Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
328 1071
1
2 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 368
7

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
480 1786
1
2 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
386 1417
5
3 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
361 1423
4
4 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
320 1450
3
5 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
310 966
10
6 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
288 1374
6
7 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
286 884
14
8 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
272 714
17
9 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
272 1158
7
10 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 641
18
11 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1640
2
12 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 915
11
13 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 801
15
14 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1012
9
15 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 909
12
16 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 763
16
17 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 901
13
18 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
 
 
 
 
 
 
 
 
146 458
19
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
435 1095
5
3 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
379 1746
1
4 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
356 1510
3
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
348 1574
2
6 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1000
7
7 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10
8 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
190 1085
6

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
1055
1
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
435 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
 
 
 
 
 
 
 
 
386 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
 
 
 
 
 
 
 
 
210 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
190 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
460 1158
8
2 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 793
12
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
410 1505
1
4 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
338 1206
6
5 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
272 1215
4
6 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
272 1189
7
7 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
256 667
18
8 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1415
2
9 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 464
37
10 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 352
51
11 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
236 1068
9
12 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 801
11
13 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
197 447
39
14 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
193 526
28
15 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1385
3
16 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 542
26
17 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1212
5
18 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
 
 
 
 
 
 
 
 
177 372
46
19 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
176 253
63
20 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
172 789
13
21 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 604
23
22 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
23 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 644
20
24 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 785
14
25 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 467
34
26 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
27 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 377
45
28 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 527
27
29 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 648
19
30 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 558
25
31 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
142 414
43
32 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 270
60
33 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
  536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 476
32
35 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 357
50
36 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 462
38
37 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
 
 
 
 
 
 
110 360
49
38 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 686
17
39 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
 
 
 
 
 
 
 
 
106 394
44
40 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 287
59
41 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
100 525
29
42 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 465
36
43 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
93 229
72
44 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 172
77
45 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 154
81
46 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 313
54
47 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
83 466
35
  1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
83 235
69
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
83 251
64
50 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
83 229
71
51 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 306
55
52 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
53 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
77 244
66
54 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 164
80
55 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
57 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 261
61
58 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
480 1983
1
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 910
8
3 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
416 1655
2
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
372 1498
4
5 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
322 1117
7
6 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
272 656
15
7 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
264 1520
3
8 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
264 624
17
9 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
 
 
 
 
 
 
 
 
256 707
12
10 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
224 1266
5
11 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
224 581
24
12 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 596
21
13 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 777
11
14 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
205 668
14
15 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 870
10
16 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
197 552
32
17 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
185 409
47
18 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 639
16
19 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 898
9
20 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 588
22
21 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
161 585
23
22 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
156 223
78
23 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
156 533
33
24 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 416
44
25 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 497
35
26 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 442
41
27 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 610
18
28 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 554
31
29 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 474
39
30 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
147 202
87
31 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
143 693
13
32 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 570
27
33 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 312
64
34 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 576
25
35 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 280
70
36 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 364
53
37 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
134 207
84
38 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
134 306
66
39 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 323
63
40 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
41 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 608
19
42 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 421
43
43 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 343
56
44 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 570
26
45 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1191
6
46 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 409
46
47 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 555
30
48 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
93 333
59
49 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 339
58
50 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
51 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
52 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 230
76
53 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
54 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
 
 
 
 
 
 
 
 
84 215
82
55 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81 416
45
56 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 154
93
57 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
58 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
78 395
50
59 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 222
80
60 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 333
60
61 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 483
38
62 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
63 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
  1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 197
89
65 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 189
91
66 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 215
83
67 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
68 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 353
54
  1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 398
49
70 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 301
68
71 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 236
75
72 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 140
97
73 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 136
98
74 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 301
67
75 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
76 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 278
71
77 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
435 1918
1
2 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 1646
2
3 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
382 660
22
4 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
375 1015
10
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
374 1587
3
6 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
372 1414
5
7 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
356 1560
4
8 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
308 1074
9
9 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
294 410
31
10 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
 
 
 
 
 
 
 
 
280 1173
7
11 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 935
11
12 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
248 751
16
13 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
240 738
18
14 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 562
23
15 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 446
29
16 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 390
34
17 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 676
20
18 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 428
30
19 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
20 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 392
33
21 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
22 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
23 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
132 1126
8
24 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 770
15
25 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 744
17
26 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 451
27
27 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 706
19
28 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 272
41
29 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 854
12
30 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
480 1319
5
2 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 1352
4
3 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 736
15
4 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
375 1515
3
5 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
370 1137
7
6 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
356 1119
8
7 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
310 1608
2
8 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
286 588
21
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
276 1156
6
10 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
268 934
10
11 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
268 628
19
12 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1653
1
13 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
248 701
16
14 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 786
14
15 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
221 477
28
16 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
213 581
22
17 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 871
12
18 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
205 297
37
19 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 336
35
20 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 462
30
21 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 472
29
22 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 951
9
23 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 534
25
24 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 292
39
25 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 620
20
26 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
 
 
 
 
 
 
 
134 650
18
27 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
28 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
130 504
26
29 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 908
11
30 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
31 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 354
33
32 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
406 1841
1
2 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
400 1595
3
3 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
815
10
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 1483
4
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
361 1657
2
5 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
710
15
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
326 1092
6
6 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
436
25
148 11-12
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
280 824
10
7 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
840
8
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 859
7
8 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
1040
1
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1120
5
9 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
865
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 782
12
10 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
855
7
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 846
8
11 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 556
18
12 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
1015
3
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 796
11
13 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
840
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 482
23
14 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
560
23
174 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
174 685
14
15 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
605
20
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 484
22
16 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
725
13
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 838
9
17 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
350
27
 
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
150 418
27
18 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
565
22
 
146 12
 
 
 
 
 
 
 
 
146 602
17
19 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
253
29
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 280
29
20 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
120
37
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
32
21 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
663
18
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
132 532
20
22 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
290
28
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 536
19
23 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)

 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
34

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1055
1
250 1
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
480 2140
1
2 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
920
4
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
410 1153
6
3 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
890
5
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
391 1589
5
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
840
7
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
391 1661
4
5 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
1020
2
230 2
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
388 1899
2
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
950
3
174 7
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
360 1726
3
7 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
725
12
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
326 780
10
8 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
648
17
166 8
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
314 910
8
9 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)

 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 840
9
10 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
303
21
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 539
14
11 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
790
11
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 638
12
12 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
825
8
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 470
18
13 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
133
36
 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 442
20
14 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
855
6
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
148 476
17
15 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
670
14
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 276
23
16 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
683
13
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
26

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
1010
3
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
460 2055
1
2 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
1030
2
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 1281
6
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
1005
4
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
410 1710
2
4 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
850
7
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
372 1634
3
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
845
8
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
356 1561
4
6 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
590
14
186 5-6
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
344 498
15
7 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
780
10
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
340 986
8
8 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
845
9
158 9
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
328 1190
7
9 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
730
13
154 10
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
302 1466
5
10 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)

148 11-12
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
296 588
14
11 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)

148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
288 894
10
12 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
1040
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 955
9
13 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
975
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 665
13
14 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)

 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
19