Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
328 1071
1
2 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 368
7

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
710 1786
1
2 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
591 1417
5
3 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
497 1423
4
4 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
496 966
10
5 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
158 9
 
 
 
 
 
 
 
478 1450
3
6 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
455 1640
2
7 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
442 1158
7
8 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
434 884
14
9 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
424 1374
6
10 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
420 714
17
11 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
391 909
12
12 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
372 1012
9
13 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 458
19
14 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 641
18
15 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 915
11
16 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 801
15
17 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 763
16
18 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
840
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 1056
8
19 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 901
13
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
705 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
640 1095
5
3 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
190 5
 
 
 
 
 
 
 
569 1746
1
4 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
561 1510
3
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
182 6
 
 
 
 
 
 
 
530 1574
2
6 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
230 2
 
 
 
 
 
 
 
420 1085
6
7 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1000
7
8 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
1055
1
205 3-4
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
665 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
200 4
 
 
 
 
 
 
 
586 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
210 3
 
 
 
 
 
 
 
420 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
190 5
 
 
 
 
 
 
 
380 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
500 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
665 1158
8
2 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
641 793
12
3 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
424 1189
7
4 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
416 1212
5
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 801
11
6 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
410 1505
1
7 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
408 1215
4
8 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
388 1068
9
9 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
372 1385
3
10 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
368 667
18
11 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 464
37
12 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
338 1206
6
13 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
322 527
27
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
322 644
20
15 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
306 476
32
16 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
284 789
13
17 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
272 447
39
18 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
264 467
34
19 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 372
46
20 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
258 394
44
21 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (378)
440
35
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
250 436
42
22 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1415
2
23 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 352
51
24 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
25 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
215 377
45
26 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
212 525
29
27 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
211 357
50
28 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
205 414
43
29 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
94 25
 
 
 
 
 
 
 
204 686
17
30 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
92 26
 
 
 
 
 
 
 
198 287
59
31 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
193 526
28
32 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
189 465
36
33 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 542
26
34 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
176 253
63
35 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
36 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 604
23
37 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 785
14
38 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 244
66
39 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 466
35
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 251
64
41 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 306
55
42 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
164 313
54
43 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
158 235
69
44 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
45 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 648
19
46 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 558
25
47 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
320
53
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 598
24
48 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)

 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 440
40
49 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 270
60
50 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
51 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 462
38
52 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
528
26
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
53 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 258
62
54 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
 
 
 
 
 
 
110 360
49
55 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 172
77
56 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 154
81
57 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
83 229
71
58 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
59 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 164
80
60 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
62 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
354
47
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
75 233
70
63 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
47
101
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
75 150
83
64 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)

 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
75 75
105
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)

 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
75 239
68
66 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 261
61
67 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)

 
 
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
63 199
75
68 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
710 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
250 1
 
 
 
 
 
 
 
666 1655
2
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
492 1117
7
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
484 1498
4
5 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 910
8
6 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
416 1520
3
7 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 596
21
8 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 870
10
9 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
408 656
15
10 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
392 707
12
11 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
376 1266
5
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
356 898
9
13 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 416
44
14 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
336 581
24
15 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
322 639
16
16 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
306 570
27
17 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
292 668
14
18 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
284 552
32
19 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
282 588
22
20 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
264 554
31
21 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
264 624
17
22 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
248 1191
6
23 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
248 585
23
24 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
240 409
47
25 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
232 533
33
26 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
230 693
13
27 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
224 608
19
28 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
29 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
221 306
66
30 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
219 442
41
31 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
212 364
53
32 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 777
11
33 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
203 339
58
34 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
35 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
197 323
63
36 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
191 280
70
37 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
185 409
46
38 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
179 343
56
39 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
167 555
30
40 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
154 416
45
41 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP (396)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
42 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 497
35
43 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 610
18
44 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 474
39
45 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
150 301
67
46 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
145 395
50
47 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
145 333
60
48 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
145 230
76
49 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
50 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 215
82
51 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
138 215
83
52 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
414
50
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 376
52
53 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 312
64
54 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 576
25
55 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
134 207
84
56 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
57 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
128 197
89
58 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
124 353
54
  1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
124 398
49
60 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
379
53
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 400
48
61 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 436
42
62 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 421
43
63 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 570
26
64 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
93 333
59
65 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
66 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
67 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
68 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
426
45
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
87 447
40
69 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
413
51
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
87 378
51
70 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 154
93
71 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
72 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
260
71
 
 
78 33
 
 
 
 
 
 
 
78 605
20
73 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 222
80
74 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 483
38
75 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 278
71
76 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
790
12
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 563
28
77 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
78 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
79 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 189
91
80 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
81 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
87
107
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
67 238
74
82 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 301
68
83 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 236
75
84 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 136
98
85 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
86 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
208
84
 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 327
62
87 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
  1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 173
92
89 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
640 1918
1
2 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
577 1646
2
3 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
545 1015
10
4 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
542 1560
4
5 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
534 660
22
6 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
512 1414
5
7 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
134 15
 
 
 
 
 
 
 
508 1587
3
8 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
400 1074
9
9 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
372 1173
7
10 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
 
 
 
360 770
15
11 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
310 446
29
12 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
304 428
30
13 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
294 410
31
14 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 392
33
15 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
268 706
19
16 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 390
34
17 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
264 676
20
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
262 1126
8
19 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
790
9
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
250 1205
6
20 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 935
11
21 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
248 751
16
22 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
240 738
18
23 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
209 854
12
24 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
1060
1
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
205 777
14
25 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 562
23
26 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
775
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 508
25
27 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
28 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
29 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
30 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
658
20
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 348
37
31 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)

 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 450
28
32 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 744
17
33 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 451
27
34 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 272
41
35 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)

 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
112 328
38
36 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
37 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)

 
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
92 291
40

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
685 1319
5
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
580 1515
3
3 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
577 1352
4
4 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
531 736
15
5 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
522 1137
7
6 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
500 1653
1
7 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
435 871
12
8 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
380 628
19
9 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
356 1119
8
10 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 477
28
11 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
340 701
16
12 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
332 786
14
13 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
325 581
22
14 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
310 908
11
15 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
310 620
20
16 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
310 462
30
17 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
310 1608
2
18 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
304 951
9
19 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
20 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
134 15
 
 
 
 
 
 
 
286 472
29
21 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
286 588
21
22 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
276 1156
6
23 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
268 934
10
24 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
244 534
25
25 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
242 504
26
26 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
130 16
 
 
 
 
 
 
 
238 354
33
27 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 336
35
28 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
29 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
520
26
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 432
31
30 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 574
23
31 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 292
39
32 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
 
 
 
 
 
 
 
134 650
18
33 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
34 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)

 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 221
40
35 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)

 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
112 324
36
36 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
37 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
310
37
 
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
92 293
38
38 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
656 1841
1
2 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
815
10
205 3-4
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
561 1483
4
3 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
170 7-8
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
556 1595
3
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
156 9-10
150 11
 
 
 
 
 
 
 
511 1657
2
5 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
710
15
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
496 1092
6
6 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
840
8
250 1
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
480 859
7
7 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
1040
1
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
435 1120
5
8 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
436
25
148 11-12
132 15-16
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
420 824
10
9 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
855
7
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 846
8
10 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
865
5
 
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
391 782
12
11 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)

 
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
326 556
18
12 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
565
22
 
146 12
146 12
 
 
 
 
 
 
 
292 602
17
13 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
290
28
 
124 17-18
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
280 536
19
14 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
350
27
 
150 11
128 15-18
 
 
 
 
 
 
 
278 418
27
15 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
663
18
 
132 15-16
128 15-18
 
 
 
 
 
 
 
260 532
20
16 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (312)
855
6
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 714
13
17 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
1015
3
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 796
11
18 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
840
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 482
23
19 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
560
23
174 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
174 685
14
20 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
605
20
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 484
22
21 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
725
13
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 838
9
22 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
253
29
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 280
29
23 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
120
37
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
32
24 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (385)

 
 
128 15-18
 
 
 
 
 
 
 
128 422
26
  1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (353)

 
 
128 15-18
 
 
 
 
 
 
 
128 398
28
26 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)

 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
34

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1055
1
250 1
230 2
250 1
 
 
 
 
 
 
 
730 2140
1
2 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
920
4
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
615 1153
6
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
1020
2
230 2
158 9
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
593 1899
2
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
890
5
186 5-6
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
577 1589
5
5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
840
7
205 3-4
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
561 1661
4
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
950
3
174 7
186 5-6
158 9
 
 
 
 
 
 
 
518 1726
3
7 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)

 
250 1
230 2
 
 
 
 
 
 
 
480 840
9
8 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
725
12
156 9-10
170 7-8
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
462 780
10
9 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
648
17
166 8
148 11-12
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
450 910
8
10 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
790
11
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
318 638
12
11 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
855
6
 
148 11-12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
302 476
17
12 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
133
36
 
154 10
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
302 442
20
13 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
670
14
 
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
276 276
23
14 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (142)
325
20
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 549
13
15 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
303
21
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 539
14
16 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (30)
795
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 498
16
17 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
825
8
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 470
18
18 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (391)

 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 758
11
19 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
683
13
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
26

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
1010
3
230 2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
665 2055
1
2 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
1030
2
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
641 1281
6
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
1005
4
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
615 1710
2
4 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
850
7
186 5-6
186 5-6
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
520 1634
3
5 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
1040
1
250 1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
500 955
9
6 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
590
14
186 5-6
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
498 498
15
7 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
845
8
170 7-8
186 5-6
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
492 1561
4
8 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
780
10
170 7-8
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
488 986
8
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
845
9
158 9
170 7-8
158 9
 
 
 
 
 
 
 
486 1190
7
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
730
13
154 10
148 11-12
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
438 1466
5
11 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)

148 11-12
148 11-12
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
432 588
14
12 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)

148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
424 894
10
13 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM (304)
585
15
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
18
14 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
975
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 665
13
15 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (386)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 782
11
16 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (31)
850
6
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 336
17
17 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (164)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 682
12
18 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)

 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
19