Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R3 5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
3.
4.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
 
 
1035 500
2
2 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
 
 
942
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
4
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
853 739
1
4 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
5
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
 
848 460
3
5 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
 
 
830
6 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
7
 
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
200
7 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
6
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
182
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
 
182 6
 
 
 
 
 
 
182
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
9
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
152 152
8
10 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
140 350
5
11 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
10
 
 
 
 
 
 
138 14
 
 
 
138 138
9
12 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
124 272
6

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
230 2
1040 1090
2
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
250 1
1022 1405
1
3 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
3
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
912 168
21
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
881
5
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
 
881 635
12
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
883
4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
864 902
6
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
205 3-4
839 762
9
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
819
7
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
 
819 408
18
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
150 11
800 566
14
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
9
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
773 857
7
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
741
10
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
186 5-6
753 556
15
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
683
14
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
700 982
4
12 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
11
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
 
 
696
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
688 1053
3
14 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
15
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
146 12
680 597
13
15 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
690
12
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
156 9-10
660 942
5
16 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
634
16
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
 
634 474
17
17 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
614
17
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
 
614 712
10
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
606
18
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
592 705
11
19 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
230
21
 
 
 
 
 
 
230 2
 
 
205 3-4
435 828
8
20 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
261
20
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
121 15
132 15-16
393 533
16
21 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
19
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
 
 
290 142
23
22 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
126
24
 
 
 
 
 
 
 
 
126 13-14
132 15-16
258 399
19
23 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
22
 
 
 
 
 
 
158 9
 
 
 
158 158
22
24 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
152
23
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
152 310
20

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
 
nkl.
1015 184
8
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
957
2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
200 1
932 1400
1
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
937
3
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
168 3
875 485
5
4 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
4
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
184 2
866 520
4
5 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
 
838 160
9
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
828
7
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
 
805 306
6
7 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
799
8
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
 
184 2
160 4
709 668
2
8 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
862
5
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
 
 
657 532
3
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
 
614 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
 
1080 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
175 2
175 2
1015 682
2
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
 
864 458
5
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
863
4
 
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
 
778 469
4
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
757
5
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
145 5
757 991
1
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
156
6
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
160 3
316 607
3

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1035
1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
190 1
975 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
836
2
 
 
 
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
152 4
788 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1080
1
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
 
1080 622
11
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
 
1055 891
5
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
4
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
912 674
10
4 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
3
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
 
912 435
26
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
5
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
186 5-6
864 536
18
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
848
6
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
813 1057
2
7 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
757
9
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
792 1041
3
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
791
7
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
791 996
4
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
686
13
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
784 1266
1
10 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
758
8
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
230 2
783 587
13
11 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
10
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
756 846
7
12 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
687
12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
740 497
21
13 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
11
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
136 13-16
732 565
15
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
673
14
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
 
673 527
19
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
622
15
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
 
622 308
39
16 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
620
16
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
620 596
12
17 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
17
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
608 861
6
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
601
18
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
601 457
23
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
19
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
576 805
8
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
586
20
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
106 22
574 455
24
21 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
564
22
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
110 21
564 690
9
22 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
498
26
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
152 9-12
538 402
30
23 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
460
30
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
152 9-12
525 391
32
24 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
23
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
 
508 108
81
25 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
24
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
 
502
26 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
25
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
 
 
500 87
91
27 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
427
36
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
152 9-12
485 546
17
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
28
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
120 17-20
480 204
59
29 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
482
27
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
470 282
45
30 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
423
38
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
469 569
14
31 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
454
32
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
 
454 180
64
32 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
378
43
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
440 300
42
33 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
423
37
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
439 420
27
34 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
437
33
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
 
 
437 118
78
35 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
436
34
 
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
436 436
25
36 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
458
31
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
 
433 209
57
37 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
404
40
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
410 460
22
38 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
580
21
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
 
410 240
51
39 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
41
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
100 23-24
409 376
33
40 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
432
35
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
 
393 195
61
41 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
383
42
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
383 500
20
42 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
364
44
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
 
364 260
47
43 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
45
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
360 212
55
44 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
46
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
 
345 87
88
45 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
47
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
343 289
43
46 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
49
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
 
328 104
82
47 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
462
29
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
 
326
48 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
322
50
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
322 186
63
49 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
199
70
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
319 319
37
50 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
51
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
 
311 87
90
51 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
203
69
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
292 416
29
52 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
288
53
 
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
 
288 309
38
53 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
189
73
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
282 550
16
54 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
275
57
 
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
275 364
34
55 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
281
54
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
 
273 137
71
56 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
416
39
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
 
264
57 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
136 13-16
258 258
49
58 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
136
81
 
 
 
 
 
 
 
 
136 13-16
120 17-20
256 392
31
59 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
235
60
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
 
235 87
89
60 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
234
61
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
 
234 234
52
61 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
63
 
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
 
 
230 258
48
62 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
226
64
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
 
226
63 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
65
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
 
 
223
64 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
52
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
 
214
65 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
213
66
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
 
213 418
28
66 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
112
96
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
100 23-24
212 212
56
67 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
211
67
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
 
211 191
62
68 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
270
58
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
 
 
 
197 77
98
69 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
195
72
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
 
195 288
44
70 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
276
56
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
 
187
71 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
74
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186
72 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
75
 
 
 
 
 
 
178 5-8
 
 
 
178 178
65
73 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
76
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 138
70
74 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
77
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
 
168 87
92
75 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
276
55
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
164 80
97
76 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
78
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
 
162 69
107
77 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
78
110
 
 
 
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
161 161
66
78 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
338
48
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
68
79 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
232
62
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
 
151
80 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
63
125
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
140 276
46
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
63
125
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
140 140
69
82 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
80
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
 
140 75
101
83 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
82
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
84 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
83
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
 
133 68
109
85 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
209
68
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
nkl.
128 63
113
86 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 242
50
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 302
41
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 352
35
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 122
75
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 122
75
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 205
58
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 308
40
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 232
53
  533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 222
54
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
84
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
 
122 122
74
96 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
95
 
114 20
 
 
 
 
 
 
 
 
114
97 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
197
71
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
79
98 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
96
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
80
99 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
98
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 77
99
100 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
99
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
104 104
84
101 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
100
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
93 203
60
102 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)
91
101
 
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
91 347
36
103 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 27-28
89 89
87
104 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
102
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89
105 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
103
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
87 87
93
106 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
104
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
87
107 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
105
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85
108 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
106
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81
109 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
107
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
79
110 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
108
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
79
111 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
109
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 132
72
112 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
78
111
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78 89
86
113 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
153
79
 
 
 
 
 
 
 
 
76 35-36
 
76 76
100
114 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
75
112
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
115 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
113
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
113
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
113
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
 
75 75
102
118 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
116
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
75 83
94
119 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
117
 
 
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
73 73
106
120 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
118
 
 
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
69 69
108
121 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
119
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
68 68
110
122 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
120
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
120
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
 
68 68
111
124 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
123
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
123
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
1035 644
9
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
952
2
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
 
952 541
12
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
870
4
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
207 2
892 646
8
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
923
3
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
185 3-4
858 533
14
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
5
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
819 904
2
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
801
6
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
801 743
6
7 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
9
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
 
768 528
15
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
7
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
766 975
1
9 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
743
11
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
 
743 362
28
10 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
772
8
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
 
719 431
19
11 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
727
12
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
710 584
11
12 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
13
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
 
694 609
10
13 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
602
16
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
678 431
20
14 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
14
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
670 804
4
15 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
527
25
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
137 9-12
664 490
17
16 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
631
15
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
123 13-16
660 260
47
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
17
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
 
600 313
32
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
18
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
 
596 123
91
19 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
445
35
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
123 13-16
568 536
13
20 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
567
19
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
 
567 262
44
21 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
20
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
56 45-52
555 261
46
22 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
21
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
 
 
552
23 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
22
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
 
541 123
90
24 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
23
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
536 260
48
25 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
10
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
 
 
525
26 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
492
30
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
123 13-16
523 217
62
27 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
483
31
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
 
483 328
30
28 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
32
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
 
 
481
29 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
478
33
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
478 813
3
30 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
27
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
468 763
5
31 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
438
37
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
463 278
41
32 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
493
29
 
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
458 288
38
33 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
26
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
448 179
77
34 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
443
36
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
 
443 174
78
35 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
411
44
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
435 265
43
36 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
207
88
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
225 1
432 432
18
37 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
430
40
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
 
430 250
52
38 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
431
39
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
429 274
42
39 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
428
41
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
 
428 314
31
40 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
426
42
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
 
426 501
16
41 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
436
38
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
101 17-24
425 179
76
42 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
478
34
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
420 243
54
43 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
532
24
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
73 31-32
400 196
72
44 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
392
47
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
392 371
25
45 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
48
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
 
383 283
40
46 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
410
45
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
375 355
29
47 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
380
49
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
373 313
33
48 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
371
51
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
 
371 363
27
49 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
371
52
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
 
371 262
45
50 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
370
53
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
370 235
56
51 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
369
54
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
 
369 187
73
52 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
496
28
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
 
 
360 305
35
53 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
56
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
 
353 51
123
54 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
352
57
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
 
352 306
34
55 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
342
59
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
351 203
69
56 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
377
50
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
351 371
24
57 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
58
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
 
 
351
58 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
418
43
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
348 256
50
59 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
363
55
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
 
341 369
26
60 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
61
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
 
339 259
49
61 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
335
63
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
336 420
21
62 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
62
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
 
336 132
88
63 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
64
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
 
332 67
118
64 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
65
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
330
65 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
326
66
 
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
326 737
7
66 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
342
60
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
 
325 241
55
67 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
322
67
 
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
 
322 300
36
68 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
68
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
322 216
64
69 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
320
69
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
56 45-52
316 165
80
70 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
407
46
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
 
315
71 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
71
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
 
 
307
72 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
304
72
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
 
304 133
87
73 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
304
73
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
299 222
59
74 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
75
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
68 35-36
298 208
66
75 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
311
70
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
68 35-36
294 124
89
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
76
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
294 123
92
77 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
137
102
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
153 7-8
290 396
22
78 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
298
74
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
288 169
79
79 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
78
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
 
286 141
84
80 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
280
79
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
56 45-52
280 116
94
81 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
274
80
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
 
274 99
105
82 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
267
82
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
 
267 393
23
83 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
83
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
261
84 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
253
84
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
 
 
253 217
63
85 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
250
85
 
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
 
250 299
37
86 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
172
97
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
76 30
248 248
53
87 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
291
77
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
56 45-52
235 107
101
88 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
244
86
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
52 53-54
229 109
98
89 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
169
98
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
225 225
58
90 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
87
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
220
91 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
137
102
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
77 29
214 214
65
92 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
89
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
 
205 113
97
93 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
90
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
 
 
196
94 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
81
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
 
195 75
114
95 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
191
91
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
184 184
75
96 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
94
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
 
181 205
68
97 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
95
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
 
181 94
106
98 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
178
96
 
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
 
178 232
57
99 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
188
92
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
101 17-24
177 101
102
100 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
168
99
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
 
168
101 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
100
 
 
 
 
 
 
 
 
153 7-8
 
153 153
82
102 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
147
101
 
 
 
 
77 34
 
 
 
70 33-34
 
147 141
83
103 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
78
122
 
 
 
 
 
 
 
 
78 25-32
66 37-40
144 256
51
104 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
104
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
137 137
86
105 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
105
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 137
85
106 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
73
126
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
52 53-54
125 199
70
107 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
106
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
118
108 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
187
93
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
114 114
95
109 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
107
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
114 114
96
110 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
109
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112
111 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
109
110
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
109 199
71
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
109
110
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
109 187
74
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
109
110
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
109 221
60
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
110
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
110
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
 
109 109
99
116 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
89
116
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
101 101
103
117 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)
101
115
 
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
101 101
104
118 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
89
117
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
89
119 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
118
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
87
120 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
119
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85
121 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
120
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81
122 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
121
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
123 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
123
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
78 84
109
124 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
125
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75
125 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 31-32
73 73
115
126 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
127
 
 
 
 
 
 
73 28-36
 
 
 
73 163
81
127 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
128
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 33-34
70 70
117
128 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
69
129
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
69
129 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
130
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
69 285
39
130 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
131
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67
131 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
77
124
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 37-40
66 66
119
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
 
 
63 63
120
133 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 41-44
62 62
121
134 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
133
 
 
 
 
59 49-56
 
 
 
 
 
59
135 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 45-52
56 56
122
136 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
134
 
 
 
 
 
 
 
 
51 51-58
 
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
 
1035 364
22
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
1015 1153
1
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
 
957 384
18
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
 
888 497
10
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
849
5
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
814 850
3
6 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
780
7
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
800 655
5
7 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
801
6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
779 994
2
8 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
9
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
759
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
743
10
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
 
743 443
13
10 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
11
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
 
 
722 149
50
11 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
760
8
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
713 556
8
12 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
704
12
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
149 5-6
667 420
15
13 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
15
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
657 650
6
14 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
13
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
122 9-12
648 366
20
15 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
633
16
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
 
633
16 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
574
22
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
200 1
622 364
23
17 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
14
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
107 15
601 293
32
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
18
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
100 17-18
598 548
9
19 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
581
19
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
 
577 372
19
20 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
575
21
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
 
575 364
24
21 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
422
31
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
149 5-6
571 298
31
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
614
17
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
560 313
30
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
20
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
 
549 229
37
24 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
558
23
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
547 727
4
25 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
24
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
 
 
527 209
40
26 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
516
25
 
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
 
516 564
7
27 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
510
26
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
 
510 276
34
28 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
496
27
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
497 428
14
29 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
477
28
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
477 385
17
30 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
469
29
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
469 345
26
31 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
443
30
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
 
443 270
35
32 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
32
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
 
406 164
47
33 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
403
33
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
401 287
33
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
400
34
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
 
400 365
21
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
 
399 183
46
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
 
 
376 104
59
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
37
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
 
371 349
25
38 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
339
39
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
104 16
362 469
11
39 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
361
38
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
 
361 136
52
40 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
121
52
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
136 7-8
257 406
16
41 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
176
44
 
 
 
 
 
 
72 25-29
 
104 16
78 23-25
254 254
36
42 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
48
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
 
 
93 19-20
233 337
27
43 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
87
61
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
136 7-8
223 334
28
44 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
87
63
 
 
 
 
 
 
87 19-24
 
 
122 9-12
209 209
41
45 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
41
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
207 80
63
46 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
202
43
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
 
202 202
42
47 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
100
56
 
 
 
 
 
 
 
 
100 17-18
78 23-25
178 451
12
48 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)
77
66
 
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
87 21-22
164 164
48
49 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
45
 
 
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
164 164
49
50 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)
71
68
 
 
 
 
 
 
 
 
71 27-28
78 23-25
149 149
51
51 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
47
 
 
 
 
 
 
143 5-8
 
 
 
143 327
29
52 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
49
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136
53 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
42
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
 
 
 
132 186
44
54 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
50
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 87
60
55 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
122
51
 
 
 
 
122 18
 
 
 
 
 
122
56 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
121
52
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
 
121 221
38
57 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
54
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 122
54
58 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
55
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
 
 
109 109
57
59 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
40
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
100
60 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
57
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
100
61 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
98
58
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
98 185
45
  720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
98
58
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
98 220
39
  1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
98
58
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
 
98 191
43
64 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)
87
61
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
 
87 87
62
65 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
64
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
66 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
65
 
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
83
67 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)
77
66
 
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
 
77 77
64

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
975
1
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
156 3-4
175 2
956 1042
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
2
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
953 884
2
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
887
3
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
99 16
190 1
887 587
6
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
796
4
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
796 567
8
5 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
5
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
129 7-8
 
781 339
22
6 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
8
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
175 2
 
773 438
13
7 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
773
7
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
190 1
 
755 595
5
8 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
749
9
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
 
 
749
9 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
737
11
 
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
156 3-4
156 3-4
741 312
25
10 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
779
6
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
102 15
 
719 493
12
11 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
748
10
 
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
718 385
16
12 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
13
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
 
 
 
 
697
13 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
689
14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
 
 
681 101
45
14 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
727
12
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
 
 
 
 
660 319
24
15 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
627
15
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
627 619
4
16 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
503
24
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
 
 
 
114 11
617 361
20
17 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
590
17
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
590 563
9
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
587
18
152 9-12
 
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
587 495
11
19 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
598
16
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
 
 
119 9-10
576 380
17
20 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
584
19
 
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
548 327
23
21 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
549
21
 
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
107 13-14
129 7-8
538 497
10
22 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
534
22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
534 572
7
23 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
474
29
108 21-22
 
108 21-22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
 
 
474 240
27
24 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
478
28
 
 
 
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
74 23-26
90 19
471 285
26
25 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
499
25
 
 
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
470 374
19
26 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
518
23
 
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
 
 
470 92
49
27 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
492
26
 
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
74 23-26
107 13-14
469 181
36
28 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
459
30
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
459 637
3
29 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
451
31
 
 
 
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
116 9-12
 
451 393
15
30 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
348
33
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
92 17-20
 
 
101 15-16
449 193
34
31 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
298
36
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
417 417
14
32 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
565
20
 
 
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
 
 
413 377
18
33 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
416
32
 
 
 
 
104 21-24
130 22-28
 
 
74 23-26
101 15-16
409 175
37
34 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
484
27
 
 
 
 
 
130 22-28
113 11-12
 
89 19-20
 
332 202
32
35 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
306
35
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
83 21-22
142 5-6
316 225
30
36 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
253
37
 
 
132 15-16
 
 
 
 
121 1-21
 
 
253 237
28
37 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
38
 
 
 
116 19-20
 
 
129 7-8
 
 
 
245 129
39
38 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
344
34
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
236 215
31
39 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
199
40
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
95 17-18
 
199 199
33
40 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
187
41
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
83 21-22
 
187 187
35
41 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
43
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
 
 
156 156
38
42 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
140
44
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
43 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
132
45
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
132
44 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
218
39
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
121 228
29
45 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
121 121
41
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
121 121
41
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
121 121
41
  1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
 
121 121
40
49 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
97
50
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97 95
47
50 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
95
51
 
 
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
95 95
48
51 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
52
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
 
 
 
 
91
52 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
53
 
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
91
53 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
184
42
 
 
 
 
 
 
 
 
68 27-28
 
68 68
50

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
250 1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
134 5-6
180 1
1080 883
2
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1035
2
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
1035 649
5
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
957
3
 
 
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
932 796
3
4 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
839
4
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
839 923
1
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
833
5
186 5-6
 
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
 
 
833 598
6
6 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
826
6
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
826 426
9
7 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
816
8
 
 
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
122 7-8
165 2
825 360
19
8 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
819
7
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
 
99 14
 
819 469
8
9 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
784
10
158 9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
 
 
 
 
784 111
37
10 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
757
12
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
757 695
4
11 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
724
13
 
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
122 7-8
 
693 384
12
12 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
773
11
 
 
 
 
205 3-4
272 3-4
 
 
110 9-12
95 15-16
682 385
11
13 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
680
14
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
 
 
 
680 381
13
14 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
674
15
 
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
 
 
674 99
39
15 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
801
9
 
 
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
95 15-16
114 9
665 331
20
16 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
16
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
 
 
 
640
17 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
578
18
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
 
 
578 254
27
18 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
548
19
 
 
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
530 320
21
19 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
589
17
 
 
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
526 310
23
20 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
525
21
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
 
 
525 320
22
21 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
546
20
 
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
515 258
26
22 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
511
23
154 10
140 13-14
 
 
 
142 19-24
 
 
75 21-24
 
511 177
34
23 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
518
22
 
 
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
493 390
10
24 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
458
25
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
458
25 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
440
26
 
 
 
 
186 5-6
 
 
120 6-10
134 5-6
 
440 368
17
26 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
425
29
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
107 11-12
 
 
 
425 229
28
27 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
243
36
 
 
 
 
 
 
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
338 567
7
28 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
434
28
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
73 21-25
 
 
 
337 73
42
29 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
436
27
 
 
 
156 9-10
 
156 15-21
 
 
 
 
312
30 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
303
32
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
297 297
24
31 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
33
 
 
 
150 11
 
 
134 5-6
 
 
 
284 134
36
32 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
497
24
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
165 2
 
267 378
15
33 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
334
31
 
 
 
 
 
 
 
 
148 3-4
111 10
259 381
14
34 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
372
30
 
 
 
 
146 12
 
 
102 11-15
 
 
248 209
31
35 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
35
 
 
 
 
140 13-14
 
107 11-12
 
 
 
247 107
38
36 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
231
37
 
 
140 13-14
 
 
 
 
91 16-18
 
 
231 213
29
37 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
228
38
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
88 16-20
 
 
 
228 210
30
38 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
215
39
 
 
 
 
 
 
 
120 6-10
95 15-16
 
215 363
18
39 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
212
40
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
110 9-12
 
212 377
16
40 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)
84
45
 
 
 
 
 
 
 
 
84 19-20
101 13-14
185 185
33
41 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
272
34
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
75 21-24
 
148 148
35
42 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
41
 
 
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
112
43 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
99
42
 
 
 
 
 
 
99 13-15
 
 
 
99 206
32
44 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
43
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
91 91
40
45 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
44
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
 
91 91
41

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
995
2
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
 
 
995 606
3
2 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
1000
1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
993 1132
1
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
982
3
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
170 1
 
982 794
2
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
5
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
 
 
889 370
13
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
912
4
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
127 5-6
124 6
868 589
4
6 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
805
6
 
 
 
 
174 7
305 2
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
759 420
11
7 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
752
7
205 3-4
 
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
116 7-8
 
752 501
7
8 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
692
9
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
 
 
692 547
5
9 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
680
10
158 9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
 
 
 
 
680 106
21
10 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
671
11
 
 
 
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
101 11-12
156 2
669 387
12
11 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
716
8
 
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
127 5-6
129 5
659 496
9
12 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
12
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
 
 
652 113
20
13 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
622
15
 
 
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
622 503
6
14 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
638
14
 
 
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
608 357
15
15 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
640
13
 
 
 
166 8
 
204 9-10
 
 
116 7-8
116 7-8
602 232
16
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
583
16
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
107 9
 
583 432
10
17 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
527
18
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
 
 
527 498
8
18 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
549
17
 
 
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
105 10
 
504 206
19
19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
308
19
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
 
 
 
116 7-8
424 217
17
20 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
288
20
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
288 106
22
21 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
22
 
 
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
156
22 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (438)
148
23
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
148
23 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
104
24
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
104 210
18
  1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
24
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
 
104 104
23
25 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
235
21
 
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
95 95
24
26 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
95
26
 
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
 
95 95
25

mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (207)
1022
1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
160 1
147 2
1002 733
4
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
1015
2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
990 641
7
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
945
3
 
 
 
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
147 2
91 13
887 481
9
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
7
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
819 1017
1
5 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
820
6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
816 776
2
6 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
814
8
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
 
 
814 362
12
7 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
824
5
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
812 742
3
8 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
858
4
 
 
 
 
250 1
272 3-4
 
 
131 3-4
131 3-4
784 262
16
9 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (14)
752
9
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
 
112 1-15
96 11
109 7-8
748 690
6
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
746
10
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
100 9-10
98 10
746 426
10
11 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
703
12
230 2
230 2
 
 
 
243 5-6
 
 
 
 
703
12 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
704
11
156 9-10
 
 
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
119 5-6
 
657 337
13
13 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
617
13
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
573 733
5
14 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
600
14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
 
109 7-8
572 221
17
15 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
555
16
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
 
 
85 15-16
 
555 85
22
16 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
572
15
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
543 568
8
17 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
17
 
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
455
18 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
112
22
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
 
131 3-4
243 390
11
19 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
205
19
 
nkl.
 
 
 
 
 
112 1-15
93 12
 
205 205
18
20 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
202
20
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
90 13-14
 
202 297
15
21 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
347
18
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
79 17-18
 
191 191
19
22 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)
166
21
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 119
20
23 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
100
23
 
 
 
 
 
 
100 9-10
 
 
 
100 306
14
24 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
85
24
 
 
 
 
 
 
 
 
85 15-16
 
85 85
23