Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R9 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
330 1
830 500
2
2 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
3
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
200 4
 
 
243 5-6
826 739
1
3 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
908
2
 
 
 
 
230 2
 
230 2
 
 
272 3-4
732 460
3
4 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (489)
390
5
 
 
 
 
200 4
 
190 5
 
 
272 3-4
662 390
4
5 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (531)
210
9
 
 
 
 
 
 
210 3
 
 
305 2
515 210
7
6 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)
272
8
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
 
 
 
228 7
500 272
6
7 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
12
138 14
 
 
 
 
 
 
 
 
243 5-6
381 138
9
8 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)
350
6
 
 
 
140 13-14
210 3
 
 
 
 
 
350 350
5
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
11
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
8

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
1
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
225 1
 
 
300 1
1050 1405
1
2 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1015
2
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
207 2
 
 
212 5-8
890 1090
2
3 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
828
5
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
168 5-6
 
 
212 5-8
872 828
8
4 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
753
9
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
185 3-4
 
 
278 2
834 556
15
5 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
 
 
 
248 3-4
825 762
9
6 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
757
8
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
157 7
 
 
248 3-4
791 857
7
7 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
819
7
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
185 3-4
 
 
 
734 902
6
8 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
686
12
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
706 942
5
9 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
11
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
704 1053
3
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
712
10
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
149 8
 
 
 
687 982
4
11 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
858
3
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
 
 
 
 
635 635
12
12 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
607
16
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
135 11
 
 
178 9-12
629 712
10
13 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
604
17
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
 
 
 
178 9-12
626 705
11
14 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
654
13
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
 
 
 
 
597 597
13
15 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
533
19
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
 
 
 
178 9-12
590 533
16
16 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
844
4
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
 
 
 
 
566 566
14
17 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
310
22
 
152 9-12
 
 
 
158 9
 
 
 
178 9-12
488 310
20
18 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
646
14
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
 
 
 
 
474 474
17
19 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
586
18
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
408 408
18
20 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
399
21
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
 
 
 
 
399 399
19
21 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
23
142 13
 
 
 
 
 
 
 
 
160 13
302 142
23
22 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
645
15
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
168 168
21
23 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
24
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
158 158
22

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
927
1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
 
 
 
800 1400
1
2 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
775
5
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
 
 
 
250 2
782 532
3
3 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
668
8
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
 
 
 
270 1
778 668
2
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
838
2
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
 
 
 
229 3
714 485
5
5 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
775
6
 
 
160 4
 
146 6
 
 
 
 
216 4
522 306
6
6 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
829
3
168 3
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
 
520 520
4
7 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
152 5
 
152 5
 
 
 
 
 
 
 
304 304
7
8 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
719
7
 
 
 
nkl.
 
 
184 2
 
 
 
184 184
8
9 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
778
4
 
160 4
 
 
 
 
 
 
 
 
160 160
9

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
885
2
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
168 3
 
 
236 2
754 682
2
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
782
4
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
 
 
 
211 3-4
680 469
4
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
819
3
 
160 3
138 6
 
 
 
160 4
 
 
211 3-4
669 458
5
4 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
727
5
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
152 5
 
 
188 5-6
638 991
1
5 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1014
1
184 2
 
 
 
184 2
 
 
 
 
255 1
623 368
6
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
607
6
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
 
 
 
 
607 607
3
7 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (515)
125
7
 
 
 
 
 
125 9-10
 
 
 
176 7
301 125
7

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
975
1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
 
 
 
 
734 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
788
2
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
 
 
 
188 5-6
629 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
205 3-4
 
 
305 2
1010 891
5
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
 
 
 
330 1
952 622
11
3 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
811
8
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
152 9-12
 
 
233 5-8
848 1041
3
4 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
758
12
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
250 1
 
 
272 3-4
844 846
7
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
838
7
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
170 7-8
 
 
183 9-16
843 1266
1
6 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
791
9
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
136 13-16
 
 
233 5-8
819 996
4
7 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
783
10
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
 
 
 
183 9-16
770 587
13
8 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
740
13
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
272 3-4
769 497
21
9 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
500
26
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
 
 
 
233 5-8
733 500
20
10 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
5
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
183 9-16
719 536
18
11 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
673
14
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
170 7-8
 
 
183 9-16
710 527
19
12 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
848
6
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
146 17-24
697 1057
2
13 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
877
4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
152 9-12
 
 
 
674 674
10
14 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
620
19
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
 
 
 
183 9-16
657 596
12
15 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
418
38
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
 
 
 
233 5-8
651 418
28
16 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
937
3
 
 
205 3-4
 
 
 
230 2
 
 
183 9-16
618 435
26
17 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
628
18
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
152 9-12
 
 
146 17-24
604 690
9
18 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
782
11
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
186 5-6
 
 
117 25-36
591 565
15
19 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
636
16
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
100 23-24
 
 
117 25-36
580 861
6
20 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
561
22
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
152 9-12
 
 
183 9-16
574 391
32
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
566
21
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
80 31-33
 
 
146 17-24
560 805
8
22 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
546
23
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
136 13-16
 
 
117 25-36
546 546
17
23 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
633
17
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
 
 
 
146 17-24
540 457
23
24 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
574
20
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
124 17-18
 
 
146 17-24
528 455
24
25 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
478
29
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
100 23-24
 
 
146 17-24
524 569
14
26 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
481
27
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
 
 
 
117 25-36
505 550
16
27 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
319
52
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
 
 
 
146 17-24
465 319
37
28 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
439
33
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
 
 
 
117 25-36
444 420
27
29 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
436
34
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
nkl.
 
 
 
436 436
25
30 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
394
42
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
 
 
 
117 25-36
426 309
38
31 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
416
39
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
 
 
 
 
416 416
29
32 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
364
45
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
 
 
 
117 25-36
406 364
34
33 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
514
24
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
114 20
 
 
 
402 402
30
34 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
392
44
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
 
 
 
 
392 392
31
35 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
421
37
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
 
 
 
 
385 460
22
36 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
464
30
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
376 376
33
37 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
276
58
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
 
 
 
96 37-45
372 276
46
38 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
395
41
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
93 25-26
 
 
96 37-45
356 260
47
39 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Zielona Góra
LBU (383)
352
46
 
122 1-41
 
 
 
230 2
 
 
 
 
352 352
35
40 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)
347
47
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
136 13-16
 
 
 
347 347
36
41 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
222
67
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
 
 
 
117 25-36
339 222
54
42 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
81
178 5-8
 
 
 
 
 
 
 
 
146 17-24
324 178
65
43 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
656
15
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
308 308
39
44 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
308
55
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
308 308
40
45 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
302
56
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
87 27-30
 
 
 
302 302
41
46 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
440
32
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
 
 
 
 
300 300
42
47 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
203
73
 
 
 
 
116 19-20
 
87 27-30
 
 
96 37-45
299 203
60
48 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
393
43
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
 
 
 
96 37-45
291 195
61
49 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
312
53
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
 
 
 
 
289 289
43
50 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
288
57
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
93 25-26
 
 
 
288 288
44
51 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
327
50
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
96 37-45
287 191
62
52 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
457
31
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
 
 
 
 
282 282
45
53 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
161
86
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
 
 
 
117 25-36
278 161
66
54 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
115
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
183 9-16
258 75
102
55 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
258
61
 
122 1-41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
258 258
48
56 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
258
62
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
258 258
49
57 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
242
63
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
242 242
50
58 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
410
40
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
240 240
51
59 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
99
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
239 122
75
60 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Lubań
DŚL (398)
234
64
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
234 234
52
61 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
232
65
 
122 1-41
 
 
 
110 21
 
 
 
 
232 232
53
62 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (511)
124
97
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
96 37-45
220 124
73
63 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
212
69
 
 
 
 
104 21-24
 
108 21-22
 
 
 
212 212
55
64 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
212
70
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
 
 
 
 
212 212
56
65 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
433
35
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
209 209
57
66 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
205
71
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
205 205
58
67 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
83
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
204 87
92
68 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
480
28
 
 
84 30
120 17-20
 
 
 
 
 
 
204 204
59
69 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
49
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
200 104
82
70 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
186
79
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
63
71 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
121
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
185 68
110
72 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
48
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
183 87
88
73 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
425
36
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
 
 
 
 
180 180
64
74 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU (514)
83
110
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
96 37-45
179 83
95
75 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL (523)
152
88
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152 152
67
76 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
152
89
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
68
77 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
140
91
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
 
 
 
 
140 140
69
78 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
138
93
 
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
138 138
70
79 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
273
59
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
137 137
71
80 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
132
95
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
132 132
72
81 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
98
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
122 122
74
82 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
99
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
75
83 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP (524)
120
101
 
 
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
120 120
77
84 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
203
72
 
 
 
 
 
 
118 19
 
 
 
118 118
78
85 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
112
102
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
79
86 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
103
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
80
87 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
201
74
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
81
88 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL (504)
104
104
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
104 104
83
89 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
105
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
84
90 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL (518)
100
106
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
100 100
85
91 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
167
84
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
89 89
86
92 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)
89
107
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
89 89
87
93 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
322
51
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87 87
89
94 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
54
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
90
95 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
199
75
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87 87
91
96 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
108
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
93
97 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
158
87
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83 83
94
98 1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU (525)
83
110
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83 83
95
99 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
80
113
 
 
 
 
 
 
80 31-33
 
 
 
80 80
97
100 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
189
76
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77 77
98
101 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
189
77
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77 77
99
102 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
76
114
 
 
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
76 76
100
103 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
92
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
101
104 1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
115
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
115
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
102
106 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (521)
74
118
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
74 74
105
107 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
119
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 73
106
108 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
85
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69 69
107
109 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
120
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69 69
108
110 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
94
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
109
111 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
122
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
122
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
111
113 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
128
96
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
 
 
 
 
63 63
113

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
813
3
225 1
109 1-42
 
 
 
 
207 2
 
 
300 1
841 541
12
2 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
908
1
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
 
 
278 2
799 644
9
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
795
5
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
 
 
 
248 3-4
793 646
8
4 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
761
8
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
185 3-4
 
 
129 17-26
706 975
1
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
803
4
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
168 5-6
 
 
167 9-16
702 904
2
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
729
10
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
225 1
 
 
167 9-16
700 743
6
7 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
6
207 2
 
168 5-6
 
 
 
153 7-8
 
 
167 9-16
695 528
15
8 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
685
12
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
 
 
 
248 3-4
679 431
19
9 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
767
7
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
123 13-16
 
 
167 9-16
675 609
10
10 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
432
30
 
 
207 2
225 1
 
 
 
 
 
212 5-8
644 432
18
11 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
678
13
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
212 5-8
643 431
20
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
703
11
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
185 3-4
 
 
167 9-16
626 804
4
13 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
396
41
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
 
 
 
212 5-8
608 396
22
14 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
537
21
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
137 9-12
 
 
167 9-16
595 737
7
15 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
584
16
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
 
584 584
11
16 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
738
9
137 9-12
 
 
 
225 1
 
 
 
 
212 5-8
574 362
28
17 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
563
19
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
137 9-12
 
 
129 17-26
571 813
3
18 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
566
18
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
 
 
79 40-51
554 763
5
19 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
612
15
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
153 7-8
 
 
129 17-26
542 536
13
20 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
858
2
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
 
533 533
14
21 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
490
25
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
168 5-6
 
 
 
490 490
17
22 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
457
27
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
108 17-20
 
 
129 17-26
483 501
16
23 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
576
17
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
167 9-16
480 313
32
24 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
505
24
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
 
 
 
129 17-26
435 306
34
25 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
426
32
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
108 17-20
 
 
102 27-39
416 314
31
26 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
372
48
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
75 29-32
 
 
102 27-39
409 363
27
27 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
435
29
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
129 17-26
394 265
43
28 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
393
42
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
108 17-20
 
 
 
393 393
23
29 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
20
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
390 261
46
30 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
508
23
 
 
 
 
137 9-12
 
123 13-16
 
 
129 17-26
389 260
48
31 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
285
69
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
123 13-16
 
 
102 27-39
387 285
39
32 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
248
79
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
 
 
 
129 17-26
377 248
53
33 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
425
33
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
 
 
 
 
371 371
24
34 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
382
45
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
80 27-28
 
 
79 40-51
369 355
29
35 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
369
49
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
90 23-24
 
 
 
369 369
26
36 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
343
59
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
84 25-26
 
 
102 27-39
361 259
49
37 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
348
57
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
 
 
 
102 27-39
358 256
50
38 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
354
52
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
 
 
 
 
354 420
21
39 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
256
77
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
 
 
 
79 40-51
335 256
51
40 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
346
58
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
67 37-38
 
 
79 40-51
333 371
25
41 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
409
38
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
 
 
 
 
328 328
30
42 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
310
64
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
320 241
55
43 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
523
22
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
102 27-39
319 217
62
44 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
310
63
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
 
 
 
102 27-39
318 216
64
45 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
321
61
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
 
 
 
79 40-51
314 235
56
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
388
44
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
 
 
 
 
313 313
33
47 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
332
60
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
75 29-32
 
 
79 40-51
305 283
40
48 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
417
36
 
 
 
 
168 5-6
 
137 9-12
 
 
 
305 305
35
49 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
412
37
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
 
 
 
 
300 300
36
50 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
373
47
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
 
 
 
 
299 299
37
51 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
201
96
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
167 9-16
290 123
92
52 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
348
56
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
 
 
 
102 27-39
289 187
73
53 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
458
26
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
 
288 288
38
54 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
425
34
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
102 27-39
281 179
76
55 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
448
28
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
 
 
 
278 278
41
56 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
262
75
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
102 27-39
276 174
78
57 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
429
31
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
274 274
42
58 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
354
51
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
262 262
44
59 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
348
55
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
75 29-32
 
 
 
262 262
45
60 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
660
14
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
260 260
47
61 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
250
78
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
 
 
 
 
250 250
52
62 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
218
88
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
 
 
 
102 27-39
243 141
83
63 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
420
35
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
 
 
 
 
243 243
54
64 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
163
104
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
79 40-51
242 163
81
65 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
301
65
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
232 232
57
66 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
225
84
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
225 225
58
67 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
299
66
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
 
 
 
 
222 222
59
68 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
221
86
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
 
 
 
 
221 221
60
69 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (522)
218
87
 
 
 
 
 
123 13-16
95 22
 
 
 
218 218
61
70 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
217
89
 
109 1-42
 
 
 
 
108 17-20
 
 
 
217 217
63
71 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
114
110
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
102 27-39
216 114
95
72 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
95
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
 
 
 
102 27-39
215 113
97
73 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
214
90
 
 
137 9-12
77 29
 
 
 
 
 
 
214 214
65
74 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
278
71
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
69 33-36
 
 
 
208 208
66
75 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (512)
207
94
 
 
 
 
 
207 2
 
 
 
 
207 207
67
76 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
278
72
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
 
 
 
 
205 205
68
77 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
351
54
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
 
 
 
 
203 203
69
78 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
272
73
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
69 33-36
 
 
 
199 199
70
79 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
199
97
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
199 199
71
80 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
400
40
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
 
 
 
 
196 196
72
81 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
187
99
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
187 187
74
82 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)
56
136
 
 
 
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
185 56
122
83 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
184
100
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
 
 
 
 
184 184
75
84 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
368
50
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
 
 
 
 
179 179
77
85 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (171)
90
118
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
 
79 40-51
169 90
107
86 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
269
74
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
 
 
 
 
169 169
79
87 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
228
83
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
 
 
 
 
165 165
80
88 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
105
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
153 153
82
89 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (510)
72
128
 
 
 
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
151 72
116
90 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
208
93
 
 
 
 
 
 
67 37-38
 
 
79 40-51
146 67
118
91 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)
62
133
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
 
 
 
79 40-51
141 62
121
92 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
210
92
 
 
 
 
72 31-33
 
69 33-36
 
 
 
141 141
84
93 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
137
106
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
137 137
85
94 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
107
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
86
95 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
211
91
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
133 133
87
96 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
295
67
63 37-45
 
 
 
 
 
69 33-36
 
 
 
132 132
88
97 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
294
68
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
 
124 124
89
98 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
405
39
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
90
99 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
381
46
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
123 123
91
100 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (530)
123
108
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
123 123
93
101 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
259
76
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
116 116
94
102 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
111
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
114 114
96
103 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
229
82
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
 
 
 
 
109 109
98
104 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
113
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
113
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
99
106 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
235
81
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
 
 
 
 
107 107
101
107 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
177
102
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 101
102
108 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
101
115
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 101
103
109 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)
101
116
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
104
110 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
280
70
 
 
 
 
 
 
99 21
 
 
 
99 99
105
111 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
101
94 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
94 94
106
112 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL (502)
90
119
 
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
 
90 90
108
113 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
84
120
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
84 84
109
114 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (491)
84
122
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
 
 
84 84
110
115 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (545)
80
124
 
 
 
 
 
 
80 27-28
 
 
 
80 80
111
116 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (316)
78
125
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78 78
112
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL (437)
78
125
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78 78
112
118 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
197
98
 
 
 
 
 
 
75 29-32
 
 
 
75 75
114
119 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)
73
127
 
 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
73 73
115
120 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
70
129
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
70 70
117
121 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
66
131
 
 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
66 66
119
122 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
63 37-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
120
123 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
53
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51 51
123
124 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
137
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
716
7
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
 
 
 
191 5-8
755 564
7
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
905
3
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
149 5-6
 
 
223 3-4
735 1153
1
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
733
6
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
200 1
 
 
191 5-8
719 994
2
4 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
714
8
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
191 5-8
703 655
5
5 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
741
5
 
 
 
 
149 5-6
184 2
164 3-4
 
 
155 9-14
652 497
10
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
790
4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
122 9-12
 
 
155 9-14
639 850
3
7 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1030
1
200 1
164 1-7
 
 
 
 
 
 
 
270 1
634 364
22
8 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
907
2
184 2
 
 
 
200 1
 
 
 
 
250 2
634 384
18
9 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
622
14
 
 
164 3-4
200 1
 
 
 
 
 
223 3-4
587 364
23
10 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
10
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
 
 
 
155 9-14
562 650
6
11 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
617
15
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
 
 
 
 
556 556
8
12 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
457
26
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
 
 
 
191 5-8
536 345
26
13 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
531
19
 
 
 
 
114 13
122 9-12
136 7-8
 
 
155 9-14
527 372
19
14 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
496
22
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
122 9-12
 
 
155 9-14
505 548
9
15 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
501
20
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
113 13-14
 
 
106 22-28
470 364
24
16 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
456
27
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
100 17-18
 
 
128 15-21
468 727
4
17 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
702
9
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
 
 
 
 
443 443
13
18 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
334
41
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
 
 
 
106 22-28
440 334
28
19 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
497
21
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
 
 
 
 
428 428
14
20 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
435
28
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
128 15-21
426 298
31
21 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
592
16
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6
 
 
 
155 9-14
425 270
35
22 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
630
13
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
420 420
15
23 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
560
17
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
 
 
 
106 22-28
419 313
30
24 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
422
29
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
100 17-18
 
 
128 15-21
415 365
21
25 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
406
32
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
 
 
 
 
406 406
16
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
403
33
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
 
 
 
128 15-21
404 276
34
27 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
373
38
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
80 23-24
 
 
106 22-28
399 451
12
28 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
411
31
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
93 19-20
 
 
 
397 469
11
29 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
401
34
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
 
 
 
106 22-28
393 287
33
30 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
416
30
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
87 21-22
 
 
 
 
385 385
17
31 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
648
11
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
 
366 366
20
32 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
493
23
 
 
 
 
122 9-12
 
107 15
 
 
128 15-21
357 229
37
33 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
349
39
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
349 349
25
34 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
209
48
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
128 15-21
337 209
41
35 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
400
35
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
337 337
27
36 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
327
42
143 5-8
 
 
 
 
 
184 2
 
 
 
327 327
29
37 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
202
50
109 13-16
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
106 22-28
308 202
42
38 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
538
18
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
 
 
 
 
293 293
32
39 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (451)
164
53
 
 
77 23-26
87 21-22
 
 
 
 
 
128 15-21
292 164
48
40 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
251
45
 
 
 
 
93 19-20
 
93 19-20
 
 
106 22-28
292 186
44
41 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
254
44
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
 
 
 
 
254 254
36
42 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
221
46
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
221 221
38
43 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
220
47
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
220 220
39
44 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
468
25
 
 
 
 
122 9-12
 
87 21-22
 
 
 
209 209
40
45 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)
191
51
 
98 15-21
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
191 191
43
46 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)
185
52
 
98 15-21
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
185 185
45
47 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
374
37
72 25-29
 
 
 
111 14
 
 
 
 
 
183 183
46
48 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
278
43
 
 
77 23-26
 
 
 
87 21-22
 
 
 
164 164
47
49 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
54
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
49
50 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
345
40
 
 
 
 
 
 
149 5-6
 
 
 
149 149
50
51 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP (228)
149
55
 
 
71 27-28
78 23-25
 
 
 
 
 
 
149 149
51
52 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
381
36
 
 
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
136 136
52
53 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
(496)
136
56
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
 
 
136 136
53
54 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
122
57
 
 
 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
122 122
54
55 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (422)
114
59
 
 
 
 
 
114 13
 
 
 
 
114 114
55
56 1451 PŁOTEK Zbigniew
1960
Bytów
POM (347)
113
60
 
 
 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
113 113
56
57 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
61
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
57
58 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL (233)
106
62
 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
106 106
58
59 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
204
49
 
 
 
 
 
 
104 16
 
 
 
104 104
59
60 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
87
64
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
87 87
60
61 968 BRZEZIŃSKI Stanisław
1956
Łomża
PDL (500)
87
65
 
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
87 87
61
62 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ (461)
87
66
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
87 87
62
63 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
80
67
 
 
 
 
 
 
80 23-24
 
 
 
80 80
63
64 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (427)
77
68
 
 
77 23-26
 
 
 
 
 
 
 
77 77
64

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
896
1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
175 2
156 3-4
 
 
255 1
810 1042
1
2 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
823
3
 
 
99 16
190 1
 
142 5-6
156 3-4
 
 
236 2
724 587
6
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
834
2
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
129 7-8
175 2
 
 
211 3-4
703 884
2
4 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
762
5
 
121 1-21
175 2
 
 
 
142 5-6
 
 
211 3-4
649 438
13
5 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
755
6
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
142 5-6
 
 
 
152 9-12
626 595
5
6 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)
417
28
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
 
 
 
 
180 5-8
597 417
14
7 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
819
4
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
 
 
 
 
 
567 567
8
8 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
718
8
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
 
 
 
 
180 5-8
565 385
16
9 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
535
18
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
 
116 9-12
 
 
180 5-8
559 495
11
10 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
543
17
 
 
 
119 9-10
132 7
 
129 7-8
 
 
152 9-12
532 380
17
11 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
533
19
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
111 12
 
 
 
180 5-8
528 563
9
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
592
12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
 
116 9-12
 
 
129 13-18
525 619
4
13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
555
14
119 9-10
 
 
 
142 5-6
 
116 9-12
 
 
129 13-18
506 377
18
14 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (513)
346
31
 
 
 
 
 
156 3-4
190 1
 
 
152 9-12
498 346
21
15 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
551
15
 
 
107 13-14
129 7-8
 
119 9-10
142 5-6
 
 
 
497 497
10
16 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
621
10
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
114 11
 
 
 
 
493 493
12
17 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
507
21
 
 
 
114 11
142 5-6
 
105 14
 
 
129 13-18
490 361
20
18 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
469
25
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
101 15-16
108 13
 
 
113 19-22
468 637
3
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
548
16
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
 
 
 
 
129 13-18
456 327
23
20 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
515
20
 
 
 
 
 
190 1
129 7-8
 
 
129 13-18
448 319
24
21 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
454
27
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
101 15-16
95 17-18
 
 
113 19-22
430 572
7
22 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
470
24
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
 
 
 
 
129 13-18
429 374
19
23 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
507
22
 
121 1-21
116 9-12
 
 
156 3-4
 
 
 
 
393 393
15
24 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
187
41
104 13-16
 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
152 9-12
339 187
35
25 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
625
9
 
121 1-21
129 7-8
 
 
 
89 19-20
 
 
 
339 339
22
26 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
741
7
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
312 312
25
27 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
469
26
 
 
74 23-26
107 13-14
 
 
 
 
 
113 19-22
294 181
36
28 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
471
23
 
121 1-21
74 23-26
90 19
 
 
 
 
 
 
285 285
26
29 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
377
30
 
121 1-21
 
 
 
119 9-10
 
 
 
 
240 240
27
30 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
237
38
 
121 1-21
 
 
 
 
116 9-12
 
 
 
237 237
28
31 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
228
39
 
121 1-21
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
228 228
29
32 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
316
36
 
 
83 21-22
142 5-6
 
 
 
 
 
 
225 225
30
33 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
327
34
 
 
 
 
119 9-10
96 17
 
 
 
 
215 215
31
34 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (527)
101
50
 
 
 
 
 
 
101 15-16
 
 
113 19-22
214 101
46
35 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
332
33
113 11-12
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
202 202
32
36 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)
199
40
104 13-16
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
199 199
33
37 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
317
35
92 17-20
 
 
101 15-16
 
 
 
 
 
 
193 193
34
38 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
409
29
 
 
74 23-26
101 15-16
 
 
 
 
 
 
175 175
37
39 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)
156
42
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
38
40 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
245
37
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
39
41 1462 ZDUŃSKI Henryk
1953
Zbąszynek
LBU (390)
121
45
 
121 1-21
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
121 121
40
42 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew
1954
Zielona Góra
LBU (423)
121
46
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121 121
41
  1475 SROCZYŃSKI Krzysztof
1953
Zielona Góra
LBU (418)
121
46
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121 121
41
  1477 WOŹNIAK Kazimierz
1955
Zielona Góra
LBU (420)
121
46
 
121 1-21
 
 
 
 
 
 
 
 
121 121
41
45 1497 KUCZURAK Jerzy
1953
Brzeg Dolny
DŚL (474)
107
49
 
 
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
107 107
44
46 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
612
11
 
 
 
 
 
 
101 15-16
 
 
 
101 101
45
47 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
95
51
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
 
 
95 95
47
48 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
95
52
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
95 95
48
49 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
346
32
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 92
49
50 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
68
54
 
 
68 27-28
 
 
 
 
 
 
 
68 68
50

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
932
1
180 1
155 1-5
148 3-4
148 3-4
 
165 2
 
 
 
222 2
722 796
3
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
915
2
134 5-6
155 1-5
180 1
 
180 1
 
 
 
 
 
649 649
5
3 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
905
3
148 3-4
 
134 5-6
180 1
165 2
122 7-8
134 5-6
 
 
 
627 883
2
4 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
381
23
 
 
148 3-4
111 10
 
122 7-8
 
 
 
240 1
621 381
14
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
801
5
122 7-8
 
 
 
148 3-4
148 3-4
180 1
 
 
 
598 598
6
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
759
7
148 3-4
155 1-5
102 13
122 7-8
148 3-4
134 5-6
114 9
 
 
 
585 923
1
7 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
604
12
88 16-20
 
99 14
 
134 5-6
 
148 3-4
 
 
198 3-4
579 469
8
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (92)
363
26
 
120 6-10
95 15-16
 
 
 
148 3-4
 
 
198 3-4
561 363
18
9 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
577
14
113 9-10
 
 
 
134 5-6
 
134 5-6
 
 
170 5-8
551 381
13
10 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
378
24
 
102 11-15
165 2
 
 
111 10
 
 
 
170 5-8
548 378
15
11 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
693
8
 
155 1-5
122 7-8
 
 
107 11-12
 
 
 
143 9-12
527 384
12
12 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (91)
377
25
 
102 11-15
110 9-12
 
 
 
165 2
 
 
143 9-12
520 377
16
13 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
554
15
 
120 6-10
134 5-6
 
 
114 9
 
 
 
143 9-12
511 368
17
14 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
670
10
99 13-15
120 6-10
110 9-12
148 3-4
111 10
 
107 11-12
 
 
 
489 695
4
15 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)
426
22
66 26
102 11-15
75 21-24
95 15-16
107 11-12
 
122 7-8
 
 
143 9-12
474 567
7
16 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
530
16
88 16-20
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
 
125 13-15
445 320
21
17 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
691
9
88 16-20
102 11-15
 
134 5-6
 
102 13
 
 
 
 
426 426
9
18 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
493
20
88 16-20
120 6-10
75 21-24
107 11-12
 
 
 
 
 
 
390 390
10
19 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
767
6
 
 
110 9-12
95 15-16
 
180 1
 
 
 
 
385 385
11
20 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
350
28
88 16-20
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
170 5-8
380 210
30
21 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
825
4
73 21-25
 
122 7-8
165 2
 
 
 
 
 
 
360 360
19
22 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
355
27
 
102 11-15
 
 
 
107 11-12
 
 
 
125 13-15
334 209
31
23 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
665
11
122 7-8
 
95 15-16
114 9
 
 
 
 
 
 
331 331
20
24 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
525
18
165 2
155 1-5
 
 
 
 
 
 
 
 
320 320
22
25 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
526
17
113 9-10
 
90 17-18
107 11-12
 
 
 
 
 
 
310 310
23
26 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
297
32
73 21-25
 
90 17-18
134 5-6
 
 
 
 
 
 
297 297
24
27 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
148
41
73 21-25
 
75 21-24
 
 
 
 
 
 
125 13-15
273 148
35
28 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
469
21
99 13-15
 
 
 
 
 
 
 
 
170 5-8
269 99
39
29 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (488)
262
35
 
 
 
 
114 9
148 3-4
 
 
 
 
262 262
25
30 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
515
19
73 21-25
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
 
 
 
258 258
26
31 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
588
13
 
120 6-10
 
 
 
134 5-6
 
 
 
 
254 254
27
32 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
229
37
107 11-12
 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
229 229
28
33 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
213
38
 
91 16-18
 
 
 
 
122 7-8
 
 
 
213 213
29
34 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)
206
39
99 13-15
 
 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
206 206
32
35 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk
1946
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (412)
185
40
 
 
84 19-20
101 13-14
 
 
 
 
 
 
185 185
33
36 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
319
30
 
 
75 21-24
 
102 13
 
 
 
 
 
177 177
34
37 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
284
33
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
36
38 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
277
34
 
 
 
 
 
 
111 10
 
 
 
111 111
37
39 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
247
36
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107
38
40 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
91
43
 
91 16-18
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
40
41 1473 JAGIEŁOWICZ Józef
1948
Zielona Góra
LBU (416)
91
44
 
91 16-18
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
41
42 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
73
45
73 21-25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
42

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
913
1
140 3-4
156 1-3
156 2
170 1
170 1
170 1
170 1
 
 
186 3-4
696 1132
1
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
858
2
 
156 1-3
170 1
 
156 2
156 2
156 2
 
 
208 2
690 794
2
3 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
663
8
156 2
 
116 7-8
 
116 7-8
 
113 8
 
 
225 1
613 501
7
4 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
759
5
140 3-4
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
186 3-4
606 420
11
5 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
842
3
170 1
156 1-3
 
 
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
606 606
3
6 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
616
11
127 5-6
 
 
 
140 3-4
140 3-4
140 3-4
 
 
149 7-9
569 547
5
7 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
545
15
101 11-12
130 4-6
 
 
140 3-4
 
127 5-6
 
 
166 5-6
563 498
8
8 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
659
9
127 5-6
 
127 5-6
129 5
 
113 8
 
 
 
166 5-6
549 496
9
9 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
622
10
106 9-10
130 4-6
140 3-4
 
 
127 5-6
 
 
 
149 7-9
546 503
6
10 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
766
4
116 7-8
 
 
 
 
127 5-6
127 5-6
 
 
149 7-9
519 370
13
11 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (492)
365
18
 
 
 
 
129 5
118 7
118 7
 
 
131 10-12
496 365
14
12 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
728
6
 
113 7-9
127 5-6
124 6
124 6
 
101 11-12
 
 
 
488 589
4
13 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
482
17
106 9-10
113 7-9
107 9
 
 
106 9-10
 
 
 
131 10-12
457 432
10
14 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
669
7
 
130 4-6
101 11-12
156 2
 
 
 
 
 
 
387 387
12
15 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
602
13
 
 
116 7-8
116 7-8
 
 
 
 
 
131 10-12
363 232
16
16 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
608
12
116 7-8
 
101 11-12
140 3-4
 
 
 
 
 
 
357 357
15
17 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
217
20
 
 
 
116 7-8
 
 
101 11-12
 
 
 
217 217
17
18 1478 SARUL Roman
1945
Zielona Góra
LBU (421)
210
21
 
104 10-11
 
 
 
106 9-10
 
 
 
 
210 210
18
19 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
504
16
101 11-12
 
105 10
 
 
 
 
 
 
 
206 206
19
20 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
595
14
 
113 7-9
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
20
21 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
284
19
 
 
 
 
 
 
106 9-10
 
 
 
106 106
21
22 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
106
23
 
 
 
 
 
 
106 9-10
 
 
 
106 106
22
23 1463 WĄSIŃSKI Jan
1945
Zielona Góra
LBU (391)
104
24
 
104 10-11
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
23
24 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
95
25
 
 
95 13-14
 
 
 
 
 
 
 
95 95
24
25 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
95
26
 
 
95 13-14
 
 
 
 
 
 
 
95 95
25

mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (207)
867
2
147 2
 
160 1
147 2
160 1
119 5-6
 
 
 
174 3-4
641 733
4
2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
793
4
160 1
112 1-15
131 3-4
160 1
147 2
160 1
147 2
 
 
149 5-8
629 1017
1
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
826
3
 
112 1-15
119 5-6
119 5-6
 
131 3-4
160 1
 
 
210 1
620 641
7
4 1251 SŁOWIK Antoni
1940
Boguszów-Gorce
DŚL (395)
390
15
 
112 1-15
 
131 3-4
 
147 2
 
 
 
195 2
585 390
11
5 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
887
1
 
112 1-15
147 2
91 13
 
131 3-4
 
 
 
174 3-4
564 481
9
6 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (14)
592
11
 
112 1-15
96 11
109 7-8
131 3-4
111 7
131 3-4
 
 
149 5-8
523 690
6
7 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
550
12
109 7-8
112 1-15
109 7-8
119 5-6
119 5-6
 
 
 
 
149 5-8
499 568
8
8 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
687
7
131 3-4
112 1-15
100 9-10
95 11-12
119 5-6
100 9-10
119 5-6
 
 
125 9-12
494 776
2
9 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
613
10
 
112 1-15
119 5-6
 
 
106 8
 
 
 
149 5-8
486 337
13
10 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
741
6
119 5-6
112 1-15
109 7-8
95 11-12
101 9
95 11-12
111 7
 
 
125 9-12
467 742
3
11 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
667
8
109 7-8
 
100 9-10
98 10
 
119 5-6
 
 
 
125 9-12
453 426
10
12 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
443
14
119 5-6
112 1-15
90 13-14
101 9
111 7
100 9-10
100 9-10
 
 
 
443 733
5
13 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)
306
16
100 9-10
 
 
 
106 8
 
100 9-10
 
 
125 9-12
431 306
14
14 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
666
9
100 9-10
 
 
 
131 3-4
 
131 3-4
 
 
 
362 362
12
15 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
191
22
 
112 1-15
79 17-18
 
 
 
 
 
 
107 15
298 191
19
16 157 BARTKIEWICZ Zbigniew
1939
Opole
OPO (377)
297
17
 
112 1-15
90 13-14
 
 
95 11-12
 
 
 
 
297 297
15
17 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
784
5
 
 
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
262 262
16
18 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
525
13
 
112 1-15
 
109 7-8
 
 
 
 
 
 
221 221
17
19 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (408)
205
21
 
112 1-15
93 12
 
 
 
 
 
 
 
205 205
18
20 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)
119
23
 
 
 
 
 
 
119 5-6
 
 
 
119 119
20
21 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM (350)
106
24
 
 
 
 
 
 
106 8
 
 
 
106 106
21
22 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
251
18
 
 
85 15-16
 
 
 
 
 
 
 
85 85
22
23 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
85
25
 
 
85 15-16
 
 
 
 
 
 
 
85 85
23