Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.




Pty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 368
7
2 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
158 1071
1

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1786
1
2 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1417
5
3 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 801
15
4 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1423
4
5 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 763
16
6 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1450
3
7 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 966
10
8 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154 884
14
9 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 1374
6
10 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 1158
7
11 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 714
17
12 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1000
7
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1095
5
3 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1140
4
4 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1510
3
5 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
174 1746
1
6 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 1574
2

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (135)
1055
1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1768
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1415
2
2 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1158
8
3 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 793
12
4 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1505
1
5 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1206
6
6 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1212
5
7 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 644
20
8 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 785
14
9 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 527
27
10 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 1189
7
11 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 648
19
12 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 558
25
13 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 1068
9
14 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 1215
4
15 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 667
18
16 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 357
50
17 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 462
38
18 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 464
37
19 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 447
39
20 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 352
51
21 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 686
17
22 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 287
59
23 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 465
36
24 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 526
28
25 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (102)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 253
63
  552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 172
77
27 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 154
81
28 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 313
54
29 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 306
55
30 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 789
13
31 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 229
71
  1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
33 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 164
80
34 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 372
46
35 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
37 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 414
43
38 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 261
61

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1655
2
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 910
8
4 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 870
10
5 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1117
7
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1498
4
7 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 588
22
8 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 707
12
9 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 610
18
10 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 554
31
11 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 624
17
12 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 474
39
13 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (171)
680
18
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 656
15
14 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 576
25
15 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 280
70
16 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 364
53
17 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 570
26
18 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1191
6
19 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1520
3
20 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1266
5
21 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 581
24
22 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 409
47
23 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 409
46
24 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 555
30
25 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 668
14
26 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 333
59
27 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 230
76
28 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
29 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 552
32
30 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 585
23
31 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 154
93
32 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
33 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 222
80
34 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 333
60
35 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 533
33
36 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 483
38
37 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 323
63
38 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 199
88
39 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 189
91
40 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 215
83
41 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 306
66
  1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 202
87
43 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 693
13
44 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 301
68
45 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 223
78
46 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 236
75
  1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 207
84
48 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 935
11
2 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 660
22
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1918
1
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1646
2
5 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1414
5
6 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1560
4
7 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1015
10
8 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 410
31
9 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1074
9
10 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 390
34
11 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
12 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
146 1173
7
13 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
14 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 751
16
15 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
132 1126
8
16 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
132 738
18
17 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 1587
3
18 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 451
27

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1653
1
2 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1319
5
3 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1352
4
4 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 736
15
5 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1119
8
6 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 336
35
7 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1515
3
8 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1608
2
9 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 951
9
10 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 1156
6
11 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 534
25
12 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 292
39
13 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 1137
7
14 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 620
20
15 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 588
21
16 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
130 504
26
17 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 786
14
18 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 477
28
19 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 934
10
20 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 628
19
21 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 701
16
22 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 297
37
23 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97 581
22
24 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
47

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
840
8
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 859
7
2 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1595
3
3 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
815
10
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1483
4
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1657
2
5 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
1015
3
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 796
11
6 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
840
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 482
23
7 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
560
23
174 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
174 685
14
8 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
605
20
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 484
22
9 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1841
1
10 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
710
15
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1092
6
11 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
436
25
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 824
10

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1055
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 2140
1
2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
1020
2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1899
2
3 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
920
4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1153
6
4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
840
7
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1661
4
5 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
890
5
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1589
5
6 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
303
21
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 539
14
7 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
950
3
174 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
174 1726
3
8 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
648
17
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 910
8
9 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
825
8
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 470
18
10 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
725
12
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 780
10

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
1040
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 955
9
2 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
1010
3
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 2055
1
3 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
1030
2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1281
6
4 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
1005
4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1710
2
5 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
850
7
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1634
3
6 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
590
14
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 498
15
7 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
845
8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1561
4
8 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
780
10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 986
8
9 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
845
9
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
158 1190
7
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
730
13
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
154 1466
5
11 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)

148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 894
10
  1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)

148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 588
14