Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 0 2. GPP 3. GPP IMP 1. GPP P-ty

kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 146 IKS AWF Warszawa
MAZ
400
1


400
1

400

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 24 KSN Start Kalisz
WLP
620
1


340
3
300
1
640
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 28 KSN Start Kalisz
WLP
590
2


330
4
260
3
590

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 112 PSSON Start Białystok
PDL
950
1
280
2

370
2
280
2
930
2 17252 ROMPA Barbara 1954 56 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
300
2
300
1



300

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 154 IKS AWF Warszawa
MAZ
445
1
155
1
125
1
165
1
125
1
445
2 51321 JABŁONKA Barbara 2006 203 RSSiRON Start Radom
MAZ
395
2
126
4
116
2
153
2

395
3 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 31 ICSiR Start Lublin
LLS
378
3
134
3
108
3
136
4
116
2
386
4 45971 STOS Martyna 1993 1 IKS Spin Bożejowice
DŚL
357
4

101
4
140
3
108
3
349
5 54818 ŁATKA Patrycja 2005 190 KS Bronowianka Kraków
MŁP
132
5


132
5

132
6 51386 PIJAJKO Anna 1985 100 ZSR Start Zielona Góra
LBU




101
4
101

kobiety - klasa 7

1 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 90 IKS Start Zduńska Wola
ŁDZ
634
1
208
7-8
212
7
214
3-4
228
5
654
2 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 180 WZSN Start Wrocław
DŚL
524
2
144
2

214
3-4
252
3-4
610
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 51 IKS Start Kraków
MŁP
467
3
117
5

204
5
212
7
533

kobiety - klasa 8

1 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 15 KS ATS Stargard
ZPM
807
1
252
3-4
300
1
255
1
300
1
855
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 200 RSSiRON Start Radom
MAZ
736
2
220
6
280
2
236
2

736
3 60206 KŁOSZEWSKA Iwona 1974 177 NKS Warszawa
MAZ




220
6
220

kobiety - klasa 9

1 30830 PĘK Karolina 1998 191 KS Bronowianka Kraków
MŁP
400
1


400
1

400

kobiety - klasa 10

1 51393 GÓRECKA Krystyna 1990 215 SIKS Silesia Katowice
ŚLS
824
2
252
3-4
252
3-4
320
5

824
2 51336 KIMLA Wioletta 1973 126 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
838
1

228
5
330
4
252
3-4
810
3 15298 STURM Teresa 1958 27 KSN Start Kalisz
WLP
670
3


370
2
280
2
650
4 27197 RYBA Joanna 1993 91 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
640
4
300
1

340
3

640
5 26633 MITUTA Dorota 1998
532
5
280
2
252
3-4


532
6 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 44 SSR Start Poznań
WLP
448
6
228
5
220
6


448
7 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 209 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
208
8
208
7-8



208

kobiety - klasa 11

1 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 214 UKS Tempo 25 Olsztyn
WMZ
1000
1
300
1
300
1
400
1

1000
2 18329 NOWACKA Dorota 1966 114 UKS Jola Kraków
MŁP
900
2
280
2
280
2
340
3
224
5-6
900
3 55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 225 IKS Atak Elbląg
WMZ
590
3
260
3

330
4

590
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 224 IKS Atak Elbląg
WMZ
564
4
244
4

320
5

564
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979
370
5


370
2

370
6 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 212 UKS Jola Kraków
MŁP
260
6

260
3


260

mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 167 KSI Start Szczecin
ZPM
457
1
161
3-4

162
5-6
166
3
489
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 143 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
289
2


172
3-4

172
3 51317 GONTARCZYK Paweł 1978 67 Start Gorzów Wlkp.
LBU




146
5
146

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 95 ZSR Start Zielona Góra
LBU
537
1
192
1

190
2
192
1
574
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 140 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
482
2

166
3
172
3-4

338
3 53589 SZPAK Jakub 1979 185 WZSN Start Wrocław
DŚL
422
3
134
7-8

162
5-6

296
4 51298 CZUPER Rafał 1988 106 PSSON Start Białystok
PDL
205
4


205
1

205

mężczyźni - klasa 3

1 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 123 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
570
1
161
3-4

201
5-6
179
2
541
2 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 216 SIKS Silesia Katowice
ŚLS
539
2
146
5
179
2
214
3-4

539
3 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 125 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
537
3
141
6

201
5-6
156
4
498
4 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 201 RSSiRON Start Radom
MAZ
428
4

192
1
236
2

428
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 134 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
411
5

156
4
255
1

411
6 51381 PAPIS Ryszard 1966 195 KSN Start Warszawa
MAZ
393
6
179
2

214
3-4

393
7 55712 KŁOSIŃSKI Tomasz 1989
134
7
134
7-8



134

mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 37 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
792
1
240
1
280
2
272
3

792
2 41623 HERMAN Robert 1978 69 Start Gorzów Wlkp.
LBU
712
2
224
2

264
4
244
4
732
3 51328 KANIAK Mariusz 1978 194 KSN Start Warszawa
MAZ
671
3
195
4
220
6
256
5

671
4 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 192 Start Gorzów Wlkp.
LBU
320
4


320
1

320
5 13962 LIS Rafał 1979 53 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
296
5


296
2

296
6 51395 ROSA Andrzej 1970
208
6
208
3



208
7 55711 GRZANKA Kamil 1997
182
7
182
5



182

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 39 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
950
1
280
2
252
3-4
370
2

902
2 51427 USTYNOV Daniil 1998 13 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
880
3
300
1
300
1

300
1
900
3 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 74 Start Gorzów Wlkp.
LBU
580
6
260
3

320
5
260
3
840
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 42 SSR Start Poznań
WLP
802
4
244
4
228
5
330
4

802
5 34044 STASZAK Daniel 1982 184 WZSN Start Wrocław
DŚL
912
2

252
3-4
400
1

652
6 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 25 KSN Start Kalisz
WLP
584
5


340
3
280
2
620

mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 62 Start Gorzów Wlkp.
LBU
278
6

125
1
153
2
125
1
403
2 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 204 RSSiRON Start Radom
MAZ
391
1
125
1
101
4
165
1

391
3 50420 DYJOR Adam 1986 29 KTS Optima Lublin
LLS
379
2
116
2
108
3
138
3-4
105
3-4
362
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 21 Top Bolesławiec
DŚL
351
3
105
3-4
116
2
130
5-6
105
3-4
351
5 31243 MIKA Tomasz 1989 96 ZSR Start Zielona Góra
LBU
337
4
91
6

130
5-6
116
2
337
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 47 IKS Start Kraków
MŁP
320
5
105
3-4
95
5
120
7-9
91
6
320
7 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 128 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
243
7


138
3-4
95
5
233
8 51351 KRÓL Jarosław 1988 153 IKS AWF Warszawa
MAZ
186
8
95
5


88
7
183
9 51350 KRAFT Rafał 1983 152 IKS AWF Warszawa
MAZ
120
9


120
7-9

120
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 162 IKS AWF Warszawa
MAZ
120
10


120
7-9

120

mężczyźni - klasa 7

1 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 188 KS Bronowianka Kraków
MŁP
489
2
144
2
155
1
190
2

489
2 50419 SABA Patryk 1997 33 ICSiR Start Lublin
LLS
421
5
115
5-6
144
2
162
5-6
155
1
461
3 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 19 STS Gmina Strzelce Op.
OPO
432
4
130
3-4
130
3-4
172
3-4

432
4 51333 KAZIENKO Jan 1995 179 WZSN Start Wrocław
DŚL
378
8

109
7
162
5-6
130
3-4
401
5 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 34 ICSiR Start Lublin
LLS
363
10
107
7-8
115
5-6
141
9-10
144
2
400
6 13011 KINOWSKI Adam 1966 43 SSR Start Poznań
WLP
391
7
99
10
130
3-4
162
5-6

391
7 34531 DEIGSLER Michał 1993 48 IKS Start Kraków
MŁP
515
1
155
1

205
1

360
8 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 149 IKS AWF Warszawa
MAZ
369
9
107
7-8
115
5-6
124
11-15

346
9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 158 IKS AWF Warszawa
MAZ
330
11
96
11-12
105
8
124
11-15

325
10 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 159 IKS AWF Warszawa
MAZ
325
12
101
9
100
9-10
124
11-15

325
11 53054 KLEJNANS Damian 1988 164 KS Elta Łódź
ŁDZ
303
14
96
11-12
100
9-10
107
16-19
109
7
316
12 53156 STRUZIK Michał 1985 50 IKS Start Kraków
MŁP
308
13
88
15-16
96
11-12
124
11-15

308
13 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 41 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
446
3
130
3-4

172
3-4

302
14 23882 DUBIŃSKI Marek 1973
392
6
115
5-6

162
5-6

277
15 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 93 ZSR Start Zielona Góra
LBU
141
19


141
9-10
115
5-6
256
16 12341 SIWY Grzegorz 1969 78 Start Gorzów Wlkp.
LBU
206
17


107
16-19
115
5-6
222
17 51366 MROCZKA Marcin 2005 54 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
216
16
92
13-14

124
11-15

216
18 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 147 IKS AWF Warszawa
MAZ
203
18


107
16-19
100
9-10
207
19 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 161 IKS AWF Warszawa
MAZ
296
15

96
11-12
107
16-19

203
20 55397 SZULC Patryk 1993 124 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
88
21
88
15-16


100
9-10
188
21 51316 GOŁĘBSKI Kamil 1992 108 PSSON Start Białystok
PDL




130
3-4
130
22 51359 MAMOT Krystian 1993 178 KSI Start Szczecin
ZPM




105
8
105
23 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 55 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
92
20
92
13-14



92

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 94 ZSR Start Zielona Góra
LBU
608
1
192
1
161
3-4
255
1
192
1
639
2 8920 MAZURYK Paweł 1983 138 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
598
2
161
3-4
192
1
214
3-4
179
2
585
3 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 189 KS Bronowianka Kraków
MŁP
576
3
161
3-4
179
2
236
2

576
4 29678 OLCZAK Mariusz 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ
537
4
119
11-12
144
5-6
214
3-4
161
3-4
519
5 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 173 KSI Start Szczecin
ZPM
473
6
144
5-6

195
5-8
161
3-4
500
6 47413 KOWALSKI Kamil 2004 49 IKS Start Kraków
MŁP
473
5

134
7-8
195
5-8
136
7
465
7 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 151 IKS AWF Warszawa
MAZ
464
7
134
7-8
144
5-6
176
9-10

454
8 32678 PIETRZAK Marek 1977 75 Start Gorzów Wlkp.
LBU
422
10
134
7-8

154
11-15
131
8
419
9 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 129 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
429
8

134
7-8
134
16-18
144
5-6
412
10 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 88 ISS Start Wejherowo
POM
279
16
125
9

154
11-15
124
9-10
403
11 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 84 ISS Start Wejherowo
POM
277
18
123
10

154
11-15
124
9-10
401
12 55507 BARTOSIK Dominik 2006 36 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
387
11
114
13-14
119
11-12
154
11-15

387
13 51430 WAWER Jacek 1977 101 ZSR Start Zielona Góra
LBU
363
12
114
13-14

134
16-18
119
11-12
367
14 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986
340
14
179
2
161
3-4


340
15 5914 KURASZ Zbigniew 1960 2 IKS Spin Bożejowice
DŚL
356
13


195
5-8
144
5-6
339
16 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 18 STS Gmina Strzelce Op.
OPO
339
15
144
5-6

195
5-8

339
17 37212 MIROSŁAW Jakub 2000
426
9

125
9
176
9-10

301
18 53136 MORAWSKI Piotr 1981 206 RSSiRON Start Radom
MAZ
277
17

123
10
154
11-15

277
19 51398 RYŃSKI Marek 1976 122 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
253
19


134
16-18
119
11-12
253
20 53134 ZYCH Damian 1991 197 KSN Start Warszawa
MAZ
238
20
119
11-12
119
11-12


238
21 51305 DUDA Włodzimierz 1949 211 UKS Jola Kraków
MŁP
115
23

115
13


115

mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ
732
1
224
2
240
1
268
3-4

732
2 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 208 RSSiRON Start Radom
MAZ
724
2
240
1
224
2
244
5-8

708
3 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 133 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
677
3
202
3-4

296
2
202
3-4
700
4 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 186 Bogoria Grodzisk Maz.
MAZ
647
4
167
7-8
179
5-6
244
5-8
240
1
663
5 31125 SOWA Dawid 1992 141 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
641
5
154
10
167
7-8
320
1

641
6 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 193 KSN Start Warszawa
MAZ
614
6
202
3-4
144
13
268
3-4

614
7 38563 CWENAR Robert 1997 59 GOKiS Kąty Wrocławskie
DŚL
526
11
157
9
202
3-4

224
2
583
8 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 205 RSSiRON Start Radom
MAZ
581
8
167
7-8
202
3-4
212
9-12

581
9 45293 DUDEK Bogusław 1973 120 SSiRON Start Bydgoszcz
KPM
593
7
179
5-6

212
9-12
179
5-6
570
10 10165 MATEJEK Mariusz 1970 137 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
560
9
179
5-6
179
5-6
177
13-18
167
7-8
535
11 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 163 KS Elta Łódź
ŁDZ
513
12
143
13-14
154
10
212
9-12
154
10
520
12 39119 GATNER Patryk 1999 221 ZSR Start Zielona Góra
LBU
536
10
149
11-12
157
9
212
9-12

518
13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 8 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
462
13
136
15-16
149
11-12
157
19-21
149
11-12
455
14 1013 MATLĄG Andrzej 1970 72 Start Gorzów Wlkp.
LBU
423
14


244
5-8
202
3-4
446
15 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 82 ISS Start Wejherowo
POM
293
19
136
15-16

157
19-21
149
11-12
442
16 11869 STASICA Wiesław 1956 131 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
244
21


244
5-8
179
5-6
423
17 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 23 KSN Start Kalisz
WLP
177
22


177
13-18
167
7-8
344
18 15299 STRZAŁKA Marian 1952 142 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
344
15

167
7-8
177
13-18

344
19 12096 ĆWIK Roman 1946 6 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
326
18
149
11-12

177
13-18

326
20 51410 STAWIECKI Jan 1962 175 KSI Start Szczecin
ZPM
143
24
143
13-14


144
13
287
21 35342 NIEMIEC Piotr 1964 99 ZSR Start Zielona Góra
LBU
333
16


177
13-18

177
22 23887 WRZASK Zbigniew 1958
327
17


177
13-18

177
23 15275 RENKEL Edmund 1947 76 Start Gorzów Wlkp.
LBU




157
9
157
24 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 30 ICSiR Start Lublin
LLS
157
23


157
19-21

157
25 50072 KACA Kacper 2007
285
20

149
11-12


149

mężczyźni - klasa 10

1 1533 WŁODYKA Paweł 1983 144 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
1000
1
300
1
300
1
400
1

1000
2 21307 WINNICKI Damian 1993 40 ZSN Start Skierniewice
ŁDZ
865
2
280
2
280
2
305
5-8

865
3 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 98 ZSR Start Zielona Góra
LBU
783
5

224
5-6
335
3-4
280
2
839
4 50288 SPILASZEK Krystian 1982 187 IKS AWF Warszawa
MAZ
811
3
208
7-8
224
5-6
335
3-4
252
3-4
811
5 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981
809
4
252
3-4
252
3-4
305
5-8

809
6 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 103 UKS Fortem Pawęzów
MŁP
737
7
224
5-6
208
7-8
305
5-8
224
5-6
753
7 50412 STORONOWICZ Michał 1990 113 PSSON Start Białystok
PDL
756
6
224
5-6
252
3-4

252
3-4
728
8 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 107 PSSON Start Białystok
PDL
689
9
192
10
192
10
305
5-8
224
5-6
721
9 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 183 WZSN Start Wrocław
DŚL
681
10
208
7-8
208
7-8
265
9-12
208
7-8
681
10 27154 MISZTAL Igor 1997 97 ZSR Start Zielona Góra
LBU
670
11


370
2
300
1
670
11 51367 NETTER Grzegorz 1984 109 PSSON Start Białystok
PDL
659
12

186
11-12
265
9-12
208
7-8
659
12 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 87 ISS Start Wejherowo
POM
445
14
180
13

265
9-12
196
9
641
13 46012 ZUZIAK Wojciech 1956 132 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS
451
13

186
11-12
265
9-12
186
11-12
637
14 25575 SPUREK Marcin 1996 156 IKS AWF Warszawa
MAZ
700
8
252
3-4
196
9


448
15 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 77 Start Gorzów Wlkp.
LBU
410
18


232
13-15
186
11-12
418
16 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 223 IKS Atak Elbląg
WMZ
418
17
186
11-12

232
13-15

418
17 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958
440
15


232
13-15

232
18 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 105 PSSON Start Białystok
PDL
420
16
196
9



196
19 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 14 IKS Start Zduńska Wola
ŁDZ




192
10
192
20 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 85 ISS Start Wejherowo
POM
186
20
186
11-12



186
21 20518 RETERSKI Michał 1938 130 Eurobeskidy Łodygowice
ŚLS




180
13
180
22 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 58 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
176
21
176
14



176

mężczyźni - klasa 11

1 33272 MAKAJEW Maciej 1997 71 Start Gorzów Wlkp.
LBU
1000
1
300
1

400
1
300
1
1000
2 21688 FIRA Damian 1988 66 Start Gorzów Wlkp.
LBU
915
2
252
3-4
300
1
335
3-4

887
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 57 SRS Szansa Start Gdańsk
POM
615
11
280
2

335
3-4
224
5-6
839
4 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 65 Start Gorzów Wlkp.
LBU
765
4
208
7-8
252
3-4
305
5-8
252
3-4
809
5 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 166 KS Elta Łódź
ŁDZ
781
3
196
9
224
5-6
305
5-8
252
3-4
781
6 45521 GAZDA Mateusz 1997 7 WSSiRN Start Katowice
ŚLS
753
5
224
5-6
224
5-6
305
5-8

753
7 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 165 KS Elta Łódź
ŁDZ
741
6

252
3-4
265
9-12
208
7-8
725
8 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 135 IKS Jezioro Tarnobrzeg
PKR
695
7
186
11-12
204
8
305
5-8

695
9 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 45 Jastrząb Boguszów-Gorce
DŚL
669
9
192
10
212
7
265
9-12

669
10 41852 KUDERSKI Paweł 2004 70 Start Gorzów Wlkp.
LBU
683
8
178
13-14
194
9-10
265
9-12
208
7-8
667
11 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 63 Start Gorzów Wlkp.
LBU
622
10


370
2
280
2
650
12 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 79 Start Gorzów Wlkp.
LBU
410
15
178
13-14

232
13-15
178
13-14
588
13 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 20 Top Bolesławiec
DŚL
558
12
186
11-12
186
11-12

178
13-14
550
14 51382 PAROL Grzegorz 1973 196 KSN Start Warszawa
MAZ
517
13
252
3-4

265
9-12

517
15 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993
504
14
224
5-6
280
2


504
16 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 64 Start Gorzów Wlkp.
LBU
232
17


232
13-15
184
12
416
17 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 168 KSI Start Szczecin
ZPM
208
19
208
7-8


194
9-10
402
18 55515 LISIECKI Przemysław 1979 16 BOSiR ULKS Barcin
KPM
378
16

186
11-12

194
9-10
380
19 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 222 IKS Atak Elbląg
WMZ
232
18


232
13-15

232
20 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 102 UKS Fortem Pawęzów
MŁP
194
20

194
9-10


194
21 55105 NOWICKI Piotr 2003 182 WZSN Start Wrocław
DŚL




188
11
188
22 60076 MROTEK Daniel 2000 61 Start Gorzów Wlkp.
LBU




170
15-16
170