Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R4 6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
3.
4.
5.
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
 
 
250 1
1035 500
2 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
4
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
 
230 2
888 460
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
3
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
838 739
4 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
830
5
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
 
 
 
830
5 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
 
 
 
712
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)
140
10
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
210 3
350 350
7 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (489)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 4
200 390
8 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
6
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200
9 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
182 6
 
 
 
 
 
 
 
182
10 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
9
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
152 152
11 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
11
 
 
 
 
 
138 14
 
 
 
 
138 138
12 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)
124
12
 
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
124 272

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
230 2
 
1040 1090
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
1022 1405
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
864
5
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
864 902
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
881
4
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
 
207 2
858 635
5 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
839
6
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
820 762
6 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
150 11
 
800 566
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
819
7
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
 
 
799 408
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
9
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
773 857
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
753
10
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
186 5-6
 
753 556
10 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
3
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
707 168
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
700
11
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
700 982
12 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
 
 
 
696
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
688 1053
14 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
660
15
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
672 942
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
14
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
672 597
16 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
435
19
 
 
 
 
 
230 2
 
 
205 3-4
225 1
660 828
17 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
634
16
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
 
 
634 474
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
592
18
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
612 705
19 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
614
17
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
607 712
20 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
258
22
 
 
 
 
 
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
399 399
21 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
393
20
 
 
 
 
 
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
393 533
22 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
21
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
 
 
 
290 142
23 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
23
 
 
 
 
 
158 9
 
 
 
 
158 158
24 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
152
24
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
152 310

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
932
2
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
932 1400
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
875
3
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
168 3
 
875 485
3 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
866
4
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
184 2
 
866 520
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
5
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
 
 
823 160
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
657
8
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
 
 
164 3-4
821 532
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
805
6
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
 
146 6
797 306
7 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
 
nkl.
 
765 184
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
709
7
 
 
 
 
 
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
668 668
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
 
 
614 304

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
 
184 2
1080 368
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
175 2
175 2
 
960 682
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
864
3
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
 
 
864 458
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
778
4
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
 
 
778 469
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
757
5
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
757 991
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
316
6
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
160 3
152 5
468 607

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
975
1
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
190 1
 
975 734
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
788
2
 
 
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
152 4
 
788 441

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
 
250 1
1055 891
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1080
1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
 
 
1035 622
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
912 674
4 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
 
 
912 435
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
5
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
864 536
6 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
791
8
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
851 996
7 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
813
6
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
813 1057
8 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
792
7
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
811 1041
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
784
9
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
803 1266
10 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
783
10
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
783 587
11 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
11
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
756 846
12 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
732
13
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
748 565
13 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
740
12
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
740 497
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
673
14
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
 
152 9-12
689 527
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
622
15
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
 
186 5-6
686 308
16 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
17
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
642 861
17 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
620
16
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
620 596
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
601
18
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
601 457
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
576
19
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
582 805
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
574
20
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
574 455
21 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
564
21
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
564 690
22 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
383
41
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
152 9-12
535 500
23 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
538
22
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
152 9-12
 
514 402
24 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
25
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
 
 
502
25 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
525
23
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
152 9-12
 
496 391
26 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
480
28
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
120 17-20
 
480 204
27 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
485
27
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
152 9-12
 
478 546
28 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
29
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
470 282
29 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
469
30
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
469 569
30 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
454
31
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
 
 
454 180
31 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
440
32
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
440 300
32 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
439
33
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
439 420
33 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Bukowiec
KPM (271)
436
35
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
436 436
34 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
433
36
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
 
 
433 209
35 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
410
37
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
431 460
36 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
292
51
 
 
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
416 416
37 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
24
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
415 108
38 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
282
53
 
 
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
414 550
39 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
410
38
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
 
 
410 240
40 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
393
40
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
 
 
393 195
41 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
364
42
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
 
104 21-24
389 260
42 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
26
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
384 87
43 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
409
39
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
100 23-24
 
381 376
44 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
437
34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
358 118
45 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
43
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
348 212
46 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
44
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
345 87
47 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
343
45
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
343 289
48 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
46
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
 
 
328 104
49 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
211
67
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
 
116 19-20
327 191
50 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
319
49
 
 
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
319 319
51 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
50
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
311 87
52 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
73
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
138 14
308 138
53 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
288
52
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
 
 
288 309
54 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
275
54
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
275 364
55 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
273
55
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
 
 
273 137
56 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
264
56
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
 
 
264
57 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
258
57
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
136 13-16
 
258 258
58 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
256
58
 
 
 
 
 
 
 
136 13-16
120 17-20
 
256 392
59 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
235
59
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
 
 
235 87
60 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
234
60
 
 
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
 
 
234 234
61 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
61
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
230 258
62 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
226
62
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
 
 
226
63 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
63
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
223
64 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
214
64
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
 
 
214
65 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
213
65
 
 
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
 
 
213 418
66 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
212
66
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
100 23-24
 
212 212
67 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
101
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
116 19-20
209 203
68 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
195
69
 
 
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
 
 
195 288
69 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
187
70
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
 
 
187
70 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
71
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
186
71 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
72
 
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
 
178 178
72 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
326
47
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
 
 
174
73 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
74
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
 
 
168 87
74 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
76
 
 
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
 
 
162 69
75 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
161
77
 
 
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
 
161 161
76 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
152
78
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
152 152
77 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
151
79
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
 
 
151
78 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
140
80
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
140 276
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
140
80
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
140 140
80 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
82
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
 
 
140 75
81 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (96)
322
48
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 186
82 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
84
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
 
 
133 68
83 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
132 15-16
132 132
84 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
128
85
 
 
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
nkl.
 
128 63
85 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (511)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
124 124
86 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 242
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 302
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 352
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 122
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 122
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 205
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 308
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 232
  533 SZUPLAK Marek
1973
Krosno Odrzańskie
LBU (403)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 222
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
86
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
122 122
96 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
96
114 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
114
97 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
197
68
 
 
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
112 77
98 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
112
97
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
99 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
98
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
100 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
99
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 77
101 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL (504)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
104 104
102 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
100
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
104 104
103 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Luboń
WLP (407)
91
102
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
91 347
104 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)
89
103
 
 
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
89 89
105 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
105
 
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
87 87
106 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
106
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
107 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
107
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85
108 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
108
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81
109 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
164
75
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
79 80
110 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
109
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
79
111 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
110
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
79
112 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
78
112
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
78 89
113 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
76
113
 
 
 
 
 
 
 
76 35-36
 
 
76 76
114 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Bilcza
ŚWI (298)
75
115
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
75 75
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
115
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
75 75
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
115
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
75 75
117 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
118
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75 83
118 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
119
 
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
73 73
119 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
120
 
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
69 69
120 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
121
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
68 68
121 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
122
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
68 68
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
122
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
68 68
123 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
124
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
124
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
65

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
1035 644
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
892
3
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
872 646
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
858
4
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
858 533
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
5
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
840 904
5 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
952
2
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
 
 
811 541
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
801
6
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
801 743
7 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
766
8
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
781 975
8 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
7
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
 
 
768 528
9 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
743
9
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
 
225 1
738 362
10 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
719
10
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
719 431
11 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
12
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
 
 
694 609
12 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
678
13
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
678 431
13 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
14
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
670 804
14 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
664
15
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
137 9-12
185 3-4
663 490
15 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
710
11
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
661 584
16 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
660
16
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
123 13-16
 
660 260
17 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
18
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
 
123 13-16
607 123
18 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
17
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
 
153 7-8
601 313
19 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
568
19
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
123 13-16
 
568 536
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
21
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
555 261
21 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
567
20
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
 
153 7-8
550 262
22 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
23
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
 
 
541 123
23 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
24
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
137 9-12
537 260
24 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
360
52
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
 
 
168 5-6
528 305
25 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
523
26
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
123 13-16
 
523 217
26 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
478
29
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
510 813
27 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
468
30
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
493 763
28 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
428
39
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
 
123 13-16
470 314
29 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
483
27
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
464 328
30 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
463
31
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
463 278
31 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
22
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
 
 
 
458
32 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
458
32
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
458 288
33 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
426
40
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
440 501
34 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
435
35
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
435 265
35 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
326
65
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
432 737
36 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
432
36
 
 
 
 
 
 
 
207 2
225 1
 
432 432
37 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
429
38
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
429 274
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
425
41
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
101 17-24
 
425 179
39 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
420
42
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
420 243
40 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
525
25
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
413
41 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
400
43
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
73 31-32
 
400 196
42 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
392
44
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
392 371
43 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
430
37
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
386 250
44 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
448
33
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
385 179
45 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
60
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
 
112 17-18
382 259
46 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
443
34
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
 
 
380 174
47 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
375
46
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
375 355
48 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
373
47
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
373 313
49 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
28
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
 
 
 
369
50 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
369
51
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
 
 
369 187
51 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
370
50
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
365 235
52 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
45
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
 
 
364 283
53 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
371
49
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
 
78 27-30
360 262
54 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
336
61
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
354 420
55 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
53
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
 
 
353 51
56 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
352
54
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
 
 
352 306
57 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
351
55
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
351 203
58 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
351
56
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
351 371
59 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
57
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
351
60 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
348
58
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
348 256
61 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
341
59
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
341 369
62 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
325
66
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
337 241
63 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
62
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
 
 
331 132
64 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
64
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
 
330
65 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
322
67
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
 
 
322 300
66 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
68
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
322 216
67 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
371
48
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
 
 
315 363
68 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP ()
315
70
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
 
 
315
69 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
304
72
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
 
 
304 133
70 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
76
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
123 13-16
301 123
71 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
316
69
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
56 45-52
 
299 165
72 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
299
73
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
299 222
73 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
294
75
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
68 35-36
 
294 124
74 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
290
77
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
153 7-8
 
290 396
75 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
288
78
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
288 169
76 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
79
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
 
72 31-33
285 141
77 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
74
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
68 35-36
 
281 208
78 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
96
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
 
97 21-22
278 205
79 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
274
81
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
 
 
274 99
80 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
267
82
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
267 393
81 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
280
80
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
56 45-52
 
259 116
82 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
250
85
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
 
 
250 299
83 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
248
86
 
 
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
248 248
84 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
71
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
240
85 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
235
87
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
56 45-52
 
235 107
86 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
229
88
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
52 53-54
 
229 109
87 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
225
89
 
 
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
225 225
88 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
63
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
 
 
220 67
89 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
90
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
220
90 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
214
91
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
77 29
 
214 214
91 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
92
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
 
 
205 113
92 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
93
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
 
 
 
196
93 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
184
95
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
184 184
94 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
97
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
 
 
181 94
95 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
83
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
180
96 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
253
84
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
180 217
97 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
178
98
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
 
 
178 232
98 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
177
99
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
101 17-24
 
177 101
99 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
168
100
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
 
 
168
100 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
126
 
 
 
 
 
73 28-36
 
 
 
90 23-24
163 163
101 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
101
 
 
 
 
 
 
 
153 7-8
 
 
153 153
102 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
147
102
 
 
 
77 34
 
 
 
70 33-34
 
 
147 141
103 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
144
103
 
 
 
 
 
 
 
78 25-32
66 37-40
 
144 256
104 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
104
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
137 137
105 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
125
106
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
52 53-54
 
125 199
106 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
195
94
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
 
 
122 75
107 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
107
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
118
108 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
114
108
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
114 114
109 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
109
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
114 114
110 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
110
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112
111 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
109
111
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
109 199
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
109
111
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
109 187
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
109
111
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
109 221
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
111
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
109 109
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
111
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
109 109
116 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
101
116
 
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
101 101
117 566 WIŻA Roman
1969
Gliwice
ŚLS (450)
101
117
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
101 101
118 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL (502)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
90 90
119 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
119
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
120 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (491)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
84 84
121 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
121
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81
122 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
129
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
78 27-30
78 285
123 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (316)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
78 78
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL (437)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
78 78
125 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
123
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
78 84
126 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
124
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
75
127 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)
73
125
 
 
 
 
 
 
 
 
73 31-32
 
73 73
128 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (510)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
72 31-33
72 72
129 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
70
127
 
 
 
 
 
 
 
 
70 33-34
 
70 70
130 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
69
128
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69
131 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
66
131
 
 
 
 
 
 
 
 
66 37-40
 
66 66
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
 
 
 
 
 
63 37-45
 
 
 
 
63 63
133 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)
62
133
 
 
 
 
 
 
 
 
62 41-44
 
62 62
134 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
134
 
 
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
59
135 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)
56
135
 
 
 
 
 
 
 
 
56 45-52
 
56 56
136 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
136
 
 
 
 
 
 
 
51 51-58
 
 
51 51

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1035
1
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
 
 
1035 364
2 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
 
200 1
957 384
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
951 1153
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
 
149 5-6
828 497
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
814
5
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
812 850
6 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
800
6
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
800 655
7 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
779
7
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
732 994
8 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
713
11
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
713 556
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
743
9
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
702 443
10 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
13
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
657 650
11 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
648
14
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
122 9-12
 
648 366
12 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
633
15
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
 
 
633
13 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
667
12
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
630 420
14 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
622
16
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
200 1
 
622 364
15 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
601
17
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
601 293
16 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
589
17 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
598
18
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
580 548
18 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
577
19
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
 
114 13
577 372
19 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
575
20
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
 
 
575 364
20 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
571
21
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
149 5-6
 
571 298
21 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
560
22
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
560 313
22 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
10
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
552 149
23 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
25
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
533 209
24 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
516
26
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
 
 
516 564
25 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
547
24
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
511 727
26 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
549
23
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
501 229
27 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
497
28
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
497 428
28 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
510
27
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
464 276
29 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
469
30
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
457 345
30 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
443
31
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
 
 
443 270
31 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
 
111 14
438 183
32 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
477
29
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
416 385
33 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
400
34
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
413 365
34 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
401
33
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
401 287
35 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
32
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
 
 
386 164
36 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
37
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
 
 
371 349
37 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
362
38
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
362 469
38 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
361
39
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
 
 
361 136
39 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
233
42
 
 
63 45-52
 
 
 
 
 
93 19-20
122 9-12
278 337
40 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
178
47
 
 
 
 
 
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
271 451
41 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
257
40
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
136 7-8
 
257 406
42 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
254
41
 
 
 
 
 
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
254 254
43 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
252 104
44 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
223
43
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
136 7-8
 
223 334
45 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
54
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
211 87
46 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
209
44
 
 
 
 
 
87 19-24
 
 
122 9-12
 
209 209
47 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
202
46
 
 
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
 
 
202 202
48 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)
164
48
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
87 21-22
 
164 164
49 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
49
 
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
164 164
50 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
132
53
 
 
 
65 45-48
 
 
 
 
 
93 19-20
158 186
51 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)
149
50
 
 
 
 
 
 
 
71 27-28
78 23-25
 
149 149
52 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
51
 
 
 
 
 
143 5-8
 
 
 
 
143 327
53 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
(496)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 7-8
136 136
54 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
52
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136
55 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
122
55
 
 
 
122 18
 
 
 
 
 
 
122
56 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
121
56
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
 
 
121 221
57 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
58
 
 
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
109 109
58 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL (233)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 15-16
106 106
59 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
100
59
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
100
60 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
60
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
100
61 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
98
61
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
98 185
  720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
98
61
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
98 220
  1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
98
61
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
98 191
64 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
45
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 80
65 968 BRZEZIŃSKI Stanisław
1956
Łomża
PDL (500)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
87 87
66 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)
87
64
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
 
87 87
67 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
66
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
83
68 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)
77
67
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
 
 
77 77

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
953
2
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
953 884
2 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
956
1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
896 1042
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
887
3
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
99 16
190 1
 
872 587
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
796
4
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
819 567
5 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
175 2
 
 
773 438
6 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
755
7
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
755 595
7 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
5
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
129 7-8
 
 
747 339
8 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
741
9
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
156 3-4
156 3-4
 
741 312
9 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
749
8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
 
 
 
737
10 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
718
11
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
718 385
11 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
681
13
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
 
 
 
681 101
12 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
719
10
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
670 493
13 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
627
15
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
613 619
14 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
617
16
205 3-4
 
146 12
 
 
 
 
 
114 11
142 5-6
607 361
15 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
590
17
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
590 563
16 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
576
19
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
 
 
119 9-10
132 7
578 380
17 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
12
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
 
 
 
 
 
565
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
587
18
 
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
564 495
19 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
413
32
 
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
 
 
142 5-6
555 377
20 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
548
20
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
548 327
21 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
538
21
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
107 13-14
129 7-8
 
538 497
22 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
660
14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
522 319
23 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
459
28
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
477 637
24 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
534
22
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
477 572
25 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
471
24
 
 
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
74 23-26
90 19
 
471 285
26 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
470
25
 
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
470 374
27 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
470
26
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
 
 
 
470 92
28 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
469
27
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
74 23-26
107 13-14
 
469 181
29 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
451
29
 
 
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
116 9-12
 
 
451 393
30 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
417
31
 
 
 
 
 
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
417 417
31 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
409
33
 
 
 
104 21-24
130 22-28
 
 
74 23-26
101 15-16
 
409 175
32 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
474
23
 
108 21-22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
 
 
 
366 240
33 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
332
34
 
 
 
 
130 22-28
113 11-12
 
89 19-20
 
 
332 202
34 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
449
30
 
 
124 17-18
 
 
92 17-20
 
 
101 15-16
 
317 193
35 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
316
35
 
 
 
91 25-28
 
 
 
83 21-22
142 5-6
 
316 225
36 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
253
36
 
132 15-16
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
253 237
37 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
37
 
 
116 19-20
 
 
129 7-8
 
 
 
 
245 129
38 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
236
38
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
119 9-10
231 215
39 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
199
39
 
 
 
 
 
104 13-16
 
95 17-18
 
 
199 199
40 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
187
40
 
 
 
 
 
104 13-16
 
83 21-22
 
 
187 187
41 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
41
 
 
 
 
 
156 3-4
 
 
 
 
156 156
42 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
132
43
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132
43 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
121
44
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
121 228
44 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
45
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
121 121
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
45
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
121 121
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
45
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
121 121
  1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
45
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
 
121 121
48 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
95
50
 
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
 
95 95
49 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
51
 
91 25-28
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
91
50 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
52
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
91
51 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
68
53
 
 
 
 
 
 
 
68 27-28
 
 
68 68

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
134 5-6
180 1
165 2
1060 883
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1035
2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
180 1
1010 649
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
932
3
 
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
 
932 796
4 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
825
7
 
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
122 7-8
165 2
 
825 360
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
833
5
 
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
 
 
148 3-4
795 598
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
839
4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
148 3-4
790 923
7 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
819
8
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
 
99 14
 
134 5-6
767 469
8 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
826
6
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
 
766 426
9 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
757
10
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
111 10
718 695
10 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
693
11
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
122 7-8
 
 
693 384
11 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
682
12
 
 
 
205 3-4
272 3-4
 
 
110 9-12
95 15-16
 
682 385
12 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
680
13
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
 
 
 
134 5-6
674 381
13 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
674
14
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
 
 
 
674 99
14 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
665
15
 
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
95 15-16
114 9
 
665 331
15 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
16
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
 
 
 
 
640
16 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
784
9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
 
 
 
 
 
626 111
17 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
578
17
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
 
 
 
574 254
18 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
530
18
 
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
 
530 320
19 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
526
19
 
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
 
526 310
20 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
525
20
 
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
 
 
 
525 320
21 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
515
21
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
 
515 258
22 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
493
23
 
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
 
493 390
23 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
511
22
140 13-14
 
 
 
142 19-24
 
 
75 21-24
 
102 13
459 177
24 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
440
25
 
 
 
186 5-6
 
 
120 6-10
134 5-6
 
 
440 368
25 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
338
27
 
 
 
 
 
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
107 11-12
379 567
26 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
425
26
148 11-12
 
 
 
 
107 11-12
 
 
 
122 7-8
377 229
27 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
228
37
nkl.
 
140 13-14
 
 
88 16-20
 
 
 
122 7-8
350 210
28 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
312
29
 
 
156 9-10
 
156 15-21
 
 
 
 
 
312
29 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
458
24
154 10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
310
30 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
297
30
 
 
 
 
 
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
 
297 297
31 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
31
 
 
150 11
 
 
134 5-6
 
 
 
 
284 134
32 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
267
32
 
 
 
 
 
 
102 11-15
165 2
 
 
267 378
33 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
259
33
 
 
 
 
 
 
 
148 3-4
111 10
 
259 381
34 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
248
34
 
 
 
146 12
 
 
102 11-15
 
 
 
248 209
35 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
35
 
 
 
140 13-14
 
107 11-12
 
 
 
 
247 107
36 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
231
36
 
140 13-14
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
231 213
37 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
337
28
148 11-12
 
 
 
 
73 21-25
 
 
 
 
221 73
38 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
215
38
 
 
 
 
 
 
120 6-10
95 15-16
 
 
215 363
39 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
212
39
 
 
 
 
 
 
102 11-15
110 9-12
 
 
212 377
40 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
99
43
 
 
 
 
 
99 13-15
 
 
 
107 11-12
206 206
41 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)
185
40
 
 
 
 
 
 
 
84 19-20
101 13-14
 
185 185
42 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
148
41
 
 
 
 
 
73 21-25
 
75 21-24
 
 
148 148
43 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (488)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
114 9
114 262
44 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
42
 
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
112
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
44
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
91 91
46 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
45
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
 
91 91

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
993
2
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
170 1
993 1132
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
995
1
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
 
 
 
951 606
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
982
3
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
170 1
 
156 2
937 794
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
4
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
 
 
 
889 370
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
868
5
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
127 5-6
124 6
124 6
868 589
6 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
759
6
 
 
 
174 7
305 2
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
 
759 420
7 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
692
8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
 
 
140 3-4
678 547
8 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
669
10
 
 
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
101 11-12
156 2
 
669 387
9 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
752
7
 
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
116 7-8
 
116 7-8
663 501
10 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
659
11
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
127 5-6
129 5
 
659 496
11 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
 
 
 
652 113
12 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
622
13
 
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
 
622 503
13 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
608
14
 
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
 
608 357
14 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
602
15
 
 
166 8
 
204 9-10
 
 
116 7-8
116 7-8
 
602 232
15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
527
17
 
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
 
 
140 3-4
566 498
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
583
16
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
107 9
 
 
542 432
17 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
680
9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
 
 
 
 
 
522 106
18 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
504
18
 
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
105 10
 
 
504 206
19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
424
19
nkl.
154 10
 
 
 
 
 
 
116 7-8
 
270 217
20 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
21
 
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
156
21 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
288
20
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
148 106
22 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (438)
148
22
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148
23 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (492)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 5
129 365
24 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
104
23
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
104 210
  1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
23
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
 
104 104
26 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
95
25
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
95 95
27 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
95
26
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
 
95 95

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
990
2
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
 
990 641
2 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (207)
1002
1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
160 1
147 2
160 1
957 733
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
887
3
 
 
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
147 2
91 13
 
887 481
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
147 2
819 1017
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
812
7
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
101 9
812 742
6 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
816
5
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
119 5-6
804 776
7 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
784
8
 
 
 
250 1
272 3-4
 
 
131 3-4
131 3-4
 
784 262
8 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
814
6
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
 
 
131 3-4
740 362
9 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
746
10
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
100 9-10
98 10
 
730 426
10 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (14)
748
9
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
 
112 1-15
96 11
109 7-8
131 3-4
705 690
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
657
12
 
 
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
119 5-6
 
 
613 337
12 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
572
14
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
 
109 7-8
 
572 221
13 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
543
16
 
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
119 5-6
550 568
14 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
573
13
186 5-6
 
 
 
 
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
111 7
528 633
15 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
703
11
230 2
 
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
473
16 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
17
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
455
17 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
555
15
156 9-10
 
166 8
 
 
 
 
85 15-16
 
 
407 85
18 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
243
18
 
 
 
 
 
 
112 1-15
 
131 3-4
 
243 390
19 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
100
23
 
 
 
 
 
100 9-10
 
 
 
106 8
206 306
20 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
205
19
nkl.
 
 
 
 
 
112 1-15
93 12
 
 
205 205
21 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
202
20
 
 
 
 
 
 
112 1-15
90 13-14
 
 
202 297
22 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
191
21
 
 
 
 
 
 
112 1-15
79 17-18
 
 
191 191
23 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
85
24
 
 
 
 
 
 
 
85 15-16
 
 
85 85