Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
 
 
 
733 1071
1
2 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
950
3
 
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
 
670 670
4
3 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
1040
1
 
 
 
250 1
 
 
250 1
 
 
 
500 750
2
4 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
1035
2
 
 
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
500 730
3
5 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
210
9
 
 
 
 
205 3-4
 
230 2
 
 
 
435 640
5
6 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
850
7
 
 
 
 
190 5
210 3
 
 
 
 
400 605
6
7 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
880
6
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
8 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)

 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9
9 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 368
7

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
 
 
 
955 1640
2
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
940 1786
1
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
 
 
 
870 1417
5
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
807 1012
9
5 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
 
801 801
15
6 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
 
 
723 909
12
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
840
10
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
 
 
 
716 1056
8
8 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
 
 
 
693 1423
4
9 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
 
 
685 915
11
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
 
 
 
678 966
10
11 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
 
 
 
670 1450
3
12 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
 
 
 
622 1158
7
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
 
 
 
618 1374
6
14 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
 
604 884
14
15 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
577 763
16
16 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
 
 
 
526 901
13
17 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
455 641
18
18 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
420 714
17
19 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 458
19
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
935 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
 
 
855 1085
6
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
 
 
 
805 1746
1
5 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
 
 
 
786 1510
3
6 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
 
 
 
716 1574
2
7 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
500 1000
7
8 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
995
3
 
 
 
 
250 1
 
230 2
 
 
 
480 710
8
9 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)

 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
 
 
395 600
9
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
1055
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
 
 
940 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
 
 
 
815 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
 
 
650 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
 
 
580 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
750 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
 
 
 
960 1415
2
2 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
870 1158
8
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
 
 
 
826 1505
1
4 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
12
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
772 1212
5
6 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
 
 
 
756 1206
6
7 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
 
 
 
747 1385
3
8 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
 
 
 
592 1068
9
9 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
 
 
 
592 1189
7
10 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
580 785
14
11 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
 
 
 
576 1215
4
12 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
 
 
 
536 648
19
13 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
14 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
695
13
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
 
 
 
522 922
10
15 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
775
9
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
 
 
 
508 768
15
16 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
 
 
 
508 644
20
17 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
985
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
 
500 705
16
18 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
290
55
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
 
500 500
31
19 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
480 667
18
20 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
32
21 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
 
467 467
34
22 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
 
 
 
445 526
28
23 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (378)
440
35
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
24 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
320
53
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
424 598
24
25 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
 
 
 
416 686
17
26 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
130
74
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
 
 
 
415 508
30
27 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
865
7
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
410 640
22
28 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 801
11
29 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
102 23
 
152 9-12
 
 
 
406 558
25
30 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
307
54
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
 
 
 
396 644
21
31 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
386 465
36
32 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
 
 
 
374 462
38
33 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
 
372 447
39
34 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
 
 
 
371 789
13
35 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)

 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
360 360
48
36 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
 
360 360
49
37 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
356 604
23
38 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
260
58
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
 
 
 
352 437
41
39 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 464
37
40 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
 
 
 
336 466
35
41 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)

 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
 
 
328 328
52
42 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)

 
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
322 322
53
43 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
182
70
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
 
 
 
309 472
33
44 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
565
18
 
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
 
305 305
56
45 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
 
 
 
304 525
29
46 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
 
 
 
302 377
45
47 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)

 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
288 440
40
48 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
49 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
 
 
 
278 414
43
50 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 372
46
51 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
258 394
44
52 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
53 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
54 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)

 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
55 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 352
51
56 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
 
 
235 235
69
57 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
354
47
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
 
233 233
70
58 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
59 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
512
30
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
 
 
 
216 294
58
60 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
213 270
60
61 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
211 357
50
62 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)

 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
 
 
 
193 258
62
63 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 542
26
64 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)

 
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
 
 
176 241
67
65 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
172 172
77
66 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
382
45
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
67 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
68 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 244
66
69 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 306
55
70 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
71 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)

 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
 
 
 
164 239
68
72 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
164 229
71
73 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
164 313
54
74 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)

 
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
 
 
 
158 223
73
75 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
76 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
47
101
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
77 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
402
41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
78 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
79 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
560
22
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
80 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
405
40
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
81 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
390
43
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 360
47
82 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (413)

 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 295
57
83 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
528
26
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
84 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (193)
105
80
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
90
85 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
95
89
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
86 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
407
39
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
87 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
 
89 154
81
88 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
53
98
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 213
74
89 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
90 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
268
57
 
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
79 79
100
91 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
377
46
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
92 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
94 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)

 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
95 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 261
61
96 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)

 
 
 
 
69 39-46
 
 
 
 
 
69 69
106
97 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)

 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
98 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)

 
 
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
63 199
75
99 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Płocochowo
MAZ (460)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
100 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
 
 
 
960 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
 
 
915 1655
2
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
 
910 910
8
4 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
 
777 777
11
5 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
 
 
776 1117
7
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
 
 
 
763 1498
4
7 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
728 898
9
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
 
 
 
713 1520
3
9 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
 
 
 
663 1191
6
10 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
 
640 870
10
11 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
 
610 610
18
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
 
608 1266
5
13 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
260
71
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
605 605
20
14 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
544 656
15
15 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 639
16
16 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
770
13
 
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
 
512 512
34
17 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
 
 
 
512 624
17
18 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
 
 
 
484 707
12
19 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
458 570
27
20 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
660
20
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
 
 
 
450 562
29
21 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
426
45
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
 
447 447
40
22 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
 
 
 
444 668
14
23 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
 
 
438 693
13
24 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
 
 
 
424 576
25
25 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
 
 
 
421 581
24
26 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
 
 
 
420 552
32
27 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 596
21
28 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
 
 
388 555
30
29 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
 
 
382 533
33
30 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
376 554
31
31 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
 
 
370 421
43
32 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
53
33 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)

 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
 
 
 
360 436
42
34 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
 
 
 
360 585
23
35 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
 
 
355 442
41
36 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
 
 
 
354 409
47
37 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
 
 
351 416
45
38 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
 
343 343
56
39 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
58
40 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 416
44
41 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
336 608
19
42 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
 
 
 
320 483
38
43 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
414
50
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
 
 
317 376
52
44 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
66
45 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
304 497
35
46 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
 
 
297 409
46
47 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
413
51
 
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
 
 
291 378
51
48 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
795
11
 
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
282 487
37
49 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
282 588
22
50 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
280 398
49
51 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
52 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
 
 
266 353
54
53 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
 
 
 
264 570
26
54 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
 
 
264 323
63
55 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
299
64
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
261 261
73
56 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)

 
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
 
 
 
260 351
55
57 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
257 333
60
58 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
306
62
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
 
 
248 307
65
59 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
 
 
232 301
68
60 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
230 230
76
61 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
227 301
67
62 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
790
12
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
 
 
 
225 563
28
63 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
225 312
64
64 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
65 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
222 222
80
66 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
317
59
 
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
220 220
81
67 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
 
 
 
218 395
50
68 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
44
118
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
 
 
 
217 286
69
69 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
70 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
71 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
208
84
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
 
 
 
205 327
62
72 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
73 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
379
53
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
 
 
 
201 400
48
74 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)

 
 
 
 
 
114 20
78 33-34
 
 
 
192 339
57
75 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
97
102
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
 
 
191 263
72
76 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
 
 
 
189 189
91
77 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
87
107
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
179 238
74
78 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
170 333
59
79 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
 
 
 
166 278
71
80 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
211
81
 
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
 
 
 
160 229
77
81 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
608
23
 
 
 
 
94 25
 
65 43-50
 
 
 
159 222
79
82 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
158 236
75
83 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP (396)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
84 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 474
39
85 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
369
54
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
 
 
140 205
85
86 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
87 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 215
82
88 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)

 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
89 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
90 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
128 197
89
91 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)

 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
122 173
92
92 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM (482)
293
66
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112 196
90
93 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
650
21
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
108 330
61
94 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
575
31
 
 
 
94 25
 
 
 
 
 
 
94 494
36
95 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
96 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
97 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
98 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)

 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
99 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
130
92
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
100 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)

 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
101 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 154
93
102 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
103 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (199)
94
104
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
78 78
111
104 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
227
76
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
 
77 140
96
105 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (477)
105
97
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 75
113
106 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (480)

 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 203
86
107 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)

 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
108 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
109 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
110 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
111 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)

 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
112 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 136
98
113 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
114 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
115 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
211
80
 
 
 
 
nkl.
 
nkl.
 
 
 
0 0
125
116 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126
117 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
 
 
 
940 1918
1
2 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
 
 
 
846 1587
3
3 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
 
 
 
782 1560
4
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
 
 
 
782 1646
2
5 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
 
 
 
744 1414
5
6 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
790
9
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
 
 
 
705 1205
6
7 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
 
 
 
677 1015
10
8 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
438
42
 
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
665 835
13
9 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
 
 
 
612 1126
8
10 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
 
 
612 1074
9
11 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
 
 
 
590 1173
7
12 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
552 751
16
13 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
534 660
22
14 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
695
17
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
 
526 526
24
15 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
 
 
 
500 854
12
16 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
500 935
11
17 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
 
 
 
464 738
18
18 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
1060
1
 
 
205 3-4
 
 
 
250 1
 
 
 
455 777
14
19 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
 
446 446
29
20 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
438 706
19
21 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
503
31
 
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
 
 
 
432 666
21
22 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
30
23 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
410 562
23
24 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
 
 
 
404 676
20
25 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
522
28
 
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
 
398 398
32
26 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
 
 
 
388 744
17
27 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
 
 
 
360 770
15
28 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
133
50
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
340 492
26
29 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)

 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
 
328 328
38
30 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
294 410
31
31 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
442
35
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
 
292 292
39
32 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 392
33
33 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
372
39
 
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
 
276 376
36
34 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)

 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
 
 
 
276 450
28
35 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
36 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
83
59
 
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
 
 
 
268 390
35
37 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 390
34
38 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
260 451
27
39 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
658
20
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
 
 
240 348
37
40 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
97
56
 
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
224 224
42
41 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
93
57
 
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
207 207
44
42 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (475)

 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
45
43 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
775
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 508
25
44 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
45 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
512
30
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
46 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
47 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
48 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (478)

 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
136 136
50
49 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)

 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132 223
43
50 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)

 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
51 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
86
58
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
52 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
413
38
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
53 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
54 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)

 
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
92 291
40
55 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (479)
354
40
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
91 91
56
56 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (416)

 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
57 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM (198)
45
61
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
83 83
59
58 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
349
41
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
 
 
 
955 1653
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
 
 
 
900 1608
2
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
 
 
 
890 1515
3
4 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
 
 
 
855 1319
5
5 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
 
 
826 1352
4
6 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
792 1137
7
7 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
 
 
728 1156
6
8 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
 
 
 
728 1119
8
9 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
675
15
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
 
669 669
17
10 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
 
 
632 908
11
11 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
621 871
12
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
 
620 620
20
13 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
 
 
 
614 951
9
14 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
 
588 588
21
15 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
765
13
 
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
 
567 567
24
16 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
 
 
 
562 934
10
17 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
531 736
15
18 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
19 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
 
 
504 628
19
20 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
559
23
 
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
 
 
 
498 836
13
21 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
484 786
14
22 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
23 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
30
24 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
 
 
 
457 581
22
25 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
420 650
18
26 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
396 534
25
27 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
 
 
 
372 504
26
28 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)

 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
357 503
27
29 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
30 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 477
28
31 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
32 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)

 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
 
 
 
276 574
23
33 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
520
26
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
276 432
31
34 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
110
54
 
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
 
 
 
264 388
32
35 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
452
33
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
 
 
 
232 344
34
36 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)

 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
37 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)

 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
220 324
36
38 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
310
37
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
189 293
38
39 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 336
35
40 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
41 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
152 292
39
42 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (401)
485
28
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
140 140
42
43 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (402)
563
20
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
132 132
43
44 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
46 1069 DZIKIEWICZ Bogdan
1950
Olsztyn
WMZ (425)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
46
47 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
 
 
 
1000 1841
1
2 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
 
 
 
810 1657
2
3 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
 
 
 
791 1595
3