Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R9 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
750
2
 
 
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
1080 750
2
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
730
3
 
 
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
1035 730
3
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
670
4
 
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
942 670
4
4 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
640
5
 
 
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
912 640
5
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
605
6
 
 
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
848 605
6
6 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
765
1
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
838 1071
1
7 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
368
7
186 5-6
 
 
 
 
 
 
182 6
 
 
368 368
7
8 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
352
8
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
9 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)
200
9
 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
915
3
 
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
1040 915
11
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1000
1
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
1022 1640
2
3 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
960
2
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
1002 1786
1
4 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
641
15
 
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
946 641
18
5 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
870
4
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
908 1417
5
6 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
826
5
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
863 1012
9
7 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
763
7
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
820 763
16
8 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
801
6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
801 801
15
9 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
731
10
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
784 901
13
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
751
8
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
773 909
12
11 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
732
9
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
754 1056
8
12 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
695
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
715 1423
4
13 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
678
13
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
708 966
10
14 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
684
12
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
704 1450
3
15 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
662
14
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
684 1374
6
16 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
622
16
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
630 1158
7
17 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)
458
19
 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
614 458
19
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
604
17
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
612 884
14
19 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
582
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
598 714
17
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
288
20
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
148 11-12
 
288 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1000
1
250 1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
1080 1000
7
2 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
710
8
 
 
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
1015 710
8
3 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
935
2
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
973 1140
4
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
895
3
 
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
962 1085
6
5 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
890
4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
6 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)
600
9
 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
872 600
9
7 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
790
6
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
843 1510
3
8 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
820
5
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
838 1746
1
9 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
728
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
769 1574
2
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)
230
10
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
940
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
1015 1375
2
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
860
2
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
898 860
3
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
820
3
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
884 1768
1
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
780
4
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
870 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1000
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
1080 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
980
1
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
1055 1415
2
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
705
10
 
 
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
1035 705
16
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
640
14
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
912 640
22
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
785
7
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
887 785
14
5 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
793
6
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
884 793
12
6 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
870
2
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
870 1158
8
7 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
827
4
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
864 1385
3
8 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
801
5
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
858 801
11
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
845
3
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
845 1505
1
10 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
772
9
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
772 1212
5
11 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
772
8
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
772 1206
6
12 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
688
11
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
748 922
10
13 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
678
12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
722 768
15
14 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)
542
20
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
688 542
26
15 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
644
13
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
654 644
20
16 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)
558
19
152 9-12
 
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
652 558
25
17 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)
476
28
 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
646 476
32
18 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
604
17
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
638 604
23
19 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
394
40
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
617 394
44
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
608
15
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
608 1189
7
21 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
608
16
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
608 1068
9
22 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
592
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
592 1215
4
23 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)
440
33
 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
552 440
40
24 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
467
29
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
550 467
34
25 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
536
21
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
536 644
21
26 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
536
22
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
536 648
19
27 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
527
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
28 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
440
34
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
518 525
29
29 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
517
24
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
517 598
24
30 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
508
25
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
508 508
30
31 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
500
26
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
500 500
31
32 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)
377
42
 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
484 377
45
33 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
434
37
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
480 686
17
34 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
480
27
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
480 667
18
35 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
360
45
 
 
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
472 360
47
36 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)
360
47
 
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
472 360
49
37 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
464
30
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
464 464
37
38 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)
352
49
120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
464 352
51
39 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
462
31
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
462 462
38
40 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
445
32
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
445 526
28
41 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
437
35
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
437 437
41
42 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (378)
436
36
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
43 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
400
38
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
400 789
13
44 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
357
48
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
398 357
50
45 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
397
39
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
397 472
33
46 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
305
55
 
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
391 305
56
47 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
386
41
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
386 465
36
48 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
372
44
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
383 447
39
49 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
270
60
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
382 270
60
50 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
372
43
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
381 372
46
51 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (413)
295
56
 
 
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
381 295
57
52 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
261
61
71 37-44
 
 
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
373 261
61
53 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)
336
50
 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
371 466
35
54 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)
360
46
 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
360 360
48
55 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)
239
68
 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
351 239
68
56 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
233
70
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
345 233
70
57 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)
258
62
 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
344 258
62
58 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)
328
51
 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
341 328
52
59 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
313
53
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
328 313
54
60 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
306
54
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
327 306
55
61 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)
241
67
 
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
327 241
67
62 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)
322
52
 
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
322 322
53
63 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
213
74
 
 
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
299 213
74
64 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
294
57
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
294 294
58
65 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
287
58
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
66 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
286
59
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
286 414
43
67 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)
253
63
93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
68 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)
251
64
 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
69 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)
250
65
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
70 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)
244
66
 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
78 33-34
 
244 244
66
71 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)
235
69
 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
235 235
69
72 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)
229
71
83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
229 229
71
73 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)
229
72
 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
74 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)
223
73
 
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
223 223
73
75 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (383)
199
75
 
 
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
199 199
75
76 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP (489)
186
76
 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
186 186
76
77 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)
172
77
93 25-26
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
172 172
77
78 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
170
78
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
79 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
170
79
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
80 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
164
80
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
81 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
154
81
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
154 154
81
82 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
152
82
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
83 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
150
83
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
84 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
136
84
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
85 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)
136
85
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
86 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
114
86
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
87 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (403)
112
87
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
87
88 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
112
88
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
89 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
112
89
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
90 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (193)
108
90
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
90
91 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (417)
93
91
 
 
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
93 93
91
92 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
93
92
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
93 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (418)
90
93
 
 
 
 
 
 
 
 
90 27
 
90 90
93
94 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
89
94
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
95 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP (505)
85
95
 
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
85 85
95
  1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (495)
85
95
 
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
85 85
95
97 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)
83
97
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
98 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (504)
81
98
 
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
81 81
98
99 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (494)
81
99
 
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
81 81
99
100 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
79
100
 
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
79 79
100
101 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
79
101
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
102 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)
77
102
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)
77
102
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
104 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (21)
75
104
 
 
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
75 75
104
105 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)
75
105
 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
106 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)
69
106
 
 
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
69 69
106
107 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)
67
107
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
108 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL (130)
65
108
 
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
65 65
108
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP (501)
65
108
 
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
65 65
108
110 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (488)
65
110
 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65 65
110
111 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (460)
0
111
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
112 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)
0
112
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
980
1
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
1055 1983
1
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
910
3
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
977 910
8
3 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
960
2
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
960 1655
2
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
811
5
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
884 1117
7
5 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
870
4
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
870 870
10
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
777
8
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
821 777
11
7 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
782
7
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
819 1498
4
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
782
6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
782 1520
3
9 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
596
15
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
766 596
21
10 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
487
30
 
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
759 487
37
11 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
512
25
 
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
755 512
34
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
695
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
739 1191
6
13 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
728
9
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
728 898
9
14 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
563
20
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
686 563
28
15 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
570
18
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
681 570
26
16 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
626
12
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
670 1266
5
17 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
639
11
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
639 639
16
18 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
610
13
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
610 610
18
19 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
605
14
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
605 605
20
20 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
570
19
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
604 570
27
21 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
562
21
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
596 562
29
22 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
588
16
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
588 588
22
23 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
494
28
 
 
 
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
586 494
36
24 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
576
17
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
576 576
25
25 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
512
24
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
570 624
17
26 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
222
79
 
 
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
552 222
79
27 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
544
22
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
544 656
15
28 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
416
41
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
537 416
44
29 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
534
23
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
534 707
12
30 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
496
27
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
530 608
19
31 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
467
33
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
522 554
31
32 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
442
35
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
521 442
41
33 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
339
54
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
509 339
58
34 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
471
32
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
505 693
13
35 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
488
29
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
497 668
14
36 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
497
26
 
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
497 497
35
37 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
427
39
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
482 581
24
38 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
447
34
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
481 447
40
39 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)
436
37
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
481 436
42
40 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
474
31
152 9-12
 
 
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
474 474
39
41 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)
436
36
85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
462 585
23
42 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)
429
38
112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
457 555
30
43 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
364
48
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
456 364
53
44 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
420
40
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
427 552
32
45 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)
306
62
71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
413 306
66
46 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
409
42
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
409 409
46
47 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
400
43
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
405 400
48
48 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
312
60
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
404 312
64
49 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
333
56
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
403 333
59
50 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
382
44
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
398 533
33
51 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
370
47
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
395 421
43
52 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
378
45
 
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
383 378
51
53 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
376
46
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
376 376
52
54 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
354
49
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
373 409
47
55 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)
330
59
 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
355 395
50
56 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
351
50
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
351 416
45
57 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)
351
51
 
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
351 351
55
58 627 KLASSA Michał
1967
Łeba
POM (364)
278
69
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
347 278
71
59 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)
343
52
 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
345 343
56
60 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)
339
53
 
 
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
339 339
57
61 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
336
55
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
336 483
38
62 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
333
57
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
333 333
60
63 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
263
72
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
332 263
72
64 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
330
58
 
 
 
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
330 330
61
65 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
301
64
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
328 301
68
66 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
223
78
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
92 35-51
315 223
78
67 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
215
82
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
307 215
82
68 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
301
63
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
307 301
67
69 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
238
74
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
307 238
74
70 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
307
61
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
307 307
65
71 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)
298
65
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
300 353
54
72 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
229
77
 
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
298 229
77
73 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
286
66
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
286 286
69
74 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)
280
67
 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
280 398
49
75 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
280
68
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
76 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
268
71
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
278 323
63
77 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (480)
203
86
 
 
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
272 203
86
78 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
272
70
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
272 327
62
79 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
261
73
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
261 261
73
80 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)
173
92
 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
242 173
92
81 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)
236
75
65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
236 236
75
82 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
230
76
90 27
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
230 230
76
83 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
222
80
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
222 222
80
84 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
220
81
 
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
220 220
81
85 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
215
83
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
86 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)
207
84
65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
87 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
205
85
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
205 205
85
88 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)
202
87
71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
89 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
199
88
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
199 199
88
90 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)
197
89
 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
197 197
89
91 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM (482)
196
90
 
 
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
196 196
90
92 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
189
91
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
189 189
91
93 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
154
93
81 31-32
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
154 154
93
94 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (492)
152
94
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
94
95 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (396)
152
95
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
96 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
140
96
 
 
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
140 140
96
97 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
140
97
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
98 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
136
98
 
63 45-52
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
136 136
98
99 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)
136
99
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
100 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (497)
112
100
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 112
100
101 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ (148)
112
101
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
101
102 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
91
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
103 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
91
103
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
104 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
88
104
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
105 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)
87
105
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 87
105
106 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)
87
106
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
107 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
85
107
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
108 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (486)
81
108
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
81 81
108
109 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)
81
109
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
110 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
81
110
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
111 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (199)
78
111
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
78 78
111
112 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (491)
77
112
 
 
 
 
 
 
 
 
77 34
 
77 77
112
113 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (477)
75
113
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 75
113
114 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (496)
74
114
 
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
74 74
114
115 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)
73
115
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
116 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
73
116
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
117 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)
73
117
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
118 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
69
118
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
119 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)
67
119
 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
120 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (498)
65
120
 
 
 
 
 
 
 
 
65 45-48
 
65 65
120
121 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)
63
121
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
122 1397 WAGNER Mieczysław
1963
Szczecinek
ZPM (484)
59
122
 
 
 
 
 
 
 
 
59 49-56
 
59 59
122
123 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)
55
123
 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
124 726 JEROME Jonah
1966
Warszawa
MAZ (487)
0
124
 
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
0 0
124
125 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
0
125
 
 
 
 
nkl.
 
nkl.
 
 
 
0 0
125
126 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)
0
126
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
1000
1
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
1080 1205
6
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
940
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
1015 1918
1
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
935
3
250 1
 
 
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
1002 935
11
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
835
5
 
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
888 835
13
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
782
6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
868 1646
2
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
865
4
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
865 1587
3
7 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
770
9
 
130 16
230 2
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
863 770
15
8 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
777
8
 
 
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
821 777
14
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
562
19
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
805 562
23
10 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
782
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
782 1560
4
11 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
744
10
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
754 1414
5
12 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
508
23
 
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
152 9-12
243 5-6
751 508
25
13 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
731
11
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
731 1015
10
14 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
660
12
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
730 660
22
15 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
526
22
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
722 526
24
16 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
636
13
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
682 744
17
17 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
492
25
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
662 492
26
18 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
590
16
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
644 706
19
19 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
612
14
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
612 1126
8
20 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
612
15
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
612 1074
9
21 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
590
17
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
590 1173
7
22 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
446
29
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
583 446
29
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
558
20
 
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
579 666
21
24 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
564
18
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
136 13-16
137 19-27
565 676
20
25 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
552
21
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
552 751
16
26 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
428
30
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
542 428
30
27 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
398
32
 
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
535 398
32
28 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
390
35
 
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
527 390
35
29 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
500
24
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
83 29-32
137 19-27
525 854
12
30 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
392
33
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
100 23-24
114 28-36
506 392
33
31 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
348
37
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
485 348
37
32 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)
450
28
 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
481 450
28
33 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
464
26
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
91 25-28
114 28-36
470 738
18
34 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)
328
38
 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
137 19-27
465 328
38
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
451
27
124 17-18
 
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
451 451
27
36 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
410
31
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
410 410
31
37 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
292
39
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
406 292
39
38 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)
291
40
 
 
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
405 291
40
39 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
390
34
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
122 18
 
390 390
34
40 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
376
36
 
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
376 376
36
41 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)
272
41
 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
42 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
224
42
 
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
224 224
42
43 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)
223
43
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
91 25-28
 
223 223
43
44 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
207
44
 
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
207 207
44
45 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (475)
186
45
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
45
46 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)
150
46
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
47 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
140
47
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
48 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
140
48
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
49 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
140
49
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
50 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (478)
136
50
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
136 136
50
51 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)
124
51
 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
116
52
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
53 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (483)
100
53
 
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
100 100
53
54 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
97
54
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
55 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)
97
55
 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
56 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (479)
91
56
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
nkl.
 
91 91
56
57 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ (485)
91
57
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
91 91
57
58 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (416)
87
58
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
59 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM (198)
83
59
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
83 83
59
60 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
0
60
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
955
2
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
1080 1653
1
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
935
3
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
305 2
1035 1515
3
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
960
1
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
973 1608
2
4 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
855
5
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
152 9-12
243 5-6
928 1319
5
5 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
845
6
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
912 1137
7
6 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
871
4
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
250 1
196 9-12
881 871
12
7 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
826
7
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
170 7-8
174 13-14
826 1352
4
8 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
650
14
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
788 650
18
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
728
10
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
152 9-12
223 7-8
781 1156
6
10 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
763
8
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
196 9-12
773 1119
8
11 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
684
11
 
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
152 9-12
223 7-8
749 836
13
12 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
736
9
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
nkl.
 
736 736
15
13 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
669
13
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
196 9-12
727 669
17
14 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
679
12
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
205 3-4
174 13-14
701 951
9
15 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
567
21
 
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
130 22-28
697 567
24
16 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
620
16
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
196 9-12
676 620
20
17 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
644
15
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
152 9-12
130 22-28
644 908
11
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
588
17
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
156 15-21
610 588
21
19 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)
574
20
 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
142 13
156 15-21
606 574
23
20 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
586
18
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
116 19-20
156 15-21
602 934
10
21 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
534
22
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
138 14
156 15-21
598 534
25
22 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
462
30
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
130 22-28
592 462
30
23 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
432
31
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
156 15-21
588 432
31
24 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
578
19
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
132 15-16
130 22-28
584 786
14
25 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
504
25
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
nkl.
156 15-21
548 504
26
26 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
516
23
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
124 17-18
130 22-28
530 628
19
27 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
388
32
 
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
130 22-28
518 388
32
28 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
512
24
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
29 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)
503
26
 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
503 503
27
30 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)
484
27
97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
484 581
22
31 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
477
28
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
132 15-16
 
477 477
28
32 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
472
29
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
33 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)
324
36
 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
104 21-24
130 22-28
454 324
36
34 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
293
38
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
104 21-24
156 15-21
449 293
38
35 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
354
33
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
36 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
344
34
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
344 344
34
37 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
336
35
186 5-6
 
 
 
 
 
 
150 11
 
 
336 336
35
38 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)
297
37
108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
39 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
292
39
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
292 292
39
40 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)
221
40
 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
41 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)
170
41
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
42 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (401)
140
42
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
140 140
42
43 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (402)
132
43
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
132 132
43
44 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)
130
44
 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
108
45
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
45
46 1069 DZIKIEWICZ Bogdan
1950
Olsztyn
WMZ (425)
0
46
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
46
47 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
0
47
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1000
1
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
250 1
250 1
250 1
230 2
 
330 1
1080 1841
1
2 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
915
2
 
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
250 1
230 2
272 3-4
982 1120
5
3 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
846
4
 
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
186 5-6
243 5-6
903 846
8
4 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
859
3
250 1
 
230 2
 
 
205 3-4
 
174 7
 
196 9-12
881 859
7
5 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
782
9
 
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
205 3-4
272 3-4
868 782
12
6 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
801
6
205 3-4
186 5-6
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
156 9-10
243 5-6
858 1483
4
7 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
796
7
186 5-6
 
 
 
186 5-6
 
174 7
 
250 1
223 7-8
845 796
11
8 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
845
5
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
230 2
170 7-8
205 3-4
186 5-6
205 3-4
166 13-18
845 1657
2
9 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
685
12
174 7
 
 
156 9-10
 
 
 
205 3-4
150 11
305 2
840 685
14
10 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
766
10
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
186 5-6
205 3-4
205 3-4
 
 
223 7-8
819 1092
6
11 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
791
8
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
205 3-4
186 5-6
166 8
156 9-10
170 7-8
196 9-12
817 1595
3
12 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
618
15
 
 
 
 
158 9
230 2
230 2
 
 
166 13-18
784 618
16
13 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (312)
714
11
 
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
186 5-6
156 9-10
196 9-12
754 714
13
14 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
682
13
 
156 9-10
 
 
170 7-8
186 5-6
156 9-10
 
170 7-8
166 13-18
692 838
9
15 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (423)
484
21
 
 
 
 
140 13-14
158 9
186 5-6
 
 
196 9-12
680 484
21
16 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (39)
622
14
 
 
 
 
148 11-12
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
166 13-18
640 622
15
17 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
602
16
 
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
140 13-14
166 13-18
628 602
17
18 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
568
17
148 11-12
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
148 11-12
124 17-18
142 19-24
578 824
10
19 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
532
20
 
132 15-16
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
132 15-16
166 13-18
570 532
20
20 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (385)
422
26
 
 
128 15-18
 
154 10
140 13-14
 
 
 
142 19-24
564 422
26
21 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)
556
18
 
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
556 556
18
22 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
536
19
 
124 17-18
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
124 17-18
142 19-24
554 536
19
23 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
484
22
166 8
 
 
 
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
484 484
22
24 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
482
23
186 5-6
 
 
 
 
 
148 11-12
148 11-12
 
 
482 482
23
25 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ (420)
458
24
 
 
 
 
148 11-12
154 10
156 9-10
 
 
 
458 458
24
26 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (412)
444
25
 
 
 
146 12
 
 
 
166 8
132 15-16
 
444 444
25
27 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
418
27
 
150 11
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
418 418
27
28 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (353)
398
28
 
 
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
146 12
 
398 398
28
29 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
280
29
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
280 280
29
30 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (503)
186
30
 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
186 186
30
31 1118 POZNALSKI Antoni
1945
Łomża
PDL (467)
148
31
 
 
 
 
 
148 11-12
 
 
 
 
148 148
31
32 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
140
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
32
33 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (404)
124
33
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 124
33
34 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)
124
34
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
34
35 1408 SZATKOWSKI Jerzy
1947
Kraków
MŁP (499)
112
35
 
 
 
 
 
 
 
 
112 19-22
 
112 112
35
36 1191 RATYŃSKI Krzysztof
1946
Olsztyn
WMZ (424)
0
36
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 0
36

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1000
1
250 1
230 2
250 1
250 1
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
243 5-6
1000 2140
1
2 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (411)
870
3
 
 
 
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
186 5-6
330 1
995 1056
7
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
940
2
230 2
158 9
205 3-4
205 3-4
250 1
230 2
205 3-4
230 2
186 5-6
272 3-4
982 1899
2
4 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)
840
6
 
250 1
230 2
186 5-6
 
 
 
 
174 7
305 2
971 840
9
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
845
5
186 5-6
205 3-4
186 5-6
230 2
186 5-6
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
272 3-4
912 1589
5
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
852
4
174 7
186 5-6
158 9
170 7-8
186 5-6
186 5-6
250 1
186 5-6
230 2
223 7-8
889 1726
3
7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
801
7
205 3-4
186 5-6
170 7-8
148 11-12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
205 3-4
205 3-4
223 7-8
838 1661
4
8 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
801
8
205 3-4
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
186 5-6
166 8
178 11-15
801 1153
6
9 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
539
14
186 5-6
 
 
 
205 3-4
 
 
148 11-12
 
243 5-6
782 539
14
10 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (142)
549
13
 
 
186 5-6
158 9
 
 
 
 
205 3-4
178 11-15
727 549
13
11 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
644
9
156 9-10
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
148 11-12
204 9-10
700 780
10
12 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
638
10
 
170 7-8
148 11-12
154 10
 
 
 
166 8
 
204 9-10
694 638
12
13 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (335)
502
15
 
 
 
 
158 9
174 7
170 7-8
 
 
178 11-15
680 502
15
14 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
476
17
 
148 11-12
154 10
 
 
 
 
174 7
 
178 11-15
654 476
17
15 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (391)
622
12
 
 
136 13-16
 
148 11-12
 
170 7-8
156 9-10
148 11-12
178 11-15
652 758
11
16 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
470
18
156 9-10
 
 
 
148 11-12
166 8
nkl.
 
 
156 16-20
626 470
18
17 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
626
11
166 8
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
156 9-10
156 9-10
 
626 910
8
18 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (398)
444
19
 
 
 
140 13-14
 
156 9-10
 
148 11-12
 
156 16-20
600 444
19
19 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (30)
498
16
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
158 9
 
 
 
498 498
16
20 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
442
20
 
154 10
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
442 442
20
21 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (336)
308
21
 
 
 
 
154 10
nkl.
154 10
 
 
 
308 308
21
22 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (422)
288
22
 
 
 
 
140 13-14
 
148 11-12
 
 
 
288 288
22
23 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
276
23
 
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
276 276
23
24 1411 KULCZYCKI Ryszard
1941
Gorzów Wielkopolski
LBU (502)
156
24
 
 
 
 
 
 
 
 
156 9-10
 
156 156
24
25 1194 RUTKOWSKI Józef
1940
Grudziądz
KPM (476)
0
25
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
25
26 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
0
26
 
nkl.
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
26

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
980
1
230 2
230 2
205 3-4
250 1
250 1
250 1
205 3-4
230 2
205 3-4
272 3-4
1022 2055
1
2 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
955
2
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
250 1
272 3-4
1022 955
9
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
890
4
205 3-4
205 3-4
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
330 1
1015 1710
2
4 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
890
3
205 3-4
250 1
186 5-6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
230 2
305 2
990 1281
6
5 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
665
12
 
205 3-4
 
 
230 2
230 2
 
 
 
243 5-6
908 665
13
6 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
767
7
170 7-8
186 5-6
136 13-16
186 5-6
148 11-12
166 8
190 5
174 7
205 3-4
243 5-6
824 1561
4
7 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
788
5
186 5-6
186 5-6
148 11-12
186 5-6
186 5-6
174 7
230 2
156 9-10
182 6
218 7-9
820 1634
3
8 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (386)
782
6
 
 
186 5-6
 
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
218 7-9
814 782
11
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
704
9
158 9
170 7-8
158 9
174 7
174 7
186 5-6
170 7-8
 
 
218 7-9
752 1190
7
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
724
8
154 10
148 11-12
136 13-16
148 11-12
186 5-6
156 9-10
182 6
186 5-6
170 7-8
192 10-12
746 1466
5
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (164)
682
10
 
 
170 7-8
166 8
156 9-10
 
 
 
190 5
192 10-12
718 682
12
12 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
682
11
170 7-8
170 7-8
148 11-12
156 9-10
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
682 986
8
13 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)
618
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
148 11-12
156 9-10
 
166 8
 
 
618 894
10
14 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)
588
14
148 11-12
148 11-12
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
588 588
14
15 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
498
15
186 5-6
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
498 498
15
16 1225 JANISZEWSKI Stanisław
1939
Warszawa
MAZ (481)
455
16
 
 
 
 
 
 
205 3-4
250 1
 
 
455 455
16
17 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (31)
336
17
 
 
170 7-8
 
166 8
 
 
 
 
 
336 336
17
18 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM (304)
230
18
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
18
19 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)
154
19
 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
19
20 1267 PODHORODECKI Franciszek
1936
Elbląg
WMZ (459)
0
20
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
0 0
20