Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R1 1.
2.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
230
2
230 2
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
386 777
2 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)
210
3
210 3
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
366 552
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
250
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 480
4 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
200
4
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 540
5 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)
190
5
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
185
4
185 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
371 657
2 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
153
8
153 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
358 652
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
141
9
141 9-10
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
327 663
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)

 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
5 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 398
6 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
225
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 635
7 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 599
8 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 637
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
185
3
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 338
10 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU (305)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 311
  1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 323
12 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
168
5
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
13 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
14 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
153
7
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 321
15 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
141
10
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
141 415
16 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
135
11
135 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
135 404

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
164
2
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
348 696
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
164
3
164 3-4
160 4
 
 
 
 
 
 
 
 
324 640
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)

 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
200 352
4 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
200
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 600

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
152
2
152 5
168 3
 
 
 
 
 
 
 
 
320 495
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
146
3
146 6
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
298 600
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
184
1
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
250
1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
500 705
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
230
2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
435 665
3 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
186
6
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
391 827
4 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
205
3
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 503
5 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
170
8
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
322 565
6 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
136
13
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
306 476
7 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
152
9
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
304 389
8 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)
152
12
152 9-12
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
268 380
9 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
112
20
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
248 407
10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
112
17
112 17-24
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
236 479
11 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
79
31
79 31-34
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
231 455
12 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 534
13 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
112
22
112 17-24
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
228 306
14 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
112
18
112 17-24
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
220 356
15 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
112
23
112 17-24
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
212 415
16 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
85
29
85 29-30
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
209 345
17 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)
205
4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
18 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (310)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 543
19 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
186
5
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 458
20 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
79
33
79 31-34
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
179 245
21 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
22 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
170
7
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
23 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (8)

 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 527
24 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
152
10
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 458
25 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
152
11
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 243
26 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 272
  1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (32)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 201
  1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 556
29 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (146)
136
14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 418
30 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
136
15
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
31 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)
136
16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
32 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
112
19
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 224
33 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
112
21
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 336
34 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)
112
24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
35 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)

 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 372
36 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)
93
25
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 296
  421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)
93
25
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
38 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU (296)

 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)

 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)

 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
41 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
89
27
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
42 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)
89
28
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
43 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)
85
30
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
44 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
79
32
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
45 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)
79
34
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
46 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
75
35
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 253
47 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)
75
36
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)
75
36
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
49 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
71
38
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
50 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)
71
39
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
  1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)
71
39
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 227
52 1570 MOSKALIK Mariusz
1977
Zielona Góra
LBU (320)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
53 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)
0
41
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
185
3
185 3-4
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
410 820
2 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
168
5
168 5-6
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
375 560
3 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)
153
8
153 7-8
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
338 517
4 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
153
7
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
321 575
5 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)
123
16
123 13-16
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
308 598
6 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
137
10
137 9-12
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
305 595
7 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
168
6
168 5-6
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
305 613
8 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
123
14
123 13-16
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
276 550
9 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
123
15
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
260 260
10 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (252)
137
12
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
260 416
11 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
101
17
101 17-24
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
238 524
12 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)
84
26
84 25-26
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
237 461
13 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
225
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 225
14 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
101
20
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
224 302
15 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 510
16 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
71
31
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194 194
17 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
185
4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 454
18 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
65
39
65 38-40
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
170 285
19 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)

 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
20 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
137
9
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 274
21 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
137
11
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 215
22 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)

 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
123 269
23 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
123
13
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
24 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (193)

 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)

 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
26 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)

 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 105
27 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
101
18
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 234
28 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
101
19
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
29 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
101
21
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
30 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
33 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS (54)

 
97 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
97 152
  560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)

 
97 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
35 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)

 
90 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 195
36 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
84
25
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
37 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)
80
27
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
  1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)
80
27
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
39 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
77
29
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
40 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)
77
30
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 132
41 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
71
32
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 209
42 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
71
33
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
43 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
71
34
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
44 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
68
35
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
45 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)
68
36
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)
68
36
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
47 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
65
38
65 38-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 170
48 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
49 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)
0
40
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
164
3
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
348 676
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
184
2
184 2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
348 697
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
122
9
122 9-12
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
322 670
4 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
106
15
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
270 270
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
122
10
122 9-12
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
258 516
6 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
122
11
122 9-12
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
258 367
7 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
88
21
88 21
119 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
207 376
8 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
93
19
93 19-20
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
206 306
9 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
200
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 200
10 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)
164
4
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
11 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)

 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
149 462
  1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)

 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
149 407
13 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)
149
5
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)
149
5
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
15 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
136
7
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 367
16 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
136
8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
17 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)

 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
125 360
  622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (308)

 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
125 125
19 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
122
12
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 231
20 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)

 
119 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
119 219
21 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)

 
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
113 200
22 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
113
13
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
113
14
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 328
24 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)

 
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
106 299
25 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
106
16
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
100
17
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
27 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
100
18
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
28 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
93
20
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
29 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
190
1
190 1
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
380 664
2 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
175
2
175 2
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
331 554
3 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)
117
11
117 9-11
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
292 577
4 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)
142
6
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
284 400
5 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
156
3
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
 
276 276
6 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
129
7
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
271 590
7 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
110
12
110 12-13
126 8
 
 
 
 
 
 
 
 
236 433
8 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)

 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
9 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
156
4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
10 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
142
5
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 372
11 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)

 
132 7
 
 
 
 
 
 
 
 
132 349
12 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
129
8
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
13 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
117
9
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
14 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
117
10
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
15 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)
110
13
110 12-13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 110
16 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
104
14
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
17 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
104
15
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
165
2
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
313 313
2 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (115)
148
4
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
296 296
3 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
122
7
122 7-8
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
256 256
4 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)
122
8
122 7-8
125 7
 
 
 
 
 
 
 
 
247 381
5 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)
102
13
102 13
119 8
 
 
 
 
 
 
 
 
221 444
6 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
107
11
107 11-12
114 9
 
 
 
 
 
 
 
 
221 424
7 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)

 
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
180 290
8 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
180
1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 290
9 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (84)

 
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
165 299
10 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
148
3
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 282
11 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)

 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
134 229
12 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (73)
134
5
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
13 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (273)
134
6
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
14 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (87)
113
9
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
15 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (28)
113
10
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
16 1075 GRACZKOWSKI Jerzy
1951
Kwidzyn
POM (258)
107
12
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (257)
140
4
140 3-4
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
310 310
2 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (96)
170
1
170 1
136 4
 
 
 
 
 
 
 
 
306 575
3 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
116
8
116 7-8
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
272 272
4 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (89)
116
7
116 7-8
143 3
 
 
 
 
 
 
 
 
259 499
5 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (101)
156
2
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
6 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (33)
140
3
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
7 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (69)
129
5
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
8 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (102)
124
6
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (214)
131
4
131 3-4
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
291 541
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (91)
160
1
160 1
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
291 598
3 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (137)
131
3
131 3-4
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
278 528
4 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (88)
147
2
147 2
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
278 569
5 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (161)
106
8
106 8
121 5
 
 
 
 
 
 
 
 
227 436
6 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (67)
111
7
111 7
111 7
 
 
 
 
 
 
 
 
222 431
7 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (21)
119
5
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 397
8 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (72)
119
6
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 119
9 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (85)

 
116 6
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
10 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (111)
100
9
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 200

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
100
1
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 195