Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 1 3. GPP IMP 1. GPP 2. GPP P-ty

kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 20 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
300
1
300
1



300

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 70 KSN START Kalisz
WLP
910
1

370
2
280
2

650
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 75 KSN START Kalisz
WLP
834
2

330
4
260
3

590

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 81 PSSON START Białystok
PDL
980
1

400
1
300
1
280
2
980
2 17252 ROMPA Barbara 1954 197 SZANSA-START Gdańsk
POM
280
3
280
2


300
1
580
3 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 138 IKS AWF Warszawa
MAZ
640
2

340
3


340

kobiety - klasa 6

1 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 12 ICSIR START Lublin
LLS
430
1
161
3-4
153
2
108
3
134
3
448
2 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 133 IKS AWF Warszawa
MAZ
415
2

165
1
125
1
155
1
445
3 45971 STOS Martyna 1993 151 TOP Bolesławiec
DŚL
413
3
161
3-4
136
4
116
2

413
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 173 RSSIRON START Radom
MAZ
387
4
146
5
140
3
101
4
126
4
412

kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 87 WZSN START Wrocław
DŚL
594
1

236
2
166
3
144
2
546
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 139 IKS AWF Warszawa
MAZ
493
2

201
5-6
146
5
117
5
464

kobiety - klasa 8

2 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 45 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
639
2
192
1
255
1
192
1

639
3 48060 BOREWICZ Monika 1976 171 RSSIRON START Radom
MAZ
393
4
179
2
214
3-4

220
6
613
4 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 161 KS ELTA Łódź
ŁDZ
523
3
136
7
201
5-6
156
4
208
7-8
565
5 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956
320
5
141
6



141

kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 127 IKS AWF Warszawa
MAZ
670
1
300
1
370
2


670
  47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 28 KS ATS Stargard
ZPM
718
1
260
3
214
3-4
179
2
252
3-4
726
2 30830 PĘK Karolina 1998
400
2

400
1


400

kobiety - klasa 10

1 27197 RYBA Joanna 1993 42 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
615
3
280
2
335
3-4

300
1
915
2 51336 KIMLA Wioletta 1973 146 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
855
2
244
4
315
5-6
280
2

839
3 15298 STURM Teresa 1958 74 KSN START Kalisz
WLP
935
1

335
3-4
300
1

635
4 26633 MITUTA Dorota 1998 100 ZSR START Zielona Góra
LBU
595
4

315
5-6

280
2
595
5 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 196 SZANSA-START Gdańsk
POM
228
6
228
5


208
7-8
436
6 55187 WECHMAN Zuzanna 2006 64 START Gorzów Wlkp.
LBU
260
5


260
3

260
7 51393 RING Krystyna 1990 214 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

7



252
3-4
252
8 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 188 SSR START Poznań
WLP
228
7



228
5
228

kobiety - klasa 11

1 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 205 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
640
2
300
1
340
3

300
1
940
2 18329 NOWACKA Dorota 1966 181 UKS JOLA Kraków
MŁP
950
1
280
2
370
2

280
2
930
3 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 182 UKS JOLA Kraków
MŁP
590
3
260
3
330
4


590
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 212 IKS ATAK Elbląg
WMZ
488
5
228
5


244
4
472
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979
400
6

400
1


400
6 55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 211 IKS ATAK Elbląg
WMZ

6



260
3
260
7 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971
524
4
244
4



244
8 55516 SIKORSKA Monika 1982 166 BOSIR ULKS Barcin
KPM
178
7


178
13-14

178

mężczyźni - klasa 1

1 51710 WALSKI Mateusz 1988 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
407
1
126
4
164
5
117
5

407
2 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 117 KSI START Szczecin
ZPM
300
2


134
3
161
3-4
295

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 97 ZSR START Zielona Góra
LBU
537
1

190
2
155
1
192
1
537
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 24 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
462
3
144
2
174
3
144
2

462
3 53589 SZPAK Jakub 1979 89 WZSN START Wrocław
DŚL
501
2
136
7
169
4
126
4
134
7-8
439
4 51298 CZUPER Rafał 1988 77 PSSON START Białystok
PDL
360
4
155
1
205
1


360
5 51319 GONTARZ Sławomir 1977
134
6
134
3



134

mężczyźni - klasa 3

1 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 105 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
598
1

211
4
208
3
161
3-4
580
2 51381 PAPIS Ryszard 1966 39 KSN START Warszawa
MAZ
397
4
161
3-4
236
2

179
2
576
3 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 106 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
555
2

204
5
195
4
141
6
540
4 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 172 RSSIRON START Radom
MAZ
447
3
192
1
255
1


447
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
378
5
161
3-4
217
3


378
6 30116 NALEPKA Maciej 1977 23 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
179
6
179
2



179
7 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 215 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

7



146
5
146
8 51400 SCHMIDT Piotr 1966
146
7
146
5



146
9 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970
141
8
141
6



141
10 55712 KŁOSIŃSKI Tomasz 1989 186 IKS ATAK Elbląg
WMZ

10



134
7-8
134

mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 43 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
736
1
202
3-4
272
3
240
1
240
1
752
2 51395 ROSA Andrzej 1970 198 SZANSA-START Gdańsk
POM
446
4
182
5
264
4

208
3
654
3 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 27 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
560
2
240
1
320
1


560
4 13962 LIS Rafał 1979 193 SZANSA-START Gdańsk
POM
520
3
224
2
296
2


520
5 41623 HERMAN Robert 1978 50 START Gorzów Wlkp.
LBU
428
5


224
2
224
2
448
6 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970
202
6
202
3-4



202
7 51328 KANIAK Mariusz 1978 191 KSN START Warszawa
MAZ

7



195
4
195
8 55711 GRZANKA Kamil 1997 185 IKS ATAK Elbląg
WMZ

8



182
5
182
9 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983
176
7
176
6



176

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 46 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1000
1
280
2
400
1
300
1
280
2
980
2 34044 STASZAK Daniel 1982 88 WZSN START Wrocław
DŚL
930
2
300
1
370
2
260
3

930
3 51427 USTYNOV Daniil 1998 8 WSSIRN START Katowice
ŚLS
820
3
260
3

280
2
300
1
840
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 71 KSN START Kalisz
WLP
816
4
244
4
320
5
244
4

808
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 49 START Gorzów Wlkp.
LBU
542
6

330
4

260
3
590
6 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 189 SSR START Poznań
WLP
564
5

340
3

244
4
584

mężczyźni - klasa 6

1 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 174 RSSIRON START Radom
MAZ
246
10
93
5-6
153
2

125
1
371
2 31243 MIKA Tomasz 1989 98 ZSR START Zielona Góra
LBU
359
2
105
3-4
138
3-4
116
2
91
6
359
3 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 149 TOP Bolesławiec
DŚL
359
3
105
3-4
138
3-4
105
3-4
105
3-4
348
4 50420 DYJOR Adam 1986 109 KTS OPTIMA Lublin
LLS
213
11
88
7

125
1
116
2
329
5 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 143 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
340
4
93
5-6
130
5-6
105
3-4

328
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 140 IKS AWF Warszawa
MAZ
303
5
0
nkl.
120
7-9
95
5
105
3-4
320
7 51351 KRÓL Jarosław 1988 132 IKS AWF Warszawa
MAZ
283
7
81
9-10
111
10
91
6
95
5
297
8 33138 BRAK Sławomir 1982 156 KS ELTA Łódź
ŁDZ
281
9
116
2
165
1


281
9 51350 KRAFT Rafał 1983 131 IKS AWF Warszawa
MAZ
380
1
125
1
130
5-6


255
10 51428 UZELAC Vadimir 1952
298
6
85
8
120
7-9


205
11 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 141 IKS AWF Warszawa
MAZ
282
8
77
11-12
120
7-9


197
12 53591 POLOK Grzegorz 1977
174
12
81
9-10



81

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 44 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
515
1

205
1
155
1
155
1
515
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 204 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
345
9
155
1
190
2

144
2
489
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 48 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
460
2
115
5-6
172
3-4
144
2
130
3-4
446
4 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 83 GMINA Strzelce Opol.
OPO
432
3
130
3-4
172
3-4
130
3-4
130
3-4
432
5 50419 SABA Patryk 1997 13 ICSIR START Lublin
LLS
417
4
130
3-4
157
5-8
115
5-6
115
5-6
402
6 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 128 IKS AWF Warszawa
MAZ
384
6
95
12
157
5-8
130
3-4
107
7-8
394
7 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 86 WZSN START Wrocław
DŚL
387
5
100
9-10
157
5-8
115
5-6
115
5-6
387
8 51333 KAZIENKO Jan 1995 90 WZSN START Wrocław
DŚL
364
7
97
11
157
5-8
107
7-8

361
9 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 137 IKS AWF Warszawa
MAZ
251
13
115
5-6
136
9-12

101
9
352
10 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 14 ICSIR START Lublin
LLS
350
8
88
15-16
136
9-12
107
7-8
107
7-8
350
11 51417 SYPUŁA Piotr 1966 136 IKS AWF Warszawa
MAZ
337
10
100
9-10
136
9-12
101
9
96
11-12
337
12 53054 KLEJNANS Damian 1988 159 KS ELTA Łódź
ŁDZ
309
11
92
13-14
121
13-14
96
11-12
96
11-12
313
13 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 126 IKS AWF Warszawa
MAZ
305
12
84
17
121
13-14
96
11-12

301
14 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 195 SZANSA-START Gdańsk
POM
144
17
144
2


92
13-14
236
15 51366 MROCZKA Marcin 2005 194 SZANSA-START Gdańsk
POM
236
14

136
9-12

92
13-14
228
16 53156 STRUZIK Michał 1985 203 niestow. woj. MŁP
MŁP
88
25
88
15-16


88
15-16
176
17 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970
199
15
107
7-8



107
18 21938 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ
107
20
107
7-8



107
19 13011 KINOWSKI Adam 1966 190 SSR START Poznań
WLP
115
18



99
10
99
20 12341 SIWY Grzegorz 1969 52 START Gorzów Wlkp.
LBU
182
16


99
10

99
21 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 123 IKS AWF Warszawa
MAZ
93
21


93
13

93
22 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000
92
22
92
13-14



92
23 55397 SZULC Patryk 1993 108 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

23



88
15-16
88

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 96 ZSR START Zielona Góra
LBU
620
1
192
1
236
2

192
1
620
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 206 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
572
2
179
2
214
3-4

161
3-4
554
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 22 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
548
3
161
3-4
195
5-8
192
1
161
3-4
548
4 29678 OLCZAK Mariusz 1996 134 IKS AWF Warszawa
MAZ
393
10

214
3-4
179
2
119
11-12
512
5 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 144 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
500
4
144
5-6
195
5-8
161
3-4

500
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 130 IKS AWF Warszawa
MAZ
475
5
136
7
195
5-8
144
5-6
134
7-8
475
7 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 113 KSI START Szczecin
ZPM
474
6
161
3-4
169
9-12
134
7-8
144
5-6
474
8 47413 KOWALSKI Kamil 2004 73 KSN START Kalisz
WLP
463
8
124
9-10
195
5-8
144
5-6

463
9 5914 KURASZ Zbigniew 1960 150 TOP Bolesławiec
DŚL
466
7
124
9-10
169
9-12
161
3-4

454
10 32678 PIETRZAK Marek 1977 53 START Gorzów Wlkp.
LBU
427
9

169
9-12
134
7-8
134
7-8
437
11 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 103 ZSR START Zielona Góra
LBU
255
16

255
1

179
2
434
12 53134 ZYCH Damian 1991 41 KSN START Warszawa
MAZ
300
14
131
8
169
9-12

119
11-12
419
13 53136 MORAWSKI Piotr 1981 176 RSSIRON START Radom
MAZ
300
13
149
11-12
151
13-14


300
14 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 192 GMINA Strzelce Opol.
OPO
305
12
144
5-6


144
5-6
288
15 51305 DUDA Włodzimierz 1949 180 UKS JOLA Kraków
MŁP
270
15
119
11-12
151
13-14


270
16 53104 PIECH Damian 2003 80 PSSON START Białystok
PDL
381
11
119
11-12

119
11-12

238
17 51430 WAWER Jacek 1977 104 ZSR START Zielona Góra
LBU
115
20


115
13
114
13-14
229
18 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 35 ISS START Wejherowo
POM

18



125
9
125
19 37212 MIROSŁAW Jakub 2000 152 WZSN START Wrocław
DŚL
125
19


125
9

125
20 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 32 ISS START Wejherowo
POM

20



123
10
123
21 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 111 KSI START Szczecin
ZPM
242
17


123
10

123
22 51398 RYŃSKI Marek 1976 107 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
238
18


119
11-12

119
23 55507 BARTOSIK Dominik 2006 164 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

23



114
13-14
114

mężczyźni - klasa 9

1 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 7 WSSIRN START Katowice
ŚLS
738
1
179
5-6
296
2
240
1
240
1
776
2 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 142 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
700
2
208
7-8
268
3-4
224
2
167
7-8
700
3 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
692
3
224
2
244
5-8
179
5-6
202
3-4
670
4 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 38 KSN START Warszawa
MAZ
464
15
196
9
268
3-4

202
3-4
666
5 31125 SOWA Dawid 1992 25 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
484
13
240
1
244
5-8

154
10
638
6 45293 DUDEK Bogusław 1973 154 niestow. woj. KPM
KPM
564
8

212
9-12
202
3-4
179
5-6
593
7 10165 MATEJEK Mariusz 1970 21 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
644
4
202
3-4

202
3-4
179
5-6
583
8 38563 CWENAR Robert 1997 84 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
590
5
167
7-8
244
5-8
167
7-8
157
9
578
9 825 KONSTANTYN Paweł 1983 129 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
16
0
nkl.
320
1

224
2
544
10 23887 WRZASK Zbigniew 1958 91 WZSN START Wrocław
DŚL
573
6
143
13-14
244
5-8
150
11

537
11 39119 GATNER Patryk 1999 95 ZSR START Zielona Góra
LBU
535
9
179
5-6
189
13-14
167
7-8
149
11-12
535
12 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ
568
7
154
10
212
9-12

167
7-8
533
13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 3 WSSIRN START Katowice
ŚLS
504
10
136
15-16
212
9-12
156
9-10
136
15-16
504
14 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 158 KS ELTA Łódź
ŁDZ
495
11

212
9-12
147
12
143
13-14
502
15 1013 MATLĄG Andrzej 1970 85 START Gorzów Wlkp.
LBU
492
12
157
9

179
5-6

336
16 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 11 ICSIR START Lublin
LLS
468
14
143
13-14
189
13-14
0
nkl.

332
17 12096 ĆWIK Roman 1946 1 WSSIRN START Katowice
ŚLS
292
18
149
11-12


149
11-12
298
18 15275 RENKEL Edmund 1947
202
19
202
3-4



202
19 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983
167
21
167
7-8



167
20 35342 NIEMIEC Piotr 1964 102 ZSR START Zielona Góra
LBU
312
17


156
9-10

156
21 51410 STAWIECKI Jan 1962 110 KSI START Szczecin
ZPM
130
25


0
nkl.
143
13-14
143
22 41625 MATYS Albert 1961 54 START Gorzów Wlkp.
LBU
143
23


143
13-14

143
23 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 30 ISS START Wejherowo
POM

23



136
15-16
136
24 50072 KACA Kacper 2007 157 KS ELTA Łódź
ŁDZ
136
24


136
15-16

136

mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 99 ZSR START Zielona Góra
LBU
1000
1
300
1
400
1
300
1

1000
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 26 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
650
9
280
2
370
2

300
1
950
3 50412 STORONOWICZ Michał 1990 82 PSSON START Białystok
PDL
895
2
252
3-4
335
3-4
280
2
224
5-6
867
4 50288 SPILASZEK Krystian 1982 135 IKS AWF Warszawa
MAZ
781
3
192
10
305
5-8
252
3-4
208
7-8
765
5 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 202 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
715
6
224
5-6
305
5-8

224
5-6
753
6 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 92 WZSN START Wrocław
DŚL
706
7
193
PROTS
305
5-8
192
10
208
7-8
706
7 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 200 SZANSA-START Gdańsk
POM
517
13
252
3-4
265
9-12

176
14
693
8 51367 NETTER Grzegorz 1984 79 PSSON START Białystok
PDL
659
8
186
11-12
265
9-12
208
7-8

659
9 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 76 PSSON START Białystok
PDL
646
10
186
11-12
236
13-14
224
5-6
196
9
656
10 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 78 PSSON START Białystok
PDL
637
11

265
9-12
186
11-12
192
10
643
11 21307 WINNICKI Damian 1993 47 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
635
12

335
3-4

280
2
615
12 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 101 ZSR START Zielona Góra
LBU
721
5

305
5-8
224
5-6

529
13 25575 SPUREK Marcin 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ
252
17


252
3-4
252
3-4
504
14 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 55 START Gorzów Wlkp.
LBU
725
4

265
9-12
208
7-8

473
15 20518 RETERSKI Michał 1938 145 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
414
16
178
13-14
236
13-14


414
16 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981 210 KS ELTA Łódź
ŁDZ

16



252
3-4
252
17 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994
420
15
224
5-6



224
18 44398 TOMCZAK Robert 1973 56 START Gorzów Wlkp.
LBU
432
14
208
7-8



208
19 28005 HYŻYK Leszek 1952 72 KSN START Kalisz
WLP
196
19


196
9

196
20 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 184 IKS ATAK Elbląg
WMZ
178
21



186
11-12
186
  51349 KOWALCZYK Marcin 1969 168 ISS START Wejherowo
POM

21



186
11-12
186
22 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 34 ISS START Wejherowo
POM

22



180
13
180
23 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 63 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
20


178
13-14

178
24 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 170 RSSIRON START Radom
MAZ
178
23
178
13-14



178

mężczyźni - klasa 11

1 21688 FIRA Damian 1988 60 START Gorzów Wlkp.
LBU
980
1
300
1
400
1
280
2
252
3-4
980
2 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 59 START Gorzów Wlkp.
LBU
950
2
280
2
370
2
252
3-4

902
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 199 SZANSA-START Gdańsk
POM
587
11
252
3-4
335
3-4

280
2
867
4 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 160 KS ELTA Łódź
ŁDZ
839
3
252
3-4
335
3-4
224
5-6

811
5 45521 GAZDA Mateusz 1997 2 WSSIRN START Katowice
ŚLS
781
4
224
5-6
305
5-8
208
7-8
224
5-6
753
6 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 162 KS ELTA Łódź
ŁDZ
741
5
224
5-6
265
9-12
252
3-4
196
9
741
7 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 57 START Gorzów Wlkp.
LBU
737
6
208
7-8
305
5-8
196
9
208
7-8
721
8 41852 KUDERSKI Paweł 2004 58 START Gorzów Wlkp.
LBU
697
8
208
7-8
265
9-12
224
5-6
178
13-14
697
9 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 93 WZSN START Wrocław
DŚL
709
7
196
9
305
5-8

192
10
693
10 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 148 TOP Bolesławiec
DŚL
677
9
186
11-12
305
5-8
186
11-12
186
11-12
677
11 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 19 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
451
12
186
11-12
265
9-12

186
11-12
637
12 33272 MAKAJEW Maciej 1997 65 START Gorzów Wlkp.
LBU
300
14


300
1
300
1
600
13 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 201 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
665
10
192
10
265
9-12


457
14 51382 PAROL Grzegorz 1973 40 KSN START Warszawa
MAZ

14



252
3-4
252
15 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 61 START Gorzów Wlkp.
LBU
240
15

240
13
0
nkl.

240
16 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 163 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

16



224
5-6
224
17 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 118 KSI START Szczecin
ZPM
224
16


0
nkl.
208
7-8
208
18 55515 LISIECKI Przemysław 1979 165 BOSIR ULKS Barcin
KPM
192
17


192
10

192
19 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 183 IKS ATAK Elbląg
WMZ
372
13
180
13



180
20 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 208 START Gorzów Wlkp.
LBU

20



178
13-14
178
21 55188 PTASZNIK Wojciech 2004 66 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
19


178
13-14

178