Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R10 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
830
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
330 1
830 250
2 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
662
4
 
 
 
 
200 4
 
190 5
 
 
272 3-4
662 370
3 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
515
5
 
 
 
 
 
 
210 3
 
 
305 2
515 591
4 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS ()
500
6
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
 
 
 
228 7
500
5 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)
381
7
138 14
 
 
 
 
 
 
 
 
243 5-6
381 170
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)
350
8
 
 
 
140 13-14
210 3
 
 
 
 
 
350 156

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
1050
1
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
225 1
 
 
300 1
1050 430
2 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
890
2
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
207 2
 
 
212 5-8
890 410
3 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
872
3
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
168 5-6
 
 
212 5-8
872 414
4 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
834
4
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
185 3-4
 
 
278 2
834 398
5 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
826
2
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
200 4
 
 
243 5-6
826 495
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)
825
5
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
 
 
 
248 3-4
825 185
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
791
6
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
157 7
 
 
248 3-4
791 338
8 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
734
7
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
185 3-4
 
 
 
734 168
9 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
732
3
 
 
 
 
230 2
 
230 2
 
 
272 3-4
732 153
10 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
706
8
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
706 504
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU ()
687
10
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
149 8
 
 
 
687
12 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
635
11
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
 
 
 
 
635 250
13 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
629
12
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
135 11
 
 
178 9-12
629 274
14 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
597
14
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
 
 
 
 
597 499
15 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
590
15
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
 
 
 
178 9-12
590 263
16 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP ()
566
16
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
 
 
 
 
566
17 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
488
17
 
152 9-12
 
 
 
158 9
 
 
 
178 9-12
488 323
18 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (149)
474
18
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
 
 
 
 
474
19 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ ()
408
19
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
408
20 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
22
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
168 168
21 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ ()
158
23
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
158
22 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP ()
152
9
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
800
1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
 
 
 
800 400
2 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)
782
2
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
 
 
 
250 2
782 168
3 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
778
3
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
 
 
 
270 1
778 532
4 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
704
9
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
704 200
5 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
626
13
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
 
 
 
178 9-12
626 476
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ ()
522
5
 
 
160 4
 
146 6
 
 
 
 
216 4
522
7 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP ()
520
6
168 3
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
 
520
8 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ ()
399
20
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
 
 
 
 
399
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI ()
304
7
152 5
 
152 5
 
 
 
 
 
 
 
304
10 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (387)
302
21
142 13
 
 
 
 
 
 
 
 
160 13
302
11 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS ()
160
9
 
160 4
 
 
 
 
 
 
 
 
160

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
714
4
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
 
 
 
229 3
714 495
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
638
4
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
152 5
 
 
188 5-6
638 454
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
623
5
184 2
 
 
 
184 2
 
 
 
 
255 1
623 184
4 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
()
607
6
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
 
 
 
 
607
5 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)
301
7
 
 
 
 
 
125 9-10
 
 
 
176 7
301 138
6 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ ()
184
8
 
 
 
nkl.
 
 
184 2
 
 
 
184

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)
754
1
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
168 3
 
 
236 2
754 190
2 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (83)
734
1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
 
 
 
 
734
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)
680
2
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
 
 
 
211 3-4
680 156
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ ()
669
3
 
160 3
138 6
 
 
 
160 4
 
 
211 3-4
669
5 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)
629
2
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
 
 
 
188 5-6
629 145

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
1010
1
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
205 3-4
 
 
305 2
1010 665
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
952
2
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
 
 
 
330 1
952 500
3 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)
848
3
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
152 9-12
 
 
233 5-8
848 112
4 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
844
4
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
250 1
 
 
272 3-4
844 322
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
843
5
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
170 7-8
 
 
183 9-16
843 306
6 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
819
6
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
136 13-16
 
 
233 5-8
819 391
7 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
769
8
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
272 3-4
769 382
8 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
733
9
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
 
 
 
233 5-8
733 391
9 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
719
10
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
183 9-16
719 641
10 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS ()
710
11
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
170 7-8
 
 
183 9-16
710
11 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
697
12
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
146 17-24
697 388
12 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (168)
674
13
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
152 9-12
 
 
 
674
13 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
657
14
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
 
 
 
183 9-16
657 389
14 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)
651
15
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
 
 
 
233 5-8
651 152
15 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
618
16
 
 
205 3-4
 
 
 
230 2
 
 
183 9-16
618 170
16 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
604
17
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
152 9-12
 
 
146 17-24
604 356
17 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
580
19
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
100 23-24
 
 
117 25-36
580 343
18 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
574
20
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
152 9-12
 
 
183 9-16
574 288
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
560
21
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
80 31-33
 
 
146 17-24
560 413
20 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
546
22
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
136 13-16
 
 
117 25-36
546 224
21 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ ()
540
23
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
 
 
 
146 17-24
540
22 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
528
24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
124 17-18
 
 
146 17-24
528 329
23 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
524
25
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
100 23-24
 
 
146 17-24
524 224
24 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)
505
26
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
 
 
 
117 25-36
505 78
25 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
465
27
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
 
 
 
146 17-24
465 152
26 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL ()
444
28
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
 
 
 
117 25-36
444
27 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (146)
436
29
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
nkl.
 
 
 
436 306
28 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
416
31
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
 
 
 
 
416 71
29 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
406
32
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
 
 
 
117 25-36
406 306
30 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
402
33
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
114 20
 
 
 
402 136
31 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (128)
392
34
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
 
 
 
 
392
32 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
376
36
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
376 89
33 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)
372
37
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
 
 
 
96 37-45
372 71
34 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
356
38
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
93 25-26
 
 
96 37-45
356 187
35 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU ()
352
39
 
122 1-41
 
 
 
230 2
 
 
 
 
352
36 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
347
40
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
136 13-16
 
 
 
347 303
37 533 SZUPLAK Marek
1973
Krosno Odrzańskie
LBU ()
339
41
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
 
 
 
117 25-36
339
38 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ ()
324
42
178 5-8
 
 
 
 
 
 
 
 
146 17-24
324
39 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (171)
308
43
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
308
40 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
308
44
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
308 170
41 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP ()
302
45
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
87 27-30
 
 
 
302
42 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)
300
46
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
 
 
 
 
300 65
43 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
299
47
 
 
 
 
116 19-20
 
87 27-30
 
 
96 37-45
299 91
44 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)
291
48
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
 
 
 
96 37-45
291 71
45 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
288
50
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
93 25-26
 
 
 
288 274
46 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (266)
287
51
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
96 37-45
287
47 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
282
52
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
 
 
 
 
282 79
48 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)
278
53
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
 
 
 
117 25-36
278 136
49 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Bilcza
ŚWI ()
258
54
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
183 9-16
258
50 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (172)
258
55
 
122 1-41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
258
51 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)
258
56
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
258 186
52 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU ()
242
57
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
242
53 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
240
58
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
240 260
54 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
239
59
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
239 179
55 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL ()
234
60
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
234
56 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU ()
232
61
 
122 1-41
 
 
 
110 21
 
 
 
 
232
57 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL ()
212
63
 
 
 
 
104 21-24
 
108 21-22
 
 
 
212
58 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
212
64
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
 
 
 
 
212 136
59 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
205
66
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
205 91
60 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)
204
67
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
204 75
61 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)
204
68
 
 
84 30
120 17-20
 
 
 
 
 
 
204 112
62 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)
200
69
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
200 81
63 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (14)
186
70
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186
64 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ ()
180
73
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
 
 
 
 
180
65 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU ()
179
74
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
96 37-45
179
66 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR ()
152
76
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152
67 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (424)
140
77
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
 
 
 
 
140
68 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL ()
138
78
 
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
138
69 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ ()
132
80
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
132
70 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU ()
122
81
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
122
71 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU ()
122
82
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
122
72 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (255)
118
84
 
 
 
 
 
 
118 19
 
 
 
118
73 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP ()
112
86
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112
74 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL ()
108
87
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108
75 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS ()
104
89
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104
76 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL ()
100
90
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
100
77 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL ()
89
91
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
89
78 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO ()
89
92
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
89
79 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS ()
87
94
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
80 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ ()
87
95
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87
81 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ ()
87
96
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
82 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (303)
83
97
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83
83 1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU ()
83
98
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83
84 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM ()
80
99
 
 
 
 
 
 
80 31-33
 
 
 
80
85 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (301)
77
101
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77
86 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP ()
76
102
 
 
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
76
87 1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ ()
75
104
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ ()
75
104
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
89 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (302)
74
106
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
74
90 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)
73
107
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 71
91 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (12)
69
108
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69
92 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP ()
69
109
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69
93 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ ()
68
110
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
94 1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI ()
68
111
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
95 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS ()
63
113
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
 
 
 
 
63

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
841
1
225 1
109 1-42
 
 
 
 
207 2
 
 
300 1
841 225
2 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)
799
2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
 
 
278 2
799 101
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
793
3
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
 
 
 
248 3-4
793 285
4 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
770
7
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
 
 
 
183 9-16
770 635
5 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
706
4
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
185 3-4
 
 
129 17-26
706 375
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
702
5
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
168 5-6
 
 
167 9-16
702 353
7 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
700
6
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
225 1
 
 
167 9-16
700 123
8 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (275)
695
7
207 2
 
168 5-6
 
 
 
153 7-8
 
 
167 9-16
695
9 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)
679
8
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
 
 
 
248 3-4
679 123
10 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)
644
10
 
 
207 2
225 1
 
 
 
 
 
212 5-8
644 207
11 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (358)
643
11
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
212 5-8
643
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
626
12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
185 3-4
 
 
167 9-16
626 422
13 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)
608
13
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
 
 
 
212 5-8
608 168
14 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
595
14
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
137 9-12
 
 
167 9-16
595 137
15 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
591
18
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
186 5-6
 
 
117 25-36
591 490
16 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
584
15
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
 
584 458
17 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS ()
574
16
137 9-12
 
 
 
225 1
 
 
 
 
212 5-8
574
18 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
571
17
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
137 9-12
 
 
129 17-26
571 423
19 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
554
18
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
 
 
79 40-51
554 413
20 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS ()
542
19
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
153 7-8
 
 
129 17-26
542
21 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (209)
533
20
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
 
533
22 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
()
490
21
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
168 5-6
 
 
 
490
23 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (147)
483
22
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
108 17-20
 
 
129 17-26
483
24 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
480
23
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
167 9-16
480 137
25 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL ()
426
30
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
 
 
 
117 25-36
426
26 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
416
25
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
108 17-20
 
 
102 27-39
416 260
27 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)
394
27
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
129 17-26
394 64
28 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM ()
393
28
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
108 17-20
 
 
 
393
29 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)
390
29
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
390 78
30 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ ()
389
30
 
 
 
 
137 9-12
 
123 13-16
 
 
129 17-26
389
31 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
387
31
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
123 13-16
 
 
102 27-39
387 156
32 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP ()
385
35
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
 
 
 
 
385
33 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)
377
32
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
 
 
 
129 17-26
377 64
34 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (328)
371
33
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
 
 
 
 
371
35 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
369
34
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
80 27-28
 
 
79 40-51
369 191
36 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)
369
35
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
90 23-24
 
 
 
369 60
37 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
361
36
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
84 25-26
 
 
102 27-39
361 101
38 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (349)
354
38
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
 
 
 
 
354
39 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS ()
335
39
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
 
 
 
79 40-51
335
40 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
333
40
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
67 37-38
 
 
79 40-51
333 120
41 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ ()
328
41
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
 
 
 
 
328
42 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
320
42
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
320 97
43 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (34)
319
43
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
102 27-39
319
44 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
318
44
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
 
 
 
102 27-39
318 194
45 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
314
45
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
 
 
 
79 40-51
314 302
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)
313
46
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
 
 
 
 
313 68
47 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (245)
305
47
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
75 29-32
 
 
79 40-51
305
48 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)
305
48
 
 
 
 
168 5-6
 
137 9-12
 
 
 
305 123
49 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL ()
300
49
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
 
 
 
 
300
50 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL ()
299
50
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
 
 
 
 
299
51 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)
290
51
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
167 9-16
290 78
52 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
289
49
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
 
 
 
 
289 131
53 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (174)
289
52
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
 
 
 
102 27-39
289
54 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)
288
53
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
 
288 60
55 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)
281
54
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
102 27-39
281 101
56 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP ()
278
55
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
 
 
 
278
57 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ ()
276
56
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
102 27-39
276
58 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)
274
57
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
274 101
59 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ ()
262
58
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
262
60 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ ()
262
59
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
75 29-32
 
 
 
262
61 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)
260
60
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
260 137
62 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ ()
250
61
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
 
 
 
 
250
63 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL ()
243
62
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
 
 
 
102 27-39
243
64 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (327)
243
63
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
 
 
 
 
243
65 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (36)
242
64
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
79 40-51
242
66 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (148)
232
65
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
232
67 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)
225
66
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
225 64
68 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)
222
67
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
 
 
 
 
222 64
69 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
221
68
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
 
 
 
 
221 105
70 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
220
62
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
96 37-45
220 101
71 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS ()
218
69
 
 
 
 
 
123 13-16
95 22
 
 
 
218
72 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (288)
216
71
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
102 27-39
216
73 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS ()
215
72
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
 
 
 
102 27-39
215
74 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS ()
214
73
 
 
137 9-12
77 29
 
 
 
 
 
 
214
75 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP ()
209
65
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
209
76 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
208
74
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
69 33-36
 
 
 
208 84
77 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
207
75
 
 
 
 
 
207 2
 
 
 
 
207 137
78 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (113)
205
76
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
 
 
 
 
205
79 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (155)
203
77
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
 
 
 
 
203
80 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)
199
78
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
69 33-36
 
 
 
199 78
81 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU ()
199
79
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
199
82 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS ()
196
80
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
 
 
 
 
196
83 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
187
81
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
187
84 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (38)
185
71
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
185
85 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)
185
82
 
 
 
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
185 101
86 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS ()
184
83
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
 
 
 
 
184
87 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR ()
183
72
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
183
88 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (390)
179
84
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
 
 
 
 
179
89 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
169
85
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
 
79 40-51
169 77
90 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)
169
86
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
 
 
 
 
169
91 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
165
87
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
 
 
 
 
165 140
92 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR ()
153
88
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
153
93 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL ()
152
75
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152
94 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
151
89
 
 
 
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
151 71
95 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
146
90
 
 
 
 
 
 
67 37-38
 
 
79 40-51
146 225
96 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL ()
141
91
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
 
 
 
79 40-51
141
97 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL ()
141
92
 
 
 
 
72 31-33
 
69 33-36
 
 
 
141
98 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (63)
137
79
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
137
99 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ ()
137
93
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
137
100 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS ()
137
94
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137
101 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ ()
133
95
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
133
102 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)
124
97
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
 
124 101
103 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ ()
123
98
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123
104 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ ()
123
99
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
123
105 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP ()
120
83
 
 
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
120
106 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)
116
101
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
116 60
107 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS ()
114
102
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
114
108 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)
112
85
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 101
109 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP ()
109
103
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
 
 
 
 
109
110 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP ()
109
104
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU ()
109
104
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109
112 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL ()
104
88
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
104
113 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)
101
108
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 70
114 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)
101
109
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 153
115 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (252)
99
110
 
 
 
 
 
 
99 21
 
 
 
99 338
116 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL ()
90
112
 
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
 
90
117 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)
87
93
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87 55
118 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
84
113
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
84 68
119 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ ()
84
114
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
 
 
84
120 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM ()
80
115
 
 
 
 
 
 
80 27-28
 
 
 
80
121 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
78
116
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78 112
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL ()
78
116
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78
123 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP ()
77
100
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77
124 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ ()
75
103
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
125 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
75
118
 
 
 
 
 
 
75 29-32
 
 
 
75 71
126 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)
73
119
 
 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
73 101
127 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO ()
70
120
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
70
128 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (37)
68
111
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
129 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL ()
66
121
 
 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
66
130 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP ()
63
122
63 37-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63
131 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP ()
51
123
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL ()
755
1
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
 
 
 
191 5-8
755
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
735
2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
149 5-6
 
 
223 3-4
735 497
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
719
3
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
200 1
 
 
191 5-8
719 506
4 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ ()
703
4
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
191 5-8
703
5 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ ()
675
9
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
123 13-16
 
 
167 9-16
675
6 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
652
5
 
 
 
 
149 5-6
184 2
164 3-4
 
 
155 9-14
652 512
7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
639
6
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
122 9-12
 
 
155 9-14
639 380
8 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
634
7
200 1
164 1-7
 
 
 
 
 
 
 
270 1
634 113
9 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
634
8
184 2
 
 
 
200 1
 
 
 
 
250 2
634 200
10 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)
587
9
 
 
164 3-4
200 1
 
 
 
 
 
223 3-4
587 200
11 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ ()
556
11
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
 
 
 
 
556
12 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)
536
12
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
 
 
 
191 5-8
536 106
13 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
527
13
 
 
 
 
114 13
122 9-12
136 7-8
 
 
155 9-14
527 258
14 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
470
15
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
113 13-14
 
 
106 22-28
470 270
15 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)
468
16
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
100 17-18
 
 
128 15-21
468 106
16 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ ()
443
17
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
 
 
 
 
443
17 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
440
18
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
 
 
 
106 22-28
440 285
18 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
435
24
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
 
 
 
129 17-26
435 313
19 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)
428
19
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
 
 
 
 
428 149
20 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ ()
426
20
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
128 15-21
426
21 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ ()
420
22
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
420
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)
419
23
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
 
 
 
106 22-28
419 122
23 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
415
24
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
100 17-18
 
 
128 15-21
415 258
24 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (24)
409
26
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
75 29-32
 
 
102 27-39
409
25 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL ()
406
25
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
 
 
 
 
406
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
404
26
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
 
 
 
128 15-21
404 100
27 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
399
27
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
80 23-24
 
 
106 22-28
399 294
28 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU ()
397
28
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
93 19-20
 
 
 
397
29 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
393
29
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
 
 
 
106 22-28
393 206
30 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP ()
366
31
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
 
366
31 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS ()
358
37
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
 
 
 
102 27-39
358
32 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
357
32
 
 
 
 
122 9-12
 
107 15
 
 
128 15-21
357 235
33 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
349
33
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
349 122
34 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
337
34
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
128 15-21
337 219
35 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ ()
337
35
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
337
36 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
327
36
143 5-8
 
 
 
 
 
184 2
 
 
 
327 136
37 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (39)
308
37
109 13-16
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
106 22-28
308
38 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP ()
293
38
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
 
 
 
 
293
39 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
292
39
 
 
77 23-26
87 21-22
 
 
 
 
 
128 15-21
292 238
40 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
292
40
 
 
 
 
93 19-20
 
93 19-20
 
 
106 22-28
292 206
41 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (64)
254
41
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
 
 
 
 
254
42 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM ()
221
42
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
221
43 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU ()
220
43
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
220
44 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (170)
217
70
 
109 1-42
 
 
 
 
108 17-20
 
 
 
217
45 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL ()
209
44
 
 
 
 
122 9-12
 
87 21-22
 
 
 
209
46 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU ()
191
45
 
98 15-21
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
191
47 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU ()
185
46
 
98 15-21
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
185
48 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
164
48
 
 
77 23-26
 
 
 
87 21-22
 
 
 
164 93
49 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS ()
164
49
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164
50 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP ()
149
51
 
 
71 27-28
78 23-25
 
 
 
 
 
 
149
51 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (175)
136
52
 
 
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
136
52 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
()
136
53
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
 
 
136
53 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ ()
132
96
63 37-45
 
 
 
 
 
69 33-36
 
 
 
132
54 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
123
100
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
123 106
55 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM ()
122
54
 
 
 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
122
56 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
114
55
 
 
 
 
 
114 13
 
 
 
 
114
57 1451 PŁOTEK Zbigniew
1960
Bytów
POM (30)
113
56
 
 
 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
113
58 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM ()
109
57
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109
59 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)
107
106
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
 
 
 
 
107 113
60 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL ()
106
58
 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
106
61 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
104
59
 
 
 
 
 
 
104 16
 
 
 
104 100
62 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)
101
107
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 136
63 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP ()
94
111
94 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
94
64 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ ()
87
62
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
87
65 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM ()
80
63
 
 
 
 
 
 
80 23-24
 
 
 
80
66 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP ()
77
64
 
 
77 23-26
 
 
 
 
 
 
 
77
67 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO ()
51
124
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)
810
1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
175 2
156 3-4
 
 
255 1
810 175
2 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)
724
2
 
 
99 16
190 1
 
142 5-6
156 3-4
 
 
236 2
724 142
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
703
3
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
129 7-8
175 2
 
 
211 3-4
703 461
4 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (77)
649
4
 
121 1-21
175 2
 
 
 
142 5-6
 
 
211 3-4
649
5 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (283)
626
5
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
142 5-6
 
 
 
152 9-12
626
6 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP ()
597
6
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
 
 
 
 
180 5-8
597
7 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)
567
7
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
 
 
 
 
 
567 107
8 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)
565
8
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
 
 
 
 
180 5-8
565 156
9 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (312)
562
10
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
 
 
 
155 9-14
562
10 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
559
9
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
 
116 9-12
 
 
180 5-8
559 276
11 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
528
11
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
111 12
 
 
 
180 5-8
528 233
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
525
12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
 
116 9-12
 
 
129 13-18
525 117
13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)
506
13
119 9-10
 
 
 
142 5-6
 
116 9-12
 
 
129 13-18
506 129
14 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
505
14
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
122 9-12
 
 
155 9-14
505 447
15 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
498
14
 
 
 
 
 
156 3-4
190 1
 
 
152 9-12
498 156
16 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)
497
15
 
 
107 13-14
129 7-8
 
119 9-10
142 5-6
 
 
 
497 116
17 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS ()
493
16
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
114 11
 
 
 
 
493
18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
490
17
 
 
 
114 11
142 5-6
 
105 14
 
 
129 13-18
490 271
19 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
468
18
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
101 15-16
108 13
 
 
113 19-22
468 352
20 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)
456
19
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
 
 
 
 
129 13-18
456 116
21 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)
430
21
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
101 15-16
95 17-18
 
 
113 19-22
430 95
22 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)
429
22
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
 
 
 
 
129 13-18
429 101
23 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
425
21
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6
 
 
 
155 9-14
425 522
24 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (105)
393
23
 
121 1-21
116 9-12
 
 
156 3-4
 
 
 
 
393
25 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (104)
385
30
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
87 21-22
 
 
 
 
385
26 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS ()
339
24
104 13-16
 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
152 9-12
339
27 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
339
25
 
121 1-21
129 7-8
 
 
 
89 19-20
 
 
 
339 104
28 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS ()
312
26
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
312
29 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP ()
294
27
 
 
74 23-26
107 13-14
 
 
 
 
 
113 19-22
294
30 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (379)
285
28
 
121 1-21
74 23-26
90 19
 
 
 
 
 
 
285 95
31 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP ()
240
29
 
121 1-21
 
 
 
119 9-10
 
 
 
 
240
32 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
237
30
 
121 1-21
 
 
 
 
116 9-12
 
 
 
237 117
33 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (291)
225
32
 
 
83 21-22
142 5-6
 
 
 
 
 
 
225
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (282)
215
33
 
 
 
 
119 9-10
96 17
 
 
 
 
215
35 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
214
34
 
 
 
 
 
 
101 15-16
 
 
113 19-22
214 129
36 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (40)
193
37
92 17-20
 
 
101 15-16
 
 
 
 
 
 
193
37 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL ()
183
47
72 25-29
 
 
 
111 14
 
 
 
 
 
183
38 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP ()
156
39
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156
39 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
149
50
 
 
 
 
 
 
149 5-6
 
 
 
149 156
40 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ ()
129
40
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129
41 1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU ()
121
41
 
121 1-21
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
121
42 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU ()
121
42
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU ()
121
42
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU ()
121
42
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121
45 1497 KUCZURAK Jerzy
1953
Brzeg Dolny
DŚL ()
107
45
 
 
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
107
46 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (372)
101
46
 
 
 
 
 
 
101 15-16
 
 
 
101 107
47 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
95
47
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
 
 
95 104
48 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ ()
95
48
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
95
49 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP ()
92
49
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92
50 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL ()
87
60
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
87
51 968 BRZEZIŃSKI Stanisław
1956
Łomża
PDL ()
87
61
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
87
52 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO ()
68
50
 
 
68 27-28
 
 
 
 
 
 
 
68

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (394)
722
1
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
 
165 2
 
 
 
222 2
722
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ ()
649
2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
180 1
 
 
 
 
 
649
3 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI ()
627
3
148 3-4
 
134 5-6
180 1
165 2
122 7-8
134 5-6
 
 
 
627
4 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (334)
621
4
 
 
148 3-4
111 10
 
122 7-8
 
 
 
240 1
621 148
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (80)
598
5
122 7-8
 
 
 
148 3-4
148 3-4
180 1
 
 
 
598
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ ()
585
6
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
148 3-4
134 5-6
114 9
 
 
 
585
7 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
579
7
88 16-20
 
99 14
 
134 5-6
 
148 3-4
 
 
198 3-4
579 148
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
561
8
 
120 6-10
95 15-16
 
 
 
148 3-4
 
 
198 3-4
561 256
9 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (73)
551
9
113 9-10
 
 
 
134 5-6
 
134 5-6
 
 
170 5-8
551 134
10 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (222)
548
10
 
102 11-15
165 2
 
 
111 10
 
 
 
170 5-8
548
11 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (87)
532
10
 
 
 
119 9-10
132 7
 
129 7-8
 
 
152 9-12
532 113
12 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (84)
527
11
 
155 1-5
122 7-8
 
 
107 11-12
 
 
 
143 9-12
527 165
13 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
520
12
 
102 11-15
110 9-12
 
 
 
165 2
 
 
143 9-12
520 313
14 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)
511
13
 
120 6-10
134 5-6
 
 
114 9
 
 
 
143 9-12
511 180
15 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (273)
489
14
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
111 10
 
107 11-12
 
 
 
489 134
16 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
474
15
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
107 11-12
 
122 7-8
 
 
143 9-12
474 334
17 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM ()
448
20
 
 
 
 
 
190 1
129 7-8
 
 
129 13-18
448
18 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
()
426
17
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
 
102 13
 
 
 
 
426
19 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (153)
385
19
 
 
110 9-12
95 15-16
 
180 1
 
 
 
 
385 165
20 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
380
20
88 16-20
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
170 5-8
380 180
21 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP ()
360
21
73 21-25
 
122 7-8
165 2
 
 
 
 
 
 
360
22 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)
334
22
 
102 11-15
 
 
 
107 11-12
 
 
 
125 13-15
334 134
23 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (342)
331
23
122 7-8
 
95 15-16
114 9
 
 
 
 
 
 
331 180
24 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ ()
320
24
165 2
155 1-5
 
 
 
 
 
 
 
 
320
25 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS ()
310
25
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
 
 
 
 
 
 
310
26 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
297
26
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
 
 
 
 
 
 
297
27 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP ()
273
27
73 21-25
 
75 21-24
 
 
 
 
 
 
125 13-15
273
28 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS ()
269
28
99 13-15
 
 
 
 
 
 
 
 
170 5-8
269
29 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (115)
262
29
 
 
 
 
114 9
148 3-4
 
 
 
 
262 296
30 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (65)
258
30
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
 
 
 
258
31 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP ()
254
31
 
120 6-10
 
 
 
134 5-6
 
 
 
 
254
32 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL ()
228
31
 
121 1-21
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
228
33 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (28)
213
33
 
91 16-18
 
 
 
 
122 7-8
 
 
 
213 113
34 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ ()
206
34
99 13-15
 
 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
206
35 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
202
35
113 11-12
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
202
36 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI ()
199
36
104 13-16
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
199
37 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ ()
177
36
 
 
75 21-24
 
102 13
 
 
 
 
 
177
38 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (208)
175
38
 
 
74 23-26
101 15-16
 
 
 
 
 
 
175 113
39 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ ()
134
37
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134
40 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (135)
107
39
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 148
41 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL ()
91
40
 
91 16-18
 
 
 
 
 
 
 
 
91
42 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU ()
91
41
 
91 16-18
 
 
 
 
 
 
 
 
91
43 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (364)
73
42
73 21-25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 107

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ ()
613
3
156 2
 
116 7-8
 
116 7-8
 
113 8
 
 
225 1
613
2 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (138)
606
4
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
186 3-4
606 170
3 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (33)
606
5
170 1
156 1-3
 
 
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
606 140
4 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (89)
569
6
127 5-6
 
 
 
140 3-4
140 3-4
140 3-4
 
 
149 7-9
569 383
5 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL ()
563
7
101 11-12
130 4-6
 
 
140 3-4
 
127 5-6
 
 
166 5-6
563
6 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (335)
549
8
127 5-6
 
127 5-6
129 5
 
113 8
 
 
 
166 5-6
549 156
7 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (96)
496
11
 
 
 
 
129 5
118 7
118 7
 
 
131 10-12
496 446
8 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (69)
488
12
 
113 7-9
127 5-6
124 6
124 6
 
101 11-12
 
 
 
488 129
9 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (257)
457
13
106 9-10
113 7-9
107 9
 
 
106 9-10
 
 
 
131 10-12
457 310
10 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (151)
445
16
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
 
125 13-15
445 140
11 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS ()
390
18
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
 
 
 
 
 
 
390
12 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (380)
387
14
 
130 4-6
101 11-12
156 2
 
 
 
 
 
 
387 129
13 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (343)
363
15
 
 
116 7-8
116 7-8
 
 
 
 
 
131 10-12
363
14 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (53)
229
32
107 11-12
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
229
15 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (101)
217
17
 
 
 
116 7-8
 
 
101 11-12
 
 
 
217 156
16 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU ()
210
18
 
104 10-11
 
 
 
106 9-10
 
 
 
 
210
17 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (66)
206
19
101 11-12
 
105 10
 
 
 
 
 
 
 
206
18 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS ()
185
35
 
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
 
 
 
185
19 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP ()
113
20
 
113 7-9
 
 
 
 
 
 
 
 
113
20 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
111
38
 
 
 
 
 
 
111 10
 
 
 
111 272
21 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (102)
106
21
 
 
 
 
 
 
106 9-10
 
 
 
106 124
22 1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU ()
104
23
 
104 10-11
 
 
 
 
 
 
 
 
104
23 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO ()
95
24
 
 
95 13-14
 
 
 
 
 
 
 
95
24 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL ()
95
25
 
 
95 13-14
 
 
 
 
 
 
 
95

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (88)
696
1
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
170 1
170 1
170 1
 
 
186 3-4
696 409
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (91)
690
2
 
156 1-3
170 1
 
156 2
156 2
156 2
 
 
208 2
690 451
3 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (137)
641
1
147 2
 
160 1
147 2
160 1
119 5-6
 
 
 
174 3-4
641 397
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (214)
629
2
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
147 2
160 1
147 2
 
 
149 5-8
629 422
5 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (93)
620
3
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
 
131 3-4
160 1
 
 
210 1
620
6 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL ()
585
4
 
112 1-15
 
131 3-4
 
147 2
 
 
 
195 2
585
7 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (407)
564
5
 
112 1-15
147 2
91 13
 
131 3-4
 
 
 
174 3-4
564 109
8 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (92)
546
9
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
 
127 5-6
 
 
 
149 7-9
546 109
9 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (111)
523
6
 
112 1-15
96 11
109 7-8
131 3-4
111 7
131 3-4
 
 
149 5-8
523 100
10 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (21)
519
10
116 7-8
 
 
 
 
127 5-6
127 5-6
 
 
149 7-9
519 266
11 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (67)
499
7
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
119 5-6
 
 
 
 
149 5-8
499 322
12 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (161)
494
8
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
119 5-6
100 9-10
119 5-6
 
 
125 9-12
494 327
13 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (85)
486
9
 
112 1-15
119 5-6
 
 
106 8
 
 
 
149 5-8
486 116
14 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ ()
431
13
100 9-10
 
 
 
106 8
 
100 9-10
 
 
125 9-12
431
15 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ ()
362
14
100 9-10
 
 
 
131 3-4
 
131 3-4
 
 
 
362
16 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (287)
357
16
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
 
 
 
 
 
 
357 119
17 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (95)
297
16
 
112 1-15
90 13-14
 
 
95 11-12
 
 
 
 
297
18 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (323)
262
17
 
 
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
262
19 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (94)
221
18
 
112 1-15
 
109 7-8
 
 
 
 
 
 
221
20 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP ()
205
19
 
112 1-15
93 12
 
 
 
 
 
 
 
205
21 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM ()
106
21
 
 
 
 
 
 
106 8
 
 
 
106
22 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (72)
106
22
 
 
 
 
 
 
106 9-10
 
 
 
106 119
23 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ ()
85
22
 
 
85 15-16
 
 
 
 
 
 
 
85

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
467
10
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
101 9
95 11-12
111 7
 
 
125 9-12
467 195
2 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (421)
453
11
109 7-8
 
100 9-10
98 10
 
119 5-6
 
 
 
125 9-12
453 95
3 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (139)
443
12
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
111 7
100 9-10
100 9-10
 
 
 
443
4 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (281)
298
15
 
112 1-15
79 17-18
 
 
 
 
 
 
107 15
298
5 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (145)
119
20
 
 
 
 
 
 
119 5-6
 
 
 
119
6 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS ()
85
23
 
 
85 15-16
 
 
 
 
 
 
 
85