Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R7 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
733
1
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
 
765 1071
1
2 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
500
3
 
 
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
 
750 750
2
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
500
4
 
 
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
 
730 730
3
4 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
670
2
 
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
 
670 670
4
5 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
435
5
 
 
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
 
640 640
5
6 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
400
6
 
 
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
 
605 605
6
7 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
186
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
182 6
 
 
368 368
7
8 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
352
7
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
9 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)
200
8
 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
955
1
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
 
 
980 1640
2
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
940
2
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
 
 
960 1786
1
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
870
3
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
870 1417
5
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
807
4
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
807 1012
9
5 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
801
5
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
 
801 801
15
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
577
15
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
 
763 763
16
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
716
7
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
 
 
732 1056
8
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
526
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
731 901
13
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
723
6
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
 
 
723 909
12
10 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
693
8
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
 
 
695 1423
4
11 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
685
9
 
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
 
 
685 915
11
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
670
11
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
 
 
684 1450
3
13 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
678
10
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
 
678 966
10
14 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
618
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
 
 
640 1374
6
15 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
622
12
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
622 1158
7
16 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
604
14
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
 
604 884
14
17 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
420
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
154 10
 
 
574 714
17
18 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
455
17
 
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
455 641
18
19 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)
300
19
 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 458
19
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
140
20
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
935
1
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
935 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
890
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
855
3
 
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
 
 
855 1085
6
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
805
4
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
 
 
805 1746
1
5 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
786
5
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
 
 
786 1510
3
6 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
500
7
250 1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
750 1000
7
7 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
716
6
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
 
 
716 1574
2
8 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
480
8
 
 
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
 
710 710
8
9 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)
395
9
 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
 
 
395 600
9
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)
230
10
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
940
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
 
 
940 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
815
2
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
 
 
820 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
650
3
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
 
 
650 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
580
4
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
 
 
580 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
750
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
 
 
955 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
960
1
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
 
980 1415
2
2 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
870
2
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
 
870 1158
8
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
826
3
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
 
 
826 1505
1
4 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
793
4
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
12
5 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
580
10
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
 
785 785
14
6 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
772
5
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
 
 
772 1212
5
7 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
756
6
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
 
 
756 1206
6
8 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
747
7
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
 
 
747 1385
3
9 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
500
17
 
 
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
705 705
16
10 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
508
16
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
644 644
20
11 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
410
27
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
 
640 640
22
12 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
592
8
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
608 1068
9
13 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
508
15
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
 
 
598 768
15
14 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
410
28
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
 
596 801
11
15 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
522
14
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
 
 
594 922
10
16 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
592
9
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
 
 
592 1189
7
17 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
576
11
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
 
 
576 1215
4
18 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)
406
29
152 9-12
 
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
 
558 558
25
19 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
536
12
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
536 648
19
20 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
527
13
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
21 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
396
30
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
 
 
508 644
21
22 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
415
26
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
508 508
30
23 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
424
24
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
 
 
505 598
24
24 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
500
18
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
 
500 500
31
25 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
480
19
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
 
480 667
18
26 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)
476
20
 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
32
27 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
356
37
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
 
 
468 604
23
28 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
467
21
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
 
467 467
34
29 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
374
32
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
462 462
38
30 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
445
22
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
445 526
28
31 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
352
38
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
437 437
41
32 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (378)
436
23
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
33 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
416
25
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
 
 
416 686
17
34 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
371
34
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
 
 
400 789
13
35 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
258
51
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
 
394 394
44
36 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
304
45
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
 
 
389 525
29
37 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
386
31
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
386 465
36
38 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
309
43
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
 
 
384 472
33
39 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)
302
46
 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
 
377 377
45
40 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)
186
63
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
372 542
26
41 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
372
33
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
 
372 447
39
42 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)
360
35
 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
360 360
48
43 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)
360
36
 
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
 
360 360
49
44 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)
240
55
120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
352 352
51
45 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
352
39
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 464
37
46 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)
336
40
 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
 
 
336 466
35
47 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)
328
41
 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
 
 
328 328
52
48 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)
322
42
 
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
322 322
53
49 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
305
44
 
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
 
305 305
56
50 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
216
59
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
294 294
58
51 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)
288
47
 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
288 440
40
52 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
287
48
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
53 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
211
61
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
 
 
286 357
50
54 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
278
49
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
 
 
280 414
43
55 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
260
50
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 372
46
56 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)
193
62
 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
 
258 258
62
57 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)
253
52
93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
58 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)
251
53
 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
59 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)
250
54
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
60 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
112
81
 
 
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
 
 
248 360
47
61 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)
164
71
 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
 
239 239
68
62 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
164
73
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
 
 
235 313
54
63 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)
235
56
 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
 
 
235 235
69
64 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
233
57
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
 
233 233
70
65 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
166
69
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
231 306
55
66 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)
229
58
 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
67 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)
158
74
 
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
223 223
73
68 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
213
60
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
213 270
60
69 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (413)
112
82
 
 
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
 
 
183 295
57
70 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)
176
64
 
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
 
 
176 241
67
71 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)
172
65
93 25-26
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
172 172
77
72 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
170
66
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
73 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
170
67
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
74 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)
166
68
 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 244
66
75 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
164
70
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
76 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)
164
72
83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
164 229
71
77 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
85
88
 
 
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
 
 
156 213
74
78 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
89
87
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
154 154
81
79 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
152
75
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
80 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
150
76
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
81 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
71
95
71 37-44
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
149 261
61
82 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
136
77
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
83 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)
136
78
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
84 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)
63
98
 
 
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
 
 
128 199
75
85 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
114
79
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
86 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
112
80
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
87 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
112
83
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
88 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (193)
108
84
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
90
89 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
93
85
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
90 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
89
86
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
91 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)
83
89
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
92 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
79
90
 
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
79 79
100
93 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
79
91
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
94 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)
77
92
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)
77
92
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
96 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)
75
94
 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
97 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)
69
96
 
 
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
69 69
106
98 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)
67
97
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
99 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (488)

 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65 65
110
100 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (460)
0
99
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
101 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)
0
100
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
960
1
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
 
 
980 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
915
2
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
 
 
915 1655
2
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
910
3
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
 
910 910
8
4 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
640
10
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
 
870 870
10
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
763
6
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
782 1498
4
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
777
4
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
 
777 777
11
7 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
776
5
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
 
 
776 1117
7
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
713
8
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
 
 
747 1520
3
9 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
728
7
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
728 898
9
10 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
663
9
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
 
 
679 1191
6
11 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
610
11
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
 
610 610
18
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
608
12
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
608 1266
5
13 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
605
13
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
605 605
20
14 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
410
27
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
 
596 596
21
15 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
424
24
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
 
576 576
25
16 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
450
20
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
 
562 562
29
17 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
544
14
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
544 656
15
18 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
484
18
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
 
 
534 707
12
19 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
527
15
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 639
16
20 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
512
17
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
 
512 624
17
21 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
512
16
 
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
 
512 512
34
22 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
282
48
 
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
 
487 487
37
23 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
336
41
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
 
 
472 608
19
24 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
444
22
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
 
 
469 668
14
25 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
376
30
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
 
 
467 554
31
26 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
458
19
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
458 570
27
27 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
282
49
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
 
 
452 588
22
28 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
447
21
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
 
447 447
40
29 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
438
23
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
 
 
438 693
13
30 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)
360
33
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
 
436 436
42
31 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
421
25
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
 
 
427 581
24
32 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
420
26
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
 
 
420 552
32
33 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
264
53
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
 
 
400 570
26
34 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)
388
28
112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
 
 
388 555
30
35 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
304
45
 
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
 
 
385 497
35
36 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
382
29
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
 
 
382 533
33
37 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
225
62
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
 
 
377 563
28
38 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
370
31
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
 
 
370 421
43
39 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
364
32
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
53
40 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)
360
34
85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
 
 
360 585
23
41 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
355
35
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
 
 
355 442
41
42 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
354
36
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
 
354 409
47
43 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)
260
56
 
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
351 351
55
44 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
351
37
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
 
 
351 416
45
45 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)
343
38
 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
 
343 343
56
46 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
339
39
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
58
47 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
338
40
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 416
44
48 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
320
42
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
 
 
336 483
38
49 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
257
57
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
 
333 333
60
50 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)
218
67
 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
 
 
330 395
50
51 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
317
43
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
 
 
317 376
52
52 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
201
73
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
 
 
313 400
48
53 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)
306
44
71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
66
54 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
297
46
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
 
 
297 409
46
55 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
291
47
 
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
 
 
291 378
51
56 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
152
84
152 9-12
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
288 474
39
57 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
217
68
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
286 286
69
58 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
170
78
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
 
 
282 333
59
59 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)
280
50
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
280 398
49
60 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
280
51
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
61 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
166
79
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
 
278 278
71
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)
192
74
 
 
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
 
 
270 339
57
63 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
205
71
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
 
 
268 327
62
64 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)
266
52
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
 
 
266 353
54
65 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
94
94
 
 
 
94 25
 
 
 
170 7-8
 
 
264 494
36
66 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
264
54
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
 
 
264 323
63
67 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
261
55
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
261 261
73
68 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
248
58
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
 
 
248 307
65
69 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)
158
82
65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
236 236
75
70 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
232
59
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
 
 
232 301
68
71 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
230
60
90 27
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
230 230
76
72 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
160
80
 
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
 
229 229
77
73 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
227
61
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
227 301
67
74 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
225
63
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
225 312
64
75 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
223
64
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
76 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
159
81
 
 
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
 
222 222
79
77 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
222
65
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
222 222
80
78 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
220
66
 
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
220 220
81
79 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
215
69
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
80 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)
207
70
65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
81 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)
202
72
71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
82 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)
128
90
 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
197 197
89
83 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM (482)
112
92
 
 
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
196 196
90
84 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
108
93
 
 
 
 
 
108 21-22
 
86 29
 
 
194 330
61
85 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
191
75
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
 
 
191 263
72
86 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
189
76
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
189 189
91
87 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
179
77
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
179 238
74
88 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
81
101
81 31-32
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
154 154
93
89 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (396)
152
83
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
90 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (480)
75
106
 
 
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
 
 
144 203
86
91 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
77
104
 
 
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
140 140
96
92 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
140
85
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
 
 
140 205
85
93 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
140
86
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
94 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
139
87
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 215
82
95 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
63
112
 
63 45-52
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
136 136
98
96 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)
136
88
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
97 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
130
89
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
98 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)
122
91
 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
122 173
92
99 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ (148)

 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
101
100 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
91
95
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
101 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
91
96
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
102 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
88
97
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
103 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)
87
98
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
104 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
85
99
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
105 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (486)

 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
81 81
108
106 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)
81
100
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
107 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
81
102
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
108 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (199)
78
103
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
78 78
111
109 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (477)
75
105
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 75
113
110 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)
73
107
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
111 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
73
108
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
112 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)
73
109
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
113 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
69
110
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
114 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)
67
111
 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
115 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)
63
113
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
116 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)
55
114
 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
117 726 JEROME Jonah
1966
Warszawa
MAZ (487)

 
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
0 0
124
118 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
0
115
 
 
 
 
nkl.
 
nkl.
 
 
 
0 0
125
119 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)
0
116
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126
120 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)
0
117
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
705
6
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
 
 
955 1205
6
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
940
1
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
 
 
940 1918
1
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
846
2
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
 
 
846 1587
3
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
665
8
 
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
 
835 835
13
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
782
4
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
 
 
782 1646
2
6 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
782
3
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
782 1560
4
7 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
744
5
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
 
 
744 1414
5
8 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
500
16
250 1
 
 
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
705 935
11
9 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
677
7
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
 
 
697 1015
10
10 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
534
13
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
 
660 660
22
11 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
612
9
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
 
 
612 1126
8
12 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
612
10
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
 
 
612 1074
9
13 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
455
18
 
 
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
 
 
607 777
14
14 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
590
11
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
 
 
590 1173
7
15 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
388
26
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
 
 
574 744
17
16 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
360
27
 
130 16
230 2
 
 
 
 
205 3-4
 
 
565 770
15
17 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
410
23
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
 
562 562
23
18 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
438
20
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
 
 
554 706
19
19 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
552
12
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
 
 
552 751
16
20 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
404
24
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
540 676
20
21 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
432
21
 
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
 
 
540 666
21
22 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
526
14
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
 
526 526
24
23 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
500
15
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
 
 
500 854
12
24 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
464
17
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
 
 
464 738
18
25 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
446
19
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
 
446 446
29
26 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
428
22
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
30
27 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
294
30
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
410 410
31
28 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
398
25
 
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
 
398 398
32
29 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
268
36
 
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
 
390 390
35
30 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
276
33
 
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
376 376
36
31 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)
276
34
 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
 
 
367 450
28
32 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
260
38
124 17-18
 
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
 
 
360 451
27
33 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
170
43
 
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
 
 
356 508
25
34 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
340
28
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
340 492
26
35 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)
328
29
 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
 
328 328
38
36 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
292
31
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
 
292 292
39
37 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
292
32
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 392
33
38 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)
272
35
 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
39 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
268
37
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 390
34
40 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
240
39
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
 
 
240 348
37
41 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
224
40
 
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
224 224
42
42 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
207
41
 
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
207 207
44
43 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)
92
54
 
 
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
 
 
200 291
40
44 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (475)
186
42
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
45
45 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)
150
44
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
46 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
140
45
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
47 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
140
46
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
48 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
140
47
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
49 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (478)
136
48
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
136 136
50
50 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)
132
49
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132 223
43
51 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)
124
50
 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
116
51
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
53 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
97
52
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
54 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)
97
53
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
55 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ (485)

 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
91 91
57
56 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (479)
91
55
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
91 91
56
57 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (416)
87
56
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
58 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM (198)
83
57
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
83 83
59
59 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
0
58
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
900
2
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
 
 
960 1608
2
2 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
955
1
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
 
 
955 1653
1
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
890
3
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
 
935 1515
3
4 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
855
4
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
 
 
855 1319
5
5 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
826
5
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
 
 
826 1352
4
6 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
792
6
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
792 1137
7
7 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
728
8
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
 
 
763 1119
8
8 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
531
17
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
 
 
736 736
15
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
728
7
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
 
 
728 1156
6
10 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
498
20
 
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
 
 
684 836
13
11 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
669
9
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
 
669 669
17
12 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
632
10
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
 
 
632 908
11
13 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
621
11
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
621 871
12
14 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
620
12
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
 
620 620
20
15 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
614
13
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
 
 
614 951
9
16 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
588
14
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
 
588 588
21
17 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
562
16
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
 
 
586 934
10
18 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
567
15
 
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
 
567 567
24
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
484
21
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
 
 
562 786
14
20 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
512
18
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
21 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
372
27
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
 
 
504 504
26
22 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
504
19
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
 
 
504 628
19
23 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)
357
28
 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
503 503
27
24 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)
457
24
97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
484 581
22
25 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
472
22
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
26 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
462
23
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
30
27 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)
276
32
 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
 
 
432 574
23
28 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
276
33
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
 
432 432
31
29 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
420
25
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
420 650
18
30 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
396
26
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
396 534
25
31 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
264
34
 
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
 
388 388
32
32 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
354
29
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
33 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
345
30
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 477
28
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
232
35
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
344 344
34
35 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
186
39
186 5-6
 
 
 
 
 
 
150 11
 
 
336 336
35
36 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)
297
31
108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
37 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
152
41
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
292 292
39
38 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)
221
36
 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
39 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)
220
37
 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
220 324
36
40 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
189
38
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
189 293
38
41 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)
170
40
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
42 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (401)
140
42
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
140 140
42
43 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (402)
132
43
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
132 132
43
44 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)
130
44
 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
108
45
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
46 1069 DZIKIEWICZ Bogdan
1950
Olsztyn
WMZ (425)
0
46
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
46
47 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
0
47
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1000
1
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
 
1000 1841
1
2 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
640
9
 
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
250 1
 
 
890 1120
5
3 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
685
6
250 1
 
230 2
 
 
205 3-4
 
174 7
 
 
859 859
7
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
810
2
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
 
 
826 1657
2
5 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
782
4
205 3-4
186 5-6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
 
 
801 1483
4
6 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
791
3
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
 
 
791 1595
3
7 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
766
5
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
 
766 1092
6
8 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
668
7
 
156 9-10
 
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
 
 
668 838
9
9 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
660
8
 
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
660 846
8
10 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (39)
466
17
 
 
 
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
 
622 622
15
11 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
618
10
 
 
 
 
158 9
230 2
230 2
 
 
 
618 618
16
12 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
577
11
 
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
577 782
12
13 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
552
13
148 11-12
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
148 11-12
 
 
568 824
10
14 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (312)
372
24
 
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
186 5-6
 
 
558 714
13
15 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)
556
12
 
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
556 556
18
16 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
546
14
186 5-6
 
 
 
186 5-6
 
174 7
 
 
 
546 796
11
17 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
330
26
174 7
 
 
156 9-10
 
 
 
205 3-4
 
 
535 685
14
18 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (423)
484
15
 
 
 
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
 
484 484
21
19 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
484
16
166 8
 
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
484 484
22
20 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
334
25
186 5-6
 
 
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
482 482
23
21 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
462
18
 
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
462 602
17
22 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ (420)
458
19
 
 
 
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
458 458
24
23 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (385)
422
20
 
 
128 15-18
 
154 10
140 13-14
 
 
 
 
422 422
26
24 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
418
21
 
150 11
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
418 418
27
25 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
412
22
 
124 17-18
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
 
 
412 536
19
26 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
400
23
 
132 15-16
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
400 532
20
27 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (412)
146
29
 
 
 
146 12
 
 
 
166 8
 
 
312 444
25
28 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (353)
252
27
 
 
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
 
 
252 398
28
29 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (467)
148
28
 
 
 
 
 
148 11-12
 
 
 
 
148 148
31
30 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
140
30
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 280
29
31 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
140
31
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
32
32 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (404)
124
32
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 124
33
33 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)
124
33
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
34
34 1191 RATYŃSKI Krzysztof
1946
Olsztyn
WMZ (424)
0
34
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
36

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1000
1
250 1
230 2
250 1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
 
 
1000 2140
1
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
915
2
230 2
158 9
205 3-4
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
 
 
940 1899
2
3 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (411)
870
3
 
 
 
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
870 1056
7
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
826
4
186 5-6
205 3-4
186 5-6
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
845 1589
5
5 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
808
5
174 7
186 5-6
158 9
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
 
 
808 1726
3
6 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
801
6
205 3-4
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
186 5-6
 
 
801 1153
6
7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
763
7
205 3-4
186 5-6
170 7-8
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
 
 
782 1661
4
8 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)
666
8
 
250 1
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
666 840
9
9 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
472
13
 
170 7-8
148 11-12
154 10
 
 
 
166 8
 
 
638 638
12
10 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
632
9
156 9-10
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
632 780
10
11 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
598
10
166 8
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
 
 
618 910
8
12 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (391)
454
15
 
 
136 13-16
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
 
 
610 758
11
13 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
391
17
186 5-6
 
 
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
 
539 539
14
14 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (335)
502
11
 
 
 
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
 
502 502
15
15 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (30)
498
12
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
158 9
 
 
 
498 498
16
16 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
302
20
 
148 11-12
154 10
 
 
 
 
174 7
 
 
476 476
17
17 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
470
14
156 9-10
 
 
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
 
470 470
18
18 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (398)
296
21
 
 
 
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
 
444 444
19
19 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
442
16
 
154 10
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
442 442
20
20 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (142)
344
18
 
 
186 5-6
158 9
 
 
 
 
 
 
344 549
13
21 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (336)
308
19
 
 
 
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
308 308
21
22 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (422)
288
22
 
 
 
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
288 288
22
23 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
276
23
 
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
276 276
23
24 1194 RUTKOWSKI Józef
1940
Grudziądz
KPM (476)
0
24
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
25
25 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
0
25
 
nkl.
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
26

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
980
1
230 2
230 2
205 3-4
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
 
 
980 2055
1
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
890
2
205 3-4
205 3-4
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
890 1710
2
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
846
3
205 3-4
250 1
186 5-6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
 
 
865 1281
6
4 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
788
4
186 5-6
186 5-6
148 11-12
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
 
 
788 1634
3
5 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (386)
596
11
 
 
186 5-6
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
 
782 782
11
6 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
732
5
170 7-8
186 5-6
136 13-16
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
 
 
736 1561
4
7 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
678
9
154 10
148 11-12
136 13-16
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
 
 
710 1466
5
8 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
705
6
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
705 955
9
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
704
7
158 9
170 7-8
158 9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
 
704 1190
7
10 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
682
8
170 7-8
170 7-8
148 11-12
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
682 986
8
11 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
665
10
 
205 3-4
 
 
230 2
230 2
 
 
 
 
665 665
13
12 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)
592
12
148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
618 894
10
13 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)
588
13
148 11-12
148 11-12
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
588 588
14
14 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
498
14
186 5-6
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
498 498
15
15 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (164)
492
15
 
 
170 7-8
166 8
156 9-10
 
 
 
 
 
492 682
12
16 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ (481)
205
18
 
 
 
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
455 455
16
17 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (31)
336
16
 
 
170 7-8
 
166 8
 
 
 
 
 
336 336
17
18 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM (304)
230
17
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
18
19 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)
154
19
 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
19
20 1267 PODHORODECKI Franciszek
1936
Elbląg
WMZ (459)
0
20
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
20