Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 1 3. GPP IMP 1. GPP 2. GPP P-ty

kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 146 IKS AWF Warszawa
MAZ
400
1

400
1


400

kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 136 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR




300
1
300

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 24 KSN Start Kalisz
WLP
640
1

340
3
300
1
220
6
860
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 28 KSN Start Kalisz
WLP
590
2

330
4
260
3
228
5
818
3 54236 MICHALAK-ŁOSIEWICZ Ewa 1981 32 ICSiR Start Lublin
LLS




212
7
212

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 112 PSSON Start Białystok
PDL
930
1

370
2
280
2
252
3-4
902
2 17252 ROMPA Barbara 1954 56 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
300
2



280
2
280
3 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 160 IKS AWF Warszawa
MAZ




252
3-4
252

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 154 IKS AWF Warszawa
MAZ
445
1
125
1
165
1
125
1
125
1
415
2 51321 JABŁONKA Barbara 2006 203 RSSiRON Start Radom
MAZ
395
2
116
2
153
2

116
2
385
3 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 31 ICSiR Start Lublin
LLS
386
3
108
3
136
4
116
2
108
3
360
4 45971 STOS Martyna 1993 1 IKS Spin Bożejowice
DŚL
349
4
101
4
140
3
108
3
101
4
349
5 54818 ŁATKA Patrycja 2005 190 KS Bronowianka Kraków
MŁP
132
5

132
5


132
6 51386 PIJAJKO Anna 1985 100 ZSR Start Zielona Góra
LBU
101
6


101
4

101

kobiety - klasa 7

1 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 90 IKS Start Zduńska Wola
ŁDZ
654
1
212
7
214
3-4
228
5
161
3-4
654
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 51 IKS Start Kraków
MŁP
533
3

204
5
212
7
146
5
562
3 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 180 WZSN Start Wrocław
DŚL
610
2

214
3-4
252
3-4

466

kobiety - klasa 8

1 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 15 KS ATS Stargard
ZPM
855
1
300
1
255
1
300
1
192
1
855
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 200 RSSiRON Start Radom
MAZ
736
2
280
2
236
2

141
6
657
3 60206 KŁOSZEWSKA Iwona 1974 177 NKS Warszawa
MAZ
220
3


220
6
161
3-4
381
4 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 110 PSSON Start Białystok
PDL




179
2
179

kobiety - klasa 9

1 30830 PĘK Karolina 1998 191 KS Bronowianka Kraków
MŁP
400
1

400
1


400

kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 27 KSN Start Kalisz
WLP
650
3

370
2
280
2
300
1
950
2 51393 GÓRECKA Krystyna 1990 215 SIKS Silesia Katowice
ŚLS
824
1
252
3-4
320
5

260
3
832
3 51336 KIMLA Wioletta 1973 126 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
810
2
228
5
330
4
252
3-4

810
4 27197 RYBA Joanna 1993 91 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
640
4

340
3

280
2
620
5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 44 SSR Start Poznań
WLP
448
6
220
6


228
5
448
6 26633 MITUTA Dorota 1998
532
5
252
3-4



252
7 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 209 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
208
7



244
4
244

kobiety - klasa 11

1 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 214 UKS Tempo 25 Olsztyn
WMZ
1000
1
300
1
400
1

300
1
1000
2 18329 NOWACKA Dorota 1966 114 UKS Jola Kraków
MŁP
900
2
280
2
340
3
224
5-6

844
3 55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 225 IKS Atak Elbląg
WMZ
590
3

330
4

260
3
590
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 224 IKS Atak Elbląg
WMZ
564
4

320
5

244
4
564
5 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 212 UKS Jola Kraków
MŁP
260
6
260
3


280
2
540
6 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979
370
5

370
2


370

mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 167 KSI Start Szczecin
ZPM
489
1

162
5-6
166
3
134
3
462
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 143 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
172
2

172
3-4

126
4
298
3 51317 GONTARCZYK Paweł 1978 67 Start Gorzów Wlkp.
LBU
146
3


146
5

146

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 95 ZSR Start Zielona Góra
LBU
574
1

190
2
192
1
155
1
537
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 140 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
338
2
166
3
172
3-4

144
2
482
3 53589 SZPAK Jakub 1979 185 WZSN Start Wrocław
DŚL
296
3

162
5-6

117
5
279
4 51298 CZUPER Rafał 1988 106 PSSON Start Białystok
PDL
205
4

205
1


205

mężczyźni - klasa 3

1 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 216 SIKS Silesia Katowice
ŚLS
539
2
179
2
214
3-4

179
2
572
2 51290 CHAMOT Janusz 1988 134 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
411
5
156
4
255
1

161
3-4
572
3 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 123 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
541
1

201
5-6
179
2
146
5
526
4 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 125 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
498
3

201
5-6
156
4
161
3-4
518
5 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 201 RSSiRON Start Radom
MAZ
428
4
192
1
236
2


428
6 51381 PAPIS Ryszard 1966 195 KSN Start Warszawa
MAZ
393
6

214
3-4

192
1
406

mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 37 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
792
1
280
2
272
3

208
3
760
2 41623 HERMAN Robert 1978 69 Start Gorzów Wlkp.
LBU
732
2

264
4
244
4
195
4
703
3 51328 KANIAK Mariusz 1978 194 KSN Start Warszawa
MAZ
671
3
220
6
256
5

182
5
658
4 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 192 Start Gorzów Wlkp.
LBU
320
4

320
1

240
1
560
5 13962 LIS Rafał 1979 53 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
296
5

296
2

224
2
520

mężczyźni - klasa 5

1 34044 STASZAK Daniel 1982 184 WZSN Start Wrocław
DŚL
652
5
252
3-4
400
1

300
1
952
2 51427 USTYNOV Daniil 1998 13 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
900
2
300
1

300
1
280
2
880
3 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 39 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
902
1
252
3-4
370
2

252
3-4
874
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 25 KSN Start Kalisz
WLP
620
6

340
3
280
2
252
3-4
872
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 74 Start Gorzów Wlkp.
LBU
840
3

320
5
260
3
228
5
808
6 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 42 SSR Start Poznań
WLP
802
4
228
5
330
4

212
7
770
7 60860 ROGOWSKI Mateusz 1997 213 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR




220
6
220

mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 62 Start Gorzów Wlkp.
LBU
403
1
125
1
153
2
125
1

403
2 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 204 RSSiRON Start Radom
MAZ
391
2
101
4
165
1

125
1
391
3 50420 DYJOR Adam 1986 29 KTS Optima Lublin
LLS
362
3
108
3
138
3-4
105
3-4
116
2
362
4 31243 MIKA Tomasz 1989 96 ZSR Start Zielona Góra
LBU
337
5

130
5-6
116
2
105
3-4
351
5 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 21 Top Bolesławiec
DŚL
351
4
116
2
130
5-6
105
3-4
95
5
351
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 47 IKS Start Kraków
MŁP
320
6
95
5
120
7-9
91
6
87
7-8
306
7 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 128 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
233
7

138
3-4
95
5

233
8 51350 KRAFT Rafał 1983 152 IKS AWF Warszawa
MAZ
120
9

120
7-9

91
6
211
9 51351 KRÓL Jarosław 1988 153 IKS AWF Warszawa
MAZ
183
8


88
7
87
7-8
175
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 162 IKS AWF Warszawa
MAZ
120
10

120
7-9


120
11 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 121 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM




105
3-4
105

mężczyźni - klasa 7

1 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 188 KS Bronowianka Kraków
MŁP
489
1
155
1
190
2

155
1
500
2 50419 SABA Patryk 1997 33 ICSiR Start Lublin
LLS
461
2
144
2
162
5-6
155
1
130
3-4
461
3 13011 KINOWSKI Adam 1966 43 SSR Start Poznań
WLP
391
6
130
3-4
162
5-6

130
3-4
422
4 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 19 STS Gmina Strzelce Op.
OPO
432
3
130
3-4
172
3-4

107
7-8
409
5 51333 KAZIENKO Jan 1995 179 WZSN Start Wrocław
DŚL
401
4
109
7
162
5-6
130
3-4

401
6 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 34 ICSiR Start Lublin
LLS
400
5
115
5-6
141
9-10
144
2
115
5-6
400
7 34531 DEIGSLER Michał 1993 48 IKS Start Kraków
MŁP
360
7

205
1

144
2
349
8 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 149 IKS AWF Warszawa
MAZ
346
8
115
5-6
124
11-15

100
9-10
339
9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 158 IKS AWF Warszawa
MAZ
325
9
105
8
124
11-15

100
9-10
329
10 53054 KLEJNANS Damian 1988 164 KS Elta Łódź
ŁDZ
316
11
100
9-10
107
16-19
109
7
107
7-8
323
11 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 159 IKS AWF Warszawa
MAZ
325
10
100
9-10
124
11-15

95
12
319
12 53156 STRUZIK Michał 1985 50 IKS Start Kraków
MŁP
308
12
96
11-12
124
11-15

92
13-14
312
13 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 161 IKS AWF Warszawa
MAZ
203
19
96
11-12
107
16-19

92
13-14
295
14 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 41 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
302
13

172
3-4

115
5-6
287
15 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 93 ZSR Start Zielona Góra
LBU
256
15

141
9-10
115
5-6

256
16 51316 GOŁĘBSKI Kamil 1992 108 PSSON Start Białystok
PDL
130
21


130
3-4
97
11
227
17 12341 SIWY Grzegorz 1969 78 Start Gorzów Wlkp.
LBU
222
16

107
16-19
115
5-6

222
18 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 147 IKS AWF Warszawa
MAZ
207
18

107
16-19
100
9-10

207
19 55397 SZULC Patryk 1993 124 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
188
20


100
9-10
88
15-16
188
20 23882 DUBIŃSKI Marek 1973
277
14

162
5-6


162
21 51359 MAMOT Krystian 1993 178 KSI Start Szczecin
ZPM
105
22


105
8

105
22 55945 NOWAK Paweł 1959 52 KTS Skarżysko-Kamienna
ŚWI




88
15-16
88

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 94 ZSR Start Zielona Góra
LBU
639
1
161
3-4
255
1
192
1
161
3-4
608
2 8920 MAZURYK Paweł 1983 138 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
585
2
192
1
214
3-4
179
2
192
1
598
3 29678 OLCZAK Mariusz 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ
519
4
144
5-6
214
3-4
161
3-4
179
2
554
4 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 189 KS Bronowianka Kraków
MŁP
576
3
179
2
236
2

134
7-8
549
5 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 173 KSI Start Szczecin
ZPM
500
5

195
5-8
161
3-4
144
5-6
500
6 47413 KOWALSKI Kamil 2004 49 IKS Start Kraków
MŁP
465
6
134
7-8
195
5-8
136
7
134
7-8
465
7 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 151 IKS AWF Warszawa
MAZ
454
7
144
5-6
176
9-10

144
5-6
464
8 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 129 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
412
9
134
7-8
134
16-18
144
5-6

412
9 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 88 ISS Start Wejherowo
POM
403
10

154
11-15
124
9-10
122
9-12
400
10 55507 BARTOSIK Dominik 2006 36 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
387
12
119
11-12
154
11-15

122
9-12
395
11 32678 PIETRZAK Marek 1977 75 Start Gorzów Wlkp.
LBU
419
8

154
11-15
131
8
109
15-16
394
12 53136 MORAWSKI Piotr 1981 206 RSSiRON Start Radom
MAZ
277
18
123
10
154
11-15

115
13
392
13 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 84 ISS Start Wejherowo
POM
401
11

154
11-15
124
9-10
113
14
391
14 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 18 STS Gmina Strzelce Op.
OPO
339
16

195
5-8

161
3-4
356
15 51398 RYŃSKI Marek 1976 122 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
253
19

134
16-18
119
11-12
99
19-20
352
16 5914 KURASZ Zbigniew 1960 2 IKS Spin Bożejowice
DŚL
339
15

195
5-8
144
5-6

339
17 37212 MIROSŁAW Jakub 2000
301
17
125
9
176
9-10


301
18 51430 WAWER Jacek 1977 101 ZSR Start Zielona Góra
LBU
367
13

134
16-18
119
11-12

253
19 51366 MROCZKA Marcin 2005 54 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
216
17

124
11-15

122
9-12
246
20 51305 DUDA Włodzimierz 1949 211 UKS Jola Kraków
MŁP
115
21
115
13


99
19-20
214
21 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986
340
14
161
3-4



161
22 51301 DELEKTA Łukasz 1989 198 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR




122
9-12
122
23 53134 ZYCH Damian 1991 197 KSN Start Warszawa
MAZ
238
20
119
11-12



119
24 53104 PIECH Damian 2003 111 PSSON Start Białystok
PDL




109
15-16
109
25 60776 JĘKOT Bartłomiej 1982 210 UKS Fortem Pawęzów
MŁP




104
17-18
104
  60879 KUTARBA Adrian 1988 226 WZSN Start Wrocław
DŚL




104
17-18
104

mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ
732
1
240
1
268
3-4

240
1
748
2 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 133 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
700
3

296
2
202
3-4
202
3-4
700
3 31125 SOWA Dawid 1992 141 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
641
5
167
7-8
320
1

202
3-4
689
4 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 186 Bogoria Grodzisk Maz.
MAZ
663
4
179
5-6
244
5-8
240
1

663
5 38563 CWENAR Robert 1997 59 GOKiS Kąty Wrocławskie
DŚL
583
7
202
3-4

224
2
224
2
650
6 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 208 RSSiRON Start Radom
MAZ
708
2
224
2
244
5-8

179
5-6
647
7 1013 MATLĄG Andrzej 1970 72 Start Gorzów Wlkp.
LBU
446
14

244
5-8
202
3-4
167
7-8
613
8 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 193 KSN Start Warszawa
MAZ
614
6
144
13
268
3-4

179
5-6
591
9 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 205 RSSiRON Start Radom
MAZ
581
8
202
3-4
212
9-12

156
9-10
570
10 45293 DUDEK Bogusław 1973 120 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
570
9

212
9-12
179
5-6
150
11
541
11 10165 MATEJEK Mariusz 1970 137 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
535
10
179
5-6
177
13-18
167
7-8
156
9-10
523
12 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 163 KS Elta Łódź
ŁDZ
520
11
154
10
212
9-12
154
10
124
19-20
520
13 39119 GATNER Patryk 1999 221 ZSR Start Zielona Góra
LBU
518
12
157
9
212
9-12

143
13-14
512
14 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 23 KSN Start Kalisz
WLP
344
17

177
13-18
167
7-8
147
12
491
15 15299 STRZAŁKA Marian 1952 142 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
344
18
167
7-8
177
13-18

130
17-18
474
16 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 8 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
455
13
149
11-12
157
19-21
149
11-12
130
17-18
455
17 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 82 ISS Start Wejherowo
POM
442
15

157
19-21
149
11-12
136
15-16
442
18 11869 STASICA Wiesław 1956 131 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
423
16

244
5-8
179
5-6

423
19 15275 RENKEL Edmund 1947 76 Start Gorzów Wlkp.
LBU
157
23


157
9
143
13-14
300
20 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 30 ICSiR Start Lublin
LLS
157
24

157
19-21

124
19-20
281
21 51410 STAWIECKI Jan 1962 175 KSI Start Szczecin
ZPM
287
20


144
13
136
15-16
280
22 12096 ĆWIK Roman 1946 6 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
326
19

177
13-18


177
23 35342 NIEMIEC Piotr 1964 99 ZSR Start Zielona Góra
LBU
177
21

177
13-18


177
24 23887 WRZASK Zbigniew 1958
177
22

177
13-18


177
25 60867 KOWALEWSKI Mateusz 1976 217 SSR Start Poznań
WLP




167
7-8
167
26 50072 KACA Kacper 2007
149
25
149
11-12



149

mężczyźni - klasa 10

1 1533 WŁODYKA Paweł 1983 144 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
1000
1
300
1
400
1

280
2
980
2 27154 MISZTAL Igor 1997 97 ZSR Start Zielona Góra
LBU
670
10

370
2
300
1
300
1
970
3 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 98 ZSR Start Zielona Góra
LBU
839
3
224
5-6
335
3-4
280
2
252
3-4
867
4 50288 SPILASZEK Krystian 1982 187 IKS AWF Warszawa
MAZ
811
4
224
5-6
335
3-4
252
3-4
224
5-6
811
5 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 103 UKS Fortem Pawęzów
MŁP
753
6
208
7-8
305
5-8
224
5-6
252
3-4
781
6 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 107 PSSON Start Białystok
PDL
721
8
192
10
305
5-8
224
5-6

721
7 50412 STORONOWICZ Michał 1990 113 PSSON Start Białystok
PDL
728
7
252
3-4

252
3-4
212
7
716
8 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 183 WZSN Start Wrocław
DŚL
681
9
208
7-8
265
9-12
208
7-8

681
9 51367 NETTER Grzegorz 1984 109 PSSON Start Białystok
PDL
659
11
186
11-12
265
9-12
208
7-8
194
9-10
667
10 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 87 ISS Start Wejherowo
POM
641
12

265
9-12
196
9
186
11-12
647
11 46012 ZUZIAK Wojciech 1956 132 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
637
13
186
11-12
265
9-12
186
11-12

637
12 21307 WINNICKI Damian 1993 40 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
865
2
280
2
305
5-8


585
13 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981
809
5
252
3-4
305
5-8


557
14 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 223 IKS Atak Elbląg
WMZ
418
16

232
13-15

186
11-12
418
15 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 77 Start Gorzów Wlkp.
LBU
418
15

232
13-15
186
11-12

418
16 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958
232
17

232
13-15


232
17 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 199 KSN Start Kalisz
WLP




224
5-6
224
18 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 105 PSSON Start Białystok
PDL
196
18



204
8
204
19 25575 SPUREK Marcin 1996 156 IKS AWF Warszawa
MAZ
448
14
196
9



196
20 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 85 ISS Start Wejherowo
POM
186
20



194
9-10
194
21 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 14 IKS Start Zduńska Wola
ŁDZ
192
19


192
10

192
22 20518 RETERSKI Michał 1938 130 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
180
21


180
13

180

mężczyźni - klasa 11

1 33272 MAKAJEW Maciej 1997 71 Start Gorzów Wlkp.
LBU
1000
1

400
1
300
1
300
1
1000
2 21688 FIRA Damian 1988 66 Start Gorzów Wlkp.
LBU
887
2
300
1
335
3-4

280
2
915
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 57 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
839
3

335
3-4
224
5-6
252
3-4
811
4 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 65 Start Gorzów Wlkp.
LBU
809
4
252
3-4
305
5-8
252
3-4
208
7-8
809
5 45521 GAZDA Mateusz 1997 7 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
753
6
224
5-6
305
5-8

252
3-4
781
6 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 166 KS Elta Łódź
ŁDZ
781
5
224
5-6
305
5-8
252
3-4
0
nkl.
781
7 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 165 KS Elta Łódź
ŁDZ
725
7
252
3-4
265
9-12
208
7-8
224
5-6
741
8 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 135 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
695
8
204
8
305
5-8

224
5-6
733
9 41852 KUDERSKI Paweł 2004 70 Start Gorzów Wlkp.
LBU
667
10
194
9-10
265
9-12
208
7-8
196
9
669
10 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 63 Start Gorzów Wlkp.
LBU
650
11

370
2
280
2

650
11 55515 LISIECKI Przemysław 1979 16 BOSiR ULKS Barcin
KPM
380
18
186
11-12

194
9-10
178
13-14
558
12 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 20 Top Bolesławiec
DŚL
550
13
186
11-12

178
13-14
172
15
536
13 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 45 Jastrząb Boguszów-Gorce
DŚL
669
9
212
7
265
9-12


477
14 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 64 Start Gorzów Wlkp.
LBU
416
16

232
13-15
184
12

416
15 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 222 IKS Atak Elbląg
WMZ
232
19

232
13-15

178
13-14
410
16 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 79 Start Gorzów Wlkp.
LBU
588
12

232
13-15
178
13-14

410
17 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 168 KSI Start Szczecin
ZPM
402
17


194
9-10
192
10
386
18 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 102 UKS Fortem Pawęzów
MŁP
194
20
194
9-10


186
11-12
380
19 55105 NOWICKI Piotr 2003 182 WZSN Start Wrocław
DŚL
188
21


188
11
186
11-12
374
20 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993
504
15
280
2



280
21 51382 PAROL Grzegorz 1973 196 KSN Start Warszawa
MAZ
517
14

265
9-12


265
22 60076 MROTEK Daniel 2000 61 Start Gorzów Wlkp.
LBU
170
22


170
15-16

170