Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R2 4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
3.
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
 
1035 500
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
 
942
4 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
4
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
853 739
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
5
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
848 460
6 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
6
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
352
7 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
7
 
 
200 4
 
 
 
 
 
 
 
200
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
 
 
182 6
 
 
 
 
 
182
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
9
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
10 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
10
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
 
138 138

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
1040 1090
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
1022 1405
3 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
3
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
912 168
4 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
883
4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
883 902
5 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
881
5
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
881 635
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
820 762
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
819
7
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
819 408
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
800 566
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
9
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
773 857
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
761
10
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
741 556
11 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
 
696
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
692
13
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
690 942
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
14
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
688 1053
14 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
716
11
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
683 982
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
15
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
680 597
16 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
646
16
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
634 474
17 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
634
17
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
614 712
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
606
18
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
606 705
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
19
 
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
 
290 142
20 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
140
23
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
121 15
261 533
21 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
230
20
 
 
 
 
 
 
 
230 2
 
 
230 828
22 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
21
 
 
 
 
 
 
 
158 9
 
 
158 158
23 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
152
22
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 310
24 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
126 13-14
126 399

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
 
1015 184
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
982
2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
957 1400
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
3
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
937 485
4 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
5
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
872 520
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
928
4
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
 
862 532
6 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
7
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
838 160
7 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
843
6
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
828 306
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
820
8
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
 
184 2
799 668
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
610
9
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
614 304

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
1080 368
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
175 2
1015 682
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
884 458
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
863 469
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
757 991
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
156 607

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
1035 734
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
870
2
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
836 441

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
1080 622
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
1055 891
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
912 435
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
912 674
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
839
6
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
864 536
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
5
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
848 1057
7 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
791
8
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
791 996
8 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
811
7
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
758 587
9 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
12
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
757 1041
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
10
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
756 846
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
11
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
748 565
12 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
703
13
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
687 497
13 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
764
9
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
686 1266
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
689
14
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
673 527
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
622
16
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
622 308
16 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
604
19
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
620 596
17 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
18
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
608 861
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
633
15
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
601 457
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
21
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
592 805
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
602
20
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
586 455
21 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
614
17
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
580 240
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
564
22
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
564 690
23 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
26
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
508 108
24 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
27
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
502
25 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
28
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
 
500 87
26 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
498
29
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
498 402
27 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
32
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
482 282
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
31
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
472 204
29 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
25
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
462
30 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
485
30
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
460 391
31 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
458
33
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
458 209
32 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
454
34
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
454 180
33 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
437
36
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
 
437 118
34 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Bukowiec
KPM (271)
300
58
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
436 436
35 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
432
38
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
432 195
36 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
427
39
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
427 546
37 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
368
44
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
423 420
38 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
332
52
 
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
423 569
39 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
24
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
416
40 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
410
40
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
404 460
41 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
43
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
397 376
42 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
553
23
 
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
 
383 500
43 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
403
41
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
378 300
44 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
397
42
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
364 260
45 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
46
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
360 212
46 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
349
48
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
345 87
47 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
51
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
341 289
48 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
436
37
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
338 152
49 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
440
35
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
328 104
50 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (96)
322
53
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
322 186
51 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
54
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
311 87
52 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
59
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
299
53 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
207
65
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
288 309
54 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
277
60
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
281 137
55 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
365
45
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
276 80
56 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
47
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
276
57 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
309
56
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
275 364
58 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
49
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
 
 
270 77
59 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
62
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250
60 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
310
55
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
235 87
61 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
234 234
62 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
50
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
232
63 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
63
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
 
230 258
64 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
309
57
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
226
65 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
64
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
 
223
66 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
213 418
67 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
274
61
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
211 191
68 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
146
73
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
209 63
69 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
203 416
70 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
87
100
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
199 319
71 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
168
69
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
197 112
72 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
195 288
73 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
120
93
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
189 550
74 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
66
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
186
75 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
67
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
 
 
178 178
76 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
68
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 138
77 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
70
 
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
168 87
78 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
97
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
162 69
79 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
77
108
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
76 35-36
153 76
80 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
74
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
140 75
81 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 13-16
136 392
82 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
76
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136
83 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
77
 
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
133 68
84 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 242
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 302
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 352
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 205
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 308
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 232
  1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 258
  533 SZUPLAK Marek
1973
Krosno Odrzańskie
LBU (403)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 222
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
95 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
94
 
 
114 20
 
 
 
 
 
 
 
114
96 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
112 212
  534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
112 112
98 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
95
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 77
99 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
96
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
104 104
100 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
98
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
93 203
101 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Luboń
WLP (407)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
91 347
102 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
99
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
89
103 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
100
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
 
87 87
104 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
102
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
105 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
103
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
85
106 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
104
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
81
107 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
105
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79
108 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
106
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79
109 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
107
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
79 132
110 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 33-34
78 161
111 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
167
71
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
78 89
112 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
72
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
75
113 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Bilcza
ŚWI (298)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
116 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
112
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
75 83
117 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 37-40
73 73
118 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 41-44
69 69
119 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
114
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
120 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
115
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
115
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
122 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
117
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67
123 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
118
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
118
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
65
125 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
63 276
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
63 140

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
1035 644
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
952
2
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
952 541
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
868
4
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
923 533
4 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
935
3
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
870 646
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
5
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
819 904
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
801
7
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
801 743
7 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
8
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
782 975
8 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
11
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
772 431
9 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
752
10
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
768 528
10 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
9
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
 
755
11 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
811
6
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
743 362
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
727 584
13 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
13
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
694 609
14 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
15
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
670 804
15 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
586
19
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
631 260
16 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
670
14
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
602 431
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
17
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
600 313
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
18
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
596 123
19 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
567
20
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
567 262
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
22
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
555 261
21 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
23
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
 
552
22 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
24
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
541 123
23 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
25
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
536 260
24 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
561
21
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
532 196
25 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
605
16
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 490
26 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
28
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
505 179
27 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
29
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
497 763
28 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
496
30
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
 
496 305
29 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
527
26
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
493 288
30 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
512
27
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
492 217
31 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
441
39
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
483 328
32 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
33
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
 
481
33 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
32
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
478 813
34 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
478
34
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
478 243
35 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
445
38
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
445 536
36 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
415
45
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
443 174
37 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
438
40
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
438 278
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
461
35
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
436 179
39 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
458
36
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
431 274
40 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
493
31
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
430 250
41 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
428
41
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
428 314
42 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
426
42
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
426 501
43 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
393
48
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
418 256
44 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
373
54
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
411 265
45 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
424
44
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
410 355
46 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP ()
456
37
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
407
47 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
392
49
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
392 371
48 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
51
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
383 283
49 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
46
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
380 313
50 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
377
53
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
377 371
51 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
379
52
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
371 363
52 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
371
55
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
371 262
53 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
370
56
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
370 235
54 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
368
57
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
369 187
55 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
426
43
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
363 369
56 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
302
73
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
353 51
57 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
385
50
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
352 306
58 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
58
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
 
351
59 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
344
60
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
342 203
60 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
342
61
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
342 241
61 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
62
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
339 259
62 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
63
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
336 132
63 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
268
79
 
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
335 420
64 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
64
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
332 67
65 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
65
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
 
330
66 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
203
90
 
 
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
326 737
67 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
221
86
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
322 300
68 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
66
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
322 216
69 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
320
68
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
320 165
70 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
398
47
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
311 124
71 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
72
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
 
307
72 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
244
83
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
304 133
73 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
312
69
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
304 222
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
298
74
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
298 169
75 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
75
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
298 208
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
76
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
 
294 123
77 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
71
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
291 107
78 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
77
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
286 141
79 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
70
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
280 116
80 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
347
59
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
274 99
81 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
78
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
272 75
82 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
322
67
 
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
267 393
83 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
80
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
261
84 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
253
82
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
 
253 217
85 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
183
93
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
250 299
86 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
84
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
244 109
87 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
87
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
 
220
88 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
152
98
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
207 432
89 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
215
88
 
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
205 113
90 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
91
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
 
196
91 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
215
89
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
191 184
92 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
255
81
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
188 101
93 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
136
102
73 37-40
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
187 114
94 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
94
 
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
181 205
95 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
95
 
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
181 94
96 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
178
97
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
178 232
97 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
172 248
98 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
186
92
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
169 225
99 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
223
85
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
168
100 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 7-8
153 153
101 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
77
119
 
 
 
 
 
77 34
 
 
 
70 33-34
147 141
102 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 396
  535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 214
104 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
101
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
137 137
105 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
103
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 137
106 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
105
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
 
118
107 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
114 114
108 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
106
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
109 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
107
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112
110 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 199
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 187
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 221
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 109
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 109
115 566 WIŻA Roman
1969
Gliwice
ŚLS (450)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
101 101
116 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
181
96
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 101
117 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
144
99
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
89
118 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
114
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
119 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
115
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
85
120 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
116
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81
121 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
117
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81
122 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 25-32
78 256
123 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
118
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
78 84
124 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
144
100
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 66
125 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
120
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75
126 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
73
121
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
73 199
127 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
122
 
 
 
 
 
 
 
73 28-36
 
 
73 163
128 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
123
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 70
129 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
124
104
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
69
130 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
124
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
69 285
131 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
125
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
67
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
 
63 63
133 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
128
 
 
 
 
 
59 49-56
 
 
 
 
59
134 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 51-58
51 51

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
1080 364
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
1015 1153
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
957 384
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
888 497
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
849
6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
849 850
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
801
8
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
801 994
7 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
7
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
780 655
8 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
782
9
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
760 556
9 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
10
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
759
10 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
743
11
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
743 443
11 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
12
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
 
722 149
12 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
708
13
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
704 420
13 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
14
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
682 366
14 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
662 293
15 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
678
15
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
657 650
16 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
5
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
633
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
614 313
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
18
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
612 548
19 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
581
20
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
581 372
20 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
22
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
579 229
21 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
575
23
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
575 364
22 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
580
21
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
574 364
23 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
558
24
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
558 727
24 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
25
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
 
527 209
25 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
316
39
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
516 564
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
510
26
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
510 276
27 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
496
27
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
496 428
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
488
28
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
477 385
29 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
406
32
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
469 345
30 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
595
19
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
443 270
31 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
413
31
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
422 298
32 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
406 164
33 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
462
30
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
403 287
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
400 365
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
399 183
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
 
376 104
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
37
 
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
371 349
38 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
29
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
361 136
39 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
339
38
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
339 469
40 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
41
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
224
41 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
42
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
207 80
42 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
43
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
 
 
205 186
43 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
109
53
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
202 202
44 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
72
62
 
 
 
 
 
 
 
72 25-29
 
104 16
176 254
45 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
44
 
 
 
 
 
 
 
164 3-4
 
 
164 164
46 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
156
45
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156
47 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
46
 
 
 
 
 
 
 
143 5-8
 
 
143 327
48 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
47
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
 
 
140 337
49 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
48
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136
50 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
49
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 87
51 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
234
40
 
 
 
 
 
122 18
 
 
 
 
122
52 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
121
50
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
121 221
  897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
121
50
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
121 406
54 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
52
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 122
55 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
54
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
 
109 109
56 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 17-18
100 451
57 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
55
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
100
58 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
98
56
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
98 185
  720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
98
56
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
98 220
  1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
98
56
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
 
98 191
61 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
87 87
  1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 21-22
87 334
63 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
87
59
 
 
 
 
 
 
 
87 19-24
 
 
87 209
64 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
60
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
87
65 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
61
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
83
66 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
77 77
  1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 23-26
77 164
68 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 27-28
71 149

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
1035
1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
156 3-4
975 1042
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
2
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
142 5-6
973 884
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
887
3
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
99 16
887 587
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
796
5
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
 
796 567
5 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
8
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
129 7-8
781 339
6 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
795
6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
102 15
779 493
7 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
788
7
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
190 1
773 595
8 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
9
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
175 2
773 438
9 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
749
11
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
 
749
10 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
862
4
186 5-6
 
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
116 9-12
748 385
11 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
751
10
 
 
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
156 3-4
737 312
12 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
727
12
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
 
 
 
727 319
13 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
14
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
 
 
 
697
14 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
701
13
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
 
689 101
15 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
676
15
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
627 619
16 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
644
16
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
 
 
598 380
17 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
590
17
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
116 9-12
590 563
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
587
18
 
152 9-12
 
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
129 7-8
587 495
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
584
19
152 9-12
 
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
116 9-12
584 327
20 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
565
20
152 9-12
 
 
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
 
565 377
21 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
549
21
140 13-14
 
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
107 13-14
549 497
22 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
534
23
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
534 572
23 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
518
25
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
 
518 92
24 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
503
26
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
 
 
 
503 361
25 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
499
27
124 17-18
 
 
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
74 23-26
499 374
26 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
530
24
130 16
 
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
74 23-26
492 181
27 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
535
22
152 9-12
 
 
 
 
 
130 22-28
113 11-12
 
89 19-20
484 202
28 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
478
30
97 23-26
 
 
 
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
74 23-26
478 285
29 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
478
29
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
 
474 240
30 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
459
32
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
89 19-20
459 637
31 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
487
28
 
 
 
 
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
116 9-12
451 393
32 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
454
33
108 21-22
 
 
 
 
104 21-24
130 22-28
 
 
74 23-26
416 175
33 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
460
31
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
92 17-20
 
 
348 193
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
344
34
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
344 215
35 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
223
40
132 15-16
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
83 21-22
306 225
36 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
156
43
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
142 5-6
298 417
37 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
253
37
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
121 1-21
 
253 237
38 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
39
 
 
 
 
116 19-20
 
 
129 7-8
 
 
245 129
39 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
342
35
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
218 228
40 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
104
50
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
95 17-18
199 199
41 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
196
41
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
83 21-22
187 187
42 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
246
38
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
68 27-28
184 68
43 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
43
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
 
156 156
44 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
140
45
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140
45 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
256
36
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
132
46 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
121 121
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
121 121
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
121 121
  1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
46
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
 
121 121
50 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
97
51
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 95
51 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 17-18
95 95
52 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
52
 
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
 
 
 
91
53 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
53
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
91

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
134 5-6
1080 883
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1035
2
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
180 1
1035 649
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
957
3
205 3-4
 
 
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
148 3-4
957 796
4 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
839
6
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
102 13
839 923
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
833
7
 
186 5-6
 
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
 
833 598
6 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
826
8
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
 
826 426
7 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
819
9
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
 
99 14
819 469
8 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
816
10
156 9-10
 
 
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
122 7-8
816 360
9 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
884
4
250 1
 
 
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
95 15-16
801 331
10 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
784
12
 
158 9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
 
 
 
784 111
11 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
849
5
186 5-6
 
 
 
 
205 3-4
272 3-4
 
 
110 9-12
773 385
12 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
757
13
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
110 9-12
757 695
13 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
754
14
186 5-6
 
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
122 7-8
724 384
14 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
680
15
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
 
 
680 381
15 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
805
11
 
 
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
 
674 99
16 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
17
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
 
 
640
17 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
622
18
170 7-8
 
 
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
90 17-18
589 310
18 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
606
19
 
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
 
578 254
19 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
566
21
140 13-14
 
 
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
110 9-12
548 320
20 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
562
23
132 15-16
 
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
84 19-20
546 258
21 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
665
16
 
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
 
525 320
22 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
554
24
132 15-16
 
 
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
75 21-24
518 390
23 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
564
22
 
154 10
140 13-14
 
 
 
142 19-24
 
 
75 21-24
511 177
24 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
472
26
230 2
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
165 2
497 378
25 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
458
27
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
458
26 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
306
32
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
120 6-10
134 5-6
440 368
27 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
588
20
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
156 15-21
 
 
 
436
28 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
453
28
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
73 21-25
 
 
434 73
29 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
425
29
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
107 11-12
 
 
425 229
30 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
500
25
124 17-18
 
 
 
 
146 12
 
 
102 11-15
 
372 209
31 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
320
31
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
148 3-4
334 381
32 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
341
30
140 13-14
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
90 17-18
303 297
33 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
33
 
 
 
 
150 11
 
 
134 5-6
 
 
284 134
34 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
197
37
124 17-18
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
75 21-24
272 148
35 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
34
 
 
 
 
 
140 13-14
 
107 11-12
 
 
247 107
36 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
168
38
 
 
 
 
 
 
 
66 26
102 11-15
75 21-24
243 567
37 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
231
35
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
91 16-18
 
231 213
38 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
228
36
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
88 16-20
 
 
228 210
39 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
120
39
 
 
 
 
 
 
 
 
120 6-10
95 15-16
215 363
40 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
102
41
 
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
110 9-12
212 377
41 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
40
 
 
 
 
 
112 19-22
 
 
 
 
112
42 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
99
42
 
 
 
 
 
 
 
99 13-15
 
 
99 206
43 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
43
 
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
91 91
44 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
44
 
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
 
91 91
45 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 19-20
84 185

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
1000
1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
156 2
1000 1132
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
995
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
 
995 606
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
982
3
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
170 1
982 794
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
912
4
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
127 5-6
912 589
5 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
 
889 370
6 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
895
5
186 5-6
 
 
 
 
174 7
305 2
140 3-4
 
140 3-4
805 420
7 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
752
8
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
116 7-8
752 501
8 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
755
7
186 5-6
 
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
127 5-6
716 496
9 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
692
10
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
 
692 547
10 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
680
11
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
 
 
 
680 106
11 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
727
9
158 9
 
 
 
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
101 11-12
671 387
12 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
14
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
 
652 113
13 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
672
12
154 10
 
 
 
166 8
 
204 9-10
 
 
116 7-8
640 232
14 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
658
13
170 7-8
 
 
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
101 11-12
638 357
15 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
636
15
 
 
 
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
140 3-4
622 503
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
583
16
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
107 9
583 432
17 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
545
17
146 12
 
 
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
105 10
549 206
18 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
527
18
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
 
527 498
19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
308
19
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
 
 
 
308 217
20 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
288
21
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
288 106
21 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
288
20
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
235 95
22 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
22
 
 
 
 
 
156 9-10
 
 
 
 
156
23 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (438)
148
23
 
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
148
24 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
104
25
 
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
104 210
  1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
25
 
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
 
104 104
26 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
136
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 13-14
95 95

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (207)
1022
1
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
160 1
1022 733
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
1015
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
119 5-6
1015 641
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
945
4
205 3-4
 
 
 
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
147 2
945 481
4 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
977
3
205 3-4
 
 
 
 
250 1
272 3-4
 
 
131 3-4
858 262
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
824
5
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
824 742
6 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
820
6
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
100 9-10
820 776
7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
7
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
131 3-4
819 1017
8 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
814
8
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
 
814 362
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (14)
752
9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
 
112 1-15
96 11
752 690
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
746
10
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
100 9-10
746 426
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
718
11
166 8
156 9-10
 
 
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
119 5-6
704 337
12 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
703
12
 
230 2
230 2
 
 
 
243 5-6
 
 
 
703
13 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
646
13
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
119 5-6
112 1-15
90 13-14
617 633
14 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
600
15
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
 
600 221
15 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
596
16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
109 7-8
572 568
16 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
606
14
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
 
 
85 15-16
555 85
17 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
17
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
455
18 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
404
18
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
79 17-18
347 191
19 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
112
22
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
112 1-15
93 12
205 205
20 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
112
22
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
90 13-14
202 297
21 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)
336
19
 
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
166 119
22 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
112
22
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
 
112 390
23 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
100
25
 
 
 
 
 
 
 
100 9-10
 
 
100 306
24 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 15-16
85 85