Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R1 3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
1035 500
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
942
4 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
4
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
853 739
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
5
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
848 460
6 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
6
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
 
 
352
7 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
7
 
 
 
200 4
 
 
 
 
 
 
200
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
 
 
 
182 6
 
 
 
 
182
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
152 152
10 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
9
 
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
138 138

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
1040 1090
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
1022 1405
3 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
4
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
912 168
4 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
883
5
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
883 902
5 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
863
6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
881 635
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
7
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
820 762
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
774
9
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
819 408
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
800 566
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
10
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
773 857
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
773
11
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
761 556
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
686
14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
716 982
12 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
946
3
 
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
696
13 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
692
12
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
692 942
14 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
688 1053
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
15
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
680 597
16 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
614
17
154 10
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
646 474
17 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
632
16
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
634 712
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
606
18
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
606 705
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
19
 
 
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
290 142
20 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
230
20
 
 
 
 
 
 
 
 
230 2
 
230 828
21 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
21
 
 
 
 
 
 
 
 
158 9
 
158 158
22 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
152 310
23 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
140 533

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
1015 184
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
982
2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
982 1400
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
4
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
962 485
4 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
973
3
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
928 532
5 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
5
 
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
872 520
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
843
7
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
843 306
7 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
8
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
838 160
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
865
6
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
 
820 668
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
610
9
148 11-12
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
610 304

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
1080 368
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
1015 682
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
210 3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
898 469
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
884 458
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
769 991

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
1080 734
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
870
2
190 5
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
 
 
870 441

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
1055 891
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
1035 622
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
912 674
4 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
912 435
5 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
5
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
864 1057
6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
858
6
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
839 536
7 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
845
7
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
811 587
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
826
9
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
791 996
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
764
10
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
764 1266
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
11
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
756 846
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
12
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
748 565
12 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
13
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
722 1041
13 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
831
8
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
703 497
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
689
14
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
689 527
15 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
631
18
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
633 457
16 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
602
20
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
622 308
17 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
646
16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
614 240
18 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
19
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
608 861
19 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
638
17
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
604 596
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
602
21
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
602 455
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
22
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
592 805
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
554
23
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
564 690
23 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
553
24
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
553 500
24 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
25
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
552
25 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
27
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
517
26 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
28
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
508 108
27 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
688
15
 
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
502
28 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
29
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
500 87
29 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
498
30
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
498 402
30 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
550
26
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
485 391
31 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
32
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
472 204
32 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
33
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
470 282
33 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
456
35
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
458 209
34 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
484
31
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
454 180
35 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
456
34
112 17-24
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
440 104
36 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
437
36
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
437 118
37 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
436
37
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
436 152
38 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
381
44
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
432 195
39 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
391
41
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
427 546
40 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
371
45
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
410 460
41 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
381
43
83 29-32
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
403 300
42 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
400
39
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
397 260
43 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
40
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
397 376
44 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
382
42
 
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
368 420
45 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
365
46
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
 
365 80
46 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
47
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
360 212
47 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
48
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
351
48 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
349
49
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
349 87
49 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
51
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
 
345 77
50 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
52
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
344
51 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
53
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
341 289
52 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
210
65
 
 
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
332 569
53 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (96)
322
54
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
322 186
54 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
431
38
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
311 87
55 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
310
55
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
310 87
56 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
187
66
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
309 364
57 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
309
56
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
309
58 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Bukowiec
KPM (271)
178
68
 
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
300 436
59 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
57
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
299
60 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
283
58
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
277 137
61 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
274
59
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
274 191
62 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
61
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250
63 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
108
82
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
230 258
64 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
64
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
223
65 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
85
90
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
207 309
66 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
67
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186
67 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
348
50
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
 
178 178
68 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
69
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 138
69 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
251
60
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
168 112
70 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
70
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
168 87
71 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
244
62
89 27-28
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
167 89
72 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
73
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
150
73 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
146
74
 
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
146 63
74 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
75
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
140 75
75 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL ()
229
63
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
76 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
76
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136
77 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
78
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
133 68
78 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 242
  1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 234
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 302
  1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 418
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 352
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
  1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 288
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
  1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 416
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 205
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 308
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 232
  1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 258
  533 SZUPLAK Marek
1973
Krosno Odrzańskie
LBU (403)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 222
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
93 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
120
79
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
120 550
94 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
80
 
 
 
114 20
 
 
 
 
 
 
114
95 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
81
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112 77
96 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
83
 
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
104 104
97 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
84
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
93 69
98 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
85
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
93 203
99 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
86
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
89
100 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
87
87
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 319
  1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
87
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 87
102 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
89
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
87
103 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
90
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
85
104 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
92
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
81
105 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
93
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79
106 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
94
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79
107 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
95
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
79 132
108 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
160
71
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
77 76
109 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Bilcza
ŚWI (298)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
112 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
99
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 83
113 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS ()
75
100
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
75
114 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
101
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
115 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
102
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
102
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
117 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
104
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
67
118 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
105
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
105
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
65

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
1035 644
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
997
2
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
952 541
3 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
935
3
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
935 646
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
868
4
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
868 533
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
819 904
6 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
811
7
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
811 362
7 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
836
5
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
801 743
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
8
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
782 975
9 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
10
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
755
10 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
752
11
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
752 528
11 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
12
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
739 431
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
13
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
728 584
13 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
14
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
694 609
14 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
766
9
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
670 431
15 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
15
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
670 804
16 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
605
17
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
605 490
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
18
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
600 313
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
19
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
596 123
19 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
586
20
 
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
586 260
20 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
550
23
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
567 262
21 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
639
16
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
561 196
22 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
21
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
555 261
23 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
22
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
552
24 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
541 123
25 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
26
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
536 260
26 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
509
30
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
527 288
27 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
512
29
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
512 217
28 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
31
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
505 179
29 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
33
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
497 763
30 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
496
34
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
496 305
31 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
520
28
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
493 250
32 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
35
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
481 813
33 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
36
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
481
34 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
521
27
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
478 243
35 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
461
38
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
461 179
36 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
461
37
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
458 274
37 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP ()
456
39
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
456
38 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
445
41
 
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
445 536
39 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
453
40
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
441 328
40 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
438
42
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
438 278
41 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
499
32
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
428 314
42 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
398
48
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
426 501
43 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
390
51
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
426 369
44 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
427
43
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
424 355
45 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
415
44
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
415 174
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
46
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
405 313
47 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
405
45
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
398 124
48 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
393
50
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
393 256
49 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
395
49
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
392 371
50 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
537
25
186 5-6
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
385 306
51 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
52
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
383 283
52 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
351
55
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
379 363
53 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
404
47
 
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
377 371
54 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
373
53
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
373 265
55 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
327
65
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
371 262
56 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
338
60
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
370 235
57 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
328
64
 
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
368 187
58 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
56
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
351
59 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
347
57
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
347 99
60 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
355
54
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
344 203
61 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
345
58
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
342 241
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
59
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
339 259
63 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
61
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
336 132
64 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
62
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
332 67
65 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
63
 
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
330
66 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
276
78
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
322 216
67 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
213
86
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
322 393
68 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
280
77
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
320 165
69 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
262
80
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
312 222
70 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
67
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
307 116
71 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
68
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
307 107
72 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
69
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
307
73 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
302
71
 
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
302 51
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
300
72
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
298 169
75 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
74
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
298 208
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
75
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
294 123
77 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
76
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
286 141
78 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
79
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
272 75
79 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
159
93
 
 
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
268 420
80 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
81
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
261
81 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
255
82
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
255 101
82 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
144
96
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
253 217
83 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
244
83
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
244 133
84 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
84
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
242 109
85 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
307
66
55 49-64
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
223
86 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
112
106
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
221 300
87 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
85
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
220
88 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
306
70
67 41-48
 
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
215 113
89 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
298
73
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
215 184
90 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
94
108
 
 
 
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
203 737
91 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
89
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
196
92 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
140
98
77 34
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
186 225
93 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
74
118
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
183 299
94 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
90
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
181 205
95 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
91
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
181 94
96 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
181
92
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
181 101
97 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
124
103
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
178 232
98 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
152
94
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 432
99 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
144
95
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
 
144
100 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
144
97
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
144 66
101 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
99
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
137 137
102 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
205
87
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
136 114
103 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
101
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 137
104 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
197
88
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
124
105 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
104
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
118
106 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
105
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112
107 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
107
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112
108 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 199
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 187
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 221
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 109
  1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 248
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 109
114 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
111
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
87
115 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
112
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
85
116 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
113
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
81
117 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
114
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81
118 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
115
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78 84
119 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
77
116
 
 
 
 
 
 
77 34
 
 
 
77 141
120 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
117
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
75
121 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
136
100
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
73 199
122 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
119
 
 
 
 
 
 
 
 
73 28-36
 
73 163
123 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
120
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 70
124 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
123
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
 
69 285
125 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
125
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
67
126 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
63 63
  1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
63 114
128 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
129
 
 
 
 
 
 
59 49-56
 
 
 
59
129 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS ()
131
102
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
55
130 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS ()
55
130
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
55

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
1080 364
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
1015 1153
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
 
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
957 384
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
888 497
5 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
6
230 2
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
863
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
849
7
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
849 850
7 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
8
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
821 655
8 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
865
5
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
801 994
9 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
782
10
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
782 556
10 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
11
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
759
11 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
805
9
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
743 443
12 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
14
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
722 149
13 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
754
12
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
708 420
14 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
15
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
682 366
15 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
731
13
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
678 650
16 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
662 293
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
644 313
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
19
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
612 548
19 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
626
18
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
595 270
20 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
581
23
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
581 372
21 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
604
20
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
580 364
22 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
24
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
579 229
23 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
535
26
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
575 364
24 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
588
21
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
558 727
25 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
27
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
527 209
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
520
28
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
510 276
27 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
462
31
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
496 428
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
481
30
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
488 385
29 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
29
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
485 136
30 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
542
25
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
462 287
31 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
583
22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
413 298
32 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
406
32
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
406 345
33 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
406 164
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
405 365
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
399 183
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
376 104
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
273
38
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
371 349
38 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
334
37
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
339 469
39 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
152
45
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
316 564
40 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
234
40
112 19-22
 
 
 
 
 
122 18
 
 
 
234
41 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
41
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
224
42 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
42
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
 
207 80
43 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
43
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
 
205 186
44 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
44
 
 
 
 
 
 
 
 
164 3-4
 
164 164
45 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
272
39
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156
46 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
46
 
 
 
 
 
 
 
 
143 5-8
 
143 327
47 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
48
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
 
140 337
48 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
49
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136
49 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
50
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 87
50 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
121 221
  897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
121 406
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
51
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
116 122
53 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
109
52
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 202
54 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
53
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 109
55 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
54
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
100
56 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 185
  720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 220
  1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 191
59 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
87
56
 
 
 
 
 
 
 
 
87 19-24
 
87 209
60 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
57
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
61 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
58
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
 
83
62 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
72
59
 
 
 
 
 
 
 
 
72 25-29
 
72 254

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
1035
1
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
1035 1042
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
2
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
973 884
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
912
3
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
887 587
4 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
881
4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
862 385
5 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
796
7
 
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
796 567
6 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
807
6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
121 1-21
795 493
7 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
868
5
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
121 1-21
788 595
8 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
8
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
121 1-21
781 339
9 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
9
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
121 1-21
773 438
10 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
751
10
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
 
751 312
11 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
749
11
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
 
749
12 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
727
12
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
 
 
727 319
13 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
701
13
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
 
701 101
14 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
14
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
 
 
697
15 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
676
15
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
121 1-21
676 619
16 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
644
16
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
 
644 380
17 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
602
18
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
121 1-21
590 563
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
610
17
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
121 1-21
587 495
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
584
20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
 
584 327
20 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
565
21
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
 
565 377
21 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
565
22
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
 
549 497
22 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
592
19
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
130 22-28
113 11-12
 
535 202
23 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
525
25
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
121 1-21
534 572
24 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
530
24
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
 
530 181
25 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
518
26
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
 
518 92
26 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
503
28
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
 
 
503 361
27 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
530
23
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
121 1-21
499 374
28 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
506
27
152 9-12
 
 
 
 
 
100 23-24
114 28-36
 
121 1-21
487 393
29 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
465
30
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
137 19-27
 
121 1-21
478 240
30 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
449
32
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
104 21-24
156 15-21
 
121 1-21
478 285
31 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
484
29
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
92 17-20
 
460 193
32 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
446
33
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
121 1-21
459 637
33 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
454
31
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
104 21-24
130 22-28
 
 
454 175
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
344
37
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
 
 
344 215
35 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
221
40
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
342 228
36 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
353
36
124 17-18
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
256
37 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
132
45
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
121 1-21
253 237
38 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
354
35
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
246 68
39 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
369
34
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
129 7-8
 
245 129
40 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
223
39
 
132 15-16
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
223 225
41 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
293
38
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
196 187
42 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS ()
170
41
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170
43 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
42
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
156 156
  108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
156
42
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
 
156 417
45 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
140
44
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
140
46 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
121 121
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
121 121
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
121 121
  1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 1-21
121 121
50 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
104
47
 
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
 
104 199
51 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
97
48
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
97 95
52 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
49
 
 
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
 
 
91
53 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
50
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
 
91

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
 
1080 883
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1035
2
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
155 1-5
1035 649
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
982
3
205 3-4
205 3-4
 
 
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
155 1-5
957 796
4 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
903
4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
 
884 331
5 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
868
5
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
205 3-4
272 3-4
 
 
849 385
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
839
6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
155 1-5
839 923
7 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
833
7
 
 
186 5-6
 
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
 
833 598
8 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
826
8
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
102 11-15
826 426
9 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
819
9
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
 
819 469
10 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
816
10
 
156 9-10
 
 
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
 
816 360
11 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
805
11
230 2
 
 
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
 
805 99
12 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
784
12
 
 
158 9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
 
 
784 111
13 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
757
13
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
120 6-10
757 695
14 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
754
14
186 5-6
186 5-6
 
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
155 1-5
754 384
15 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
680
16
 
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
 
680 381
16 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
696
15
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
155 1-5
665 320
17 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
17
 
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
 
640
18 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
628
18
146 12
170 7-8
 
 
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
 
622 310
19 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
606
19
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
120 6-10
606 254
20 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
588
20
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
156 15-21
 
 
588
21 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
570
21
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
 
566 320
22 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
564
22
128 15-18
 
154 10
140 13-14
 
 
 
142 19-24
 
 
564 177
23 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
562
23
140 13-14
132 15-16
 
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
 
562 258
24 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
554
25
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
120 6-10
554 390
25 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
398
31
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
146 12
 
 
102 11-15
500 209
26 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
556
24
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
472 378
27 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
458
29
 
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
 
 
458
28 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
501
26
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
73 21-25
 
453 73
29 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
425
30
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
107 11-12
 
425 229
30 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
491
27
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
341 297
31 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
472
28
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
320 381
32 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
186
36
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
120 6-10
306 368
33 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
33
 
 
 
 
 
150 11
 
 
134 5-6
 
284 134
34 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
387
32
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
107 11-12
 
247 107
35 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
140
38
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
91 16-18
231 213
36 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
228
34
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
88 16-20
 
228 210
37 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
197
35
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
73 21-25
 
197 148
38 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
66
43
 
 
 
 
 
 
 
 
66 26
102 11-15
168 567
39 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 6-10
120 363
40 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
40
 
 
 
 
 
 
112 19-22
 
 
 
112
41 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
102 11-15
102 377
42 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
99
42
 
 
 
 
 
 
 
 
99 13-15
 
99 206
43 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
108
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
91 91
44 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 16-18
91 91

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
1000
1
250 1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
156 1-3
1000 1132
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
995
2
 
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
156 1-3
995 606
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
982
3
205 3-4
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
156 1-3
982 794
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
912
5
186 5-6
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
113 7-9
912 589
5 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
971
4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
174 7
305 2
140 3-4
 
895 420
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
6
158 9
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
 
889 370
7 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
782
7
205 3-4
186 5-6
 
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
 
755 496
8 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
752
8
 
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
 
752 501
9 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
727
9
186 5-6
158 9
 
 
 
 
205 3-4
178 11-15
 
130 4-6
727 387
10 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
692
11
 
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
 
692 547
11 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
680
13
 
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
 
 
680 106
12 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
694
10
148 11-12
154 10
 
 
 
166 8
 
204 9-10
 
 
672 232
13 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
692
12
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
 
658 357
14 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
15
136 13-16
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
113 7-9
652 113
15 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
654
14
154 10
 
 
 
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
130 4-6
636 503
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
576
16
 
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
113 7-9
583 432
17 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
545
17
 
146 12
 
 
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
 
545 206
18 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
397
19
 
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
130 4-6
527 498
19 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
308
20
 
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
 
 
308 217
20 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
442
18
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
288 95
21 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
288
21
 
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
 
 
288 106
22 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
23
 
 
 
 
 
 
156 9-10
 
 
 
156
23 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (438)
148
24
 
 
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
148
24 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
276
22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 95
25 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
104 210
  1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 10-11
104 104

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (207)
1022
1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
 
1022 733
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
1015
2
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
 
112 1-15
1015 641
3 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
977
4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
250 1
272 3-4
 
 
977 262
4 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
990
3
186 5-6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
230 2
305 2
 
112 1-15
945 481
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
824
6
136 13-16
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
112 1-15
824 742
6 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
820
7
148 11-12
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
112 1-15
820 776
7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
819
8
170 7-8
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
112 1-15
819 1017
8 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
814
9
186 5-6
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
 
814 362
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (14)
752
10
158 9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
 
112 1-15
752 690
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
746
11
136 13-16
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
 
746 426
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
718
12
170 7-8
166 8
156 9-10
 
 
 
190 5
192 10-12
 
112 1-15
718 337
12 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
908
5
 
 
230 2
230 2
 
 
 
243 5-6
 
 
703
13 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
668
13
148 11-12
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
119 5-6
112 1-15
646 633
14 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
610
15
136 13-16
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
 
 
606 85
15 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
600
17
 
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
 
112 1-15
600 221
16 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
608
16
136 13-16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
112 1-15
596 568
17 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
18
 
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
455
18 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
440
19
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
404 191
19 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)
336
20
170 7-8
 
166 8
 
 
 
 
 
 
 
336 119
20 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM ()
230
22
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230
21 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR ()
312
21
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154
22 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
112 297
  1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)

 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
112 1-15
112 205
  1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1-15
112 390
25 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
100
24
 
 
 
 
 
 
 
 
100 9-10
 
100 306