Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R6 8.
9.
MP
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
785
3
230 2
 
305 2
 
 
 
 
250 1
 
250 1
1035 500
2
2 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
678
4
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
 
230 2
 
230 2
908 460
3
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
1
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
200 4
838 739
1
4 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
830
2
250 1
 
330 1
 
 
 
 
 
 
 
580
5 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (489)
200
8
 
 
 
 
 
 
 
200 4
 
190 5
390 390
4
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)
350
6
 
 
 
 
 
 
140 13-14
210 3
 
 
350 350
5
7 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
482
5
 
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
 
272
8 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)
272
7
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
 
272 272
6
9 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (531)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
210 3
210 210
7
10 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
9
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
182
11 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
10
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
152 152
8
12 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
11
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
 
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
225 1
1022 1405
1
2 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
207 2
1015 1090
2
3 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
858
4
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
 
858 635
12
4 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
844
5
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
 
844 566
14
5 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
660
16
 
 
 
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
168 5-6
828 828
8
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
 
820 762
9
7 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
864
3
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
185 3-4
819 902
6
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
8
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
157 7
757 857
7
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
753
9
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
185 3-4
753 556
15
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
716
10
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
149 8
712 982
4
11 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
141 9-10
688 1053
3
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
686
14
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
141 9-10
686 942
5
13 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
662
15
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
 
654 597
13
14 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
646
17
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
 
646 474
17
15 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
707
11
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
168 5-6
645 168
21
16 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
607
19
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
135 11
607 712
10
17 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
612
18
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
 
604 705
11
18 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
791
7
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
 
586 408
18
19 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
533
20
 
 
 
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
 
533 533
16
20 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
 
186 5-6
305 2
 
 
 
 
 
 
 
491
21 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
399
21
 
 
 
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
 
399 399
19
22 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
310
22
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
158 9
 
310 310
20
23 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
23
 
148 11-12
 
142 13
 
 
 
 
 
 
290 142
23
24 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
24
 
 
 
158 9
 
 
 
 
 
 
158 158
22

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
927
1
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
927 1400
1
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
875
2
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
 
838 485
5
3 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
829
3
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
184 2
 
 
 
829 520
4
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
808
4
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
 
 
 
 
778 160
9
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
775
5
 
 
243 5-6
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
 
775 532
3
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
775
6
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
 
146 6
 
 
775 306
6
7 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
765
7
230 2
 
305 2
 
 
 
nkl.
 
 
184 2
719 184
8
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
668
8
 
 
 
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
 
668 668
2
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
 
 
 
 
614 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1014
1
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
 
184 2
 
 
1014 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
960
2
 
230 2
305 2
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
168 3
885 682
2
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
864
3
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
 
 
 
160 4
819 458
5
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
782
4
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
 
782 469
4
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
757
5
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
152 5
727 991
1
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
607
6
 
 
 
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
 
607 607
3
7 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (515)
125
7
 
 
 
 
 
 
 
 
125 9-10
 
125 125
7

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
975
1
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
 
975 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
788
2
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
 
788 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
2
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
205 3-4
1055 891
5
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1080
1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
 
1035 622
11
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
707
12
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
 
 
 
230 2
937 435
26
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
152 9-12
877 674
10
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
4
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
 
864 536
18
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
813
7
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
205 3-4
848 1057
2
7 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
838
6
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
170 7-8
838 1266
1
8 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
811
8
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
152 9-12
811 1041
3
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
851
5
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
136 13-16
791 996
4
10 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
783
9
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
 
783 587
13
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
10
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
186 5-6
782 565
15
12 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
678
14
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
250 1
758 846
7
13 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
740
11
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
 
740 497
21
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
639
17
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
170 7-8
673 527
19
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
686
13
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
 
656 308
39
16 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
642
16
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
100 23-24
636 861
6
17 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
633
18
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
 
633 457
23
18 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
612
19
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
152 9-12
628 690
9
19 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
670
15
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
 
620 596
12
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
574
21
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
124 17-18
574 455
24
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
582
20
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
80 31-33
566 805
8
22 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
496
26
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
152 9-12
561 391
32
23 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
528
22
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
136 13-16
546 546
17
24 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
514
23
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
114 20
514 402
30
25 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
24
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
 
 
 
 
502
26 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
500
25
 
 
 
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
 
500 500
20
27 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
481
27
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
 
481 550
16
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
480
28
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
120 17-20
 
 
 
480 204
59
29 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
469
30
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
100 23-24
478 569
14
30 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
440
31
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
124 17-18
464 376
33
31 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
29
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
 
457 282
45
32 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
440
32
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
 
440 300
42
33 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
439
33
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
 
439 420
27
34 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
436
34
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
nkl.
436 436
25
35 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
433
35
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
 
433 209
57
36 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
425
37
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
 
425 180
64
37 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
431
36
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
 
421 460
22
38 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
418
38
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
 
418 418
28
39 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
416
39
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
 
416 416
29
40 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
410
40
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
 
410 240
51
41 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
389
44
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
93 25-26
395 260
47
42 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
394
41
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
 
394 309
38
43 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
393
42
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
 
393 195
61
44 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
392
43
 
 
 
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
 
392 392
31
45 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
364
45
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
 
364 364
34
46 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
352
46
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
230 2
 
352 352
35
47 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)
211
71
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
136 13-16
347 347
36
48 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
47
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
 
345 87
88
49 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
49
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
 
 
 
 
328 104
82
50 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
327
50
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
 
327 191
62
51 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
235
62
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
 
 
 
87 27-30
322 87
89
52 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
319
51
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
 
319 319
37
53 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
331
48
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
 
312 289
43
54 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
52
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
 
311 87
90
55 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
308
53
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
 
308 308
40
56 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
215
68
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
87 27-30
302 302
41
57 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
195
73
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
93 25-26
288 288
44
58 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
276
54
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
 
276 276
46
59 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
273
55
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
 
273 137
71
60 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
264
56
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
 
 
 
 
264
61 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
65
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
136 13-16
258 258
48
62 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
258
58
 
 
 
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
 
258 258
49
63 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
242
60
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
 
242 242
50
64 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
234
63
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
 
234 234
52
65 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
232
64
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
110 21
 
232 232
53
66 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
226
66
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
226
67 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
222
67
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
 
222 222
54
68 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
214
69
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
214
69 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
240
61
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
108 21-22
212 212
55
70 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
212
70
 
 
 
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
 
212 212
56
71 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
205
72
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
 
205 205
58
72 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
172
80
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
118 19
203 118
78
73 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
116
102
 
 
 
 
 
 
 
116 19-20
 
87 27-30
203 203
60
74 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
263
57
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
108 21-22
201 108
81
75 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
248
59
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
87 27-30
199 87
91
76 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
189
74
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
77 33-36
 
189 77
98
77 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
189
75
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
77 33-36
 
189 77
99
78 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
187
76
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
 
187
79 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
136
93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
186 186
63
80 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
77
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186
81 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
78
 
 
 
178 5-8
 
 
 
 
 
 
178 178
65
82 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
174
79
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
174
83 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
81
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
168 87
92
84 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
167
82
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
167 89
86
85 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
83
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
162 69
107
86 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
161
84
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
 
161 161
66
87 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
158
85
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
158 83
94
88 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL (523)
152
86
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
67
89 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
152
87
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152 152
68
90 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
151
88
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
151
91 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
140
90
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
 
140 140
69
92 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
91
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
140 75
101
93 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
138
92
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
 
138 138
70
94 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
94
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
133 68
109
95 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
132
95
 
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
132 132
72
96 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
128
96
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
 
128 63
113
97 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (511)
124
97
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
124 124
73
98 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
98
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
 
122 122
74
99 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
99
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
 
122 122
75
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
99
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
 
122 122
75
101 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP (524)
120
101
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
120 120
77
102 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
112
103
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 112
79
103 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
104
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 112
80
104 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL (504)
104
105
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
104 104
83
105 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
106
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
 
104 104
84
106 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL (518)
100
107
 
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
100 100
85
107 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)
89
108
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
89 89
87
108 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
109
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
87 87
93
109 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
110
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
85
110 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU (514)
83
111
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
83 83
95
  1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU (525)
83
111
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
83 83
95
112 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
113
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81
113 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
79
114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 31-33
80 80
97
114 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
76
117
 
 
 
 
 
76 35-36
 
 
 
 
76 76
100
115 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
118 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (521)
74
121
 
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
74 74
105
119 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
122
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
73 73
106
120 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
123
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
69 69
108
121 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
124
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
110
122 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
125
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
125
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
111
124 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
144
89
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65
125 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
127
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
127
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
970
1
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
908 644
9
2 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
858
2
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
 
858 533
14
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
811
4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
 
 
 
207 2
813 541
12
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
821
3
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
168 5-6
803 904
2
5 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
795
5
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
 
795 646
8
6 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
6
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
 
 
 
153 7-8
768 528
15
7 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
767
7
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
123 13-16
767 609
10
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
746
9
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
185 3-4
761 975
1
9 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
738
10
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
 
225 1
 
 
738 362
28
10 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
754
8
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
225 1
729 743
6
11 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
13
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
185 3-4
703 804
4
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
685
11
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
 
685 431
19
13 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
678
12
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
 
678 431
20
14 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
660
14
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
660 260
47
15 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
582
16
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
153 7-8
612 536
13
16 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
584
15
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
 
584 584
11
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
576
17
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
 
576 313
32
18 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
566
19
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
566 763
5
19 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
538
22
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
137 9-12
563 813
3
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
20
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
 
555 261
46
21 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
506
25
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
137 9-12
537 737
7
22 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
523
24
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
 
523 217
62
23 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
493
27
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
137 9-12
 
123 13-16
508 260
48
24 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
505
26
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
 
505 306
34
25 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
527
23
 
 
 
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
168 5-6
490 490
17
26 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
458
32
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
 
458 288
38
27 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
485
29
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
108 17-20
457 501
16
28 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
448
33
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
448 278
41
29 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
435
34
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
435 265
43
30 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
432
35
 
 
 
 
 
207 2
225 1
 
 
 
432 432
18
31 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
429
36
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
 
429 274
42
32 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
470
30
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
108 17-20
426 314
31
33 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
425
37
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
 
425 371
24
34 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
425
38
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
 
425 179
76
35 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
420
39
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
 
420 243
54
36 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
404
43
112 17-24
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
137 9-12
417 305
35
37 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
412
41
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
 
412 300
36
38 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
409
42
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
 
409 328
30
39 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
21
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
405 123
90
40 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
400
44
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
 
400 196
72
41 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
396
45
 
 
 
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
 
396 396
22
42 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
370
51
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
108 17-20
393 393
23
43 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
458
31
63 45-52
 
330 1
 
 
 
 
 
 
 
393
44 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
388
47
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
 
388 313
33
45 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
375
49
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
80 27-28
382 355
29
46 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
567
18
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
 
123 13-16
 
 
381 123
91
47 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
373
50
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
 
373 299
37
48 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
382
48
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
75 29-32
372 363
27
49 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
338
60
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
90 23-24
369 369
26
50 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
368
54
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
 
368 179
77
51 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
490
28
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
 
354 262
44
52 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
354
56
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
 
354 420
21
53 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
57
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
 
 
 
 
353 51
123
54 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
351
58
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
 
351 203
69
55 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
360
55
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
75 29-32
348 262
45
56 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
369
53
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
 
348 187
73
57 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
348
59
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
 
348 256
50
58 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
391
46
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
67 37-38
346 371
25
59 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
337
61
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
84 25-26
343 259
49
60 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
369
52
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
75 29-32
332 283
40
61 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
321
63
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
 
321 235
56
62 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
315
64
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
 
 
 
 
315
63 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
62
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
 
310 216
64
64 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
310
65
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
 
310 241
55
65 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
301
67
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
 
301 232
57
66 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
299
69
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
 
299 222
59
67 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
307
66
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
 
 
 
69 33-36
295 132
88
68 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
294
70
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
 
294 124
89
69 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
162
104
nkl.
 
 
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
123 13-16
285 285
39
70 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
274
74
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
 
 
 
99 21
280 99
105
71 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
284
72
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
69 33-36
278 208
66
72 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
278
73
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
 
278 205
68
73 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
203
93
73 37-40
 
 
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
69 33-36
272 199
70
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
288
71
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
 
269 169
79
75 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
262
75
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
 
262 174
78
76 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
259
76
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
 
259 116
94
77 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
256
77
 
 
 
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
 
256 256
51
78 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
250
78
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
 
250 250
52
79 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
248
79
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
 
248 248
53
80 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
413
40
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
 
 
243
81 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
235
80
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
 
235 107
101
82 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
229
82
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
 
229 109
98
83 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
299
68
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
 
228 165
80
84 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
225
84
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
 
225 225
58
85 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
222
85
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
222
86 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
221
86
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
 
221 221
60
87 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (522)
123
109
 
 
 
 
 
 
 
 
123 13-16
95 22
218 218
61
88 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
218
87
 
77 34
 
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
 
218 141
83
89 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
180
100
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
108 17-20
217 217
63
90 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
214
88
 
 
 
 
 
137 9-12
77 29
 
 
 
214 214
65
91 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
211
90
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
 
211 133
87
92 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
212
89
69 41-44
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
69 33-36
210 141
84
93 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
141
106
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
 
 
 
67 37-38
208 67
118
94 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (512)
207
91
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
 
207 207
67
95 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
92
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
 
205 113
97
96 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
201
94
78 33-34
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
 
201 123
92
97 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
199
95
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
 
199 199
71
98 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
122
110
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
75 29-32
197 75
114
99 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
187
97
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
 
187 187
74
100 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
184
98
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
 
184 184
75
101 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
99
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
 
 
 
 
181 94
106
102 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
177
101
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
101 17-24
 
 
 
177 101
102
103 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
168
102
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
 
 
 
 
168
104 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
163
103
 
 
 
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
 
163 163
81
105 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
105
 
 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
153 153
82
106 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 137
85
107 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
108
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
137 137
86
108 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (530)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 13-16
123 123
93
109 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
233
81
 
 
121 25-32
 
 
 
 
 
 
 
121
110 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
114
111
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
114 114
95
111 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
112
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
114 114
96
112 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
114
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
113 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
115
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
115
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
 
109 109
99
115 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
101
117
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
101 101
103
116 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)
101
118
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
101 101
104
117 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
227
83
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
118 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (171)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
90 90
107
119 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL (502)
90
120
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
 
90 90
108
120 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
125
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
84 84
109
121 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
96
84 30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84
122 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (491)
84
121
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
 
84 84
110
123 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
122
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
124 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (545)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 27-28
80 80
111
125 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (316)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
 
78 78
112
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL (437)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
 
78 78
112
127 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)
73
127
 
 
 
 
 
 
73 31-32
 
 
 
73 73
115
128 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (510)
72
128
 
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
 
72 72
116
129 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
70
129
 
 
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
70 70
117
130 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
69
130
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69
131 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
66
131
 
 
 
 
 
 
66 37-40
 
 
 
66 66
119
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
 
 
 
63 37-45
 
 
 
 
 
 
63 63
120
133 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)
62
133
 
 
 
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
 
62 62
121
134 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
140
107
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
 
59
135 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
134
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
 
59
136 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)
56
135
 
 
 
 
 
 
56 45-52
 
 
 
56 56
122
137 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
136
 
 
 
 
 
51 51-58
 
 
 
 
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1030
1
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
 
 
 
 
1030 364
22
2 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
907
2
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
 
200 1
 
 
907 384
18
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
905
3
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
149 5-6
905 1153
1
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
796
6
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
122 9-12
790 850
3
5 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
807
4
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
 
149 5-6
184 2
164 3-4
741 497
10
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
738
7
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
200 1
733 994
2
7 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
716
8
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
 
716 564
7
8 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
800
5
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
 
714 655
5
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
702
9
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
 
702 443
13
10 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
11
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
 
657 650
6
11 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
648
12
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
 
648 366
20
12 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
633
13
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
 
 
 
 
633
13 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
630
14
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
 
630 420
15
14 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
622
15
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
200 1
 
 
 
622 364
23
15 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
679
10
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
 
617 556
8
16 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
592
16
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6
 
592 270
35
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
560
19
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
 
560 313
30
18 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
538
22
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
 
538 293
32
19 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
547
20
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
 
114 13
122 9-12
136 7-8
531 372
19
20 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
524
24
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
113 13-14
501 364
24
21 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
497
26
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
 
497 428
14
22 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
544
21
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
122 9-12
496 548
9
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
501
25
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
107 15
493 229
37
24 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
589
17
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
 
477
25 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
533
23
122 18
 
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
87 21-22
468 209
40
26 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
457
28
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
 
457 345
26
27 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
472
27
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
100 17-18
456 727
4
28 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
571
18
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
435 298
31
29 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
413
31
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
100 17-18
422 365
21
30 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
416
30
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
87 21-22
 
416 385
17
31 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
406
33
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
93 19-20
411 469
11
32 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
406
32
 
 
 
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
 
406 406
16
33 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
403
34
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
 
403 276
34
34 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
401
35
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
 
401 287
33
35 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
278
42
63 45-52
 
 
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
122 9-12
400 337
27
36 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
361
39
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
 
 
 
136 7-8
381 136
52
37 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
438
29
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
 
111 14
 
 
374 183
46
38 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
371
37
 
 
 
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
80 23-24
373 451
12
39 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
38
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
164 3-4
349 349
25
40 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
382
36
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
 
149 5-6
345 149
50
41 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
334
40
 
 
 
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
 
334 334
28
42 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
55
 
 
 
143 5-8
 
 
 
 
 
184 2
327 327
29
43 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
282
41
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
 
 
 
87 21-22
278 164
47
44 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
254
43
 
 
 
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
 
254 254
36
45 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
158
53
 
65 45-48
 
 
 
 
 
93 19-20
 
93 19-20
251 186
44
46 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
221
45
 
 
 
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
 
221 221
38
47 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
220
46
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
 
220 220
39
48 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
209
47
 
 
 
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
 
209 209
41
49 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
252
44
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
104 16
204 104
59
50 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
202
48
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
 
 
 
 
202 202
42
51 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
191
49
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
93 19-20
 
191 191
43
52 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
185
50
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
87 21-22
 
185 185
45
53 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)
164
51
 
 
 
 
 
77 23-26
87 21-22
 
 
 
164 164
48
54 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
52
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
 
 
164 164
49
55 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)
149
54
 
 
 
 
 
71 27-28
78 23-25
 
 
 
149 149
51
56 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
(496)
136
56
 
 
 
 
 
 
 
136 7-8
 
 
136 136
53
57 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 9-12
122 122
54
58 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
122
58
 
122 18
 
 
 
 
 
 
 
 
122
59 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (422)
114
59
 
 
 
 
 
 
 
 
114 13
 
114 114
55
60 1451 PŁOTEK Zbigniew
1960
Bytów
POM (347)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 13-14
113 113
56
61 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
60
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
109 109
57
62 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL (233)
106
61
 
 
 
 
 
 
 
106 15-16
 
 
106 106
58
63 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
63
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
100
64 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
87
65
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
 
87 87
60
65 968 BRZEZIŃSKI Stanisław
1956
Łomża
PDL (500)
87
66
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
 
87 87
61
66 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)
87
67
 
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
87 87
62
67 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
91
64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 23-24
80 80
63
68 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)
77
69
 
 
 
 
 
77 23-26
 
 
 
 
77 77
64

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
896
1
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
175 2
156 3-4
896 1042
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
889
2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
129 7-8
175 2
834 884
2
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
872
3
 
205 3-4
272 3-4
 
 
99 16
190 1
 
142 5-6
156 3-4
823 587
6
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
819
4
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
 
 
819 567
8
5 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
5
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
175 2
 
 
 
142 5-6
762 438
13
6 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
755
6
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
142 5-6
 
755 595
5
7 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
741
7
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
741 312
25
8 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
718
9
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
 
 
718 385
16
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
690
10
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
129 7-8
 
 
 
89 19-20
625 339
22
10 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
670
11
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
114 11
 
621 493
12
11 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
511
20
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
 
 
 
 
101 15-16
612 101
45
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
592
12
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
 
116 9-12
592 619
4
13 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
731
8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
 
 
 
 
 
561
14 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
555
15
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
 
 
142 5-6
 
116 9-12
555 377
18
15 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
538
19
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
107 13-14
129 7-8
 
119 9-10
142 5-6
551 497
10
16 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
548
17
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
 
 
548 327
23
17 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
554
16
 
152 9-12
130 22-28
 
 
 
119 9-10
132 7
 
129 7-8
543 380
17
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
564
13
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
 
116 9-12
535 495
11
19 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
563
14
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
111 12
 
533 563
9
20 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
542
18
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
190 1
129 7-8
515 319
24
21 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
402
31
146 12
 
 
 
 
 
114 11
142 5-6
 
105 14
507 361
20
22 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
507
21
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
116 9-12
 
 
156 3-4
 
507 393
15
23 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
471
23
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
74 23-26
90 19
 
 
 
471 285
26
24 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
470
24
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
 
 
470 374
19
25 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
462
27
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
101 15-16
108 13
469 637
3
26 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
469
26
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
74 23-26
107 13-14
 
 
 
469 181
36
27 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
454
28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
101 15-16
95 17-18
454 572
7
28 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
417
29
 
 
 
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
 
 
417 417
14
29 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
409
30
 
104 21-24
130 22-28
 
 
74 23-26
101 15-16
 
 
 
409 175
37
30 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
485
22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
 
 
 
119 9-10
 
377 240
27
31 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (513)
156
42
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
190 1
346 346
21
32 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
470
25
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
 
 
 
 
 
346 92
49
33 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
332
33
 
 
130 22-28
113 11-12
 
89 19-20
 
 
 
 
332 202
32
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
327
34
112 19-22
 
 
 
 
 
 
119 9-10
96 17
 
327 215
31
35 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
317
35
124 17-18
 
 
92 17-20
 
 
101 15-16
 
 
 
317 193
34
36 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
316
36
 
91 25-28
 
 
 
83 21-22
142 5-6
 
 
 
316 225
30
37 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
38
116 19-20
 
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
245 129
39
38 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
253
37
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
116 9-12
237 237
28
39 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
228
39
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
107 13-14
 
228 228
29
40 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
199
40
 
 
 
104 13-16
 
95 17-18
 
 
 
 
199 199
33
41 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
187
41
 
 
 
104 13-16
 
83 21-22
 
 
 
 
187 187
35
42 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
43
 
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
156 156
38
43 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
132
44
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
132
44 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
335
32
 
 
130 22-28
 
 
 
 
 
 
 
130
45 1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
45
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
nkl.
 
121 121
40
46 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
46
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
 
121 121
41
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
46
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
 
121 121
41
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
46
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
 
121 121
41
49 1497 KUCZURAK Jerzy
1953
Brzeg Dolny
DŚL (474)
107
49
 
 
 
 
 
 
 
 
107 13-14
 
107 107
44
50 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (527)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 15-16
101 101
46
51 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 17-18
95 95
47
52 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
95
50
 
 
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
95 95
48
53 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
52
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
54 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
68
53
 
 
 
 
 
68 27-28
 
 
 
 
68 68
50

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
932
3
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
 
165 2
 
932 796
3
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
985
2
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
180 1
 
 
915 649
5
3 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
990
1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
134 5-6
180 1
165 2
122 7-8
134 5-6
905 883
2
4 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
825
4
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
122 7-8
165 2
 
 
 
825 360
19
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
795
5
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
 
 
148 3-4
148 3-4
180 1
801 598
6
6 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
767
7
 
205 3-4
272 3-4
 
 
110 9-12
95 15-16
 
180 1
 
767 385
11
7 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
790
6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
148 3-4
134 5-6
114 9
759 923
1
8 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
693
9
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
122 7-8
 
 
107 11-12
 
693 384
12
9 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
762
8
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
 
102 13
 
691 426
9
10 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
688
10
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
111 10
 
107 11-12
670 695
4
11 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
665
11
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
95 15-16
114 9
 
 
 
665 331
20
12 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
661
12
 
 
223 7-8
88 16-20
 
99 14
 
134 5-6
 
148 3-4
604 469
8
13 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
588
14
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
 
 
 
134 5-6
 
588 254
27
14 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
629
13
 
 
196 9-12
113 9-10
 
 
 
134 5-6
 
134 5-6
577 381
13
15 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
554
15
 
186 5-6
 
 
120 6-10
134 5-6
 
 
114 9
 
554 368
17
16 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
530
16
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
530 320
21
17 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
526
17
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
 
 
 
526 310
23
18 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
525
18
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
 
 
 
 
 
525 320
22
19 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
515
19
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
515 258
26
20 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
493
20
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
 
 
 
493 390
10
21 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
469
22
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
 
 
 
 
 
469 99
39
22 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
379
25
 
 
 
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
107 11-12
 
122 7-8
426 567
7
23 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
381
24
 
 
 
 
 
148 3-4
111 10
 
122 7-8
 
381 381
14
24 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
378
26
 
 
 
 
102 11-15
165 2
 
 
111 10
 
378 378
15
25 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
212
38
 
 
 
 
102 11-15
110 9-12
 
 
 
165 2
377 377
16
26 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
215
37
 
 
 
 
120 6-10
95 15-16
 
 
 
148 3-4
363 363
18
27 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
355
27
 
146 12
 
 
102 11-15
 
 
 
107 11-12
 
355 209
31
28 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
350
28
140 13-14
 
 
88 16-20
 
 
 
122 7-8
 
 
350 210
30
29 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
470
21
156 9-10
 
166 13-18
 
 
 
 
 
 
 
322
30 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
319
29
 
 
142 19-24
 
 
75 21-24
 
102 13
 
 
319 177
34
31 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
312
30
156 9-10
 
156 15-21
 
 
 
 
 
 
 
312
32 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
297
31
 
 
 
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
 
 
 
297 297
24
33 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
32
150 11
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
284 134
36
34 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
396
23
 
 
166 13-18
 
 
 
 
 
 
111 10
277 111
37
35 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (488)
262
33
 
 
 
 
 
 
 
114 9
148 3-4
 
262 262
25
36 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
34
 
140 13-14
 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
247 107
38
37 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
229
36
 
 
 
107 11-12
 
 
 
122 7-8
 
 
229 229
28
38 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
231
35
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
122 7-8
213 213
29
39 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
206
39
 
 
 
99 13-15
 
 
 
107 11-12
 
 
206 206
32
40 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)
185
40
 
 
 
 
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
185 185
33
41 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
148
42
 
 
 
73 21-25
 
75 21-24
 
 
 
 
148 148
35
42 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
43
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
 
112
43 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
44
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
 
91 91
40
44 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
45
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
 
91 91
41
45 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
73
46
 
 
 
73 21-25
 
 
 
 
 
 
73 73
42

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
948
1
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
170 1
170 1
170 1
913 1132
1
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
893
3
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
170 1
 
156 2
156 2
156 2
858 794
2
3 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
916
2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
 
 
 
140 3-4
140 3-4
842 606
3
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
4
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
 
 
 
127 5-6
127 5-6
766 370
13
5 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
759
6
 
174 7
305 2
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
759 420
11
6 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
790
5
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
127 5-6
124 6
124 6
 
101 11-12
728 589
4
7 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
669
7
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
101 11-12
156 2
 
 
 
669 387
12
8 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
663
8
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
116 7-8
 
116 7-8
 
113 8
663 501
7
9 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
659
9
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
127 5-6
129 5
 
113 8
 
659 496
9
10 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
622
12
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
 
127 5-6
 
622 503
6
11 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
632
11
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
 
 
140 3-4
140 3-4
140 3-4
616 547
5
12 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
608
13
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
 
 
 
608 357
15
13 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
602
14
166 8
 
204 9-10
 
 
116 7-8
116 7-8
 
 
 
602 232
16
14 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
10
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
 
 
 
 
 
595 113
20
15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
566
15
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
 
 
140 3-4
 
127 5-6
545 498
8
16 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
504
16
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
105 10
 
 
 
 
504 206
19
17 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
482
17
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
107 9
 
 
106 9-10
 
482 432
10
18 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (492)
247
20
 
 
 
 
 
 
 
129 5
118 7
118 7
365 365
14
19 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
348
18
 
 
178 11-15
 
 
 
 
 
 
106 9-10
284 106
21
20 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
270
19
 
 
 
 
 
 
116 7-8
 
 
101 11-12
217 217
17
21 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
210
21
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
106 9-10
 
210 210
18
22 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
22
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156
23 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
148
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 9-10
106 106
22
24 1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
24
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
 
 
104 104
23
25 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
95
25
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
 
 
95 95
24
26 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
95
26
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
 
 
95 95
25

mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
887
3
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
147 2
91 13
 
131 3-4
 
887 481
9
2 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (207)
912
2
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
160 1
147 2
160 1
119 5-6
 
867 733
4
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
916
1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
 
131 3-4
160 1
826 641
7
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
4
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
147 2
160 1
147 2
793 1017
1
5 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
784
7
 
250 1
272 3-4
 
 
131 3-4
131 3-4
 
 
 
784 262
16
6 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
812
5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
101 9
95 11-12
111 7
741 742
3
7 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
786
6
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
119 5-6
100 9-10
119 5-6
687 776
2
8 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
730
8
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
100 9-10
98 10
 
119 5-6
 
667 426
10
9 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
635
9
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
 
 
131 3-4
 
131 3-4
666 362
12
10 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
613
11
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
119 5-6
 
 
106 8
 
613 337
13
11 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (14)
631
10
 
 
218 7-9
 
112 1-15
96 11
109 7-8
131 3-4
111 7
131 3-4
592 690
6
12 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
550
12
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
119 5-6
 
 
550 568
8
13 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
525
13
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
 
109 7-8
 
 
 
525 221
17
14 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
443
15
 
 
 
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
111 7
100 9-10
100 9-10
443 733
5
15 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
390
16
 
 
 
 
112 1-15
 
131 3-4
 
147 2
 
390 390
11
16 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
206
20
 
 
 
100 9-10
 
 
 
106 8
 
100 9-10
306 306
14
17 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
297
17
 
 
 
 
112 1-15
90 13-14
 
 
95 11-12
 
297 297
15
18 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
251
18
166 8
 
 
 
 
85 15-16
 
 
 
 
251 85
22
19 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
14
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250
20 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
243
19
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
 
 
243
21 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
205
21
 
 
 
 
112 1-15
93 12
 
 
 
 
205 205
18
22 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
191
22
 
 
 
 
112 1-15
79 17-18
 
 
 
 
191 191
19
23 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 5-6
119 119
20
24 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM (350)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 8
106 106
21
25 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
85
23
 
 
 
 
 
85 15-16
 
 
 
 
85 85
23