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
435
2
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
665 665
2 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
391
3
186 5-6
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
641 827
3 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
500
1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
500 705
4 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
322
5
170 7-8
152 9-12
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
413 565
5 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (310)
186
18
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
391 543
6 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
306
6
136 13-16
170 7-8
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
391 476
7 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
391
4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 503
8 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
304
7
152 9-12
152 9-12
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
389 389
9 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
236
10
112 17-24
124 17-18
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
388 479
10 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
230
12
 
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
382 534
11 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (8)
152
23
 
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
357 527
12 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
220
14
112 17-24
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
356 356
13 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
231
11
79 31-34
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
343 455
14 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
248
9
112 17-24
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
329 407
15 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
186
19
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
322 458
16 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
136
26
 
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
306 556
17 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (146)
136
29
136 13-16
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
306 418
18 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
228
13
112 17-24
116 19-20
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
306 306
19 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
212
15
112 17-24
100 23-24
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
303 415
20 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
152
24
152 9-12
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
288 458
21 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
209
16
85 29-30
124 17-18
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
274 345
22 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)
268
8
152 9-12
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
268 380
23 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
108
35
 
108 21-22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
260 372
24 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
112
32
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
224 224
25 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
112
33
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
224 336
26 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)
93
36
93 25-26
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
205 296
27 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)
205
17
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
28 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (32)
136
26
 
136 13-16
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
201 201
29 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
75
46
75 35-38
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
187 253
30 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (381)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
  1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 416
32 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
179
20
79 31-34
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
179 245
33 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
170
21
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
34 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
170
22
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
35 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
36 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
152
25
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 243
37 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)

 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 217
38 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)
71
50
71 39-41
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
136 227
39 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
136
26
 
136 13-16
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
136 272
40 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
136
30
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
41 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)
136
31
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
42 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 248
  1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (392)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 298
45 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)
112
34
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
46 421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)
93
36
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
47 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (402)

 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
91 91
48 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU (296)
91
38
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
91
38
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
91
38
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
51 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
89
41
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
52 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)
89
42
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
53 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)
85
43
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
54 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)

 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81 81
55 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
79
44
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
56 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)
79
45
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
57 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)

 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
78 190
58 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)

 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
  1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS (403)

 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 150
  1581 MIERZYŃSKI Paweł
1978
Radom
MAZ (331)

 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (417)

 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
62 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)
75
47
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)
75
47
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
64 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)

 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 146
  1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)

 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
  1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (56)

 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
  1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)

 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 146
68 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
71
49
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
69 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)
71
50
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
70 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS (376)

 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 131
  53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)

 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
  1586 SIKORA Janusz
1973
Pyrzowice
ŚLS (350)

 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
73 1601 RYSTWEJ Marcin
1977
Gorzów Wielkopolski
LBU (397)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
74 1570 MOSKALIK Mariusz
1977
Zielona Góra
LBU (320)
0
52
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
75 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)
0
53
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
410
1
185 3-4
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
635 820
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
305
7
168 5-6
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
490 613
3 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
305
6
137 9-12
168 5-6
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
458 595
4 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)
308
5
123 13-16
185 3-4
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
445 598
5 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
238
11
101 17-24
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
423 524
6 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
321
4
153 7-8
168 5-6
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
422 575
7 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)
338
3
153 7-8
185 3-4
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
416 517
8 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
276
8
123 13-16
153 7-8
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
413 550
9 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
375
2
168 5-6
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
375 560
10 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)
237
12
84 25-26
153 7-8
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
360 461
11 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
185
17
185 3-4
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
353 454
12 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (252)
260
10
137 9-12
123 13-16
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
338 416
13 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
224
14
101 17-24
123 13-16
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
302 302
14 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
207
15
207 2
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
285 510
15 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
260
9
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
260 260
16 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
170
18
65 38-40
105 19-20
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
225 285
17 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
225
13
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 225
18 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)

 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
 
207 375
19 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
194
16
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194 194
20 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
123
22
 
123 13-16
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
191 269
21 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)

 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
168 336
22 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
101
27
101 17-24
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
156 234
23 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)

 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
153 231
24 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS (54)
97
33
 
97 21-22
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
152 152
25 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
90
35
 
90 23-24
50 55
 
 
 
 
 
 
 
140 195
26 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (336)

 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
137 207
  67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)

 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
137 201
28 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
137
19
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
29 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
137
20
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 274
30 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
137
21
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 215
31 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
71
41
71 31-34
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
131 209
32 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)

 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
123 224
  1430 PEŁKA Jerzy
1969
Orzesze
DŚL (325)

 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
123 123
  595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)

 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
123 260
35 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
123
23
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
36 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
65
47
65 38-40
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
120 170
37 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (193)
112
24
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
112
24
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
39 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
105
26
 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 105
40 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 224
  74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 202
  1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 165
  1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 202
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)

 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
47 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
101
28
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
48 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
101
29
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
49 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)
101
30
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)
101
30
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)
101
30
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
52 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
97
33
 
97 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
53 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
84
36
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
54 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)
80
37
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
  1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)
80
37
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
56 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)

 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 146
  302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (415)

 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
  280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)

 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
  265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)

 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
60 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
77
39
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
61 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)
77
40
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 132
62 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
71
42
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
63 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
71
43
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
64 1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU (399)

 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 70
  50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)

 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 138
66 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)

 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
68 123
67 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
68
44
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
68 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)
68
45
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)
68
45
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
70 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Giedlarowa
PKR (401)

 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
 
67 67
  1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (356)

 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
 
67 131
72 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)

 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
  1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)

 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 128
  82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)

 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 119
  73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)

 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
76 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)

 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
60 161
  669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)

 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
60 115
  83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)

 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
60 110
79 1583 CIOŁEK Dariusz
1966
Leopoldów
LLS (338)

 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
55 105
  48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)

 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
55 133
81 1602 CZARNIAWSKI Piotr
1967
Gorzów Wielkopolski
LBU (398)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
83 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
0
48
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
84 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)
0
49
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
348
1
164 3-4
184 2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
512 676
2 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
322
3
122 9-12
200 1
184 2
 
 
 
 
 
 
 
506 670
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
348
2
184 2
164 3-4
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
497 697
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
258
5
122 9-12
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
380 516
5 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
149
11
 
149 5-6
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
313 462
6 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
207
7
88 21
119 11-12
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
294 376
7 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
149
11
 
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
285 407
8 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
270
4
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
270 270
9 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
136
15
136 7-8
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
258 367
10 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
258
6
122 9-12
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
258 367
11 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
125
17
 
125 9-10
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
238 360
12 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
113
23
113 13-14
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
235 328
13 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
119
20
 
119 11-12
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
219 219
14 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
106
24
 
106 15-16
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
206 299
15 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
206
8
93 19-20
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
206 306
16 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)

 
 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
200 384
17 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
113
21
 
113 13-14
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
200 200
18 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
200
9
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 200
19 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)
164
10
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
20 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)

 
 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
149 298
21 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)
149
13
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)
149
13
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
23 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)

 
 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
136 272
24 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
136
16
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
25 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (308)
125
17
 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
125 125
26 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)

 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
122 122
27 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
122
19
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 231
28 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)

 
 
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
113 201
29 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
113
22
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
30 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)

 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
106 215
  871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)

 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
106 106
32 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
106
25
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
33 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
100
26
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
34 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
100
27
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
35 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (326)

 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93 175
  115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (98)

 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93 93
37 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
93
28
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
38 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
0
29
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
380
1
190 1
190 1
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
522 664
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
271
6
129 7-8
142 5-6
190 1
 
 
 
 
 
 
 
461 590
3 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)
292
3
117 9-11
175 2
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
448 577
4 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
331
2
175 2
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
447 554
5 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
236
7
110 12-13
126 8
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
352 433
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)
284
4
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
284 400
7 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
276
5
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
 
276 276
8 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
142
10
142 5-6
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
271 372
9 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
132
11
 
132 7
101 15-16
 
 
 
 
 
 
 
233 349
10 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)

 
 
175 2
 
 
 
 
 
 
 
175 331
11 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)

 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
156 272
12 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
156
8
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
13 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
156
9
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
14 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)

 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
142 332
15 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)

 
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
129 245
16 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
129
12
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
17 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
117
13
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
18 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
117
14
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)

 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
116 205
  103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)

 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
116 197
21 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)
110
15
110 12-13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 110
22 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)

 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 214
  125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (372)

 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 107
24 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
104
16
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
25 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
104
17
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
26 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)

 
 
101 15-16
 
 
 
 
 
 
 
101 202
27 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)

 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
95 176
  132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (379)

 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
95 190
29 1591 KURCZ Kazimierz
1954
Legnica
DŚL (368)

 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)
247
4
122 7-8
125 7
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
381 381
2 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)
221
5
102 13
119 8
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
343 444
3 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
221
6
107 11-12
114 9
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
334 424
4 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
313
1
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
313 313
5 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (115)
296
2
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
296 296
6 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
256
3
122 7-8
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
256 256
7 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (342)

 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
 
180 180
8 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)
180
7
 
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
180 290
9 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
180
8
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 290
10 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (153)

 
 
165 2
 
 
 
 
 
 
 
165 313
11 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (84)
165
9
 
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
165 299
12 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (135)

 
 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
148 148
  135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (334)

 
 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
148 296
14 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
148
10
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 282
15 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (322)

 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
134 235
16 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)
134
11
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
134 229
17 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (73)
134
12
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
18 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (273)
134
13
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
19 1550 KLEINROK Andrzej
1949
Zamość
LLS (201)

 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
122 122
20 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (208)

 
 
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
113 223
21 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (87)
113
14
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
22 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (28)
113
15
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
23 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (99)

 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
107 107
  130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (364)

 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
107 197
25 1075 GRACZKOWSKI Jerzy
1951
Kwidzyn
POM (258)
107
16
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107
26 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (418)

 
 
102 13
 
 
 
 
 
 
 
102 212

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (96)
306
2
170 1
136 4
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
446 575
2 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (89)
259
4
116 7-8
143 3
124 6
 
 
 
 
 
 
 
383 499
3 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (257)
310
1
140 3-4
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
310 310
4 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
272
3
116 7-8
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
272 272
5 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (138)

 
 
170 1
 
 
 
 
 
 
 
170 340
6 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (335)

 
 
156 2
 
 
 
 
 
 
 
156 156
7 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (101)
156
5
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
8 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (151)

 
 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
140 280
9 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (33)
140
6
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
10 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (380)

 
 
129 5
 
 
 
 
 
 
 
129 253
11 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (69)
129
7
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
12 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (102)
124
8
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (91)
291
2
160 1
131 3-4
160 1
 
 
 
 
 
 
 
451 598
2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (214)
291
1
131 3-4
160 1
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
422 541
3 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (88)
278
4
147 2
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
409 569
4 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (137)
278
3
131 3-4
147 2
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
397 528
5 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (161)
227
5
106 8
121 5
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
327 436
6 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (67)
222
6
111 7
111 7
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
322 431
7 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (21)
119
7
119 5-6
 
147 2
 
 
 
 
 
 
 
266 397
8 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (287)

 
 
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
119 238
9 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (72)
119
8
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 119
10 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (85)
116
9
 
116 6
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
11 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (92)

 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
109 205
  173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (407)

 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
109 109
13 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (111)
100
10
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 200

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
100
1
100 9-10
 
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
195 195
2 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (421)

 
 
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
95 195