Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W sezonie 2019 dostępny jest tylko ranking po IMP, obejmujący IMP 2019 oraz IMP, 3. GPP i 2. GPP z sezonu 2018.

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 149 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1

400
1
700

Kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 199 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


252
3-4
300
1
370
2
922

Kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 141 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
244
4
315
5-6
783
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 198 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
228
5
315
5-6
767

Kobiety - klasa 5

1 17252 ROMPA Barbara 1954 215 SZANSA-START Gdańsk
POM


280
2
280
2
335
3-4
895
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 238 IKS AWF Warszawa
MAZ


252
3-4
260
3
335
3-4
847

Kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 148 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1
300
1

400
1
1000
2 45971 STOS Martyna 1993 27 TOP Bolesławiec
DŚL

255
3
280
2
280
2
340
3
900
3 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 233 ICSIR START Lublin
LLS


260
3
260
3
370
2
890
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 168 RSSIRON START Radom
MAZ

223
5
244
4
244
4
330
4
818
5 51331 KARPIŃSKA Dominika 1979 9 KSI START Szczecin
ZPM

245
4



245

Kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 89 WZSN START Wrocław
DŚL

275
2
252
3-4
300
1
335
3-4
910
2 51283 BARGŁOWSKA Klaudia 1998 237 IKS AWF Warszawa
MAZ


196
9
228
5
315
5-6
739

Kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 248 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
300
1

400
1
1000
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 169 RSSIRON START Radom
MAZ

275
2
280
2

370
2
925
3 51323 JAROSZ Julia 1981 79 START Gorzów Wlkp.
LBU

255
3
252
3-4
220
6
335
3-4
842
4 51355 LIZAK Kamila 2003 69 WSSIRN START Katowice
ŚLS

245
4
196
9

315
5-6
756

Kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 160 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1

400
1
700
2 30830 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1



300
3 51383 PAWŁASEK Magdalena 2008 230 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9


204

Kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 142 KSN START Kalisz
WLP


280
2
300
1
370
2
950
2 26633 MITUTA Dorota 1998 110 ZSR START Zielona Góra
LBU

222
5-6
252
3-4
280
2
335
3-4
867
3 27197 RYBA Joanna 1993 74 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4
335
3-4
839
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 99 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

275
2
204
7-9

315
5-6
794
5 51393 RING Krystyna 1990 97 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
224
5-6

315
5-6
789
6 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 167 SSR START Poznań
WLP

222
5-6

252
3-4
290
7-9
764
7 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 218 SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
228
5
290
7-9
742
8 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 100 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

219
7
204
7-9

290
7-9
713

Kobiety - klasa 11

1 51369 NOWACKA Dorota 1963 1 UKS JOLA Kraków
MŁP

300
1
300
1

400
1
1000
2 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 34 UKS TEMPO 25 Olsztyn
WMZ

275
2
280
2
280
2
340
3
900
3 38202 KREFTA Renata 1994 219 SZANSA-START Gdańsk
POM


260
3
300
1
330
4
890
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 40 IKS ATAK Elbląg
WMZ


244
4
260
3
320
5
824
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 194 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU




370
2
370

Mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 20 KSI START Szczecin
ZPM


260
3
224
5-6
320
5
804
2 51317 GONTARCZYK Paweł 1978 75 START Gorzów Wlkp.
LBU

245
4



245

Mężczyźni - klasa 2

1 51319 GONTARZ Sławomir 1977 122 PODAJ DALEJ Konin
WLP

255
3
300
1

330
4
885
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 43 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


280
2
252
3-4
340
3
872
3 51298 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL

275
2


400
1
675
4 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 109 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1


370
2
670
5 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 207 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL


244
4


244

Mężczyźni - klasa 3

1 30116 NALEPKA Maciej 1977 45 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
300
1

400
1
975
2 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 170 RSSIRON START Radom
MAZ

300
1
280
2

370
2
950
3 51381 PAPIS Ryszard 1966 136 KSN START Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
300
1
315
5-6
867
4 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 98 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4

335
3-4
837
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 44 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9
280
2
335
3-4
819
6 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 117 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

222
5-6
224
5-6
252
3-4
315
5-6
791
7 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 118 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

218
7-8
224
5-6
224
5-6
295
7-8
743
8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 124 PODAJ DALEJ Konin
WLP

202
9-10
204
7-9

295
7-8
701
9 51400 SCHMIDT Piotr 1966 123 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
204
7-9


422
10 38200 SUCHAŃSKI Patryk 1990 66 WSSIRN START Katowice
ŚLS

222
5-6



222
11 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 58 SSN START Łódź
ŁDZ

202
9-10



202

Mężczyźni - klasa 4

1 13962 LIS Rafał 1979 165 SZANSA-START Gdańsk
POM

275
2
300
1
300
1
400
1
1000
2 47459 CZUŁEK Michał 1986 180 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

250
3-4
280
2
260
3
335
3-4
875
3 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 6 SSON START Siedlce
MAZ

250
3-4

280
2
335
3-4
865
4 41623 HERMAN Robert 1978 77 START Gorzów Wlkp.
LBU

222
5-6
252
3-4

315
5-6
789
5 51395 ROSA Andrzej 1970 220 SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
244
4
315
5-6
783
6 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 125 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
224
5-6

300
7
742
7 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 46 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1


370
2
670
8 51328 KANIAK Mariusz 1978 228 PSSON START Białystok
PDL


252
3-4
228
5

480
9 43703 JANUSZKE Łukasz 1981 25 TOP Bolesławiec
DŚL

222
5-6



222

Mężczyźni - klasa 5

1 34044 STASZAK Daniel 1982 90 WZSN START Wrocław
DŚL

300
1
300
1
300
1
400
1
1000
2 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 192 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


280
2
280
2
370
2
930
3 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 166 SSR START Poznań
WLP

275
2

244
4
330
4
849
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 145 KSN START Kalisz
WLP

245
4
244
4

340
3
829
5 51427 USTYNOV Daniil 1998 72 WSSIRN START Katowice
ŚLS

255
3
260
3
260
3

775
6 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 78 START Gorzów Wlkp.
LBU

223
5
228
5

320
5
771

Mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 55 SSN START Łódź
ŁDZ

300
1

300
1
370
2
970
2 51350 KRAFT Rafał 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4
400
1
904
3 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 26 TOP Bolesławiec
DŚL

275
2
280
2
280
2
335
3-4
895
4 31243 MIKA Tomasz 1989 113 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
300
1

335
3-4
885
5 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 102 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

220
5-8
224
5-6

315
5-6
759
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 151 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
204
7-9
252
3-4
290
7-9
746
7 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 171 RSSIRON START Radom
MAZ

220
5-8
204
7-9

315
5-6
739
8 51351 KRÓL Jarosław 1988 152 IKS AWF Warszawa
MAZ

220
5-8
224
5-6
224
5-6
290
7-9
738
9 51428 UZELAC Vadimir 1952 54 SSN START Łódź
ŁDZ

200
9-12

212
7
290
7-9
702
10 50420 DYJOR Adam 1986 234 ICSIR START Lublin
LLS


252
3-4
224
5-6

476
11 23884 LELIT Zygmunt 1970 95 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
12 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 161 IKS AWF Warszawa
MAZ


204
7-9


204
13 51343 KOPKA Tomasz 1944 16 KSI START Szczecin
ZPM

200
9-12



200
  51434 WOJCIECHOWSKI Jacek 2003 182 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

200
9-12



200
15 51357 MAJCHRZAK Błażej 2005 240 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
10-11


190
  51378 OSSOWSKI Rafał 1979 12 KSI START Szczecin
ZPM


190
10-11


190

Mężczyźni - klasa 7

1 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 250 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

275
2

300
1
400
1
975
2 34531 DEIGSLER Michał 1993 247 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


300
1
280
2
370
2
950
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 181 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
280
2
252
3-4
305
5-8
885
4 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 188 SZANSA-START Gdańsk
POM


216
5-8
252
3-4
335
3-4
803
5 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 104 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
216
5-8

305
5-8
771
6 51424 SZYBALSKI Tomasz 1983 163 IKS AWF Warszawa
MAZ


216
5-8
216
5-8
335
3-4
767
7 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 173 RSSIRON START Radom
MAZ

222
5-6
252
3-4
216
5-8
265
9-12
739
8 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 91 WZSN START Wrocław
DŚL

250
3-4
252
3-4
216
5-8
221
13-18
723
9 50419 SABA Patryk 1997 231 ICSIR START Lublin
LLS


216
5-8
190
9-12
305
5-8
711
10 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 128 PSSON START Białystok
PDL

222
5-6
190
9-12
170
13-18
265
9-12
677
11 51417 SYPUŁA Piotr 1966 155 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
9-12
216
5-8
265
9-12
671
12 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 236 ICSIR START Lublin
LLS


170
13-18
190
9-12
305
5-8
665
13 12341 SIWY Grzegorz 1969 87 START Gorzów Wlkp.
LBU

218
7-8
170
13-18

265
9-12
653
14 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 57 SSN START Łódź
ŁDZ

202
9-10

190
9-12
221
13-18
613
15 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 86 START Gorzów Wlkp.
LBU

218
7-8
170
13-18

221
13-18
609
16 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 111 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12
221
13-18
601
17 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 10 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
170
13-18
221
13-18
581
18 51329 KARASIŃSKI Łukasz 1985 162 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
154
19-20
221
13-18
545
19 51366 MROCZKA Marcin 2005 216 SZANSA-START Gdańsk
POM


174
13-16
170
13-18
196
19-21
540
20 13836 TROCHIM Krzysztof 1988 126 PSSON START Białystok
PDL


152
19-21
170
13-18
196
19-21
518
21 51333 KAZIENKO Jan 1995 222 WZSN START Wrocław
DŚL


152
19-21
154
19-20
196
19-21
502
22 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 153 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
170
13-18

340
  21938 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18
170
13-18

340
24 51359 MAMOT Krystian 1993 21 KSI START Szczecin
ZPM

202
9-10



202
25 15687 PAŃCZYSZYN Piotr 1987 214 START Gorzów Wlkp.
LBU


152
19-21


152

Mężczyźni - klasa 8

1 8920 MAZURYK Paweł 1983 47 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1
252
3-4
300
1
335
3-4
935
2 51374 OLCZAK Mariusz 1996 2 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

275
2
300
1
252
3-4
335
3-4
910
3 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 107 ZSR START Zielona Góra
LBU


280
2
216
5-8
370
2
866
4 51388 POŁUBUCZKO Maciej 1997 11 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8
252
3-4
315
5-6
787
5 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 185 WSSIRN START Katowice
ŚLS


216
5-8
280
2
290
7-9
786
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 154 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8
216
5-8
315
5-6
747
7 32678 PIETRZAK Marek 1977 80 START Gorzów Wlkp.
LBU

200
9-12
216
5-8
216
5-8
290
7-9
722
8 51292 CHUDERSKI Marcin 1972 159 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
174
13-16
216
5-8
290
7-9
706
9 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 22 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
190
9-12
260
10-12
640
10 51398 RYŃSKI Marek 1976 119 SSIRON START Bydgoszcz
KPM


174
13-16
190
9-12
260
10-12
624
11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 197 KSN START Kalisz
WLP


174
13-16
178
13-14
260
10-12
612
12 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 101 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4


502
13 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 106 ZSR START Zielona Góra
LBU




400
1
400
14 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 204 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
190
9-12

380
  51430 WAWER Jacek 1977 115 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12

380
16 51305 DUDA Włodzimierz 1949 227 UKS JOLA Kraków
MŁP


150
19-22
178
13-14

328
17 5914 KURASZ Zbigniew 1960 28 TOP Bolesławiec
DŚL

220
5-8



220
18 37212 MIROSŁAW Jakub 2000 92 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
19 51402 SIENNICKI Sylwester 1989 7 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8



220
20 51385 PICHEŃ Leon 1950 67 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12



200
21 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 203 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12


190

Mężczyźni - klasa 9

1 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 3 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1
300
1
300
1
370
2
970
2 825 KONSTANTYN Paweł 1983 164 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
280
2

400
1
930
3 38563 CWENAR Robert 1997 96 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL

250
3-4
216
5-8
280
2
335
3-4
865
4 10165 MATEJEK Mariusz 1970 48 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4
216
5-8
252
3-4
335
3-4
837
5 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 51 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
216
5-8
216
5-8
305
5-8
796
6 51309 GAŁĄZKA Grzegorz 1978 8 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8

252
3-4
305
5-8
777
7 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ

200
9-12
252
3-4
216
5-8
305
5-8
773
8 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 143 KSN START Kalisz
WLP


190
9-12
216
5-8
305
5-8
711
9 15275 RENKEL Edmund 1947 81 START Gorzów Wlkp.
LBU


252
3-4
216
5-8
241
11-15
709
10 45293 DUDEK Bogusław 1973 226 niestow. woj. KPM
KPM


216
5-8
190
9-12
275
9-10
681
11 23887 WRZASK Zbigniew 1958 93 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8
170
13-18

275
9-10
665
12 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 59 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
190
9-12

241
11-15
651
13 32092 KLUKA Michał 1987 56 SSN START Łódź
ŁDZ

200
9-12

190
9-12
241
11-15
631
14 35342 NIEMIEC Piotr 1964 112 ZSR START Zielona Góra
LBU

200
9-12
170
13-18

241
11-15
611
15 12096 ĆWIK Roman 1946 64 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
170
13-18

209
16-18
599
16 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 210 SSN START Łódź
ŁDZ


150
19-22
190
9-12
241
11-15
581
17 29339 RZEPLIŃSKI Marek 1952 130 PSSON START Białystok
PDL

172
13-14
170
13-18
178
13-14
209
16-18
559
18 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 61 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12
150
19-22

209
16-18
559
19 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 200 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
178
13-14

368
20 1013 MATLĄG Andrzej 1970 29 TOP Bolesławiec
DŚL


170
13-18
190
9-12

360
21 51410 STAWIECKI Jan 1962 13 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12


190
22 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 14 KSI START Szczecin
ZPM

172
13-14



172
23 51342 KOPKA Stanisław 1970 178 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18


170
24 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 232 ICSIR START Lublin
LLS


150
19-22


150

Mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 108 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1
216
5-8

400
1
916
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 50 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2

252
3-4
370
2
897
3 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 187 SZANSA-START Gdańsk
POM


300
1
280
2
275
9-10
855
4 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 144 KSN START Kalisz
WLP

250
3-4
216
5-8

335
3-4
801
5 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 114 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
252
3-4
252
3-4
275
9-10
779
6 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 35 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

220
5-8
216
5-8
216
5-8
335
3-4
771
7 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 41 IKS ATAK Elbląg
WMZ

138
19-23
252
3-4
190
9-12
305
5-8
747
8 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 137 KSN START Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8

305
5-8
721
9 50412 STORONOWICZ Michał 1990 129 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
170
13-18
216
5-8
305
5-8
691
10 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 221 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ


170
13-18
216
5-8
305
5-8
691
11 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 131 PSSON START Białystok
PDL

220
5-8
190
9-12
190
9-12
241
11-15
651
12 44398 TOMCZAK Robert 1973 88 START Gorzów Wlkp.
LBU

220
5-8

190
9-12
241
11-15
651
13 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 62 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8

170
13-18
241
11-15
631
14 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 133 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
190
9-12
170
13-18
241
11-15
601
15 51367 NETTER Grzegorz 1984 134 PSSON START Białystok
PDL

200
9-12
170
13-18
170
13-18
207
16-19
577
16 25575 SPUREK Marcin 1996 158 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12

170
13-18
207
16-19
577
17 21307 WINNICKI Damian 1993 245 ZSN START Skierniewice
ŁDZ



300
1
241
11-15
541
18 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 179 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18

207
16-19
539
  22629 WITASZCZYK Bartłomiej 1991 176 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18

207
16-19
539
20 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 229 PSSON START Białystok
PDL


280
2
216
5-8

496
21 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 202 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
170
13-18

360
22 50288 SPILASZEK Krystian 1982 157 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
156
19


356
23 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 205 ISS START Wejherowo
POM


170
13-18
170
13-18

340
24 51307 FABISIAK Piotr 2003 156 IKS AWF Warszawa
MAZ

138
19-23
190
9-12


328
25 20518 RETERSKI Michał 1938 105 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS



190
9-12

190
26 51318 GONTARCZYK Tadeusz 1954 76 START Gorzów Wlkp.
LBU

162
13-18



162
27 51368 NOCOŃ Michał 1984 70 WSSIRN START Katowice
ŚLS

162
13-18



162
28 37158 ĆWIKLIŃSKI Krystian 1997 65 WSSIRN START Katowice
ŚLS

138
19-23



138
29 51295 CZAPSKI Jarosław 1966 147 KSN START Kalisz
WLP

138
19-23



138
  42040 NOWOSADA Dariusz 1972 94 WZSN START Wrocław
DŚL

138
19-23



138

Mężczyźni - klasa 11

1 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 84 START Gorzów Wlkp.
LBU

300
1
300
1

370
2
970
2 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 73 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

220
5-8

300
1
400
1
920
3 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 52 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4

280
2
335
3-4
865
4 21688 FIRA Damian 1988 85 START Gorzów Wlkp.
LBU

275
2
280
2

305
5-8
860
5 38889 SŁOCIŃSKI Damian 1990 224 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP


252
3-4
252
3-4
335
3-4
839
6 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 217 SZANSA-START Gdańsk
POM


252
3-4
216
5-8
305
5-8
773
7 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 53 SSN START Łódź
ŁDZ

220
5-8
216
5-8
252
3-4
275
9-10
747
8 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 256 niestow. woj. WMZ
WMZ

250
3-4
216
5-8

241
11-15
707
9 187 BAJEK Marek 1971 82 START Gorzów Wlkp.
LBU

202
9-10
190
9-12

305
5-8
697
10 51382 PAROL Grzegorz 1973 138 KSN START Warszawa
MAZ

182
11-15

194
9-10
305
5-8
681
11 45521 GAZDA Mateusz 1997 68 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
216
5-8

241
11-15
677
12 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 83 START Gorzów Wlkp.
LBU

202
9-10
190
9-12

275
9-10
667
13 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 223 WZSN START Wrocław
DŚL


190
9-12
216
5-8
241
11-15
647
14 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 36 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

182
11-15
174
13-16
216
5-8
241
11-15
639
15 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 30 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15
190
9-12
194
9-10
241
11-15
625
16 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 39 IKS ATAK Elbląg
WMZ

182
11-15
174
13-16
216
5-8
207
16-19
605
17 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 32 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15

180
11-15
207
16-19
569
18 51392 PRZYŁUCKI Marcin 1998 31 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17
207
16-19
531
19 51371 OBRZUT Przemysław 1978 33 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17
207
16-19
531
20 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 19 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8


436
21 51287 BRYL Michał 1992 37 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354
  51433 WIŚNIEWSKI Adam 1989 38 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354
23 52956 LAKEI Daniel 1985 242 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180
  52957 SYMOŁON Jan 1980 243 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180