Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ ()
1035
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1035
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
942
4 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ ()
848
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
848
5 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
838 205
6 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
368
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
368
7 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
352
8 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1040
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1022 250
3 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
946
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
946
4 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ ()
912
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
912
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
908
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
908
6 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
863
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
863
7 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
820 186
8 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
801
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
801
9 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
784
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
784 186
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS ()
773
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
773
11 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
754
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
754 205
12 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
715
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
715 170
13 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
708
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
708 146
14 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
704
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
704 154
15 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
684
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
684 170
16 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
630
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
630 150
17 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
614
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
614
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS ()
612
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
612
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
288
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
288 142

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1015
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
1002
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1002 200
3 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
973
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
973
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
962
5 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
890
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
890 160
6 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
872 168
7 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ ()
843
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
843
8 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
838
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
598
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
598 152
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL ()
230
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080 184
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1015
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
898
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ ()
884
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
884
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
769 146

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS ()
870
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
870

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1055 250
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM ()
1035
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1035
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ ()
912
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
912
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
887
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
887 230
5 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS ()
884
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
884
6 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
870
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
870 205
  55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
864 152
7 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
858
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
858 120
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
845
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
845 152
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
772
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
772 178
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
772
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
772 152
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
748
12 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
722 152
13 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
688
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
688
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
654
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
654 205
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
652
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
652
16 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
646
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
646 104
17 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
638
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
638 136
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
617
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
617 120
19 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ ()
608
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
608
20 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
608 104
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
592 136
22 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
552
23 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
550
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
550 87
24 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
527
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
527 178
25 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
518
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
518 136
26 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
517
27 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
508
28 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ ()
500
28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
500
29 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ ()
484
29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
484
30 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
480
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
480 87
31 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
480
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
480 87
32 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS ()
472
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
472
33 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
472
33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
472 136
34 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
464
34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
464 104
35 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
464
35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
464 87
36 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ ()
437
36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
437
37 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR ()
436
37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
436
38 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ ()
400
38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
400
39 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
398
39
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
398 87
40 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM ()
397
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
397
41 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM ()
391
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
391
42 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM ()
386
42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
386
43 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL ()
382
43
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
382
44 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP ()
381
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
381
45 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
381
45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
381
46 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
371
46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
371 75
47 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
360
48 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
351
49 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
345
50 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
344
51 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
341 75
52 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS ()
328
52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
328
53 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
327
53
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
327
54 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (96)
322
54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
322
55 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
299
56 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
286
56
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
286 68
57 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
253
57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
253
58 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO ()
251
58
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
251
59 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
59
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250
60 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL ()
244
60
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
244
61 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
229
61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
229
62 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL ()
229
62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
229
63 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
63
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
223
64 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
199
64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
199 75
65 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
65
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186
66 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
172
66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
172
67 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL ()
170
67
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170
68 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
170
68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 178
69 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
164
69
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164
70 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
154
70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154 75
71 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (253)
152
71
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152
72 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
72
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150
73 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
74 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL ()
136
74
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
75 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
75
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
114
76 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL ()
112
76
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
77 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
112
77
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 75
78 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
108
78
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108
79 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
79
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93
80 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL ()
93
80
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93
81 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
90
81
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 120
82 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
82
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89
83 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
83
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85
  1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL ()
85
83
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85
85 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR ()
83
85
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83
86 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
81
86
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 87
87 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL ()
81
87
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
88 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
88
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79
89 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ ()
79
89
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79
90 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (323)
77
90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
77
90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 68
92 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL ()
75
92
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
93 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS ()
75
93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
94 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
94
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67
95 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
95
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
95
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65
97 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
65
97
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 68

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1055
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1055 123
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
977
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
977 225
3 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
960
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
960 185
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
884
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
884 123
5 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
870
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
870 137
7 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
821
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
821 185
8 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
819 160
9 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
782 160
10 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
766
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
766
11 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
755
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
739
13 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
728 137
14 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
686
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
686 160
15 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
681
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
681 207
16 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
670 108
17 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS ()
639
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
639
18 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ ()
610
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
610
19 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
()
605
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
605
20 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ ()
596
20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
596
21 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
588
21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
588 94
22 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS ()
586
22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
586
23 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
576
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
576 160
24 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
570
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
570 123
25 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
552
26 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
544
26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
544 73
27 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
537
27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
537
28 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
536
29 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM ()
536
29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
536
30 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP ()
534
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
534
31 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
530
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
530 137
32 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP ()
522
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
522
33 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
521
33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
521
34 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
509
34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
509
35 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
505 73
36 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
497 108
37 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
497
37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
497 83
38 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
482
38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
482 83
39 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
39
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
481
40 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
481 83
41 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
474
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
474 123
42 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
462
42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
462 73
43 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
457
43
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
457 63
44 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
456
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
456 73
45 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
445
45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
445 108
46 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
427
46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
427
47 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
413
47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
413 56
48 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
405 56
49 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL ()
404
49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
404
50 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
403
50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
403 63
51 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
398
51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
398
52 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
395
52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
395
53 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
383
53
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
383 56
54 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
383 73
55 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
376
55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
376 73
56 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
373
56
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
373
57 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
355
57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
355 56
58 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
351
58
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
351 56
59 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
59
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
351
60 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM ()
347
60
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
347
61 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP ()
345
61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
345
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
339 63
63 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
63
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
336 63
64 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
333
64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
333
65 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ ()
332
65
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
332
66 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
330
67 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
328
67
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
328
68 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ ()
327
68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
327
69 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
315
69
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
315 56
70 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
307
70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
307
71 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
71
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
307
72 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
72
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
307
73 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
307
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
300
74
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
300 56
75 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM ()
298
75
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
298
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ ()
294
76
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
294
77 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
287
77
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
287
78 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
78
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
286
79 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM ()
280
79
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
280
80 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
280
80
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
280
81 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
278
81
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
278
82 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
272
82
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
272 63
83 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM ()
272
83
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
272
84 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
84
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
261
85 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
85
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
242
86 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
236
86
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
236 73
87 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
235
87
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
235 63
88 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
230
88
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 73
89 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
222
89
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
222
90 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
220
91 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL ()
215
91
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
215
92 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
207
92
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 63
93 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS ()
202
93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
202
94 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
199
94
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
199
95 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
197
95
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
197
96 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
96
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
196
97 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
189
97
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
189
98 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
154
98
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154 108
99 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP ()
152
99
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152
100 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
140
100
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
101 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP ()
136
101
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
102 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ ()
136
102
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
103 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
103
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
104 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL ()
112
104
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
105 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
105
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
106 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO ()
91
106
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
107 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO ()
91
107
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
108 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR ()
88
108
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88
109 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
87
109
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 94
110 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
110
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
111 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85
112 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
113 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
113
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
114 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ ()
81
114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
115 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM ()
78
115
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78
116 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL ()
77
116
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77
117 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
117
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
118 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL ()
74
118
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
74
119 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO ()
73
119
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73
120 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO ()
73
120
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73
121 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
73
121
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73
122 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ ()
69
122
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69
123 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO ()
69
123
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69
124 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
124
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67
125 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
65
125
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 94
126 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ ()
63
126
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63
127 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
127
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
59
128 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS ()
55
128
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
55

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080 200
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1015 164
  604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
1002
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1002 184
3 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ ()
888
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
888
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
868
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
868 122
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
865
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
865 101
6 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
863
7 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
821 143
8 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
805
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
805 143
9 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (293)
782
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
782 143
10 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
759
11 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ ()
754
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
754
12 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
731
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
731 122
13 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL ()
730
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
730
14 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM ()
722
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
722
15 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
682 122
16 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
662 109
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
644 122
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
612 98
19 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
612
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
612 87
20 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS ()
604
20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
604
21 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ ()
590
21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
590
22 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ ()
583
22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
583
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
579
24 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
552
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
552 72
25 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
542
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
542 72
26 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
535
26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
535 87
27 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL ()
527
27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
527
28 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
485
29 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
481
29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
481
30 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
462
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
462 87
31 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
451
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
451 72
32 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
409
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
409 109
33 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
406
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
405 87
35 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
390
35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
390
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
376
37 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
373
37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
373 72
38 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
272
38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
272
39 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
39
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
224
40 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM ()
207
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207
41 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205
42 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
186
42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 87
43 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL ()
152
43
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152
44 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
150
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 109
45 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP ()
140
45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
46 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL ()
140
46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
47 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ ()
140
47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
48 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
49 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL ()
124
49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124
50 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM ()
116
50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116
51 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100
52 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP ()
97
52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97
53 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
53
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
54 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080 190
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
973 175
4 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (125)
928
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
928 142
5 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
912
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
912
6 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
881
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
881 113
7 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (344)
826
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
826
8 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
788
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
788 142
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (216)
781
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
781
10 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (215)
773
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
773
11 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS ()
751
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
751
12 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ ()
749
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
749
13 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM ()
727
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
727
14 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS ()
701
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
701
15 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ ()
697
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
697
16 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (259)
676
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
676 119
17 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (116)
644
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
644
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (213)
610
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
610 129
19 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (78)
602
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
602 104
20 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (17)
598
20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
598 119
21 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (168)
592
21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
592 113
22 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (74)
584
22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
584 104
23 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (343)
565
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
565
24 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (227)
548
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
548
25 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
530
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
530 84
26 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (41)
525
26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
525 92
27 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (202)
518
27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
518 92
28 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (108)
506
28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
506
29 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ ()
503
29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
503
30 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (189)
484
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
484 92
31 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP ()
477
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
477
32 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (35)
470
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
470 92
33 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP ()
465
33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
465
34 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (122)
454
34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
454
35 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS ()
449
35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
449
36 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (311)
410
36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
410 129
37 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO ()
354
37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
354
38 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ ()
344
38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
344
39 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (277)
297
39
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
297 104
40 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO ()
223
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
223
41 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL ()
221
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
221
42 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS ()
170
42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170
43 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ ()
140
43
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140
44 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (346)
132
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
132
45 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ ()
130
45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
130
46 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (46)
97
46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97
47 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM ()
91
47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
48 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ ()
91
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (181)
1080
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1080 148
2 1049