Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R8 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
765
1
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
 
765 1071
1
2 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
750
2
 
 
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
 
750 750
2
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
730
3
 
 
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
 
730 730
3
4 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
670
4
 
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
 
670 670
4
5 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
640
5
 
 
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
 
640 640
5
6 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
605
6
 
 
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
 
605 605
6
7 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
368
7
186 5-6
 
 
 
 
 
 
182 6
 
 
368 368
7
8 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
352
8
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
9 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)
200
9
 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
960
2
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
 
960 1786
1
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
980
1
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
 
1000 1640
2
3 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
684
12
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
 
684 1450
3
4 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
695
10
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
 
695 1423
4
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
870
3
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
870 1417
5
6 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
640
14
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
 
662 1374
6
7 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
622
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
 
622 1158
7
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
732
7
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
 
732 1056
8
9 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
807
4
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
 
826 1012
9
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
678
13
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
 
678 966
10
11 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
685
11
 
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
230 2
 
915 915
11
12 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
723
9
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
 
751 909
12
13 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
731
8
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
 
731 901
13
14 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
604
16
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
 
604 884
14
15 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
801
5
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
 
801 801
15
16 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
763
6
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
 
763 763
16
17 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
574
17
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
154 10
140 13-14
 
582 714
17
18 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
455
18
 
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
 
641 641
18
19 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)
300
19
 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
158 9
 
458 458
19
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
140
20
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
148 11-12
 
288 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
805
4
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
 
820 1746
1
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
716
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
 
728 1574
2
3 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
786
5
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
 
790 1510
3
4 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
935
1
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
935 1140
4
5 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
890
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
6 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
855
3
 
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
 
895 1085
6
7 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
750
6
250 1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
250 1
 
1000 1000
7
8 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
710
8
 
 
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
 
710 710
8
9 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)
395
9
 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
600 600
9
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)
230
10
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
820
2
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
 
820 1768
1
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
940
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
 
940 1375
2
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
650
3
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
210 3
 
860 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
580
4
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
200 4
 
780 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
955
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
 
1000 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
826
3
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
 
845 1505
1
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
980
1
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
 
980 1415
2
3 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
747
8
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
 
827 1385
3
4 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
576
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
 
592 1215
4
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
772
6
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
 
772 1212
5
6 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
756
7
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
 
772 1206
6
7 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
592
16
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
 
608 1189
7
8 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
870
2
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
870 1158
8
9 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
608
12
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
 
608 1068
9
10 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
594
15
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
 
688 922
10
11 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
596
14
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
801 801
11
12 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
793
4
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
12
13 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
400
34
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
 
400 789
13
14 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
785
5
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
 
785 785
14
15 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
598
13
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
 
678 768
15
16 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
705
9
 
 
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
705 705
16
17 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
416
33
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
 
434 686
17
18 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
480
25
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
 
480 667
18
19 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
536
19
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
536 648
19
20 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
644
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
644 644
20
21 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
508
21
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
536 644
21
22 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
640
11
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
 
640 640
22
23 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
468
27
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
 
604 604
23
24 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
505
23
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
517 598
24
25 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)
558
18
152 9-12
 
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
 
558 558
25
26 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)
372
40
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
 
542 542
26
27 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
527
20
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
28 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
445
30
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
445 526
28
29 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
389
36
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
 
440 525
29
30 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
508
22
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
508 508
30
31 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
500
24
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
 
500 500
31
32 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)
476
26
 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
32
33 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
384
38
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
 
397 472
33
34 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
467
28
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
 
467 467
34
35 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)
336
46
 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
 
336 466
35
36 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
386
37
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
386 465
36
37 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
352
45
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
112 17-24
 
464 464
37
38 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
462
29
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
462 462
38
39 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
372
41
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
 
372 447
39
40 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)
288
51
 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
 
440 440
40
41 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
437
31
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
437 437
41
42 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (378)
436
32
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
43 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
280
54
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
286 414
43
44 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
394
35
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
 
394 394
44
45 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)
377
39
 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
 
377 377
45
46 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
260
55
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
112 17-24
 
372 372
46
47 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
248
60
 
 
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
 
360 360
47
48 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)
360
42
 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
360 360
48
49 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)
360
43
 
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
 
360 360
49
50 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
286
53
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
 
357 357
50
51 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)
352
44
120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
352 352
51
52 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)
328
47
 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
 
328 328
52
53 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)
322
48
 
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
322 322
53
54 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
235
62
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
 
313 313
54
55 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
231
65
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
 
306 306
55
56 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
305
49
 
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
 
305 305
56
57 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (413)
183
69
 
 
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
 
295 295
57
58 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
294
50
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
294 294
58
59 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
287
52
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
60 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
213
68
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
 
270 270
60
61 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
149
81
71 37-44
 
 
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
 
261 261
61
62 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)
258
56
 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
 
258 258
62
63 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)
253
57
93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
64 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)
251
58
 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
65 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)
250
59
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
66 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)
166
74
 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
78 33-34
 
244 244
66
67 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)
176
70
 
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
 
241 241
67
68 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)
239
61
 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
 
239 239
68
69 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)
235
63
 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
235 235
69
70 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
233
64
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
 
233 233
70
71 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)
164
76
83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
229 229
71
72 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)
229
66
 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
73 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)
223
67
 
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
223 223
73
74 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
156
77
 
 
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
 
213 213
74
75 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)
128
84
 
 
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
199 199
75
76 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP (489)

 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
186 186
76
77 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)
172
71
93 25-26
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
172 172
77
78 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
170
72
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
79 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
170
73
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
80 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
164
75
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
81 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
154
78
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
154 154
81
82 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
152
79
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
83 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
150
80
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
84 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
136
82
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
85 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)
136
83
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
86 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
114
85
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
87 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (403)

 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
87
88 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
112
86
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
89 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
112
87
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
90 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (193)
108
88
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
90
91 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (417)

 
 
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
93 93
91
92 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
93
89
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
93 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (418)

 
 
 
 
 
 
 
 
90 27
 
90 90
93
94 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
89
90
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
95 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP (505)

 
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
85 85
95
  1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (495)

 
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
85 85
95
97 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)
83
91
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
98 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (504)

 
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
81 81
98
99 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (494)

 
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
81 81
99
100 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
79
92
 
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
79 79
100
101 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
79
93
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
102 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)
77
94
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)
77
94
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
104 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (21)

 
 
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
75 75
104
105 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)
75
96
 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
106 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)
69
97
 
 
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
69 69
106
107 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)
67
98
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
108 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL (130)

 
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
65 65
108
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP (501)

 
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
65 65
108
110 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (488)
65
99
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65 65
110
111 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (460)
0
100
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
112 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)
0
101
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
980
1
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
 
980 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
915
2
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
960 1655
2
3 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
747
8
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
 
782 1520
3
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
782
5
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
 
782 1498
4
5 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
608
12
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
 
626 1266
5
6 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
679
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
 
695 1191
6
7 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
776
7
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
811 1117
7
8 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
910
3
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
 
910 910
8
9 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
728
9
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
728 898
9
10 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
870
4
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
 
870 870
10
11 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
777
6
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
 
777 777
11
12 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
534
18
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
 
534 707
12
13 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
438
29
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
 
471 693
13
14 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
469
24
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
 
488 668
14
15 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
544
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
544 656
15
16 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
527
19
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
 
639 639
16
17 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
512
20
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
 
512 624
17
18 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
610
11
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
 
610 610
18
19 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
472
23
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
 
496 608
19
20 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
605
13
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
605 605
20
21 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
596
14
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
 
596 596
21
22 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
452
27
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
 
588 588
22
23 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)
360
40
85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
 
436 585
23
24 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
427
31
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
 
427 581
24
25 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
576
15
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
 
576 576
25
26 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
400
33
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
 
570 570
26
27 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
458
26
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
 
570 570
27
28 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
377
37
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
 
563 563
28
29 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
562
16
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
 
562 562
29
30 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)
388
34
112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
 
429 555
30
31 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
467
25
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
 
467 554
31
32 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
420
32
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
 
420 552
32
33 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
382
36
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
 
382 533
33
34 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
512
21
 
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
 
512 512
34
35 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
385
35
 
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
497 497
35
36 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
264
65
 
 
 
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
 
494 494
36
37 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
487
22
 
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
 
487 487
37
38 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
336
48
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
336 483
38
39 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
288
56
152 9-12
 
 
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
474 474
39
40 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
447
28
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
 
447 447
40
41 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
355
41
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
 
442 442
41
42 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)
436
30
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
 
436 436
42
43 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
370
38
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
 
370 421
43
44 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
338
47
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
78 33
 
416 416
44
45 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
351
44
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
351 416
45
46 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
297
54
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
409 409
46
47 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
354
42
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
 
354 409
47
48 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
313
52
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
 
400 400
48
49 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)
280
59
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
280 398
49
50 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)
330
50
 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
 
330 395
50
51 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
291
55
 
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
 
378 378
51
52 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
317
51
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
376 376
52
53 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
364
39
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
53
54 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)
266
64
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
 
298 353
54
55 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)
351
43
 
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
351 351
55
56 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)
343
45
 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
 
343 343
56
57 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)
270
62
 
 
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
 
339 339
57
58 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
339
46
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
58
59 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
282
58
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
 
333 333
59
60 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
333
49
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
 
333 333
60
61 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
194
84
 
 
 
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
330 330
61
62 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
268
63
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
272 327
62
63 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
264
66
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
 
268 323
63
64 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
225
74
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
 
312 312
64
65 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
248
68
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
307 307
65
66 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)
306
53
71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
66
67 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
227
73
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
 
301 301
67
68 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
232
70
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
 
301 301
68
69 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
286
57
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
286 286
69
70 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
280
60
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
71 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (364)
278
61
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
 
278 278
71
72 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
191
85
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
 
263 263
72
73 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
261
67
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
261 261
73
74 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
179
87
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
 
238 238
74
75 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)
236
69
65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
236 236
75
76 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
230
71
90 27
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
230 230
76
77 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
229
72
 
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
 
229 229
77
78 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
223
75
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
79 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
222
76
 
 
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
 
222 222
79
80 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
222
77
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
222 222
80
81 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
220
78
 
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
220 220
81
82 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
139
94
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
76 35-36
 
215 215
82
83 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
215
79
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
84 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)
207
80
65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
85 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
140
92
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
205 205
85
86 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (480)
144
90
 
 
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
 
203 203
86
87 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)
202
81
71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
88 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
130
97
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
199 199
88
89 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)
197
82
 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
197 197
89
90 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM (482)
196
83
 
 
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
196 196
90
91 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
189
86
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
189 189
91
92 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)
122
98
 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
 
173 173
92
93 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
154
88
81 31-32
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
154 154
93
94 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (492)

 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
94
95 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (396)
152
89
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
96 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
140
91
 
 
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
140 140
96
97 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
140
93
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
98 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
136
95
 
63 45-52
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
136 136
98
99 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)
136
96
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
100 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (497)

 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
100
101 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ (148)
112
99
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
101
102 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
91
100
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
103 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
91
101
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
104 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
88
102
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
105 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)
0
120
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 87
105
106 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)
87
103
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
107 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
85
104
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
108 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (486)
81
105
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
81 81
108
109 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)
81
106
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
110 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
81
107
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
111 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (199)
78
108
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
78 78
111
112 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (491)

 
 
 
 
 
 
 
 
77 34
 
77 77
112
113 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (477)
75
109
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 75
113
114 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (496)

 
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
74 74
114
115 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)
73
110
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
116 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
73
111
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
117 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)
73
112
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
118 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
69
113
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
119 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)
67
114
 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
120 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (498)

 
 
 
 
 
 
 
 
65 45-48
 
65 65
120
121 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)
63
115
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
122 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM (484)

 
 
 
 
 
 
 
 
59 49-56
 
59 59
122
123 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)
55
116
 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
124 726 JEROME Jonah
1966
Warszawa
MAZ (487)
0
117
 
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
0 0
124
125 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
0
118
 
 
 
 
nkl.
 
nkl.
 
 
 
0 0
125
126 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)
0
119
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
940
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
 
940 1918
1
2 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
782
5
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
 
782 1646
2
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
846
3
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
 
865 1587
3
4 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
782
6
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
 
782 1560
4
5 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
744
7
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
 
744 1414
5
6 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
955
1
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
 
1000 1205
6
7 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
590
14
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
 
590 1173
7
8 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
612
11
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
 
612 1126
8
9 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
612
12
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
612 1074
9
10 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
697
9
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
 
731 1015
10
11 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
705
8
250 1
 
 
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
 
935 935
11
12 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
500
23
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
 
500 854
12
13 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
835
4
 
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
 
835 835
13
14 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
607
13
 
 
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
 
777 777
14
15 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
565
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
770 770
15
16 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
552
19
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
552 751
16
17 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
574
15
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
 
636 744
17
18 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
464
24
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
 
464 738
18
19 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
554
18
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
 
590 706
19
20 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
540
20
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
136 13-16
 
564 676
20
21 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
540
21
 
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
 
558 666
21
22 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
660
10
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
 
660 660
22
23 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
562
17
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
 
562 562
23
24 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
526
22
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
 
526 526
24
25 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
356
33
 
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
152 9-12
 
508 508
25
26 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
340
34
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
 
492 492
26
27 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
360
32
124 17-18
 
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
451 451
27
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)
367
31
 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
 
450 450
28
29 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
446
25
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
 
446 446
29
30 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
428
26
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
30
31 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
410
27
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
410 410
31
32 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
398
28
 
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
 
398 398
32
33 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
292
37
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
100 23-24
 
392 392
33
34 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
268
39
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
122 18
 
390 390
34
35 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
390
29
 
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
 
390 390
35
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
376
30
 
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
376 376
36
37 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
240
40
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
 
348 348
37
38 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)
328
35
 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
 
328 328
38
39 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
292
36
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
 
292 292
39
40 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)
200
43
 
 
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
 
291 291
40
41 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)
272
38
 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
42 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
224
41
 
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
224 224
42
43 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)
132
50
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
91 25-28
 
223 223
43
44 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
207
42
 
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
207 207
44
45 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (475)
186
44
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
45
46 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)
150
45
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
47 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
140
46
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
48 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
140
47
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
49 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
140
48
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
50 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (478)
136
49
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
136 136
50
51 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)
124
51
 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
116
52
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
53 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (483)

 
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
100 100
53
54 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
97
53
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
55 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)
97
54
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
56 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (479)
91
56
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
91 91
56
57 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ (485)
91
55
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
91 91
57
58 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (416)
87
57
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
59 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM (198)
83
58
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
83 83
59
60 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
0
59
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
955
2
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
 
955 1653
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
960
1
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
 
960 1608
2
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
935
3
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
 
935 1515
3
4 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
826
5
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
 
826 1352
4
5 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
855
4
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
 
855 1319
5
6 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
728
9
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
 
728 1156
6
7 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
792
6
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
 
845 1137
7
8 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
763
7
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
 
763 1119
8
9 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
614
15
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
 
679 951
9
10 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
586
17
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
 
586 934
10
11 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
632
12
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
 
644 908
11
12 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
621
13
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
250 1
 
871 871
12
13 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
684
10
 
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
 
684 836
13
14 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
562
19
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
132 15-16
 
578 786
14
15 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
736
8
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
736 736
15
16 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
512
20
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
17 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
669
11
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
 
669 669
17
18 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
420
29
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
 
650 650
18
19 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
504
22
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
124 17-18
 
516 628
19
20 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
620
14
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
 
620 620
20
21 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
588
16
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
 
588 588
21
22 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)
484
24
97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
484 581
22
23 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)
432
27
 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
 
574 574
23
24 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
567
18
 
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
 
567 567
24
25 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
396
30
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
138 14
 
534 534
25
26 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
504
21
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
nkl.
 
504 504
26
27 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)
503
23
 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
503 503
27
28 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
345
33
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
132 15-16
 
477 477
28
29 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
472
25
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
30 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
462
26
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
30
31 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
432
28
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
 
432 432
31
32 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
388
31
 
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
 
388 388
32
33 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
354
32
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
344
34
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
344 344
34
35 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
336
35
186 5-6
 
 
 
 
 
 
150 11
 
 
336 336
35
36 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)
220
39
 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
104 21-24
 
324 324
36
37 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)
297
36
108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
38 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
189
40
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
104 21-24
 
293 293
38
39 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
292
37
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
292 292
39
40 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)
221
38
 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
41 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)
170
41
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
42 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (401)
140
42
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
140 140
42
43 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (402)
132
43
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
132 132
43
44 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)
130
44
 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
108
45
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
46 1069 DZIKIEWICZ Bogdan
1950
Olsztyn
WMZ (425)
0
46
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
46
47 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
0
47
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1000
1
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
 
1000 1841
1
2 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
826
4
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
845 1657
2
3 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
791
6
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
 
791 1595
3
4 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
801
5
205 3-4
186 5-6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
 
801 1483
4
5 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
890
2
 
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
250 1
230 2
 
915 1120
5
6 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
766
7
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
 
766 1092
6
7 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
859
3
250 1
 
230 2
 
 
205 3-4
 
174 7
 
 
859 859
7
8 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
660
9
 
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
186 5-6
 
846 846
8
9 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
668
8
 
156 9-10
 
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
 
682 838
9
10 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
568
13
148 11-12
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
148 11-12
124 17-18
 
568 824
10
11 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
546
16
186 5-6
 
 
 
186 5-6
 
174 7
 
250 1
 
796 796
11
12 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
577
12
 
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
205 3-4
 
782 782
12
13 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (312)
558
14
 
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
186 5-6
156 9-10
 
714 714
13
14 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
535
17
174 7
 
 
156 9-10
 
 
 
205 3-4
150 11
 
685 685
14
15 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (39)
622
10
 
 
 
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
 
622 622
15
16 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
618
11
 
 
 
 
158 9
230 2
230 2
 
 
 
618 618
16
17 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
462
21
 
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
140 13-14
 
602 602
17
18 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)
556
15
 
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
556 556
18
19 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
412
25
 
124 17-18
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
124 17-18
 
536 536
19
20 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
400
26
 
132 15-16
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
132 15-16
 
532 532
20
21 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (423)
484
18
 
 
 
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
 
484 484
21
22 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
484
19
166 8
 
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
484 484
22
23 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
482
20
186 5-6
 
 
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
482 482
23
24 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ (420)
458
22
 
 
 
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
458 458
24
25 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (412)
312
27
 
 
 
146 12
 
 
 
166 8
132 15-16
 
444 444
25
26 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (385)
422
23
 
 
128 15-18
 
154 10
140 13-14
 
 
 
 
422 422
26
27 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
418
24
 
150 11
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
418 418
27
28 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (353)
252
28
 
 
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
146 12
 
398 398
28
29 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
140
30
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
280 280
29
30 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (503)

 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
186 186
30
31 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (467)
148
29
 
 
 
 
 
148 11-12
 
 
 
 
148 148
31
32 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
140
31
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
32
33 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (404)
124
32
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 124
33
34 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)
124
33
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
34
35 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP (499)

 
 
 
 
 
 
 
 
112 19-22
 
112 112
35
36 1191 RATYŃSKI Krzysztof
1946
Olsztyn
WMZ (424)
0
34
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
36

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1000
1
250 1
230 2
250 1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
1000 2140
1
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
940
2
230 2
158 9
205 3-4
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
 
940 1899
2
3 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
808
5
174 7
186 5-6
158 9
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
 
852 1726
3
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
782
7
205 3-4
186 5-6
170 7-8
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
801 1661
4
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
845
4
186 5-6
205 3-4
186 5-6
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
845 1589
5
6 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
801
6
205 3-4
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
186 5-6
166 8
 
801 1153
6
7 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (411)
870
3
 
 
 
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
 
870 1056
7
8 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
618
11
166 8
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
626 910
8
9 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)
666
8
 
250 1
230 2
186 5-6
 
 
 
 
174 7
 
840 840
9
10 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
632
10
156 9-10
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
148 11-12
 
644 780
10
11 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (391)
610
12
 
 
136 13-16
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
 
622 758
11
12 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
638
9
 
170 7-8
148 11-12
154 10
 
 
 
166 8
 
 
638 638
12
13 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (142)
344
20
 
 
186 5-6
158 9
 
 
 
 
205 3-4
 
549 549
13
14 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
539
13
186 5-6
 
 
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
 
539 539
14
15 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (335)
502
14
 
 
 
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
 
502 502
15
16 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (30)
498
15
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
158 9
 
 
 
498 498
16
17 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
476
16
 
148 11-12
154 10
 
 
 
 
174 7
 
 
476 476
17
18 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
470
17
156 9-10
 
 
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
 
470 470
18
19 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (398)
444
18
 
 
 
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
 
444 444
19
20 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
442
19
 
154 10
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
442 442
20
21 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (336)
308
21
 
 
 
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
308 308
21
22 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (422)
288
22
 
 
 
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
288 288
22
23 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
276
23
 
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
276 276
23
24 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU (502)

 
 
 
 
 
 
 
 
156 9-10
 
156 156
24
25 1194 RUTKOWSKI Józef
1940
Grudziądz
KPM (476)
0
24
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
25
26 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
0
25
 
nkl.
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
26

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
980
1
230 2
230 2
205 3-4
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
 
980 2055
1
2 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
890
2
205 3-4
205 3-4
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
890 1710
2
3 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
788
4
186 5-6
186 5-6
148 11-12
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
 
788 1634
3
4 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
736
6
170 7-8
186 5-6
136 13-16
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
 
767 1561
4
5 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
710
7
154 10
148 11-12
136 13-16
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
 
724 1466
5
6 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
865
3
205 3-4
250 1
186 5-6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
230 2
 
890 1281
6
7 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
704
9
158 9
170 7-8
158 9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
 
704 1190
7
8 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
682
10
170 7-8
170 7-8
148 11-12
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
682 986
8
9 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
705
8
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
250 1
 
955 955
9
10 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)
618
12
148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
618 894
10
11 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (386)
782
5
 
 
186 5-6
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
 
782 782
11
12 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (164)
492
15
 
 
170 7-8
166 8
156 9-10
 
 
 
190 5
 
682 682
12
13 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
665
11
 
205 3-4
 
 
230 2
230 2
 
 
 
 
665 665
13
14 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)
588
13
148 11-12
148 11-12
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
588 588
14
15 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
498
14
186 5-6
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
498 498
15
16 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ (481)
455
16
 
 
 
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
455 455
16
17 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (31)
336
17
 
 
170 7-8
 
166 8
 
 
 
 
 
336 336
17
18 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM (304)
230
18
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
18
19 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)
154
19
 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
19
20 1267 PODHORODECKI Franciszek
1936
Elbląg
WMZ (459)
0
20
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
20