Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 2 IMP 1. GPP 2. GPP 3. GPP P-ty Prawo IMP

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 70 KSN START Kalisz
WLP
650
1
370
2
280
2


650
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 75 KSN START Kalisz
WLP
590
2
330
4
260
3


590

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 81 PSSON START Białystok
PDL
980
1
400
1
300
1
280
2

980 tak
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 138 IKS AWF Warszawa
MAZ
340
3
340
3



340
3 17252 ROMPA Barbara 1954 197 SZANSA-START Gdańsk
POM
580
2


300
1

300

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 133 IKS AWF Warszawa
MAZ
445
2
165
1
125
1
155
1
125
1
445 tak
2 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 12 ICSIR START Lublin
LLS
448
1
153
2
108
3
134
3
108
3
395 tak
3 51321 JABŁONKA Barbara 2006 173 RSSIRON START Radom
MAZ
412
4
140
3
101
4
126
4
116
2
382 tak
4 45971 STOS Martyna 1993 151 TOP Bolesławiec
DŚL
413
3
136
4
116
2

101
4
353 tak

kobiety - klasa 7

1 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 161 KS ELTA Łódź
ŁDZ
565
4
201
5-6
156
4
208
7-8
212
7
621 tak
2 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 87 WZSN START Wrocław
DŚL
546
1
236
2
166
3
144
2

546 tak
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 139 IKS AWF Warszawa
MAZ
464
2
201
5-6
146
5
117
5

464 tak

kobiety - klasa 8

1 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 28 KS ATS Stargard
ZPM
726
1
214
3-4
179
2
252
3-4
300
1
766 tak
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 171 RSSIRON START Radom
MAZ
613
3
214
3-4

220
6
280
2
714 tak
3 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 45 START Skierniewice
ŁDZ
639
2
255
1
192
1


447

kobiety - klasa 9

1 30830 PĘK Karolina 1998
400
2
400
1



400
2 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 127 IKS AWF Warszawa
MAZ
670
1
370
2



370

kobiety - klasa 10

1 26633 MITUTA Dorota 1998 100 START Zielona Góra
LBU
595
4
315
5-6

280
2
252
3-4
847 tak
2 51336 KIMLA Wioletta 1973 146 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
839
2
315
5-6
280
2

228
5
823 tak
3 27197 RYBA Joanna 1993 42 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
915
1
335
3-4

300
1

635
4 15298 STURM Teresa 1958 74 KSN START Kalisz
WLP
635
3
335
3-4
300
1


635
5 51393 RING Krystyna 1990 214 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
252
7


252
3-4
252
3-4
504 tak
6 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 188 SSR START Poznań
WLP
228
8


228
5
220
6
448 tak
7 55187 WECHMAN Zuzanna 2006 64 START Gorzów Wlkp.
LBU
260
6

260
3


260
8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 196 SZANSA-START Gdańsk
POM
436
5


208
7-8

208

kobiety - klasa 11

1 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 205 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
940
1
340
3

300
1
300
1
940 tak
2 18329 NOWACKA Dorota 1966 181 UKS JOLA Kraków
MŁP
930
2
370
2

280
2
280
2
930 tak
3 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 182 UKS JOLA Kraków
MŁP
590
3
330
4


260
3
590
4 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 226 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
400
5
400
1



400
5 55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 211 IKS ATAK Elbląg
WMZ
260
6


260
3

260
6 51415 STRĄK Agnieszka 1983 212 IKS ATAK Elbląg
WMZ
472
4


244
4

244
7 55516 SIKORSKA Monika 1982 166 BOSIR ULKS Barcin
KPM
178
8

178
13-14


178

mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 117 KSI START Szczecin
ZPM
295
2

134
3
161
3-4

295 tak
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
407
1
164
5
117
5


281

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 97 START Zielona Góra
LBU
537
1
190
2
155
1
192
1

537 tak
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 24 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
462
2
174
3
144
2

166
3
484 tak
3 53589 SZPAK Jakub 1979 89 WZSN START Wrocław
DŚL
439
3
169
4
126
4
134
7-8

429 tak
4 51298 CZUPER Rafał 1988 77 PSSON START Białystok
PDL
360
4
205
1



205

mężczyźni - klasa 3

1 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 105 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
580
1
211
4
208
3
161
3-4

580 tak
2 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 106 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
540
3
204
5
195
4
141
6

540 tak
3 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 172 RSSIRON START Radom
MAZ
447
4
255
1


192
1
447
4 51381 PAPIS Ryszard 1966 39 KSN START Warszawa
MAZ
576
2
236
2

179
2

415
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
378
5
217
3


156
4
373
6 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 215 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
146
7


146
5
179
2
325 tak
7 55712 KŁOSIŃSKI Tomasz 1989 186 IKS ATAK Elbląg
WMZ
134
10


134
7-8

134

mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 43 START Skierniewice
ŁDZ
752
1
272
3
240
1
240
1
280
2
792 tak
2 51395 ROSA Andrzej 1970 198 SZANSA-START Gdańsk
POM
654
2
264
4

208
3

472
3 41623 HERMAN Robert 1978 50 START Gorzów Wlkp.
LBU
448
5

224
2
224
2

448 tak
4 51328 KANIAK Mariusz 1978 191 KSN START Warszawa
MAZ
195
7


195
4
220
6
415 tak
5 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 27 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
560
3
320
1



320
6 13962 LIS Rafał 1979 193 SZANSA-START Gdańsk
POM
520
4
296
2



296
7 55711 GRZANKA Kamil 1997 185 IKS ATAK Elbląg
WMZ
182
8


182
5

182

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 46 START Skierniewice
ŁDZ
980
1
400
1
300
1
280
2
252
3-4
980 tak
2 34044 STASZAK Daniel 1982 88 WZSN START Wrocław
DŚL
930
2
370
2
260
3

252
3-4
882 tak
3 51427 USTYNOV Daniil 1998 8 START Katowice
ŚLS
840
3

280
2
300
1
300
1
880 tak
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 189 SSR START Poznań
WLP
584
6
340
3

244
4
228
5
812 tak
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 49 START Gorzów Wlkp.
LBU
590
5
330
4

260
3

590
6 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 71 KSN START Kalisz
WLP
808
4
320
5
244
4


564

mężczyźni - klasa 6

1 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 174 RSSIRON START Radom
MAZ
371
1
153
2

125
1
101
4
379 tak
2 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 149 TOP Bolesławiec
DŚL
348
3
138
3-4
105
3-4
105
3-4
116
2
359 tak
3 50420 DYJOR Adam 1986 109 KTS OPTIMA Lublin
LLS
329
4

125
1
116
2
108
3
349 tak
4 31243 MIKA Tomasz 1989 98 START Zielona Góra
LBU
359
2
138
3-4
116
2
91
6

345 tak
5 51444 ZAWODNIK Michał 1982 140 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
6
120
7-9
95
5
105
3-4
95
5
320 tak
6 51351 KRÓL Jarosław 1988 132 IKS AWF Warszawa
MAZ
297
7
111
10
91
6
95
5

297 tak
7 33138 BRAK Sławomir 1982 156 KS ELTA Łódź
ŁDZ
281
8
165
1


125
1
290
8 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 143 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
328
5
130
5-6
105
3-4


235
9 51350 KRAFT Rafał 1983 131 IKS AWF Warszawa
MAZ
255
9
130
5-6



130
10 51428 UZELAC Vadimir 1952
205
10
120
7-9



120
11 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 141 IKS AWF Warszawa
MAZ
197
11
120
7-9



120

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 44 START Skierniewice
ŁDZ
515
1
205
1
155
1
155
1

515 tak
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 204 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
489
2
190
2

144
2
155
1
489 tak
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 48 START Skierniewice
ŁDZ
446
3
172
3-4
144
2
130
3-4

446 tak
4 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 83 GMINA Strzelce Opol.
OPO
432
4
172
3-4
130
3-4
130
3-4
130
3-4
432 tak
5 50419 SABA Patryk 1997 13 ICSIR START Lublin
LLS
402
5
157
5-8
115
5-6
115
5-6
144
2
416 tak
6 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 128 IKS AWF Warszawa
MAZ
394
6
157
5-8
130
3-4
107
7-8
115
5-6
402 tak
7 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 86 WZSN START Wrocław
DŚL
387
7
157
5-8
115
5-6
115
5-6

387 tak
8 51333 KAZIENKO Jan 1995 90 WZSN START Wrocław
DŚL
361
8
157
5-8
107
7-8

109
7
373 tak
9 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 14 ICSIR START Lublin
LLS
350
10
136
9-12
107
7-8
107
7-8
115
5-6
358 tak
10 51417 SYPUŁA Piotr 1966 136 IKS AWF Warszawa
MAZ
337
11
136
9-12
101
9
96
11-12
105
8
342 tak
11 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 137 IKS AWF Warszawa
MAZ
352
9
136
9-12

101
9
100
9-10
337 tak
12 53054 KLEJNANS Damian 1988 159 KS ELTA Łódź
ŁDZ
313
12
121
13-14
96
11-12
96
11-12
100
9-10
317 tak
13 13011 KINOWSKI Adam 1966 190 SSR START Poznań
WLP
99
19


99
10
130
3-4
229 tak
14 51366 MROCZKA Marcin 2005 194 SZANSA-START Gdańsk
POM
228
15
136
9-12

92
13-14

228
15 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 126 IKS AWF Warszawa
MAZ
301
13
121
13-14
96
11-12


217
16 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 123 IKS AWF Warszawa
MAZ
93
21

93
13

96
11-12
189 tak
17 53156 STRUZIK Michał 1985 203 niestow. woj. MŁP
MŁP
176
16


88
15-16
96
11-12
184 tak
18 12341 SIWY Grzegorz 1969 52 START Gorzów Wlkp.
LBU
99
20

99
10


99
19 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 195 SZANSA-START Gdańsk
POM
236
14


92
13-14

92
20 55397 SZULC Patryk 1993 108 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
88
23


88
15-16

88

mężczyźni - klasa 8

1 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 103 START Zielona Góra
LBU
434
11
255
1

179
2
161
3-4
595 tak
2 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 96 START Zielona Góra
LBU
620
1
236
2

192
1
161
3-4
589 tak
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 22 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
548
3
195
5-8
192
1
161
3-4
192
1
579 tak
4 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 206 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
554
2
214
3-4

161
3-4
179
2
554 tak
5 29678 OLCZAK Mariusz 1996 134 IKS AWF Warszawa
MAZ
512
4
214
3-4
179
2
119
11-12
144
5-6
537 tak
6 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 144 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
500
5
195
5-8
161
3-4

134
7-8
490 tak
7 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 130 IKS AWF Warszawa
MAZ
475
6
195
5-8
144
5-6
134
7-8
144
5-6
483 tak
8 47413 KOWALSKI Kamil 2004 73 KSN START Kalisz
WLP
463
8
195
5-8
144
5-6

134
7-8
473 tak
9 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 113 KSI START Szczecin
ZPM
474
7
169
9-12
134
7-8
144
5-6

447 tak
10 32678 PIETRZAK Marek 1977 53 START Gorzów Wlkp.
LBU
437
10
169
9-12
134
7-8
134
7-8

437 tak
11 53134 ZYCH Damian 1991 41 KSN START Warszawa
MAZ
419
12
169
9-12

119
11-12
119
11-12
407 tak
12 5914 KURASZ Zbigniew 1960 150 TOP Bolesławiec
DŚL
454
9
169
9-12
161
3-4


330
13 53136 MORAWSKI Piotr 1981 176 RSSIRON START Radom
MAZ
300
13
151
13-14


123
10
274
14 51305 DUDA Włodzimierz 1949 180 UKS JOLA Kraków
MŁP
270
15
151
13-14


115
13
266
15 37212 MIROSŁAW Jakub 2000 152 WZSN START Wrocław
DŚL
125
19

125
9

125
9
250 tak
16 55507 BARTOSIK Dominik 2006 164 START Skierniewice
ŁDZ
114
23


114
13-14
119
11-12
233 tak
17 51430 WAWER Jacek 1977 104 START Zielona Góra
LBU
229
17

115
13
114
13-14

229 tak
18 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 192 GMINA Strzelce Opol.
OPO
288
14


144
5-6

144
19 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 35 ISS START Wejherowo
POM
125
18


125
9

125
20 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 32 ISS START Wejherowo
POM
123
20


123
10

123
21 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 111 KSI START Szczecin
ZPM
123
21

123
10


123
22 53104 PIECH Damian 2003 80 PSSON START Białystok
PDL
238
16

119
11-12


119
23 51398 RYŃSKI Marek 1976 107 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
119
22

119
11-12


119

mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 129 IKS AWF Warszawa
MAZ
544
9
320
1

224
2
240
1
784 tak
2 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 7 START Katowice
ŚLS
776
1
296
2
240
1
240
1
224
2
776 tak
3 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 142 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
700
2
268
3-4
224
2
167
7-8
179
5-6
671 tak
4 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
670
3
244
5-8
179
5-6
202
3-4

625 tak
5 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 38 KSN START Warszawa
MAZ
666
4
268
3-4

202
3-4
144
13
614 tak
6 38563 CWENAR Robert 1997 84 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
578
8
244
5-8
167
7-8
157
9
202
3-4
613 tak
7 45293 DUDEK Bogusław 1973 154 niestow. woj. KPM
KPM
593
6
212
9-12
202
3-4
179
5-6

593 tak
8 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ
533
12
212
9-12

167
7-8
202
3-4
581 tak
9 31125 SOWA Dawid 1992 25 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
638
5
244
5-8

154
10
167
7-8
565 tak
10 10165 MATEJEK Mariusz 1970 21 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
583
7

202
3-4
179
5-6
179
5-6
560 tak
11 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 3 START Katowice
ŚLS
504
13
212
9-12
156
9-10
136
15-16
149
11-12
517 tak
12 39119 GATNER Patryk 1999 95 START Zielona Góra
LBU
535
11
189
13-14
167
7-8
149
11-12
157
9
513 tak
13 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 158 KS ELTA Łódź
ŁDZ
502
14
212
9-12
147
12
143
13-14
154
10
513 tak
14 23887 WRZASK Zbigniew 1958 91 WZSN START Wrocław
DŚL
537
10
244
5-8
150
11


394
15 50072 KACA Kacper 2007 157 KS ELTA Łódź
ŁDZ
136
24

136
15-16

149
11-12
285 tak
16 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 11 ICSIR START Lublin
LLS
332
16
189
13-14
0
nkl.


189
17 1013 MATLĄG Andrzej 1970 85 START Gorzów Wlkp.
LBU
336
15

179
5-6


179
18 15299 STRZAŁKA Marian 1952 224 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




167
7-8
167
19 35342 NIEMIEC Piotr 1964 102 START Zielona Góra
LBU
156
20

156
9-10


156
20 12096 ĆWIK Roman 1946 1 START Katowice
ŚLS
298
17


149
11-12

149
21 51410 STAWIECKI Jan 1962 110 KSI START Szczecin
ZPM
143
21

0
nkl.
143
13-14

143 tak
22 41625 MATYS Albert 1961 54 START Gorzów Wlkp.
LBU
143
22

143
13-14


143
23 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 30 ISS START Wejherowo
POM
136
23


136
15-16

136

mężczyźni - klasa 10

1 1533 WŁODYKA Paweł 1983 26 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
2
370
2

300
1
300
1
970 tak
2 21307 WINNICKI Damian 1993 47 START Skierniewice
ŁDZ
615
11
335
3-4

280
2
280
2
895 tak
3 50412 STORONOWICZ Michał 1990 82 PSSON START Białystok
PDL
867
3
335
3-4
280
2
224
5-6
252
3-4
867 tak
4 50288 SPILASZEK Krystian 1982 135 IKS AWF Warszawa
MAZ
765
4
305
5-8
252
3-4
208
7-8
224
5-6
781 tak
5 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 101 START Zielona Góra
LBU
529
12
305
5-8
224
5-6

224
5-6
753 tak
6 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 202 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
753
5
305
5-8

224
5-6
208
7-8
737 tak
7 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 92 WZSN START Wrocław
DŚL
706
6
305
5-8
192
10
208
7-8
208
7-8
721 tak
8 25575 SPUREK Marcin 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ
504
13

252
3-4
252
3-4
196
9
700 tak
9 27154 MISZTAL Igor 1997 99 START Zielona Góra
LBU
1000
1
400
1
300
1


700
10 51367 NETTER Grzegorz 1984 79 PSSON START Białystok
PDL
659
8
265
9-12
208
7-8

186
11-12
659 tak
11 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 76 PSSON START Białystok
PDL
656
9
236
13-14
224
5-6
196
9

656 tak
12 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 78 PSSON START Białystok
PDL
643
10
265
9-12
186
11-12
192
10
192
10
649 tak
13 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981 210 KS ELTA Łódź
ŁDZ
252
16


252
3-4
252
3-4
504 tak
14 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 55 START Gorzów Wlkp.
LBU
473
14
265
9-12
208
7-8


473
15 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 200 SZANSA-START Gdańsk
POM
693
7
265
9-12

176
14

441
16 20518 RETERSKI Michał 1938 145 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
414
15
236
13-14



236
17 28005 HYŻYK Leszek 1952 72 KSN START Kalisz
WLP
196
19

196
9


196
18 46012 ZUZIAK Wojciech 1956 169 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS


0
nkl.

186
11-12
186 tak
19 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 184 IKS ATAK Elbląg
WMZ
186
20


186
11-12

186
  51349 KOWALCZYK Marcin 1969 168 ISS START Wejherowo
POM
186
20


186
11-12

186
21 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 34 ISS START Wejherowo
POM
180
22


180
13

180
22 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 63 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
23

178
13-14


178

mężczyźni - klasa 11

1 21688 FIRA Damian 1988 60 START Gorzów Wlkp.
LBU
980
1
400
1
280
2
252
3-4
300
1
980 tak
2 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 160 KS ELTA Łódź
ŁDZ
811
4
335
3-4
224
5-6

252
3-4
811 tak
3 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 57 START Gorzów Wlkp.
LBU
721
7
305
5-8
196
9
208
7-8
252
3-4
765 tak
4 45521 GAZDA Mateusz 1997 2 START Katowice
ŚLS
753
5
305
5-8
208
7-8
224
5-6
224
5-6
753 tak
5 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 162 KS ELTA Łódź
ŁDZ
741
6
265
9-12
252
3-4
196
9
224
5-6
741 tak
6 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 93 WZSN START Wrocław
DŚL
693
9
305
5-8

192
10
212
7
709 tak
7 41852 KUDERSKI Paweł 2004 58 START Gorzów Wlkp.
LBU
697
8
265
9-12
224
5-6
178
13-14
194
9-10
683 tak
8 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 148 TOP Bolesławiec
DŚL
677
10
305
5-8
186
11-12
186
11-12
186
11-12
677 tak
9 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 19 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
637
11
265
9-12

186
11-12
204
8
655 tak
10 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 59 START Gorzów Wlkp.
LBU
902
2
370
2
252
3-4


622
11 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 199 SZANSA-START Gdańsk
POM
867
3
335
3-4

280
2

615
12 33272 MAKAJEW Maciej 1997 65 START Gorzów Wlkp.
LBU
600
12

300
1
300
1

600 tak
13 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 163 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP
224
16


224
5-6
280
2
504 tak
14 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 201 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
457
13
265
9-12


194
9-10
459
15 55515 LISIECKI Przemysław 1979 165 BOSIR ULKS Barcin
KPM
192
18

192
10

186
11-12
378 tak
16 51382 PAROL Grzegorz 1973 40 KSN START Warszawa
MAZ
252
14


252
3-4

252
17 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 61 START Gorzów Wlkp.
LBU
240
15
240
13
0
nkl.


240
18 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 118 KSI START Szczecin
ZPM
208
17

0
nkl.
208
7-8

208 tak
19 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 208 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
20


178
13-14

178
20 55188 PTASZNIK Wojciech 2004 66 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
21

178
13-14


178
Zawodnicy posiadający prawo gry w IMP na podstawie wyników IP/MŚ
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
Klasa
33181 BUCŁAW Dorota 1977 125 IKS AWF Warszawa
MAZ
1
9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 226 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
11
2238 PARTYKA Natalia 1989 120 KSI START Szczecin
ZPM
10
30830 PĘK Karolina 1998
9
5460 CHOJNOWSKI Patryk 1990 119 KSI START Szczecin
ZPM
10
51298 CZUPER Rafał 1988 77 PSSON START Białystok
PDL
2
18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 96 START Zielona Góra
LBU
8
4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 103 START Zielona Góra
LBU
8