Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R5 7.
8.
9.
MP
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
3
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
838 739
1
2 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
830
4
250 1
250 1
 
330 1
 
 
 
 
 
 
830
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
1
 
230 2
 
305 2
 
 
 
 
250 1
 
785 500
2
4 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
888
2
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
 
230 2
 
678 460
3
5 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
712
5
210 3
 
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
482
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)
350
6
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
210 3
 
350 350
5
7 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)
124
12
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
272 272
6
8 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (489)
200
7
 
 
 
 
 
 
 
 
200 4
 
200 390
4
9 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
9
 
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
182
10 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
10
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152 152
8
11 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
11
 
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
1040 1090
2
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
1022 1405
1
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
864
3
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
864 902
6
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
858
4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
858 635
12
5 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
844 566
14
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
5
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
820 762
9
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
799
7
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
791 408
18
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
8
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
773 857
7
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
753
9
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
753 556
15
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
700
11
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
716 982
4
11 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
707
10
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
707 168
21
12 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
 
 
 
 
696
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
688 1053
3
14 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
672
14
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
686 942
5
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
672
15
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
662 597
13
16 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
660
16
 
 
 
 
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
660 828
8
17 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
634
17
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
646 474
17
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
612
18
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
612 705
11
19 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
607
19
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
607 712
10
20 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
393
21
 
 
 
 
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
533 533
16
21 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
399
20
 
 
 
 
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
399 399
19
22 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
152
24
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
158 9
310 310
20
23 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
22
 
 
148 11-12
 
142 13
 
 
 
 
 
290 142
23
24 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
23
 
 
 
 
158 9
 
 
 
 
 
158 158
22

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
932
1
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
927 1400
1
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
875
2
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
875 485
5
3 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
866
3
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
184 2
 
 
829 520
4
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
823
4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
 
 
 
808 160
9
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
821
5
 
 
 
243 5-6
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
775 532
3
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
797
6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
 
146 6
 
775 306
6
7 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
765
7
230 2
230 2
 
305 2
 
 
 
nkl.
 
 
765 184
8
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
668
8
 
 
 
 
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
668 668
2
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
 
 
 
614 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
 
184 2
 
1014 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
960
2
250 1
 
230 2
305 2
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
960 682
2
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
864
3
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
 
 
 
864 458
5
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
778
4
 
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
782 469
4
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
757
5
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
757 991
1
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
468
6
 
 
 
 
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
607 607
3
7 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (515)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
125 9-10
125 125
7

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
975
1
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
975 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
788
2
 
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
788 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
1080 622
11
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
1055 891
5
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
912 674
10
4 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
5
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
864 536
18
5 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
851
6
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
851 996
4
6 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
803
9
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
838 1266
1
7 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
813
7
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
813 1057
2
8 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
811
8
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
811 1041
3
9 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
783
10
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
783 587
13
10 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
12
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
748 565
15
11 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
740
13
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
740 497
21
12 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
 
 
 
707 435
26
13 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
686
15
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
686 308
39
14 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
11
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
678 846
7
15 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
620
17
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
670 596
12
16 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
642
16
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
642 861
6
17 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
689
14
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
639 527
19
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
601
18
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
633 457
23
19 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
564
21
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
612 690
9
20 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
582
19
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
582 805
8
21 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
574
20
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
574 455
24
22 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
478
27
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
528 546
17
23 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
514
23
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
514 402
30
24 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
24
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
 
 
 
502
25 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
535
22
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
500 500
20
26 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
496
25
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
496 391
32
27 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
414
38
 
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
481 550
16
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
480
26
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
120 17-20
 
 
480 204
59
29 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
28
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
470 282
45
30 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
469
29
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
469 569
14
31 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
381
43
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
440 376
33
32 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
440
31
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
440 300
42
33 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
439
32
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
439 420
27
34 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
436
33
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
436 436
25
35 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
433
34
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
433 209
57
36 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
431
35
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
431 460
22
37 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
454
30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
425 180
64
38 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
213
65
 
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
418 418
28
39 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
416
36
 
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
416 416
29
40 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
410
39
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
410 240
51
41 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
288
53
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
394 309
38
42 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
393
40
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
393 195
61
43 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
256
58
 
 
 
 
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
392 392
31
44 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
389
41
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
389 260
47
45 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
275
54
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
364 364
34
46 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
230 2
352 352
35
47 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
46
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
345 87
88
48 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
343
47
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
331 289
43
49 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
48
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
 
 
 
328 104
82
50 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
327
49
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
327 191
62
51 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
319
50
 
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
319 319
37
52 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
51
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
311 87
90
53 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
308 308
40
54 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
140
78
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
276 276
46
55 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
273
55
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
273 137
71
56 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
264
56
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
 
 
 
264
57 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
415
37
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
263 108
81
58 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
258
57
 
 
 
 
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
258 258
49
59 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
384
42
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
248 87
91
60 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
242 242
50
61 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
348
45
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
240 212
55
62 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
235
59
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
 
 
 
235 87
89
63 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
234
60
 
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
234 234
52
64 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
110 21
232 232
53
65 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
61
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
230 258
48
66 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
226
62
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
 
 
 
226
67 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
222 222
54
68 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
215 302
41
69 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
214
64
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
 
 
 
214
70 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
212
66
 
 
 
 
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
212 212
56
71 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)
91
103
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
211 347
36
72 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
205 205
58
73 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
195
68
 
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
195 288
44
74 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
112
97
 
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
77 33-36
189 77
98
75 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
100
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
77 33-36
189 77
99
76 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
187
69
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
187
77 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
70
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186
78 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
71
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
 
 
178 178
65
79 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
174
72
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
174
80 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
358
44
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
172 118
78
81 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
73
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
 
 
 
168 87
92
82 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
78
112
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
89 27-28
167 89
86
83 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
74
 
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
 
 
 
162 69
107
84 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
161
75
 
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
161 161
66
85 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
117
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
83 29-32
158 83
94
86 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL (523)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
152 152
67
87 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
152
76
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
152 152
68
88 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
151
77
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
 
 
 
151
89 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
63
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
144
90 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
140
78
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
140 140
69
91 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
80
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
140 75
101
92 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
308
52
 
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
138 138
70
93 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
136
81
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 186
63
94 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
82
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
133 68
109
95 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
132
83
 
 
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
132 132
72
96 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
128
84
 
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
128 63
113
97 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (511)
124
85
 
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
124 124
73
98 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
122 122
74
99 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
122 122
75
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
86
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
122 122
75
101 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP (524)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
120 120
77
102 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
209
67
 
 
 
 
 
 
 
 
116 19-20
 
116 203
60
103 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
112
98
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112 112
79
104 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
99
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112 112
80
105 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL (504)
104
101
 
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
104 104
83
106 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
102
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
104 104
84
107 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL (518)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
100 100
85
108 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)
89
104
 
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
89 89
87
109 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
105
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
87 87
93
110 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
107
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
85
111 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU (514)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
83 83
95
  1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU (525)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
83 83
95
113 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
108
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81
114 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
79
109
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 80
97
115 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
110
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79
116 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
111
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79
117 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
76
113
 
 
 
 
 
 
76 35-36
 
 
 
76 76
100
118 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
114
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
114
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
114
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
75 75
102
121 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (521)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
74 74
105
122 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
118
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
73 73
106
123 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
119
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
69 69
108
124 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
120
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
68 68
110
125 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
121
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
121
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
68 68
111
127 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
123
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
123
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
970 644
9
2 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
858
3
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
858 533
14
3 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
840
4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
821 904
2
4 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
811
5
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
 
 
 
811 541
12
5 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
872
2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
795 646
8
6 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
8
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
 
 
 
768 528
15
7 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
11
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
767 609
10
8 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
801
6
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
754 743
6
9 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
781
7
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
746 975
1
10 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
738
9
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
 
225 1
 
738 362
28
11 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
719
10
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
685 431
19
12 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
678
12
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
678 431
20
13 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
13
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
670 804
4
14 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
660
16
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
660 260
47
15 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
661
15
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
584 584
11
16 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
568
19
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
582 536
13
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
601
18
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
576 313
32
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
607
17
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
 
123 13-16
 
567 123
91
19 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
493
27
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
566 763
5
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
20
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
555 261
46
21 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
22
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
541 123
90
22 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
510
26
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
538 813
3
23 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
663
14
205 3-4
 
 
 
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
527 490
17
24 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
523
25
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
523 217
62
25 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
432
35
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
506 737
7
26 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
352
56
 
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
505 306
34
27 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
537
23
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
137 9-12
 
493 260
48
28 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
550
21
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
490 262
44
29 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
440
33
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
485 501
16
30 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
470
28
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
470 314
31
31 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
458
31
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
 
 
 
 
458
32 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
458
32
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
458 288
38
33 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
463
30
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
448 278
41
34 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
435
34
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
435 265
43
35 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
432
36
 
 
 
 
 
 
207 2
225 1
 
 
432 432
18
36 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
429
37
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
429 274
42
37 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
351
58
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
425 371
24
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
425
38
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
425 179
76
39 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
420
39
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
420 243
54
40 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
413
40
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
 
413
41 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
322
65
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
412 300
36
42 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
464
29
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
409 328
30
43 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
528
24
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
404 305
35
44 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
400
41
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
400 196
72
45 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
290
74
 
 
 
 
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
396 396
22
46 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
392
42
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
391 371
25
47 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
373
48
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
388 313
33
48 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
315
67
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
382 363
27
49 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
375
47
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
375 355
29
50 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
250
82
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
373 299
37
51 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
267
80
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
370 393
23
52 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
364
52
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
369 283
40
53 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
369
50
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
369 187
73
54 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
385
44
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
368 179
77
55 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
360
53
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
360 262
45
56 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
354
54
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
354 420
21
57 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
55
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
 
 
 
353 51
123
58 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
351
57
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
351 203
69
59 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
348
60
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
348 256
50
60 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
341
61
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
338 369
26
61 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
382
45
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
337 259
49
62 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
66
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
322 216
64
63 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
365
51
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
321 235
56
64 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
315
68
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
 
 
 
315
65 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
337
62
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
310 241
55
66 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
331
63
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
 
 
 
307 132
88
67 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
178
97
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
301 232
57
68 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
299
71
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
299 165
80
69 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
299
72
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
299 222
59
70 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
294
73
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
294 124
89
71 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
288
75
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
288 169
79
72 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
281
77
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
284 208
66
73 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
278
78
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
278 205
68
74 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
274
79
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
 
 
 
274 99
105
75 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
380
46
 
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
262 174
78
76 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
259
81
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
259 116
94
77 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
144
103
 
 
 
 
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
256 256
51
78 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
386
43
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
250 250
52
79 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
248
83
 
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
248 248
53
80 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
235
85
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
235 107
101
81 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
369
49
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
 
 
 
 
233
82 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
229
86
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
229 109
98
83 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
59
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
227
84 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
225
87
 
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
225 225
58
85 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
64
 
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
222
86 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
109
111
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
221 221
60
87 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
147
102
 
 
77 34
 
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
218 141
83
88 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
214
90
 
 
 
 
 
 
137 9-12
77 29
 
 
214 214
65
89 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
285
76
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
212 141
84
90 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
304
69
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
211 133
87
91 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (512)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
207 207
67
92 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
91
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
205 113
97
93 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
125
105
 
73 37-40
 
 
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
203 199
70
94 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
301
70
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
201 123
92
95 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
109
111
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
199 199
71
96 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
92
112 17-24
84 30
 
 
 
 
 
 
 
 
196
97 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
109
111
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
187 187
74
98 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
184
93
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
184 184
75
99 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
94
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
 
 
 
181 94
106
100 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
180
96
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
180 217
63
101 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
177
98
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
101 17-24
 
 
177 101
102
102 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
168
99
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
 
 
 
168
103 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
163
100
 
 
 
 
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
163 163
81
104 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
78
122
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
162 285
39
105 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
101
 
 
 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
153 153
82
106 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
220
88
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
 
 
 
141 67
118
107 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
240
84
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
140
108 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
104
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
137 137
86
109 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (522)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 13-16
123 218
61
110 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
122
106
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
122 75
114
111 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
114
108
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
114 114
95
112 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
109
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
114 114
96
113 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
89
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
114 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
110
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112
115 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
111
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
111
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
109 109
99
117 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
101
116
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
101 101
103
118 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)
101
117
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
101 101
104
119 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
180
95
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93
120 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL (502)
90
118
 
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
90 90
108
121 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (491)
84
120
 
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
84 84
110
122 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
121
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81
123 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (316)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
78 78
112
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL (437)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
78 78
112
125 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
125
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 84
109
126 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
126
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
127 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)
73
127
 
 
 
 
 
 
 
73 31-32
 
 
73 73
115
128 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (510)
72
128
 
 
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
72 72
116
129 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
70
129
 
 
 
 
 
 
 
70 33-34
 
 
70 70
117
130 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
69
130
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69
131 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
66
131
 
 
 
 
 
 
 
66 37-40
 
 
66 66
119
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
 
 
 
 
63 37-45
 
 
 
 
 
63 63
120
133 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)
62
133
 
 
 
 
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
62 62
121
134 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
134
 
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
59
135 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)
56
135
 
 
 
 
 
 
 
56 45-52
 
 
56 56
122
136 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
136
 
 
 
 
 
 
51 51-58
 
 
 
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1035
1
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
 
 
 
1030 364
22
2 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
2
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
 
200 1
 
907 384
18
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
951
3
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
905 1153
1
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
828
4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
 
149 5-6
184 2
807 497
10
5 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
800
6
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
800 655
5
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
812
5
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
796 850
3
7 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
732
7
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
738 994
2
8 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
516
24
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
716 564
7
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
702
9
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
702 443
13
10 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
713
8
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
679 556
8
11 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
10
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
657 650
6
12 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
648
11
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
648 366
20
13 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
633
12
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
 
 
 
633
14 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
630
13
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
630 420
15
15 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
622
14
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
200 1
 
 
622 364
23
16 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
443
30
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6
592 270
35
17 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
589
16
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
589
18 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
571
20
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
571 298
31
19 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
560
21
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
560 313
30
20 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
577
18
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
 
114 13
122 9-12
547 372
19
21 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
580
17
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
544 548
9
22 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
601
15
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
538 293
32
23 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
533
23
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
533 209
40
24 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
575
19
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
524 364
24
25 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
501
26
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
501 229
37
26 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
497
27
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
497 428
14
27 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
511
25
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
472 727
4
28 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
457
29
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
457 345
26
29 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
438
31
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
 
111 14
 
438 183
46
30 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
416
32
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
87 21-22
416 385
17
31 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
413
33
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
413 365
21
32 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
257
41
 
 
 
 
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
406 406
16
33 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
362
37
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
406 469
11
34 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
464
28
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
403 276
34
35 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
401
34
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
401 287
33
36 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
552
22
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
 
382 149
50
37 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
271
40
 
 
 
 
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
371 451
12
38 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
36
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
371 349
25
39 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
361
38
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
 
 
 
361 136
52
40 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
223
44
 
 
 
 
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
334 334
28
41 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
386
35
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
 
 
 
282 164
47
42 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
278
39
 
63 45-52
 
 
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
278 337
27
43 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
254
42
 
 
 
 
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
254 254
36
44 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
252
43
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
252 104
59
45 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
121
56
 
 
 
 
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
221 221
38
46 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
98
61
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
220 220
39
47 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
209
46
 
 
 
 
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
209 209
41
48 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
202
47
 
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
 
 
 
202 202
42
49 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
98
61
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
93 19-20
191 191
43
50 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
98
61
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
87 21-22
185 185
45
51 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)
164
48
 
 
 
 
 
 
77 23-26
87 21-22
 
 
164 164
48
52 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
49
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
 
164 164
49
53 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
158
50
 
 
65 45-48
 
 
 
 
 
93 19-20
 
158 186
44
54 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)
149
51
 
 
 
 
 
 
71 27-28
78 23-25
 
 
149 149
51
55 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
52
 
 
 
 
143 5-8
 
 
 
 
 
143 327
29
56 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
(496)
136
53
 
 
 
 
 
 
 
 
136 7-8
 
136 136
53
57 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
54
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
58 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
122
55
 
 
122 18
 
 
 
 
 
 
 
122
59 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (422)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
114 13
114 114
55
60 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
57
 
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
109 109
57
61 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL (233)
106
58
 
 
 
 
 
 
 
 
106 15-16
 
106 106
58
62 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
100
59
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100
63 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
60
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
100
64 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
91
64
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 80
63
65 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
211
45
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
87 87
60
66 968 BRZEZIŃSKI Stanisław
1956
Łomża
PDL (500)
87
65
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
87 87
61
67 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)
87
66
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
87 87
62
68 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
67
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83
69 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)
77
68
 
 
 
 
 
 
77 23-26
 
 
 
77 77
64

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
896
2
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
175 2
896 1042
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
953
1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
129 7-8
889 884
2
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
872
3
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
99 16
190 1
 
142 5-6
872 587
6
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
819
4
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
 
819 567
8
5 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
5
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
175 2
 
 
 
773 438
13
6 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
755
6
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
142 5-6
755 595
5
7 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
741
8
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
741 312
25
8 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
737
9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
 
 
 
 
731
9 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
718
10
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
 
718 385
16
10 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
747
7
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
129 7-8
 
 
 
690 339
22
11 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
670
12
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
114 11
670 493
12
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
613
13
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
 
592 619
4
13 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
564
18
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
 
564 495
11
14 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
590
15
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
111 12
563 563
9
15 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
555
19
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
 
 
142 5-6
 
555 377
18
16 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
578
16
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
 
 
119 9-10
132 7
 
554 380
17
17 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
548
20
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
 
548 327
23
18 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
522
22
156 9-10
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
190 1
542 319
24
19 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
538
21
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
107 13-14
129 7-8
 
119 9-10
538 497
10
20 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
681
11
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
 
 
 
 
511 101
45
21 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
451
29
 
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
116 9-12
 
 
156 3-4
507 393
15
22 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
366
32
108 21-22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
 
 
 
119 9-10
485 240
27
23 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
471
25
 
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
74 23-26
90 19
 
 
471 285
26
24 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
470
26
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
 
470 374
19
25 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
470
27
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
 
 
 
 
470 92
49
26 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
469
28
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
74 23-26
107 13-14
 
 
469 181
36
27 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
477
23
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
101 15-16
462 637
3
28 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
477
24
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
101 15-16
454 572
7
29 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
417
30
 
 
 
 
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
 
417 417
14
30 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
409
31
 
 
104 21-24
130 22-28
 
 
74 23-26
101 15-16
 
 
409 175
37
31 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
607
14
 
146 12
 
 
 
 
 
114 11
142 5-6
 
402 361
20
32 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
565
17
205 3-4
 
 
130 22-28
 
 
 
 
 
 
335
33 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
332
33
 
 
 
130 22-28
113 11-12
 
89 19-20
 
 
 
332 202
32
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
231
38
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
119 9-10
96 17
327 215
31
35 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
317
34
 
124 17-18
 
 
92 17-20
 
 
101 15-16
 
 
317 193
34
36 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
316
35
 
 
91 25-28
 
 
 
83 21-22
142 5-6
 
 
316 225
30
37 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
253
36
132 15-16
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
253 237
28
38 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
37
 
116 19-20
 
 
129 7-8
 
 
 
 
 
245 129
39
39 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
121
43
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
107 13-14
228 228
29
40 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
199
39
 
 
 
 
104 13-16
 
95 17-18
 
 
 
199 199
33
41 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
187
40
 
 
 
 
104 13-16
 
83 21-22
 
 
 
187 187
35
42 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (513)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
156 346
21
43 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
41
 
 
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
156 156
38
44 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
132
42
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
132
45 1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
44
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
nkl.
121 121
40
46 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
44
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
121 121
41
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
44
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
121 121
41
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
44
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
 
121 121
41
49 1497 KUCZURAK Jerzy
1953
Brzeg Dolny
DŚL (474)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 13-14
107 107
44
50 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
95
48
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
 
 
95 95
48
51 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
49
91 25-28
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
91
52 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
50
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91
53 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
68
51
 
 
 
 
 
 
68 27-28
 
 
 
68 68
50

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1060
1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
134 5-6
180 1
165 2
122 7-8
990 883
2
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1010
2
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
180 1
 
985 649
5
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
932
3
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
 
165 2
932 796
3
4 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
825
4
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
122 7-8
165 2
 
 
825 360
19
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
795
5
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
 
 
148 3-4
148 3-4
795 598
6
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
790
6
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
148 3-4
134 5-6
790 923
1
7 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
682
11
 
 
205 3-4
272 3-4
 
 
110 9-12
95 15-16
 
180 1
767 385
11
8 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
766
8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
 
102 13
762 426
9
9 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
693
10
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
122 7-8
 
 
107 11-12
693 384
12
10 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
718
9
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
111 10
 
688 695
4
11 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
665
14
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
95 15-16
114 9
 
 
665 331
20
12 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
767
7
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
 
99 14
 
134 5-6
 
661 469
8
13 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
674
12
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
 
 
 
134 5-6
 
629 381
13
14 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
574
17
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
 
 
 
134 5-6
588 254
27
15 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
440
24
 
 
186 5-6
 
 
120 6-10
134 5-6
 
 
114 9
554 368
17
16 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
530
18
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
 
 
530 320
21
17 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
526
19
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
 
 
526 310
23
18 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
525
20
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
 
 
 
 
525 320
22
19 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
515
21
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
 
 
515 258
26
20 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
493
22
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
 
 
493 390
10
21 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
15
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
 
 
 
 
 
470
22 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
674
13
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
 
 
 
 
469 99
39
23 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
626
16
230 2
 
 
166 13-18
 
 
 
 
 
 
396 111
37
24 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
259
33
 
 
 
 
 
 
148 3-4
111 10
 
122 7-8
381 381
14
25 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
379
25
 
 
 
 
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
107 11-12
 
379 567
7
26 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
267
32
 
 
 
 
 
102 11-15
165 2
 
 
111 10
378 378
15
27 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
248
34
 
 
146 12
 
 
102 11-15
 
 
 
107 11-12
355 209
31
28 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
350
27
 
140 13-14
 
 
88 16-20
 
 
 
122 7-8
 
350 210
30
29 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
459
23
 
 
 
142 19-24
 
 
75 21-24
 
102 13
 
319 177
34
30 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
312
28
 
156 9-10
 
156 15-21
 
 
 
 
 
 
312
31 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
297
30
 
 
 
 
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
 
 
297 297
24
32 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
31
 
150 11
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
284 134
36
33 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (488)
114
43
 
 
 
 
 
 
 
 
114 9
148 3-4
262 262
25
34 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
35
 
 
140 13-14
 
107 11-12
 
 
 
 
 
247 107
38
35 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
231
36
140 13-14
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
231 213
29
36 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
377
26
 
 
 
 
107 11-12
 
 
 
122 7-8
 
229 229
28
37 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
215
38
 
 
 
 
 
120 6-10
95 15-16
 
 
 
215 363
18
38 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
212
39
 
 
 
 
 
102 11-15
110 9-12
 
 
 
212 377
16
39 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
206
40
 
 
 
 
99 13-15
 
 
 
107 11-12
 
206 206
32
40 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)
185
41
 
 
 
 
 
 
84 19-20
101 13-14
 
 
185 185
33
41 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
310
29
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156
42 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
148
42
 
 
 
 
73 21-25
 
75 21-24
 
 
 
148 148
35
43 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
44
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
112
44 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
45
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
91 91
40
45 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
46
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
 
91 91
41
46 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
221
37
 
 
 
 
73 21-25
 
 
 
 
 
73 73
42

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
993
1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
170 1
170 1
948 1132
1
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
951
2
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
 
 
 
140 3-4
916 606
3
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
937
3
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
170 1
 
156 2
156 2
893 794
2
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
4
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
 
 
 
127 5-6
889 370
13
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
868
5
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
127 5-6
124 6
124 6
 
790 589
4
6 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
759
6
 
 
174 7
305 2
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
 
 
759 420
11
7 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
669
8
 
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
101 11-12
156 2
 
 
669 387
12
8 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
663
9
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
116 7-8
 
116 7-8
 
663 501
7
9 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
659
10
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
127 5-6
129 5
 
113 8
659 496
9
10 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
11
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
 
 
 
 
652 113
20
11 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
678
7
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
 
 
140 3-4
140 3-4
632 547
5
12 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
622
12
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
 
127 5-6
622 503
6
13 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
608
13
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
 
 
608 357
15
14 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
602
14
 
166 8
 
204 9-10
 
 
116 7-8
116 7-8
 
 
602 232
16
15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
566
15
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
 
 
140 3-4
 
566 498
8
16 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
504
18
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
105 10
 
 
 
504 206
19
17 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
542
16
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
107 9
 
 
106 9-10
482 432
10
18 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
522
17
170 7-8
 
 
178 11-15
 
 
 
 
 
 
348 106
21
19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
270
19
154 10
 
 
 
 
 
 
116 7-8
 
 
270 217
17
20 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (492)
129
23
 
 
 
 
 
 
 
 
129 5
118 7
247 365
14
21 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
104
24
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
106 9-10
210 210
18
22 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
20
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
156
23 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
148
21
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 106
22
24 1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
24
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
 
104 104
23
25 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
95
26
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
 
95 95
24
26 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
95
27
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
 
95 95
25

mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
990
1
250 1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
 
131 3-4
916 641
7
2 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (207)
957
2
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
160 1
147 2
160 1
119 5-6
912 733
4
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
887
3
 
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
147 2
91 13
 
131 3-4
887 481
9
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
4
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
147 2
160 1
819 1017
1
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
812
5
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
101 9
95 11-12
812 742
3
6 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
804
6
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
119 5-6
100 9-10
786 776
2
7 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
784
7
 
 
250 1
272 3-4
 
 
131 3-4
131 3-4
 
 
784 262
16
8 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
730
9
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
100 9-10
98 10
 
119 5-6
730 426
10
9 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
740
8
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
 
 
131 3-4
 
635 362
12
10 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (14)
705
10
170 7-8
 
 
218 7-9
 
112 1-15
96 11
109 7-8
131 3-4
111 7
631 690
6
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
613
11
 
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
119 5-6
 
 
106 8
613 337
13
12 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
550
13
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
119 5-6
 
550 568
8
13 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
572
12
 
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
 
109 7-8
 
 
525 221
17
14 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
16
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455
15 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
528
14
 
 
 
 
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
111 7
100 9-10
443 733
5
16 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
243
18
 
 
 
 
 
112 1-15
 
131 3-4
 
147 2
390 390
11
17 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
202
21
 
 
 
 
 
112 1-15
90 13-14
 
 
95 11-12
297 297
15
18 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
407
17
 
166 8
 
 
 
 
85 15-16
 
 
 
251 85
22
19 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
473
15
 
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
 
243
20 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
206
19
 
 
 
 
100 9-10
 
 
 
106 8
 
206 306
14
21 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
205
20
 
 
 
 
 
112 1-15
93 12
 
 
 
205 205
18
22 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
191
22
 
 
 
 
 
112 1-15
79 17-18
 
 
 
191 191
19
23 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
85
23
 
 
 
 
 
 
85 15-16
 
 
 
85 85
23