Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
 
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
 
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
1035 500
2
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
942
4 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
5
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
853 739
1
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
4
 
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
848 460
3
6 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
7
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
 
352
7 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
8
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
 
200
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
368
6
 
 
 
 
 
 
182 6
 
 
 
182
9 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
138 14
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
1040 1090
2
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
1022 1405
1
3 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
946
3
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
946
4 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
4
 
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
912 168
21
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
908
5
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
883 902
6
6 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
863
6
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
863 635
12
7 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
7
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
820 762
9
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
784
9
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
800 566
14
9 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
801
8
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
774 408
18
10 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
754
11
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
773 857
7
11 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
773
10
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
773 556
15
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
704
14
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
692 942
5
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
684
15
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
688 1053
3
14 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
708
13
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
686 982
4
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
715
12
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
680 597
13
16 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
630
16
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
632 712
10
17 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
614
17
146 12
154 10
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
614 474
17
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
612
18
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
606 705
11
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
288
19
 
 
 
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
290 142
23
20 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 2
230 828
8
21 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
158 9
158 158
22

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
1015 184
8
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
1002
2
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
982 1400
1
3 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
973
3
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
973 532
3
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
4
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
962 485
5
5 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
6
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
872 520
4
6 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
890
5
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
865 668
2
7 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
843
7
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
843 306
6
8 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
8
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
838 160
9
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
598
9
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
610 304
7
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL ()
230
10
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
1080 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
1015 682
2
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
 
898 469
4
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
4
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
884 458
5
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
769 991
1

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
250 1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
1080 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
870
2
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
 
870 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
1055 891
5
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
1035 622
11
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
887
4
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
912 674
10
4 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
3
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
912 435
26
5 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
6
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
864 1057
2
6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
858
7
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
858 536
18
7 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
870
6
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
845 587
13
8 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
884
5
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
831 497
21
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
845
8
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
826 996
4
10 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
772
9
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
764 1266
1
11 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
772
10
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
756 846
7
12 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
11
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
748 565
15
13 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
12
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
722 1041
3
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
654
14
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
689 527
19
15 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
688
13
186 5-6
 
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
688
16 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
646
16
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
646 240
51
17 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
638
17
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
638 596
12
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
617
18
106 22
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
631 457
23
19 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
20
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
608 861
6
20 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
652
15
 
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
602 308
39
21 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
608
19
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
602 455
24
22 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
21
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
592 805
8
23 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
518
25
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
554 690
9
24 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
527
24
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
553 500
20
25 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
22
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
552
26 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
550
23
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
550 391
32
27 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
26
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
517
28 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
27
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
508 108
81
29 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
28
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
500 87
91
30 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
472
33
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
498 402
30
31 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
484
29
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
484 180
64
32 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
32
 
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
472 204
59
33 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
480
30
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
470 282
45
34 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
464
34
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
456 104
82
35 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
480
31
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
456 209
57
36 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (539)
437
36
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
437 118
78
37 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
436
37
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
436 152
68
38 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
464
35
120 17-20
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
431 87
90
39 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
400
38
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
400 260
47
40 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
40
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
397 376
33
41 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
391
41
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
391 546
17
42 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
382
43
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
382 420
27
43 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
381
44
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
381 300
42
44 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
381
45
 
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
381 195
61
45 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
371
46
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
371 460
22
46 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
386
42
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
365 80
97
47 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
47
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
360 212
55
48 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
48
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
351
49 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
398
39
 
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
349 87
88
50 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
170
68
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
348 178
65
51 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
49
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
345 77
98
52 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
50
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
344
53 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
51
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
341 289
43
54 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
322
54
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
322 186
63
55 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
328
52
 
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
310 87
89
56 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
327
53
 
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
309
57 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
55
 
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
299
58 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
286
56
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
283 137
71
59 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
199
64
 
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
274 191
62
60 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
251
58
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
251 112
79
61 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
59
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
250
62 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
244
60
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
244 89
86
63 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL ()
229
62
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
229
64 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
63
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
223
65 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
90
81
 
 
 
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
210 569
14
66 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
112
77
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
187 364
34
67 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
65
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
186
68 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
178 436
25
69 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
67
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
170 138
70
70 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
81
86
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
168 87
92
71 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
253
57
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
160 76
100
72 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (253)
152
71
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152
73 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
72
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
150
74 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
229
61
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
146 63
113
75 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
154
70
 
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
140 75
101
76 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
73
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136
77 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL ()
136
74
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
78 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
65
97
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
133 68
109
79 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
120 550
16
80 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
75
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
 
114
81 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
76
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 77
99
82 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
108
78
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
108 258
48
83 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
104 104
84
84 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
79
 
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
93 69
107
85 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
80
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
93 203
60
86 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
82
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
89
87 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
87 319
37
  1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
87 87
93
89 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
164
69
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87
90 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
83
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
85
  1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
85
83
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
85 309
38
92 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
87
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
81
93 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
172
66
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
79
94 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
88
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
79
95 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
89
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79 132
72
96 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
75 75
102
99 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
92
 
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
75 83
94
100 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS ()
75
93
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
75
101 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
77
90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
68 68
110
102 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
68 68
111
104 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
94
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
67
105 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
95
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
95
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1055
1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
1035 644
9
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
977
2
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
997 541
12
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
960
3
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
935 646
8
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
884
4
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
868 533
14
5 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
821
7
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
836 743
6
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
8
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
819 904
2
7 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
870
5
 
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
811 362
28
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
9
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
782 975
1
9 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
766
10
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
766 431
20
10 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
11
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
755
11 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
681
15
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
752 528
15
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
12
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
739 431
19
13 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
13
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
728 584
11
14 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
686
14
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
694 609
10
15 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
16
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
670 804
4
16 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
639
17
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
639 196
72
17 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
605
19
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
605 490
17
18 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
576
23
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
600 313
32
19 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
20
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
596 123
91
20 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
586
22
 
 
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
586 260
47
21 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
530
31
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
555 261
46
22 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
25
 
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
552
23 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
610
18
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
550 262
44
24 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
570
24
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
541 123
90
25 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
537
27
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
537 306
34
26 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
28
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
536 260
48
27 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
521
33
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
521 243
54
28 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
544
26
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
520 250
52
29 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
588
21
 
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
512 217
62
30 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
509
34
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
 
509 288
38
31 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
35
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
505 179
77
32 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
497
37
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
499 314
31
33 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
36
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
497 763
5
34 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
536
29
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
496 305
35
35 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
40
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
481 813
3
36 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
39
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
481
37 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
482
38
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
461 274
42
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
522
32
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
461 179
76
39 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
534
30
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
456
40 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
445
45
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
453 328
30
41 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
474
41
 
 
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
445 536
13
42 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
457
43
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
438 278
41
43 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
427
46
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
427 355
29
44 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
462
42
 
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
415 174
78
45 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
413
47
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
405 124
89
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
48
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
405 313
33
47 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
404
49
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
404 371
24
48 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
398
51
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
398 501
16
49 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
395
52
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
395 371
25
50 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
456
44
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
393 256
50
51 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
376
55
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
390 369
26
52 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
54
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
383 283
40
53 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
403
50
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
373 265
43
54 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
355
57
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
355 203
69
55 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
351
58
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
351 363
27
56 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
59
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
351
57 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (536)
347
60
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
347 99
105
58 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
345
61
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
345 241
55
59 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
62
 
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
339 259
49
60 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
383
53
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
338 235
56
61 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
63
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
336 132
88
62 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
65
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
332 67
118
63 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
66
 
 
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
330
64 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
328
67
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
328 187
73
65 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
327
68
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
327 262
45
66 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
307
70
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
307
67 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
71
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
307 116
94
68 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
72
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
307 107
101
69 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
73
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
307
70 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
315
69
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
306 113
97
71 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
373
56
 
 
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
302 51
123
72 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
300
74
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
300 169
79
73 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
235
87
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
298 184
75
74 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
75
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
298 208
66
75 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
76
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
294 123
92
76 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
78
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
286 141
84
77 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
280
79
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
280 165
80
78 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
272
82
 
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
276 216
64
79 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
83
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
272 75
114
80 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
278
81
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
262 222
59
81 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
84
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
261
82 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
333
64
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
255 101
102
83 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
236
86
 
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
244 133
87
84 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
85
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
242 109
98
85 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
90
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
220
86 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
230
88
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
213 393
23
87 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
207
92
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
63 37-45
205 114
95
88 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
197
95
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
197
89 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
96
 
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
196
90 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
154
98
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
181 205
68
91 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
87
109
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
181 94
106
92 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
287
77
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
181 101
103
93 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
65
125
 
 
 
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
159 420
21
94 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
152
99
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 432
18
95 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
280
80
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
144
96 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
222
89
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
144 217
63
97 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
215
91
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
144 66
119
98 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
140
100
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
 
140 225
58
99 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 137
86
100 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
136
101
63 45-52
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
136 199
70
101 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
102
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 137
85
102 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS ()
202
93
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
131
103 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
199
94
55 53-60
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
124 232
57
104 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
189
97
 
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
118
105 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
103
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112
106 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
112
104
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 300
36
107 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
105
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112
108 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
94 21-24
94 737
7
109 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO ()
91
106
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
110 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO ()
91
107
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
111 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
110
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87
112 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
111
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85
113 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
112
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
81
114 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
113
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81
115 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
115
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
78 84
109
116 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
77
116
 
 
 
 
 
 
 
77 34
 
 
77 141
83
117 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
117
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
75
118 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
74
118
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
74 299
37
119 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 28-36
73 163
81
120 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
119
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 70
117
121 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO ()
73
120
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73
122 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
73
121
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73
123 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
122
 
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
69 285
39
124 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
69
123
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 51
124
125 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
124
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67
126 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
63 63
120
  1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
63 114
96
128 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ ()
63
126
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63
129 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
127
 
 
 
 
 
 
 
59 49-56
 
 
59
130 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS ()
55
128
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
55

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
1080 364
22
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
1015 1153
1
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
1002
2
 
 
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
957 384
18
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
3
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
888 497
10
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
865
5
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
865 994
2
6 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
6
130 16
230 2
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
863
7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
868
4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
849 850
3
8 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
7
 
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
821 655
5
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
805
8
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
805 443
13
10 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
782
9
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
782 556
8
11 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
10
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
759
12 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
754
11
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
754 420
15
13 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
731
12
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
731 650
6
14 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
14
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
722 149
50
15 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
15
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
682 366
20
16 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
662 293
32
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
644 313
30
18 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
730
13
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
626 270
35
19 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
18
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
612 548
9
20 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
604
20
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
604 364
23
21 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
612
19
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
588 727
4
22 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
583
22
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
583 298
31
23 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
590
21
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
581 372
19
24 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
23
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
579 229
37
25 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
542
25
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
542 287
33
26 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
535
26
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
535 364
24
27 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
27
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
527 209
40
28 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
552
24
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
520 276
34
29 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
28
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
485 136
52
30 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
481
29
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
481 385
17
31 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
462
30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
462 428
14
32 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
409
32
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
406 345
26
33 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
406 164
47
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
 
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
405 365
21
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
451
31
 
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
399 183
46
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
376 104
59
37 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
373
37
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
334 469
11
38 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
186
42
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
273 349
25
39 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
272
38
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
272
40 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
390
35
 
112 19-22
 
 
 
 
 
122 18
 
 
234
41 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
39
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
 
224
42 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
40
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
207 80
63
43 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
41
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
205 186
44
44 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 3-4
164 164
49
45 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
152
43
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
152 564
7
46 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
143 5-8
143 327
29
47 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP ()
140
45
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
48 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
47
 
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
140 337
27
49 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
48
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
136
50 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
49
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
124 87
60
51 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
50
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
116 122
54
52 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
150
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
109 202
42
53 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
109 109
57
54 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
51
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
100
55 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP ()
97
52
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97
56 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 19-24
87 209
41
57 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
53
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
87
58 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
54
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83
59 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
72 25-29
72 254
36

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
1080
1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
1035 1042
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
3
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
973 884
2
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
912
5
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
912 587
6
4 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
881
6
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
881 385
16
5 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
928
4
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
142 5-6
868 595
5
6 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
826
7
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
 
807 493
12
7 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
788
8
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
796 567
8
8 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
9
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
 
781 339
22
9 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
10
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
 
773 438
13
10 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (462)
751
11
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
 
751 312
25
11 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (493)
749
12
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
 
749
12 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (476)
727
13
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
 
727 319
24
13 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (541)
701
14
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
 
701 101
45
14 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
15
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
 
697
15 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
676
16
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
119 9-10
676 619
4
16 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
644
17
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
 
644 380
17
17 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
610
18
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
156 15-21
129 7-8
610 495
11
18 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
602
19
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
104 13-16
602 563
9
19 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
592
21
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
130 22-28
113 11-12
592 202
32
20 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
584
22
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
104 13-16
584 327
23
21 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
598
20
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
138 14
156 15-21
119 9-10
565 377
18
22 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
565
23
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
 
565 497
10
23 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
530
25
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
124 17-18
130 22-28
84 21
530 374
19
24 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
548
24
 
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
 
530 181
36
25 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
525
26
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
92 17-20
525 572
7
26 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
518
27
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
92 17-20
518 92
49
27 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
506
28
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
100 23-24
114 28-36
 
506 393
15
28 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (482)
503
29
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
 
503 361
20
29 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
484
30
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
92 17-20
484 193
34
30 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (373)
465
33
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
137 19-27
 
465 240
27
31 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
454
34
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
104 21-24
130 22-28
 
454 175
37
32 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (362)
449
35
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
104 21-24
156 15-21
 
449 285
26
33 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
470
32
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
92 17-20
446 637
3
34 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
410
36
124 17-18
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
129 7-8
369 129
39
35 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (456)
354
37
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
354 68
50
36 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
477
31
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
353
37 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (495)
344
38
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
 
344 215
31
38 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
297
39
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
293 187
35
39 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (466)
223
40
 
 
132 15-16
 
 
 
 
91 25-28
 
 
223 225
30
40 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (376)
221
41
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
221 228
29
41 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS ()
170
42
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170
42 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1955
Kraków
MŁP (314)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
156 156
38
  108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (211)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
156 417
14
44 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
140
43
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140
45 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
132
44
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
132 237
28
46 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (471)
130
45
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
130 95
48
47 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (182)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 13-16
104 199
33
48 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
97
46
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
97 95
47
49 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (535)
91
47
 
 
 
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
 
91
50 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
48
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
91

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
148 3-4
1080 883
2
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (179)
1035
2
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
134 5-6
1035 649
5
3 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (147)
982
3
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
250 1
230 2
272 3-4
180 1
982 796
3
4 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (76)
903
4
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
186 5-6
243 5-6
122 7-8
903 331
20
5 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (436)
868
6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
205 3-4
272 3-4
 
868 385
11
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (256)
858
7
186 5-6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
148 3-4
839 923
1
7 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (221)
845
8
 
 
 
186 5-6
 
174 7
 
250 1
223 7-8
122 7-8
833 598
6
8 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(24)
845
9
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
88 16-20
826 426
9
9 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (135)
819
11
170 7-8
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
88 16-20
819 469
8
10 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (109)
840
10
 
 
156 9-10
 
 
 
205 3-4
150 11
305 2
73 21-25
816 360
19
11 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (317)
881
5
 
230 2
 
 
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
99 13-15
805 99
39
12 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (214)
784
13
 
 
 
158 9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
 
784 111
37
13 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (234)
817
12
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
99 13-15
757 695
4
14 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (28)
754
14
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
 
754 384
12
15 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (127)
736
15
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
165 2
696 320
22
16 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (19)
680
16
 
 
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
113 9-10
680 381
13
17 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ ()
640
17
 
 
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
 
640
18 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (77)
628
18
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
140 13-14
166 13-18
113 9-10
628 310
23
19 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (371)
606
19
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
 
606 254
27
20 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (60)
588
20
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
156 15-21
 
588
21 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (75)
570
22
132 15-16
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
132 15-16
166 13-18
88 16-20
570 320
21
22 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (445)
564
23
 
128 15-18
 
154 10
140 13-14
 
 
 
142 19-24
 
564 177
34
23 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (12)
578
21
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
73 21-25
562 258
26
24 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (148)
556
24
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
 
556 378
15
25 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (322)
554
25
124 17-18
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
124 17-18
142 19-24
88 16-20
554 390
10
26 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (10)
512
26
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
73 21-25
501 73
42
27 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (165)
418
30
150 11
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
73 21-25
491 297
24
28 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (411)
472
28
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
472 381
14
29 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ ()
458
29
 
 
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
 
458
30 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (22)
484
27
 
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
107 11-12
425 229
28
31 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (375)
398
31
 
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
146 12
 
 
398 209
31
32 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (4)
280
34
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
107 11-12
387 107
38
33 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (312)
336
32
 
 
 
 
 
 
150 11
 
 
134 5-6
284 134
36
34 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (196)
292
33
 
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
88 16-20
228 210
30
35 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (70)
124
38
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
73 21-25
197 148
35
36 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (340)
186
35
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
186 368
17
37 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO ()
140
36
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
38 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (345)
140
37
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
140 213
29
39 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS ()
124
39
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124
40 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP ()
112
40
 
 
 
 
 
 
 
112 19-22
 
 
112
41 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (55)
108
41
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 91
40
42 1120 PRZEWŁOCKI Leszek
1950
Płock
MAZ (299)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
99 13-15
99 206
32
43 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (151)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 26
66 567
7

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (117)
1000
1
230 2
250 1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
140 3-4
1000 1132
1
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (141)
995
2
 
 
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
170 1
995 606
3
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (104)
982
3
158 9
205 3-4
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
 
982 794
2
4 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (270)
971
4
250 1
230 2
186 5-6
 
 
 
 
174 7
305 2
140 3-4
971 420
11
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (34)
912
5
205 3-4
186 5-6
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
 
912 589
4
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
889
6
186 5-6
158 9
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
116 7-8
889 370
13
7 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (167)
801
7
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
127 5-6
782 496
9
8 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (300)
782
8
 
 
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
243 5-6
156 2
752 501
7
9 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (363)
727
9
 
186 5-6
158 9
 
 
 
 
205 3-4
178 11-15
 
727 387
12
10 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (292)
694
11
170 7-8
148 11-12
154 10
 
 
 
166 8
 
204 9-10
 
694 232
16
11 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (118)
692
12
156 9-10
 
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
127 5-6
692 547
5
12 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (129)
700
10
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
148 11-12
204 9-10
116 7-8
692 357
15
13 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (338)
680
13
 
 
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
 
680 106
21
14 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (105)
654
14
148 11-12
154 10
 
 
 
 
174 7
 
178 11-15
106 9-10
654 503
6
15 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (372)
652
15
 
136 13-16
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
 
652 113
20
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (279)
626
16
 
 
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
106 9-10
576 432
10
17 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (50)
444
18
 
 
146 12
 
 
 
166 8
132 15-16
 
101 11-12
545 206
19
18 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (458)
442
19
154 10
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
442 95
24
19 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (154)
482
17
 
 
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
101 11-12
397 498
8
20 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (337)
308
20
 
 
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
 
308 217
17
21 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (516)
288
21
 
 
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
 
288 106
22
22 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (106)
276
22
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
276 95
25
23 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU ()
156
23
 
 
 
 
 
 
 
156 9-10
 
 
156
24 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (438)
148
24
 
 
 
 
148 11-12
 
 
 
 
 
148

mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (207)
1022
1
230 2
205 3-4
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
147 2
1022 733
4
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (107)
1015
3
205 3-4
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
 
1015 641
7
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (413)
990
4
250 1
186 5-6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
230 2
305 2
 
990 481
9
4 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (428)
1022
2
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
250 1
272 3-4
 
977 262
16
5 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM ()
908
5
205 3-4
 
 
230 2
230 2
 
 
 
243 5-6
 
908
6 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
824
7
186 5-6
136 13-16
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
119 5-6
824 742
3
7 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (138)
820
8
186 5-6
148 11-12
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
131 3-4
820 776
2
8 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (57)
838
6
186 5-6
170 7-8
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
160 1
819 1017
1
9 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (193)
814
9
 
186 5-6
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
100 9-10
814 362
12
10 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (14)
752
10
170 7-8
158 9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
 
752 690
6
11 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (330)
746
11
148 11-12
136 13-16
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
109 7-8
746 426
10
12 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (29)
718
12
 
170 7-8
166 8
156 9-10
 
 
 
190 5
192 10-12
 
718 337
13
13 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (208)
682
13
170 7-8
148 11-12
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
119 5-6
668 733
5
14 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (43)
498
19
 
170 7-8
 
170 7-8
 
158 9
 
 
 
131 3-4
629
15 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (353)
618
15
140 13-14
136 13-16
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
 
610 85
22
16 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (13)
626
14
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
109 7-8
608 568
8
17 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (192)
600
16
 
 
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
 
600 221
17
18 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ ()
455
20
 
 
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
 
455
19 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (358)
588
17
148 11-12
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
440 191
19
20 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (44)
336
21
 
170 7-8
 
166 8
 
 
 
 
 
 
336 119
20
21 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR ()
498
18
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
312
22 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM ()
230
22
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230
23 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (464)
154
23
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154 85
23
24 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (301)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 9-10
100 306
14