Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
830
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
2 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
515
3
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 591
3 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)

210 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
210 552
4 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
662
2
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 370
5 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)

190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
890
2
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 410
2 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
872
3
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 414
3 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
791
7
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 338
4 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
706
10
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 504
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
734
8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
6 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
20
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
7 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
732
9
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 153
8 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
597
14
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 499
9 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
826
5
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
141 495
10 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
629
13
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
141 274
11 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
590
15
135 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
135 263

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
800
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 400
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
778
3
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 532
3 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
626
5
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 476

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
623
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
714
1
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 495
3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
638
2
146 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
146 454

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
952
2
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 500
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
1010
1
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 665
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
819
6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 391
4 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)

205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
5 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
844
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 322
6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
719
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 641
7 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
618
15
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
8 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
560
19
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 413
9 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
657
13
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 389
10 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
574
18
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 288
11 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
465
25
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
12 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)

152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 268
13 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
733
8
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 391
14 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (146)
436
27
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 306
15 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
402
30
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
16 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)

136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
17 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
697
11
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 388
18 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
604
16
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 356
19 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
546
20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 224
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
528
22
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 329
21 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
524
23
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 224
22 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
406
29
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 306
23 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
347
36
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 303
24 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)

112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
25 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 205
  421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
27 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
376
32
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
28 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)

89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
29 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
288
45
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 274
30 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)

85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
31 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
580
17
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 343
32 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
282
47
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
33 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
239
54
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 179
34 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)

79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
35 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
356
34
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 187
36 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)

75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)

75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
38 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
416
28
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
39 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)

71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
  1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)

71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 136
41 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
841
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 225
2 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
793
3
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 285
3 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
770
4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 635
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
702
6
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 353
5 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
706
5
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 375
6 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
591
15
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 490
7 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
626
12
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 422
8 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)

153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 416
9 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
595
14
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
10 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
584
16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 458
11 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
480
24
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
12 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (252)
99
115
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 338
13 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
700
7
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
14 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
554
19
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 413
15 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
416
26
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 260
16 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)

123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 445
17 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
571
18
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 423
18 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
387
31
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 156
19 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
361
37
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
20 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
314
45
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 302
21 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
220
70
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
22 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
25 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
208
76
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
26 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)

84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 360
27 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)

80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
  1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)

80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
29 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
169
89
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
30 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)

77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
31 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
318
44
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 194
32 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
289
52
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 131
33 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
151
94
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
34 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
75
125
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
35 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
84
118
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
36 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)

68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)

68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
38 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
333
40
65 38-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 120
39 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
146
95
65 38-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 225
40 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
634
9
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 200
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
735
2
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 497
3 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
652
6
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 512
4 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)

164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
5 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)

149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)

149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
7 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
527
13
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 258
8 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
327
36
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
9 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
719
3
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 506
10 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
639
7
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 380
11 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
415
23
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 258
12 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
349
33
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
13 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
634
8
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
14 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
357
32
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 235
15 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
470
14
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 270
16 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
123
54
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
17 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
404
26
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
18 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
104
61
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
19 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
292
40
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 206
20 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
164
48
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
21 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
399
27
88 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 294

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
425
23
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 522
2 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
505
14
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
175 447
3 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
559
10
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 276
4 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
149
39
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
5 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
490
18
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 271
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)

142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 284
7 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
703
3
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 461
8 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
214
35
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
9 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
525
12
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
10 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
237
32
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
11 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)

117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 448
12 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
468
19
110 12-13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 352
13 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)

110 12-13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 110
14 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
339
27
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
15 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
95
47
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
380
20
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 180
2 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
520
13
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 313
3 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
579
7
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 148
4 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (115)
262
29
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 296
5 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (73)
551
9
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
6 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (273)
489
15
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
7 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
561
8
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 256
8 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)

122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 381
9 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (87)
532
11
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
10 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (28)
213
33
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
11 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
474
16
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 334
12 1075 GRACZKOWSKI Jerzy
1951
Kwidzyn
POM (258)

107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107
13 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)

102 13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
102 343

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (96)
496
7
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 446
2 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (101)
217
15
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
3 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (33)
606
3
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (257)
457
9
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 310
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (69)
488
8
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
6 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (102)
106
21
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
7 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (89)
569
4
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 383
8 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
111
20
116 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 272

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (91)
690
2
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
160 451
2 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (88)
696
1
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
147 409
3 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (137)
641
3
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 397
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (214)
629
4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 422
5 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (21)
519
10
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 266
6 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (72)
106
22
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 119
7 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (67)
499
11
111 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
111 322
8 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (161)
494
12
106 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 327
9 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (111)
523
9
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
467
1
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 195