Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
 
 
 
 
681 1071
1
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
1035
2
 
 
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
500 730
3
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
950
3
 
 
 
 
230 2
230 2
 
 
 
 
460 670
4
4 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
850
7
 
 
 
 
190 5
210 3
 
 
 
 
400 605
6
5 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
880
6
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
6 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
1040
1
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 750
2
7 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
210
9
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205 640
5
8 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)

 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9
9 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 368
7

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
 
 
 
955 1640
2
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
940 1786
1
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
826 1417
5
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
807 1012
9
5 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
 
 
723 909
12
6 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
 
 
 
 
693 1423
4
7 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
 
 
 
 
670 1450
3
8 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
 
 
 
 
644 966
10
9 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
 
 
 
622 1158
7
10 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
 
 
 
 
604 884
14
11 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
596 801
15
12 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
 
 
 
 
592 1374
6
13 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
577 763
16
14 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
840
10
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
 
 
 
 
530 1056
8
15 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
230 2
 
 
 
 
435 915
11
16 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
420 714
17
17 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
340 901
13
18 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 458
19
19 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 641
18
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
935 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
3 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
805 1746
1
4 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
 
 
 
786 1510
3
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
704 1574
2
6 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
650 1085
6
7 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
500 1000
7
8 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)

 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
 
 
395 600
9
9 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
995
3
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
250 710
8
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
1055
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
 
 
 
 
895 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
 
 
 
 
800 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
 
 
650 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
 
 
580 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
750 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
 
 
 
 
960 1415
2
2 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
870 1158
8
3 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
12
4 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
772 1212
5
5 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
748 1505
1
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
747 1385
3
7 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
 
 
 
 
738 1206
6
8 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
 
 
 
 
592 1189
7
9 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
 
 
 
 
560 1215
4
10 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
 
 
 
 
552 1068
9
11 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
12 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
 
 
 
508 644
20
13 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
480 667
18
14 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
32
15 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
 
 
 
445 526
28
16 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (378)
440
35
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
17 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
320
53
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
424 598
24
18 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
 
 
 
 
412 648
19
19 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
865
7
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
410 640
22
20 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 801
11
21 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
 
 
 
 
403 686
17
22 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
695
13
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
 
 
 
 
386 922
10
23 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
 
 
 
 
386 465
36
24 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
 
 
 
 
380 467
34
25 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
375 785
14
26 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
 
 
 
374 462
38
27 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
 
372 447
39
28 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
290
55
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
 
 
 
 
364 500
31
29 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
 
 
 
 
363 789
13
30 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 464
37
31 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
775
9
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
322 768
15
32 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
 
 
 
304 525
29
33 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
 
 
 
302 377
45
34 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
307
54
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
288 644
21
35 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)

 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
288 440
40
36 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
37 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
 
 
 
278 414
43
38 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
260
58
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
 
 
 
 
265 437
41
39 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 372
46
40 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
258 394
44
41 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
102 23
 
 
 
 
 
254 558
25
42 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
43 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
44 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
985
1
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
250 705
16
45 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)

 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
46 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
246 360
49
47 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
130
74
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
 
 
 
 
245 508
30
48 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
 
 
 
 
243 466
35
49 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 352
51
50 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)

 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
 
 
 
 
235 328
52
51 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
 
 
235 235
69
52 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
354
47
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
 
233 233
70
53 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
54 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)

 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
 
 
 
 
224 360
48
55 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
512
30
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
 
 
 
216 294
58
56 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
213 270
60
57 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
211 357
50
58 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
182
70
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
 
 
 
 
209 472
33
59 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)

 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
 
 
 
193 258
62
60 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
565
18
 
 
 
94 25
93 25-26
 
 
 
 
 
187 305
56
61 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)

 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 322
53
62 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 542
26
63 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
382
45
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
64 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
65 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 604
23
66 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 244
66
67 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 306
55
68 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
69 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)

 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
 
 
 
164 239
68
70 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
164 229
71
71 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
164 313
54
72 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
73 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
47
101
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
74 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
402
41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
75 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
76 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
560
22
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
77 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
405
40
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
78 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
390
43
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 360
47
79 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (413)

 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 295
57
80 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
528
26
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
81 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
95
89
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
82 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 172
77
83 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
407
39
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
84 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)

 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 241
67
85 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
 
89 154
81
86 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
53
98
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 213
74
87 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
88 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)

 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
79 223
73
89 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
377
46
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
90 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
92 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)

 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
93 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 261
61
94 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)

 
 
 
 
69 39-46
 
 
 
 
 
69 69
106
95 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)

 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
96 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)

 
 
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
63 199
75
97 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Płocochowo
MAZ (460)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
98 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
268
57
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 79
100
99 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
 
 
 
 
960 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
 
 
 
 
915 1655
2
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
 
 
776 1117
7
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
 
 
 
 
747 1498
4
5 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
728 898
9
6 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
 
 
 
 
705 910
8
7 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
695 1520
3
8 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
 
 
 
 
663 1191
6
9 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
 
640 870
10
10 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
568 1266
5
11 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
544 656
15
12 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
527 777
11
13 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 639
16
14 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
 
 
 
484 707
12
15 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
474 610
18
16 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
458 570
27
17 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
 
 
 
 
444 668
14
18 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
 
 
 
 
438 693
13
19 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
 
 
 
424 576
25
20 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
 
 
 
421 581
24
21 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
 
 
 
420 552
32
22 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 596
21
23 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
260
71
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
 
 
 
 
400 605
20
24 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
376 554
31
25 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
376 624
17
26 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
 
 
 
 
372 555
30
27 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
53
28 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
 
 
 
360 585
23
29 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
 
 
355 442
41
30 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
 
343 343
56
31 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
770
13
 
 
 
230 2
112 17-24
 
 
 
 
 
342 512
34
32 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
58
33 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 416
44
34 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
336 608
19
35 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
426
45
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
335 447
40
36 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
 
 
 
 
321 533
33
37 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
 
 
 
 
321 409
47
38 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
414
50
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
 
 
 
 
317 376
52
39 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
66
40 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
 
 
297 409
46
41 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
282 588
22
42 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
43 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
 
 
266 416
45
44 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
660
20
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
264 562
29
45 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
 
 
 
 
264 398
49
46 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
 
 
264 323
63
47 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
 
 
 
 
258 421
43
48 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
257 333
60
49 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)

 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
248 436
42
50 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
 
 
 
 
239 483
38
51 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
227 301
67
52 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
790
12
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
 
 
 
225 563
28
53 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
225 312
64
54 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
55 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
 
 
 
218 395
50
56 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
57 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
58 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
208
84
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
 
 
 
205 327
62
59 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
60 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
379
53
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
 
 
 
201 400
48
61 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
97
102
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
 
 
191 263
72
62 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
191 353
54
63 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
 
 
 
189 189
91
64 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
413
51
 
 
87 25-32
 
92 26
 
 
 
 
 
179 378
51
65 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
87
107
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
179 238
74
66 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
795
11
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
170 487
37
67 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
170 333
59
68 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
299
64
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
 
 
 
 
168 261
73
69 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
306
62
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
 
 
 
 
167 307
65
70 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
158 236
75
71 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP (396)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
72 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 497
35
73 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 474
39
74 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
151 222
80
75 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
44
118
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
 
 
 
 
146 286
69
76 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
145 230
76
77 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
 
142 301
68
78 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
369
54
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
 
 
140 205
85
79 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
80 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 215
82
81 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)

 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
82 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
83 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
128 197
89
84 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)

 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 351
55
85 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)

 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
122 173
92
86 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)

 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 339
57
87 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
112 570
26
88 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
650
21
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
108 330
61
89 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
317
59
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
108 220
81
90 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
608
23
 
 
 
 
94 25
 
 
 
 
 
94 222
79
91 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
575
31
 
 
 
94 25
 
 
 
 
 
 
94 494
36
92 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
93 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
94 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
95 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)

 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
96 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
211
81
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 229
77
97 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
130
92
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
98 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)

 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
99 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 154
93
100 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
101 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
227
76
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
 
77 140
96
102 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)

 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
103 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 278
71
104 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
105 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
106 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
107 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)

 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
108 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 136
98
109 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
110 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
111 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126
112 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
211
80
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
125
113 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
 
 
 
 
940 1918
1
2 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
 
 
 
 
783 1587
3
3 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
782 1646
2
4 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
 
 
 
 
763 1560
4
5 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
 
 
 
 
744 1414
5
6 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
790
9
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
 
 
 
705 1205
6
7 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
 
 
 
677 1015
10
8 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
612 1074
9
9 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
574 1126
8
10 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
 
 
 
 
572 1173
7
11 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
552 751
16
12 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
534 660
22
13 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
500 935
11
14 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
500 854
12
15 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
 
 
 
 
464 738
18
16 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
438 706
19
17 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
438
42
 
 
 
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
435 835
13
18 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
30
19 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
410 562
23
20 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
 
 
 
404 676
20
21 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
 
 
 
360 770
15
22 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
695
17
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
340 526
24
23 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
133
50
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
340 492
26
24 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
503
31
 
 
 
146 12
170 7-8
 
 
 
 
 
316 666
21
25 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
310 446
29
26 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
294 410
31
27 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 392
33
28 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
280 744
17
29 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)

 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
 
 
 
276 450
28
30 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
31 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 390
34
32 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
522
28
 
 
 
 
124 17-18
138 14
 
 
 
 
262 398
32
33 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)

 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
 
 
 
 
220 328
38
34 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
1060
1
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
205 777
14
35 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
442
35
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
 
 
 
 
201 292
39
36 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
775
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 508
25
37 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
38 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
512
30
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
39 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
40 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
41 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)

 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132 223
43
42 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)

 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
43 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
372
39
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
124 376
36
44 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
658
20
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
 
 
 
 
124 348
37
45 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
97
56
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 224
42
46 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 451
27
47 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
83
59
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
116 390
35
48 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
93
57
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 207
44
49 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
86
58
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
50 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
413
38
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
51 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
52 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)

 
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
92 291
40
53 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (416)

 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
54 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
349
41
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
955 1653
1
2 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
 
 
 
855 1319
5
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
845 1515
3
4 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
826 1352
4
5 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
 
 
 
 
822 1608
2
6 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
 
 
 
 
727 1137
7
7 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
694 1156
6
8 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
621 871
12
9 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
620 620
20
10 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
 
 
 
 
616 908
11
11 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
 
 
 
614 951
9
12 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
542 1119
8
13 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
 
 
 
 
532 934
10
14 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
531 736
15
15 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
675
15
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
 
 
 
 
513 669
17
16 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
17 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
 
 
504 628
19
18 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
484 786
14
19 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
20 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
30
21 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
 
 
 
457 581
22
22 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
438 588
21
23 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
420 650
18
24 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
396 534
25
25 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
 
 
 
372 504
26
26 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
765
13
 
 
 
 
132 15-16
230 2
 
 
 
 
362 567
24
27 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)

 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
357 503
27
28 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
29 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 477
28
30 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
559
23
 
 
 
 
170 7-8
158 9
 
 
 
 
328 836
13
31 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
32 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)

 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
 
 
 
276 574
23
33 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
520
26
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
276 432
31
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
452
33
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
 
 
 
232 344
34
35 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)

 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
36 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)

 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
220 324
36
37 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
310
37
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
189 293
38
38 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 336
35
39 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
40 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
152 292
39
41 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
110
54
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 388
32
42 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
43 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
44 1069 DZIKIEWICZ Bogdan
1950
Olsztyn
WMZ (425)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
46
45 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
 
 
 
1000 1841
1
2 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
791 1595
3
3 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
815
10
205 3-4
186 5-6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
766 1483
4
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
 
 
 
 
761 1657
2
5 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
710
15
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
731 1092
6
6 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
840
8
250 1
 
230 2
 
 
205 3-4
 
 
 
 
685 859
7
7 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
855
7
 
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
660 846
8
8 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
1040
1
 
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
640 1120
5
9 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
865
5
 
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
577 782
12
10 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)

 
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
556 556
18
11 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
436
25
148 11-12
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
 
 
 
552 824
10
12 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
725
13
 
156 9-10
 
 
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
512 838
9
13 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
605
20
166 8
 
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
484 484
22
14 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
565
22
 
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
462 602
17
15 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947